na usługach TŻ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-19, 20:28   #31
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: na usługach TŻ

Facet Cię tresuje, jak psa. Strasz się bać co będzie dalej. Tylko dziwi mnie, że się tak dajesz, bo średnio rozgarnięta kobieta po 1-2 przepraszam, gdyby jaśnie pan odpier... dalej wielkiego focha, by mu powiedziała, żeby wrócił, jak mu przejdzie i pokazała drzwi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:28   #32
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez acana Pokaż wiadomość
próbowałam to nie działa, to on decyduje kiedy ze mną porozmawia.
No jak coś takiego czytam, jak widzę na jakie traktowanie sobie kobieta pozwala i że jeszcze zamierza ślub z takim gościem wziąć, to jedyne słowa jakie mi się cisną, są niecenzuralne.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:29   #33
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez acana Pokaż wiadomość
prawie 1,5 roku

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



próbowałam to nie działa, to on decyduje kiedy ze mną porozmawia.
- CHORE, chore, chore i mega toksyczne. Tylko dlaczego Ty się na to godzisz i jeszcze miłości w tym upatrujesz, to nie wiem.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:29   #34
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No jak coś takiego czytam, jak widzę na jakie traktowanie sobie kobieta pozwala i że jeszcze zamierza ślub z takim gościem wziąć, to jedyne słowa jakie mi się cisną, są niecenzuralne.
Mentalność życiowej samobójczyni, bo nie wiem jak to inaczej określić. Masochizm to za mało chyba.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:31   #35
kroliczek90
Raczkowanie
 
Avatar kroliczek90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 248
Dot.: na usługach TŻ

Szczerze jestes w nim szalenie zakochana i dlatego robisz wszystko tak jak on chce i mu sie podoba , ale nie w tym rzecz . Widze ciężki temat
__________________
https://lifeisbrutalwoman.blogspot.com/ Zapraszam do świata kobiet anonimowo piszemy, rozmawiamy
kroliczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:32   #36
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez acana Pokaż wiadomość
nie wiem już, zawsze wydawało mi się że jestem rozsądną osobą, ale ostatnio już nie wiem, zastanawiam się czy możliwe że ja naprawdę jestem do bani i on mi to uświadamia czy on próbuje mi coś wmówić i zaczyna mu się to udawać....
Więc dobrze. Zrómy eksperyment i załóżmy, że jesteś mało rozgarnietym kierowcą, który nie potrafi ocenić odległości, tego ile dana podróż może trwać i w dodatku nie masz najlepszej orientacji w terenie.
Twoje zachowanie jest tak kosmicznie irytujące, że pasażerowi para idzie uszami i do końca dnia po tej podróży pasażer dochodzi do siebie.


Powiedz, czy normalny człowiek nadal chciałby jeździć z takim kierowcą?
Czy ty bys chciała jeździć z takim kierowcą?
Ja nie.
Twój facet chce. Dlaczego?
Bo nie o problemy z samochodem mu chodzi.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:33   #37
acana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 10
Dot.: na usługach TŻ

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;4469334 3]Co to znaczy, że to on decyduje? A Ty co, siedzisz jak ta biedula i czekasz na odzew jaśnie pana? Błagam, powiedz, że to żart [/QUOTE]

tak to mniej wiecej wygląda

Dziękuję każdej z Was z osobna z odzew , poprostu potrzebowałam żeby ktoś z boku spojrzał na tę sprawę i ocenił.
acana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 20:33   #38
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez kroliczek90 Pokaż wiadomość
Szczerze jestes w nim szalenie zakochana i dlatego robisz wszystko tak jak on chce i mu sie podoba , ale nie w tym rzecz . Widze ciężki temat
- cholera, OD KIEDY to zakochanie oznacza pozwolenie na regularne gnojenie na poziomach wielu? Bo nie pojmę tej zależności za Chiny. Miłość = dobro drugiej osoby, nie tresura, nie foch jako sposób komunikacji, nie tłamszenie i wmawianie, że ktoś kochany jest gówno warty. JAK można coś takiego tłumaczyć zakochaniem?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:34   #39
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez acana Pokaż wiadomość
tak to mniej wiecej wygląda

Dziękuję każdej z Was z osobna z odzew , poprostu potrzebowałam żeby ktoś z boku spojrzał na tę sprawę i ocenił.
Facet do
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:35   #40
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez acana Pokaż wiadomość
tak to mniej wiecej wygląda

