Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-11, 11:11   #61
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Podstawy ogarniam, najważniejsze fakty znam. Najlepszą pamięć mam do dat. One mi zostają w głowie długo, za to ulatniają mi się pośrednie informacje.

Wiele sie naczytałam na forach, gdzie mocno straszą rozszerzeniem, dlatego sama zaczęłam sie wahać co zrobić
ja myślę, że warto spróbować, nic nie stracisz

mogę Ci polecić kilka książek do nauki
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:15   #62
fraj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Podstawy ogarniam, najważniejsze fakty znam. Najlepszą pamięć mam do dat. One mi zostają w głowie długo, za to ulatniają mi się pośrednie informacje.

Wiele sie naczytałam na forach, gdzie mocno straszą rozszerzeniem, dlatego sama zaczęłam sie wahać co zrobić
Ja bym się nie sugerowała opiniami na forach. Nigdy nie wiadomo kto pisze i nie wiadomo czy nie śmieje się z czytających. Popytaj znajomych którzy pisali taką maturę.
fraj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:17   #63
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
ja myślę, że warto spróbować, nic nie stracisz

mogę Ci polecić kilka książek do nauki
Jakbyś mogła, byłabym Ci bardzo wdzięczna

Póki co od historyka dostałam polecenie czytania podręczników z pwn ze skupieniem na teksty źródłowe i mapy.

Czego się w wypracowaniu najbardziej obawiam to odnoszenia się do literatury czy polemizowania zdania z jakimiś historykami
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:22   #64
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Wczoraj w pracy w pewnym momencie dziwnie się poczułam. Zrobiło mi się mega gorąco (mimo, że jestem zmarzluchem), zaczęły mi się trząść ręcę, nogi miałam jak z waty, ogólnie było mi mega słabo. Trwało to może z godzinę. Dzień jak co dzień, jakaś mega głodna też nie byłam, jem codziennie tak samo, regularnie. Czy ktoś ma pomysł skąd to? Może ciśnienie jakieś niekorzystne wczoraj było? Nigdy tak nie miałam...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:30   #65
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Jakbyś mogła, byłabym Ci bardzo wdzięczna

Póki co od historyka dostałam polecenie czytania podręczników z pwn ze skupieniem na teksty źródłowe i mapy.

Czego się w wypracowaniu najbardziej obawiam to odnoszenia się do literatury czy polemizowania zdania z jakimiś historykami
pwn to dobre wydawnictwo, ja uczyłam się także z operonem. Jeśli chodzi o podręczniki, mogłabyś się uczyć z podręczników akademickich, ale tego byłoby naprawdę dużo. Mam e domu parę skryptów z podręczników, jakieś notatki pisane przez studentów, z nich dużo łatwiej jest się uczyć, jesli mieszkasz w mieście studenckim, możesz przejsć się na ksero historyków

Tu masz jako takie wymagania egzaminacyjne do egzaminu, także bardziej skup się na ciągu przyczynowo-skutkowym niż na samych datach
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:30   #66
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Czy zaczynając się na poważnie uczyć od początku lutego jestem w stanie przygotować się do matury rozszerzonej z historii? Czy uważacie jednak że lepiej dobrze napisać podstawę niż słabo rozszerzenie (wypracowanie). Mam 3 tygodnie jeszcze żeby w razie czego zmienić deklaracje więc muszę porządnie pomyśleć.

Dodam że pamięć mam dobrą ale ulotną choć nigdy z historią nie miałam problemów
Zależy jak szybko się uczysz Podstawowa historia jest banalna, rozszerzona już sporo trudniejsza przez wypracowanie, ale mi tam wydaje się, że co roku matura z historii jest coraz prostsza Sama pisałam rozszerzoną historię kilka lat temu i nie trafiłam w temat dla siebie, ale tragedii nie było no i zaczęłam uczyć się dużo później, ale to już mój błąd.


