Mamy majowe 2017 cz.V - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-12, 07:44   #1021
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
My właśnie chyba z Franke mamy zlew z tej masy granitowej i niczym specjalnym go nie myję - zwykły płyn do naczyń albo taki cilit do tłuszczu i odpukać nic się nie dzieje

Marta - no to kobieta faktycznie zaklina rzeczywistość

My byliśmy ze znajomymi na kolacji - bardzo miło było, ale ja po prostu wieczorami nie mogę już wysiedzieć - czuję ucisk pod piersiami okropny i nie da się znaleźć wygodnej pozycji - też tak macie?
Ja czuje ucisk jak mi wbija stopki i mam już problemy z oddychaniem.
Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Strasznie żałuję, że nie kupiłam zmywarki od razu jak robiliśmy kuchnie. Bylo już cienko z kasą ale i tak byśmy dali radę a tak to teraz trzeba jedną szafkę zmieniać i zlew, i w ogóle kombinacje. I będzie się tak odkładać tą zmywarkę w czasie...

Dziewczyny dzisiaj trochę poprasowałam, zrobiłam dwa prania jeszcze dziecięcych i okropnie czuję to po brzuchu... Już dzisiaj 3x nospe wzięłam tak mi się napinał brzuch...

Wysłane za pomocą mTalk
Odpoczywaj. U nas położna mówiła że jak się poczujemy gorzej, nawet twardnienie brzucha to odpoczywamy natychmiast. Bez a jeszcze tylko dokończę coś tam
[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7178707 1]Boze jak ja sie cieszę ze w środę jest mój ostatni dzien w pracy...
Napisałam o 18 wiadomość do menagerki ze jutro musze wziąć wolne bo złe sie czuje a ona mi odpisuje czy nie moge przyjsc chociaż na chwile -.-"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Oczywiście, że nie przyjdziesz
Cytat:
Napisane przez mamaSmerfuni Pokaż wiadomość
Ania, lepiej sie czujesz? Moja tetra tez sie marszczy w praniu, ale potem ladnie sie rozprasowuje i jest ok.

Vikunia, czasami, ale ostatnio w biedronce jedna baba stanela na srodku alejki jak nakladalam warzywa i zlustrowala mnie dwuznacznie od gory do dolu. Raczej w negatywnym sensie, najpierw popatrzyla na moja 1,5 roczna corcie, a potem na mnie. Jskies takie chamskie bylo to spojzenie.

Sent from my F3111 using Wizaz Forum mobile app
Pewnie młodo wyglądasz i od razu dostalas łatkę biednej samotnej matki z małym dzieckiem i brzuchem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 07:58   #1022
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez mamaSmerfuni Pokaż wiadomość
Ania, lepiej sie czujesz? Moja tetra tez sie marszczy w praniu, ale potem ladnie sie rozprasowuje i jest ok.

Vikunia, czasami, ale ostatnio w biedronce jedna baba stanela na srodku alejki jak nakladalam warzywa i zlustrowala mnie dwuznacznie od gory do dolu. Raczej w negatywnym sensie, najpierw popatrzyla na moja 1,5 roczna corcie, a potem na mnie. Jskies takie chamskie bylo to spojzenie.

Sent from my F3111 using Wizaz Forum mobile app
Ja ostatnio weszłam na pocztę z synkiem, cała poczta ludzi, oczywiście nikt nie przepuścić i jakiś facet odchodził od okienka, stanął przede mną zmierzył mnie wzrokiem z góry do dołu, popatrzył na synka i mówi na cały glos: o 500 plus odpowiedzielam, że właśnie taki mam plan zbić na tym brzuchu majątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 08:08   #1023
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez mamaSmerfuni Pokaż wiadomość
Ania, lepiej sie czujesz? Moja tetra tez sie marszczy w praniu, ale potem ladnie sie rozprasowuje i jest ok.



Vikunia, czasami, ale ostatnio w biedronce jedna baba stanela na srodku alejki jak nakladalam warzywa i zlustrowala mnie dwuznacznie od gory do dolu. Raczej w negatywnym sensie, najpierw popatrzyla na moja 1,5 roczna corcie, a potem na mnie. Jskies takie chamskie bylo to spojzenie.



