Pomocy? Co robić? Uciekać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-19, 17:18   #31
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Cytat:
Napisane przez ZagubionaWuczuciach Pokaż wiadomość
Witam. Wczoraj poklocilam się z moim facetem. Oklamal mnie. Spoliczkowalam go kilka razy, popychalam go- wpadłam w furie. On po jakimś czasie nie wytrzymał i najpierw mnie popchnal a potem uderzył pięścią w żuchwe.



Wiem wiem wyłania się obraz patologicznego związku ale powiedzcie co o tym sądzicie? Miał prawo mnie uderzyć? Co byście zrobiły w takiej sytuacji?

Dodam może ze on nigdy nie zaczyna pierwszy kłótni, zwykle to ja jestem tym motorem napędzającym.

Proszę o poradę.
Dla mnie zwiazek nie ma sensu kiedy juz nabieram ochoty na uzycie przemocy wobec partnera.
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 20:00   #32
MalaBabeczka
Raczkowanie
 
Avatar MalaBabeczka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 91
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Po pierwsze, to powinnaś skupić się na sobie samej, aby wrócić do równowagi emocjonalnej, ale to już chyba wiesz. Druga rzecz: spoliczkowanie faceta przez kobietę, jak wiek wieków i według europejskiego savoir vivre, nie ma na celu zadanie bólu fizycznego, ale jest to chyba najsurowsza odpowiedź na splamienie honoru kobiety. Nie chodzi o użycie siły, tylko o sam gest i są takie sytuacje kiedy policzek można facetowi wymierzyć, ale są to już podbramkowe sytuacje... Typu, żona i matka zostaje oskarżona o zdradę publicznie, przy dzieciach, mężu, rodzinie, no po prostu splamienie honoru kobiety, jeśli jest oczywiście niewinna... Albo jeśli jakiś facet zaczyna się do kobiety dobierać, wtedy można zdobyć się na taki gest. Oczywiście nie będę wymieniać wszystkich przypadków, ale wiadomo o co chodzi.
Do jakiejkolwiek furii doprowadziłaś narzeczonego, nie miał on prawa Cię uderzyć i to jeszcze z pięści... Jedyne co mógł zrobić, to jeśli byłaś w stanie szoku, nie panowałaś nad sobą, miał prawo wymierzyć Ci policzek, ale tylko dlatego, żebyś po prostu wróciła do siebie, taka terapia szokowa... Ale nigdy w życiu bić z pięści! Spoliczkowanie nawet silne boli, ale uderzenie z pięści mogło pozbawić Cię uzębienia i doprowadzić do pęknięcia kości...
Facet do skreślenia, a Ty na leczenie!

I do wszystkich feministek: jestem za równouprawnieniem, ale nie wmawiajcie mi, że kobieta ma tyle samo siły co facet, o ile ta nie trenuje boksu i wie jak wymierzać ciosy....
MalaBabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 20:06   #33
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Autorko zostaw tego chłopaka, bo przez twoje stany niedługo będzie tak, że się będziecie bić, kłócić, ty będziesz się obwiniać, prowokować. Generalnie jazda bez trzymanki, która może skończyć się źle nie tylko dla ciebie, ale również dla faceta. Nie znam nikogo, na kim by się nie odbiły kłótnie, ciągłe akcje, sceny zazdrości, przeplatane humory partnerki/partnera.
Musisz się skupić na sobie, popracować nad sobą, bo inaczej będziesz krzywdzić siebie, ale i inne, niby bliskie ci osoby.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 20:16   #34
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Nie miał prawa cię uderzyć tak jak ty nie miałaś prawa uderzyć jego. Sama sobie na to zasłużyłaś bijąc go jako pierwsza.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 20:36   #35
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Cytat:
Napisane przez MalaBabeczka Pokaż wiadomość
Druga rzecz: spoliczkowanie faceta przez kobietę, jak wiek wieków i według europejskiego savoir vivre, nie ma na celu zadanie bólu fizycznego, ale jest to chyba najsurowsza odpowiedź na splamienie honoru kobiety. Nie chodzi o użycie siły, tylko o sam gest i są takie sytuacje kiedy policzek można facetowi wymierzyć, ale są to już podbramkowe sytuacje... Typu, żona i matka zostaje oskarżona o zdradę publicznie, przy dzieciach, mężu, rodzinie, no po prostu splamienie honoru kobiety, jeśli jest oczywiście niewinna... Albo jeśli jakiś facet zaczyna się do kobiety dobierać, wtedy można zdobyć się na taki gest. Oczywiście nie będę wymieniać wszystkich przypadków, ale wiadomo o co chodzi.
Ale to nie było jedno spoliczkowanie. Ona go wyzywała, dawała w twarz i popychała przez PÓŁ GODZINY.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 22:07   #36
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;63211471]Ale to nie było jedno spoliczkowanie. Ona go wyzywała, dawała w twarz i popychała przez PÓŁ GODZINY.[/QUOTE]



