Mamy majowe 2017 cz.V - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-10, 20:38   #901
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ale tam masz normy podane. U mojej wyszło, że ma dużą głowę, że ma długie ręce i nogi i jedynie brzuszek na wielkość taki, jak powinien być (29tydz), reszta była jakby na 30-31tydz, ale ja się tym nie przejmuje, bo sama wielką głowę tz ma prawie dwa metry i jest mega chudy, ja mam 170cm i normalnej budowy ciało, więc pewnie będzie podobna do niego wszystko się mieści w normach, więc to najważniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 20:39   #902
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Milutek, w muffinkach jest jedno całe jajko ☺ mega szybkie i każdemu się udają ☺ a jak chcecie kakaowe to tylko dodajcie łyżkę kakao 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 20:44   #903
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Ale tam masz normy podane. U mojej wyszło, że ma dużą głowę, że ma długie ręce i nogi i jedynie brzuszek na wielkość taki, jak powinien być (29tydz), reszta była jakby na 30-31tydz, ale ja się tym nie przejmuje, bo sama wielką głowę tz ma prawie dwa metry i jest mega chudy, ja mam 170cm i normalnej budowy ciało, więc pewnie będzie podobna do niego wszystko się mieści w normach, więc to najważniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no u mnie wszystko w normie poza tymi rączkami... odbiegają od normy, ale nie wiem o ile dokładnie bo nie mam napisanych norm tylko taki wskaźnik, oś na której jest zaznaczony pomiar i normy
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 20:45   #904
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ja właśnie byłam dziś na spotkaniu z logopedą z SR. Mówiła m.in. O tym, że wybierając butelkę należy się kierować wielkością tej otoczki, tak by dziecko miało na czym oprzeć usta, pokazywała medelę właśnie, w niej też jest taki system, że dziecko musi się pomęczyć żeby mleko poleciało, jak przy kp. I chyba jeszcze avent ma taką dość szeroką nasadkę, ale już nie pamiętam co do późniejszego picia z kubków, to odradzała podawanie płynów z kubków z ustnikiem, najlepszym wyborem są bidony ze słomką albo kubki 360, ale to też raczej na spacery czy wyjścia, a w domu raczej uczyć pić z kubeczka. Smoczki uspokajające nie robią krzywdy jak dZiecko nie ma ich w buzi cały czas, tzn. Jak uśnie to fajnie by było wyciągnąć. I przy kupnie kierować się grubością nasadki smoczka, ma być jak najcieńsza, żeby buzia była możliwie najbardziej zamknięta, przykładem jest smoczek z firmy MAM z ważniejszych praktycznych informacji to chyba tyle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 20:54   #905
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Milutek, w muffinkach jest jedno całe jajko ☺ mega szybkie i każdemu się udają ☺ a jak chcecie kakaowe to tylko dodajcie łyżkę kakao

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A rzeczywiście, ślepa jestem dzięki!
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 21:00   #906
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez kasiunialusia Pokaż wiadomość
no u mnie wszystko w normie poza tymi rączkami... odbiegają od normy, ale nie wiem o ile dokładnie bo nie mam napisanych norm tylko taki wskaźnik, oś na której jest zaznaczony pomiar i normy
Chciałam Ci wysłać w wiad priv moje wyniki, ale nie widzę tam nigdzie czegos takiego, jak załącznik... O jakie wymiary pytałaś?
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 21:01   #907
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Matko tak mi sie chciało czegoś piwnego, ze wypiłam na raz duszkiem 0,5 L butelkę xd dopchnelam sie pierogi z mięsem i idę do wanny. Jutro trzeba wcześniej wstać, bo na 10 mamy szkole rodzenia. Ale zostaje tylko na pierwszej części o laktacji, bo na 2 sa ćwiczenia.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 21:02   #908
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Jacek Piękne strzały Nad Jakubem też myślimy, ale baaardzo dużo jest Kubusiów teraz A Jacków znam dwóch aż Także będzie chyba Jack Dżek
No to jak mój synuś ogólnie bardzo mało Jacusiow teraz, u mnie w przychodni tylko nasz na wszystkich pacjentów pediatry. Jak chrzcilismy to ksiądz tez mówił, że pierwszego Jacka chrzci. Dlatego mi się podoba bo jest zwyczajne, a jednak zupełnie nie popularne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 22:15   #909
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Glassball - ooo nie wiedziałam, że masz synka Jacka dokładnie tak jak mówisz - zwyczajne, ale teraz rzadkie

