Strefy wolne od dzieci? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 14:22   #91
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Akurat zawsze byłam przeciwna temu zakazowi Ale nie wiem czemu sie mowi o nocnych klubach akurat w nocy w temacie stref bez dzieci. Ludzie, nikt normalny nie zabiera dzieci na nocne dicho .


Dlaczego uwazasz, ze dzieci to tylko ryk i hałas? Czy dziecko = płacz?
bo dzieci=płacz, krzyk. Oczywiście nie zawsze ale w 99% nie wysiedzi w lokalu 40 minut żeby spokojnie zjeść.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Często - tak. A trudno raczej zrobić restaurację "dla grzecznych dzieci", niegrzecznym wstęp wzbroniony, bo jak to niby sprawdzać? Z resztą nawet najgrzeczniejsze dzieci mają swoje złe dni i "wejścia" i ja po prostu nie chcę takiego akompaniamentu do obiadu, kawy, biznesowego spotkania czy randki.
dokładnie, ja bym z chęcią chodziła do lokalu, gdzie nie ma dzieci.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:23   #92
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Inna sytuacja. Godzina 19, elegancka restauracja, w tle muzyka klasyczna, cisza spokój i nagle dziecko zaczyna sie drzeć bo mu schabowy nie smakuje.
Tia, kwestia rodziców, zawsze moga zamówic cos co smakuje. Juz bez przesady, ze tak te dzieci sie dra i dra wszedzie. sama jak byłas mała, to w domu tylko siedziałąs? Rodzice nigdzie nie zabierali?
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Nie, dzieci to sama radość, dlatego uważam że na każdy klub powinno przypadać od 2 do 5 dzieci w wieku 0-7 lat.
Jak zwykle dyskusja z Toba, to wymiana pieknych argumentów .
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:24   #93
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No wiesz, jak mowie masz wybór, jak masz coz z głowa nie tak, to mozesz zabierac nawet po 22. Nie uwazasz, ze podajesz absurdalna sytuację, bo zadni rodzice w nocy nie ciagna dzieciaka na do nocnych klubów? Chyba, ze masz inne obserwacje, to sie podziel ze mna, chetnie poczytam /
ale jakich nocnych klubów? ponownie piszę: nie mam na myśli dyskotek tylko! są też knajpy/puby w których wstęp jest od 18 lub 21 roku życia. i cytując ciebie: "jak masz coś z głową nie tak" to możesz i zabierać "dzieciaka" tam gdzie dzieci są niemile widziane
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2013-12-08 o 14:26
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:24   #94
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

<3
http://www.youtube.com/watch?v=SWshZpclk8g

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka
Jak zwykle dyskusja z Toba, to wymiana pieknych argumentów .
Czy ja z tobą dyskutuję? jakże bym śmiała, ja po prostu siedzę i się śmieje
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:25   #95
Gwizdak
Zakorzenienie
 
Avatar Gwizdak
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 030
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

A ja sama nie wiem. Z jednej strony strony jestem za: sama mam dwoje dzieci i np. Jak ide na randke z mezem a swoje pociechy zostawiam pod opieką babci, to chętnie pobylabym w jakimś miejscu, gdzie dzieci nie ma i odpoczela bez nich.

Z drugiej strony jestem przeciwna, bo jestem przeciwko podzialom w ogole.

A tak z zycia, to jak chodze gdzies z dziecmi to i tak wybieram miejsca im przyjazne- tam gdzie sa kaciki zabaw, etc.
Na spotkania z przyjaciółkami czy randki z mężem wybieram raczej miejsca w ktore bym z dziecmi i tam nie poszla, albo godziny wieczorne, kiedy dzieci juz aczej spia.

Nie wiem więc czy w ogole jest potrzeba wyodrebniania takich miejsc. Z założenia wszelkiej segregacji jestem przeciwna.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
o7.10.07-zakochana
18.12.10- narzeczona
05.03.11 - żona
22.08.11 - Mrówka
13.05.13 - Bulgotka
Gwizdak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:26   #96
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

"kochanie nie zjesz deserku przed obiadem. nie zjesz. nie zjesz. nie..."

http://www.youtube.com/watch?v=5IM1p-Tn-jA




a tutaj aż chce się cebulę zamówić
http://www.youtube.com/watch?v=szFQZ-3S4EI

Edytowane przez 201604181004
Czas edycji: 2013-12-08 o 14:28
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:28   #97
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Akurat zawsze byłam przeciwna temu zakazowi Ale nie wiem czemu sie mowi o nocnych klubach akurat w nocy w temacie stref bez dzieci. Ludzie, nikt normalny nie zabiera dzieci na nocne dicho .


