Jestem stara i przegrałam życie - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Pokaż wyniki sondy: Czy przegrałaś życie?
Przegrałam 85 72,03%
Tak 33 27,97%
Głosujący: 118. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 18:01   #871
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

niestety wolę taki tryb życia - siedzieć do późna i wstawać późno. chociaż jest to nierealne w większości przypadków, tym bardziej, że pies mnie budzi przed 7 na karmienie, a później po 8 na spacer. za dużo rozmyślań, za dużo na głowie i stąd problemy z zaśnięciem. kasy na melatoninę nie mam -_-
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:43   #872
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Byłam dziś na rozmowie o pracę. To jakaś masakra była. Przepytywanka z ustawy i to bardzo szczegółowa. Pracy nie dostałam. Ja chcę na medycynę

Za to moi obecni szefowie zabrali mnie i mojego współpracownika na kolację do super knajpy. Oraz dostałam premię na święta
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 20:52   #873
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Byłam dziś na rozmowie o pracę. To jakaś masakra była. Przepytywanka z ustawy i to bardzo szczegółowa. Pracy nie dostałam. Ja chcę na medycynę

Za to moi obecni szefowie zabrali mnie i mojego współpracownika na kolację do super knajpy. Oraz dostałam premię na święta
Ja pamiętam jedną z pierwszych rozmów kwalifikacyjnych w moim życiu. Co z tego, że przygotowywałam się na nią kilka dni, że przeczytałam sporo o firmie, jak gadałam takie głupoty, że nawet teraz, na samo wspomnienie tej rozmowy mam ochotę nakryć się kocem i udawać, że to nigdy się nie wydarzyło
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:55   #874
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Ja pamiętam jedną z pierwszych rozmów kwalifikacyjnych w moim życiu. Co z tego, że przygotowywałam się na nią kilka dni, że przeczytałam sporo o firmie, jak gadałam takie głupoty, że nawet teraz, na samo wspomnienie tej rozmowy mam ochotę nakryć się kocem i udawać, że to nigdy się nie wydarzyło
No, ale ja głupot nie gadałam. Po prostu stopień szczegółowości pytań oparł się o absurd, bo pytali jakim kolorem długopisu można dokonywać skreśleń na dokumentach tajnych. W ogóle to jak mi rodzice opowiadają jak oni szli do pracy to uczyli się wszystkiego tam. Coś tam wiedzieli jak ich przyjmowano, ale generalnie to wiedzę nabyli w pracy. A od nas wymaga się znajomości technikaliów pracy na danym stanowisku. Skąd my mamy być biegli w tych sprawach. Ok, jest to w jakiś ustawach, zarządzeniach, etc, ale ucząc się tego na sucho bardzo trudno to naprawdę umieć.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 22:30   #875
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Ja pamiętam jedną z pierwszych rozmów kwalifikacyjnych w moim życiu. Co z tego, że przygotowywałam się na nią kilka dni, że przeczytałam sporo o firmie, jak gadałam takie głupoty, że nawet teraz, na samo wspomnienie tej rozmowy mam ochotę nakryć się kocem i udawać, że to nigdy się nie wydarzyło
Ja mam tak ze wspomnieniami o prawie wszystkich moich rozmowach o pracę Nie wiem co mi odbijało, niby wszystko spoko szło a zawsze się gdzieś zamotałam/coś palnęłam, że wstyd. Nie za fajnie wspominam chodzenie na rozmowy, właściwie na każdej czułam się jak kretynka, miałam wrażenie że patrzą na mnie jak na głupka.
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 17:52   #876
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Co jest, baby ?! Ja wiem, jest sobota i w ogóle, ale czemu tu tak pusto od paru dni ?
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 18:02   #877
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Załamałam się przegraniem życia tak bardzo, że nawet nie mam siły tego napisać ;(
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 18:08   #878
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Tyle wątków mam rozgrzebanych, że nie nadążam.
Wkurza mnie, że jak muszę rano wstać wcześnie to nie mogę długo zasnąć, albo się budzę co godzinę żeby nie zaspać. Wcześniej tak nie miałam. Starość nie radość.

