Mamy majowe 2017 cz.V - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-14, 08:37   #1381
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
To jutro jak wrócisz z pracy świętujemy na wątku

Wpadnę z szampanem bezalkoholowym !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:38   #1382
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Gornek potwierdzam slowa feliciti- w Poznaniu piekna wiosna i slonce w pelni wlasnie jade do kolezanki na "ciazowe pranie mozgu" (tej od 3 synow, rodzicielstwa bliskosci i instruktorki chustonoszenia) i jest tak pieknie ze mialabym ochote wysiasc z tramwaju i isc pieszo chce sie zyc!
Feliciti kciuki za leczenie psiaka

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:51   #1383
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Myślę nad poduszką do karmienia. Podobają mi się te z Fisher Price. Oglądam też kojce (gniazda), co by Julka mogła ze mną leżeć w salonie, kupujecie coś takiego?
Ja kupilam kure babci dany z la millou i jednym slowem powiem ze jest za☠☠☠ista. Wxielam brązowa, potem bedzie jako ozdoba


Marta, wczesniejsze usg byly ok. Ale jeszcze sie upewnie!
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:58   #1384
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Ja kupilam kure babci dany z la millou i jednym slowem powiem ze jest za☠☠☠ista. Wxielam brązowa, potem bedzie jako ozdoba


Marta, wczesniejsze usg byly ok. Ale jeszcze sie upewnie!
Słyszałam o niej, ale wypadło mi z głowy. Fajna taka, gadżeciarska I później jako zwykłą poduszke można wykorzystać w podróży np. Hmm muszę to przemyśleć

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7185401 6]Wpadnę z szampanem bezalkoholowym !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Koniecznie dla każdej po jednym!

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Fellicity, mam nadzieje, ze leki pomoga zalatwic psiakowi sprawe szybko!
Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość
Feliciti kciuki za leczenie psiaka
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 09:02   #1385
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7184827 1]Nie jestes sama! Ja zaczynam pierwsze pranie w czwartek :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
ja też pierwsze prania mam przed sobą i mam w związku z tym do Was pytanie, w ilu stopniach pierzecie ubranka? Patrzyłam na metki kilku ubranek i było podane 30-40
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 09:04   #1386
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

poducha do karmienia to fajny wynalazek o taaak
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 09:05   #1387
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Wstawilam pierwsze pranie! Taka jestem dumna. Na pierwszy rzut ubranka jasne. Ich mam najwięcej.
Do karmienia mam poduche rogala, gdybym jej nie dostała to kupiłam kure bo bardzo mi się podobają

Wracając do prania wstawilam na 40 stopni pranie delikatne na godzinę. Powinno być ok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-14, 09:09   #1388
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7184827 1]Nie jestes sama! Ja zaczynam pierwsze pranie w czwartek :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
W Wlkp będę u rodziców pewnie dopiero koło wakacji :P moze w końcu uda nam sie pojechać nad jezioro Powidzkie
W Wawie ponuro jak zawsze :/ az sie wyjsc nie chce, ale trzeba isc na to usg 3 trymestru ostatnie juz w lux medzie. Pózniej tylko prywatnie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
a ja tak blisko Wawy i słońce świeci aż miło
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 09:19   #1389
marg0lcia
Zadomowienie
 
Avatar marg0lcia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Właśnie jestem w przychodni, przede mną 7osób do recepcji i wszyscy udają, że mnie nie widzą najpierw zmierzyli mnie i brzuch i się wszyscy odwrocili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Właśnie jestem w przychodni, przede mną 7osób do recepcji i wszyscy udają, że mnie nie widzą najpierw zmierzyli mnie i brzuch i się wszyscy odwrocili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edit zauważyła mnie Pani z recepcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będę mamą! Maj 2017!

Kiedy poznajesz kogoś, kto ci się podoba i spotykasz się z nim, powinnaś czuć się lepiej, a nie gorzej.
marg0lcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 09:23   #1390
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

w ogóle to zainspirowałyście mnie tym kopcem kreta i też któregoś dnia upiekę to będzie mój pierwszy raz
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 09:35   #1391
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7184960 6]Okropna noc za mna.. Budziłam sie co pol godziny chyba, jakies głupie sny albo drętwienie nog..
Dziewczyny śpicie na prawym boku tez ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ja praktycznie tylko na prawym. Na lewym mała mi się strasznie wierci i wydaje mi się ze jest jej niewygodnie, a mi się dużo gorzej oddycha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-14, 09:38   #1392
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Też mam zakręcone sny :P
Ale śpi mi się ogólnie dobrze, wstaję zazwyczaj raz w nocy na siku a tak to śpię sobie, i na różnych bokach

