Mundial 2014 - część III - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-28, 22:57   #3301
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Mundial 2014 - część III

BYŁAM I ZOBACZYŁAM!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak tam Maggie, ona to zobaczy na żywo
Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
będę jej wyglądać na trybunach obiecała, że pomacha
No nie było do czego machać, siedziałam przy narożniku, nisko, tuż przy trawie, żadnych kamer..
Ale nawet mi się moje miejsce podobało, wszystko całkiem nieźle było widać

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jak wrażenia po wczorajszym meczu? Ja na początku myślałam, że umrę z nudów, dopiero to czerwo Ramosa trochę mnie rozbudziło (ale też zaskoczyło mnie, że od razu wypad z boiska za taki faul ).
No, ale że wygramy 4-1 grając w 10. to jestem w wielkim szoku, bo gra Realu nie porywała (ciut lepiej było w 2. połowie, ale pierwsza zdecydowanie do zapomnienia). Turcy chyba też mieli gorszy dzień, bo im to się akcje już zupełnie nie kleiły, a strzały wybitnie leciały w kosmos
Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc po czerwie dla Ramosa stwierdziłam, że jest po meczu i zaczęłam grać w karty na telefonie ale wiele nie straciłam, bo nuda była opamiętałam się w drugiej połowie i nie żałuję szału nie było, ale jak na zespół, który gra bez jednego zawodnika prezentowali się przyzwoicie. Goli się nie spodziewałam, a tu aż 3 jeszcze wpadły Galata była słabiutka, no zaskoczyli mnie niemiło.
Cieszę się, że bez Krysi da się grać i strzelać gole

Maggie czekamy
Dobre podsumowanie, nie będę się więc za bardzo o meczu rozpisywać. Gdyby nie to, że nie mogłam się przestać ekscytować, że jestem na Santiago i paczam na chłopaków, na których do tej pory tylko przez "szybkę" paczać mogłam ...może nawet poczułabym się nieco zawiedziona
Aaaale na szczęście atmosfera stadionu robi swoje, jest ogromny, taki majestatyczny wręcz Zimno było wczoraj strasznie, wiatr piździł i chyba nawet temperatura spadła do -2. Od 19:30 można było wchodzić na stadion, przy bramkach rozdawali maski z twarzą Krysi (w ramach wsparcia, na odwrocie było napisane o co cho i żeby wyciągnąć tę maskę w 7. i 77. minucie), a na krzesełkach dodatkowo były białe kartki "Ronaldo 7" jak na jego koszulce. Potem wiadomo, cykanie miliarda fotek i takie tam. Jak chłopcy wyszli na rozgrzewkę to zrobiła się wrzawa na trybunach, a oni tak pięknie to olewali O, a zawodnicy Galatasaray jacyś spięci się wydawali, akurat trenowali tuż przed moim nosem i widać było jakieś nieporozumienia.