via tapatalk
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 18:12   #879
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

u mnie stagnacja czyli stara bida. Kasy mało, pogoda mnie przygnębia, moja ciulowatość w prowadzeniu domu robi się coraz bardziej porażająca.
Judith, co się stało u ciebie?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 18:29   #880
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Mogę ponarzekać?
Przegrałam życie znowu, bo:
-wstałam dziś o 18. Znaczy obudziłam się o 12, ale do 18 lezałam w łóżku, bo nic nie dam rady robić. W niczym sensu nie widzę. Powinnam się uczyć do matury z biologii i chemii, a nie dam rady.
- jezu, jak ja nienawidzę moich studiów
- nie mam konta na allegro i nie umiem go założyć. znalazłam super kożuszek za 60 zł. poprosiłam bardzo dobrą koleżankę, żeby mi kupiła. Nie kupiła, aukcja się skończyła. Ok, bywa. Sprzedawca to firma, znalazłam maila i poprosiłam o ponowne wstawienie kożucha. Wystawili 2 sztuki, bo tyle tylko zostało. Od razu jak sie pojawiły (wczoraj wieczorem późnym) napisałam do koleżanki żeby mi kliknęła, kasę przelewam natychmiast. Dziś dzwonię o 19 i pytam czy kliknęła. Oczywiście nie, bo dopiero się do tego zabiera. Patrzę, a tu obie sztuki kliknięte. Nosz k***! Ta koleżanka ode mnie ma zawsze pomoc. Karmię ją, moje mieszkanie służy jej za hotel, opiekuje się jej psem, wypożyczam jej książki, jeżdzę na ursynów po kremy na jej buzię (ekologiczne do bardzo suchej cery). A ona mi nie mogła kliknąć durnego kozucha za 60 zł. Teraz już nie będzie Strasznie mnie to zdenerwowało. ja naprawdę sama nie umiem konta założyć.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Któraś z Was robi na szydełku? Potrzebuję jakiegoś ładnego wzoru na te buciki niemowlęce, bo ściągam i też robię ja na prezent ślubny.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

A, i zapomniałam jeszcze dodać, że tak mi smutno, że się objadam. Słodycze, mandarynki, precelki... I teraz mnie brzuch boli od tego.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 19:57   #881
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Tyle wątków mam rozgrzebanych, że nie nadążam.
jedni mają zapier...ol na fejsie, ty masz na wizazu
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 20:59   #882
eN90
Raczkowanie
 
Avatar eN90
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 397
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Dołączam się do życiowych nieudaczników.
Niby teoretycznie kończę studia, ale cóż po tym, jak ja nie chcę mieć z nimi nic wspólnego, a każdy kto zapyta, co dalej, na moje "nie wiem", otwiera usta ze zdziwienia. Robie za darmo w ramach wolontariatu, bo nawet w call center mnie nie chcą. Chłopa od jakiegoś czasu nie mam, bo nie byłam wystarczająco ważna dla niego.
A i tak codziennie rano słyszę przez telefon od mamy, że w 4 literach mi się poprzewracało od dobrobytu i inni mają gorzej, a nie narzekają.
eN90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 21:13   #883
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez eN90 Pokaż wiadomość
Dołączam się do życiowych nieudaczników.
Niby teoretycznie kończę studia, ale cóż po tym, jak ja nie chcę mieć z nimi nic wspólnego, a każdy kto zapyta, co dalej, na moje "nie wiem", otwiera usta ze zdziwienia. Robie za darmo w ramach wolontariatu, bo nawet w call center mnie nie chcą. Chłopa od jakiegoś czasu nie mam, bo nie byłam wystarczająco ważna dla niego.
A i tak codziennie rano słyszę przez telefon od mamy, że w 4 literach mi się poprzewracało od dobrobytu i inni mają gorzej, a nie narzekają.
Hejka witamy w gronie nieudaczników.

od moich rodziców słyszę, że nie mam co narzekać, bo w bangladeszu mają gorzej. No fakt, pewnie mają. Tylko mnie to zasadniczo nie obchodzi.

Jakie studia kończysz?
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 08:51   #884
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
od moich rodziców słyszę, że nie mam co narzekać, bo w bangladeszu mają gorzej. No fakt, pewnie mają. Tylko mnie to zasadniczo nie obchodzi.
Mnie tam też wcale nie pociesza fakt, że inni mają gorzej. Mam się jeszcze cieszyć z cudzego nieszczęścia.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 09:02   #885
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Mnie tam też wcale nie pociesza fakt, że inni mają gorzej. Mam się jeszcze cieszyć z cudzego nieszczęścia.
Wiem, też nie lubię takich frazesów... ale...