Vicunia
, tak pracuję w szkole. Myślałam o następnym roku

Feliciti
ja myślę o tym gniazdku/kokonie
Chcemy na dół mieć kojec z regulowanym dnem a ponieważ on jest taki większy, to myśle że dziecku będzie lepiej jakby sobie na takim gniazdku na początku w nim leżało no i zawsze bezpieczniej położyć np na kanapie. Podusię też chcę i myślę o tych z motherhood albo effi ma fajne księżyce

Oby piesek Twój doszedł szybko do siebie

Ja prałam w 40 stopniach ;]
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 09:39   #1393
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7184960 6]Okropna noc za mna.. Budziłam sie co pol godziny chyba, jakies głupie sny albo drętwienie nog..
Dziewczyny śpicie na prawym boku tez ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ja śpię głównie na prawym w ciąży, wcześniej wolałam lewy.
Na wznak się duszę

Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Ja śpię i to ostatnio częściej niż na lewym, bo na lewym mi drętwieje biodro. Śpię też tak "na ukos" - leżąc na którymś boku podkładam poduszkę pod plecy i odchylam się na plecy. Robię tak szczególnie, jak mam wrażenie, że gniotę małego, bo mam tendencję do przechylania się do przodu śpiąc na boku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

A co do snów to mam teraz co noc takie głupie, że szok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się ciągle śnią dzieci, spioszki, body, kaftaniki itp
Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
Myślę nad poduszką do karmienia. Podobają mi się te z Fisher Price. Oglądam też kojce (gniazda), co by Julka mogła ze mną leżeć w salonie, kupujecie coś takiego?
Ja mam z ikea taka długa zwykła poduszkę. Nie kupowalam do karmienia, ale na ciążowej śpię.

Zaraz się zbieram na Sr, dziś o symptomach przepowiadajcych poród.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 09:45   #1394
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Wstawilam pierwsze pranie! Taka jestem dumna. Na pierwszy rzut ubranka jasne. Ich mam najwięcej.
Do karmienia mam poduche rogala, gdybym jej nie dostała to kupiłam kure bo bardzo mi się podobają

Wracając do prania wstawilam na 40 stopni pranie delikatne na godzinę. Powinno być ok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja przyszalałam bo prałam na programie 3h xD Ale miałam kilka ubranek z plamkami, wiadomo jak to używane i najpierw mydełkiem zaprałam a potem do pralki na ten program i śladu nawet po plamkach nie ma

Wczoraj mnie przyjaciółka zaszokowała bo przyjechali a ja akurat prasowałam pieluchy i ona do mnie czy ja oszalałam?! Nowe pieluchy prać?!
I co się okazało... ona nowych rzeczy nie prała... Ani ubranek ani pieluch. Moja siostra jest krawcową, byłam u niej w pracy kiedyś i nigdy ale to nigdy nie założyłabym dziecku nieupranego ubranka nawet jak jest nowe ani buziaka bym nie wytarła nieupraną pieluchą. W tych materiałach jest tyle kurzu i to po różnych miejscach szwalni się wala... Aż mnie ciarki przeszły jak mi powiedziała.
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 09:45   #1395
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Ja śpię głównie na prawym w ciąży, wcześniej wolałam lewy.
Na wznak się duszę



Mi się ciągle śnią dzieci, spioszki, body, kaftaniki itp

Ja mam z ikea taka długa zwykła poduszkę. Nie kupowalam do karmienia, ale na ciążowej śpię.

Zaraz się zbieram na Sr, dziś o symptomach przepowiadajcych poród.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
my w czwartek mamy pierwsze zajecia w SR
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 09:46   #1396
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

W Wawie wyszło słońce, a akurat jestem w drodze na usg pózniej do domu, z Tz po auto zastępcze bo nasze idzie do lakiernika, ikea i wpadnę po szlafrok do textilu. Obiad to chyba będzie zapiekanka z ikei xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 09:48   #1397
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Ja poduszkę do karmienia dostałam w gratisie do poduszki ciężarowej. Na sr mówili ze bardzo sie przydaje, wiec nawet gdybym jej nie dostała to bym kupiła
Mohnka to będę Cie trzymać w niepewności do końca tygodnia :/ ? Kiepskie podejście.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
W niepewności.. 😩 no ja się pocieszam tym, że jest na tyle dobrze, że nie chcą robić badań co parę dni tylko co prawie 2 tygodnie. Ubzdurałam sobie, że pod koniec tygodnia wyjdę do domu... 😢😢
Cytat:
Napisane przez marg0lcia Pokaż wiadomość
Właśnie jestem w przychodni, przede mną 7osób do recepcji i wszyscy udają, że mnie nie widzą najpierw zmierzyli mnie i brzuch i się wszyscy odwrocili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------