Kasiunialusia - u nas też wyszły rozbieżności w tych pomiarach, ale lekarz od razu mi powiedział, że mam na to nie patrzeć, bo jest ok i tyle i posłuchałam go i kompletnie się w to już nie wgłębiam - myślę, że na tym etapie nasze dzieci już wykazują pewne cechy osobnicze

Bunnybe - ogólnie uważam, że u nas na wątku same ładne imiona wybrane i mało jakie się powtarza

Ukrajinka - Bruno

Felliciti - my też właśnie od teściów wróciliśmy i chyba pękaaaam!
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 22:15   #910
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Decorail jak czytałam posty to typowałam Jacka i trafiłam hehe bardzo ładne imię

U nas nadal Nina i imie sie ogólnie podoba, ale nie każdemu oczywiście, dla niektórych zbyt oryginalne, a mamie mojej się kojarzy niefajnie. No ale hmm

Ja butelkę zamówiłam LOVI, typu który ma służyć jako butelka na wyjścia, i ma nie zaburzać ssania piersi.

No i jestem po wizycie
Mała ok, wszystko z nią w porządku. Moja szyjka palpacyjnie też good.
Nina ma 1400 g lekarz mówi że raczej 4kg mieć nie będzie :P
Ma dłuuugie nogi, bo pomiar (6,02 cm) wskazuje na 31 tydz. 2 dni. Ja też miałam długie nogi co moja mama wspomina nie za dobrze - kopałam ja nieźle po żebrach usg wskazało datę porodu 20 maja. Także malutka dalej rośnie potwierdzając ciągle datę wg usg

Niestety Ninka się nie obróciła jeszcze, ale lekarz mówi że ma czas.
Nie będę sie tym przejmować, natura sama zadecyduje jak ma być

Bardziej się martwię tym że lekarz powiedział, że skończył pracować w szpitalu w którym chcę rodzić dlatego go wybrałam że pracował. ech
no cóż.
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 22:20   #911
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Bambi - ooo pięknie typowałaś super, że wszystko ok na wizycie i mała rośnie na modelkę jak widać Nina urocze imię - jest oryginalne, ale tak właśnie w sam raz
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-10, 22:27   #912
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Matko tak mi sie chciało czegoś piwnego, ze wypiłam na raz duszkiem 0,5 L butelkę xd dopchnelam sie pierogi z mięsem i idę do wanny. Jutro trzeba wcześniej wstać, bo na 10 mamy szkole rodzenia. Ale zostaje tylko na pierwszej części o laktacji, bo na 2 sa ćwiczenia.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ja id dwoch miesięcy mam bezalkoholowe w lodowce, stoi i czeka az mnie chęć zlapie.
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 22:32   #913
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

dziękuję Decorail oby się dalej chowała zdrowo.

kupiłam dzisiaj też koszulę jedną do szpitala. za 39 zł w C&A

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Ja id dwoch miesięcy mam bezalkoholowe w lodowce, stoi i czeka az mnie chęć zlapie.
ja swoje wypiłam wczoraj :P
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 22:40   #914
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Bambi gratuluje udanej wizyty w ogole mialam Tobie pisac ze mi wczoraj troche polozna dala do myslenia bo o ile polecala nasz szpital na porod jako kameralny, proludzki i kladzacy duzy nacisk na standardy rodzic po ludzku i kp o tyle powiedziala, ze jakby porod zaczal sie przed czasem lub cokolwiek zaczelo sie dziac przed donoszeniem to jednak najlepiej jechac na Polna bo tam maja najlepszy sprzet i specjalistow oraz 3 stopien referencyjnosci w ogole o tym wczesniej nie myslalam bo tak sie nastawilam na ta raszeję ale teraz sobie mysle, ze chyba jakby zaczelo sie cos wczesniej nie daj boze dziac to pojedziemy chyba na Polna a Ty myslalas o tym?
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 22:55   #915
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dzięki Bunny,
wiem że właśnie jeśli się coś dzieje złego to najlepiej wybierać Polną bo tam najlepszy sprzęt i wykwalifikowany personel jeśli chodzi o trudne przypadki. Może rzeczywiście, tak jak piszesz lepiej tam jechać jakby (odpukać) się coś zaczęło zbyt wcześnie dziac.
W sumie jak mi wtedy poleciały te upławy po nogach to właśnie pojechaliśmy na ip na polną, jakoś tak uznaliśmy że lepiej tam z takimi nagłymi przypadkami
Teraz jak mi czasami chodzi cesarka po głowie to też się właśnie zastanawiam jaki szpital wybrać na cesarkę. Biorąc pod uwagę to że mój lekarz nagle przestał pracować w naszym szpitalu to chyba byśmy się na Polną właśnie zdecydowali.
Tak sobie rozmyślam własnie...