Dokładnie. A poza tym watpię, ze przywalił jej tak, ze ledwo sie podniosła. Żałosne. I dziwie sie, ze ktoś próbuje autorkę - furiatke bronić i pisac, ze olaboga on nie miał prawa jej uderzyć. Autorko, idź sie leczyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 23:31   #37
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

No cóż, ja jestem pod tym względem staroświecka i uważam, że jeśli mężczyzna okłamie swoją kobietę, to ta ma święte prawo dać mu z liścia
A on powinien to przyjąć z honorem.

Ale... to powinna być akcja kończąca znajomość, a Ty piszesz, że u was to taki standardzik.

Cytat:
Napisane przez Vigilant Pokaż wiadomość
Dla mnie zwiazek nie ma sensu kiedy juz nabieram ochoty na uzycie przemocy wobec partnera.
Dla mnie nie ma sensu już wtedy, gdy partner okłamuje swoją dziewczynę. Ale kto by tam zwrócił uwagę na ten drobny szczegół opowiadania

Cytat:
Napisane przez MalaBabeczka Pokaż wiadomość
Druga rzecz: spoliczkowanie faceta przez kobietę, jak wiek wieków i według europejskiego savoir vivre, nie ma na celu zadanie bólu fizycznego, ale jest to chyba najsurowsza odpowiedź na splamienie honoru kobiety. Nie chodzi o użycie siły, tylko o sam gest i są takie sytuacje kiedy policzek można facetowi wymierzyć, ale są to już podbramkowe sytuacje... Typu, żona i matka zostaje oskarżona o zdradę publicznie, przy dzieciach, mężu, rodzinie, no po prostu splamienie honoru kobiety, jeśli jest oczywiście niewinna... Albo jeśli jakiś facet zaczyna się do kobiety dobierać, wtedy można zdobyć się na taki gest. Oczywiście nie będę wymieniać wszystkich przypadków, ale wiadomo o co chodzi.
Do jakiejkolwiek furii doprowadziłaś narzeczonego, nie miał on prawa Cię uderzyć i to jeszcze z pięści... Jedyne co mógł zrobić, to jeśli byłaś w stanie szoku, nie panowałaś nad sobą, miał prawo wymierzyć Ci policzek, ale tylko dlatego, żebyś po prostu wróciła do siebie, taka terapia szokowa... Ale nigdy w życiu bić z pięści! Spoliczkowanie nawet silne boli, ale uderzenie z pięści mogło pozbawić Cię uzębienia i doprowadzić do pęknięcia kości...
Facet do skreślenia, a Ty na leczenie!

I do wszystkich feministek: jestem za równouprawnieniem, ale nie wmawiajcie mi, że kobieta ma tyle samo siły co facet, o ile ta nie trenuje boksu i wie jak wymierzać ciosy....
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 23:53   #38
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
No cóż, ja jestem pod tym względem staroświecka i uważam, że jeśli mężczyzna okłamie swoją kobietę, to ta ma święte prawo dać mu z liścia
A on powinien to przyjąć z honorem.
Ona napisała jasno, że sama wywołuje awantury. To nie był jeden policzek z powodu kłamstwa.
Ja uważam, że NIKT nie zasługuje, żeby z powodu złego humoru i szajby wyładowywać się na nim, wyzywać, bić i agresywnie się wobec niego zachowywać przez tyle czasu. Autorka powinna się leczyć.
Zapisz
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 00:19   #39
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;63216636]Ona napisała jasno, że sama wywołuje awantury. To nie był jeden policzek z powodu kłamstwa.[/quote]
Skąd wiesz, z jakich powodów je wywołuje? Ot tak, bo zupa była słona? Czy może tych kłamstw bywa więcej?
Tak czy inaczej, jak powiedziałam:
"Ale... to powinna być akcja kończąca znajomość"