A wybierasz się na jakiś kierunek studiów gdzie KONIECZNIE wymagają historii rozszerzonej?



edit:


Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
pwn to dobre wydawnictwo, ja uczyłam się także z operonem. Jeśli chodzi o podręczniki, mogłabyś się uczyć z podręczników akademickich, ale tego byłoby naprawdę dużo. Mam e domu parę skryptów z podręczników, jakieś notatki pisane przez studentów, z nich dużo łatwiej jest się uczyć, jesli mieszkasz w mieście studenckim, możesz przejsć się na ksero historyków

Tu masz jako takie wymagania egzaminacyjne do egzaminu, także bardziej skup się na ciągu przyczynowo-skutkowym niż na samych datach
'


Operon jest słaby moim zdaniem i jest tam sporo błędów.
Co do podręczników akademickich to jest dobry pomysł, bo rozszerzone podręczniki do liceum najczęściej to za mało. Natomiast podręczniki akademickie dla studentów historii są hmm objętościowo bardzo grube. Ja do samego egz tylko z nowożytności miałam 3 podręczniki, łącznie prawie 2 tys. stron, za to do matury tam byłoby pewnie za dużo niepotrzebnych informacji
__________________






Edytowane przez ewanka1989
Czas edycji: 2014-01-11 o 11:34
ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:34   #67
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Ponieważ kinomaniak nie działa, mam do Was pytanie o inne tego typu strony, gdzie bez dziwnych opłat można obejrzeć seriale?
Chodzi mi głównie o Pamiętniki Wampirów i The Originals.

Będę wdzięczna za pomoc
twoje-seriale.tv
☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 11:39   #68
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
pwn to dobre wydawnictwo, ja uczyłam się także z operonem. Jeśli chodzi o podręczniki, mogłabyś się uczyć z podręczników akademickich, ale tego byłoby naprawdę dużo. Mam e domu parę skryptów z podręczników, jakieś notatki pisane przez studentów, z nich dużo łatwiej jest się uczyć, jesli mieszkasz w mieście studenckim, możesz przejsć się na ksero historyków

Tu masz jako takie wymagania egzaminacyjne do egzaminu, także bardziej skup się na ciągu przyczynowo-skutkowym niż na samych datach
Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Zależy jak szybko się uczysz Podstawowa historia jest banalna, rozszerzona już sporo trudniejsza przez wypracowanie, ale mi tam wydaje się, że co roku matura z historii jest coraz prostsza Sama pisałam rozszerzoną historię kilka lat temu i nie trafiłam w temat dla siebie, ale tragedii nie było no i zaczęłam uczyć się dużo później, ale to już mój błąd.


A wybierasz się na jakiś kierunek studiów gdzie KONIECZNIE wymagają historii rozszerzonej?



edit:


'


Operon jest słaby moim zdaniem i jest tam sporo błędów.
Co do podręczników akademickich to jest dobry pomysł, bo rozszerzone podręczniki do liceum najczęściej to za mało. Natomiast podręczniki akademickie dla studentów historii są hmm objętościowo bardzo grube. Ja do samego egz tylko z nowożytności miałam 3 podręczniki, łącznie prawie 2 tys. stron, za to do matury tam byłoby pewnie za dużo niepotrzebnych informacji
Teoretycznie nie, bo prawdopodobnie będę studiować w trybie zaocznym a jak wiadomo wynik egzaminu to raczej daleka kwestia w rekrutacji. Sam kierunek dużo jednak ma wspólnego z historią i po prostu czuję jakieś ambicje. Chciałabym ale się boje, ot

Co do miasta studenckiego to mieszkam ponad dwie godziny godziny jazdy od niego (co też zmusza mnie do podjęcia studiów zaocznych) więc nie bardzo..
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:44   #69
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Operon jest słaby moim zdaniem i jest tam sporo błędów.
Co do podręczników akademickich to jest dobry pomysł, bo rozszerzone podręczniki do liceum najczęściej to za mało. Natomiast podręczniki akademickie dla studentów historii są hmm objętościowo bardzo grube. Ja do samego egz tylko z nowożytności miałam 3 podręczniki, łącznie prawie 2 tys. stron, za to do matury tam byłoby pewnie za dużo niepotrzebnych informacji
ja lubię operona, a błedy ma prawie każdy podręcznik

Mnie się wydaje, że właśnie nie ma sensu uczyć się z podręczników akademickich, bo nie dość, że są bardzo opasłe, to większość rzeczy i tak nie jest potrzebna na maturze, dlatego ja bardziej polecam skrypty- więcej konkretów i nie tracisz czasu na szukanie potrzebnych informacji.