Grupa (na oko ze stu) tureckich kibiców na samej górze zaczęła śpiewać i krzyczeć i bębnić na długo przed meczem i trzeba im przyznać, że do końca to właśnie ich było słychać najbardziej i najczęściej. O właśnie, coś co mnie bardzo zaskoczyło, to fakt, że mimo wszystko było dość cicho. Co kilka minut znikąd pojawiały się jakieś krótkie przyśpiewki, wszyscy podchwytywali i robiło się pięknie, ale po kilkunastu sekundach znowu cisza. Gość, który bębnił dla Królewskich jakiś taki niemrawy. Dla porównania, kiedy Atletico gra u siebie mecz, nieprzerwane śpiewy kibiców słychać w dzielnicy oddalonej o dobrych parę kilometrów Większość kibiców zeszła się dość późno, stadion był naprawdę pełny dopiero koło 10. minuty meczu.
Pierwsza połowa, jak same widziałyście, nie przysporzyła zbyt wielu wrażeń. Di Maria był beznadziejny i wszystko partaczył. Cała ekipa wydawała się zagubiona, jakby nie byli w stanie stworzyć żadnej konkretnej akcji bez Ronaldo.
A potem Ramos dostał czerwień Oj wkurzyłam się. Nie dość, że odkąd się z Pilar trzyma, to mu widocznie inne rzeczy w głowie siedzą, bo poziom jego gry zdecydowanie spadł, to jeszcze on śmie z boiska w 26. minucie złazić jak ja tu specjalnie przyjechałam, żeby móc się nim zachwycać nie ma wyjścia, muszę iść na inny mecz jeszcze!
W 37. wreszcie Garethowi się udało trafić z wolnego, a tu kilkadziesiąt sekund później zonk, Drogba ładnie podał do kolegi i się wyrównało. Tysiące ludzi z rozdziawionymi paszczami - bezcenne
Druga połowa zupełnie inna (Bogu dzięki). Di Maria zdobył gola, ale i tak wydaje mi się, że Benz lub Morata spisaliby się lepiej na jego miejscu. Za to Arbeloa pokazał się z bardzo dobrej strony i jakoś trzymał to wszystko w kupie. Kibice ożywili się w sumie dopiero koło trzeciego gola, ludzie wymagają porządnego spektaklu
W 77. minucie rzeczywiście fajnie to wyglądało jak wszyscy wyciągnęli maski Crisa i zaczęli krzyczeć i śpiewać na jego cześć Milutko Chwilę potem Isco się zakręcił zakręcił i ustrzelił czwartego gola.
O, był jeszcze taki śmieszny moment jak ktoś wypuścił taki różowy balonik i on turlał się po murawie i większość zawodników tylko spojrzała, ale go zignorowała, ale doleciał do Marcelo, ten go złapał i uśmiercił korkiem
Biedny Iker marzł stojąc w tej swojej brameczce, co chwilę sobie skarpetki podciągał, podskakiwał, rękami machał..
No i już, końcowy gwizdek, panowie się pościskali, pomachali do widowni, jakieś wymiany czy rzuty koszulek (Iker i Drogba na pewno) też były i tyle.

