Nowe życie w moim wieku - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 12:52   #151
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez marek46 Pokaż wiadomość
Przypomniałem sobie o tym temacie i dodam, że wszystko skończyło się pomyślnie. Od paru dni wiem, że będę miał kolejne dziecko, tym razem z moją nową wybranką. Wynajmujemy z moją kobietą mieszkanie, z żoną rozszedłem się bez większego konfliktu. Tzn. nie rozmawiamy w ogóle, nie było w mojej obecności histerii, płaczów czy czegoś w podobie. Romowy prowadzimy tylko tyle ile potrzeba względem dzieci. Żona chyba dobrze to przeżyła tym bardziej, że może non stop liczyć na wsparcie finansowe jeśli chodzi o dzieci. Z dziecmi kontakt też mam dobry, a tego najbardziej się bałem, że się odwrócą ode mnie. Może gdyby to były małe dzieci inaczej by to znosiły. A i co najważniejsze jesteśmy w trakcie rozwodu i liczę na weselicho w tym roku jeszcze. Dziękuję wszystkim za rady, moje życie zostało odwrócone do góry nogami, ale nie żałuję tego. W końcu jestem w pełni szczęśliwy, a moja już prawie była żona wiem, że sobie poradzi. Kobiety są mocne psychicznie. Dziękuje Wam jeszcze raz za wszystko. Jestem niesamowicie szczęśliwy . Pozdrawiam.
Wybacz, ale ja żadnego happy endu nie widzę.
Wypisywałeś z tego co pamiętam, że jesteś zmęczony życiem _rodzinnym_ stąd to całe larum, nowa lasia, rozwód .

A teraz wpadasz i meldujesz, że po niecałym (!) pół roku już brzucha nowej przyprawiłeś i weselicho sie szykuje.
Jakie "odwróciło się życie o 180 st"?
Chyba o 360 bo znów bedziesz miał to co Cię tak nudziło.
Z deszczu pod rynnę.
Zamiast pozażywać drugiej młodości przy odrośniętych dzieciach, albo chociaż z nową panią beztrosko pohasać, tyś się wpakował w kolejne pieluchy w kolejnej rodzinie.

Ty jakiś niepoważny jesteś zwyczajnie, nawet sobie z tą nową nie pożyliście beztrosko tylko od razu dziecko, ślub, "stare małżeństwo"

Niepoważny jesteś chłopie, zastanów się lepiej nad sobą, zanim trzecią zbrzuchacisz z tego "znudzenia życiem rodzinnym"


Rany, tak nad tym myślę i normalnie mnie by załamało jakbym miała znów w pieluchach siedzieć i całe przedszkole, podstawówkę i bunt nastolatka przed sobą znów mieć. A młodsza parę lat jestem od Ciebie.
Już mi się nawet śmiać z Ciebie nie chce.
Było sobie durny, kupić rower. Albo motor, albo paralotnię, albo pojechać się wspinać na K2 jak Ci nudno było w życiu a kasa jest.
A ten sobie dziecko zrobił. Kolejne. Jako lek na znudzenie życiem rodzinnym. :/
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2014-01-07 o 13:02
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 12:57   #152
cassie88
Raczkowanie
 
Avatar cassie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Wybacz, ale ja żadnego happy endu nie widzę.
Wypisywałeś z tego co pamiętam, że jesteś zmęczony życiem _rodzinnym_ stąd to całe larum, nowa lasia, rozwód .

A teraz wpadasz i meldujesz, że po niecałym (!) pół roku już brzucha nowej przyprawiłeś i weselicho sie szykuje.
Jakie "odwróciło się życie o 180 st"?
Chyba o 360 bo znów bedziesz miał to co Cię tak nudziło.
Z deszczu pod rynnę.
Zamiast pozażywać drugiej młodości przy odrośniętych dzieciach, albo chociaż z nową panią beztrosko pohasać, tyś się wpakował w kolejne pieluchy w kolejnej rodzinie.

Ty jakiś niepoważny jesteś zwyczajnie, nawet sobie z tą nową nie pożyliście beztrosko tylko od razu dziecko, ślub, "stare małżeństwo"

Niepoważny jesteś chłopie, zastanów się lepiej nad sobą, zanim trzecią zbrzuchacisz z tego "znudzenia życiem rodzinnym"
Moze ta mloda laska taki miala cel? Zlapac na dziecko? ;-) wpieprzyl sie totalnie i wmawia sobie ze sie cieszy. Pewnie zostanie na lodzie za pare lat i wroci z podkulonym ogonem do zony. Szczerze to zycze tej zonie zeby ulozyla sobie zycie, podrozowala itd i zeby byly maz widzial co stracil. Facet 46-letni a naiwny jak dzieciak ;-)
A za kilka miesiecy watek: "nowa partnerka po ciazy przestala mnie krecic. Gdzie szukac innej?"

