Mamy majowe 2017 cz.V - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-17, 17:07   #2161
Mohnka
Rozeznanie
 
Avatar Mohnka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 965
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Mohnka - no bez przesady, lekarze wiedzą, co robią i uważam, że powrót do domu na tym etapie to bardzo dobra decyzja tym bardziej, że sytuację masz stabilną od jakiegoś czasu już

Vikunia - luz blues - u mnie też czarne chmury...
No tak.. Ale pewnie pomyślała, że to moja decyzja albo co, zanim Tz zaczął tłumaczyć, że to jeszcze nic pewnego.. Ehh. Przecież przez głowę by mi to nie przeszło, ryzykować.. 😓

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mohnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 17:12   #2162
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Widze ze czarne chmury u nas na watku. U mnie to samo. Mam dosc tej ciazy, wiem nie powinnam tak gadac, ale ona wyciąga ze mnie wszystkie sily. Mam ochote wyc w poduszke.
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 17:25   #2163
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ja też będę rodzić bez stanika, w ogóle zdziwiłam się, że chcecie rodzić w staniku
Mohnka super jakby udało się wyjść

Jutro zaczynamy malować pokój małego i powoli ogarniac temat, ja zaczelam już rzeczy do torby na porodowke pakować ale z praniem i prasowanie to jeszcze jestem w czarnej d..

Robie kotleciory!

Wkurza mnie Tauron, najpierw robią miesiąc rozliczenie i podsumowanie półrocza a teraz mi wyszło 3 stowy do zapłaty do połowy kwietnia, super :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez CamomileS
Czas edycji: 2017-03-17 o 17:26
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 17:26   #2164
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ja też mam czasem gorsze dni... robię sobie wtedy DZIEŃ BEZ CIĄŻY powiadamiam o tym męża i udaję że wcale w niej nie jestem, staram się nie myśleć o ciążach/porodach/wyprawkach, nie czytam wtedy naszego wątku, tylko książki. Kupuję coś dla SIEBIE. Robić za dużo nie dam rady, szaleństwa więc odpadają. Polecam tą metodę raz na jakiś czas
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 17:28   #2165
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Ja też mam czasem gorsze dni... robię sobie wtedy DZIEŃ BEZ CIĄŻY powiadamiam o tym męża i udaję że wcale w niej nie jestem, staram się nie myśleć o ciążach/porodach/wyprawkach, nie czytam wtedy naszego wątku, tylko książki. Kupuję coś dla SIEBIE. Robić za dużo nie dam rady, szaleństwa więc odpadają. Polecam tą metodę raz na jakiś czas
Haaha padlam, super pomysł!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 17:28   #2166
Kiimbaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 40
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Gornek dzięki za odp. Jeszcze wczoraj czytałam w necie i rzeczywiście najczęściej się umawia wcześniej na taki poród.

Czy którejś z was dziewczyny berbeć się jeszcze nie obrócił czy tylko ja mam taką uparciuszkę ?

Misja, przedwcześnie się cieszyliśmy. Okazuje się że pieniędzy brak i i tak wcześniej niż za 2 lata pewnie placyk nie stanie ;]
Coś mi się pomyliło i odp na Twoje pytanie Bunnybe 😜
Moja mała też się nie obróciła, a w którym Ty jesteś tc bo nie pamiętam. U mnie usg było w 30+6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiimbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 17:43   #2167
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Osiągnęłam dzisiaj szczyt swojej chwiejności emocjonalnej w ciąży. Pojechaliśmy sprawdzić, co z samochodem. Jeszcze nie jest zrobiony, a na dodatek zauważyli, że kopci się z rury wydechowej jakiś czarny dym. Już mi się chciało płakać i rzucałam wiązanki jedna za drugą. Pojechałam potem do apteki, bo gościu miał mi Mama DHA zamówić, a mają tam dobrą cenę. Okazało się, że nie przywieźli mu. Zaproponował mi tylko sporo droższą Mamę DHA Premium. A co ja zrobiłam? Prawie się popłakałam w aptece Ze łzami w oczach powiedziałam, że mi już wszystko jedno i że biorę co jest. Facetowi chyba było głupio, bo dał mi darmowe próbki kremów i jakiś spray do nóg i powiedział "chociaż sobie pani nogi posmaruje". Kurtyna W sumie mógł mi coś na uspokojenie dać jak teraz tak myślę
Biedactwo

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość

Melka - ojej taka zaawansowana cukrzyca jest bardzo ciężka.. ma insuline czy jakaś specjalna aparaturę czy jak? Całe życie trzeba się pilnować.. ale chyba kwestia przyzwyczajenia, prawda?