Sent from my F3111 using Wizaz Forum mobile app
Jest ok dziękuję że pytasz Muszę jednak bardziej się oszczędzać bo za bardzo przyszalałam w tym tygodniu. Dużo wychodziłam, jeździłam załatwiać różne sprawy, no ale trzeba było. Teraz będę odpoczywać więcej.

Ludzie są bezczelni... A co jej do tego że masz malutkie dziecko i drugie w drodze... Za taki wzrok bym do niej podeszła i spytała jaki ma problem. Chyba że kobieta ma naturalny bitch face i się tylko tak wydawało że ma problem Ale ja bym spytała skoro ostentacyjnie się patrzyła.

Wysłane za pomocą mTalk

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
Ja ostatnio weszłam na pocztę z synkiem, cała poczta ludzi, oczywiście nikt nie przepuścić i jakiś facet odchodził od okienka, stanął przede mną zmierzył mnie wzrokiem z góry do dołu, popatrzył na synka i mówi na cały glos: o 500 plus odpowiedzielam, że właśnie taki mam plan zbić na tym brzuchu majątek



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Frajer... Dobrze mu powiedziałaś!

Wysłane za pomocą mTalk
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 08:28   #1024
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dzien dobry witam sie kawa i sernikiem od tesciowej maz jeszcze dosypia a my z kotem juz na chodzie bo nas glod z lozka wypchnal

Co do przepuszczania to mi sie ostatnio ze dwa razy w biedronce zdarzylo, za kazdym razem ze strony babeczki ok 35-40lat wiec chyba najbardziej empatyczne bo po zakupach sadzac tez matki tak jak Bambi pisze, mysle ze lekkie kurtki zaczniemy nosic to bardziej beda nasze brzuchy widoczne

Mi bylo wczoraj milo bo założyłam sukienke i goscie mnie komplementowali ze ladnie wygladam i ze wszystko idzie w brzuch, faktycznie w sukience bylo go widac jeszcze bardziej

Co do zmywarki wlasnie puscilam przed chwila pelna z talerzami z kolacji i tez ja kocham, to moj zdecydowanie najlepszy ulatwiacz zycia, szkoda zycia na mycie garów!

Aniu a ta tetra to jaka gramature bralas? Bo bede dopiero kupować i wiem ze nie moga byc za cienkie
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 08:51   #1025
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Bunnybe, 115g ta tetra. Jak przyszły pieluszki to wyglądały super. Były mięciutkie i takie delikatne, do wycierania twarzy superowe ale włożyłam do pralki i takie po praniu nieładne się zrobiły... Mam nadzieję, że prasowanie im pomoże. A jak nie to trudno, majątku nie kosztowały.

Wysłane za pomocą mTalk
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 08:55   #1026
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Heloł. Mnie niedawno pani chciała przepuścić w kolejce do toalety w Ikei, Rosjanka lub Ukrainką ok 35 lat, z córeczka była. To było miłe ale podziękowałam, bo tylko ona była przede mną wiec nie było sensu, wytrzymałam

Zmywarkę kocham, a co do zlewów to najpierw miałam metalowy taki świecący i ciężko było go czyścić, robiły się rysy i plamy z kamienia. Zmieniliśmy na metalowy matowy ze struktura lnu i jest świetny, tego nie oddałabym za nic polecam milutek
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 09:00   #1027
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
My właśnie chyba z Franke mamy zlew z tej masy granitowej i niczym specjalnym go nie myję - zwykły płyn do naczyń albo taki cilit do tłuszczu i odpukać nic się nie dzieje

Marta - no to kobieta faktycznie zaklina rzeczywistość

My byliśmy ze znajomymi na kolacji - bardzo miło było, ale ja po prostu wieczorami nie mogę już wysiedzieć - czuję ucisk pod piersiami okropny i nie da się znaleźć wygodnej pozycji - też tak macie?
O tak, ani wygodnej pozycji, ani nic, a jak wlezie pod żebro...