Epopeja jak sto tysięcy mi wyszła!
Dorzucam zdjęcia: chociaż łapy mi się trzęsły i darłam się co chwilę, więc jakieś boskie nie są https://plus.google.com/photos/10648...09818780774769
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem

Edytowane przez Maggie93
Czas edycji: 2013-11-28 o 23:02
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 23:23   #3302
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
BYŁAM I ZOBACZYŁAM!




No nie było do czego machać, siedziałam przy narożniku, nisko, tuż przy trawie, żadnych kamer..
Ale nawet mi się moje miejsce podobało, wszystko całkiem nieźle było widać




Dobre podsumowanie, nie będę się więc za bardzo o meczu rozpisywać. Gdyby nie to, że nie mogłam się przestać ekscytować, że jestem na Santiago i paczam na chłopaków, na których do tej pory tylko przez "szybkę" paczać mogłam ...może nawet poczułabym się nieco zawiedziona
Aaaale na szczęście atmosfera stadionu robi swoje, jest ogromny, taki majestatyczny wręcz Zimno było wczoraj strasznie, wiatr piździł i chyba nawet temperatura spadła do -2. Od 19:30 można było wchodzić na stadion, przy bramkach rozdawali maski z twarzą Krysi (w ramach wsparcia, na odwrocie było napisane o co cho i żeby wyciągnąć tę maskę w 7. i 77. minucie), a na krzesełkach dodatkowo były białe kartki "Ronaldo 7" jak na jego koszulce. Potem wiadomo, cykanie miliarda fotek i takie tam. Jak chłopcy wyszli na rozgrzewkę to zrobiła się wrzawa na trybunach, a oni tak pięknie to olewali O, a zawodnicy Galatasaray jacyś spięci się wydawali, akurat trenowali tuż przed moim nosem i widać było jakieś nieporozumienia.
Grupa (na oko ze stu) tureckich kibiców na samej górze zaczęła śpiewać i krzyczeć i bębnić na długo przed meczem i trzeba im przyznać, że do końca to właśnie ich było słychać najbardziej i najczęściej. O właśnie, coś co mnie bardzo zaskoczyło, to fakt, że mimo wszystko było dość cicho. Co kilka minut znikąd pojawiały się jakieś krótkie przyśpiewki, wszyscy podchwytywali i robiło się pięknie, ale po kilkunastu sekundach znowu cisza. Gość, który bębnił dla Królewskich jakiś taki niemrawy. Dla porównania, kiedy Atletico gra u siebie mecz, nieprzerwane śpiewy kibiców słychać w dzielnicy oddalonej o dobrych parę kilometrów Większość kibiców zeszła się dość późno, stadion był naprawdę pełny dopiero koło 10. minuty meczu.
Pierwsza połowa, jak same widziałyście, nie przysporzyła zbyt wielu wrażeń. Di Maria był beznadziejny i wszystko partaczył. Cała ekipa wydawała się zagubiona, jakby nie byli w stanie stworzyć żadnej konkretnej akcji bez Ronaldo.
A potem Ramos dostał czerwień Oj wkurzyłam się. Nie dość, że odkąd się z Pilar trzyma, to mu widocznie inne rzeczy w głowie siedzą, bo poziom jego gry zdecydowanie spadł, to jeszcze on śmie z boiska w 26. minucie złazić jak ja tu specjalnie przyjechałam, żeby móc się nim zachwycać nie ma wyjścia, muszę iść na inny mecz jeszcze!
W 37. wreszcie Garethowi się udało trafić z wolnego, a tu kilkadziesiąt sekund później zonk, Drogba ładnie podał do kolegi i się wyrównało. Tysiące ludzi z rozdziawionymi paszczami - bezcenne
Druga połowa zupełnie inna (Bogu dzięki). Di Maria zdobył gola, ale i tak wydaje mi się, że Benz lub Morata spisaliby się lepiej na jego miejscu. Za to Arbeloa pokazał się z bardzo dobrej strony i jakoś trzymał to wszystko w kupie. Kibice ożywili się w sumie dopiero koło trzeciego gola, ludzie wymagają porządnego spektaklu
W 77. minucie rzeczywiście fajnie to wyglądało jak wszyscy wyciągnęli maski Crisa i zaczęli krzyczeć i śpiewać na jego cześć Milutko Chwilę potem Isco się zakręcił zakręcił i ustrzelił czwartego gola.
O, był jeszcze taki śmieszny moment jak ktoś wypuścił taki różowy balonik i on turlał się po murawie i większość zawodników tylko spojrzała, ale go zignorowała, ale doleciał do Marcelo, ten go złapał i uśmiercił korkiem
Biedny Iker marzł stojąc w tej swojej brameczce, co chwilę sobie skarpetki podciągał, podskakiwał, rękami machał..
No i już, końcowy gwizdek, panowie się pościskali, pomachali do widowni, jakieś wymiany czy rzuty koszulek (Iker i Drogba na pewno) też były i tyle.

Epopeja jak sto tysięcy mi wyszła!
Dorzucam zdjęcia: chociaż łapy mi się trzęsły i darłam się co chwilę, więc jakieś boskie nie są https://plus.google.com/photos/10648...09818780774769
To Ty nie siedziałaś w szatni? Ja myślałam, że Ramos to tak specjalnie skończył szybko
Dzięki za relację z pierwszej ręki i focie, nie ma wątpliwości, że tam byłaś
Faajna epopeja mówiłam Ci już, że zazdroszczę? eh tak czytam i czytam i się rozmarzyłam...może dane mi będzie kiedyś pojechać do Madrytu i zobaczyć to na żywo
ps. rozjaśniłaś włosy?