W rosmannie jest teraz promocja na Pregne DHA z kartą rossne, kosztuje 19 zł a normalnie 29

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, mąż używa dwóch rodzajów insuliny. Tylko sam wstrzykuje penem, nie chce pompy insulinowej, bo to cały czas wbite ciało obce. Dla mnie niestety sporo strachu, bo zdarzają się hipoglikemie, a wtedy jest totalnie nieświadomy tego, co robi.

Byłam w Rossmannie wczoraj, a nie wiedziałam o tej Pregnie
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-17, 17:50   #2168
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Talusia ja właśnie kupiłam sobie tą pregnę DHA i jeszcze mój krem do masażu palmersa też jest z tą kartą tańszy, więc ogólnie zaoszczędziłam 16 zł

Ja też mam czarne dni ostatnio przez to że się Mała nie obróciła. Na początku patrzyłam na to optymistycznie a teraz wizja cc mi sie bardzo nie podoba :P

O Kimba, a jak czujesz teraz ruchy, gdzie Twoja kopie,a gdzie ma glówkę?
Ja ostatnie badanie miałam tydzień temu i wtedy to był równo 31 tydzień i 0 dni, czyli skończony 30 ;]
Co Ci lekarz mówił o tym położeniu i cc?

Edytowane przez Baambi
Czas edycji: 2017-03-17 o 17:52
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 17:54   #2169
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Melka - dopiero teraz doczytałam o tej cukrzycy - to całe życie na czujce? Ale na pewno już się przyzwyczaił prawda?
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 17:59   #2170
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Zrobiłam na kolacje spaghetti z tuńczykiem wg przepisu z Internetu. Jakoś za dobre to to nie jest. Zjadłam ale więcej nie zrobie. Zobacze co na to mąż powie. Wole normalne spaghetti albo zwykłą sałatkę z tuńczykiem)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:03   #2171
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Melka - na pewno jest strach i obawy.. niektórzy myślę ze cukrzyca to nic takiego ale w takim zaawansowanym stopniu przekichane.. eh te choroby są tak okropne! Ważne że macie siebie i że mu pomagasz jak tylko możesz *
Właśnie też bym nie wiedziała o tej pregnie ale przyszedł mi mail

Bambi - o dokładnie, Palmers też na promocji 😀 fajna ta karta bo faktycznie czasem się opłaca! Tak samo przyszedł mi mail ze przy następnych zakupach mogę wziąć sobie za grosz oliwke na rozstępy z Babydream

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-17, 18:12   #2172
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ooo Talusia ciekawe czy i mi przyjdzie taki mail

Tż robi pokoik na górze, może już w ten weekend będziemy malowac to wtedy w przyszłym tyg. kupimy łóżeczko i zacznie się radość dekorowania lubię dobierać kolory, tkaniny, dekoracje.
Szkoda że pokoik nie jest większy ale i tak, mam nadzieję, będzie przytulny.
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:14   #2173
Kiimbaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 40
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

No i ja też się właśnie załamałam, dzwonił mąż że jakiś kretyn cofnał jak podjeżdżał pod sklep i go nie zauważył i mamy rozwalony zderzak tylny, a ten samochód wlasnie mieliśmy wystawić na sprzedaż 😢
Czekają na policję bo żaden nie poczuwa się do winy, ehh.

Baambi u mnie główka jest w okolicach pępka, trochę nad po prawej stronie i stópki przy twarzy na usg były, ale generalnie bardzo czesto mi gmera nimi po lewej stronie. Jak leżę na lewym boku to czasami tak mi tam je wypycha, jakby materaca chciała dotknąć 😜 oprócz tego na pęcherz czasem odczuwam też nacisk wiec ja mam wrażenie że ona tam tańczy.
Moja lekarka właściwie nic takiego nie powiedziała, teraz 3.04 mam kolejne usg i 20.04 jeszcze jedno w razie co będzie, zobaczymy, powiedziała że jak się nie obróci na następnej to niby można czekać do 20 ale że będę musiała zacząć nastawiać się że może być cc.
Mnie nie przeraża jakoś tak specjalnie wizja cc, miałam już parę operacji i chyba mniej bym się bała takiej zaplanowanej na konkretny dzień operacji niż poród siłami natury. A Ty teraz kiedy masz wizytę i będziesz coś więcej wiedziała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiimbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:32   #2174
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Ojej jaki pech Kimba ale wina chyba tego kolesia prawda? może jakiś świadek by pomógł