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Ja wieczorem to max 22-23, a czasem wcześniej i śpię, ale to pewnie dlatego, że w nocy się budzę milion razy do łazienki, pić i do tego zgaga 24h. Po wczorajszym składaniu padłam po22 i obudziłam sie pierwszy raz teraz!! 6h snu bez przerwy, raj!!

A co do uśmiechania sie obcych ludzi, to różnie jest. Mam wrażenie, że młodzi myślą, że jestem po prostu gruba w pepco jestem rozczarowana, bo zawsze stoję w kolejce, nawet jak jest okropnie długa... Poza tym niektóre moje bardzo dobre kolezanki powiedziały, że zanim mnie poznały, to myślały, że jestem wredna itd, wiec chyba mam niemiły wyraz twarzy
Też mam wrażenie, że większości ludzi wydaje się,że jestem po prostu gruba
A co do miłych zachowań to tylko raz w urzędzie i rossman.
Pepco, biedronka, lidl - nigdy się nie zdarza, żeby ktoś przepuścił.

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
Ja ostatnio weszłam na pocztę z synkiem, cała poczta ludzi, oczywiście nikt nie przepuścić i jakiś facet odchodził od okienka, stanął przede mną zmierzył mnie wzrokiem z góry do dołu, popatrzył na synka i mówi na cały glos: o 500 plus odpowiedzielam, że właśnie taki mam plan zbić na tym brzuchu majątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pan chyba bardzo zazdrościł tego 500+

Lubicie jak Wam dotykają brzucha?
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-12, 09:05   #1028
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ja nie lubie jak ktoś dotyka brzucha, ale też nie jestem jakoś specjalnie przewrazliwiona jeśli ktoś ze znajomych to zrobi. Lubię jak mąż dotyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 09:16   #1029
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

U mnie tylko koleżanki z pracy dotykają i mój brat, który będzie chrzestnym, naprawdę on się ogromnie cieszy

Spałam do 10!! Aż jestem taka jakaś dziwna, bo dawno tyle nie spałam

Zjadłam serek, teraz muffinki od Kiwaczki i kawa... Dzień dobry w niedzielę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 09:23   #1030
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ania no to faktycznie dosyc cienkie, ja czytalam zeby 140g kupować

Hahaha milutek Ty i ten Twoj markieting szeptany powinni Ci za to płacić a moze juz płacą?

Marta u mnie na szczęście nikt nie ma takich zapędów, dotyka tylko mąż i moja mama jak byliśmy u nich na weekend no ale ona może moja kolezanka jak ktos dotykal bez pytania jej brzucha łapała w odwecie za cycki macacza- od razu się ogarniali
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 09:25   #1031
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Hahahahahahaha śmieję się z tego lapania za cycki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-12, 09:27   #1032
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ania - bitch face nie słyszałam tego określenia, ale jest boskie - włączam go na stałe do swojego słownika

Glassball - co za idiota - uwielbiam takie komentarze - ale pewnie taka bezczelność zszokowałaby mnie na tyle, że nie zdążyłabym żadnej ciętej riposty wymyślić

Marta - ja powiem tak - nie mam nic przeciwko jak ktoś sobie brzucha dotknie - ostatnio spotkałam znajomą w sklepie i chwilę pogadałyśmy, pogratulowała, spytała jak się czuje i na koniec przyłożyła rękę do brzucha, ale było to miłe akurat jakby ktoś mnie tarmosił za brzuch, szczególnie ktoś kto mnie wkurza to pewnie bym się zagotowała

Kurczę to aż się boję co ja mam za tetry... Strach do pralki wrzucić!

