Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-22, 14:09   #1951
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Słuchać lekarzy tez nie zawsze wychodzi na dobre. Moja siostra dowiedziała się ze jest bezpłodna i tak zostanie, a teraz ma zdrową roczną córeczkę . Pani doktor wolała się skupić na tym jakie to tabletki anty są złe. Rozmowa ze ścianą była by bardziej przyjemna.
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 17:49   #1952
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Czyba odziedziczyłam po mamie te PCOS tylko kiedyś ona się tak nie badała jak ja teraz to pewnie nawet nie wiedziała,że ma PCOS.
Od zawsze miała nie regularny okres,ale bez problemu w ciążę zaszła bez żadnego leczenia?
Jak nie da się wyleczyć tego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty nas pytasz czy twoja mama bez problemu w ciążę zaszła?

No z tego co wiem to pcos to nieuleczalna choroba, można walczyć ze skutkami, zapobiegać im ale nie ma leku, który Cię wyleczy

Edytowane przez IzzieSt
Czas edycji: 2016-06-22 o 18:31
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 09:15   #1953
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ty nas pytasz czy twoja mama bez problemu w ciążę zaszła?

No z tego co wiem to pcos to nieuleczalna choroba, można walczyć ze skutkami, zapobiegać im ale nie ma leku, który Cię wyleczy
No rozumiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 16:54   #1954
caro69
Raczkowanie
 
Avatar caro69
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 241
Okres trwający kilka miesięcy

Cześć dziewczyny. Pisze bo moze znajdzie sie ktoś, kto był w podobnej sytuacji, lub jest w stanie cos doradzić. W lutym tego roku na wyjezdzie związanym z praca dostałam okresu. Pojawił sie 2 tygodnie po moim normalnym, regularnym miesiączkowanie. Muszę dodać, ze okresu zawsze miałam prawie jak w zegarku, wszystko zawsze w tym samym czasie, nawet mniej więcej o tej samej godzinie. Nie brałam żadnej formy antykoncepcji. Uznałam, ze pojawienie sie okresu wynika ze stresu. Razem z krwawieniem dostałam potwornych bólów brzucha, nie wiedziałam czy moze mam zatwardzenie, moze biegunka? Do tego towarzyszył bardzo przykry zapach... I wtedy dostałam tego okresu. Trwa on do teraz... Przez ten czas miałam łącznie około tygodnia przerwy od krwawienia... Byłam u rożnych ginekologów. Niestety, nie chcieli kierować mnie na żadne badania oprócz tych na wykrycie ciąży bo mieli plan jakie tabletki mam brać. Prosiłam żeby skierowali mnie na jeszcze jakies bo kiedyś miałam przepisane tabletki, ale Bardzo złe sie po nich czułam. Stwierdzili, ze jak bedzie bardzo złe to wtedy zrobimy badania(!!!). I tak szukałam jakiegoś specjalisty, ręce mi opadały. Natrafiłam na panią ginekolog. Pojechałam, na miejscu zrobiłam badania. Na badaniach wyszedł mi podwyższony poziom związany ze skrzepliwoscia krwi. Pani doktor przypisała mi tabletki. Miałam brać 2 dziennie do ustania krwawienia. Po 3-4 dniach ustało. Jednak na niecały tydzień. W dalszym ciagu okres powrócił, na moje nieszczęście nasilony... Dziewczyny, mi ju ręce opadaja. Moze któraś z was zna to z autopsji bądź na kogoś kto przechodził cos podobnego? Bardzo prosze o pomoc.
__________________
tumblr.
vinted.
caro69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 14:27   #1955
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Okres trwający kilka miesięcy

