Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-15, 09:41   #1321
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Wątek z założenia fajny, ale offtopu więcej niż treści właściwej. Szkoda ze nie ma kasowania postów


Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Znam matkę której dzieci często się przeziębiają. Jednym ze sposobów zapobiegania przeziębieniu jest wg matki suszenie dziecka suszarką do włosów, kiedy się spoci. A że pocą się mocno, nawet śpiąc, to mamusia w środku nocy odpala suszarkę, budząc sąsiednie pokoje, i suszy śpiące dziecko. W ogóle to jest chyba niezbyt zrównoważona kobieta, obraża się na dziecko, jeśli zachoruje, wrzeszczy na niego, przerzuca opiekę na innych. Miałam taką sytuację w niedzielę po weselu, ledwo się trzymałam na nogach, a zostałam uszczęśliwiona chorym dzieckiem, bo matka nie chciała go widzieć, oglądała sobie telewizję na drugim końcu domu, a potem pojechała w gości do kuzynów i nie wiem kiedy wróciła, ja w każdym razie już spałam, położyłam sie ok. 21
Jakby mnie ktoś suszył suszarka to bym jeszcze bardziej się pociła, czy ta baba się w szkole nie uczyła czemu ludzie się pocą i że to normalne?

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
a co powiecie na "grzanie piżamki dla synka"? żeby ubierał ciepłą po kąpieli Co prawda tylko to słyszałam, ale z wiarygodnego źródła. Nie dziwi mnie to w przypadku tej kobiety (aż na myśl przychodzi serial "Mamuśki")
Zależy ile to dziecko ma lat. Bo jak jest już duże to samo może sobie położyć jak lubi. Ja lubię to, że u mnie kaloryfer jest przy wannie i tam wieszam ręczniki i piżamę jak idę się kąpać