Edytowane przez _zolza
Czas edycji: 2013-11-28 o 23:24
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 15:55   #3303
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Maggie cudowne zdjęcia i opis Twoich wrażeń Jeszcze raz zazdroszczę Ci ogromnie, że mogłaś zobaczyć to widowisko na żywo
PS. Mam obecnie podobny kolor włosów

Haha co do Ramosa to zołza dobrze prawi - już my wiemy czemu on tak szybko to czerwo złapał


A w temacie Realowych tatuśków najnowsza plota donosi, że Benz też zostanie ojcem!!!
http://www.realmadrid.pl/index.php?c...nosci&id=48987
Ciekawe czy to prawda. Pewnie to dlatego teraz lepiej gra i forma mu wróciła
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2013-11-29 o 15:56
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 16:25   #3304
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
PS. Mam obecnie podobny kolor włosów

A w temacie Realowych tatuśków najnowsza plota donosi, że Benz też zostanie ojcem!!!
http://www.realmadrid.pl/index.php?c...nosci&id=48987
Ciekawe czy to prawda. Pewnie to dlatego teraz lepiej gra i forma mu wróciła
To Benz kogoś ma? jeżeli to prawda to prawie wszystkie nasze ciacha przepadły ciekawe kiedy któraś z nas jakiegoś dzidka urodzi

Ty też blondi? To może ja też się zrobię
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 16:29   #3305
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
To Benz kogoś ma? jeżeli to prawda to prawie wszystkie nasze ciacha przepadły ciekawe kiedy któraś z nas jakiegoś dzidka urodzi

Ty też blondi? To może ja też się zrobię
Szok no nie? Też nie wiem co to za laska.
Kuwa tak nas wymanewrowały nasze ciacha, że zostaniemy starymi pannami

A ja jestem blondi od niedawna w sumie, ale to było jedyne wyjście żeby moje siwe włosy ukryć. Niestety mam ich ogromnie dużo i nawet przy ciemnym blondzie je widać było
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 17:05   #3306
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
To Ty nie siedziałaś w szatni? Ja myślałam, że Ramos to tak specjalnie skończył szybko
Dzięki za relację z pierwszej ręki i focie, nie ma wątpliwości, że tam byłaś
Faajna epopeja mówiłam Ci już, że zazdroszczę? eh tak czytam i czytam i się rozmarzyłam...może dane mi będzie kiedyś pojechać do Madrytu i zobaczyć to na żywo
ps. rozjaśniłaś włosy?
...no wiesz, nie chciałam się z tym tak afiszować... Nie mówcie Pilar
Rozjaśniłam jak jeszcze w Niemczech byłam, a tutaj to je nawet raz przyciemniłam (u fryzjera), ale się wypłukało i jest jeszcze jaśniej niż było Ale ostatecznie stwierdziłam, że mi się podoba i na Hiszpanów blond włosy działają jak magnes haha

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Maggie cudowne zdjęcia i opis Twoich wrażeń Jeszcze raz zazdroszczę Ci ogromnie, że mogłaś zobaczyć to widowisko na żywo
PS. Mam obecnie podobny kolor włosów

Haha co do Ramosa to zołza dobrze prawi - już my wiemy czemu on tak szybko to czerwo złapał


A w temacie Realowych tatuśków najnowsza plota donosi, że Benz też zostanie ojcem!!!
http://www.realmadrid.pl/index.php?c...nosci&id=48987
Ciekawe czy to prawda. Pewnie to dlatego teraz lepiej gra i forma mu wróciła
high five!


BENZ?????? Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. Serio, on akurat to ostatnia osoba, po której bym się tego spodziewała.

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
To Benz kogoś ma? jeżeli to prawda to prawie wszystkie nasze ciacha przepadły ciekawe kiedy któraś z nas jakiegoś dzidka urodzi

Ty też blondi? To może ja też się zrobię
Starzejemy się czy co
Machnij się też na blond i wbijajcie do Madrytu, pójdziemy wszystkie na mecz i już chłopcy będą wiedzieli, do kogo tak naprawdę należą!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Szok no nie? Też nie wiem co to za laska.
Kuwa tak nas wymanewrowały nasze ciacha, że zostaniemy starymi pannami

A ja jestem blondi od niedawna w sumie, ale to było jedyne wyjście żeby moje siwe włosy ukryć. Niestety mam ich ogromnie dużo i nawet przy ciemnym blondzie je widać było
nienienie, nie ma mowy, trzeba interweniować!
Blond odmładza


a w ogóle to widziałyście: http://31.media.tumblr.com/e22709bad...t3qo1_1280.jpg
Isco jest mega ciachem, naprawdę
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 17:24   #3307
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
BENZ?????? Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. Serio, on akurat to ostatnia osoba, po której bym się tego spodziewała.