Ja też męczyłam się z nowożytną, tyle samo miałam do przerobienia
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:59   #70
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Ponieważ kinomaniak nie działa, mam do Was pytanie o inne tego typu strony, gdzie bez dziwnych opłat można obejrzeć seriale?
Chodzi mi głównie o Pamiętniki Wampirów i The Originals.

Będę wdzięczna za pomoc
☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ (jeżeli wyrzuci Ci stronę premium to wejdź przez ten link)
Na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i playtube oglądam filmy, ale seriale też tam są
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:02   #71
rinne
Raczkowanie
 
Avatar rinne
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wiltshire
Wiadomości: 139
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ (jeżeli wyrzuci Ci stronę premium to wejdź przez ten link)
Na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i playtube oglądam filmy, ale seriale też tam są
ale to już tak na zawsze?
__________________
jestem kamieniem lecacym w Twoje okno
rinne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 12:18   #72
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Co sądzicie o My Color Reflex Artego? Warto zainwestować? Farbuję się na czerwono, chciałabym sobie kupić rubinową czerwień. Mam odrosty w kolorze mysi blond, czy dam radę przejść tylko na ten żel? Czy to będzie 'zdrowsze' dla moich włosów?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:21   #73
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
jeszcze wczoraj oglądałam tam serial


Dziewczyny czy to możliwe, by dwie dorosłe osoby zużyły przez dwa miesiące wody (i ścieki) za 180 zł? Mnie się wydaje to dziwne tym bardziej, że w drugim miesiącu zużycie było dwa razy mniejsze niż w pierwszym...
według mnie to dużo, my płacilimy ok. 45-55zł na miesiąc, bez zbędnego oszczędzania (ja korzystam często z wanny, tż tylko prysznice). Może to rachunek za zużycie i na poczet kolejnych rachunków, prognozy czy coś? Albo wodę macie bardzo drogą?
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:23   #74
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
ja lubię operona, a błedy ma prawie każdy podręcznik

Mnie się wydaje, że właśnie nie ma sensu uczyć się z podręczników akademickich, bo nie dość, że są bardzo opasłe, to większość rzeczy i tak nie jest potrzebna na maturze, dlatego ja bardziej polecam skrypty- więcej konkretów i nie tracisz czasu na szukanie potrzebnych informacji.

Ja też męczyłam się z nowożytną, tyle samo miałam do przerobienia

Czyżby m.in. książka Rostworowskiego?




Jak pierzecie ręczniki? Moje po jakimś czasie z miękkich i puchatych robią się szorstkie
__________________






Edytowane przez ewanka1989
Czas edycji: 2014-01-11 o 12:26
ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:23   #75
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
A jak nadal bedzie cos chcial to spor? On chce pokrycia kosztow naprawy.. to jest jakis zart. Na All jest jedno zdj, ale widzialy galy co braly..
Wystarczy, ze te pekniecie bedzie wpisane i ja musze to uznac? Ja tego nie mialam kiedy byl w moich rekach.
Muszę uznać protokół jak mi go dośle?
On mowi,. ze ramka była pęknięta juz przy odbiorze i przyjal paczkę. Z czym ja sie nie zgadzam,, ze byly pęknięcia. On tak może reklamowac spisujac protokół i zostawic paczkę? Myślałam, ze reklamacja = odeslanie.. A on chce wydębić kasę na naprawę.. Niby popekane a tel ma u siebie. Przypomne,ze tel z
licytacji, wiec nie ma zwrotu ale ta reklamacja? Powinnam mu dac kase za naprawę jak ma protokòł?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2014-01-11 o 12:28
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:23   #76
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Co sądzicie o My Color Reflex Artego? Warto zainwestować? Farbuję się na czerwono, chciałabym sobie kupić rubinową czerwień. Mam odrosty w kolorze mysi blond, czy dam radę przejść tylko na ten żel? Czy to będzie 'zdrowsze' dla moich włosów?
Nie wiem co to za farba/żel, ale najzdrowsza będzie henna ;-).
Rubinową czerwień daje Rubina z Eld (henna z barwnikiem)

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:29   #77
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Nie wiem co to za farba/żel, ale najzdrowsza będzie henna ;-).
Rubinową czerwień daje Rubina z Eld (henna z barwnikiem)

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Mnie sie henna khadi wcale nie trzyma. Nie wiem z czego to wynika

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:33   #78
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Nie wiem co to za farba/żel, ale najzdrowsza będzie henna ;-).
Rubinową czerwień daje Rubina z Eld (henna z barwnikiem)

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Nie chcę henny, bo chcę mieć możliwość wrócenia do farbowania chemicznego. Poza tym chcę szybkie rozwiązanie, ten żel działa trochę jak szamponetka - wystarczy ją trzymać 5/15 minut, zależnie od efektu, jaki chce się uzyskać.

