Mundial 2014 - część III - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-14, 16:55   #3361
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez hellkamilson Pokaż wiadomość
Ja się kiedyś zdenerwowałam, bo Real przegrywał jedną bramką, była 85 minuta a gra się nie kleiła. Włączyłam sobie tylko livescore i co się okazało? Najpierw bramka, później karny, Real wygrał

Koniec, 2:2. A oni nadal marzą o mistrzostwie.
Haha, no tak nie ma to jak gole strzelone tuż przed końcem meczu, gdy już się raczej czlowiek niczego nie spodziewa


I koniec na dziś, jednak remis 2-2. Lepsze to niż przegrana, no ale czuję jednak niedosyt, bo sam początek meczu zapowiadał coś innego
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 17:23   #3362
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Haha, no tak nie ma to jak gole strzelone tuż przed końcem meczu, gdy już się raczej czlowiek niczego nie spodziewa


I koniec na dziś, jednak remis 2-2. Lepsze to niż przegrana, no ale czuję jednak niedosyt, bo sam początek meczu zapowiadał coś innego
Mieli kontrolę nad meczem, także spodziewałam się szybkiej bramki. Ale dzisiaj Bale, Benzema i Di Maria grali słabo.
W sumie miałam nadzieję, że wszyscy po stracie pierwszej bramki się ogarną, ale jednak nie.
__________________

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
***** **** - pis.wtf - Memy o naszym (nie)rządzie
Sprawdź, czy śledzili Cię Pegasusem
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 18:54   #3363
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: Mundial 2014 - część III

ja nie widziałam meczu,

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

treaz w środę Real gra w Pucharze Króla
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 20:58   #3364
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III

Barca - Villareal 2-1 Mecz nie urywał, ale grunt, że są trzy punkty. No i Ney nadal czaruje
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 11:20   #3365
Quentinhill
Rozeznanie
 
Avatar Quentinhill
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 562
Dot.: Mundial 2014 - część III

No to Schalke z Realem z LM
Quentinhill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 12:44   #3366
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Mundial 2014 - część III

To już po losowaniu?
Zupełnie zapomniała.
__________________

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
***** **** - pis.wtf - Memy o naszym (nie)rządzie
Sprawdź, czy śledzili Cię Pegasusem
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 15:56   #3367
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mundial 2014 - część III


Cytat:
Napisane przez Quentinhill Pokaż wiadomość
No to Schalke z Realem z LM
oj oj, mam nadzieję, że się nie pozabijamy tutaj
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 16:02   #3368
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez Quentinhill Pokaż wiadomość
No to Schalke z Realem z LM
Hej, właśnie miałam pisać gdzie jesteś, bo się wreszcie nasze drużyny spotkają
Myślę, że to może być ciekawy dwumecz, pewnie wielu Schalke nie docenia, a ja uważam, że jak Real tyłków nie zepnie to może być słabo. Także oby chłopcy nie podeszli do tego starcia na zbytnim luzie

Przeglądam kto tam z kim zagra, i kurczę Barca trafiła na City, więc na pewno trudniejszy przeciwnik niż nasz.
A BVB zagra z Zenitem, więc chyba im się trafiło dość łatwe starcie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 17:23   #3369
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hej, właśnie miałam pisać gdzie jesteś, bo się wreszcie nasze drużyny spotkają
Myślę, że to może być ciekawy dwumecz, pewnie wielu Schalke nie docenia, a ja uważam, że jak Real tyłków nie zepnie to może być słabo. Także oby chłopcy nie podeszli do tego starcia na zbytnim luzie

Przeglądam kto tam z kim zagra, i kurczę Barca trafiła na City, więc na pewno trudniejszy przeciwnik niż nasz.
A BVB zagra z Zenitem, więc chyba im się trafiło dość łatwe starcie
Ja myślę, że 1/8 LM może być końcem przygody Realu w tym sezonie. No i do tego terminarz. Najpierw Schalke, Atletico na wyjeździe a później rewanż Schalke i Barca u siebie. Także spodziewam raczej końca LM, no i w sumie pożegnanie się z mistrzem Hiszpanii.
__________________

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
***** **** - pis.wtf - Memy o naszym (nie)rządzie
Sprawdź, czy śledzili Cię Pegasusem
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 17:28   #3370
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III

Ja kompletnie nie ogarniam, jestem jakaś chora i ledwo żyje po pracy Macie sprawdzone super działające sposoby na jakieś przeziębienie?