Cytat:
Napisane przez caro69 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Pisze bo moze znajdzie sie ktoś, kto był w podobnej sytuacji, lub jest w stanie cos doradzić. W lutym tego roku na wyjezdzie związanym z praca dostałam okresu. Pojawił sie 2 tygodnie po moim normalnym, regularnym miesiączkowanie. Muszę dodać, ze okresu zawsze miałam prawie jak w zegarku, wszystko zawsze w tym samym czasie, nawet mniej więcej o tej samej godzinie. Nie brałam żadnej formy antykoncepcji. Uznałam, ze pojawienie sie okresu wynika ze stresu. Razem z krwawieniem dostałam potwornych bólów brzucha, nie wiedziałam czy moze mam zatwardzenie, moze biegunka? Do tego towarzyszył bardzo przykry zapach... I wtedy dostałam tego okresu. Trwa on do teraz... Przez ten czas miałam łącznie około tygodnia przerwy od krwawienia... Byłam u rożnych ginekologów. Niestety, nie chcieli kierować mnie na żadne badania oprócz tych na wykrycie ciąży bo mieli plan jakie tabletki mam brać. Prosiłam żeby skierowali mnie na jeszcze jakies bo kiedyś miałam przepisane tabletki, ale Bardzo złe sie po nich czułam. Stwierdzili, ze jak bedzie bardzo złe to wtedy zrobimy badania(!!!). I tak szukałam jakiegoś specjalisty, ręce mi opadały. Natrafiłam na panią ginekolog. Pojechałam, na miejscu zrobiłam badania. Na badaniach wyszedł mi podwyższony poziom związany ze skrzepliwoscia krwi. Pani doktor przypisała mi tabletki. Miałam brać 2 dziennie do ustania krwawienia. Po 3-4 dniach ustało. Jednak na niecały tydzień. W dalszym ciagu okres powrócił, na moje nieszczęście nasilony... Dziewczyny, mi ju ręce opadaja. Moze któraś z was zna to z autopsji bądź na kogoś kto przechodził cos podobnego? Bardzo prosze o pomoc.
Kiedys gdy bylam nastolatka mialam miesiaczke 3 razy w jednym miesiacu. Kilka dni bez krwawienia i znowu. Poszlam do gina i dostalam Regulon. Przeszlo, do dzis mam regularne.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 15:08   #1956
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Ja bym poszła na pogotowie, powiedziała że jest mi słabo, omdlenia itp i że krwawie nieprzerwanie od lutego. Muszą coś wtedy zrobić... Nie mam innego pomysłu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 15:14   #1957
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Ja bym poszła na pogotowie, powiedziała że jest mi słabo, omdlenia itp i że krwawie nieprzerwanie od lutego. Muszą coś wtedy zrobić... Nie mam innego pomysłu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I to był by najlepszy pomysł. Ginekolodzy nie dość ze maja z tego pieniądze to jeszcze czasami robią tyle co nic. Ja mając krwotok z nosa miałam przypisane cyclonamine i lekarz ostrzegł mnie ze mogę mieć przez to zanik okresu. Jak powiedział, tak się stało, zwłaszcza ze miałam końską dawkę.
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 22:36   #1958
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Dziewczyny, po miesięcznym spóźnieniu dostałam miesiączkę i jest tak strasznie bolesna ze nie wiem już co zrobić. Jakieś rady?
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 13:00   #1959
przyczajka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 41
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Mam pytanie, a raczej wątpliwości..dostałam okres wczoraj czy przedwczoraj, nawet nie potrafię stwierdzić bo tego pierwszego dnia miałam umiarkowane bóle a krwi malutko, wystarczyła wkładka, natomiast drugi dzień to koszmar. Obudziły mnie okropne bóle, biegunka, wymioty, (krwi zaczęło być dużo nocą).. cała moja męczarnia trwała godzinę ( nie jestem pewna czy nie straciłam przytomności lub nie byłam temu bliska, bardzo możliwe ). No i dziś jest 3ci dzień, bóli nie ma, okres trwa. Z tym że jest w nim PEŁNO skrzepów, bardzo dużo, i jakieś dziwne jakby kawałki mięsa(?), wygląda to okropnie.. nie mam pojęcia co to jest. Moje okresy były bolesne bardzo dawno temu, ostatni bolesny okres był półtora roku temu i od tamtej pory było wszystko okej. Czy możliwe że to było poronienie? Nie współżyję, uprawiam petting dochodzi do wytrysku, coś mogło się przenieść nie wykluczam... ale okres przyszedł na czas. Po prostu po tej męczarni jestem w szoku, i nie wiem co mam o tym myśleć. Co może być tego powodem?
przyczajka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 13:52   #1960
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez przyczajka21 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, a raczej wątpliwości..dostałam okres wczoraj czy przedwczoraj, nawet nie potrafię stwierdzić bo tego pierwszego dnia miałam umiarkowane bóle a krwi malutko, wystarczyła wkładka, natomiast drugi dzień to koszmar. Obudziły mnie okropne bóle, biegunka, wymioty, (krwi zaczęło być dużo nocą).. cała moja męczarnia trwała godzinę ( nie jestem pewna czy nie straciłam przytomności lub nie byłam temu bliska, bardzo możliwe ). No i dziś jest 3ci dzień, bóli nie ma, okres trwa. Z tym że jest w nim PEŁNO skrzepów, bardzo dużo, i jakieś dziwne jakby kawałki mięsa(?), wygląda to okropnie.. nie mam pojęcia co to jest. Moje okresy były bolesne bardzo dawno temu, ostatni bolesny okres był półtora roku temu i od tamtej pory było wszystko okej. Czy możliwe że to było poronienie? Nie współżyję, uprawiam petting dochodzi do wytrysku, coś mogło się przenieść nie wykluczam... ale okres przyszedł na czas. Po prostu po tej męczarni jestem w szoku, i nie wiem co mam o tym myśleć. Co może być tego powodem?
W tym miesiacu mialam wlasnie taka miesiaczke. Ostra, silna, zalewało mnie, skrzepy i trwała dłuzej niz zwykle. Gin stwierdzil ze to przez upały i wysiłek.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 14:21   #1961
przyczajka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 41
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

