Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-17, 17:14   #151
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Pewnie tak, aczkolwiek nie wiem czy niektórzy nie mają wynagrodzenia uzaleznionego od tego, ile osób skorzysta z tych ich kodów.
Gdzieś mi mignęło, że czasem tak to wygląda, ale nie mam pojęcia jak jest w tym przypadku
Ale tak jak pisałam wyżej, plus za to, że jako jeden z nielicznych się wysilił i jakoś to zmontował. No chyba, że taki był wymóg firmy.
A macie zdjęcia z tej stylizacji? Z tego co piszecie to fajny pomysł. Najważniejsze, że Kamil jest spójny w swoim wizerunku i przekazie. Imprezowe ciuchy na party u szwara? Toż to jego żywioł Nie idzie w użalanie się nad sobą, obnoszenie z alkoholem, fajnizmem itp. Za chwilę zacznie być pozytywnie postrzegany. Tak jak pisała Ellen, nieważne co reklamujesz czy tanie wina czy ciuchy sportowe, ważna spójność. Laski straciły na tym występie, zwł, że popularny kanał na YT to podłapał.

Za to dziś Chorzewska ze swoją InstaPoradnią : cojest: przeprowadziła wywiad z uczestnikami. Adam możliwe, że też miał być, bo Kamil w relacji na IG go oznaczył, ale ostatecznie byli tylko Aga, Piotrek i Kamil. Czy to przez te polewy z Adama zrezygnował z udziału?

Ostatnia fotka ze złotych tarasów została w relacji Kamila okraszona piosenką "Złote tarasy" xD Lubił disco i hip hop w programie? Lubił. Nadal słucha i lubi, spójny ziomek xD Na tej fotce dziewczyna idąca tyłem wygląda jak Fitowa, ale to chyba nie ona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220617-162533_Chrome.jpg (131,0 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220617-162522_Chrome.jpg (112,0 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220617-162448_Chrome.jpg (70,8 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220617-162456_Chrome.jpg (64,7 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220617-162459_Chrome.jpg (87,4 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220617-162502_Chrome.jpg (67,9 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220617-162505_Chrome.jpg (70,4 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20220617-162508_Chrome.jpg (133,8 KB, 163 załadowań)
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 17:20   #152
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
A macie zdjęcia z tej stylizacji? Z tego co piszecie to fajny pomysł. Najważniejsze, że Kamil jest spójny w swoim wizerunku i przekazie. Imprezowe ciuchy na party u szwara? Toż to jego żywioł Nie idzie w użalanie się nad sobą, obnoszenie z alkoholem, fajnizmem itp. Za chwilę zacznie być pozytywnie postrzegany. Tak jak pisała Ellen, nieważne co reklamujesz czy tanie wina czy ciuchy sportowe, ważna spójność. Laski straciły na tym występie, zwł, że popularny kanał na YT to podłapał.
(...)
W punkt. Styl kompletnie mi obcy i raczej mnie odrzucający, ale jako element budowania spójnego wizerunku, wpasowującego się w jego styl życia, uwiarygodnionego jego osobowością, zainteresowaniami - tu się wszystko zgadza. Nie ma fałszu, robienia czegoś na siłę. Kto lubi tego typu rzeczy, stylówki, czy nawet styl życia, to duża szansa, że do niego to trafi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-17, 17:36   #153
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Uważam tak samo, chodziło o znaczenie słowa

Aga też miałaby o czym opowiadać, tylko po prostu nie potrafi. Ona od początku nie wyglądała na inprezowiczkę, a brnęła w to jak ćma w ogień. Jednak osoby lubujące się w domówkach czy imprezach na mieście, mają odpowiednią stylizację na takąż okazję, niekoniecznie taką jak siostra Kamila, ale taką, która pasuje. Widać, że styl Kamila to nie był jej naturalny styl, a jednak w ramach dopasowania się/przejęcia czyjegoś JA, próbowała brylować w jego środowisku jak jedna z nich, zamiast po prostu zachować swoją osobowość. To się czuje po prostu czy ktoś naturalnie wchodzi w towarzystwo, czy jest to na siłę. Teraz Kamil pozostał sobą i jest naturalny w tym co robi, nawet jeśli nie zachwyca to każdego, ale nie udaje nikogo, jest jaki jest i to co robi, czy reklamuje jest spójne. Aga pogubiła się i widać, że miota się teraz w tym wszystkim - tu winkowanie, tu odstrzelanie się na występy w TV, obietnice współprac, których nie widać itd. Dziś też w relacji wóda wjechała xD
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-18, 08:02   #154
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:41
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-18, 11:04   #155
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Zeby nie było, niestety Panstwo Fit oficjalnie "pokonani" w reklamy przez Gosie z Rolnika i jej kodzik 10 procent na badanie...... kału
Czekam na ich kolejny ruch....