Edit zauważyła mnie Pani z recepcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pani z recepcji.. Szkoda, że tylko ona ma dobry wzrok. Od tej pory też będę przeczulona na kobiety w ciąży i będę je przepuszczac jeszcze bardziej..
Ale czasem można palnąć gafę, jak mój Tz w poczekalni u gin 😂😂 zapytał się jakiejś kobiety obok nas jaka płeć.. Co prawda to jakaś stara znajoma była, ale zrobiła się czerwona i mówi, że póki co nie spodziewa się dziecka. Przypał 😁😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
To ja przyszalałam bo prałam na programie 3h xD Ale miałam kilka ubranek z plamkami, wiadomo jak to używane i najpierw mydełkiem zaprałam a potem do pralki na ten program i śladu nawet po plamkach nie ma

Wczoraj mnie przyjaciółka zaszokowała bo przyjechali a ja akurat prasowałam pieluchy i ona do mnie czy ja oszalałam?! Nowe pieluchy prać?!
I co się okazało... ona nowych rzeczy nie prała... Ani ubranek ani pieluch. Moja siostra jest krawcową, byłam u niej w pracy kiedyś i nigdy ale to nigdy nie założyłabym dziecku nieupranego ubranka nawet jak jest nowe ani buziaka bym nie wytarła nieupraną pieluchą. W tych materiałach jest tyle kurzu i to po różnych miejscach szwalni się wala... Aż mnie ciarki przeszły jak mi powiedziała.
Bleh .. Dla mnie to takie naturalne wyprać ubrania. To tak samo naczynia, kupione, nowe .. Po co je w takim razie myć idąc tym tokiem.. 😜 szok!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 09:49   #1398
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ja moją poduchę do spania wykorzystam jako poduchę do karmienia

Effpe - w końcu doczekałaś wolnego!

Mohnka - padłam, haha no trzeba uważać z tą uprzejmością

Ogarnęłam jako tako Bożenę... Aż nie chcę tam zaglądać, żeby się nie przerazić Tz najpierw się mnie pyta po co to robię i czy lekarz mnie nie przyjmie inaczej A potem jak się go pytałam jak "to" wygląda to powiedział, że sekator by się przydał

A jeszcze wrócę do tematu mówienia facetom wprost - poprosiłam dziś Tz, żeby umył wannę i poszłam mu ją wypsikać cilitem, a on po 5 min zadowolony poszedł i to spłukał Nie wiedziałam, że powinnam powiedzieć "weź gąbkę i wykonuj nią koliste ruchy póki wanna nie będzie lśnić, a następnie spłucz wodą"

U mnie też słońce świeci, zaraz skończy się pranie i jadę po wyniki

Edytowane przez decorail
Czas edycji: 2017-03-14 o 09:50
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 09:50   #1399
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez kasiunialusia Pokaż wiadomość
ja też pierwsze prania mam przed sobą i mam w związku z tym do Was pytanie, w ilu stopniach pierzecie ubranka? Patrzyłam na metki kilku ubranek i było podane 30-40
Ja też jeszcze nic nie prałam - czekam, aż będę miała miejsce w komodzie. Ale spokojnie, to tylko pranie takie jest moje podejście!
Nie mam zbyt dużo ubrań, więc powinno pójść szybko.

Piorę ubranka w takich temperaturach, jak na metkach, ale w programie do bawełny - długim (2,5 h), z podwójnym płukaniem. Potem będę prasować w wysokiej temperaturze i pakuję w worki foliowe, żeby się nie kurzyło.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-14, 09:54   #1400
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
To ja przyszalałam bo prałam na programie 3h xD Ale miałam kilka ubranek z plamkami, wiadomo jak to używane i najpierw mydełkiem zaprałam a potem do pralki na ten program i śladu nawet po plamkach nie ma