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

A tak w ogóle to mała zrobiła nam niezłego psikusa :P bo obrócila się ale nie tak jak miała :P
wcześniej miała główkę po mojej prawej, nóżki po lewej, a teraz odwrotnie :P głowka po lewej.
Chyba sie jej "nie wtrafiło"
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 23:02   #916
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

No ja Ci powiem ze nadal nie wybralam tez szpitala nr 2 w razie gdyby w Raszei byl komplet w sw.Rodzinie zniecheca mnie to, ze odwiedziny sa na korytarzu i ojciec moze ogladac dziecko tylko przez szybe oraz wczoraj na sr polozna mowila ze najwiecej pacjentek z problemami laktacyjnymi maja wlasnie wsrod tych ktore rodzily w sw. Rodzinie, podobno slabo tam u nich z tym tematem prawdopodobnie dokarmiaja maluchy mm albo glukoza bez zgody rodzicow
__________________
16.05.2017 G.

Edytowane przez bunnybe
Czas edycji: 2017-03-10 o 23:04
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-10, 23:44   #917
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

też mnie to zniechęca do św Rodziny:/ chcę żeby tż był ze mną przy dziecku w godzinach odwiedzin.
No co Ty mówisz że dalej tak tam jest z tym dokarmianiem?
heh, to za czasów mojej mamy ( ja się urodziłam w św. rodziny) to właśnie mnie dokarmili mamie z butelki bez jej zgody i dlatego miała problemy z karmieniem

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Mam koleżankę która rodziła w św rodzinie i ma tam znajomości, podpytam ją co i jak. Miałam się do niej odezwać i umowić na spotkanie. Dam znać czego się dowiedziałam

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

W Poznaniu nie ma takiego szpitala który miałby "wszystko", w każdym coś mi przeszkadza.
Wiem że na Polnej są świetni jeśli chodzi o trudne przypadki ale te zwyczajne traktują gorzej i rutynowo. Koleżanka ostatnio leżała na Polnej z powodu swojej szyjki i mi opowiadała jak traktowali dziewczyny które szły do porodu i ogólnie miała takie wrażenie że jest nieciekawym mało ważnym przypadkiem. Także wydaje mi się że z cesarką czy jakimś nagłym przypadkiem to na Polną ale w innym razie lepiej chyba Raszeja lub św. rodziny.

O św. Rodzinie słyszałam że położne mają dobre i warunki też, że odremontowane wszystko, no i jako jedyny szpital mają zzo.
Na minus te odwiedziny ale... z kolei jeśli dziecko zostaje na dłużej w szpitalu to mama też razem z nim. A w Raszei nie, musi przychodzić odwiedzać. Moja przyjaciółka tak miała i bardzo źle to wspomina, zabierała ze sobą koło takie dmuchane do pływania i na nim siedziala bo tak ją bolało krocze gdy musiała siedzieć na twardym krzesełku przy małym. I tak tydzień chodziła bodajże.

W każdym coś nie tak...
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 01:08   #918
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Jeju my dopiero w domu ☺ Byliśmy dziś na wizycie - wszystko dobrze, wyniki super, Hania waży już 1340g ♡ i podobno ma długie nogi 😁 jedyne co to szyjka się minimalnie skróciła (chyba że to kwestia złego zmierzenia) w każdym razie nie mam się czym martwić tylko bardziej oszczędzać. No i cały czas ułożona główką w dół.
No i później karty u dziadków 😀 chcemy wziąć ich nad morze i wspólna decyzja że pojedziemy 4 września na 10 dni, wtedy już będzie mniej ludzi i nie będzie takich upałów Jestem tak śpiąca.. ale muszę Was nadrobić i dopiero spokojnie zasne 😀

Kiwaczka - na pewno skorzystam z przepisu na muffinki, dziękuję

Decorail - Jacuś uroczo! Bardzo ładne imie

Mohnka - dziękuję słoneczko za opinie koszuli jak się czujesz?