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
no ja rozumiem dziecku w wieku przedszkolnym czy nawet wczesnoszkolnym... ale on ma prawie 30 lat
LOL. To nie, tego nie rozumiem.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
.
Jeszcze byłam świadkiem jednej sytuacji, kobieta położyła dzieci do łóżka wieczorem, i zaczęła im czytać książkę. Tylko dzieci nie miały ochoty słuchać, bawiły się ze sobą. Nie widziałam tego, tylko słyszałam za ścianą, że dzieci rozmawiaja ze sobą coraz głośniej, czasami coś próbują zagadać do matki, a ona czyta zupełnie jakby nie zwracając na nie uwagi. W końcu jedno dziecko krzyknęło: mamo, przestań czytać! Więc przestała, i wyszła bez słowa z pokoju trzaskając z całej siły drzwiami
Co za babsko.... Jak rozkapryszona 10-latka się zachowuje.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 09:46   #1322
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Nie wiem, czy to dobry przykład, ale dla mnie to jest pewna" forma" OZM: mam znajomą, która ma rocznego synka. Za wszelką cenę, na siłę każdemu chce pokazać, że ona wszystko dla swojego dziecka zrobi, że ona wszystko mu zapewni itp. A to" zapewnianie" polega na tym, że kupuje dzieciakowi po prostu na każdą okazję( okazje typu wyszedł pierwszy ząb, wyszedł drugi, wyszedł też trzeci...) prezenty w postaci zabawek, którymi to dziecko nawet nie jest w stanie się bawić, zabawki edukacyjne(" bo troszczy się o edukację dziecka, zapewnia dziecku edukację") np. z FisherPrice, zupełnie nieodpowiednie do jego wieku. Mając 4 miesiące dzieciak miał już multum zabawek edukacyjnych, które są przeznaczone dla dziecka w wieku 2 lat, na niektóre z nich dziecko patrzyło ze zdziwieniem i przerażeniem, nie mając pojęcia o co chodzi. Zabawki te bardziej cieszą matkę niż to dziecko, ona ma frajdę, że może się chwalić jaka jest cudowna, tak dba o dziecko i kupuje mu mega drogie zabawki, bo jest mu w stanie" wszystko" zapewnić. Teraz chłopczyk ma rok, a w jego pokoju już nie mieszczą się zabawki edukacyjne dla dzieci w wieku 3 lat...
W ogóle traktuje dzieciaka jak gadżet, do którego może sobie dokupować inne " słitaśne" gadżety, które tak jak napisałam, służą bardziej radości tej matki, niż faktycznie służą dziecku. Obnosi się po miejscowości( małej) i napawa się duma, bo wszyscy patrzą, jakie wypasione dziecku kupiła to, tamto i siamto. Dla mnie po prostu szczyt głupoty i próżności...
nursii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 09:54   #1323
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Dziwne to faktycznie. Pomijając juz fakt,że wartość edukacyjna zabawek FP jest żadna
Przyznam ,że sama lubię kupować dziecku różne rzeczy,i cieszy mnie kiedy są 'wypasione' ,ale dlatego,że mi się zwyczajnie podobają,są funkcjonalne,dobrej jakości,nie dlatego,żeby się tym chwalić...bo niby czym?
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 11:38   #1324
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Kolejny przykład OZM. Siedzę sobie w kościele a za mną mama z może 2 letnią dziewczynką. Najpierw czuję że mała walnęła mnie rączką w głowę, ale ok może niechcący. Potem czuję że zaczyna bawić się moimi włosami i tu zaczynam się lekko denerwować i odwracam się i mówie matce żeby przestała. Matka popatrzyła się na mnie jakbym jej matkę w gnoju utopiła, ale na chwilę przestała. Po jakiś 5 min dziewczynka złapała mnie za włosy i nie puści, boli jak cholera. Wreszcie puściła. Mówie matce żeby ją uspokoiła a ta że "ona lubi bawić się włosami".
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 11:48   #1325
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Kolejny przykład OZM. Siedzę sobie w kościele a za mną mama z może 2 letnią dziewczynką. Najpierw czuję że mała walnęła mnie rączką w głowę, ale ok może niechcący. Potem czuję że zaczyna bawić się moimi włosami i tu zaczynam się lekko denerwować i odwracam się i mówie matce żeby przestała. Matka popatrzyła się na mnie jakbym jej matkę w gnoju utopiła, ale na chwilę przestała. Po jakiś 5 min dziewczynka złapała mnie za włosy i nie puści, boli jak cholera. Wreszcie puściła. Mówie matce żeby ją uspokoiła a ta że "ona lubi bawić się włosami".
Wrrr... nic tylko mamuśkę też za kłaki pociągnąć
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 12:47   #1326
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Wrrr... nic tylko mamuśkę też za kłaki pociągnąć
Mamuśka włosy miala krótkie. Ciekawe dlaczego Mnie najbardziej wkurzyło że to dziecko miało lepkie ręce.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 12:59   #1327
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez nursii Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to dobry przykład, ale dla mnie to jest pewna" forma" OZM: mam znajomą, która ma rocznego synka. Za wszelką cenę, na siłę każdemu chce pokazać, że ona wszystko dla swojego dziecka zrobi, że ona wszystko mu zapewni itp. A to" zapewnianie" polega na tym, że kupuje dzieciakowi po prostu na każdą okazję( okazje typu wyszedł pierwszy ząb, wyszedł drugi, wyszedł też trzeci...) prezenty w postaci zabawek, którymi to dziecko nawet nie jest w stanie się bawić, zabawki edukacyjne(" bo troszczy się o edukację dziecka, zapewnia dziecku edukację") np. z FisherPrice, zupełnie nieodpowiednie do jego wieku. Mając 4 miesiące dzieciak miał już multum zabawek edukacyjnych, które są przeznaczone dla dziecka w wieku 2 lat, na niektóre z nich dziecko patrzyło ze zdziwieniem i przerażeniem, nie mając pojęcia o co chodzi. Zabawki te bardziej cieszą matkę niż to dziecko, ona ma frajdę, że może się chwalić jaka jest cudowna, tak dba o dziecko i kupuje mu mega drogie zabawki, bo jest mu w stanie" wszystko" zapewnić. Teraz chłopczyk ma rok, a w jego pokoju już nie mieszczą się zabawki edukacyjne dla dzieci w wieku 3 lat...
W ogóle traktuje dzieciaka jak gadżet, do którego może sobie dokupować inne " słitaśne" gadżety, które tak jak napisałam, służą bardziej radości tej matki, niż faktycznie służą dziecku. Obnosi się po miejscowości( małej) i napawa się duma, bo wszyscy patrzą, jakie wypasione dziecku kupiła to, tamto i siamto. Dla mnie po prostu szczyt głupoty i próżności...
Zachowanie totalnie kretyńskie Wszystko musi mieć swojego granice. Niektóre matki tak leją lukier na dzieci, że po prostu brak słów. Z tego co wiem, ja jak byłam mała nie znosiłam takiego przymilania się typu "cicicici" , podobno od razu uciekałam lub się odwracałam To swoją drogą tak może trochę poza głownym tematem.
Ale to co napisałaś, to już w ogóle jakaś masakra
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 13:02   #1328
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Kolejny przykład OZM. Siedzę sobie w kościele a za mną mama z może 2 letnią dziewczynką. Najpierw czuję że mała walnęła mnie rączką w głowę, ale ok może niechcący. Potem czuję że zaczyna bawić się moimi włosami i tu zaczynam się lekko denerwować i odwracam się i mówie matce żeby przestała. Matka popatrzyła się na mnie jakbym jej matkę w gnoju utopiła, ale na chwilę przestała. Po jakiś 5 min dziewczynka złapała mnie za włosy i nie puści, boli jak cholera. Wreszcie puściła. Mówie matce żeby ją uspokoiła a ta że "ona lubi bawić się włosami".