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2022-06-18 o 11:07
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-18, 12:34   #156
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
A macie zdjęcia z tej stylizacji? Z tego co piszecie to fajny pomysł. Najważniejsze, że Kamil jest spójny w swoim wizerunku i przekazie. Imprezowe ciuchy na party u szwara? Toż to jego żywioł Nie idzie w użalanie się nad sobą, obnoszenie z alkoholem, fajnizmem itp. Za chwilę zacznie być pozytywnie postrzegany. Tak jak pisała Ellen, nieważne co reklamujesz czy tanie wina czy ciuchy sportowe, ważna spójność. Laski straciły na tym występie, zwł, że popularny kanał na YT to podłapał.

Za to dziś Chorzewska ze swoją InstaPoradnią : cojest: przeprowadziła wywiad z uczestnikami. Adam możliwe, że też miał być, bo Kamil w relacji na IG go oznaczył, ale ostatecznie byli tylko Aga, Piotrek i Kamil. Czy to przez te polewy z Adama zrezygnował z udziału?

Ostatnia fotka ze złotych tarasów została w relacji Kamila okraszona piosenką "Złote tarasy" xD Lubił disco i hip hop w programie? Lubił. Nadal słucha i lubi, spójny ziomek xD Na tej fotce dziewczyna idąca tyłem wygląda jak Fitowa, ale to chyba nie ona.

To jest projekt playera „five o’clock” . Bardzo mało promowany, ale z uczestnikami ślubów może być fajny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-19, 12:35   #157
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Jest gdzieś ten odcinek z nimi w roli głównej - choć nie wiem w sumie, po co pytam ? Bo niby miało być na youtube, ale nie mogę znaleźć.

Nie wiem, ja widziałam tę reklamę Kamila i szczerze, to dla mnie nic rażącego. Szwagier, kluby, białe spodnie to nie moje klimaty i recytował - jak to ktoś określił na wykopie - jak dziecko wierszyk na dzień matki, ale sam wysiłek włożony w tę reklamę (jakikolwiek montaż filmu, sensowne ujęcia, dobra jakość, pokazał reklamowany produkt) jest na plus i lepszy niż u 99% uczestników. Musiałabym się też bardzo czepiać, żeby twierdzić, że guziki na nim pękały - ok, nie jest to idealny rozmiar, ale nie wiem, czy za mały, czy po prostu krój nie do końca dopasowany do jego sylwetki.


Co do fitów, to obawiam się, że nie mieliby problemu z podobną reklamą do tegoż, co przedstawiono apropos badań - dziwi mnie taka deklaracja jak u Agnieszki, że "szkoda brać, jak dają". Kojarzy mi się to z kompletnym cebulanctwem i prowadzi właśnie do ośmieszania się i absurdów takich jak powyżej. Jednak wydaje mi się, że własna godność jest coś warta, a uczestnicy programu, którzy z marszu w większości otrzymują 100 tysięcy followersów, tak naprawdę mają podaną na tacy karierę w SM. Wystarczy nawet jak Oliwia pójść w makijaże, estetyczne fotografie i współpracę z wybranymi markami (no co do bonprixa to nigdy nie byłam jego fanką, ale reklamowane przez nią ciuchy przypadły mi do gustu, zresztą ogólnie ma fajny styl). Czy nawet Anita, która z reklamami przegina (Lipton ), bardziej ma nieco parcie na szkło, ale nadal wzbudza jakieś tam zainteresowanie, sympatię i raczej nie wielkie zażenowanie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-19, 13:41   #158
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

No Agnieszka chyba po prostu nie ma potencjału na bycie medialna postacią.Chyba jest nawet tym względem po drugiej stronie barykady, coś jak Iga - no takie osoby nie nadają się do tego z wielu względów...Nie mają fajnej osobowości, nie są zabawni, brakuje im lekkości, polotu itd.Nie mówiąc już o tym, że sam wizerunek wyniesiony z programu im szkodzi - nie wiem, jak potem można wychodzić z założenia, ze łatwo przyjdzie zabawa w influencerstwo, kiedy ma się negatywny wizerunek. No cos się pewnie zareklamuje i sprzeda, ale bez większych sukcesów. Ale niektóry prą do przodu, bez względu na wszystko...I potem masz taką Ige, która wychodzi z pomysłem napisania książki