Dziękuję każdej z Was z osobna z odzew , poprostu potrzebowałam żeby ktoś z boku spojrzał na tę sprawę i ocenił.
no to opinie wizażanek już znasz i teraz nasuwa mi się pytanie - co z tym zrobisz?
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:37   #41
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez acana Pokaż wiadomość
tak to mniej wiecej wygląda

Dziękuję każdej z Was z osobna z odzew , poprostu potrzebowałam żeby ktoś z boku spojrzał na tę sprawę i ocenił.
Posłuchaj i weź to sobie do serca - to się nie zmieni. Może być tylko gorzej, bo z przemocowca psychicznego dojść może do fizycznych aktów "miłości i oddania". Zauważ, że Ty się boisz, żyjesz w stresie i gotowa jesteś zrobić wszystko (kosztem swojego zdrowia psychicznego niestety) aby on był zadowolony.

Im bardziej mu ulegasz tym dłużej to będzie trwało.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 20:39   #42
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- cholera, OD KIEDY to zakochanie oznacza pozwolenie na regularne gnojenie na poziomach wielu? Bo nie pojmę tej zależności za Chiny. Miłość = dobro drugiej osoby, nie tresura, nie foch jako sposób komunikacji, nie tłamszenie i wmawianie, że ktoś kochany jest gówno warty. JAK można coś takiego tłumaczyć zakochaniem?
Madano, dojrzała, doświadczona, a nadal nie wiesz, że miłość kobiety do mężczyzny oznacza:
- zero wymagań większych, niż całus raz na tydzień i "kocham" raz na rok (o jakimś tam podziale obowiązków to nawet nie wspominam, to wymysł szatana),
- zero prezentów, żeby nie było że interesowna,
- zero ograniczania, żeby pan przypadkiem nie poczuł się przeciążony byciem w związku,
- zero własnego zdania, bo pomyśli, że feministka,
- zero przytycia nawet o 1 kg, bo uzna, że mu się baba zaniedbała,
- zero odmawiania seksu, bo uzna za oziębłą i zdradzi,
- zero własnej osobowości - po co Ci osobowość, gdy już "złapałaś" męża?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:42   #43
acana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 10
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
no to opinie wizażanek już znasz i teraz nasuwa mi się pytanie - co z tym zrobisz?
Nie jest to dla mnie proste bo kiedy się kocha chce się jak najlepiej dla drugiej osoby ( sama sobie odpowiadam) wiem, widzę i zdaję sobie sprawę z tego że TŻ mnie nie szanuje i jest rozpieszczony totalnie, sytuacja przeze mnie opisana jest jedną z wielu, moi przyjaciele nie dają mi już rad, bo jak mówią, powiedzieli już wszystko,słowa nie zmienią ale nie są w stanie ciągle mi wkładać do głowy że powinnam to kończyć,to jednak przyjaciele dlatego nie miałam pewności czy są bezstronni, dlatego postanowiłam przedstawić te sytuacje osobom zupełnie obcym, postronnym,Wasze wypowiedzi potwierdziły że czas najwyższy uciekać.
acana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:43   #44
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: na usługach TŻ

Toż to emocjonalny wampir. Poczytaj sobie w necie autorko o zachowaniach takich ludzi i sama sobie odpowiedz na pytanie, czy chcesz z kimś takim spędzić życie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:44   #45
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: na usługach TŻ