Głupi babsztyl i tyle. Kurcze, rozumiem ze dziewczynka lubi cudze włosy i się nimi chciała bawić ale babka powinna ją powstrzymywać. Ogólnie mnie drażni jak ludzie nie szanują moich barier cielesnych i uczą tego dzieci.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 13:45   #1329
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
a co powiecie na "grzanie piżamki dla synka"? żeby ubierał ciepłą po kąpieli Co prawda tylko to słyszałam, ale z wiarygodnego źródła. Nie dziwi mnie to w przypadku tej kobiety (aż na myśl przychodzi serial "Mamuśki")

nie wiem jak ty ale ja uwielbiam w zimie ubierac pizame prosto z suszarki, taka ciepla i mila
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2013-12-15 o 13:48
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 14:17   #1330
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Kolejny przykład OZM. Siedzę sobie w kościele a za mną mama z może 2 letnią dziewczynką. Najpierw czuję że mała walnęła mnie rączką w głowę, ale ok może niechcący. Potem czuję że zaczyna bawić się moimi włosami i tu zaczynam się lekko denerwować i odwracam się i mówie matce żeby przestała. Matka popatrzyła się na mnie jakbym jej matkę w gnoju utopiła, ale na chwilę przestała. Po jakiś 5 min dziewczynka złapała mnie za włosy i nie puści, boli jak cholera. Wreszcie puściła. Mówie matce żeby ją uspokoiła a ta że "ona lubi bawić się włosami".
No tak,to jest ozm . I lenistwo .I głupota.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 14:35   #1331
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
nie wiem jak ty ale ja uwielbiam w zimie ubierac pizame prosto z suszarki, taka ciepla i mila
Rozumiem jakby sam to robił, ale to robi mama mi byłoby trochę wstyd przed mężem i dziećmi, gdyby mama weszła mi do pokoju po kąpieli przynosząc zagrzaną piżamę
Ja lubię położyć się pod zimną kołdrę w porządnie wywietrzonym pokoju (żeby było zimno, z 18 stopni).
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 14:46   #1332
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Rozumiem jakby sam to robił, ale to robi mama mi byłoby trochę wstyd przed mężem i dziećmi, gdyby mama weszła mi do pokoju po kąpieli przynosząc zagrzaną piżamę
Ja lubię położyć się pod zimną kołdrę w porządnie wywietrzonym pokoju (żeby było zimno, z 18 stopni).