Kilka wizyt na onkologii (czarna seria w najbliższym otoczeniu, niestety...) bardzo mocno zapadło mi w pamięć i naprawdę, uznałam że szczerze mam się z czego cieszyć. Co tam uczelnia, wkurzający ludzie i całe zło świata jak po chemioterapii dostaje się do ręki dobre wyniki kogoś bliskiego.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 10:49   #886
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Hej. Widzę, że dużo tutaj podobnych do mnie osób. U mnie porażka zaczyna się każdego ranka, gdy nie mogę wstać, za późno wstaję i myślę sobie "Ja pierniczę, od rana znowu nawalam". Poza tym oczywiście też nie mam pracy. Staram się cieszyć tym, co mam. Ale jak cieszyć się z czegokolwiek jak nie ma się pracy?
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 11:04   #887
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
No, ale ja głupot nie gadałam. Po prostu stopień szczegółowości pytań oparł się o absurd, bo pytali jakim kolorem długopisu można dokonywać skreśleń na dokumentach tajnych. W ogóle to jak mi rodzice opowiadają jak oni szli do pracy to uczyli się wszystkiego tam. Coś tam wiedzieli jak ich przyjmowano, ale generalnie to wiedzę nabyli w pracy. A od nas wymaga się znajomości technikaliów pracy na danym stanowisku. Skąd my mamy być biegli w tych sprawach. Ok, jest to w jakiś ustawach, zarządzeniach, etc, ale ucząc się tego na sucho bardzo trudno to naprawdę umieć.
Masakra... Zdradzisz co to za praca?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 11:39   #888
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Masakra... Zdradzisz co to za praca?
Jasne, żadna tajemnica. Stanowisko w służbie cywilnej: podreferendarz w Policji. Ja szukam pracy nie tylko na portalach, ale też wchodzę na stronę różniastych instytucji i urzędów oraz Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, bo tam są wszystkie oferty z administracji rządowej razem.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 12:07   #889
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Niezła jajcara z Ciebie Ama, potrafisz odnaleźć stronę rządową, odpisać na wizażu, zrobić przelew, a konta na all nie masz, chociaż buszować po nim umiesz. Nie ma bata, zakładaj konto, pomożemy Ci krok po kroku.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 13:27   #890
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość

od moich rodziców słyszę, że nie mam co narzekać, bo w bangladeszu mają gorzej. No fakt, pewnie mają. Tylko mnie to zasadniczo nie obchodzi.
Mnie też wkurza takie gadanie, że inni mają gorzej. Materialnie- z całą pewnością. Ale mentalnie... czy ja wiem? Nie mówię tu o dzieciach umierających w Indiach w wieku 10 lat po 5 latach przepracowanych za 3 dolary miesięcznie w zakładzie produkującym nie wiadomo co, gdzie miały kontakt z rtęcią bez żadnych środków ochrony osobistej- bo to jest dramat i to nie podlega wątpliwości.
Ale oglądałam jakiś taki dokument, o kobiecie bodajże z Chin, albo Wietnamu, która miała chorego synka i przyjechała z nim do Wielkiej Brytanii na operację. Jakaś fundacja wynajęła dla niej mieszkanie, żeby mogła tam mieszkać i odwiedzać synka w szpitalu. Mieszkanie było w pełni wyposażone, wszystkie sprzęty AGD itp.. Ta pani potem była zadowolona, że maluch przeszedł operacje pomyślnie i mogą wracać do domu- do jakiejś lepianki w spartańskich warunkach, powiedziała, że nie chciałaby mieszkać w UK, bo męczy ją i stresuje takie życie, woli swoje. Bo tak naprawdę co z tego, że nie ma w domu laptopa, tabletu, odkurzacza, czy nawet lodówki? Ona tam nie miała zmartwień. Mąż pracował, coś tam zarabiał, na "życie" im wystarczało. Szczerze mówiąc sądzę, że ona nie zdawała sobie sprawy z tego, że jej dziecko jest tak poważnie chore, nie stanowiło to dla niej jakiegoś wielkiego zmartwienia, bo mówiła, że trudno, kocha je takim, jakim jest. W każdym razie- dla takich ludzi problemy typu: studia, praca, status materialny, presja społeczna, po prostu nie istnieją.

I szczerze? Wolałabym mieszkać w lepiance bez prądu i bawić dzieci, niż na siłę robić z siebie drugą Skłodowską Curie, mimo że w ogóle nie mam do tego smykałki, nie chcę, nie mam ambicji do tego.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 14:39   #891
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Przegrałam nie dość że życie to jeszcze ostatni rok:P Rok czekałam na jarmark bożonarodzeniowy który u nas trał od czwartku do dziś:P I nie poszłam bo taka brzydka pogoda, deszcz pada a Tż chory Czekałam na grzane winko i grillowane oscypki i znowu rok będę czekać
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 15:58   #892
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Niezła jajcara z Ciebie Ama, potrafisz odnaleźć stronę rządową, odpisać na wizażu, zrobić przelew, a konta na all nie masz, chociaż buszować po nim umiesz. Nie ma bata, zakładaj konto, pomożemy Ci krok po kroku.
Nie umiem też kupić biletu na samolot przez neta Ale ze sklepu internetowego już kupuje rzeczy bez najmniejszego problemu, bank obsługuję internetowo.