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;63216636]Ja uważam, że NIKT nie zasługuje, żeby z powodu złego humoru i szajby wyładowywać się na nim, wyzywać, bić i agresywnie się wobec niego zachowywać przez tyle czasu. Autorka powinna się leczyć.[/quote]
"Z powodu złego humoru" - tia, też bym miała zły humor, jakby mnie facet okłamał
Autorka powinna przede wszystkim dać sobie spokój z gościem, który ją okłamuje i który ją uderzył pięścią w twarz, to jej najlepiej zrobi.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 00:31   #40
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, z jakich powodów je wywołuje? Ot tak, bo zupa była słona?
Autorka jasno napisała, że ma duże problemy natury psychicznej. Olała leczenie i wyżywa się na facecie. Co zresztą również przyznała.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 00:56   #41
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, z jakich powodów je wywołuje? Ot tak, bo zupa była słona? Czy może tych kłamstw bywa więcej?
Tak czy inaczej, jak powiedziałam:
"Ale... to powinna być akcja kończąca znajomość"


"Z powodu złego humoru" - tia, też bym miała zły humor, jakby mnie facet okłamał
Autorka powinna przede wszystkim dać sobie spokój z gościem, który ją okłamuje i który ją uderzył pięścią w twarz, to jej najlepiej zrobi.
Wiesz jak się żyje z kimś, kto się ciągle na tobie wyżywa? Bo ja niestety wiem. Takie osoby należy albo przymusowo leczyć, albo izolować.
I na pewno nie powinny się takie osoby bawić w związki, zakładanie rodziny i inne takie.
Zapisz
Zapisz
Zapisz

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2016-07-20 o 01:03
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 03:40   #42
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Cytat:
Napisane przez Leszy Pokaż wiadomość
Autorka jasno napisała, że ma duże problemy natury psychicznej. Olała leczenie i wyżywa się na facecie. Co zresztą również przyznała.
Co to ma do rzeczy? Pisała też wyraźnie, że facet ją okłamał. Ach, nie liczy się, bo dziewczyna ma problemy

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;63216841]Wiesz jak się żyje z kimś, kto się ciągle na tobie wyżywa? Bo ja niestety wiem. Takie osoby należy albo przymusowo leczyć, albo izolować.
I na pewno nie powinny się takie osoby bawić w związki, zakładanie rodziny i inne takie.[/QUOTE]
Akurat takie osoby o których Ty piszesz nie przyznają się do wyżywania. Moim zdaniem Autorka bierze na siebie bardzo winę, ale to może być część jej problemów z niską samooceną.

Nie ma moim zdaniem usprawiedliwienia dla ciosu w twarz zadanego przez faceta swojej kobiecie, no nie ma po prostu.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 09:33   #43
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Pomocy? Co robić? Uciekać?