Dlaczego uwazasz, ze dzieci to tylko ryk i hałas? Czy dziecko = płacz?
No właśnie nikt normalny nie zabiera, dlatego byłam w szoku jak mi jedna z drugą i trzecią wyjeżdżały że dzieci mają prawo być bez dymu, w związku z czym żądają zakazu palenia na dyskotekach, BO TAK.

Ja myślę że dziewczynom nie chodzi o to żeby były restauracje, sklepy, parki, galerie gdzie nie wolno wchodzić z dziećmi, ale np. jeśli restauracja ma dwie sale, to w jednej zrobić strefę dla dorosłych, bo jednak nie wszyscy rodzice panują nad swoimi dziećmi tak żeby to dziecko zachowywało się grzecznie, nie biegało, nie krzyczało, a teraz jest bardzo modne wychowanie bezstresowe, aż za modne
Poza tym to no ja byłam niedawno w restauracji, kilka stolików dalej, na wprost mojego widoku, siedziała właśnie rodzinka z dwójką dzieci, matka wmuszała chłopaczkowi jedzenie, i on - tutaj się nieładnie wyrażę - rzygnął na pół stołu, matkę, i ludzi siedzących obok. Mi osobiście odechciało się jeść... I no nie chciałabym być narażona na takie widoki jak idę gdzieś i wydaję kasę na to żeby spokojnie zjeść w przyjemnej atmosferze, bo jednak heft (czyjkolwiek) mi w tym jedzeniu przeszkadza, wrażliwa na widoki i zapachy jestem.
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 14:29   #98
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

ja zauważyłam, że na wizażu nie wolno mówić, że się dzieci nie lubi.
można szydzić z feministek, można nie lubić zwierząt, arabów, żydów, gejów, lesbijek, genderowców, osób religijnych, no słowem można nie lubić wszystkich. ale jak zaczyna się dyskusja o matkach/dzieciach, to jest takie larum podniesione, jakby co najmniej ktoś rzeź niewiniątek planował
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:29   #99
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ja zauważyłam, że na wizażu nie wolno mówić, że się dzieci nie lubi.
można szydzić z feministek, można nie lubić zwierząt, arabów, żydów, gejów, lesbijek, genderowców, osób religijnych, no słowem można nie lubić wszystkich. ale jak zaczyna się dyskusja o matkach/dzieciach, to jest takie larum podniesione, jakby co najmniej ktoś rzeź niewiniątek planował
zapomniałaś: trzeba nie lubić gender
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:30   #100
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
ale jakich nocnych klubów? ponownie piszę: nie mam na myśli dyskotek tylko! są też knajpy/puby w których wstęp jest od 18 lub 21 roku życia. i cytując ciebie: "jak masz coś z głową nie tak" to możesz i zabierać "dzieciaka" tam gdzie dzieci są niemile widziane
Nie odpowiedziałas na pytanie
Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
<3
http://www.youtube.com/watch?v=SWshZpclk8g

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------


Czy ja z tobą dyskutuję? jakże bym śmiała, ja po prostu siedzę i się śmieje
No to niewiele Ci potrzeba do szczescia ciesze sie, ze Ci choc troche radosci w zyciu sprawiłam
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:30   #101
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez blair
Ja myślę że dziewczynom nie chodzi o to żeby były restauracje, sklepy, parki, galerie gdzie nie wolno wchodzić z dziećmi, ale np. jeśli restauracja ma dwie sale, to w jednej zrobić strefę dla dorosłych,
Nie. Nie chodzi mi o osobną salę. Chodzi mi o lokal wolny od dzieci. Ściany musiałyby być chyba pancerne żeby jedni drugim nie przeszkadzali. Na kij mi wolna sala tak naprawdę, chodzi mi o lokal
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 14:30   #102
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Tia, kwestia rodziców, zawsze moga zamówic cos co smakuje. Juz bez przesady, ze tak te dzieci sie dra i dra wszedzie. sama jak byłas mała, to w domu tylko siedziałąs? Rodzice nigdzie nie zabierali?
To ze schabowym to był tylko przykład Wątpię żeby dzieci siedziały cicho i bez marudzenia w restauracji gdzie nie mogą sobie pobiegać tylko muszą siedzieć caly czas na tyłku. Tak, jak byłam mała i darłam się to rodzice nie zabierali mnie do restauracji/kina, albo wybierali te miejsca "dziecięce".
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:31   #103
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka
No to niewiele Ci potrzeba do szczescia ciesze sie, ze Ci choc troche radosci w zyciu sprawiłam
Wręcz przeciwnie, jestem dość wymagająca, po prostu to ty masz wyjątkowy dar
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:33   #104
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Nie. Nie chodzi mi o osobną salę. Chodzi mi o lokal wolny od dzieci. Ściany musiałyby być chyba pancerne żeby jedni drugim nie przeszkadzali. Na kij mi wolna sala tak naprawdę, chodzi mi o lokal
Nie słychać W tym hotelu w którym byłam było to dwa zupełnie osobne pomieszczenia po dwóch stronach korytarza, i nie było słychać nic, jak weszła tam rodzina z wózkiem to kelnerzy grzecznie wypraszali i kierowali na drugą salę. A uwierz mi wrażliwa jestem na wrzaski
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:34   #105
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Nie odpowiedziałas na pytanie
na to pytanie? "Nie uwazasz, ze podajesz absurdalna sytuację, bo zadni rodzice w nocy nie ciagna dzieciaka na do nocnych klubów? "