Przez to wszystko nawet nie zdołałam ogarnąć losowania, muszę dać sobie trochę czasu na poukładanie tego w głowie
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 18:00   #3371
Quentinhill
Rozeznanie
 
Avatar Quentinhill
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 562
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez hellkamilson Pokaż wiadomość
Ja myślę, że 1/8 LM może być końcem przygody Realu w tym sezonie. No i do tego terminarz. Najpierw Schalke, Atletico na wyjeździe a później rewanż Schalke i Barca u siebie. Także spodziewam raczej końca LM, no i w sumie pożegnanie się z mistrzem Hiszpanii.
No mi to przykro mówić, ale Schalke jest teraz naprawdę słabe, grają bez żadnego pomysłu, bramkarzy mają takich, że równie dobrze mogliby grać bez i do tego wiecznie połowa podstawowego składu ma kontuzje. Nawet w lidze zajmują dopiero 6 miejsce, a z Pucharu Niemiec już odpadli.
Więc dla mnie byłoby ogromną niespodzianką jakby to nie Real przeszedł dalej, za to mam nadzieję chociaż na ciekawe mecze.
Quentinhill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 18:27   #3372
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez hellkamilson Pokaż wiadomość
Ja myślę, że 1/8 LM może być końcem przygody Realu w tym sezonie. No i do tego terminarz. Najpierw Schalke, Atletico na wyjeździe a później rewanż Schalke i Barca u siebie. Także spodziewam raczej końca LM, no i w sumie pożegnanie się z mistrzem Hiszpanii.
No nie, w żadnym razie tak się nie stanie gdzie Twoja wiara?
Dobrze będzie, musi być
Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Ja kompletnie nie ogarniam, jestem jakaś chora i ledwo żyje po pracy Macie sprawdzone super działające sposoby na jakieś przeziębienie?

Przez to wszystko nawet nie zdołałam ogarnąć losowania, muszę dać sobie trochę czasu na poukładanie tego w głowie
piguły piguły i do wyrka!

Ja się nie mogę ogarnąć jak mi pani w PZU naliczyła składkę za ubezpieczenie samochodu aż mnie głowa rozbolała
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 18:41   #3373
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

zolza dobrze prawi, nie można być pesymistą Ja myślę, że przejdziemy dalej tylko trzeba mądrze podejść do meczu i nie potraktować przeciwnika jako o wiele słabszego, bo się można czasem bardzo zdziwić.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 18:53   #3374
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
zolza dobrze prawi, nie można być pesymistą Ja myślę, że przejdziemy dalej tylko trzeba mądrze podejść do meczu i nie potraktować przeciwnika jako o wiele słabszego, bo się można czasem bardzo zdziwić.
O tak nasze grajki mają tendencję do lekceważenia rywala, więc jak poukładają klepki w głowie odpowiednio to i wynik będzie.
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 19:43   #3375
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
No nie, w żadnym razie tak się nie stanie gdzie Twoja wiara?
Dobrze będzie, musi być

piguły piguły i do wyrka!

Ja się nie mogę ogarnąć jak mi pani w PZU naliczyła składkę za ubezpieczenie samochodu aż mnie głowa rozbolała
Ja jestem świeżo po ubezpieczeniu samochodu więc znam Twój ból Kurde może ja się od tego tak rozchorowałam, czasowo by pasowało w sumie

Dziewczyny, bez pesymizmu mi tu, będzie dobrze!
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 15:54   #3376
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
O tak nasze grajki mają tendencję do lekceważenia rywala, więc jak poukładają klepki w głowie odpowiednio to i wynik będzie.
Dokładnie. Mam też nadzieję, że jutrzejszy rewanż w Pucharze Króla potraktują serio i awansują dalej.