Podobnie mam do Ciebie z tym gmyraniem w boku
Ogólnie to w ogóle jeszcze nie czułam ruchów gdzieś w górze, w okolicy żeber. A spodziewam się że właśnie gdyby mała ułozyła się główkowo to powinnam takie ruchy poczuć.
To dobrze że się nie martwisz operacją to ze spokojem możesz po prostu czekać na rozwój sytuacji.
Ja jednak wolałabym nie znać dnia ani godziny porodu i wolałabym naturalnie urodzić, w momencie kiedy Ninka będzie gotowa i chciała wyjść sama. Czuję że jakbym znała konkretną datę tego cc to bardzo bym się stresowała i jeszcze to znieczulenie i cały przebieg cc mnie odstrasza. Do tego potem proces powrotu do pełnego zdrowia jest dłuższy a ja chciałabym jak najszybciej móc ćwiczyć siłowo :/

Słyszałaś o tym że są ćwiczenia na obrót dziecka? pozycje w których zaleca się leżeć. Wczoraj trochę próbowałam :P
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:32   #2175
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Mohnka Pokaż wiadomość
Dziewczyny zwariuję. Od paru dni mam taką ochotę na Laysy zielona cebulka, że zaraz zwariuję. �� dopiero jutro u mnie będzie Tz ...
Mohnka!!! Twoja wina!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170317_192912.jpg (110,0 KB, 37 załadowań)
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:34   #2176
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Kimbaa spokojnie, przeważnie jest tak, że wina leży po stronie cofającego
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:34   #2177
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Melka - dopiero teraz doczytałam o tej cukrzycy - to całe życie na czujce? Ale na pewno już się przyzwyczaił prawda?
Tak, trzeba być czujnym cały czas, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nagle spadnie cukier. Generalnie cukrzycy to czują, ale niestety - nie zawsze.

Cytat:
Napisane przez talusiax33 Pokaż wiadomość
Melka - na pewno jest strach i obawy.. niektórzy myślę ze cukrzyca to nic takiego ale w takim zaawansowanym stopniu przekichane.. eh te choroby są tak okropne! Ważne że macie siebie i że mu pomagasz jak tylko możesz *
Właśnie też bym nie wiedziała o tej pregnie ale przyszedł mi mail

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla ludzi cukrzyca to tylko podanie insuliny po jedzeniu. Niestety, nie jest tak różowo. Trzeba o siebie dbać.
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:34   #2178
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Wizytę następną mam 31ego, także niedługo bo za 2 tygodnie. A potem 4ego mam usg 3 trymestru u innego lekarza. Zobaczymy co lekarze powiedzą
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:38   #2179
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Słyszałaś o tym że są ćwiczenia na obrót dziecka? pozycje w których zaleca się leżeć. Wczoraj trochę próbowałam :P
Podobno są też specjalne masaże brzucha, żeby maleństwo obrócić, ale bolesne. Nie wiem czy to prawda, gdzieś słyszałam
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-17, 18:45   #2180
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Dopiero sie ogarnelam, usnęło mi sie po obiedzie, obejrzałam serial, spacer z psem, musiałam uszykować jeszcze na jutro ubranka i rożek na sr bo ostatnie zajęcia mamy, bedzie pokazowa kąpiel, ubieranie dziecka, pielęgnacja, pierwsza pomoc i kalendarz szczepień
Po sr wypiore jeszcze raz ro wszystko i będę mogła po części sie spakować do szpitala, bo mój Tz panikuje ze w razie co on nie bedzie wiedział co mi przywieść xd


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:48   #2181
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Feliciti Są są, ale lekarz mi powiedział że takie manipulacje przy brzuszku mogą sie bardzo źle skończyć. Opowiadał że zna jedną panią która się tym zajmuje i już 2 przypadki zgonu dzieci przez te jej praktyki były
Jest też możliwość obrotu dziecka przez lekarza przed porodem, ale to się robi ostatecznie i tylko w szpitalu z przygotowaną w pogotowiu salą na ewentualne cc.
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:50   #2182
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Dopiero sie ogarnelam, usnęło mi sie po obiedzie, obejrzałam serial, spacer z psem, musiałam uszykować jeszcze na jutro ubranka i rożek na sr bo ostatnie zajęcia mamy, bedzie pokazowa kąpiel, ubieranie dziecka, pielęgnacja, pierwsza pomoc i kalendarz szczepień
Po sr wypiore jeszcze raz ro wszystko i będę mogła po części sie spakować do szpitala, bo mój Tz panikuje ze w razie co on nie bedzie wiedział co mi przywieść xd