nie, ponieważ mówię o zupełnie innej sytuacji, nie piszę o nocnych klubach.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:35   #106
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Nie słychać W tym hotelu w którym byłam było to dwa zupełnie osobne pomieszczenia po dwóch stronach korytarza, i nie było słychać nic, jak weszła tam rodzina z wózkiem to kelnerzy grzecznie wypraszali i kierowali na drugą salę. A uwierz mi wrażliwa jestem na wrzaski
Ależ słychać. Nie wszystkie restauracje to wielkie wolnostojące wille, to też małe kawiarenki upchnięte na dole kamienicy w centrum.

I nie wiem czego chcą inni, ja chcę całych lokali wolnych od dzieci i tyle przynajmniej dwóch.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:37   #107
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
No właśnie nikt normalny nie zabiera, dlatego byłam w szoku jak mi jedna z drugą i trzecią wyjeżdżały że dzieci mają prawo być bez dymu, w związku z czym żądają zakazu palenia na dyskotekach, BO TAK.

Ja myślę że dziewczynom nie chodzi o to żeby były restauracje, sklepy, parki, galerie gdzie nie wolno wchodzić z dziećmi, ale np. jeśli restauracja ma dwie sale, to w jednej zrobić strefę dla dorosłych, bo jednak nie wszyscy rodzice panują nad swoimi dziećmi tak żeby to dziecko zachowywało się grzecznie, nie biegało, nie krzyczało, a teraz jest bardzo modne wychowanie bezstresowe, aż za modne
Poza tym to no ja byłam niedawno w restauracji, kilka stolików dalej, na wprost mojego widoku, siedziała właśnie rodzinka z dwójką dzieci, matka wmuszała chłopaczkowi jedzenie, i on - tutaj się nieładnie wyrażę - rzygnął na pół stołu, matkę, i ludzi siedzących obok. Mi osobiście odechciało się jeść... I no nie chciałabym być narażona na takie widoki jak idę gdzieś i wydaję kasę na to żeby spokojnie zjeść w przyjemnej atmosferze, bo jednak heft (czyjkolwiek) mi w tym jedzeniu przeszkadza, wrażliwa na widoki i zapachy jestem.
Ha ha sorry, no w sumie sie nie dziwie, ale mimo wszystko to wina rodziców, nie dziecka. Głupia osoba, nie bedzie mądra matka no tak sie nie da i juz.
Mimo wszystko wrócmy do realiów, takie wyjscia rodzinne nie są az takim standardem, chocby z tego powodu, ze są drogie. Policzmy taki obiad w restauracji na 4 osoby z napojami. To wyjdzie 50- 70 dych jak nic. Więc tez nie ma co przesadzac, ze te wredne matki Polki tak zabieraja te swoje bachory do restauracji, pubów, nocnych dicho, czy innych klubów

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
To ze schabowym to był tylko przykład Wątpię żeby dzieci siedziały cicho i bez marudzenia w restauracji gdzie nie mogą sobie pobiegać tylko muszą siedzieć caly czas na tyłku. Tak, jak byłam mała i darłam się to rodzice nie zabierali mnie do restauracji/kina, albo wybierali te miejsca "dziecięce".
No wiesz, bo jak ja byłam mała, to o takich miejscach dzieciecych mozna było sobie pomarzyc Jakos serio sobie nie przypominam, zebym sie darła w niebogłosy.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:38   #108
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ależ słychać. Nie wszystkie restauracje to wielkie wolnostojące wille, to też małe kawiarenki upchnięte na dole kamienicy w centrum.