Do mnie od rana dzwonił dziadek i chciał mi gości na niedzielę załatwić, a mianowicie moją ciotkę z mężem, która z nimi mieszka. Z tym, że ja totalnie nie toleruję tego gościa... Totalny wieśniak, żeby być mocny w gadce to musi być wstawiony, a po tym chrzani trzy po trzy... Ja się po prostu denerwuję jak muszę być w jego towarzystwie (moi rodzice w święta wyszli zniesmaczeni stamtąd), a dziadek na siłę chce mi ich wcisnąć w gości. A ja jestem zła, że się muszę tym denerwować i czy on nie widzi jak ten facet się zachowuje? Oczywiście naściemniałam, że nie ma nas w domu... Ale już mnie męczy ta sytuacja. Nawet dziadek ma do mnie non stop jakieś pretensje, że do nich nie przyjeżdżam itp. itd. Za każdym razem jak tam jestem i nie mam ochoty już tam się pokazywać. Babcia to jest tam pod jego władzą, że tak powiem. I jej mi jest tylko szkoda, bo chętnie bym się z nią regularnie widywała, ale bez reszty w pakiecie... Swoją drogą nikt z nich nie zadzwonił do mnie spytać jak się czuję nigdy.

Bunnybe - a gdzie łapała mężczyzn? haha padłam

Edytowane przez decorail
Czas edycji: 2017-03-12 o 09:28
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 09:27   #1033
angellinka
Raczkowanie
 
Avatar angellinka
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Lidl, Tesco, Biedra jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś mnie przepuścił. Raz w biedrze otworzyli kasę, więc podeszłam, przede mną była ok.65-latka bez zakupów potem ja i za mną mąż owej 65-latki z wózkiem. Ja w tym momencie swoją torbę na kasę, a oburzona pani: Ja byłam pierwsza!. To odpowiedziałam: A ja jestem w ciąży! Nie skomentowała, tylko przeszła za mnie😊 W H&M sama podchodzę do kasy ☺ Reszta sklepów, urzędów - wszyscy przede mną z reguły oglądają sufity, lampy i udają, że ciężarnej nie widzą. Jeżeli zdarzy się dobra duszyczka, to z reguły jest to kobieta 35-50lat.

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
__________________

angellinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 09:36   #1034
mamaSmerfuni
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 963
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Camomiles, szczegolnie, ze bylam z mezem
Ania, nie chcialam sie denerwowac, swoje wiem, obydwie moje corcie byly planowane, niech sobie baba mysli co chce.

Marta nienawidze, ja nikogo po niczym nie smyram.

Tez zrobilam muffinki Kiwaczki, tylko dodalam skorke i sok z calej cytryny i wiecej cukru. Pyszne, zostaly od wczorajszego wieczoru trzy

Sent from my F3111 using Wizaz Forum mobile app
mamaSmerfuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 09:50   #1035
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Decorail no to gdzies Ty sie uchowala, ze bitch face do Ciebie nie dotarlo? znam kilka dziewczyn ktore maja taki suczy wyraz twarzy i dopiero przy blizszym poznaniu zyskuja, to chyba nie jest fajne ja na szczescie podobno mam sympatyczny wyraz twarzy co do dziadka to faktycznie niefajnie sie zachowuje z tym wciskaniem gosci, szczegolnie w Twoim stanie a co do łapania facetow to na szczescie chyba chwytala ich za tylek nie za klejnoty
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:06   #1036
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Widzę że przepis się przydał 😁😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:10   #1037
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Mnie wkurza jak ludzie lecą z łapami do brzucha... A zdarza się to często. Niestety nie jestem na tyle asertywna żeby zwrócić uwagę. A najbardziej ciotka męża... Mam ochotę jej coś powiedzieć ale z powodu dużej różnicy wieku mam takie opory, po prostu starszych ludzi nie umiem upominać. Tak mi rodzice wpajali całe życie i teraz nie potrafię się przełamać. Chociaż ostatnio jak załatwiałam sprawy na mieście spotkałam koleżankę z dzieciństwa i bardzo miło nam się rozmawiało i na pożegnanie delikatnie dotknęła brzucha i skierowała jakieś miłe słowa do Małej i nie przeszkadzało mi to ale było to właśnie takie delikatne i nienachalne. A z tą ciotką to nie mogę, już mówiłam mężowi że mnie to wpienia ale on też boi się odezwać. Jakoś wytrzymam te dwa miesiące a wolę się nie narażać bo ciotka jest położną i zapewne będzie przy moim porodzie i na pewno będzie mi z nią lżej bo personel inaczej podchodzi jak jest ktoś znajomy. Okropnie interesowna jestem

Wysłane za pomocą mTalk
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:17   #1038
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Nie lubię wciskania gości
Sama nie odwiedzam rodziny i znajomych za którymi nie przepadam.