W sumie nie pomyślałam o upałach, a rzeczywiście bardzo źle je znoszę.. dzięki za odpowiedź, może i to być przyczyną
przyczajka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 18:30   #1962
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po miesięcznym spóźnieniu dostałam miesiączkę i jest tak strasznie bolesna ze nie wiem już co zrobić. Jakieś rady?
U mnie okres spóźnia się już prawie dwa tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 19:28   #1963
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
U mnie okres spóźnia się już prawie dwa tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam wywołany luteiną
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 19:35   #1964
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Ja miałam wywołany luteiną
Ja już kilka razy też ale ja mam podobno PCOS to u mnie normalne,że okres będzie się często spóźniał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 19:47   #1965
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Mnie też się spóźnia, dzisiaj 41 dc :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 20:03   #1966
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Najszybciej jest iść do ginekologa. Ja próbowałam juz każdego ,, domowego sposobu" i zapewniam że nic to nie daje. A czekanie niewiadomo ile aż sam przyjdzie tez nie wychodzi na dobre. Dodam że nieraz czekałam nawet trzy miesiące.
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 20:42   #1967
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Jestem zapisana, niestety wizyta dopiero za dwa tygodnie. A pod koniec lipca mam endokrynolog.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 22:19   #1968
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

To czekaj spokojnie, może do tego czasu przyjdzie. Jeszcze nie ma takiej tragedii . Najlepiej postarać się wyluzować, napić winka i wziąć ciepłą kompiel. Stres tez robi swoje
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 23:05   #1969
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Staram się o tym nie myśleć;-)
Oh kąpiel by się przydała, niestety tylkp prysznic mamy :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 09:31   #1970
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Unhappy Krótki okres

Witam,

zastanawiam sie czy to normalne, by miesiaczka trwala jedynie przez 2 dni? Nie jest ona tez obfita, w polowie drugiego dnia sa juz tylko lekkie plamienia. Mam 25 lat, nie stosuje zadnych lekow, antybiotykow, antykoncepcji, nie zmienialam trybu pracy, ani miejsca zamieszkania co mogloby wywolac stres... Takie krotkie miesiaczki mam juz od okolo roku.