Wczoraj mnie przyjaciółka zaszokowała bo przyjechali a ja akurat prasowałam pieluchy i ona do mnie czy ja oszalałam?! Nowe pieluchy prać?!
I co się okazało... ona nowych rzeczy nie prała... Ani ubranek ani pieluch. Moja siostra jest krawcową, byłam u niej w pracy kiedyś i nigdy ale to nigdy nie założyłabym dziecku nieupranego ubranka nawet jak jest nowe ani buziaka bym nie wytarła nieupraną pieluchą. W tych materiałach jest tyle kurzu i to po różnych miejscach szwalni się wala... Aż mnie ciarki przeszły jak mi powiedziała.
Ja nawet dla siebie nowe piore wszystko. Samo to, że dużo ludzi to macalo lub przymierzalo i nie wiadomo kto co wcześniej dotykał . I często też nowe rzeczy mają taki fabryczny zapach.
A co do snów to wczoraj śniło mi się, że wszystkie dziewczyny z mojej podstawówki! były w ciazy i jedna urodziła i nie mogła karmić, i pozostałe musiały na zmianę karmić to jej dziecko 😂 i byłam przerażona, że mam czyjeś dziecko karmić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Glassball
Czas edycji: 2017-03-14 o 09:56
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 10:01   #1401
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
To ja przyszalałam bo prałam na programie 3h xD Ale miałam kilka ubranek z plamkami, wiadomo jak to używane i najpierw mydełkiem zaprałam a potem do pralki na ten program i śladu nawet po plamkach nie ma

Wczoraj mnie przyjaciółka zaszokowała bo przyjechali a ja akurat prasowałam pieluchy i ona do mnie czy ja oszalałam?! Nowe pieluchy prać?!
I co się okazało... ona nowych rzeczy nie prała... Ani ubranek ani pieluch. Moja siostra jest krawcową, byłam u niej w pracy kiedyś i nigdy ale to nigdy nie założyłabym dziecku nieupranego ubranka nawet jak jest nowe ani buziaka bym nie wytarła nieupraną pieluchą. W tych materiałach jest tyle kurzu i to po różnych miejscach szwalni się wala... Aż mnie ciarki przeszły jak mi powiedziała.
Twoja przyjaciółka nie jest niestety odosobnionym przypadkiem. Bardzo dużo ludzi nie pierze nowych rzeczy ze sklepu... A ja mam zawsze w głowie, że tylu ludzi przede mną macało tą rzecz w sklepie brudnymi rękami i nie wiadomo czy rzecz nie jest ze zwrotu.
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 10:02   #1402
kingaluna
Rozeznanie
 
Avatar kingaluna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Hej Wszystkim

Fartuszku, wow super waga! Przyznaj się co Ty jesz, że maluszek rośnie jak szalony

Ale macie sny! Ja też co jakiś czas odwalam szaleństwo w snach

Gniazdko i rogala do karmienia mam z SuperMami. Wczoraj przyszła paczka i jestem szczęśliwa. Mam też z tej firmy poduchę ciążową i jest w porządku

Kupiłam śliczny kocyk, podusię i rożek w króliczki, ale chyba kupię jeszcze jeden rożek trochę gorszej jakości, bo tego to jest mi szkoda wziąć do szpiatala.

A ja śpię prawie ciągle na plecach... ostatnio jak miałam wykonywane usg, lekarz pytał czy jest mi duszno itp., zaprzeczyłam i stwierdził, że jak tak wygodnie mi się śpi to na razie nie widzi przeciwskazań

1489485694156.jpg
1489485702851.jpg
1489485712637.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kingaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 10:15   #1403
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez kingaluna Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim

Fartuszku, wow super waga! Przyznaj się co Ty jesz, że maluszek rośnie jak szalony

Ale macie sny! Ja też co jakiś czas odwalam szaleństwo w snach

Gniazdko i rogala do karmienia mam z SuperMami. Wczoraj przyszła paczka i jestem szczęśliwa. Mam też z tej firmy poduchę ciążową i jest w porządku

Kupiłam śliczny kocyk, podusię i rożek w króliczki, ale chyba kupię jeszcze jeden rożek trochę gorszej jakości, bo tego to jest mi szkoda wziąć do szpiatala.