Dla mnie brzuch ciężarnej jest taki intymny i nie lubię jak ktoś łapie znienacka.
Moja rodzina tego nie robi,najbliższe koleżanki też nie, ostatnio kolega, który jest młodym tatusiem i znamy się milion lat tylko przyłożył rękę i zapytał czy już kopie Ale ktoś ze znajomych czasami ma takie zapędy i wtedy robię automatycznie krok w tył, a teściowa to już nie może się powstrzymać i łapie mnie za ten brzuch i gada, że przyszła babcia i każe dziecku się przywitać
To mnie irytuje i mówię, że mały śpi. A ta mi wyjeżdza, że jak może spać skoro babcia przyjechała

Wczoraj dostałam też wykład, że mam czytać książki dziecku od urodzenia i dużo do niego mówić.
Jakbym miała się do niego nie odzywać...

Idę niedługo na spacer z koleżanką i pewnie zaliczymy jakąś kawę
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:18   #1039
kingaluna
Rozeznanie
 
Avatar kingaluna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Hej,

Co do bitch face to ja tak mam, nawet Tż mi to powiedział! Właśnie trzeba mnie bliżej poznać i wtedy jestem całkiem fajna haha Po ślubie mojej siostry na którym byłam świadkiem fotograf skomentował, że ciężko mu było wybrać normalne zdjęcia z kościoła, bo na większości mam sukowatą minę. A mnie po prostu buty uwierały (co mnie podkusiło ubrać szpile 11 cm!), sukienka dziwnie cisła i brzuch bardzo bolał, a dzień później dowiedziałam się, że jestem w ciąży

Leżakuję sobie w piżamce z moją psineczką i marzę o kopcu kreta Zaraz zbieramy się do kościoła.

Dziewczyny czy Wy też nienawidzicie myć włosów? Ja zawsze odkładam to w nieskończoność...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kingaluna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-12, 10:24   #1040
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Ania no to faktycznie dosyc cienkie, ja czytalam zeby 140g kupować

Hahaha milutek Ty i ten Twoj markieting szeptany powinni Ci za to płacić a moze juz płacą?

Marta u mnie na szczęście nikt nie ma takich zapędów, dotyka tylko mąż i moja mama jak byliśmy u nich na weekend no ale ona może moja kolezanka jak ktos dotykal bez pytania jej brzucha łapała w odwecie za cycki macacza- od razu się ogarniali
ja po prostu chciałabym dla wszystkich dobrze.... ale skoro można na tym zarobić to muszę pomyśleć o pracy w marketingu szeptanym

a koleżanka dobra mnie na szczęście sporadycznie ktoś pomaca, dwie koleżanki do tej pory i nie mam nic przeciwko, gorzej jakby ktoś obcy, to bym chyba odskoczyła po prostu ( taaaa odskoczyła - chyba się odturlała z tym brzucholem )

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Widzę że przepis się przydał 😁😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miałam wczoraj robić, ale mąż wykupił pół cukierni, więc zrobię w tygodniu

UWAGA Dziewczęta mam ważny komunikat! U nas już zaczyna się inwazja kleszczy (nasz weterynarz pisał na fejsie, że już wyciągają zwierzakom), dlatego jeśli macie zwierzęta wychodzące to warto już zaopatrzyć się w dobre obroże/krople przeciwkleszczowe. Zwłaszcza, że za 2 miesiące będziemy mieć dzidzie to jest mega ważne, żeby oglądać dziecko, bo zwierzaki niestety przynoszą na sierści do domu kleszcze. KONIEC KOMUNIKATU
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:35   #1041
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ja mam taki właśnie wyraz twarzy, bitch face... A naprawdę jestem miłą osobą

Już kleszcze... cudownie, ja mojej spanielce od 3 miesięcy zapalenia uszu nie mogę wyleczyć, do tego dostała wczoraj cieczki.