I nie wiem czego chcą inni, ja chcę całych lokali wolnych od dzieci i tyle przynajmniej dwóch.
ja również
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:40   #109
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Wręcz przeciwnie, jestem dość wymagająca, po prostu to ty masz wyjątkowy dar
Mam troche inne obserwacje co do Ciebie ale skonczmy o Tobie, nie badz taka samolubna mówiąc w watku o dzieciach o sobie
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 14:40   #110
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość



No wiesz, bo jak ja byłam mała, to o takich miejscach dzieciecych mozna było sobie pomarzyc Jakos serio sobie nie przypominam, zebym sie darła w niebogłosy.
Jest wiele dzieci które drą się w niebogłosy choćby wtedy kiedy maja ten "bunt dwulatka".
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:43   #111
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ależ słychać. Nie wszystkie restauracje to wielkie wolnostojące wille, to też małe kawiarenki upchnięte na dole kamienicy w centrum.

I nie wiem czego chcą inni, ja chcę całych lokali wolnych od dzieci i tyle przynajmniej dwóch.
Mysle, ze ten który pokazałas na zdjęciu jest wolny od dzieci to juz jeden
A tak powazniej, serio wszedzie gdzie idziesz natykasz sie na dzieci? Nie znasz swojego miasta? Nie wiesz, gdzie mozesz sie udac, zeby było spokojnie, a gdzie zeby było rozrywkowo? Bo ja np wiem, gdzie o pewnej godzinie dzieci nie uswiadcze, wiem, gdzie na pewno dzieci bedą.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:44   #112
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ależ słychać. Nie wszystkie restauracje to wielkie wolnostojące wille, to też małe kawiarenki upchnięte na dole kamienicy w centrum.

I nie wiem czego chcą inni, ja chcę całych lokali wolnych od dzieci i tyle przynajmniej dwóch.
Mi wystarczy sala w restauracji, no i powiedzmy że po prostu restauracja, w sumie w innych miejscach gdzie pojawiają się dzieci nie bywam (poza galeriami handlowymi, których unikam w weekendy jak ognia), znaczy chodzę wieczorem do pubów i klubów ale dzieciaków tam nie widzę. Chociaż raz w pubie siedziało towarzystwo dwa stoliki od nas, i dałabym sobie rękę uciąć że kilka osób miało 14-15 lat. Jak kupowałam piwo przy barze to się zapytałam co tu robią nieletni pijąc piwo, a on że sam był w szoku jak dowody pokazywali, i on i ochroniarz i kolega te dowody mocno oglądali bo nie wyglądała mu ta banda na dorosłych osobników, a jednak...
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:44   #113
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

nie wiem, jak można pamiętać swoje własne zachowanie z okresu, kiedy miało się pieluchę na tyłku i smoczek w buzi no przynajmniej ja nie pamiętam. to, co wiem o sobie z tamtego okresu, to relację osób bardzo nieobiektywnych
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:45   #114
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jest wiele dzieci które drą się w niebogłosy choćby wtedy kiedy maja ten "bunt dwulatka".
No bo dziecko mając bunt dwulatka drze sie zawsze i wszedzie, totez rodzice chetnie je zabieraja w tłum, zeby i inni sobie posłuchali
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:45   #115
sublime
Zakorzenienie
 
Avatar sublime
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 556
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ja wolałabym jednak żeby były lokale "neutralne" (bez żadnych oznakowan), lokale "przyjazne dzieciom" i lokale "bez dzieci". To ułatwiłoby wszystkim życie

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------



Jeśli bedzie zapotrzebowanie i lokal bedzie miał powodzenie? To czemu nie?
W Anglii kategoryzuje się mieszkania. Rzeczywiście są: przyjazne dzieciom, nieodpowiednie dla dzieci lub nieskategoryzowane (neutrale - czyli bez ogródka na przykład, ale nie w ruchliwej dzielnicy)
Tak samo jest z restauracjami.. ok. Nie do końca tak samo. Są child-friendly, z placem zabaw itp i takie w których dzieci mogą przebywać w danych godzinach. Myślę, że rodzic sam powinien skumać gdzie należy, gdzie można, a gdzie nie powinno się przyprowadzać dzieci.. Wątpię jednak by kierujący się popytem restauratorzy chętnie nadawali swoim lokalom status "Proszę bez dzieci mi tutaj!"
__________________
Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności.
[Gabrielle Bonheur Chanel]