Zastanawiam sie, czy powinnam sie przebadac? Jesli tak to jakie powinnam zrobic badania? Czy to moze wplywac na moja plodnosc?

Miesiaczki pare lat temu trwaly u mnie przez 6-7 dni, dlatego to mnie troszke martwi...
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 19:33   #1971
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Krótki okres

-_-
tak, powinnaś się przebadać i zrobić badania hormonalne.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 13:02   #1972
Angelika215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Testosteron i zanik miesiączki

Witam! Mam problem. Od kilku lat mam nieregularne miesiączki. Jeśli nie przyjmuję tabletek antykoncepcyjnych zanikają całkowicie. Wtedy ginekolog karze przyjmować mi Luteinę, ale ostatnim razem nawet i to nie zadziałało. Przerwy między miesiączkami są kilkumiesięczne. Nigdy nie mogłam doprosić się o zlecenie badań hormonów. Często boli mnie głowa, przytylam mimo że ćwiczę i zdrowo się odżywiam. Pojawiło się również niechciane owłosienie i okropny trądzik. W końcu ginekolog zlecil mi badanie prolaktyny i testosteronu. To pierwsze jest ok. Natomiast testosteron jest podwyższony. Byłam dziś u lekarza. Słowem nie odezwał się na temat wyników, przepisał mi tabletki antykoncepcyjne. Czuję że mnie zbył. Proszę o radę. Co mam robić dalej. Czy zrobić jeszcze jakieś badania na własną rękę, zgłosić się do endokrynologa? Pomocy! 😞
Angelika215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 16:43   #1973
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Testosteron i zanik miesiączki

Cytat:
Napisane przez Angelika215 Pokaż wiadomość
Witam! Mam problem. Od kilku lat mam nieregularne miesiączki. Jeśli nie przyjmuję tabletek antykoncepcyjnych zanikają całkowicie. Wtedy ginekolog karze przyjmować mi Luteinę, ale ostatnim razem nawet i to nie zadziałało. Przerwy między miesiączkami są kilkumiesięczne. Nigdy nie mogłam doprosić się o zlecenie badań hormonów. Często boli mnie głowa, przytylam mimo że ćwiczę i zdrowo się odżywiam. Pojawiło się również niechciane owłosienie i okropny trądzik. W końcu ginekolog zlecil mi badanie prolaktyny i testosteronu. To pierwsze jest ok. Natomiast testosteron jest podwyższony. Byłam dziś u lekarza. Słowem nie odezwał się na temat wyników, przepisał mi tabletki antykoncepcyjne. Czuję że mnie zbył. Proszę o radę. Co mam robić dalej. Czy zrobić jeszcze jakieś badania na własną rękę, zgłosić się do endokrynologa? Pomocy! 😞
Zmienić lekarza.
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 21:37   #1974
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Dot.: Testosteron i zanik miesiączki

No pieknie, dzis mi znowu doszly ostre kłucia w dole brzucha i tak jakby cos ciagnelo mnie za scianki szyjki macicy...

Nie wiem czemu, boje sie strasznie raka szyjki macicy... Podczas stosunku odczówalam tez czesto bol w srodku, jakby ktos szarpal mnie od dolu za lewy jajnik, a po stosunku widzialam krew (male ilosci). Czasami w ogole musialam zrezygnowac ze stosunku, bo bol mnie rozpraszal - bez wzgledu na ilosc uzytego zelu, czy zmiane pozycji.