Starzejemy się czy co
Machnij się też na blond i wbijajcie do Madrytu, pójdziemy wszystkie na mecz i już chłopcy będą wiedzieli, do kogo tak naprawdę należą!


a w ogóle to widziałyście: http://31.media.tumblr.com/e22709bad...t3qo1_1280.jpg
Isco jest mega ciachem, naprawdę
Benz taka cicha woda, a tu proszę. Taki numer wywinął

Si, jestem za! Takie 3 sexi blondyny jak my na pewno nie pozostałyby niezauważone

Isco jest ciacho, ale też zajęty o ile się nie mylę I szczerze mówiąc ja go wolę jednak z tym zarostem, bo jak się ogoli to jakoś tak dziwnie wygląda
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 18:01   #3308
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Mundial 2014 - część III

nooo zarost zawsze +50 do męskości
W sumie tylko Krysi sobie nie potrafię wyobrazić z brodą
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 20:26   #3309
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III

Maggie, bardzo fajne zdjęcia

Coś w stylu Piłkarskiego Pudelka, ale bardzo absurdalne... http://www.sportfan.pl/artykul/nie-m...-pilkarz-47559
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 06:28   #3310
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Maggie, bardzo fajne zdjęcia

Coś w stylu Piłkarskiego Pudelka, ale bardzo absurdalne... http://www.sportfan.pl/artykul/nie-m...-pilkarz-47559
Hahaha, no nie od dziś wiadomo, że solarium szkodzi

EDIT:
Nudzi mi się
1. oczko http://31.media.tumblr.com/3b3b2aa8d...uu8lo4_250.gif
2. Ramos z okropnym fryzem (już chyba ta końska grzywa była lepsza) http://24.media.tumblr.com/a9095eee8...2o5_r2_250.gif
3. me gusta el kanapka a na spodzie Isco http://31.media.tumblr.com/35c94a1c5...y96so5_250.gif
4. jak co roku dostali nowe fury, ale im fajnie http://25.media.tumblr.com/fbdb0f10a...h2jwo1_500.png
5. pan idealny się rozbiera http://31.media.tumblr.com/c2ff28d16...2l7eo6_250.gif
6. jeszcze raz Isco http://31.media.tumblr.com/2d8fe3ee3...1y49o4_250.gif
7. i jeszcze http://24.media.tumblr.com/375d5fd39...y49o1_1280.jpg
8. palcem się nie pokazuje http://31.media.tumblr.com/2b20ccc6d...cjxo2_1280.jpg
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2013-11-30 o 13:21
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 17:19   #3311
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Kuwa tak nas wymanewrowały nasze ciacha, że zostaniemy starymi pannami

A ja jestem blondi od niedawna w sumie, ale to było jedyne wyjście żeby moje siwe włosy ukryć. Niestety mam ich ogromnie dużo i nawet przy ciemnym blondzie je widać było
Ja już jestem stara panna, więc mi to bez różnicy

Ja wiem o 2 siwych i przy tym pozostaniemy, na razie udaje mi się je ukryć robiąc "zaczeskę" na jedną stronę

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
...no wiesz, nie chciałam się z tym tak afiszować... Nie mówcie Pilar
Rozjaśniłam jak jeszcze w Niemczech byłam, a tutaj to je nawet raz przyciemniłam (u fryzjera), ale się wypłukało i jest jeszcze jaśniej niż było Ale ostatecznie stwierdziłam, że mi się podoba i na Hiszpanów blond włosy działają jak magnes haha

Starzejemy się czy co
Machnij się też na blond i wbijajcie do Madrytu, pójdziemy wszystkie na mecz i już chłopcy będą wiedzieli, do kogo tak naprawdę należą!