No ja wiem, że teraz dzięki mediom społecznościowym ludziom się wydaje, że każdy może zostać gwiazdą, ale to nie jest prawda.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 14:21   #159
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Odnoszac sie do reklamy Kamila , szczerze to ja bym tak zareklamowanej koszuli nie kupila. Brzydko sie uklada. Odnosze wrazenie, ze wyslali mu za maly rozmiar , ktory musial zareklamowac i sie tak sztukowal do zdjecia



Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
"hejka kochani, często pytacie mnie jakiego chrustu używam, oto on".

Sorki, musiałam

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------



Uważam tak samo, chodziło o znaczenie słowa

Aga też miałaby o czym opowiadać, tylko po prostu nie potrafi. Ona od początku nie wyglądała na inprezowiczkę, a brnęła w to jak ćma w ogień. Jednak osoby lubujące się w domówkach czy imprezach na mieście, mają odpowiednią stylizację na takąż okazję, niekoniecznie taką jak siostra Kamila, ale taką, która pasuje. Widać, że styl Kamila to nie był jej naturalny styl, a jednak w ramach dopasowania się/przejęcia czyjegoś JA, próbowała brylować w jego środowisku jak jedna z nich, zamiast po prostu zachować swoją osobowość. To się czuje po prostu czy ktoś naturalnie wchodzi w towarzystwo, czy jest to na siłę. Teraz Kamil pozostał sobą i jest naturalny w tym co robi, nawet jeśli nie zachwyca to każdego, ale nie udaje nikogo, jest jaki jest i to co robi, czy reklamuje jest spójne. Aga pogubiła się i widać, że miota się teraz w tym wszystkim - tu winkowanie, tu odstrzelanie się na występy w TV, obietnice współprac, których nie widać itd. Dziś też w relacji wóda wjechała xD
No bo problem z Agnieszka cały czas jest ten sam - ona nie ma osobowosci, swojego charakteru czy stylu, dlatego z taka latwoscia wchlania to w jakim otoczeniu sie znajduje. Mnie u niej to tak irytowalo, ze szok.

Social media jako narzedzie w rekach Agnieszki to jest i bedzie katastrofa. Ona za bardzo potrzebuje uznania i byc widoczna zeby jakos z glowa do tego podejsc. Teraz karmi sie zainteresowaniem jakie wzbudza i na bank bedzie to ciagnela.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 14:29   #160
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Odnoszac sie do reklamy Kamila , szczerze to ja bym tak zareklamowanej koszuli nie kupila. Brzydko sie uklada. Odnosze wrazenie, ze wyslali mu za maly rozmiar , ktory musial zareklamowac i sie tak sztukowal do zdjecia
(...)
To jest taka stylówa właśnie - przymałe spodnie, przymałe koszule, fryzura na nowoczesnego sarmatę, buty na wysoki połysk itd.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 14:33   #161
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
No Agnieszka chyba po prostu nie ma potencjału na bycie medialna postacią.Chyba jest nawet tym względem po drugiej stronie barykady, coś jak Iga - no takie osoby nie nadają się do tego z wielu względów...Nie mają fajnej osobowości, nie są zabawni, brakuje im lekkości, polotu itd.Nie mówiąc już o tym, że sam wizerunek wyniesiony z programu im szkodzi - nie wiem, jak potem można wychodzić z założenia, ze łatwo przyjdzie zabawa w influencerstwo, kiedy ma się negatywny wizerunek. No cos się pewnie zareklamuje i sprzeda, ale bez większych sukcesów. Ale niektóry prą do przodu, bez względu na wszystko...I potem masz taką Ige, która wychodzi z pomysłem napisania książki

No ja wiem, że teraz dzięki mediom społecznościowym ludziom się wydaje, że każdy może zostać gwiazdą, ale to nie jest prawda.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
No wlasnie, gdyby Agnieszka byla jakas , to mialaby co pokazac. A taki profil w social, bez pomyslu na siebie bedzie takim blakaniem sie, sprawdzaniem i jeszcze nie wiadomo czym. Pewnie Agnieszka (jako coraz bardziej negatywna postac) tez cos na tym ugra, bo nie oszukujmy sie, przez to co robi, ciagle sie wyswietla w reklamach na Pudelku czy gdzie indziej i to tez jej cos da, bo w koncu o wyswietlenia chodzi i zainteresowanie i o tym zeby mowic, a nie o cos innego. O fitach tez caly czas sie mowi, negatywna reklama to tez reklama (jak ta o znizce na badanie kałU). Wiec wiecie Biznes to biznes :P