Autorka ma problemy ze sobą, poczytałam jej inne posty i nawet swoim koleżankom robiła sceny zazdrości, a innego albo tego samego faceta jak to napisała 'testowała' pisząc/mówiąc cos i patrząc jak bedzie reagował. Zreszta mniejsza z tym. Żadne kłamstwa czy nie kłamstwa nie dają pozwolenia na fizyczne pastwienie sie nad facetem. Jeden policzek za kłamstwo - rozumiem, ale takie akcje? I to nie pierwszy raz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 12:29   #44
ZagubionaWuczuciach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 374
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Powodem mojej furii było kłamstwo. Jestem zazdrosna o jego byla dziewczynę z którą był 5 lat. On będąc w związku z nią wziął dla niej na siebie abonament i ona musi mu go spłacać bo to ona korzysta z nr. Jeździ do niej po pieniądze ze mną bo ona podobno nie umie nawet sama przelewów robić. Byliśmy u niej ostatnio i od razu poradziła się go w sprawie telefonu bo jej się psuje. Dnia następnego zadzwoniła do niego żeby poradzić się gdzie może z tym telefonem iść. Oklamal mnie ze z nią nie rozmawiał a rozmawiał przez 20 min. Może to blachy powód ale wpadłam w taką furie jestem o nią zazdrosna. Zabronilam mu się z nią kontaktować. Najbardziej wkurzylo mnie to że usunął połączenie i wmawial mi ze gadał tylko z szefem. Tłumaczył się tym ze wie ze będę wściekła jak się dowiem ze z nią gadał. Mówi ze moja zazdrość jest chora, że jestem chora psychicznie. Tak nigdy pierwszy nie użył wobec mnie żadnej przemocy..
ZagubionaWuczuciach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 12:41   #45
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Cytat:
Napisane przez ZagubionaWuczuciach Pokaż wiadomość
Powodem mojej furii było kłamstwo. Jestem zazdrosna o jego byla dziewczynę z którą był 5 lat. On będąc w związku z nią wziął dla niej na siebie abonament i ona musi mu go spłacać bo to ona korzysta z nr. Jeździ do niej po pieniądze ze mną bo ona podobno nie umie nawet sama przelewów robić. Byliśmy u niej ostatnio i od razu poradziła się go w sprawie telefonu bo jej się psuje. Dnia następnego zadzwoniła do niego żeby poradzić się gdzie może z tym telefonem iść. Oklamal mnie ze z nią nie rozmawiał a rozmawiał przez 20 min. Może to blachy powód ale wpadłam w taką furie jestem o nią zazdrosna. Zabronilam mu się z nią kontaktować. Najbardziej wkurzylo mnie to że usunął połączenie i wmawial mi ze gadał tylko z szefem. Tłumaczył się tym ze wie ze będę wściekła jak się dowiem ze z nią gadał. Mówi ze moja zazdrość jest chora, że jestem chora psychicznie. Tak nigdy pierwszy nie użył wobec mnie żadnej przemocy..


Mam nadzieje, ze on szybko zakończy z Toba związek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 12:41   #46
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Cytat:
Napisane przez ZagubionaWuczuciach Pokaż wiadomość
Powodem mojej furii było kłamstwo. Jestem zazdrosna o jego byla dziewczynę z którą był 5 lat. On będąc w związku z nią wziął dla niej na siebie abonament i ona musi mu go spłacać bo to ona korzysta z nr. Jeździ do niej po pieniądze ze mną bo ona podobno nie umie nawet sama przelewów robić. Byliśmy u niej ostatnio i od razu poradziła się go w sprawie telefonu bo jej się psuje. Dnia następnego zadzwoniła do niego żeby poradzić się gdzie może z tym telefonem iść. Oklamal mnie ze z nią nie rozmawiał a rozmawiał przez 20 min. Może to blachy powód ale wpadłam w taką furie jestem o nią zazdrosna. Zabronilam mu się z nią kontaktować. Najbardziej wkurzylo mnie to że usunął połączenie i wmawial mi ze gadał tylko z szefem. Tłumaczył się tym ze wie ze będę wściekła jak się dowiem ze z nią gadał. Mówi ze moja zazdrość jest chora, że jestem chora psychicznie. Tak nigdy pierwszy nie użył wobec mnie żadnej przemocy..
rozstan sie z facetem. idz na leczenie. nie pakuj sie na razie w zadne zwiazki.