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez cassie88
Czas edycji: 2014-01-07 o 13:00
cassie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 16:45   #153
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez marek46 Pokaż wiadomość
Przypomniałem sobie o tym temacie i dodam, że wszystko skończyło się pomyślnie. Od paru dni wiem, że będę miał kolejne dziecko, tym razem z moją nową wybranką. Wynajmujemy z moją kobietą mieszkanie, z żoną rozszedłem się bez większego konfliktu. Tzn. nie rozmawiamy w ogóle, nie było w mojej obecności histerii, płaczów czy czegoś w podobie. Romowy prowadzimy tylko tyle ile potrzeba względem dzieci. Żona chyba dobrze to przeżyła tym bardziej, że może non stop liczyć na wsparcie finansowe jeśli chodzi o dzieci. Z dziecmi kontakt też mam dobry, a tego najbardziej się bałem, że się odwrócą ode mnie. Może gdyby to były małe dzieci inaczej by to znosiły. A i co najważniejsze jesteśmy w trakcie rozwodu i liczę na weselicho w tym roku jeszcze. Dziękuję wszystkim za rady, moje życie zostało odwrócone do góry nogami, ale nie żałuję tego. W końcu jestem w pełni szczęśliwy, a moja już prawie była żona wiem, że sobie poradzi. Kobiety są mocne psychicznie. Dziękuje Wam jeszcze raz za wszystko. Jestem niesamowicie szczęśliwy . Pozdrawiam.
Dośc szybko dałeś się wrobić w pieluchy Chyba szybko wróci do ciebie nudne życie i rutyna dnia codziennego Jak przeczytałam ten post to pierwsze co mi przyszlo do głowy to czy skończysz jak Zelt
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 16:52   #154
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Nowa wybranka z pewnością będzie smażyć kotlety w stroju ciasteczkowego potwora a przed kolacją tańczyć kankana, i do zwykłęj codzienności nie dopuści, więc problem się nie powtórzy
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 16:57   #155
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Nowa wybranka z pewnością będzie smażyć kotlety w stroju ciasteczkowego potwora a przed kolacją tańczyć kankana, i do zwykłęj codzienności nie dopuści, więc problem się nie powtórzy
Oczywiście
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:36   #156
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Nowe życie w moim wieku

W sumie Cava idealnie to wypunktowała
JAKIE, Mareczku, nowe życie? Toż wchodzisz w to samo, przed czym uciekłeś: po pół roku umiejętności na stworzenie "nowego życia" starczyło ci na zapłodnienie nowej pani i czeka cię TO SAMO: kaszki, kupki, kolki, duży i ciążowy brzuch, połóg , nieprzespane noce - no i alimenty na "stare" dzieci + utrzymanie nowej rodziny? TO jest ta zmiana i nowe życie śmiech na sali. Taki niemądry w wieku 46 lat?

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2014-01-07 o 17:42
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:43   #157
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez marek46 Pokaż wiadomość
Jestem niesamowicie szczęśliwy . Pozdrawiam.
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 17:45   #158
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia
- nowo- starej drodze życia
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:45   #159
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia
Jaka nowa? To jest wciąż ta sama droga, tylko z nowym asfaltem
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:52   #160
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jaka nowa? To jest wciąż ta sama droga, tylko z nowym asfaltem

"stare" dzieci były odchowane,a teraz od nowa trzeba zaczynać.super życie ,nie ma co
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 18:11   #161
marek46
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Zupełnie nie rozumiem Waszej "szydery". Przed czym mnie straszycie? Przed obowiązkami ojcowskimi? W ogóle one mi niestaraszne. Myślicie, że odszedłem od żony bo przerastały mnie obowiązki? Odchowałem dwójkę dzieci z czego jestem bardzo dumny i co nigdy mi nie sprawiało większych problemów.

"Wypisywałeś z tego co pamiętam, że jesteś zmęczony życiem _rodzinnym_ stąd to całe larum, nowa lasia, rozwód ."

No nie do końca. Bardziej rytuną w związku z żoną, a nie życiem rodzinnym. Potrzebowałem chyba nowego bodźca.

