Mamy majowe 2017 cz.V - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-09, 10:38   #601
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez kasiunialusia Pokaż wiadomość
widzę że "akcja pranie" u większości z Was rozpoczęta
ja czekam z tym na cieplejszy dzień, żeby wystawić na dwór

dziewczyny a czy używacie poza płynem/proszkiem do prania płynu do płukania????

Tak ja kapsułki i płyn do płukania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 10:44   #602
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez kasiunialusia Pokaż wiadomość
kawał chłopa
ja jutro mam usg i ciekawa jestem jak mój mały się rozwinął ostatnio miałam go tak dokładnie badanego na usg połówkowym.

W ogóle to wczoraj przed snem mały mnie zaczął kopać i nagle brzuch tak mi się spiął i nie puszczał przez jakiś czas... byłam przekonana że mały zmienił w końcu pozycję na główkową, ale nie mam pojęcia jak on jest teraz ułożony
czy wy czułyście kiedy Wasze maluchy zmieniały pozycję?
To jutro chwila prawdy, mój cały czas glowkowo leży więc nie wiem czy czuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 10:53   #603
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Zazdroszczę prania .. Ja sobie nie mogę na to pozwolić. 😫

Dostałam antybiotyk. Nie znam nazwy ale dożylnie i znów wenflon. Na D jakoś...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 10:57   #604
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Duomox

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 11:13   #605
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dzień dobry spóźnione życzenia z okazji Dnia Kobiet! Życzę Wam przede wszystkim kobietki spokojnej końcówki ciąży no i lekkich i szybkich porodów
Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Miałam się pochwalić co uszyłam ☺ zwykła podusia z filcu. Ale feajde przy jej szyciu miałam ☺
Załącznik 6955641

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale cudne!
Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
Jej jaka piękna i te kolorki... chyba mnie zmotywowalas do wzięcia się za dekoracje kobietki polecicie jakieś fajne bawełniane majtasy? Bez ciasnych gumek i nieuwierające

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio kupiłam fajne w F&F w Tesco i nawet ładne, z koronką

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczęta!
Wózki Bebetto ładnie się prezentują, ale wiecie, że mi w sklepie jakoś nie podeszły - rozmiarowo, gabarytowo, układowo - może ze względu na mój wzrost wydawały mi się za duże, zbyt rozbudowane przestrzennie. Aczkolwiek są śliczne wzory, połączenia kolorystyczne, gdyby nie namacalne oglądanie, to brałabym w ciemno.

Była u mnie dziś położna - 3 godz... super było, przećwiczyłyśmy ubieranie, rozbieranie, kąpanie, przewijanie, masaż antykolkowy, łagodzenie bólu w porodzie, doradziła mi ad. moich dylematów zakupowych i ogólnie fajnie pogadałyśmy!

Ale - wzięła mnie z zaskoczenia, bo myślałam, że spotykamy się jutro!
W domu sajgon, ja ledwo po śniadaniu (dobrze, że ubrana), do tego od wczoraj w salonie mamy po prostu montownię, bo przyszły meble - witryna i komoda, i mąż zaczął skręcać.
Jak to jest z tą położną? Każdemu się należy taka wizyta na NFZ?
Cytat:
Napisane przez Olivia000 Pokaż wiadomość
Czy sa tu jakies mamy z wysokim cisnieniem?? Kurcze cos mi ostatnio zaczelo skakac i jutro mam wizyte musze powiedziec o tym mojej gin. Ciekawe co mi zaleci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie ciśnienie masz?

Cytat:
Napisane przez kasiunialusia Pokaż wiadomość
kawał chłopa
ja jutro mam usg i ciekawa jestem jak mój mały się rozwinął ostatnio miałam go tak dokładnie badanego na usg połówkowym.