Bambi - gratuluję udanej wizyty 🌸 widzę że Twoja niunia też ma długie nogi - urodzimy małe modelki 😀

Dobranoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 05:23   #919
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Wy tu piszecie "dobranoc" a ja piszę "dzień dobry" ☺ Przed 5 się obudziłam bo mąż wstawał do pracy i jakoś zasnąć nie mogę.
Nic no, ide pobuszować na allegro. W końcu MBPienieżnej było 😁😁😁😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-11, 05:54   #920
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Również dzień dobry
Mam taką zgage, że spać nie mogę... chociaż dziś i tak było lepiej niż wczoraj, jakoś przespalam noc (z przerwami), ale wczoraj od 3w nocy byłam na nogach ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 06:29   #921
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dzień dobry wszystkim

Chyba się przejdę dziś do rosmana i jednak kupie tego szumisia, tylko schowam przed TZ żeby nie marudził
Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Chciałam Ci wysłać w wiad priv moje wyniki, ale nie widzę tam nigdzie czegos takiego, jak załącznik... O jakie wymiary pytałaś?
długość kości ramiennej i udowej
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 06:59   #922
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ja też już od dawna nie śpie bo mąż chrapie

Dziewcyny ja tak kupuje te pajacyki, a zastanawiam się co do ubrania na wyjście ze szpitala ? Ciężko przewidzieć pogodę, ale chyba trzeba coś cieplejszego ?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage...oszary/Gwiazdy
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 06:59   #923
kingaluna
Rozeznanie
 
Avatar kingaluna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Hej ja też się witam z rana nie śpię od 6. Słonko pięknie świeci, ptaszki ćwierkają, moja psinka też rozbudzona. Jakby było ciepło to bym poszła pospacerować koło domu, ale 3 stopnie mnie odstarszają

Też się ostro zastanawiam nad tym szumisiem, ale Tż pewnie popukałby mnie po głowie. W tym miesiącu już tyle kupiłam, że on nie zdaje sobie z tego sprawy, ale wszystko jest potrzebne hehe Wczoraj złożyliśmy wózek. Powoziliśmy w nim naszego psa i jestem mega zachwycona szarym Hollandem w białe kropeczki <3

Gratuluję wszystkim udanych wizyt! A ja wspominam chwilę jak moja mała miała zaledwie 5cm. Strasznie się tym jarałam

U nas też kręcą nosem jak mówimy o imieniu Łucja. Jedynie teściowa szczęśliwa, bo to święte imię, a ona jest wręcz fanatyczką Postanowiliśmy, że damy na drugie Maria, po mojej mamie. Jeszcze o tym nie wie, ale na pewno będzie zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kingaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 07:02   #924
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Ja też już od dawna nie śpie bo mąż chrapie

Dziewcyny ja tak kupuje te pajacyki, a zastanawiam się co do ubrania na wyjście ze szpitala ? Ciężko przewidzieć pogodę, ale chyba trzeba coś cieplejszego ?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage...oszary/Gwiazdy
ale super
ja póki co na wyjście ze szpitala mam taki jasny beżowy polarkowy kombinezonik kupiłam go razem z innymi ciuszkami na olx od dziewczyny, która właśnie ten kombinezonik miała na wyjście

ale rzeczywiście, w maju ciężko przewidzieć pogodę, więc może lepiej mieć przygotowane dwa ubranka
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 07:02   #925
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dzien dobry tez juz od dawna nie spie. W ogole dzis noc z pobudkami, ciagle chcialo mi sie pic i siku.

Sent from my F3111 using Wizaz Forum mobile app
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 07:08   #926
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez kingaluna Pokaż wiadomość
Hej ja też się witam z rana nie śpię od 6. Słonko pięknie świeci, ptaszki ćwierkają, moja psinka też rozbudzona. Jakby było ciepło to bym poszła pospacerować koło domu, ale 3 stopnie mnie odstarszają

Też się ostro zastanawiam nad tym szumisiem, ale Tż pewnie popukałby mnie po głowie. W tym miesiącu już tyle kupiłam, że on nie zdaje sobie z tego sprawy, ale wszystko jest potrzebne hehe Wczoraj złożyliśmy wózek. Powoziliśmy w nim naszego psa i jestem mega zachwycona szarym Hollandem w białe kropeczki <3