A co do mycia włosów, to myłam codziennie, od kiedy mam brzuch, to tak raz na dwa-trzy dni, zależy czy gdzieś wychodzę. Po prostu jest mi ciężko stać nachylona nad wanną przez naście minut. Nawet odzywkę kupiłam w sprayu bez spłukiwania, bo nie dawałam zwyczajnie rady.
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:37   #1042
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez kingaluna Pokaż wiadomość
Hej,

Co do bitch face to ja tak mam, nawet Tż mi to powiedział! Właśnie trzeba mnie bliżej poznać i wtedy jestem całkiem fajna haha Po ślubie mojej siostry na którym byłam świadkiem fotograf skomentował, że ciężko mu było wybrać normalne zdjęcia z kościoła, bo na większości mam sukowatą minę. A mnie po prostu buty uwierały (co mnie podkusiło ubrać szpile 11 cm!), sukienka dziwnie cisła i brzuch bardzo bolał, a dzień później dowiedziałam się, że jestem w ciąży

Leżakuję sobie w piżamce z moją psineczką i marzę o kopcu kreta Zaraz zbieramy się do kościoła.

Dziewczyny czy Wy też nienawidzicie myć włosów? Ja zawsze odkładam to w nieskończoność...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha no to mogło Cię już wszystko denerwować skoro w ciąży byłaś
Znam sporo osób z bitch face i wszystkie okazują się bardzo fajne przy bliższym poznaniu więc nie oceniam już po twarzy

Nie lubię mieć mokrych włosów( dlatego od razu suszę), ale za to nienawidzę nieświeżych, czasami nawet po jednym dniu muszę je umyć bo źle się z sobą czuję.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:45   #1043
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Nie lubię wciskania gości
Sama nie odwiedzam rodziny i znajomych za którymi nie przepadam.

Dla mnie brzuch ciężarnej jest taki intymny i nie lubię jak ktoś łapie znienacka.
Moja rodzina tego nie robi,najbliższe koleżanki też nie, ostatnio kolega, który jest młodym tatusiem i znamy się milion lat tylko przyłożył rękę i zapytał czy już kopie Ale ktoś ze znajomych czasami ma takie zapędy i wtedy robię automatycznie krok w tył, a teściowa to już nie może się powstrzymać i łapie mnie za ten brzuch i gada, że przyszła babcia i każe dziecku się przywitać
To mnie irytuje i mówię, że mały śpi. A ta mi wyjeżdza, że jak może spać skoro babcia przyjechała

Wczoraj dostałam też wykład, że mam czytać książki dziecku od urodzenia i dużo do niego mówić.
Jakbym miała się do niego nie odzywać...

Idę niedługo na spacer z koleżanką i pewnie zaliczymy jakąś kawę

Mnie tesciowa chciala calowac po brzuchu, i mimo, ze ja lubie, to okropnie mnie to wkurzylo i powiedzialam, ze sobie nie zycze .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:46   #1044
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Witam się i ja.
Też mam jakiś gorszy dzień, nic mi się nie chce, nawet apetytu na sniadanie

Zazdroszczę Wam zaangażowania TŻ w prace domowe. Mnie mój wczoraj bardzo zdenerwował, myślałam że się rozpłaczę. Odkurzyłam mieszkanie, umyłam podłogi, zwinęłam pranie, wstawiłam kolejne, potem wywiesiłam, wysprzątałam kuchnie no i poszłam sprzątać łazienkę, chociaż nieraz mówiłam mu żeby on się zajmował łazienką bo nie chce wdychać tej chemii... To dopiero jak kończyłam szorować wannę zapytał czy mi pomóc

a już mu pare razy mówiłam że ja nie będę go prosić o pomoc, żeby sam coś zrobił, bo jak ja go o coś proszę to marudzi....