"Zamiast pozażywać drugiej młodości przy odrośniętych dzieciach, albo chociaż z nową panią beztrosko pohasać, tyś się wpakował w kolejne pieluchy w kolejnej rodzinie."

No niestety nie trafiłaś, bo jestem z kobietą mojego życia, a bycie ojcem kolejny raz dodaje mi tylko sił i witalności.

"Rany, tak nad tym myślę i normalnie mnie by załamało jakbym miała znów w pieluchach siedzieć i całe przedszkole, podstawówkę i bunt nastolatka przed sobą znów mieć."

Ja na nasze dziecko patrze jak na owoc naszej miłości. Można do życia podchodzić wygnodnicko i egoistycznie. Ja jestem najszczęśliwszym ojcem na świecie.

"Moze ta mloda laska taki miala cel? Zlapac na dziecko? ;-) wpieprzyl sie totalnie i wmawia sobie ze sie cieszy."

No tak... Mam dziecko z kobietą moich marzeń, ale Ty wiesz lepiej, że się wpieprzyłem .
marek46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 18:15   #162
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Nowe życie w moim wieku

No tak, bo z zapłodnioną po pół roku panią to rutyna nigdy nie dopadnie - będą tęcze i jednorożce
Nie wiem, dla mnie być w tak krótkim związku i zaliczyć wpadkę to trochę jednak obciach.
Jak chcesz, dalej zaklinaj rzeczywistość, że to nowe, ze ekscytujące, że niepowtarzalne. Nie, wszedłeś w TE SAME buty, z nowym ciałem na stanie, za jakiś czas nowe ciało nowym być przestanie.
Mam kumpli po 40, którzy pozmieniali swoje życie: niektórzy zrobili jak Ty (i teraz zdziwienie że to znowu tak samo), inni- zmienili rzeczywiście- na wielu poziomach.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2014-01-07 o 18:23
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 18:25   #163
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez marek46 Pokaż wiadomość
No niestety nie trafiłaś, bo jestem z kobietą mojego życia, a bycie ojcem kolejny raz dodaje mi tylko sił i witalności.
Cofnij się kilkanaście lat do tyłu i przypomnij sobie jak myślałeś o swojej żonie
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:05   #164
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Cofnij się kilkanaście lat do tyłu i przypomnij sobie jak myślałeś o swojej żonie



Aj laska poleciała na kasę :P, bo nie sądzę, że jesteś przystojny jak Brad

Trzydziecha na karku więc wzięła pierwszego jaki się nawiną, a wiadomo taki "zmęczony życiem rodzinnym" jest najlepszy . Tylko żebyś nie skończył jak Zelt...
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:13   #165
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
No tak, bo z zapłodnioną po pół roku panią to rutyna nigdy nie dopadnie - będą tęcze i jednorożce
Nie wiem, dla mnie być w tak krótkim związku i zaliczyć wpadkę to trochę jednak obciach.
Jak chcesz, dalej zaklinaj rzeczywistość, że to nowe, ze ekscytujące, że niepowtarzalne. Nie, wszedłeś w TE SAME buty, z nowym ciałem na stanie, za jakiś czas nowe ciało nowym być przestanie.
Mam kumpli po 40, którzy pozmieniali swoje życie: niektórzy zrobili jak Ty (i teraz zdziwienie że to znowu tak samo), inni- zmienili rzeczywiście- na wielu poziomach.
nieprawda.za każdym razem jest inaczej

inne dziecko,inna kobieta,inne problemy.rutyna?
skąd,jak się wkradnie będzie nowa kobieta,a nic tak nie odmładza starego pryka jak noworodek w wózku

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Alexandra92x;44483821

[B
Trzydziecha na karku więc wzięła pierwszego jaki się nawiną[/B], a wiadomo taki "zmęczony życiem rodzinnym" jest najlepszy . .
taka przechodzona


Cytat:
Tylko żebyś nie skończył jak Zelt..
ups
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:34   #166
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Tak sobie teraz myślę: mój tata jest w Twoim wieku Autorze i wiesz co... gdyby wywinął nam taką akcję to w życiu bym się do niego nie odezwała i starała się wyciągnąć od niego jak najwięcej KASY. Rozwód ok, może się nie układać, ale po pół roku nowe dziecko? A co "stare" to jak zepsutą zabawkę na strych?