a w ogóle to widziałyście: http://31.media.tumblr.com/e22709bad...t3qo1_1280.jpg
Isco jest mega ciachem, naprawdę
Haha znamy Cię na wylot i nie da się nas oszukać. I jesteśmy ostatnimi osobami, które mogą puścić farbę

Blondi przyznaj się masz tam jakiegoś Hiszpana?
Ty się starzejesz? To co ja mam powiedzieć, jestem prawie dekadę starsza....oesu jak to brzmi
U mnie z blondem to ciężko będzie. Zrobiłam sobie kiedyś symulację jakbym wyglądała i zdecydowanie NIE NIE NIE
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Si, jestem za! Takie 3 sexi blondyny jak my na pewno nie pozostałyby niezauważone
no ba ale poczekajcie aż się trochę wylaszczę, żeby Wam wstydu nie robić
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

EDIT:
Nudzi mi się
1. oczko http://31.media.tumblr.com/3b3b2aa8d...uu8lo4_250.gif
2. Ramos z okropnym fryzem (już chyba ta końska grzywa była lepsza) http://24.media.tumblr.com/a9095eee8...2o5_r2_250.gif
3. me gusta el kanapka a na spodzie Isco http://31.media.tumblr.com/35c94a1c5...y96so5_250.gif
4. jak co roku dostali nowe fury, ale im fajnie http://25.media.tumblr.com/fbdb0f10a...h2jwo1_500.png
5. pan idealny się rozbiera http://31.media.tumblr.com/c2ff28d16...2l7eo6_250.gif
6. jeszcze raz Isco http://31.media.tumblr.com/2d8fe3ee3...1y49o4_250.gif
7. i jeszcze http://24.media.tumblr.com/375d5fd39...y49o1_1280.jpg
8. palcem się nie pokazuje http://31.media.tumblr.com/2b20ccc6d...cjxo2_1280.jpg
Może Ci się częściej nudzić
1. zobaczyłam tę babę i sobie myślę o co cho? Ale się wyjaśniło
5. jaki kłaczak nie wiedziałam że on taki włochaty
7. koło domu bedzie nie no dobra ciacho
8. pacz pacz to isa

Edytowane przez _zolza
Czas edycji: 2013-11-30 o 17:21
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 17:23   #3312
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III

Też mam kilka siwych

Piszczunio grał dzisiaj z Mainz
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 17:40   #3313
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
Ja już jestem stara panna, więc mi to bez różnicy
To witam w klubie

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Też mam kilka siwych

Piszczunio grał dzisiaj z Mainz
Nacieszyłaś oczy?


PS. Wiecie co wczoraj oglądałam na Eurosporcie? Jakieś mistrzostwa w curlingu Nie sądziłam, że to może być takie wciągające


A dobra, macie jeszcze co nieco ode mnie
1. królik is back http://31.media.tumblr.com/7f3c88bf4...cjxo1_1280.jpg
2. Mesucinka
- http://31.media.tumblr.com/494d04db1...ibubo2_250.gif
- http://24.media.tumblr.com/c1e9cb73a...ibubo6_250.gif
3. o, chyba zołza dzwoni http://24.media.tumblr.com/09c5e707f...t28vo5_400.gif
4. pod rąsię http://24.media.tumblr.com/ac836efde...28vo1_1280.jpg
5. a tu Ramos wyjechał z jakąś serenadą w programie z Pilar http://24.media.tumblr.com/1bcf2b3b6...t28vo2_400.jpg
6. http://25.media.tumblr.com/d474ccf4f...28vo1_1280.jpg
7. tak se myślę, że Jese w sumie też dość ciachowaty jest http://24.media.tumblr.com/c35b5c4b7...p47lo1_500.jpg
8. Krysia http://31.media.tumblr.com/49898e1bf...y96so1_250.gif
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2013-11-30 o 18:10
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 18:40   #3314
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III

Ja też stara panna, ja też!!

Oczy nacieszyłam, a jakże
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 19:40   #3315
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Ja też stara panna, ja też!!