W ogóle muszę wyrobić paszport i już mi się fobia urzędowa odzywa. A najbardziej mnie wkurza to, że nie mogę ściągnąć wniosku przez neta tylko muszę tam iść i wypełnić w urzędzie. Wiedziałyście, że jako studenci mamy 50% ulgi na opłacie? Stanowczo oplaca sie być wiecznym studentem

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Przegrałam nie dość że życie to jeszcze ostatni rok:P Rok czekałam na jarmark bożonarodzeniowy który u nas trał od czwartku do dziś:P I nie poszłam bo taka brzydka pogoda, deszcz pada a Tż chory Czekałam na grzane winko i grillowane oscypki i znowu rok będę czekać
Biedactwo Ja też nie wyszłam z domu, chociaż do Wilanowa chciałam z siostrą pojechać. I zrobić sobie zdjecie w karocy ze światełek bo nam na krakowskim ustawili.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 17:05   #893
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość

W ogóle muszę wyrobić paszport i już mi się fobia urzędowa odzywa. A najbardziej mnie wkurza to, że nie mogę ściągnąć wniosku przez neta tylko muszę tam iść i wypełnić w urzędzie. Wiedziałyście, że jako studenci mamy 50% ulgi na opłacie? Stanowczo oplaca sie być wiecznym studentem
Dlatego ja sobie wyrobiłam, jak byłam jeszcze studentką, choć na razie nie wybieram się nigdzie, gdzie tego paszportu bym potrzebowała. Z resztą, czasem takie okazje trafiają się nagle, a w razie czego - paszport jest . Nie martw się, załatwienie tej sprawy w urzędzie powinno pójść szybko i sprawnie. Wypełniasz formularz, idziesz do okienka, zostawiasz odciski palców i wsio. Też nie lubię załatwiać urzędowych spraw, ale na szczęście nigdy nie miałam żadnych problemów. I tak na wszelki wypadek staram się obmyślać różne strategie, w razie komplikacji typu wredna baba z okienka się czepia . Snucie czarnych wizji to moja specjalność, na szczęście nigdy nie jest aż tak źle, jak sobie w trwodze wyobrażałam .
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 17:20   #894
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Nie umiem też kupić biletu na samolot przez neta Ale ze sklepu internetowego już kupuje rzeczy bez najmniejszego problemu, bank obsługuję internetowo.

W ogóle muszę wyrobić paszport i już mi się fobia urzędowa odzywa. A najbardziej mnie wkurza to, że nie mogę ściągnąć wniosku przez neta tylko muszę tam iść i wypełnić w urzędzie. Wiedziałyście, że jako studenci mamy 50% ulgi na opłacie? Stanowczo oplaca sie być wiecznym studentem
jakim tam wiecznym, jak ulgi są do 26 roku życia
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 17:27   #895
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
jakim tam wiecznym, jak ulgi są do 26 roku życia
Nie wszystkie! Na bilety pociągowe tak, ale już na zwykłe, miejskie nie. Ta paszportowa zniżka też przysługuje uczniom i studentom. Nie ma granicy wieku
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 19:32   #896
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Jasne, żadna tajemnica. Stanowisko w służbie cywilnej: podreferendarz w Policji. Ja szukam pracy nie tylko na portalach, ale też wchodzę na stronę różniastych instytucji i urzędów oraz Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, bo tam są wszystkie oferty z administracji rządowej razem.
Nieźle...
Kurde no, takich rzeczy to już w pracy się można nauczyć, ale nie wątpię, że znajdą się tacy, co ustawę mieli w małym paluszku.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 20:31   #897
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

dziewczyny takie głupie pytanie, no ale: widząc ogłoszenie o pracę, którego wymogów nie do końca spełniacie (np doświadczenie) - odpowiadacie na nie w nadziei że "może akurat"? jestem załamana, płakać mi się chce, nie ma dla mnie pracy w moim mieście (a na razie jestem tu uziemiona)
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 20:35   #898
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
dziewczyny takie głupie pytanie, no ale: widząc ogłoszenie o pracę, którego wymogów nie do końca spełniacie (np doświadczenie) - odpowiadacie na nie w nadziei że "może akurat"? jestem załamana, płakać mi się chce, nie ma dla mnie pracy w moim mieście (a na razie jestem tu uziemiona)
Odpowiadaj, odpowiadaj!
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 20:46   #899
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

O ile nie jest to służba cywilna a wymogi są wpisane jako wymogi niezbędne to odpowiadam na takie ogłoszenia. Jeśli np. piszą rok doświadczenia, a ja mam 8 miesięcy to składam. Zawsze może się udać.

Znacie jakieś dobre kremy do kruchych babeczek? Zrobiłam z ganache czekoladowym (czekolada pół na pół z kremówką), ale chciałbym jeszcze jakiś smak.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 21:30   #900
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

raczej mam na myśli takie gdzie piszą minimum dwa lata doświadczenia, a ja mam 3 miesiące i to szczerze mówiąc takie podczas których nic się nie nauczyłam
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-14 22:46:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.