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To jest taka stylówa właśnie - przymałe spodnie, przymałe koszule, fryzura na nowoczesnego sarmatę, buty na wysoki połysk itd.
O jezu Tak to tez mozna :P Ja az tak sie jemu nie przygladalam, w sumie to obejrzalam 3 odcinki tego sezonu, ale chyba odpale sobie na Playerze calosc ;P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-20, 18:00   #162
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ja nie mówię, żebym kupiła tę koszulę - rozbawił mnie raczej ten pomysł - i w ogóle nie mam w zwyczaju kupować czegoś, bo ktoś to reklamuje, chyba że mam do danej osoby jakieś tam zaufanie pod kątem wiedzy np. na temat pielęgnacji albo jakiś ciuch mi wybitnie wpadnie w oko. Po prostu ta reklama nie jest zrobiona źle i tylko o to mi chodzi w mojej wypowiedzi. Fajnie pokazać reklamowane ubranie z wielu perspektyw.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
No Agnieszka chyba po prostu nie ma potencjału na bycie medialna postacią.Chyba jest nawet tym względem po drugiej stronie barykady, coś jak Iga - no takie osoby nie nadają się do tego z wielu względów...Nie mają fajnej osobowości, nie są zabawni, brakuje im lekkości, polotu itd.Nie mówiąc już o tym, że sam wizerunek wyniesiony z programu im szkodzi - nie wiem, jak potem można wychodzić z założenia, ze łatwo przyjdzie zabawa w influencerstwo, kiedy ma się negatywny wizerunek. No cos się pewnie zareklamuje i sprzeda, ale bez większych sukcesów. Ale niektóry prą do przodu, bez względu na wszystko...I potem masz taką Ige, która wychodzi z pomysłem napisania książki

No ja wiem, że teraz dzięki mediom społecznościowym ludziom się wydaje, że każdy może zostać gwiazdą, ale to nie jest prawda.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Cóż, nie zestawiałabym tutaj Igi z Agnieszką; Agnieszka to jedna z uczestniczek, która raczej bezpośrednio po emisji zdobyła sympatię widzów. Iga powiedziałabym, że jest najbardziej znienawidzoną obok może jeszcze Adama od Joanny postacią, na którą wylało się wiadro pomyj. Nie wiem, czy miała jakiekolwiek oferty współpracy. Większość osób jednak je ma i uważam, że to doskonała okazja do rozreklamowania nawet czegoś, co było czyjąś pasją/ pracą przed programem. Chociażby być może Oliwia ma więcej chętnych na makijaż, a Aneta na treningi personalne; można też zupełnie pójść w chałturzenie i ośmieszyć się jak fitowie, swoją drogą tak czysto mnie ciekawi, ile mają z tego dochodu.

I nie uważam zupełnie, że w Agnieszce nie ma zupełnie nic, bo mojej sympatii nie wzbudziła tak jak wszyscy uczestnicy tej edycji, ale spodobała mi się u niej ironiczność chociażby, która koresponduje też z nickiem na instagramie. Natomiast tych "małpeczek" i tym podobnych nie rozumiem, nie mam nic przeciwko żartom o alkoholu nawet, ale u niej tego jest za dużo.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 18:23   #163
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To jest taka stylówa właśnie - przymałe spodnie, przymałe koszule, fryzura na nowoczesnego sarmatę, buty na wysoki połysk itd.


Ja nawet tego nie oglądam.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 20:10   #164
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 22:15   #165
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No trąci hipokryzją
Mnie jeszcze zastanawia to, jaki jest sens wrzucania na IG zdjęć z kościoła z takich uroczystości?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-21, 12:15   #166
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
No trąci hipokryzją
Mnie jeszcze zastanawia to, jaki jest sens wrzucania na IG zdjęć z kościoła z takich uroczystości?
Muszą się przecież pochwalić, bo chrzest dziecka, to jakby ważna uroczystość co tam ślub, ważne, że ochrzciliśmy i musimy pokazać to światu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-26, 20:33   #167
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 15:37   #168
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ja to tylko tak tu zostawię ;-) UOKiK wzięło się za "specjalistów od reklamy", którzy nie oznaczają współpracy

https://antyweb.pl/polscy-influencer...arami-od-uokik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 17:13   #169
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89272683]Ja to tylko tak tu zostawię ;-) UOKiK wzięło się za "specjalistów od reklamy", którzy nie oznaczają współpracy

https://antyweb.pl/polscy-influencer...arami-od-uokik
[/QUOTE]