NinaSimone, napisz tak, jak Ci napisałam, a jak facet zacznie zakładać spór to wtedy Ty w niego rzucisz rykoszetem na podstawie tych wymienionych e-maili właśnie. Odzywał się dzisiaj do Ciebie?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:35   #79
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Czyżby m.in. książka Rostworowskiego?




Jak pierzecie ręczniki? Moje po jakimś czasie z miękkich i puchatych robią się szorstkie
Ja piorę w 60 stopniach, zawsze w płynie do prania + do płukania

Uwielbiam szorstkie ręczniki! :P
A nienawidzę tych miękkich, niechłonących !
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-11, 12:38   #80
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
według mnie to dużo, my płacilimy ok. 45-55zł na miesiąc, bez zbędnego oszczędzania (ja korzystam często z wanny, tż tylko prysznice). Może to rachunek za zużycie i na poczet kolejnych rachunków, prognozy czy coś? Albo wodę macie bardzo drogą?
na rachunku jest podane, że opłata jest za okres 1.11-31.12. W poniedziałek zadzwonię i zapytam o co chodzi :/
Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Czyżby m.in. książka Rostworowskiego?
między innymi
nowożytna to był jeden z cięższych egzaminów na moich studiach
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:39   #81
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez rinne Pokaż wiadomość
ale to już tak na zawsze?
Że ten link do iitv? Nie wiem od czego to zależy, ale czasami strona włącza się normalnie, a czasami wyskakuje ta opcja premium, z której nie mogę nic zrobić. Także, w razie potrzeby, mam adres zapisany w zakładkach, żeby później nie szukać
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:40   #82
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Nie chcę henny, bo chcę mieć możliwość wrócenia do farbowania chemicznego. Poza tym chcę szybkie rozwiązanie, ten żel działa trochę jak szamponetka - wystarczy ją trzymać 5/15 minut, zależnie od efektu, jaki chce się uzyskać.

NinaSimone, napisz tak, jak Ci napisałam, a jak facet zacznie zakładać spór to wtedy Ty w niego rzucisz rykoszetem na podstawie tych wymienionych e-maili właśnie. Odzywał się dzisiaj do Ciebie?
Czekam na protokoł. I nie wiem co jak
go ma? Nie odezwal... Wczesniej wczoraj napisal, ze dzis ma pogrzeb.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:44   #83
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Ja piorę w 60 stopniach, zawsze w płynie do prania + do płukania

Uwielbiam szorstkie ręczniki! :P
A nienawidzę tych miękkich, niechłonących !

Piorę tak samo, tylko że ja takich szorstkich nie lubię. Wolę bardziej miękkie.

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
na rachunku jest podane, że opłata jest za okres 1.11-31.12. W poniedziałek zadzwonię i zapytam o co chodzi :/

między innymi
nowożytna to był jeden z cięższych egzaminów na moich studiach

U mnie XX wiek

Co do rachunków za wodę to właśnie nam przyszedł rachunek i we dwójkę z TŻ zużywamy wody za około 100 zł miesięcznie Chyba musimy ograniczyć to zużycie.
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:46   #84
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Czyżby m.in. książka Rostworowskiego?