W ogóle to wczoraj przed snem mały mnie zaczął kopać i nagle brzuch tak mi się spiął i nie puszczał przez jakiś czas... byłam przekonana że mały zmienił w końcu pozycję na główkową, ale nie mam pojęcia jak on jest teraz ułożony
czy wy czułyście kiedy Wasze maluchy zmieniały pozycję?
Ja nic nie poczułam, zaskoczona byłam, jak się okazało na usg, że główka na dole

Mohnka, bądź spokojna, myślę że lekarze dobrze robią z tym antybiotykiem

Gornek, a nie myślałaś o tym, żeby sobie zrobić te badania prywatnie i mieć spokojną głowę, że będziesz miała je na czas?

Gratuluję wszystkich wizyt, pięknie rosną dzieciaczki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 11:17   #606
Olivia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 129
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Happines roznie z tym cisnieniem przewaznie ponad 135 ale to j3st jak leze i nie robie nic. Ostatnio po nicy mialam 156 na90.jak cos pifobie yo po 140 i wiecej mam. Pierwsza ciaze mialam wyeolywany pirod wlasnienprz3z cidnienie bo mialam 160 na 120.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olivia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 11:55   #607
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Olivia no to koniecznie musisz skonsultować z lekarzem, tym bardziej że miałaś już taki problem w poprzedniej ciąży.
A urodziłaś naturalnie czy miałaś cc? Pytam, bo sama miałam kiedyś problemy z ciśnieniem, teraz podczas ciąży muszę stale kontrolować, ale narazie nie jest źle, w górnej granicy normy. I ciekawa jestem jak się zapatrują lekarze na poród naturalny przy takim ciśnieniu jakie miałaś właśnie w pierwszej ciąży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-09, 11:58   #608
angellinka
Raczkowanie
 
Avatar angellinka
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Kurcze pranie, prasowanie
U mnie remont, tż robi łazienkę, syf wszędzie, kiedy ja tam dojdę do prania. A najgorsze jest chyba to, że nie czuję takiej potrzeby, że to już trzeba zacząć. Totalny luz. Pewnie zrobię to przed wielkanocą


A i jeszcze wymyśliłam, że może pierwszy raz uprasuję, a później to do suszarki,takim magicznym sposobem ominęłabym "ulubione prasowanie"
angellinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 11:59   #609
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Happiness kazdemu w ramach nfz sie naleza takie spotkania z polozna przed porodem i po wizyty instruktazowe, tyle ze trzeba sie o to upomniec
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 12:05   #610
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Duomox

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niee, niee 😘 jakiś inny. Później dopytam. Nie ma go w tabletkach podobno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 12:06   #611
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Podziwiam te z Was ktore piora najpierw wszystko, a potem prasuja, mnie ta sterta by odstraszyla. Robie jedbo pranie i jak wyschnie to prasuje i dopiero wtedy nastepne.

Kilka dni temu jak naskakalam sie po krzeslach to opadl mi brzuch i od tej pory nie mam zgagi, cudownie!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-09, 12:07   #612
Olivia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 129
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Olivia no to koniecznie musisz skonsultować z lekarzem, tym bardziej że miałaś już taki problem w poprzedniej ciąży.
A urodziłaś naturalnie czy miałaś cc? Pytam, bo sama miałam kiedyś problemy z ciśnieniem, teraz podczas ciąży muszę stale kontrolować, ale narazie nie jest źle, w górnej granicy normy. I ciekawa jestem jak się zapatrują lekarze na poród naturalny przy takim ciśnieniu jakie miałaś właśnie w pierwszej ciąży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co pierwsze dziecko rodzilam w anglii i rodzilam naturalnie z uzyciem proznociagu.wiec nie wiem jak to jest w polsce. Jutro mam eizyte u swojej ginekok8g zobacze co mi powie na to cisnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olivia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 12:23   #613
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

co za pogoda.... właśnie zaczął u mnie padać deszcz
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 12:35   #614
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dzień dobry