To głównie chodzi o sprawy grubego kalibru, gdzie ci pożal się bobrze influencerzy reklamowali jakieś mocno szemrane biznesy, które mogą narazić ludzi na duże straty. Szczerze wątpię, czy jakiś mały "wpływacz" będzie ścigany przez UOIiK za reklamowanie przysłowiowego ketchupu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-29, 18:20   #170
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89272683]Ja to tylko tak tu zostawię ;-) UOKiK wzięło się za "specjalistów od reklamy", którzy nie oznaczają współpracy

https://antyweb.pl/polscy-influencer...arami-od-uokik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Oooo Maffashion na liście, ciekawe za co

Wysłane z mojego Lenovo K33a48 przy użyciu Tapatalka
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 18:25   #171
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Oooo Maffashion na liście, ciekawe za co

Wysłane z mojego Lenovo K33a48 przy użyciu Tapatalka
Wszystkie te kary są za brak współpracy z UOKiK (cokolwiek to znaczy), a nie za jakieś konkretne oszustwa.

I też myślę, że wzięli się za grube ryby insta dla przykładu. Czy kiedyś kontrole dojdą do naszych keczupowych płotek to wątpię, ale kto wie.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 18:30   #172
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Oooo Maffashion na liście, ciekawe za co
Tłumaczy się, że na nieodebranie korespondencji z UOKiK.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 19:00   #173
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To głównie chodzi o sprawy grubego kalibru, gdzie ci pożal się bobrze influencerzy reklamowali jakieś mocno szemrane biznesy, które mogą narazić ludzi na duże straty. Szczerze wątpię, czy jakiś mały "wpływacz" będzie ścigany przez UOIiK za reklamowanie przysłowiowego ketchupu.
[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89272811]Wszystkie te kary są za brak współpracy z UOKiK (cokolwiek to znaczy), a nie za jakieś konkretne oszustwa.

I też myślę, że wzięli się za grube ryby insta dla przykładu. Czy kiedyś kontrole dojdą do naszych keczupowych płotek to wątpię, ale kto wie.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tłumaczy się, że na nieodebranie korespondencji z UOKiK.
I baaaardzo dobrze, że się za nich wreszcie wzięli.

Maffashion - och, jak mi przykro, że to akurat ona Nie trawię tej panny.

To i tak skromnie jeśli chodzi o te kary.
Może faktycznie to dopiero początek, więc zabrali się za "grube ryby", a potem przyjdzie czas na resztę.




Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 19:41   #174
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To głównie chodzi o sprawy grubego kalibru, gdzie ci pożal się bobrze influencerzy reklamowali jakieś mocno szemrane biznesy, które mogą narazić ludzi na duże straty. Szczerze wątpię, czy jakiś mały "wpływacz" będzie ścigany przez UOIiK za reklamowanie przysłowiowego ketchupu.
Mi w sumie nie chodzi o to, że zaraz się wezmą np. za Fitów i nalicza im kary. Chodzi mi o to, że coś się w temacie ruszyło. Nie jest to już szara strefa, na którą nikt nie zwracał uwagi. W branży się rozejdzie i podejrzewam, że nawet zwykłe "płotki" zaczną oznaczać współpracę, jeśli wcześniej tego nie robili.[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89272811]Wszystkie te kary są za brak współpracy z UOKiK (cokolwiek to znaczy), a nie za jakieś konkretne oszustwa.