A ja śpię prawie ciągle na plecach... ostatnio jak miałam wykonywane usg, lekarz pytał czy jest mi duszno itp., zaprzeczyłam i stwierdził, że jak tak wygodnie mi się śpi to na razie nie widzi przeciwskazań

Załącznik 6968286
Załącznik 6968291
Załącznik 6968296

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny kocyk 😍😍😍 mnie czasami kusi, żeby kupić coś różowego.. 😁 może kiedyś będę szukać sukienek. ☺

A ten "pontonik" przypomina mi mój, który uszyła teraz moja mama. ☺

1489486403592.jpg
1489486412986.jpg
1489486423153.jpg
1489486433231.jpg
1489486440905.jpg


Jeszcze się pochwalę kompletem do wózka i podusiami. Nie będę musiała kupować. 😀 tylko myślę, czy te kokardki będą pasować dla chłopczyka 😣 chyba odczepię...
Moja mama też chciała wnusię 😂 może stąd takie wykończenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 10:24   #1404
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

hej dziewczyny

u nas też dziś piękny, słoneczny dzień, aż moja kicia poczuła wiosne i zachowuje się jakby się szaleju najadła

dziś w Gdańsku warsztaty Bezpieczny maluch, zapisałam się, ale przeanalizowałam harmonogram i wykład z zakresu pierwszej pomocy dla dziecka, czyli to co mnie najbardziej interesuje zaczyna się dopiero o 19, zaś pomoc dla cięzarnych o 20, nie wytrzymam tak długo. Z dojazdem całość dla mnie to ponad 5 godzin, wieczorem wszystko mnie boli, więc niestety zrezygnowałam.

W sobotę 01.04 warsztaty Mama Wie w Gdańsku w godzinach okołopołudniowych więc tu raczej dam radę biletów darmowych już nie ma, jedynie teraz za 14 zł są sprzedawane....

Śpię najczęściej na prawym boku, tak mi najwygodniej, na lewym jakoś dziwnie serce mnie telepie i duszności mnie łapią (nie zawsze). A sny też mam takie, że najlepsze scenariusze holywoodzkie mogą się schować

wczoraj kupiliśmy synkowi super buciki, całe skórzane, zdrowe i wyglądają świetnie, produkcja polska, oryginalne wzory, ceny dosyć niezłe jak za taką jakość 200-300 zł. Ale co jest najfajniejsze, można sobie zaprojektować własne, począwszy od koloru nici poprzez materiał, skończywszy na kolorze sznurowadeł. rozmiarówka bodajże od nr 20 do 42, więc chyba nawet dla siebie coś skomponuję

jeśli chodzi o pranie nowych rzeczy, tu nawet nie chodzi o ten kurz i brud, który może na nich być, ale ta chemia, którą naszpicowane są nowe tkaniny dla noworodka jest jeszcze gorsza. za pranie jeszcze się nie wzięłąm i nawet nie mam takiej perspektywy na razie, bo nie mam gdzie tego układać. Najpierw musimy ogarnąć pokoik dla małego, ale to raczej za miesiąc.

ostatnio sporo czasu poświęcam na zgłębianie tajników szycia i tak mnie kusi żeby taką kurkę z minky uszyć samemu, ale obawiam się że słabo by wyszło, chyba lepiej kupię.
Fartuch a czy możesz wrzucić fotkę swojej kurki? (ale to zabrzmiało bez podtekstów proszę )
__________________

Edytowane przez milutek
Czas edycji: 2017-03-14 o 10:25
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 10:25   #1405
kingaluna
Rozeznanie
 
Avatar kingaluna
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Mohnka Pokaż wiadomość
Piękny kocyk 😍😍😍 mnie czasami kusi, żeby kupić coś różowego.. 😁 może kiedyś będę szukać sukienek. ☺

A ten "pontonik" przypomina mi mój, który uszyła teraz moja mama. ☺

Załącznik 6968406
Załącznik 6968411
Załącznik 6968416
Załącznik 6968421
Załącznik 6968426


Jeszcze się pochwalę kompletem do wózka i podusiami. Nie będę musiała kupować. 😀 tylko myślę, czy te kokardki będą pasować dla chłopczyka 😣 chyba odczepię...
Moja mama też chciała wnusię 😂 może stąd takie wykończenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojaaacieee, ale zdolniacha ta Twoja mama! Wszystko wygląda jak sklepowe. Może powinna pomyśleć o otworzeniu firmy
Ja też czasami mam ochotę kupować chłopięce rzeczy, może kiedyś będzi mi dane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kingaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 10:28   #1406
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ale piękne rzeczy macie