To byś mogła ze mną spać w wyrze Nie ma nic lepszego niż chłodny pokój i kołderka ( i kotki do tego )
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 15:07   #1333
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
To byś mogła ze mną spać w wyrze Nie ma nic lepszego niż chłodny pokój i kołderka ( i kotki do tego )
ja bez kotków
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 15:12   #1334
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Ciepłe majtki na w zimowy poranek
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 15:18   #1335
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
ja bez kotków

To kotki się po mojej stronie położą
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 15:26   #1336
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Moja matka to miewa ozm w stosunku nie do swoich dzieci.
Mam kręcone włosy, długie, gęste, no taka dość "dużą fryzurę". Jak biorę na ręce malucha znajomych czy kogoś z rodziny, to nie dziwię się, że dzieciak do nich ciągnie - chce złapać, dotknąć, czasem mocnej pociągnie. Nie mam za złe, zwłaszcza na tyle małemu, że jeszcze nie umie ocenić swojej siły i nie wie, że to boli itd.

Za to moja matka: tak Jasiu wytargaj ją za te kołtuny, zobacz jakie ma długie, podobają ci się, tak? no pociągnij ciocię za włosy

Szczęśliwie rodzice tych dzieci zawsze zainterweniują, ale ta moja mama...dobra ciocia, psiamać
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.

Edytowane przez ladylajla
Czas edycji: 2013-12-15 o 15:27
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 16:30   #1337
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Twórca/twórczyni tego dzieła też ma chyba OZM.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tort dla mamy noworodka.jpg (40,6 KB, 251 załadowań)
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 16:32   #1338
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Twórca/twórczyni tego dzieła też ma chyba OZM.

Yyyyyyyyyy, chyba tyko tyle mogę z siebie wydusić. Czy to jest tort przedstawiający poród?
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 16:34   #1339
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Twórca/twórczyni tego dzieła też ma chyba OZM.
To może być coś znacznie gorszego niż OZM...
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 16:35   #1340
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Twórca/twórczyni tego dzieła też ma chyba OZM.
Omg
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 16:35   #1341
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Twórca/twórczyni tego dzieła też ma chyba OZM.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 16:41   #1342
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Twórca/twórczyni tego dzieła też ma chyba OZM.
Te to nic,patrz/cie te
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 67064_dce35b94dac1ea018b8d9b42d2e34497.jpg (38,5 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg noworodek.jpg (38,3 KB, 199 załadowań)
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 16:43   #1343
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Twórca/twórczyni tego dzieła też ma chyba OZM.
o kuźwa, zamurowało mnie
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 16:49   #1344
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Te to nic,patrz/cie te
Faktycznie. Mają ludzie fantazję.
Przy podziale"torcika":
"Komu cycuś , komu wagina ,
komu rączka a komu pępowina?"
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 17:05   #1345
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

padłam
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 17:07   #1346
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

To ja dodam jeszcze to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tort-narodziny-dziecka-64344492.jpg (63,0 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1366597436-0.jpg (37,5 KB, 185 załadowań)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2013-12-15 o 17:09
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 17:11   #1347
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Matko...dziewczyny,ostrze gajcie zanim wrzucicie albo coś .. :|
sam poród nie jest dla mnie w ogóle obrzydliwy,ale te torty są jakieś takie.....makabryczne ,bllleeeh :/
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 18:06   #1348
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Zachowanie totalnie kretyńskie Wszystko musi mieć swojego granice. Niektóre matki tak leją lukier na dzieci, że po prostu brak słów. Z tego co wiem, ja jak byłam mała nie znosiłam takiego przymilania się typu "cicicici" , podobno od razu uciekałam lub się odwracałam To swoją drogą tak może trochę poza głownym tematem.
Ale to co napisałaś, to już w ogóle jakaś masakra
Dokładnie wszystko musi mieć jakieś granice, z resztą może jestem jakaś zacofana, ale dla mnie bardziej troszczenie się o rozwój dziecka, to np. czytanie mu książek, pokazywanie w nich obrazków, wymyślanie mu różnych kreatywnych zabaw, niż kupowanie tych pseudo edukacyjnych zabawek FP i im podobnych, według mnie ich produkcja jest nastawiona tylko na kasę...