Życzę Twojej byłej żonie żeby jak najszybciej znalazła nowego tatusia dla Twoich starych dzieci.
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:34   #167
Blondi2708
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 132
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Powiem na początek tak : Z całego serca współczuje Twojej żonie... Nawet nie wie z kim się związała.

Poznałeś młodszą kobietę i dla niej chcesz przekreśliłeś tyle lat małżeństwa ? Wspólnych spraw ? Wspólnych wakacji ? Wspólnych problemów ? Chwil radości ?
Podły z Ciebie człowiek. I nie usprawiedliwiaj się, że rutyna do związku weszła... Zamiast naprawiać swoje małżeństwo związałeś się z młodą kobietą która oczarowała Cię w pracy bo się uśmiechała i ją swędzi ? (wybacz za określenie, ale taka jest prawda).

Zresztą co Ty sobie myślisz ? że 29 latka poleci na dziadka 46 letniego i co ? Myślisz, że będzie się chwalić Tobą ? Myślisz że za 5 czy 10 lat będzie chciała chodzić do łóżka z dziadkiem zamiast z kolejnym młodszym kochankiem ?

To co zrobiłeś do Ciebie wróci. Mam nadzieję, że za kilka lat ona dla młodszego Cię zostawi i zostaniesz sam jak palec, buzi nie będziesz miał do kogo odezwać, a dzieci Cię potępią. Wybacz, ale nie mam szacunku, ani zrozumienia dla takich mężczyzn jak Ty...

Edytowane przez Blondi2708
Czas edycji: 2014-01-07 o 20:45
Blondi2708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:36   #168
_jasmin_
Raczkowanie
 
Avatar _jasmin_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 118
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Obyś miał rację i oby Twoja `nowa` kobieta za te kilkanaście lat nie napisała tutaj wątku, że rutyna, monotonia, mąż-staruszek w bujanym fotelu przed telewizorem, dzieci odchowane, a jej się motyle w brzuchu marzą, fajerwerki i wielkie romanse.

Karma wita, karma wraca. Szczęścia życzę.

Edytowane przez _jasmin_
Czas edycji: 2014-01-07 o 20:39
_jasmin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:16   #169
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Wybacz, ale ja żadnego happy endu nie widzę.
Wypisywałeś z tego co pamiętam, że jesteś zmęczony życiem _rodzinnym_ stąd to całe larum, nowa lasia, rozwód .

A teraz wpadasz i meldujesz, że po niecałym (!) pół roku już brzucha nowej przyprawiłeś i weselicho sie szykuje.
Jakie "odwróciło się życie o 180 st"?
Chyba o 360 bo znów bedziesz miał to co Cię tak nudziło.
Z deszczu pod rynnę.
Zamiast pozażywać drugiej młodości przy odrośniętych dzieciach, albo chociaż z nową panią beztrosko pohasać, tyś się wpakował w kolejne pieluchy w kolejnej rodzinie.

Ty jakiś niepoważny jesteś zwyczajnie, nawet sobie z tą nową nie pożyliście beztrosko tylko od razu dziecko, ślub, "stare małżeństwo"

Niepoważny jesteś chłopie, zastanów się lepiej nad sobą, zanim trzecią zbrzuchacisz z tego "znudzenia życiem rodzinnym"


Rany, tak nad tym myślę i normalnie mnie by załamało jakbym miała znów w pieluchach siedzieć i całe przedszkole, podstawówkę i bunt nastolatka przed sobą znów mieć. A młodsza parę lat jestem od Ciebie
.
Już mi się nawet śmiać z Ciebie nie chce.
Było sobie durny, kupić rower. Albo motor, albo paralotnię, albo pojechać się wspinać na K2 jak Ci nudno było w życiu a kasa jest.
A ten sobie dziecko zrobił. Kolejne. Jako lek na znudzenie życiem rodzinnym. :/
Dokładnie to samo pomyślałam ale ma autor rację, że z wiekiem stałyśmy się pewnie nieco wygodnickie

Nic fascynującego w tej historii ponieważ jest jedną z tysiąca o których codziennie się słyszy, różni ją od tego tysiąca to, że autor tutaj nią się podzielił nie zważając na wszelkie obrzucanie błotem i cały cynizm (nie mówię, że nie zasłużony ale cóż, jego życie)

Oby małe urodziło się szczęśliwie skoro już jedną nogą na świecie jest i oby nie musiało żyć w rozbitej rodzinie. I oby dzieci dogadały się jakoś z tym maluchem.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 08:02   #170
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez _jasmin_ Pokaż wiadomość
Obyś miał rację i oby Twoja `nowa` kobieta za te kilkanaście lat nie napisała tutaj wątku, że rutyna, monotonia, mąż-staruszek w bujanym fotelu przed telewizorem, dzieci odchowane, a jej się motyle w brzuchu marzą, fajerwerki i wielkie romanse.