Dziewczyny jestem w szoku...!
Wlasnie szlam na autobus niestety podjechał szybciej wiec postanowiłam jechać następnym ale kierowca czekał na mnie az spokojnie dojdę na przystanek i jeszcze mnie zagadał który miesiac, czy pierwsze opowiadał ze ma trójkę juz i piękne wspomina nadejście na świat każdego dziecka ze to piękna sprawa i kazał mi wejść na stronę komunikacji miejskiej i zamówić za darmo znaczek "baby on board" i ze dzięki temu każdy musi mi ustąpić miejsca priorytetowego w autobusie dla ciężarnych bo niestety rzadko sie to zdarza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 10:59   #1407
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Po badaniach. 215zł poooszlo no ale ostatnie więc idzie przeboleć. Do tego zatankowalam paliwo i łącznie 300zł przepadło. Masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Jakie piękne rzeczy!! 😍😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 11:04   #1408
misja0181
Rozeznanie
 
Avatar misja0181
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 565
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Efffpe ale fajny pan kierowca

Mohnka śliczne te rzeczy Ci mama uszyła
Ja wczoraj uszyłam moja pierwsza w zyciu rzecz... kocyk ... i dzis juz maszyna nie kreci hehehe musze czekac az małz wroci na weekend i naprawi.

Kiwaczka uciekaja pieniadze przez palce jak woda :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misja0181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 11:05   #1409
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dzień dobry ☉☉ u mnie słoneczko a ja się dopiero obudziłam! Też mam koszmary i głupie sny.. co chwila się budzę. Najlepiej zasypia mi się na lewym boku ale ciągle się wierce.

Gratuluję wczorajszych udanych wizyt jejuu ale teraz szybko rosną nam dzieciaczki

Morglocia - hahaha padłam z tym snem 😂

Efffpe - w końcu sie doczekałaś, jeszcze dwa dni ☺ dzielna i cierpliwa jesteś! Odpoczniesz i będziesz mieć czas dla siebie.
Jaki miły kierowca! Super facet

Kiwaczka - jaka fantazja 😂 to ja aż takich snów nie mam. Wygrałyście dziś z Margolcią 😁

Gornek - powodzenia na wizycie

Ja ogarniając Bożene strasznie się zacinam dopiero widzę to jak założę majciochy a później idę siku, są całe w plamkach. Przeglądam w lusterku ale i tak nic nie widzę 😂

Kingaluna - super zakupy ❤

Mohnka - ooo mama ma talent same cuda
Kokardka faktycznie taka dziewczęca ale dla chłopca też może być, jak Ci przeszkadza to odprujesz

Milutek - hahaha a ja kilka razy czytałam "super becik" i się zastanawiam jak to skórzany, jak to tyle pieniędzy i co to za rozmiary 😂 Wow a gdzie to można sobie tak samemu projektować, super sprawa!

Wczoraj dużo rzeczy załatwiliśmy ☺ w końcu wózek zamówiony, zostało na Bebetto Torino. Kupiłam też na allegro 3 koszule do karmienia łóżeczko też kupione. No i wakacje przyrezerwowane - początek września (10dni) nad polskim morzem. Teściowa pracuje w GDDKiA - mają po całej Polsce swoje domki, ośrodki i hotele 😀 cenowo super bo akurat tam gdzie mamy przyrezerwowane 30zł za osobę, warunki na najwyższym poziomie no i zaliczki płacić nie musimy, wystarczy że zrobimy przelew nawet tydzień przed wyjazdem, żeby po prostu było zapłacone jak dojedziemy na miejsce i tyle także w każdej chwili możemy zrezygnować jakby coś się podziało do tego czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 11:07   #1410
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7185862 6]Ale piękne rzeczy macie

Dziewczyny jestem w szoku...!
Wlasnie szlam na autobus niestety podjechał szybciej wiec postanowiłam jechać następnym ale kierowca czekał na mnie az spokojnie dojdę na przystanek i jeszcze mnie zagadał który miesiac, czy pierwsze opowiadał ze ma trójkę juz i piękne wspomina nadejście na świat każdego dziecka ze to piękna sprawa i kazał mi wejść na stronę komunikacji miejskiej i zamówić za darmo znaczek "baby on board" i ze dzięki temu każdy musi mi ustąpić miejsca priorytetowego w autobusie dla ciężarnych bo niestety rzadko sie to zdarza


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Moja znajoma jak byliśmy u niej w Londynie i była w ciąży to właśnie miała ten znaczek i za każdym razem mimo tłoku ktoś jej ustępował miejsca czy w pociągu czy w autobusie, super sprawa. Szkoda, że u nas w Polsce nikt na to nie wpadł. Bardzo mi się ten znaczek podobał szkoda, że tak późno się dowiedziałaś o tym
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 11:26:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.