Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-15, 11:05   #2431
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Widziałam, widziałam. Pary dość przewidywalne, chyba największe szanse mają Przemek i Justyna. Młodsza Marta miała fatalną sukienkę. W ogóle ciekawi mnie czy ten Maciej, skojarzył, że ten chłopiec u rodziców Marty, to jej syn. Ciekawe kiedy się dowie,że ona ma dziecko?
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik

Edytowane przez Personal_Jesus
Czas edycji: 2022-09-15 o 11:21
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-15, 12:09   #2432
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Pary zgodne w przewidywaniami (aż do tego stopnia, że byłam pewna, że eksperci jednak czymś zaskoczą i przemieszają). Ciężko stwierdzić, czy się sobie wzajemnie spodobali tak od pierwszego wejrzenia.

Przemek tak zdenerwowany i "co ja robię tu", że chyba bym zapytała, czy chce szklankę wody. Justyna jak dla mnie wyglądała niekorzystnie. Jest przypadkiem, gdzie jednak okulary dodają twarzy wyrazistości i charakteru. Ale chodzą plotki, że przetrwali - chociaż wiadomo, jak to bywa z plotkami z sieci.

Maciej to chyba bardzo miły człowiek, ale jakiś taki... Trudno go traktować poważnie. Co wcale nie oznacza, że nie jest solidny i nie okaże się dobrym partnerem. Uważam, że katowicka Marta wyglądała bardzo korzystnie i nawet ta sukienka zyskała jako element całościowej stylizacji. Co z tego będzie? Czy coś będzie? Zobaczymy.

Patryk, hmm. Komentarz, że chyba nigdy nie umawiał się z blondynką. Nie wiem. Mam wrażenie, że mu się Marta średnio spodobała. Ona nastawiona entuzjastycznie. Tak ogólnie to nieco podobni do siebie. Jak dalecy kuzyni.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-09-15 o 15:15
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-16, 00:31   #2433
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość



Czy pani burmistrz nauczy się wreszcie odmieniać nazwiska? Czy bierzesz sobie za męża Marcina Nowak? I nikt, nikt jej do tej pory nie powiedział, że w języku polskim deklinacja nazwisk męskich jest obligatoryjna?
Jezu, tak
Ale to jest kolejny przypadek, kiedy urzędnicy USC nie odmieniają nazwisk. Burmistrz Przasnysza też mówił o ślubie Wojciecha JANIK. Nie kumam, oni niby muszą akceptować zgodnie zaleceniami RJP imiona nadawane dzieciom, ale zasad odmiany nazwisk już nie muszą umieć?

(BTW nie wszystkie nazwiska męskie w języku polskim się odmienia ale wyjątków jest na tyle mało, wręcz maluteńko, że w tej dyskusji faktycznie można je pominąć )


Co do diskopolowca (współczuję każdej kobiecie, która by go dostala, ale to już moje prywatne preferencje) to ja nie odebrałam go podczas ślubu jako pajaca, on zaprezentował całe spektrum tików, nad którymi totalnie nie panował, prawdopodobnie nawet sobie nie zdaje z nich sprawy. To było dla mnie niesamowite doświadczenie, oglądać go (niesamowicie stresujące BTW) i nie diagnozuję go tu w żaden sposób, natomiast tak wyglądające tiki widywałam u osób z zespołem Tourette'a i nie widziałam u niego klimatu heheszkow w tym momencie, imo to wszystko co było na jego twarzy działo się poza jego wolą. W żaden sposób nie diagnozuję u niego Tourette'a, zdrowe osoby też mają tiki. Raczej chce powiedzieć, że mimo, że gościa nie polubilam ani teoche jako kandydata na męża dla kogokolwiek, to nie odbieram jego zachowania jaki pajacowania, tylko reakcję na stres.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-16, 08:12   #2434
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Jezu, tak
Ale to jest kolejny przypadek, kiedy urzędnicy USC nie odmieniają nazwisk. Burmistrz Przasnysza też mówił o ślubie Wojciecha JANIK. Nie kumam, oni niby muszą akceptować zgodnie zaleceniami RJP imiona nadawane dzieciom, ale zasad odmiany nazwisk już nie muszą umieć?