Karma wita, karma wraca. Szczęścia życzę.

Dokładnie. I kto się później jego własnymi pieluchami zajmie jak nowej pannie się pożycie znudzi?

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Cofnij się kilkanaście lat do tyłu i przypomnij sobie jak myślałeś o swojej żonie
O tym samym pomyślałam.

Edytowane przez Colderia
Czas edycji: 2014-01-08 o 07:59
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 08:35   #171
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Zgadzam sie, z tym, co napisała Cava. Idealne podsumowanie tej sytuacji, nowej drogi zycia itd. facet nawet sie nową kobietą nie nacieszył, bo juz nowe dziecko dojdzie i trzeba bedzie sie skupic na dziecku i jego wychowywaniu. A jemu mysl, ze znowu zostanie ojcem dodaje enerii i witalnosci no ok, ale na ile tej witalnosci wystarczy? Za dziesięc lat dziecko bedzie w postawówce a on bedzie przed 60 tką jako dziadzius go ze szkoły odbierał.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 10:09   #172
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, z tym, co napisała Cava. Idealne podsumowanie tej sytuacji, nowej drogi zycia itd. facet nawet sie nową kobietą nie nacieszył, bo juz nowe dziecko dojdzie i trzeba bedzie sie skupic na dziecku i jego wychowywaniu. A jemu mysl, ze znowu zostanie ojcem dodaje enerii i witalnosci no ok, ale na ile tej witalnosci wystarczy? Za dziesięc lat dziecko bedzie w postawówce a on bedzie przed 60 tką jako dziadzius go ze szkoły odbierał.

To już nie jest ważne ile ma lat jak dziecko spłodził, bo mój ojciec też tyle miał, a nikt go dziadkiem nie nazywa. Ważne jest to, że facet leci w kulki. Ja będąc jego dorosłym dzieckiem nie chciałabym z nim utrzymywać kontaktu, bo to co zrobił jest karygodne. Znam z życia sytuację, gdzie starszy facet też poszukał sobie młodej kochanki i cała rodzina się od niego odwróciła.

Kolega ma farta, że tutaj jest inaczej.

Edytowane przez Colderia
Czas edycji: 2014-01-08 o 10:10
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 10:28   #173
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Nowe życie w moim wieku

A może po prostu facet się zakochał...!?! Z czego co czytam z jego wypowiedzi wynika troska o byłą rodzinę tzn. pisze , że żona ma za co żyć ,a dzieci już są dorosłe...Związek się wypalił - tak bywa. Ok. gdyby zostawił kobietę z maleńkim dzieckiem, bez środków do życia - sama bym go zabiła własnymi rękami ! To , że ma 46 lat - to co ma się pakować do trumny !?! Każdy zasługuje na szczęście ! Miliony ludzi się rozwodzi ! Może nie pochwalam zachowania Marka , ale też nie potępiam...miłość przychodzi z nienacka i wywraca nam świat do góry nogami...Życzę szczęścia na nowej drodze życia panu Markowi i oby tym razem była to miłość aż po grób .
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 10:51   #174
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez suzeta Pokaż wiadomość
A może po prostu facet się zakochał...!?! Z czego co czytam z jego wypowiedzi wynika troska o byłą rodzinę tzn. pisze , że żona ma za co żyć ,a dzieci już są dorosłe...Związek się wypalił - tak bywa. Ok. gdyby zostawił kobietę z maleńkim dzieckiem, bez środków do życia - sama bym go zabiła własnymi rękami ! To , że ma 46 lat - to co ma się pakować do trumny !?! Każdy zasługuje na szczęście ! Miliony ludzi się rozwodzi ! Może nie pochwalam zachowania Marka , ale też nie potępiam...miłość przychodzi z nienacka i wywraca nam świat do góry nogami...Życzę szczęścia na nowej drodze życia panu Markowi i oby tym razem była to miłość aż po grób .
Pewnie ze każdy może się odkochać.
Takie życie i każdy ma prawo układać sobie życie po nowemu.