No tak, Doris, zapomniałam ; szkoda mi bardzo dziewczyny, bo widać "urobienie" i stłamszenie duże, a to zaledwie 1,5 roku. CO będzie potem? Przecież ten facet ma centralnie w zadku jej uczucia, wrażliwość, relacja pan- sługa- i to rozkoszne: albo ślub teraz, bo ja tak każę, albo won.
Żal mi dziewczyny bardzo, bo pierścionek za palce jest, ale też syficzny facet na przyszłego męża też jest. Mam uczulenie na taką przemoc, bo na dłuższą metę jest bardziej wyniszczająca niż okazjonalny klap.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:45   #46
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez acana Pokaż wiadomość
Nie jest to dla mnie proste bo kiedy się kocha chce się jak najlepiej dla drugiej osoby ( sama sobie odpowiadam) wiem, widzę i zdaję sobie sprawę z tego że TŻ mnie nie szanuje i jest rozpieszczony totalnie, sytuacja przeze mnie opisana jest jedną z wielu, moi przyjaciele nie dają mi już rad, bo jak mówią, powiedzieli już wszystko,słowa nie zmienią ale nie są w stanie ciągle mi wkładać do głowy że powinnam to kończyć,to jednak przyjaciele dlatego nie miałam pewności czy są bezstronni, dlatego postanowiłam przedstawić te sytuacje osobom zupełnie obcym, postronnym,Wasze wypowiedzi potwierdziły że czas najwyższy uciekać.
Prblem, w tym, że on ciebie nie kocha. Więc warto, byś ty kochała siebie choć trochę.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:46   #47
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez acana Pokaż wiadomość
Nie jest to dla mnie proste bo kiedy się kocha chce się jak najlepiej dla drugiej osoby ( sama sobie odpowiadam) wiem, widzę i zdaję sobie sprawę z tego że TŻ mnie nie szanuje i jest rozpieszczony totalnie, sytuacja przeze mnie opisana jest jedną z wielu, moi przyjaciele nie dają mi już rad, bo jak mówią, powiedzieli już wszystko,słowa nie zmienią ale nie są w stanie ciągle mi wkładać do głowy że powinnam to kończyć,to jednak przyjaciele dlatego nie miałam pewności czy są bezstronni, dlatego postanowiłam przedstawić te sytuacje osobom zupełnie obcym, postronnym,Wasze wypowiedzi potwierdziły że czas najwyższy uciekać.
- masz rację, ALE to działa w DWIE strony, a tu nie widać, aby chciał tego samego dla Ciebie.
- no to WIESZ już, jakie syficzne małżeństwo Cię z nim czeka, na dodatek znajomi machnęli ręką,bo widzą, że ślepa jesteś. To życie i jak całkiem sporo rzeczy w życiu: WYBÓR, możesz wyjść za mąz i w syficznym związku być. Ale nie musisz.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:51   #48
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: na usługach TŻ

Pomijając wszytsko inne, bo zostało tu już napisane sporo, to nie boisz się autorko tak wszędzie jezdzić służbowym autem? A jak w koncu ktoś w pracy stwierdzi, ze za duże zuzycie, to co zrobisz?
Misio dupkę wozi a Ty dostaniesz po dupce
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:53   #49
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez acana Pokaż wiadomość
Nie jest to dla mnie proste bo kiedy się kocha chce się jak najlepiej dla drugiej osoby
(...)
Ale w udanym, dobrym związku przede wszystkim jest coś takiego jak WZAJEMNOŚĆ: uczuć, "usług", pomagania sobie itp. Jeżeli TŻ leży chory, to wiadomo, że ja robię więcej wokół niego, dla niego. I vice versa. Natomiast gdy oboje dobrze się czujemy, to wzajemnie dla siebie robimy różne rzeczy, wzajemnie sobie okazujemy miłość, zainteresowanie. A nie, że jedna osoba odgrywa niewolnika, czy sługę, a druga nadzorcę plantacji, czy pana. I jak się kocha, to trzeba kochać również siebie. I jak coś komuś daję raz, drugi, trzeci, a ta osoba nie odpowiada WZAJEMNOŚCIĄ, to się ze związku ewakuuję (nie tylko zresztą ze związku, z innych relacji również).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 20:56   #50
acana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 10
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Pomijając wszytsko inne, bo zostało tu już napisane sporo, to nie boisz się autorko tak wszędzie jezdzić służbowym autem? A jak w koncu ktoś w pracy stwierdzi, ze za duże zuzycie, to co zrobisz?
Misio dupkę wozi a Ty dostaniesz po dupce
Wielokrotnie tłumaczyłam mu to, zawsze kończy się tak samo, wyśmiewa mnie i twierdzi że generuje problem który nie istnieje.
acana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 20:59   #51
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez acana Pokaż wiadomość
Wielokrotnie tłumaczyłam mu to, zawsze kończy się tak samo, wyśmiewa mnie i twierdzi że generuje problem który nie istnieje.
Problem zniknie jeśli pozbędziesz się tego buca.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 21:03   #52
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez acana Pokaż wiadomość
Wielokrotnie tłumaczyłam mu to, zawsze kończy się tak samo, wyśmiewa mnie i twierdzi że generuje problem który nie istnieje.
A po co Ci ten naciągacz? Są jakieś powody w ogóle?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 21:04   #53
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: na usługach TŻ