na ogół pomaga mi, ale wczoraj to było mi mega smutno
a jeszcze w międzyczasie mówił zebym usiadła odpoczęła, to mówiłam ze jeszcze jest to i to do zrobienia, to tylko mówił że nie muszę robić wszystkiego od razu
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:48   #1045
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Milutek przeciez wiem, ze Ty to wszystko z dobrego serca

Kingaluna ja mam bzika na punkcie czystych wlosow, moge wyjsc z domu bez mejakpu czy pomalowanych paznokci ale nie w tlustych czy przyklapnietych wlosach jak widze reklame suchego szamponu to na szczescie mamy wanne z opcja natrysku i zasuwana kabine wiec w ciazy faktycznie czesciej korzystam z szybkiego prysznica plus mam bzika na punkcie odzywek do wlosow wiec zawsze obowiazkowo odzywka i uwielbiam jak moje wlosy pachna swiezoscia
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:48   #1046
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez kasiunialusia Pokaż wiadomość
Witam się i ja.
Też mam jakiś gorszy dzień, nic mi się nie chce, nawet apetytu na sniadanie

Zazdroszczę Wam zaangażowania TŻ w prace domowe. Mnie mój wczoraj bardzo zdenerwował, myślałam że się rozpłaczę. Odkurzyłam mieszkanie, umyłam podłogi, zwinęłam pranie, wstawiłam kolejne, potem wywiesiłam, wysprzątałam kuchnie no i poszłam sprzątać łazienkę, chociaż nieraz mówiłam mu żeby on się zajmował łazienką bo nie chce wdychać tej chemii... To dopiero jak kończyłam szorować wannę zapytał czy mi pomóc

a już mu pare razy mówiłam że ja nie będę go prosić o pomoc, żeby sam coś zrobił, bo jak ja go o coś proszę to marudzi....

na ogół pomaga mi, ale wczoraj to było mi mega smutno
a jeszcze w międzyczasie mówił zebym usiadła odpoczęła, to mówiłam ze jeszcze jest to i to do zrobienia, to tylko mówił że nie muszę robić wszystkiego od razu

Jakbym czasami swojego slyszala... d*** niechce ruszyc, a mnie upomina, zebym sie nie przemeczala.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:48   #1047
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
ja po prostu chciałabym dla wszystkich dobrze.... ale skoro można na tym zarobić to muszę pomyśleć o pracy w marketingu szeptanym

a koleżanka dobra mnie na szczęście sporadycznie ktoś pomaca, dwie koleżanki do tej pory i nie mam nic przeciwko, gorzej jakby ktoś obcy, to bym chyba odskoczyła po prostu ( taaaa odskoczyła - chyba się odturlała z tym brzucholem )



miałam wczoraj robić, ale mąż wykupił pół cukierni, więc zrobię w tygodniu

UWAGA Dziewczęta mam ważny komunikat! U nas już zaczyna się inwazja kleszczy (nasz weterynarz pisał na fejsie, że już wyciągają zwierzakom), dlatego jeśli macie zwierzęta wychodzące to warto już zaopatrzyć się w dobre obroże/krople przeciwkleszczowe. Zwłaszcza, że za 2 miesiące będziemy mieć dzidzie to jest mega ważne, żeby oglądać dziecko, bo zwierzaki niestety przynoszą na sierści do domu kleszcze. KONIEC KOMUNIKATU
oo dobrze że o tym piszesz. Muszę zaaplikować krople swojemu psiakowi
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:50   #1048
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Wlasnie zobaczylam TZ z papierosem i caly nastroj prysl, nagle jest dla mnie zalosny i nie mam ochoty z nim rozmawiac wcale... az mi cisnienie skoczylo i leze i dochodze do siebie. Tak mysle, ze jak po porodzie sie nie ogarnie z papierosami, to ja odejde od niego . Moze to hormony, ale ja mam dosc walki z wiatrakami, a papierosy to cos, czego nienawidze od dziecka i zawsze blagalam tate, zeby przestal palic.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:50   #1049
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Ja wieczorem to max 22-23, a czasem wcześniej i śpię, ale to pewnie dlatego, że w nocy się budzę milion razy do łazienki, pić i do tego zgaga 24h. Po wczorajszym składaniu padłam po22 i obudziłam sie pierwszy raz teraz!! 6h snu bez przerwy, raj!!