lepszej rady nie ma.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 12:53   #47
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Jak ona go biła przez pół godziny, to może facet po prostu się bronił?
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 13:06   #48
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Smutne jest gdy niedojrzali, niedowartościowani ludzie pchają się w związki... Do tego jakieś szemrane. W ogóle co to za motyw, że ktoś komuś płaci abonament albo nie umie robić przelewów? Niech się nauczy, albo wyśle przekaz pocztą. Przecież umowę można przepisać albo jakoś rozwiązać sytuację w biurze obsługi. No pijane dzieci we mgle normalnie...
Oczywiście twoje sceny zazdrości są też nie na miejscu, podobnie jak cały histeryczny "anturaż", który nadaje się do pracy ze specjalistą. Daj sobie spokój z tym związkiem i ze związkami w ogóle, przynajmniej dopóki nie poprawi ci się w głowie. Bo z tym chłopakiem granice już zostały przekroczone i niestety, ale będziesz dostawać bęcki, bo metoda zadziałała na twoją przypadłość, do tego jak widać możesz z tym żyć - dla mnie pchanie się w to dalej to już autentyczne proszenie się o siniaki (oby tylko). Poza tym nie wiem, ale ten chłopak też musi mieć coś z głową, że a) tkwi w jakimś dziwnym układzie z byłą, b) wytrzymuje z tobą c) przywalił ci z pięści jak sebie pod blokiem d) nadal jest z tobą (wciąż nie ogarniam jak można w ogóle patrzeć na kogoś z kim się wdało w regularną walkę). Może po prostu jesteście dla siebie stworzeni.
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 13:26   #49
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Kiedy kolejna RUNDA bo na razie jest 1:0 dla chłopaka
Swoją droga żaden facet nie dałby sie bic przez 30 min!! Ja to bym sie bała bic faceta przez tyle czasu własnie dlatego że sie wkurzy i mi odda. Autorko moze nastepnym razem wez bejsbola
On pownien przytrzymac Ci rece i powiadomić że wyprowadzasz go z równowagi i Ci odda a nie chce i wyjsc.
Dobraliscie sie nie ma co. W ogole bic faceta serio??? Miałas odwage?? Zdajesz sobie sprawe że biedak nie mogł by isc z Tym na policje wiec jest w gorszej sytuacji. Co powie "Kobieta mnie bije?!" jesteś potworem chodz do psychiatry a nie w zwiazki..

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-07-20 o 13:29
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 13:53   #50
ZagubionaWuczuciach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 374
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

gidran: wiem brzmi to żałośnie. Ja przelewy umiem robić, jestem samodzielna, zawsze sobie rodziłam a ta jego byla? Chodząca porażka. Ona nawet nie umie iść na pocztę i zaplacic za abonament tam. Jeśli chodzi o przepisanie to byliśmy w salonie i ona musiałaby doniesc umowę z pracy a jak twierdzi ciężko się doprosic o cokolwiek jej szefowej. On zgodziła się płacić za ten abonament żebym miała spokój i żeby zgodnie z moja wola nie widział się z nią.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Miałam odwagę go bić. Juz raz dostał ode mnie w twarz i mi nie oddał. Przed wczoraj tak jak mówię długo wysłuchiwal moich obelg i uderzeń aż w końcu mi oddał. Ma siniaki na ręce. Wstydzę się za siebie. Wiem ze jeśli ja go nie sprowokuje to mnie nigdy nie uderzy bo tak jak mówiłam nigdy nie rozpoczyna kłótni pierwszy ani nie rwie się do bicia. Poprostu wpadłam w taki amok ze jak o tym myślę to Wstydzę się swojego zachowania. Wystarczyło ze coś mi powiedział a ja znowu do niego z łapami i albo dostawał w ręce albo w twarz. Nie panuje nad sobą