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli

Edytowane przez sublime
Czas edycji: 2013-12-08 o 14:48
sublime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:46   #116
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
nie wiem, jak można pamiętać swoje własne zachowanie z okresu, kiedy miało się pieluchę na tyłku i smoczek w buzi no przynajmniej ja nie pamiętam. to, co wiem o sobie z tamtego okresu, to relację osób bardzo nieobiektywnych
Jak juz sie nie ma pieluchy, to nie jest sie dzieckiem? WTF?
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:47   #117
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Ja jestem całym sercem za. Zdaję sobie świetnie sprawę że nie każdy dzieci lubi, nie każdy chce spożywać posiłek pośród ruchliwych dzieci i że są sytuacje kiedy dzieci nie są pożądane w trakcie spotkania. Ba nie każdy lokal się nadaje na wyjścia z dziećmi.

A co do lokali tylko dla białych, bez homoseksualistów, dla kobiet/mężczyzn/kanarków. To mówiąc szczerze mam to głęboko w okrężnicy czy są czy ich nie ma. Jeśli pomysł chwyci to przybytek się utrzyma i tyle.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:47   #118
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Ha ha sorry, no w sumie sie nie dziwie, ale mimo wszystko to wina rodziców, nie dziecka. Głupia osoba, nie bedzie mądra matka no tak sie nie da i juz.
Mimo wszystko wrócmy do realiów, takie wyjscia rodzinne nie są az takim standardem, chocby z tego powodu, ze są drogie. Policzmy taki obiad w restauracji na 4 osoby z napojami. To wyjdzie 50- 70 dych jak nic. Więc tez nie ma co przesadzac, ze te wredne matki Polki tak zabieraja te swoje bachory do restauracji, pubów, nocnych dicho, czy innych klubów
Nie zgodzę się W Krakowie praktycznie do której restauracji nie wejdziesz, spotkasz rodzinę z dziećmi, zwłaszcza na Rynku i Kazimierzu (chociaż tutaj mniej). Ceny nie mają tu nic do powiedzenia

Ale gdyby ona poszła do restauracji child zone, a ja do child free, to nie byłabym na taki widok narażona... A póki co wyboru nie mam Jako że obiady jadam w porze obiadowej a nie nocnej
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:51   #119
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
W Anglii kategoryzuje się mieszkania. Rzeczywiście są: przyjazne dzieciom, nieodpowiednie dla dzieci lub nieskategoryzowane (neutrale - czyli bez ogródka na przykład, ale nie w ruchliwej dzielnicy)
Tak samo jest z restauracjami.. ok. Nie do końca tak samo. Są child-friendly, z placem zabaw itp i takie w których dzieci mogą przebywać w danych godzinach. Myślę, że rodzic sam powinien skumać gdzie należy, gdzie można, a gdzie nie powinno się przyprowadzać dzieci.. Wątpię jednak by kierujący się popytem restauratorzy chętnie nadawali swoim lokalom status "Proszę bez dzieci mi tutaj!"
Jeśli hotelarzom sie opłaca, to raczej i restauratorzy nie mieliby problemu.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:51   #120
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Strefy wolne od dzieci?

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się W Krakowie praktycznie do której restauracji nie wejdziesz, spotkasz rodzinę z dziećmi, zwłaszcza na Rynku i Kazimierzu (chociaż tutaj mniej). Ceny nie mają tu nic do powiedzenia

Ale gdyby ona poszła do restauracji child zone, a ja do child free, to nie byłabym na taki widok narażona... A póki co wyboru nie mam Jako że obiady jadam w porze obiadowej a nie nocnej
No tak, ale zastanów sie, ile z tych osob to turysci. Bo ja mam takie obserwacje, ze na rynku krakowskim równie czesto słychac obce języki jak język polski. Trudno, zeby taki turysta zostawił dziecko w hotelu kiedy zwiedza miasto. Czesto tez nie wie zwyczajnie gdzie wejsc, zeby było dobrze dla dziecka, szukać tez ciezko, bo jest tego trochę, więc idzie gdzie wyglada najlepiej, badz najtaniej, badz najblizej.
Dodam jeszcze, ze jadąc na wakacje inaczej sie rozlicza pieniądze ( przewaznie) wydaje sie w restauracjach czesciej i chetniej, zeby nie musiec gotowac.

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2013-12-08 o 14:53
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-13 13:47:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.