Zabieg wyszczuplający - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-19, 16:58   #1
Maagdaalenaab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Wink

Zabieg wyszczuplający



Witam ! Jestem tutaj nowa i pewnie zadam już często zadawane pytanie, ale od dłuższego czasu nie daje mi to spokoju i postanowiłam że może Wy mi pomożecie
Planuje zrobić w Krakowie zabieg wyszczuplający na uda i pośladki aby pozbyć się raz na zawsze(!) cellulitu i ładnie ujędrnić skore. Jestem młoda osoba i bardzo długo próbowałam pozbyć się go sama poprzez ćwiczenia,dietę i przeróżne kremy na cellulit lecz niestety on nawet nie drgnął dlatego decyduje sie na ten zabieg lecz za bardzo się na tym nie znam i stąd moje pytanie jaki zabieg polecacie który jest naprawdę skuteczny i cellulit zniknie na jakis czas?? jaką klinikę w Krakowie wybrać??? Nie mam o tym zielonego pojecia a interesuje mnie zabieg ktory na prawde ujędrni i wyszczupli mi uda. Moim marzeniem jest pozbycie sie go. Jeśli ktoraś z Was robiła sobie podobny zabieg i był NA PRAWDE SKUTECZNY to prosze o konkretne nazwy i adresy klinik w Krakowie. Dziękuje
Maagdaalenaab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 17:20   #2
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Dot.: Zabieg wyszczuplający

Cytat:
Napisane przez Maagdaalenaab Pokaż wiadomość
Witam ! Jestem tutaj nowa i pewnie zadam już często zadawane pytanie, ale od dłuższego czasu nie daje mi to spokoju i postanowiłam że może Wy mi pomożecie
Planuje zrobić w Krakowie zabieg wyszczuplający na uda i pośladki aby pozbyć się raz na zawsze(!) cellulitu i ładnie ujędrnić skore. Jestem młoda osoba i bardzo długo próbowałam pozbyć się go sama poprzez ćwiczenia,dietę i przeróżne kremy na cellulit lecz niestety on nawet nie drgnął dlatego decyduje sie na ten zabieg lecz za bardzo się na tym nie znam i stąd moje pytanie jaki zabieg polecacie który jest naprawdę skuteczny i cellulit zniknie na jakis czas?? jaką klinikę w Krakowie wybrać??? Nie mam o tym zielonego pojecia a interesuje mnie zabieg ktory na prawde ujędrni i wyszczupli mi uda. Moim marzeniem jest pozbycie sie go. Jeśli ktoraś z Was robiła sobie podobny zabieg i był NA PRAWDE SKUTECZNY to prosze o konkretne nazwy i adresy klinik w Krakowie. Dziękuje
Lepiej nie kombinuj. Zrobisz zabiego bo ,,cos brzydko wyglada'', a potem bedzie placz bo lekarz cos spie****...
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 17:46   #3
Maagdaalenaab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg wyszczuplający

Ale co ma <wulgaryzm>?? :/ przeciez sa rozne metody, masaże, igły, nie robie operacji plastycznej wiec nie rozumiem......wszystko idzie do przodu i jest dla ludzi wiele kobiet z tego korzysta i jest bardzo zadowolonych..

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Widziałam wiele watków na ten temat i wiem ze to jest całkowicie bezpieczne i skuteczne, dlatego Dziewczyny pomoze mi ktoraś

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2016-07-20 o 07:47
Maagdaalenaab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 18:14   #4
Maagdaalenaab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg wyszczuplający

Na prawde nic nikt nie wie ??? :-(
Maagdaalenaab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 16:03   #5
Rachela77
Przyczajenie
 
Avatar Rachela77
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 19
Dot.: Zabieg wyszczuplający

moja koleżanka chodziła na zabiegi wyszczuplające, wydała na nie około 1000 zł, w ciągu kilku miesięcy. Jednocześnie ćwiczyła i zdrowo się odżywiała. Powiedziała mi, że te zabiegi nic nie dają. Jedyne co to ujędrniają skórę, ale podobne efekty można uzyskać w domu, masując codziennie skórę masażerem i robiąc pilingi. Ja osobiście nie robiłam żadnego zabiegu
Rachela77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 19:04   #6
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Zabieg wyszczuplający

Cytat:
Napisane przez Maagdaalenaab Pokaż wiadomość

Widziałam wiele watków na ten temat i wiem ze to jest całkowicie bezpieczne i skuteczne, dlatego Dziewczyny pomoze mi ktoraś
To zależy, co masz na myśli, ale praktycznie nie ma zabiegu, którego się nie da spaprać, niestety.

Metod jest dużo, skoro pytasz na podforum masaż, to możesz spróbować masażu izometrycznego i drenażu limfatycznego.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 11:00   #7
jbak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 205
Dot.: Zabieg wyszczuplający

Nie znam sie na zabiegach, ale naprawde ciezko mi uwierzyc, ze dieta+cwiczenia+kosmetyki (masaz za ich pomoca) nie pomogly... Ja po ciazy mialam ogromny kłopot z tym nie proszonym gosciem, ale jako ze jestem mloda i lubie dobrze wygladac, to wzielam sie porzadnie za siebie. Bardzo zmienilam swoja diete, cwiczylam codziennie, minimum 30 minut-tu moge polecic Ci cwiczenia z mel b, bardzo latwo wyszukac na youtube, daje wycisk, ale warto. Dodatkowo jezdze rowerem, oczywiscie w miare mozliwosci, a co do kosmetyku, to moge polecic serum slim cellu corretor, ma odpowiednie skladniki, ktore skutecznie wzalczaja cellulit oraz ujedrniaja skóre, dodatkowo akurat ten balsam swietnie nawilza, wiec nie ma potrzeby uzywac nic ponad to U mnie efekty byly dosc szybko widoczne, ale bylam strasznie zawzieta, powodzenia
jbak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-27 12:00:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.