A moi koledzy w pracy (ci za Barcą) oczywiście już kibicują Schalke i tylko czekają aż Real odpadnie Niedoczekanie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 19:50   #3377
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Ja tu ostatnio mało aktywna byłam, ale co z Ponurym?
Dziękuję za troskę
Mało tu bywam bo wystarczy popatrzeć na tabelę Serie A i wszystko wiadomo. W tym sezonie mówiłem że Milan będzie grał poniżej oczekiwań, ale to co się teraz dzieje z tym klubem to woła o pomstę do nieba.
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 20:41   #3378
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Dziękuję za troskę
Mało tu bywam bo wystarczy popatrzeć na tabelę Serie A i wszystko wiadomo. W tym sezonie mówiłem że Milan będzie grał poniżej oczekiwań, ale to co się teraz dzieje z tym klubem to woła o pomstę do nieba.
A właśnie myślałam o Tobie ostatnio, bo tak wszyscy mówią że Barca-City oraz Arsenal-Bayern to będą najciekawsze spotkania LM a wg mnie Milan-Atletico może być też baardzo spoko.
Nie przejmuj się, czasem tak bywa, fakt że nie wygląda to za ciekawie i na pewno niefajnie się na to patrzy, ale pomyśl sobie, że w końcu będzie lepiej!
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 20:57   #3379
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
A właśnie myślałam o Tobie ostatnio, bo tak wszyscy mówią że Barca-City oraz Arsenal-Bayern to będą najciekawsze spotkania LM a wg mnie Milan-Atletico może być też baardzo spoko.
Nie przejmuj się, czasem tak bywa, fakt że nie wygląda to za ciekawie i na pewno niefajnie się na to patrzy, ale pomyśl sobie, że w końcu będzie lepiej!
Myślałaś o mnie
Mrrrr
Milan trafił najlepiej jak mógł i jeśli odpadą z Atletico to znaczy że Włoski futbol upadł do reszty i już się nie podniesie. Wspomnisz moje słowa.
A co do tabeli Serie A....W Milanie obecnie jest burdel na kółkach i póki u sterów pierwszej drużyny jest pozorant o nazwisku Allegri to nie świadczy to o niczym dobrym.
Wczoraj w bardzo słabym stylu Milan wydarł punkt Romie, ale patrząc obiektywnie nie zasłużyli na tego punkta. Już w tą niedziele WIELKIE DERBY MEDIOLANU i zapowiadają się niesamowicie....beznadzie jnie.
Curva Nord zamknieta na 2 mecze, Milan w kryzysie, Inter też nic wielkiego nie pokazuje obecnie.
Jedyne co raduje moje serce to, to że Kaka' wraca na salony i powoli widać w jego grze, ten luz który miał w 2007 roku zdobywając z Milanem LM i Złotą Piłkę dla siebie.
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 16:13   #3380
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Hej ponury, miło że jeszcze o nas pamiętasz Zaglądaj częściej, choć domyślam się, że z bólem serca ogląda Ci się Twoją drużynę, która nie prezentuje się za dobrze. No, ale uszy do góry, na pewno jeszcze się Milan podniesie

Dostałam wczoraj w pracy służbową kamizelkę z nr 2, jestę Varankię
Szkoda, że nr 9 nie było, za to jeden z moich kolegów, który nie lubi CR specjalnie sobie zabrał siódemkę i zrobił mi na złość
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 18:26   #3381
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Myślałaś o mnie
Mrrrr
Milan trafił najlepiej jak mógł i jeśli odpadą z Atletico to znaczy że Włoski futbol upadł do reszty i już się nie podniesie. Wspomnisz moje słowa.
A co do tabeli Serie A....W Milanie obecnie jest burdel na kółkach i póki u sterów pierwszej drużyny jest pozorant o nazwisku Allegri to nie świadczy to o niczym dobrym.
Wczoraj w bardzo słabym stylu Milan wydarł punkt Romie, ale patrząc obiektywnie nie zasłużyli na tego punkta. Już w tą niedziele WIELKIE DERBY MEDIOLANU i zapowiadają się niesamowicie....beznadzie jnie.
Curva Nord zamknieta na 2 mecze, Milan w kryzysie, Inter też nic wielkiego nie pokazuje obecnie.
Jedyne co raduje moje serce to, to że Kaka' wraca na salony i powoli widać w jego grze, ten luz który miał w 2007 roku zdobywając z Milanem LM i Złotą Piłkę dla siebie.
Kumam Wiem, że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale według mnie Milan na pewno wróci do bardzo wysokiego poziomu, po prostu nie wierzę, że mogłoby być inaczej To zbyt utytuowany zespół...