Czy któraś z was posiada pralkę z funkcją "pupil" ?
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 12:43   #615
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Czy któraś z was posiada pralkę z funkcją "pupil" ?
ja niestety nie mam takiej, ale przydałaby mi się. Mój psiak ma tak delikatne futerko, które czepia sie wszystkiego. Masakra w ogóle to teraz mogłabym non stop odkurzać, tyle tego futra lata
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 12:49   #616
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Czy któraś mamusia będzie miała cc po pierwszym cc? bo słyszałam od koleżanki, że trzeba mieć wtedy skierowanie na cc od lekarza, a moja lekarka twierdzi, że w szpitalu decydują czy będzie cc. Ale podobno jest tak, że na poród naturalny po cc rodzaca musi wyrazić zgodę, wiec wychodziło by, że ja decyduję... i już zglupialam. A boje się, że jak trafię na porodowke to powiedzą ze nie ma sali lub zespołu i każą rodzic naturalnie i trochę nie wiem co robić 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 12:52   #617
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez kasiunialusia Pokaż wiadomość
ja niestety nie mam takiej, ale przydałaby mi się. Mój psiak ma tak delikatne futerko, które czepia sie wszystkiego. Masakra w ogóle to teraz mogłabym non stop odkurzać, tyle tego futra lata
Ja właśnie się rozglądam. Udało mi się wywalczyć z mężem
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 12:54   #618
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez angellinka Pokaż wiadomość
Kurcze pranie, prasowanie
U mnie remont, tż robi łazienkę, syf wszędzie, kiedy ja tam dojdę do prania. A najgorsze jest chyba to, że nie czuję takiej potrzeby, że to już trzeba zacząć. Totalny luz. Pewnie zrobię to przed wielkanocą


A i jeszcze wymyśliłam, że może pierwszy raz uprasuję, a później to do suszarki,takim magicznym sposobem ominęłabym "ulubione prasowanie"
Tez się nad tym zastanawiam tylko pieluchy potem chyba bede prasowac ☺ w ogóle odkąd mam suszarkę to tylko koszule męża prasuje a odnośnie prania i prasowania to u mnie podobnie, tylko, że ja przed Wielkanocą to dopiero przeprowadzke i remont sypialni będę miala 😱 wiec prasowanie to chyba na porodowce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 13:08   #619
angellinka
Raczkowanie
 
Avatar angellinka
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
Tez się nad tym zastanawiam tylko pieluchy potem chyba bede prasowac ☺ w ogóle odkąd mam suszarkę to tylko koszule męża prasuje a odnośnie prania i prasowania to u mnie podobnie, tylko, że ja przed Wielkanocą to dopiero przeprowadzke i remont sypialni będę miala 😱 wiec prasowanie to chyba na porodowce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie tak samo. Odkąd mam suszarkę, to tylko koszule są do prasowania. A jak tż pracował w korporacji "z ptaszkiem" , to trochę tych koszul było. Teraz mamy własną działalność i koszule są rzadziej używane, także żelazko raczej się kurzy
A ogarnięcie prania dla małej przed wielkanocą, to moje pobożne życzenie, jak na razie końca nie widać
angellinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-09, 13:19   #620
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
Czy któraś mamusia będzie miała cc po pierwszym cc? bo słyszałam od koleżanki, że trzeba mieć wtedy skierowanie na cc od lekarza, a moja lekarka twierdzi, że w szpitalu decydują czy będzie cc. Ale podobno jest tak, że na poród naturalny po cc rodzaca musi wyrazić zgodę, wiec wychodziło by, że ja decyduję... i już zglupialam. A boje się, że jak trafię na porodowke to powiedzą ze nie ma sali lub zespołu i każą rodzic naturalnie i trochę nie wiem co robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Esor ma chyba

Jeeeej 18 stopni w słońcu !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 13:24   #621
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Widzę, że co położna to inna opinia Położna z mojej SR powiedziała, że jest przeciwniczką emolientów - że zawierają głównie parafinę, którą można kupić za parę złoty w aptece, a nie wydawać kasę na drogie produkty i efekt będzie ten sam, ale że poleca kosmetyki organiczne np. z Lansinoh. Ja się w temat nie wgłębiałam.