Oczy nacieszyłam, a jakże
Hehe, no to założymy tutaj może jakiś klubik starych panien

Ja własnie cieszę oczy, bo Real gra i Bale strzelił i Karim przed chwilą Jeśli II połowa też taka będzie, to zapowiada się ładna goleada
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 20:19   #3316
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hehe, no to założymy tutaj może jakiś klubik starych panien

Ja własnie cieszę oczy, bo Real gra i Bale strzelił i Karim przed chwilą Jeśli II połowa też taka będzie, to zapowiada się ładna goleada
Jestem za! Stare ale jare
Widziałam właśnie przed chwilą fragment meczyku

Jakieś plany andrzejkowe na dziś? Bo ja przyznam, że większość dzisiejszego dnia przespałam, taka jestem zmęczona A teraz winko i filmy/seriale
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 20:34   #3317
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Jestem za! Stare ale jare
Widziałam właśnie przed chwilą fragment meczyku

Jakieś plany andrzejkowe na dziś? Bo ja przyznam, że większość dzisiejszego dnia przespałam, taka jestem zmęczona A teraz winko i filmy/seriale
Haha, dobre hasło
Ja planów na dziś nie mam, obejrzę mecz i idę lulu Wymęczona jestem po całym tygodniu pracy, więc nie w głowie mi imprezy.

A Real właśnie prowadzi 3-0 po drugim strzale Bale`a, całkiem ładny wynik póki co.


4-0 Hattrick Bale`a!
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2013-11-30 o 20:45
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 22:01   #3318
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Też mam kilka siwych
pjona
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
PS. Wiecie co wczoraj oglądałam na Eurosporcie? Jakieś mistrzostwa w curlingu Nie sądziłam, że to może być takie wciągające

A dobra, macie jeszcze co nieco ode mnie
1. królik is back http://31.media.tumblr.com/7f3c88bf4...cjxo1_1280.jpg
2. Mesucinka
- http://31.media.tumblr.com/494d04db1...ibubo2_250.gif
- http://24.media.tumblr.com/c1e9cb73a...ibubo6_250.gif
3. o, chyba zołza dzwoni http://24.media.tumblr.com/09c5e707f...t28vo5_400.gif
4. pod rąsię http://24.media.tumblr.com/ac836efde...28vo1_1280.jpg
5. a tu Ramos wyjechał z jakąś serenadą w programie z Pilar http://24.media.tumblr.com/1bcf2b3b6...t28vo2_400.jpg
6. http://25.media.tumblr.com/d474ccf4f...28vo1_1280.jpg
7. tak se myślę, że Jese w sumie też dość ciachowaty jest http://24.media.tumblr.com/c35b5c4b7...p47lo1_500.jpg
8. Krysia http://31.media.tumblr.com/49898e1bf...y96so1_250.gif
A to nie wiedziałaś, że to wciąga? Podobnie jak snooker czy inny bilard może się w przerwie F1 na curling przestawisz

1. gość jest bezbłędny
2. Speszuciątko awww
3. i dobrze wiedział, że będzie bura, stąd ta mina
5. od razu mi się przypomniała przeróbka piosenki świątecznej z graczami hiszpańskimi
6. zawsze i wciąż ojeju mam taką różową koszulkę
Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Ja też stara panna, ja też!!
witamy w naszych progach staropanieńskich jaki wiek reprezentujesz?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hehe, no to założymy tutaj może jakiś klubik starych panien

Ja własnie cieszę oczy, bo Real gra i Bale strzelił i Karim przed chwilą Jeśli II połowa też taka będzie, to zapowiada się ładna goleada
ok, możesz zostać matką założycielką

Ty cieszyłaś oczy w najlepsze a ja musiałam "Mam talent" oglądać
Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Jakieś plany andrzejkowe na dziś? Bo ja przyznam, że większość dzisiejszego dnia przespałam, taka jestem zmęczona A teraz winko i filmy/seriale
A ja się obudziłam dzisiaj niezwykle wcześnie jak na mnie o 9 po 12 godzinach snu. I stwierdzam, że to zdecydowanie za długo.
Andrzejki to mi rodzice zafundowali: poszli sobie na imprezę, a ja mam ich przywieźć no nic, poczekam, a jak wrócą to sobie załyczę.
Wasze zdrowie moje stare panny!