Ja wczoraj wyjątkowo nie obejrzałam całego meczu Barcy, nie miałam siły patrzeć jak męczą się z trzecioligowcem i poszłam spać
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 18:27   #3382
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Mundial 2014 - część III

Quentinhill,
wygląda na to, że obie mamy obawy co do tego dwumeczu. Ale dobrze, jakieś emocje na forum będą

_zolza,
do meczu podchodzę raczej z dystansem, boję się tej porażki, ale w serduszku nadal jestem pełna nadziei

isa666,
oh, tych kolegów to Ci na prawdę współczuję. Mam nadzieję, że Barca będzie miała duże problemy z Man.

ponury1939,
kurczę, oglądałam pierwszą połowę Milan-Roma i powiem szczerze, że byłam przerażona formą Kaki. Sprinty a i owszem, ale masa beznadziejnych zagrań. Może w drugiej połowie było co innego
A jeżeli chodzi o Atletico, to bym na Twoim miejscu nie była taka pewna, czy Milan trafił tak najlepiej. Bo w tym momencie w Hiszpanii to oni górują. Wcale nie Real (), nie Barca, a Atletico. Także niestety, uważam, że Milan ma raczej małe szanse na awans, a szkoda.
__________________

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
***** **** - pis.wtf - Memy o naszym (nie)rządzie
Sprawdź, czy śledzili Cię Pegasusem
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 18:36   #3383
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wyjątkowo nie obejrzałam całego meczu Barcy, nie miałam siły patrzeć jak męczą się z trzecioligowcem i poszłam spać
Dzisiaj Real będzie się spinał no ciekawa jestem, czy przejdziemy
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj w pracy służbową kamizelkę z nr 2, jestę Varankię
Szkoda, że nr 9 nie było, za to jeden z moich kolegów, który nie lubi CR specjalnie sobie zabrał siódemkę i zrobił mi na złość
różową?
Widziałam propozycję na koszulki wyjazdowe LM na przyszły sezon jestem na nie


Ponury chłopcze nie łam się, nie tego potrzebuje Milan. Jest dołek, trudno, trzeba to przecierpieć jak Ci smutno i źle to wpadaj do nas
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 19:55   #3384
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
Ponury chłopcze nie łam się, nie tego potrzebuje Milan. Jest dołek, trudno, trzeba to przecierpieć jak Ci smutno i źle to wpadaj do nas
Wpadek póki co nie planuję, ale za ofertę dzięki haha

Cytat:
Napisane przez hellkamilson Pokaż wiadomość
ponury1939,
kurczę, oglądałam pierwszą połowę Milan-Roma i powiem szczerze, że byłam przerażona formą Kaki. Sprinty a i owszem, ale masa beznadziejnych zagrań. Może w drugiej połowie było co innego
A jeżeli chodzi o Atletico, to bym na Twoim miejscu nie była taka pewna, czy Milan trafił tak najlepiej. Bo w tym momencie w Hiszpanii to oni górują. Wcale nie Real (), nie Barca, a Atletico. Także niestety, uważam, że Milan ma raczej małe szanse na awans, a szkoda.
Fakt, miał dużo strat, ale nie mam mu tego za złe, bo w tym meczu Milan cały jako zespół zagrał beznadziejnie i najlepszym piłkarzem na placu (w barwach Milanu) był....Urby Emanuelson
Chodzi mi o to że Kaka' znów ma luz w grze, bierze na siebie ciężar rozgrywania akcji i Balotelli przy nim zaczął w końcu grać, a już nie pajacuje tyle co dawniej (obym nie powiedział tego za wcześnie )