Kasiunialusia - ja nie czułam kiedy się dziecko obróciło gdyby nie USG to bym nawet nie wiedziała, gdzie co ma

U nas pogoda pod psem... Źle spałam, ledwo żyję, chyba się zdrzemnę...

Poza tym lekka załamka, auto było prawie 2 tygodnie u mechanika i pojechałam dzisiaj spytać czy jest do odebrania i ile kasy szykować. 800 zł Miała być taka pierdoła... Na początku liczyliśmy, że nie będzie więcej niż 300, potem 500, a stanęło na takiej kwocie... Już mam dość niespodzianek... A jutro kończy się ubezpieczenie drugiego samochodu i kolejna kasa leci...
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 13:46   #622
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Mamy majowe 2017 cz.V

U nas na sr tez mówili, zeby kąpać albo w samej wodzie albo w płynie do kąpieli od 1 dnia, ale bez potrzeby nie używać emolientow. Jeżeli dopiero zajdzie taka potrzeba.
Co do pielęgnacji pępka, to ten Octenisept to wg położnych taka moda przyszła i każdy tego używa. Ale nie u każdego sie sprawdza, kiedyś używano rozcieńczonego spirytusu z woda i każdy żył, wiec mówiła za jak ten modny Octenisept nie zadziała to zrobic starym sposobem mam czyli spirytusem. My żyjemy wiec i nasze dzieci bedą żyły.
Wiec co położna to inne zdanie. Ja nie będę używała Octenisept do pępka, mam cos mocniejszego bo mi mama ze szpitala przyniosła.
Wypłata wpłynęła to muszę porobić zamówienia. Na gemini ok 150 zł, Allegro 250 zl i we wtorek pampersy itp i tez ok 100 zł.

Tz wrócił od teściowej i nie wiem skąd nagle mu do głowy przyszło,ze moze teściowa przyjdzie na nasze mieszkanie i szwagierka bedzie opłacać rachunki a my pójdziemy do jej syfolandii. Juz mi ciśnienie podniósł, bo ja nie mam zamiaru tam isc bez remontu.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 13:56   #623
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

A ja dalej tej położnej nie ogarnęłam. W sumie jakoś nie mam ochoty na dodatkowe odwiedziny jeszcze teraz :/

Tż mój pojechał dziś do Niemiec z zamiarem sprowadzenia auta, martwię się od rana czy wszystko będzie ok. Nie znam się na autach i wszystko to dla mnie czarna magia trochę. Boję się, oby dokonał trafnego wyboru

To jutro chyba w sumie 3 majówki wizytują
Nie mogę się doczekać, liczę na pomiary malutkiej i mam nadzieję że się już obróciła

Przyszła moja paczka z gemini, w ekspresowym tempie.
Mam jeden zakup - niewypał :/ majtki Akuku rozmiar M to chyba dla dzieci nie wiem w co miałabym moją nogę włożyć a w co tyłek bo otwory się prawie nie różnią wielkością
Nie wiem czy brać rozmiar xl czy wybrać inne te majtasy bo są masakryczne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6912621627376850999-account_id=1.jpg (96,8 KB, 74 załadowań)
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 14:04   #624
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Bambi - hmmm może trzeba te majtasy rozchodzić
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 14:10   #625
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Ja właśnie się rozglądam. Udało mi się wywalczyć z mężem
ojjj zazdroszczę

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
A ja dalej tej położnej nie ogarnęłam. W sumie jakoś nie mam ochoty na dodatkowe odwiedziny jeszcze teraz :/

Tż mój pojechał dziś do Niemiec z zamiarem sprowadzenia auta, martwię się od rana czy wszystko będzie ok. Nie znam się na autach i wszystko to dla mnie czarna magia trochę. Boję się, oby dokonał trafnego wyboru