Jak pierzecie ręczniki? Moje po jakimś czasie z miękkich i puchatych robią się szorstkie
Uwielbiam szorstkie ręczniki! Te miękkie wcale dobrze nie wycierają i czuję się dalej "mokra"
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:46   #85
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość

U mnie XX wiek

Co do rachunków za wodę to właśnie nam przyszedł rachunek i we dwójkę z TŻ zużywamy wody za około 100 zł miesięcznie Chyba musimy ograniczyć to zużycie.
XX wiek też Gdzie studiowałaś?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:49   #86
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Czekam na protokoł. I nie wiem co jak
go ma? Nie odezwal... Wczesniej wczoraj napisal, ze dzis ma pogrzeb.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale dziewczyno, nie czekaj, tylko napisz mu tego maila. Jestem w 90% przekonana, że facet się rozmyślił. Musisz zacząć stawiać swoje warunki, bo jak na razie to jesteś trochę przestraszona, facet jest trochę bystrzejszy od Ciebie i najwyraźniej chce oddać telefon, który mu się znudził, a w dodatku go zniszczył (choć w sumie masz Wizaż, więc nie wiadomo, kto jest na przegranej pozycji).
Poza tym musisz być pewna siebie, np. co do tej diody - jak uważasz, że raczej nie była uszkodzona, to tak powinnaś powiedzieć, bo zaraz facet wejdzie Ci na głowę i jeszcze oddasz mu kasę za wszystko.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:50   #87
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ale dziewczyno, nie czekaj, tylko napisz mu tego maila. Jestem w 90% przekonana, że facet się rozmyślił. Musisz zacząć stawiać swoje warunki, bo jak na razie to jesteś trochę przestraszona, facet jest trochę bystrzejszy od Ciebie i najwyraźniej chce oddać telefon, który mu się znudził, a w dodatku go zniszczył (choć w sumie masz Wizaż, więc nie wiadomo, kto jest na przegranej pozycji).
Poza tym musisz być pewna siebie, np. co do tej diody - jak uważasz, że raczej nie była uszkodzona, to tak powinnaś powiedzieć, bo zaraz facet wejdzie Ci na głowę i jeszcze oddasz mu kasę za wszystko.
Napisalam wczoraj.. Zapomniałam dodać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 12:58   #88
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Uwielbiam szorstkie ręczniki! Te miękkie wcale dobrze nie wycierają i czuję się dalej "mokra"
Ja też

A co do ręczników, zależy jeszcze, z czego są wykonane - jeśli są średniej jakości to może chodzić o zużycie materiałów. Istotne jest także używanie dobrego płynu do prania albo innych, czarodziejskich, ekologicznych sztuczek do zmiękczania prania.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Napisalam wczoraj.. Zapomniałam dodać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No to spoko, odpocznij i nie myśl o sprawie Ja bym nie odbierała od niego telefonu, tylko czekała na ten protokół.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Pytałam już wcześniej, ale nie doczekałam się odpowiedzi. Polecacie jakąś książkę o architekurze/budynkach Europy? Chodzi mi o style i przykłady budynków - coby wiedzieć, co się ogląda, co się podoba, gdzie ew. dalej czegoś takiego szukać. Znalazłam taką książkę, ale nie mogę jej wypożyczyć, a nie chciałabym kupować kota w worku. Chodzi mi o stosunkowo dużą ilość zdjęć, ciekawostek, anegdotek. Książkę wolałabym kupić i mieć na własny użytek.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 13:00   #89
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ (jeżeli wyrzuci Ci stronę premium to wejdź przez ten link)
Na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i playtube oglądam filmy, ale seriale też tam są
Na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ po darmowej rejestracji można przejść na wersję standard bez płacenia.

Co do kinomaniaka, to urzęduje teraz pod adresem kinoman.tv bodajże. W każdym razie wszystko tam wygląda tak samo jak na kinomaniaku
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 13:22   #90
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Wczoraj w pracy w pewnym momencie dziwnie się poczułam. Zrobiło mi się mega gorąco (mimo, że jestem zmarzluchem), zaczęły mi się trząść ręcę, nogi miałam jak z waty, ogólnie było mi mega słabo. Trwało to może z godzinę. Dzień jak co dzień, jakaś mega głodna też nie byłam, jem codziennie tak samo, regularnie. Czy ktoś ma pomysł skąd to? Może ciśnienie jakieś niekorzystne wczoraj było? Nigdy tak nie miałam...
Ja tak mam przy gwałtownym spadku cukru, najlepiej w takich wypadkach mieć przy sobie jakieś cukierki/sok/bułkę. Żeby nie było, cukrzycy nie mam, badałam się.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-22 23:10:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.