A co do Atletico, to masz rację. Należy wziąć też jedną sprawę pod uwagę. Liga Mistrzów jest turniejem, a tam nie zawsze Ci co w ligach są najlepsi, okazują się triumfatorami tych rozgrywek (przykład że nie tak dawno Malaga zaszła do pół finału, a kilka lat wstecz to Monaco grało w finale) pokazuje że Milan, skoro i tak już dał dupy w lidze i nie ma już najmniejszych szans na mistrzostwo (trzeba to sobie szczerze powiedzieć) to mogą się skupić na kilku meczach w LM i w tym roku mają dość prostą drogę do finału Pucharu Włoch i na tych dwóch pucharach powinni się skupić (w szczególności że jeśli mnie pamięć nie myli, to ostatni raz PW zdobyli w 2003 roku czyli to już jest 10 lat).
Podkreślam że Milan zdecydowanie jest drużyną turniejową o czym świadczy ilość zdobytych pucharów na arenie między narodowej, a na włoskiej ziemi raptem 18 mistrzostw kraju i 5 pucharów Włoch.
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:18   #3385
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Wpadek póki co nie planuję, ale za ofertę dzięki haha



Fakt, miał dużo strat, ale nie mam mu tego za złe, bo w tym meczu Milan cały jako zespół zagrał beznadziejnie i najlepszym piłkarzem na placu (w barwach Milanu) był....Urby Emanuelson
Chodzi mi o to że Kaka' znów ma luz w grze, bierze na siebie ciężar rozgrywania akcji i Balotelli przy nim zaczął w końcu grać, a już nie pajacuje tyle co dawniej (obym nie powiedział tego za wcześnie )

A co do Atletico, to masz rację. Należy wziąć też jedną sprawę pod uwagę. Liga Mistrzów jest turniejem, a tam nie zawsze Ci co w ligach są najlepsi, okazują się triumfatorami tych rozgrywek (przykład że nie tak dawno Malaga zaszła do pół finału, a kilka lat wstecz to Monaco grało w finale) pokazuje że Milan, skoro i tak już dał dupy w lidze i nie ma już najmniejszych szans na mistrzostwo (trzeba to sobie szczerze powiedzieć) to mogą się skupić na kilku meczach w LM i w tym roku mają dość prostą drogę do finału Pucharu Włoch i na tych dwóch pucharach powinni się skupić (w szczególności że jeśli mnie pamięć nie myli, to ostatni raz PW zdobyli w 2003 roku czyli to już jest 10 lat).
Podkreślam że Milan zdecydowanie jest drużyną turniejową o czym świadczy ilość zdobytych pucharów na arenie między narodowej, a na włoskiej ziemi raptem 18 mistrzostw kraju i 5 pucharów Włoch.
Ja się za głowę złapałam, jak zobaczyłam, że Milan spadł na 11 miejsce po tym meczu. Z całego serca mam nadzieję, że to tylko gorszy sezon, za rok będzie lepiej.
Co do Atletico, to wydaje mi się, że mogą być sensacją LM. Coś jak Borussia rok do tyłu (chociaż Borussia miała dużo szczęścia <albo cwaniactwa>, że nie odpadła w dwumeczu z Malagą). Grają z pewną stałością, rzadko mają słabszy mecz, co pokazują w lidze, w LM, a także w Pucharze Króla, dlatego uważam, że Milan będzie miał ogromny problem. Kto przejdzie, się okaże. W 1/8 finału szykują się ciekawe mecze i może pojawić się kilka sensacji.
__________________

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
***** **** - pis.wtf - Memy o naszym (nie)rządzie
Sprawdź, czy śledzili Cię Pegasusem
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:41   #3386
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez hellkamilson Pokaż wiadomość
Ja się za głowę złapałam, jak zobaczyłam, że Milan spadł na 11 miejsce po tym meczu. Z całego serca mam nadzieję, że to tylko gorszy sezon, za rok będzie lepiej.
Co do Atletico, to wydaje mi się, że mogą być sensacją LM. Coś jak Borussia rok do tyłu (chociaż Borussia miała dużo szczęścia <albo cwaniactwa>, że nie odpadła w dwumeczu z Malagą). Grają z pewną stałością, rzadko mają słabszy mecz, co pokazują w lidze, w LM, a także w Pucharze Króla, dlatego uważam, że Milan będzie miał ogromny problem. Kto przejdzie, się okaże. W 1/8 finału szykują się ciekawe mecze i może pojawić się kilka sensacji.
Póki na ławce siedzi Allegri, to nie będzie dobrze w Milanie. Pocieszam się myślą że w czerwcu wygasa mu kontrakt i jako jego nastepcę wymienia się Pippo Inzaghiego albo Cesare Prandelliego. Kto by nie przyszedł z tej dwójki to bym się ucieszył. Milan przeżywa dokładnie to samo, co Inter w zeszłym sezonie i ja (z ciężkim sercem) dzisiaj już wam mówię, że nie zobaczycie Milanu w przyszłej edycji LM. Ba! Nawet w LE też nie będzie.
Ubolewam nad tym ale taka jest prawda, z którą niestety trzeba się pogodzić