Hahaha przepraszam, że sie śmieję, ale mieszkałam w UK i jak byłam chora, to było identycznie. Mówię, że nie przyjdę, ale chociaż na chwilę, bo coś tam, bo duże zamówienie itd. Zawsze zawsze zawsze



A co do uśmiechania sie obcych ludzi, to różnie jest. Mam wrażenie, że młodzi myślą, że jestem po prostu gruba w pepco jestem rozczarowana, bo zawsze stoję w kolejce, nawet jak jest okropnie długa... Poza tym niektóre moje bardzo dobre kolezanki powiedziały, że zanim mnie poznały, to myślały, że jestem wredna itd, wiec chyba mam niemiły wyraz twarzy



Ania, to kochanego masz męża Ale jak ja mojego TŻ poproszę, to też wszystko zrobi. Zawsze pozmywa, bo ja nienawidzę i nie mogę sie doczekać własnego domu i zmywarki

Chyba tylko takie podejście maja do Polaków bo jak ciagle Ci sami Angole dzwonią to nic nie mówią..
Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Co za koszmarna noc... Nie mogłam zasnąć, bo w każdej pozycji nie mogłam swobodnie oddychać, wstawałam 4 razy siku. Nie wiem czy ze 2 godziny bez przerwy przespałam. Brzuch jak kamień...



Kingaluna - to ja jestem od kopca i witam w gronie glutów, haha dobrze, że mój Tz myślał, że tak miało być



Effpe - no co za ludzie! Źle się czujesz i tyle - bezczelni są...



Do mnie chyba jeszcze nikt się szczególnie nie uśmiechał ani nie przepuścił w kolejce Tylko raz kobitka jak poszłam po obiad na taką stołówkę to dała mi bilecik poza kolejką i potem wstała, żeby mi obiad bezpośrednio nałożyć, ale nie mam pewności, że to zasługa brzucha czy dlatego, że przede mną była gromada dzieci szkolnych, a stołówka jest w szkole i może klienci, którzy płacą są poza kolejnością po prostu - ale było mi miło i tak

Jak tak sie można czuć zle pod koniec ciazy
Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
tik tik, czas wolny nadchodzi, w koncu

Czy tylko ja jestem nie zmywarkowa? Mam malo garnkow, talerzy itd i gotujac zmywam na biezaco, tak ze po zakonczeniu gotowania nie zostaje mi praktycznie nic do mycia.

U was kopiec kreta rzadzi, a u mnie ostatnio pare razy sernik na zimno mmmm. Dzis jednak zamierzam zrobic kiwaczkowe muffinki

w pierwszej ciazy tez meczyla mnie bezsennosc w 3 trymestrze, teraz nie, za to synek budzi bo jeszcze pije mleczko raz w nocy. Eh chcialabym zeby juz przestal.

3 dni bez dzisiejszego ! :brokuł:

Ja tez nie jestem zmywarkowa :p miałam w poprzednim mieszkaniu zmywarkę ale i tak wolałam myć ręcznie :p

Co do patrzenia ludzi... To ja mam dosc czasem moich klientów.. Wygladam dosc młodo wiec każdy sie gapi, milion pytań który tydzien, chłopiec czy dziewczynka, czy sie stresuje, czy boje sie porodu itp bleeeeeeee!

Co do dotykania brzucha to nie cierpię jak ktoś to robi a niektórzy za duzo sobie pozwalają i zawsze mowię "nie dotykaj mojego brzucha bo ja cie po tyłku nie tarmosze"... Miałam wiele koleżanek w ciazy i głupio mi było dotykać ich brzuch bo to zbyt intymne

Zasnęłam po 3 a tak juz pięknie spałam cały tydzien


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-12, 10:50   #1050
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

A Tz nie palil jak sie poznalismy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 11:26:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.