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Aleks przez dłuższą chwilę mówił mi żebym się uspokoiła, prosił mnie żebym przestała ale ja dalej swoje. Wiem usprawiedliwiam go ale jak tak myślę to wiem ze potrafię być na prawdę w☠☠☠☠iajaca. Jak jestem wściekła to potrafię się nad kimś pastwic godzinami
ZagubionaWuczuciach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 14:07   #51
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Oczywiście, że chłopak mógł iść na policję i oskarżyć autorkę o pobicie/naruszenie nietykalności. Ale jak już sam jej przyłożył to wiadomo, słowo przeciwko słowu i tu raczej by interpretowano sytuację na korzyść autorki.
O boziu, jak mnie irytuje takie hodowanie życiowych kalek. Jak nie umie, to niech się kuźwa nauczy, niech idzie na tę pocztę i niech jej pani w okienku wytłumaczy jak się przekaz robi. Założę się, że jakby sytuacja była podbramkowa, czyli robisz przelew albo oddajesz numer, to okazałoby się, że jednak potrafi, a i umowa z pracy by się znalazła. Jak na moje, to laska sprytnie wykorzystuje kalectwo życiowe chłopaka, który nie umie/nie chce postawić sprawy jasno.
Dziewczyno, jak zdajesz sobie sprawę z tego że twoje zachowanie nie mieści się w akceptowalnych normach, to dlaczego nic z tym nie robisz? Dlaczego nad sobą nie pracujesz? Jest tyle metod, materiałów, specjalistów, instytucji, dla chcącego nic trudnego. Ale pewnie, łatwiej jest dawać upust emocjom wierząc, że konsekwencji nie będzie a potem rozkładać ręce, płakać na forum. że ups, jednak oddał. Sorry, ale dla mnie jesteś totalnie beznadziejna, podobnie jak twój facet i ta była. Masakra. Może rób karierę w walkach w klatkach... Sorry, jednak nie, tam trzeba trenować, panować na sobą i na 100 proc. ci oddadzą. Jak nie jestem zwolennikiem przemocy, tak czytając twoje posty i barwne opisy wybuchów, mam ochotę porządnie ci przyłożyć, bo inne argumenty chyba do ciebie nie przemawiają. To jest najbardziej prymitywna postawa - nie podoba mi się, to rzucę się do gardła - i jak widać niestety zaraźliwa. I skoro potrafisz wkurzyć człowieka przez internet, to nie wyobrażam sobie jaka jesteś w kontakcie bezpośrednim. Tragedia, zrób coś ze sobą, bo pewnego pięknego dnia zwyczajnie przesadzisz i ktoś zrobi coś z tobą tak całkiem na poważnie.
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 16:38   #52
MalaBabeczka
Raczkowanie
 
Avatar MalaBabeczka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 91
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Gdybym była na miejscu faceta i autorka odstawiała taką akcję, to wybaczcie ale na pewno nie odpowiedziałabym lewym sierpowym jak zrobił to on... W takich wypadkach gdzieś chyba można zadzwonić, nie mówię o policji, tylko po prostu na pogotowie czy gdzie? Tłumaczę, że dziewczyna wpadła w szał i trzeba pomocy, bo sama sobie nie radzi, potrzebuje leku uspakajającego i już. Zamykam taką w pokoju i czekam aż przyjedzie pomoc
Następnie oddaję w ręce lekarzy.
MalaBabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 17:09   #53
livin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 347
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Ehhem "usprawiedliwiasz" go? Chyba siebie usprawiedliwiasz skoro roztrząsasz to czy miał prawo Ci oddać. Chłopina się pewnie bronił, bo jak wariatka z łapami wyskoczyła to co miał zrobić? Po głowie pogłaskać?
Co do ciebie autorko - sorry, no ale jesteś walnięta i to mocno. Zastanawiam się czy to jakieś mocne zaburzenia osobowości, choroba czy po prostu paskudny i zły charakter. Zdaje się, że to trzecie, bo za grosz winy w sobie nie widzisz tak naprawdę, tylko jojoczysz, że gość Ci oddał.
livin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 17:46   #54
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Cytat:
Napisane przez ZagubionaWuczuciach Pokaż wiadomość
Powodem mojej furii było kłamstwo. Jestem zazdrosna o jego byla dziewczynę z którą był 5 lat. On będąc w związku z nią wziął dla niej na siebie abonament i ona musi mu go spłacać bo to ona korzysta z nr. Jeździ do niej po pieniądze ze mną bo ona podobno nie umie nawet sama przelewów robić.
Dawno nie słyszałam tak bzdurnej wymówki do spotykania się z inną laską I Ty w to wierzysz? Może to być taka sama ściema jak z tym, że do szefa dzwonił. I jeszcze to kasowania połączenia z listy i wmawianie, że jest inaczej niż jest, dziewczyno, przecież to jest oszust i nie wnikam w Twoje problemy, skoro twierdzisz, że je masz, ale poradzę Ci tak - odetnij się od niego totalnie i wtedy zobaczysz, czy rzeczywiście masz jakiekolwiek problemy, czy to po prostu Twój organizm intensywnie buntuje się przeciwko tej relacji, która Cię krzywdzi.