To jutro chyba w sumie 3 majówki wizytują
Nie mogę się doczekać, liczę na pomiary malutkiej i mam nadzieję że się już obróciła

Przyszła moja paczka z gemini, w ekspresowym tempie.
Mam jeden zakup - niewypał :/ majtki Akuku rozmiar M to chyba dla dzieci nie wiem w co miałabym moją nogę włożyć a w co tyłek bo otwory się prawie nie różnią wielkością
Nie wiem czy brać rozmiar xl czy wybrać inne te majtasy bo są masakryczne.
heej mam ten sam problem, też zamówiłam majtki w rozmiarze M, ale jak je zobaczyłam to się przeraziłam... muszę kupić większe, a te zostawie dla siostry, mam nadzieję że jej się przydadzą a ma mniejszą dupkę niż ja :P
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 14:10   #626
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

haha decorail wyobraziłam to sobie
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 14:13   #627
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
U nas na sr tez mówili, zeby kąpać albo w samej wodzie albo w płynie do kąpieli od 1 dnia, ale bez potrzeby nie używać emolientow. Jeżeli dopiero zajdzie taka potrzeba.
Co do pielęgnacji pępka, to ten Octenisept to wg położnych taka moda przyszła i każdy tego używa. Ale nie u każdego sie sprawdza, kiedyś używano rozcieńczonego spirytusu z woda i każdy żył, wiec mówiła za jak ten modny Octenisept nie zadziała to zrobic starym sposobem mam czyli spirytusem. My żyjemy wiec i nasze dzieci bedą żyły.
Wiec co położna to inne zdanie. Ja nie będę używała Octenisept do pępka, mam cos mocniejszego bo mi mama ze szpitala przyniosła.
Wypłata wpłynęła to muszę porobić zamówienia. Na gemini ok 150 zł, Allegro 250 zl i we wtorek pampersy itp i tez ok 100 zł.

Tz wrócił od teściowej i nie wiem skąd nagle mu do głowy przyszło,ze moze teściowa przyjdzie na nasze mieszkanie i szwagierka bedzie opłacać rachunki a my pójdziemy do jej syfolandii. Juz mi ciśnienie podniósł, bo ja nie mam zamiaru tam isc bez remontu.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
ale kombinują z tym mieszkaniem mnie t by szlag trafił gdyby ktoś taki zamęt robił na niewiele przed porodem...
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 14:14   #628
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ja na razie w koszyku gatki mam z Canpola - ciekawe jak tam rozmiarówka wygląda Ktoś poleca sprawdzone majtasy? Żebym nie musiała ich w domu rozchodzić

Gornek - nie dziwię się, że jesteś zła - nie lubię też takich kombinacji i dlaczego niby masz mieszkać w jakimś mieszkaniu, którego standard Ci nie odpowiada? to by była męczarnia

Edytowane przez decorail
Czas edycji: 2017-03-09 o 14:15
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 14:14   #629
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Kasiunialusia no jak dla mnie to ten otwór największy to mi do połowy uda dojedzie najwyżej chciałam naciągnąć jak najmocniej i mi pękła ta gumka w rękach :P

Ja się jeszcze rozejrzę po necie, poczytam, może jakas lepsza alternatywa jest
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-09, 14:15   #630
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość

Przyszła moja paczka z gemini, w ekspresowym tempie.
Mam jeden zakup - niewypał :/ majtki Akuku rozmiar M to chyba dla dzieci nie wiem w co miałabym moją nogę włożyć a w co tyłek bo otwory się prawie nie różnią wielkością
Nie wiem czy brać rozmiar xl czy wybrać inne te majtasy bo są masakryczne.
O kurczę, ja nawet nie otworzyłam tych majtasów, żeby sprawdzić czy w nie wejdę Dobrze, że piszesz!
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 11:26:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.