W kwietniu bylam u ginekologa w Polsce, zrobilam cytologie, USG dopochwowe, ale nic nie wyszlo, cytologia tez podobno w normie. Co mozecie mi poradzic? Moj partner tez juz sie strasznie martwi, mi to spedza sen z powiek, Trwa to juz naprawde bardzo, bardzo dlugo... Staram sie nie nakrecac bez potrzeby, ale czuje ze cos jest nie tak... Parter mowi, ze moja pochwa od srodka jest jakas dziwna (cokolwiek to znaczy) - ze napewno zmienila sie, jest inna niz rok temu...
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:27   #1975
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Testosteron i zanik miesiączki

idź do innego lekarza, a odległość nikt Ci tu nic nie doradzi
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 09:54   #1976
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Dot.: Testosteron i zanik miesiączki

Witajcie
Tydzień temu dostałam okres (chyba ze mylę z plamieniem).
Okres był dziwny pierwszego dnia pojawił się jakby skrzep (wyglądał jak wątróbka- sorry za wyrażenie). Kolejne dni był bardzo skąpy, kolor bardziej był brązowy niż czerwony. 3 dnia mi się zatrzymał. Nic nie leciało, 4 już coraz mniej.
Wiecie co to mogło być?
W sumie to każdego dnia zużywałam 1 podpaskę.
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 23:58   #1977
caro69
Raczkowanie
 
Avatar caro69
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 241
Dot.: Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawi

Cześć dziewczyny. Kontynuacja mojej opowieści. A wiec, postanowiłam jeszcze raz na urlopie udać sie do innego ginekologa, tym razem w rodzinnej miejscowości, gdyż okres nie ustawał. Chciałam, żeby skierował mnie do szpitala. Uznał jednak, ze kilkumiesięczny okres to nic anormalnego, ze przesadzam z tym szpitalem i badaniami. Naprawdę, ręce opadły. W każdym razie wizyta bezowocna. Jednak tabletki, które zostały przepisane mi przez panią ginekolog, o których wspomniałam wcześniej zaczęły działać. Przy 7dniowej przerwie okres oczywiście dalej był, jednakże w chwili gdy następnego dnia miałam wznowić branie tabletek, okres ustał. I nie ma go nadal! Także jeżeli któraś z Was boryka sie z podobnym problemem, to polecam tabletki Elin, oczywiście zobaczymy jeszcze jak bedzie dalej, ale jestem dobrej myśli. Pozdrawiam Was dziewczyny
__________________
tumblr.
vinted.
caro69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:53   #1978
Patisonek131313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 15
Brak objawów zbliżającej się miesiączki??

Czy miałyście tak kiedyś? Za ok 5 dni powinnam miec okres a nie bola mnie piersi (zawsze bolały), nie boli mnie brzuch (zawsze bolał), jedyne co zauważyłam to rozdrażnienie i trądzik. Jesli nie mam tych objawow to znaczy ze okres nie nadejdzie??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patisonek131313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 16:08   #1979
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Brak objawów zbliżającej się miesiączki??

Cytat:
Napisane przez Patisonek131313 Pokaż wiadomość
Czy miałyście tak kiedyś? Za ok 5 dni powinnam miec okres a nie bola mnie piersi (zawsze bolały), nie boli mnie brzuch (zawsze bolał), jedyne co zauważyłam to rozdrażnienie i trądzik. Jesli nie mam tych objawow to znaczy ze okres nie nadejdzie??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niekoniecznie. Podejrzewasz ciążę?
Zamiast się cieszyć, że nie masz takich objawów to problem ;/
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 17:25   #1980
Patisonek131313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 15
Dot.: Brak objawów zbliżającej się miesiączki??

Nigdy nie współżyłam. Jedyne co to był petting ale juz mi tu dziewczyny wytłumaczyły ze napewno w ciąży nie jestem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Ktos pomoże?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patisonek131313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-19 08:14:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.