Cytat:
Napisane przez ZagubionaWuczuciach Pokaż wiadomość
Przed wczoraj tak jak mówię długo wysłuchiwal moich obelg i uderzeń aż w końcu mi oddał. Ma siniaki na ręce. Wstydzę się za siebie. Wiem ze jeśli ja go nie sprowokuje to mnie nigdy nie uderzy bo tak jak mówiłam nigdy nie rozpoczyna kłótni pierwszy ani nie rwie się do bicia. Poprostu wpadłam w taki amok ze jak o tym myślę to Wstydzę się swojego zachowania. Wystarczyło ze coś mi powiedział a ja znowu do niego z łapami i albo dostawał w ręce albo w twarz. Nie panuje nad sobą

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Aleks przez dłuższą chwilę mówił mi żebym się uspokoiła, prosił mnie żebym przestała ale ja dalej swoje. Wiem usprawiedliwiam go ale jak tak myślę to wiem ze potrafię być na prawdę w☠☠☠☠iajaca. Jak jestem wściekła to potrafię się nad kimś pastwic godzinami
Źle zrobiłaś, że go uderzyłaś, ale na litość boską, już skończ się biczować, bo jedyny efekt jest taki, że dochodzisz do wniosku: "No ja zachowałam się źle, to on też miał prawo, więc jesteśmy kwita i możemy radośnie kontynuować związek". Przestań się już obwiniać, zrobiłaś to już tyle razy, że wystarczy.
Po prostu zrób wszystko, żeby się z tej relacji wyzwolić, bo ona Ci nie służy, bez względu na to po czyjej stronie leży wina.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 17:57   #55
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Cytat:
Napisane przez MalaBabeczka Pokaż wiadomość
Gdybym była na miejscu faceta i autorka odstawiała taką akcję, to wybaczcie ale na pewno nie odpowiedziałabym lewym sierpowym jak zrobił to on... W takich wypadkach gdzieś chyba można zadzwonić, nie mówię o policji, tylko po prostu na pogotowie czy gdzie? Tłumaczę, że dziewczyna wpadła w szał i trzeba pomocy, bo sama sobie nie radzi, potrzebuje leku uspakajającego i już. Zamykam taką w pokoju i czekam aż przyjedzie pomoc

Następnie oddaję w ręce lekarzy.


Jakoś facetów rzucających sie na kobiety z łapami, nikt tak nie tłumaczy jak Ty autorkę. I dlaczego? Bo to jest kobieta?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 19:30   #56
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Nie szanujecie się nawzajem. Po co ze sobą jesteście ? Ba, ty nie szanujesz siebie.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 19:32   #57
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Swoją droga nieźle Autorka jest niestabilna emocjonalnie, agresywna, nerwowa, lubiąca bójki z facetem i mimo to ma faceta A tyle ludzi normalnych spokojnych jest samotnych...
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 20:19   #58
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Swoją droga nieźle Autorka jest niestabilna emocjonalnie, agresywna, nerwowa, lubiąca bójki z facetem i mimo to ma faceta A tyle ludzi normalnych spokojnych jest samotnych...
Haha, tak, na pewno "lubiąca bójki z facetem", wprost przepada za tym.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 20:37   #59
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Haha, tak, na pewno "lubiąca bójki z facetem", wprost przepada za tym.
Skoro to nie pierwszy raz i nie robi z tym NIC to wiesz dobrze się dobrali. Dwójka mentalnych gowniarzy bez jakichkolwiek zasad. Niech będą razem tylko niech się nie rozmnażają
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 01:24   #60
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Pomocy? Co robić? Uciekać?

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
Skoro to nie pierwszy raz i nie robi z tym NIC to wiesz dobrze się dobrali. Dwójka mentalnych gowniarzy bez jakichkolwiek zasad. Niech będą razem tylko niech się nie rozmnażają
Zdumiewa mnie łatwość z jaką niektórzy obrażają nieznane osoby na podstawie paru postów Cóż za przenikliwa analiza, "bez jakichkolwiek zasad", no tak, pewnie kradną i mordują skoro żadnych zasad nie mają.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-29 17:39:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.