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
ależ Twój tż zaangazowany mój ma mi przynieść torbę z piwnicy, ciekawe kiedy to zrobi
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:50   #2183
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Ja też mam czasem gorsze dni... robię sobie wtedy DZIEŃ BEZ CIĄŻY powiadamiam o tym męża i udaję że wcale w niej nie jestem, staram się nie myśleć o ciążach/porodach/wyprawkach, nie czytam wtedy naszego wątku, tylko książki. Kupuję coś dla SIEBIE. Robić za dużo nie dam rady, szaleństwa więc odpadają. Polecam tą metodę raz na jakiś czas
Strasznie mi się to spodobało, mega pomysł


Ja też mam słaby dzień, mimo tak fajnego początku szybko opadlam z sił i cały dzień byłam do niczego. Teraz się relaksuję w kąpieli i to takie przyjemne po całym dniu, w końcu nie czuję kręgosłupa
Jak wyjdę i nie zasnę to zrobię Wam jeszcze fotki tych sukienek i kładę się do łóżka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:51   #2184
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Feliciti Są są, ale lekarz mi powiedział że takie manipulacje przy brzuszku mogą sie bardzo źle skończyć. Opowiadał że zna jedną panią która się tym zajmuje i już 2 przypadki zgonu dzieci przez te jej praktyki były
Jest też możliwość obrotu dziecka przez lekarza przed porodem, ale to się robi ostatecznie i tylko w szpitalu z przygotowaną w pogotowiu salą na ewentualne cc.
O matko, po takich informacjach w życiu bym się nie zdecydowała
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:51   #2185
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

On dba bardziej o siebie, bo jakby faktycznie cos sie działo to on jest w dupie, bo nie wie gdzie C jest. Tzn wie ze to wszystko trzymam w sypialni, ale on nie odróżni podkładów porodowych tych do szpitala a tych do domu, o ubrankach nie wspomnę xd


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:52   #2186
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Feliciti Są są, ale lekarz mi powiedział że takie manipulacje przy brzuszku mogą sie bardzo źle skończyć. Opowiadał że zna jedną panią która się tym zajmuje i już 2 przypadki zgonu dzieci przez te jej praktyki były
Jest też możliwość obrotu dziecka przez lekarza przed porodem, ale to się robi ostatecznie i tylko w szpitalu z przygotowaną w pogotowiu salą na ewentualne cc.
moja gin też mówiła o tych obrotach wykonywanych przez lekarzy, ale nie polecała, właśnie ze względu na to, ze nie zawsze dobrze się kończą
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:52   #2187
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Tez mam dzis ciężki dzien... Raz ze mam lenia a dwa jakos kompletnie nie mam humoru

Tz chciał spróbować ubrać pampersa na misiu i kurde zrobił to tak szybko ze az byłam w szoku :p
Tz ma cały weekend wolny wiec zleci weekend a w poniedziałek poprasuję ta pierwsz turę ubranek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:52   #2188
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Ja też mam czasem gorsze dni... robię sobie wtedy DZIEŃ BEZ CIĄŻY powiadamiam o tym męża i udaję że wcale w niej nie jestem, staram się nie myśleć o ciążach/porodach/wyprawkach, nie czytam wtedy naszego wątku, tylko książki. Kupuję coś dla SIEBIE. Robić za dużo nie dam rady, szaleństwa więc odpadają. Polecam tą metodę raz na jakiś czas
Strasznie mi się to spodobało, mega pomysł


Ja też mam słaby dzień, mimo tak fajnego początku szybko opadlam z sił i cały dzień byłam do niczego. Teraz się relaksuję w kąpieli i to takie przyjemne po całym dniu, w końcu nie czuję kręgosłupa
Jak wyjdę i nie zasnę to zrobię Wam jeszcze fotki tych sukienek i kładę się do łóżka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:53   #2189
kasiunialusia
Zadomowienie
 
Avatar kasiunialusia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 848
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
On dba bardziej o siebie, bo jakby faktycznie cos sie działo to on jest w dupie, bo nie wie gdzie C jest. Tzn wie ze to wszystko trzymam w sypialni, ale on nie odróżni podkładów porodowych tych do szpitala a tych do domu, o ubrankach nie wspomnę xd


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
aaa więc to o to chodzi nie wpadłam na to
__________________
kasiunialusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-17, 18:53   #2190
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy majowe 2017 cz.V

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Po sr wypiore jeszcze raz ro wszystko i będę mogła po części sie spakować do szpitala, bo mój Tz panikuje ze w razie co on nie bedzie wiedział co mi przywieść xd


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ja mam wrażenie, że mój nadal myśli, że termin to termin i nie ma mowy, żeby się coś działo wcześniej Może się lekko zdziwić.
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 11:26:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.