Ale co innego odkochać się, pozałatwiać swoje sprawy i dopiero układać życie na nowo.
A co innego jak tu:
będąc w małżeństwie zdradzić żonę, machnąć kochance dziecko jeszcze przed rozwodem i ledwo co się poznawszy z nową panną, i twierdzić ze z powodu znudzenia życiem rodzinnym skacze się ze szczęścia na wizję nowego życia rodzinnego.
I jeszcze te gadki o "miłości życia". Żonie przed ślubem pewnie takie same wstawiał .

Sensu brak, honoru brak i nie wiem co to za troska o żonę pt." poradzi sobie, kobiety są silne, dobrze że tak dobrze to zniosła"

Miłość miłością, ale dziecko powinno się poczynać w uporządkowanej sytuacji życiowej.
A Ci ani się ze sobą nie nabyli ( no pół roku temu watek założył a panna już w ciąży więc przynajmniej od 2-3 miesięcy skoro już są tego pewni), ani dobrze jeszcze nie poznali, ani nie dotarli a starsi ludzie mają już swoje nawyki których łatwo nie zmieniają i może być naprawdę trudno jak motylki z brzucha ulecą, a już pieluchy w drodze.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 11:52   #175
roksen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 69
Dot.: Nowe życie w moim wieku

typowe 'wygodnickie' postepowanie, charakterystyczne dla calkiem sporej grupy osob
trwanie w zwiazku, w ktorym nie jest sie szczesliwym, jednoczesnie flirtujac z kims innym, innymi slowy: granie na dwa fronty, 'jakby z mloda nie wyszlo to zawsze zostanie starsza'
mi sie takie cos nie podoba, jest po prostu nie fair wobec obu kobiet
roksen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 12:27   #176
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez roksen Pokaż wiadomość
typowe 'wygodnickie' postepowanie, charakterystyczne dla calkiem sporej grupy osob
trwanie w zwiazku, w ktorym nie jest sie szczesliwym, jednoczesnie flirtujac z kims innym, innymi slowy: granie na dwa fronty, 'jakby z mloda nie wyszlo to zawsze zostanie starsza'
mi sie takie cos nie podoba, jest po prostu nie fair wobec obu kobiet
O właśnie, zabawne, że panowie nigdy nie mają potrzeby zaczynania życia od nowa, gdy nie ma nowej pani na horyzoncie. Zawsze "odmiana" idzie w parze z nową panią. Nie słyszałam o facecie, który tak po prostu zostawił żonę i odseparował się od rodziny, zaczął sam prać swoje facie, bo mu żona przestała odpowiadać.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 14:31   #177
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
O właśnie, zabawne, że panowie nigdy nie mają potrzeby zaczynania życia od nowa, gdy nie ma nowej pani na horyzoncie. Zawsze "odmiana" idzie w parze z nową panią. Nie słyszałam o facecie, który tak po prostu zostawił żonę i odseparował się od rodziny, zaczął sam prać swoje facie, bo mu żona przestała odpowiadać.
a ja znam kilku.tacy mężczyźni to najczęściej zdradzeni mężowie .
nie tylko panowie zdradzają
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 14:37   #178
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
a ja znam kilku.tacy mężczyźni to najczęściej zdradzeni mężowie .
nie tylko panowie zdradzają
Ale oni kończą związek, bo są zdradzani, a nie dlatego, że im się życie rodzinne znudziło. Rozumiesz? Nie znam gościa, który mając stabilne, acz niezbyt ciekawe i emocjonujące życie z żoną rzucił wszystko i rozwiódł się w myśl zasady, że trzeba zacząć wszystko od nowa, zerwać z rutyną. Chyba, że była tam w tle nowa pani. Jak pani nie ma, to nawet nuda niestraszna, jak ma kto skarpetki wyprać i obiad podać.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 15:09   #179
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Nowe życie w moim wieku

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o facecie, który tak po prostu zostawił żonę i odseparował się od rodziny, zaczął sam prać swoje facie, bo mu żona przestała odpowiadać.
Ja słyszałem ..no ba znam osobiście , bądźmy szczerzy rzadko która kobieta jest w tym względzie taka honorowa ,ino pobudki są inne ,więc domeną mężczyzn bynajmniej to nie jest ,więc nie generalizujmy .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 15:48   #180
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Nowe życie w moim wieku

cava idealnie jak zwykle podsumowała.
Autorze, nie dorabiaj ideologii do tego, że nie potrafisz, za przeproszeniem, przy jednej dziurze usiedzieć. To nie żadna miłość- po prostu się zakochałeś jak piętnastolatek.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-09 11:04:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.