Gratuluję wszystkim udanych wizyt! A ja wspominam chwilę jak moja mała miała zaledwie 5cm. Strasznie się tym jarałam

U nas też kręcą nosem jak mówimy o imieniu Łucja. Jedynie teściowa szczęśliwa, bo to święte imię, a ona jest wręcz fanatyczką Postanowiliśmy, że damy na drugie Maria, po mojej mamie. Jeszcze o tym nie wie, ale na pewno będzie zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mój też kręcił nosem na tego misia, ale z drugiej strony mój mąż tyle ostatnio wydaje pieniędzy na siebie na wędkarstwo, to co ja dziecku będę żałować? zwłaszcza ze sobie nic nie kupuje no poza kilkoma ciuszkami ale to była siła wyższa, bo w to co mam już się nie mieściłam

kupię tego misia i najwyżej dam mojemu bratu żeby go przechował i dał go nam jak się mały urodzi o ile uda mi się go kupić idę się ogarnąć, coś zjem i pędzę po misia
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 07:09   #927
kingaluna
Rozeznanie
 
Avatar kingaluna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Ja też już od dawna nie śpie bo mąż chrapie

Dziewcyny ja tak kupuje te pajacyki, a zastanawiam się co do ubrania na wyjście ze szpitala ? Ciężko przewidzieć pogodę, ale chyba trzeba coś cieplejszego ?

http://www2.hm.com/pl_pl/productpage...oszary/Gwiazdy
Ja kupiłam w ciucholandzie cieplutki, polarowy kombinezonik. Jak go nie użyję to nie będzie mi żal, bo dałam za niego parę groszy
1489216174083.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kingaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 07:12   #928
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dzień dobry. Też miałam ciężką noc. Nie mogłam zasnąć przez zgagę, potem się co chwilę budziłam a na koniec od 7 rano mój ojciec nadawał na całą parę o Kaczyńskim a TZ jak wychodził do pracy nie zamknął mi drzwi od pokoju i po spaniu... Do tego jakieś bzdury mi się śniły.

Wzięłam euthyrox, zjem śniadanie i biorę się za prasowanie, ile dam rade to poprasuje a resztę dnia zamierzam leżeć i odpoczywać, może się uda.

Moje dziecko od wczoraj próbuje wyjść przez brzuch, aż momentami mnie to boli. Ale ważne że czuję Ją jeszcze wysoko to chyba nie zwiastuje szybkiego porodu

Odnośnie szumisia to u nas 3 znajomych chce się zrzucić na prezent i ja chyba zdecydowałam że chce szumisia, mi się podoba ten oryginalny na 4 kolorowych nóżkach i już od 100zl jest na allegro ale mój TZ chce tego ptaszka i nie możemy dojść do porozumienia chyba wyśle koleżance aukcje i niech sami zdecydują czy wolą nam kupić ptaszka czy misia

Wysłane z Lumia za pomocą Tapatalk
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 07:14   #929
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Witam sie z rana.
Gratuluje każdej owocnej wizyty, dzieciaczki rosną a to najważniejsze
Ja na 10 jadę na sr, wiec wstałam ale jestem jakas nieprzytomna bo nie mogłam zasnąć :/ dzisiaj akurat bedzie o laktacji. Na dodatek bedzie jedna z głównych położnych ze szpitala wiec podpytam jak u nich wyglada sporawa ze skierowaniami na cc. Czy zdarzyło sie, ze komuś nie zrobią bo cos tam.
Powiem Wam, ze śnią mi sie koszmary juz z tym cc, dzisiaj to sie obudziłam zlana potem i łzami bo miałam taki chory sen... nie chciałbym mieć takiej sytuacji.
Pije inkę, zjem cos i trzeba sie zbierać. Pózniej zajadę do Rossmanna, moze do ikei ale jakos nie mma ochoty tam jechać po worki strunowe tylko w weeeknd.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-11, 07:15   #930
kingaluna
Rozeznanie
 
Avatar kingaluna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Kasiunialusia, pewnie też tak zrobię mój Tż jest bardzo oszczędny w porównianiu do mnie, ale coś ostatnio mówił o kupnie stołu to piłkarzyków za parę tysiaków. Nie skomentowałam, niech robi co chce Ja zawsze byłam biedna, więc teraz robię wszystko, żeby mojemu dziecku nic nie brakowało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kingaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 11:26:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.