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
4-0 Hattrick Bale`a!
kolejna okazja do wychylenia brawo Benz i Bale. No kocham ich
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 23:06   #3319
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Haha, dobre hasło
Ja planów na dziś nie mam, obejrzę mecz i idę lulu Wymęczona jestem po całym tygodniu pracy, więc nie w głowie mi imprezy.
Ja to samo, drzemałam dzisiaj chyba średnio co pół godziny

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
witamy w naszych progach staropanieńskich jaki wiek reprezentujesz?
Ćwierćwiecze prawie To znaczy według mnie jestem młoda i w ogóle bardzo mi tak spoko ale patrząc po ludziach, którzy mnie otaczają i ich sytuacji życiowej to chyba powinnam się poważnie nad sobą zastanowić
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 23:15   #3320
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Ćwierćwiecze prawie To znaczy według mnie jestem młoda i w ogóle bardzo mi tak spoko ale patrząc po ludziach, którzy mnie otaczają i ich sytuacji życiowej to chyba powinnam się poważnie nad sobą zastanowić
Ja myślę, żeś młoda jeszcze, ale na potrzeby naszego klubu możemy Cię zaliczyć do tych starszawych

Zatem częstuj się specjalnie na tę okazję zrobiłam, ale uważaj...mocny

Edytowane przez _zolza
Czas edycji: 2013-11-30 o 23:17
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 23:22   #3321
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
Ja myślę, żeś młoda jeszcze, ale na potrzeby naszego klubu możemy Cię zaliczyć do tych starszawych

Zatem częstuj się specjalnie na tę okazję zrobiłam, ale uważaj...mocny
O kurka, aleś mi smaka narobiła! Wygląda bosko
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 06:37   #3322
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
A to nie wiedziałaś, że to wciąga? Podobnie jak snooker czy inny bilard może się w przerwie F1 na curling przestawisz

ok, możesz zostać matką założycielką

Ty cieszyłaś oczy w najlepsze a ja musiałam "Mam talent" oglądać
To chyba dobry pomysł, bo zanim wiosna nadejdzie i F1 wróci to bym nie miala co oglądać



No to na cześć naszego klubu staropanieńskiego taniec radości:

A czemuż to Cię zmusili do Mam talent? Jej, ja to mam dość tych programów tego typu, już 124254324. edycja leci i mogli by dać sobie spokój
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 12:03   #3323
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III



A mi się śnił dziś Lukas Podolski Zupełnie nie wiem czemu!
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 12:18   #3324
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: Mundial 2014 - część III

ja też do klubu staropanieńskiego już 26 lat leci wiosen!!!!
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 13:08   #3325
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość


A mi się śnił dziś Lukas Podolski Zupełnie nie wiem czemu!
Oooo, no proszę
Ja go od dawna lubię, wydaje się sympatyczny


Cytat:
Napisane przez joanna_87 Pokaż wiadomość
ja też do klubu staropanieńskiego już 26 lat leci wiosen!!!!
Witamy zatem serdecznie w naszym zacnym gronie


Haha, Cris ma minę pt. "nie przeszkadzaj kobieto, ja tu mecz oglądam"
http://25.media.tumblr.com/24ff75914...8cjxo8_250.gif
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 15:36   #3326
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III

Ja też Poldiego lubię

Moja mama dzisiaj po chwili obserwowania mnie wypaliła, że mam siwe włosy Ale wypiłam za nasze staropanieństwo mojito z okazji imienin pozwoliłam sobie, a co
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 16:48   #3327
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: Mundial 2014 - część III

Najlepszego w Dniu Imienin
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 17:30   #3328
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez joanna_87 Pokaż wiadomość
Najlepszego w Dniu Imienin
dzięki!
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 12:23   #3329
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: Mundial 2014 - część III

czyż to nie piękne:
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 16:14   #3330
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez joanna_87 Pokaż wiadomość
Awww

czokled, spóźnione najlepszego z okazji imienin
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 19:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.