I też myślę, że wzięli się za grube ryby insta dla przykładu. Czy kiedyś kontrole dojdą do naszych keczupowych płotek to wątpię, ale kto wie.[/QUOTE]Właśnie chodzi o oszustwa - o cóż by innego? Podejrzewam, że przy sprawach mniejszego kalibru urząd daje szansę na poprawienie błędów albo na złożenie wyjaśnień. I to się kryje pod definicją współpracy z urzędem. A może są takie cwaniaki, co sobie myślą, że jak nie odbiorą pisma o naruszeniach, to naruszeń nie ma ;-) i dlatego nie odbierają korespondencji. Bo od daty odbioru korespondencji zapewne zaczyna się liczyć jakis czas na złożenie odwolania albo usunięcie nieprawidłowości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 19:54   #175
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89272883]Właśnie chodzi o oszustwa - o cóż by innego? Podejrzewam, że przy sprawach mniejszego kalibru urząd daje szansę na poprawienie błędów albo na złożenie wyjaśnień. I to się kryje pod definicją współpracy z urzędem. A może są takie cwaniaki, co sobie myślą, że jak nie odbiorą pisma o naruszeniach, to naruszeń nie ma ;-) i dlatego nie odbierają korespondencji. Bo od daty odbioru korespondencji zapewne zaczyna się liczyć jakis czas na złożenie odwolania albo usunięcie nieprawidłowości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Właśnie nie wiadomo o co konkretnie. Zresztą oni jeszcze mają prawo się odwołać, bo decyzja nie jest prawomocna.

Już od jakiegoś czasu trochę się boją, bo już były takie sprawy, a przynajmniej ostrzeżenia z tego co pamiętam. Tylko jak się legitnie pooznacza współprace to insta obcina zasięgi. Także kombinują jak mogą, że może tylko #współpraca wystarczy i algorytm ich nie wyłapie.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 23:09   #176
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89272883]Mi w sumie nie chodzi o to, że zaraz się wezmą np. za Fitów i nalicza im kary. Chodzi mi o to, że coś się w temacie ruszyło. Nie jest to już szara strefa, na którą nikt nie zwracał uwagi. W branży się rozejdzie i podejrzewam, że nawet zwykłe "płotki" zaczną oznaczać współpracę, jeśli wcześniej tego nie robili.

Właśnie chodzi o oszustwa - o cóż by innego? Podejrzewam, że przy sprawach mniejszego kalibru urząd daje szansę na poprawienie błędów albo na złożenie wyjaśnień. I to się kryje pod definicją współpracy z urzędem. A może są takie cwaniaki, co sobie myślą, że jak nie odbiorą pisma o naruszeniach, to naruszeń nie ma ;-) i dlatego nie odbierają korespondencji. Bo od daty odbioru korespondencji zapewne zaczyna się liczyć jakis czas na złożenie odwolania albo usunięcie nieprawidłowości.
[/QUOTE]

Tak, jasne, mogą i ci mniejsi się przestraszyć. Dla mnie najważniejszy efekt to byłby taki, aby przestali reklamować rzeczy ocierające się o scam, jakieś piramidy finansowe i tego typu szemrane biznesy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 11:32   #177
ridley92
Raczkowanie
 
Avatar ridley92
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 249
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Tak, jasne, mogą i ci mniejsi się przestraszyć. Dla mnie najważniejszy efekt to byłby taki, aby przestali reklamować rzeczy ocierające się o scam, jakieś piramidy finansowe i tego typu szemrane biznesy.
Odkąd ogólnie poszła informacja o UOKiKu że zaczyna sprawdzać, tak magiczne "polecam mimo, że marka mi nie zapłaciła" nagle zaczęło znikać z IG Nagle wszyscy płacą za reklamę.
ridley92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 06:08   #178
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 06:34   #179
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Widziałam zdjęcie grupowe na Facebooku i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to, że fitowa Agnieszka wygląda bardziej w ciąży niż Martyna, która jest w zaawansowanej ciąży. Jeszcze stanęła bokiem i podkreśliła mankamenty swojej figury. Może nie powinnam tak komentować, ale naprawdę niekorzystnie wyszła. Za to Agata pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 07:31   #180
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Widziałam zdjęcie grupowe na Facebooku i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to, że fitowa Agnieszka wygląda bardziej w ciąży niż Martyna, która jest w zaawansowanej ciąży. Jeszcze stanęła bokiem i podkreśliła mankamenty swojej figury. Może nie powinnam tak komentować, ale naprawdę niekorzystnie wyszła. Za to Agata pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To samo pomyślałam jak tylko zobaczyłam to zdjęcie

I tak podziwiam Martyne, że wybrała się na to wesele w takie upały i to na końcówce ciąży. W sensie wiem, że nikt nie wiedział jaka pogoda będzie, a potwierdzali obecność wcześniej, ale pewnie latwo nie było.
A Agata faktycznie bardzo ładnie wyglądała
No i nowy Kamil zastąpił starego Kamila w ekipie ludków, a przecież z tamtym też już chyba wielka przyjaźń była
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 23:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.