Można wiedzieć dlaczego z nim jeszcze jesteś?
Jakoś do mnie nie dociera, że miłość jest tak żywotna, by bez najmniejszej pożywki przetrwać tak długo.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 21:05   #54
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
A po co Ci ten naciągacz? Są jakieś powody w ogóle?
Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Można wiedzieć dlaczego z nim jeszcze jesteś?
Jakoś do mnie nie dociera, że miłość jest tak żywotna, by bez najmniejszej pożywki przetrwać tak długo.
Bo 1.5 roku prania mógu i tresury robi swoje.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 21:06   #55
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez acana Pokaż wiadomość
prawie 1,5 roku

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



próbowałam to nie działa, to on decyduje kiedy ze mną porozmawia.
Okropnie sie to czyta
Dlaczego Ty to sobie robisz? Co to zwiazek, gdy ktos kogos upokarza? Tego pragniesz do konca zycia? Byc tresowana? W takim ukladzie chcesz dzieci wychowywac?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 21:08   #56
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: na usługach TŻ

to jest emocjonalny szantażysta, skończony egocentryk, ameba empatyczna i toksyczny dziad. A w skrócie to DUPEK OD KTÓREGO POWINNAŚ UCIEKAĆ.
dziewczyny mają rację, jesteś już całkiem nieźle wytresowana, twoje poczucie własnej wartości leży i kwiczy, a pan i władca już niemal całkiem zrobił ci wodę z mózgu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.

Edytowane przez zakonna
Czas edycji: 2014-01-19 o 21:09
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 21:08   #57
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: na usługach TŻ

Cytat:
Napisane przez acana Pokaż wiadomość

próbowałam to nie działa, to on decyduje kiedy ze mną porozmawia.
Ha ha no sorry, dziewczyno ogarnij się, przeczytaj na spokojnie to, co sama tutaj w tym watku napisałas i zastanów sie nad sobą. W jakiej desperacji trzeba byc, zeby byc z takim mlotem i tak dawac soba manipulowac i pomiatać?
Wg mnie powinnas go była przepraszac 3 godz a nie 2,5
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 21:12   #58
669e69e2f5981f9bf18d1cc5d2c5fe858ddc42c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 67
Dot.: na usługach TŻ

Powiedz, ze zamontowali Ci GPS w służbowym samochodzie i juz nie mozesz tak jeździć w sparawach prywatnych.... Zobaczysz jak mu będzie zależało...


Sent from my iPhone using Tapatalk
669e69e2f5981f9bf18d1cc5d2c5fe858ddc42c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 21:14   #59
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: na usługach TŻ

Acha, autorko wątku, jednego złudzenia pozbądź się raz na zawsze: on Cię nie kocha. Chęć posiadania kogoś, tresowania jak zwierzęcia, karania go, poniżania go wyklucza miłość. Zawsze. Nie wmawiaj sobie, że on jest w głębi duszy dobry, czy kochający, ale coś tam coś tam mu uniemożliwia okazanie Ci tego. Patrz tylko i wyłącznie na to, co jest, na fakty, a fakty są takie, że ON CIĘ NAWET NIE LUBI.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 21:18   #60
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: na usługach TŻ

Skoro Twój chłopak nie ma do Ciebie szacunku, to chociaż Ty miej go sama do siebie. Sama jestem z chłopakiem trochę ponad rok, więc nadal trochę na etapie "jak on ślicznie pluje!", ale nigdy bym nie pozwoliła mu tak się potraktować.

Przeprosiłabym (10min spóźnienie, zwłaszcza jednorazowego, to bzdura, ale "przepraszam można powiedzieć), jednocześnie upominając, że drzwiami ze złością to się nie trzaska i nie ma o co się wściekać. Jakby mi odwalił takiego focha, to wyleciałby z mieszkania (albo już z samochodu), z zezwoleniem odezwania się, kiedy mu zapędy rozpieszczonej księżniczki przejdą.

Swoją drogą zwariowałaś do reszty, że regularnie robisz za jego prywatnego, nieodpłatnego szofera? Podwieźć partnera gdzieś to nie problem, ale pozwalać sobie na takie chamskie wykorzystywanie
Ciebie i służbowego samochodu, to już przesada.

O tym, że wmawia Ci, że nie jesteś nic warta i wymusza na Tobie ślub nie wspomnę, bo
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 21:33:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.