Co do Atletico to czas pokaże. Mi nie pozostaje nic innego, jak wierzyć w słowa Adriano Gallianiego że ,, Milan ma Ligę Mistrzów w DNA i zawsze walczy tam o najwyższe cele".
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 13:59   #3387
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Póki na ławce siedzi Allegri, to nie będzie dobrze w Milanie. Pocieszam się myślą że w czerwcu wygasa mu kontrakt i jako jego nastepcę wymienia się Pippo Inzaghiego albo Cesare Prandelliego. Kto by nie przyszedł z tej dwójki to bym się ucieszył. Milan przeżywa dokładnie to samo, co Inter w zeszłym sezonie i ja (z ciężkim sercem) dzisiaj już wam mówię, że nie zobaczycie Milanu w przyszłej edycji LM. Ba! Nawet w LE też nie będzie.
Ubolewam nad tym ale taka jest prawda, z którą niestety trzeba się pogodzić

Co do Atletico to czas pokaże. Mi nie pozostaje nic innego, jak wierzyć w słowa Adriano Gallianiego że ,, Milan ma Ligę Mistrzów w DNA i zawsze walczy tam o najwyższe cele".
Może w lidze coś jeszcze ugrają, a i Liga Mistrzów bywa różna. Także, czas pokaże, a ja trzymam kciuki
__________________

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
***** **** - pis.wtf - Memy o naszym (nie)rządzie
Sprawdź, czy śledzili Cię Pegasusem
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 16:27   #3388
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
różową?
Widziałam propozycję na koszulki wyjazdowe LM na przyszły sezon jestem na nie
Nie, pomarańczową w żarówiastym odcieniu
A o tych różowych koszulkach też czytałam i jestem na nie, no chyba, że będzie to taki bardzo, bardzo ciemny róż wpadający w fiolet - wtedy moooże przeżyję


Cytat:
Napisane przez hellkamilson Pokaż wiadomość
Co do Atletico, to wydaje mi się, że mogą być sensacją LM. Coś jak Borussia rok do tyłu (chociaż Borussia miała dużo szczęścia <albo cwaniactwa>, że nie odpadła w dwumeczu z Malagą). Grają z pewną stałością, rzadko mają słabszy mecz, co pokazują w lidze, w LM, a także w Pucharze Króla, dlatego uważam, że Milan będzie miał ogromny problem. Kto przejdzie, się okaże. W 1/8 finału szykują się ciekawe mecze i może pojawić się kilka sensacji.
Myślę podobnie, chociaż jednak wolałabym żeby to Milan awansował, bo nie lubię tych pasiaków z Atletico
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 17:03   #3389
hellkamilson
Raczkowanie
 
Avatar hellkamilson
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 458
Dot.: Mundial 2014 - część III

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Myślę podobnie, chociaż jednak wolałabym żeby to Milan awansował, bo nie lubię tych pasiaków z Atletico
Ale awans Milanu może okazać się złe dla Realu, bo wtedy Atletico może 100% sił i skupiania poświęcić lidze, a wtedy papa mistrzu, papa wicemistrzu.
Chociaż ja akurat też nie przepadam za nimi. W końcu lokalny rywal
__________________

Ja i Ty, nasze myśli jak i czarne sny
***** **** - pis.wtf - Memy o naszym (nie)rządzie
Sprawdź, czy śledzili Cię Pegasusem
hellkamilson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 19:38   #3390
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mundial 2014 - część III

Ktoś oglądał wczoraj meczyk Realu? wymęczyli to zwycięstwo, myślałam, że pójdzie gładko a tu rywal nie dał się ograć jak uczniak. Brawo za walkę
A widziały?
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 19:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.