A" ciupcianie się" mówiąc do dziecka okropnie mnie denerwuje, mam na myśli zdrabnianie wszystkich słów i seplenienie do dziecka... okropność.
nursii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 18:18   #1349
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
Matko...dziewczyny,ostrze gajcie zanim wrzucicie albo coś .. :|
sam poród nie jest dla mnie w ogóle obrzydliwy,ale te torty są jakieś takie.....makabryczne ,bllleeeh :/
No to zmieniamy temat na przyjemniejszy.
I historia też związana z łazienką.
Byłam świadkiem gdy mama 3 latka zawołała mnie/to moja sąsiadka była/
abym zobaczyła jaką wspaniałą i śmieszną zabawę wymyślił jej nad wyraz inteligentny i kreatywny synek.
Zawsze podkreślała jego inteligencję. Nawet gdy miał pół roku przekonywała mnie , że jej dziecko ma takie ''mądre spojrzenie"i na pewno nad czymś się zastanawia a inne dzieci to jeszcze nic nie myślą.

Zabawa polegała na maczaniu przez dziecko szczotki sedesowej w wodzie w sedesie i kropieniu po ścianach łazienki , lustrach, szafkach.
Mamusia rozpływała się w zachwycie nad pociechą.
Ubolewała, że nie ma kamery aby to nagrać.
Według niej dostąpiłam zaszczytu , że oglądam to naocznie a nie dowiaduję się z jej opowiadań.
Gdy powiedziałam, że to głupia zabawa i nawet szkodliwa dla zdrowia dziecka to się obraziła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg malowanie łazienki.jpg (33,5 KB, 159 załadowań)
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 18:25   #1350
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
No to zmieniamy temat na przyjemniejszy.
I historia też związana z łazienką.
Byłam świadkiem gdy mama 3 latka zawołała mnie/to moja sąsiadka była/
abym zobaczyła jaką wspaniałą i śmieszną zabawę wymyślił jej nad wyraz inteligentny i kreatywny synek.
Zawsze podkreślała jego inteligencję. Nawet gdy miał pół roku przekonywała mnie , że jej dziecko ma takie ''mądre spojrzenie"i na pewno nad czymś się zastanawia a inne dzieci to jeszcze nic nie myślą.

Zabawa polegała na maczaniu przez dziecko szczotki sedesowej w wodzie w sedesie i kropieniu po ścianach łazienki , lustrach, szafkach.
Mamusia rozpływała się w zachwycie nad pociechą.
Ubolewała, że nie ma kamery aby to nagrać.
Według niej dostąpiłam zaszczytu , że oglądam to naocznie a nie dowiaduję się z jej opowiadań.
Gdy powiedziałam, że to głupia zabawa i nawet szkodliwa dla zdrowia dziecka to się obraziła.
W księdza się dziecko bawiło
Właśnie ksiądz mi kiedyś opowiadał, że dziecko znajomych miało takie zabawy po jego wizycie po kolędzie
Zgadzam się, że to szkodliwe i należy dziecku odebrac zabawkę, znajomi odebrali i nie wiedzieli jak ściany zdezynfekować. A sąsiadce powiedz, ze nie tylko jej dziecko takie inteligentne Inne jeszcze do tego zakładają ręcznik jako stułe
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2013-12-15 o 18:26
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 14:01:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.