(BTW nie wszystkie nazwiska męskie w języku polskim się odmienia ale wyjątków jest na tyle mało, wręcz maluteńko, że w tej dyskusji faktycznie można je pominąć )


Co do diskopolowca (współczuję każdej kobiecie, która by go dostala, ale to już moje prywatne preferencje) to ja nie odebrałam go podczas ślubu jako pajaca, on zaprezentował całe spektrum tików, nad którymi totalnie nie panował, prawdopodobnie nawet sobie nie zdaje z nich sprawy. To było dla mnie niesamowite doświadczenie, oglądać go (niesamowicie stresujące BTW) i nie diagnozuję go tu w żaden sposób, natomiast tak wyglądające tiki widywałam u osób z zespołem Tourette'a i nie widziałam u niego klimatu heheszkow w tym momencie, imo to wszystko co było na jego twarzy działo się poza jego wolą. W żaden sposób nie diagnozuję u niego Tourette'a, zdrowe osoby też mają tiki. Raczej chce powiedzieć, że mimo, że gościa nie polubilam ani teoche jako kandydata na męża dla kogokolwiek, to nie odbieram jego zachowania jaki pajacowania, tylko reakcję na stres.
O tak, tak. Dla mnie też to była reakcja na stres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-16, 11:12   #2435
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
O tak, tak. Dla mnie też to była reakcja na stres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dla mnie tez, ale jak widze Marte młodsza i jego to maja mimo wszystko chyba podobny poziom, nie chce powiedzieć „wiejski”, ale chodzi mi o to, ze ona nie jest bizneswoman, mówiła w odpowiedzi na pytania na insta, ze bardzo dużo imprezowała(sugeruje się wyglądem i ogólnie po jej sm i programie) on grał disco polo, może to nie będzie taki zły duet.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 16:22   #2436
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dziewczyny, to nie był zespół Touretta i prawdopodobnie nawet nie stres, on po prostu coś wziął przed ślubem i nie mógł opanować głupawki.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 17:03   #2437
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to nie był zespół Touretta i prawdopodobnie nawet nie stres, on po prostu coś wziął przed ślubem i nie mógł opanować głupawki.
Niekoniecznie. Możliwe, że tak się u niego objawia zdenerwowanie. Nawet się tak trochę jąkał. Nie pomyślałabym raczej, że coś wziął. Szczególnie, że jako zawodowy kierowca może być zdaje się przebadany na obecność narkotyków. Tacy ludzie raczej nie ryzykują robienia jakichś głupot.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-17, 18:18   #2438
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Czy wyszło to gorzej niz u Igi? Nie oglądałam jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 18:36   #2439
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Czy wyszło to gorzej niz u Igi? Nie oglądałam jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ludzie piszą, że w jakimś sensie tak.

Tak, tutaj w kontekście tej sytuacji obok jego imienia postawiono właśnie imię Igi

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 20:46   #2440
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Czy wyszło to gorzej niz u Igi? Nie oglądałam jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Według mnie trochę podobnie ale chyba nie gorzej ale przed nami jeszcze impreza weselna a po zwiastunie chyba niezłe coco jambo u nich było
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 21:48   #2441
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to nie był zespół Touretta i prawdopodobnie nawet nie stres, on po prostu coś wziął przed ślubem i nie mógł opanować głupawki.
A to widziałaś, że coś wziął? Bez przesady, żeby wyrokować nie znając człowieka. Ludzie mają bardzo różne reakcje na stres, głupawka to reakcja bardzo typowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-17, 23:29   #2442
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
A to widziałaś, że coś wziął? Bez przesady, żeby wyrokować nie znając człowieka. Ludzie mają bardzo różne reakcje na stres, głupawka to reakcja bardzo typowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za ten komentarz.

Bardzo łatwo sie rzuca takie oskarżenia, też jestem ciekawa "podstaw".

Dla mnie poki co Maciek jest najmniej lubianym uczestnikiem sezonu i małe są szanse, że się to zmieni, to po prostu zupełnie nie mój klimat, zero cech wspólnych (a nie, już widzę potencjalną "mnie" w programie i ekspertow: "hmm. Ona lubi muzykę, gra metal. On grał disco polo. To ich połączymy razem, mają tyle wspólnego, no i albo ona go nawróci na metal, albo on ją na disco polo". Tak by właśnie było )
Natomiast dla mnie on się nawet nie zbliżył do Igi póki co, które rzucała kompletnie creepy komentarze i zachowywała się fatalnie, a on "po prostu" strzelał bardzo dziwne i niespotykane miny.
BTW gdzieś przeczytalam, że on z twarzy przypomina Ireneusza Krosnego i zgadzam się z tym, mimikę ma bardzo podobną. Byłby świetnym mimem (i nie musiałby przy tym śpiewać )
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-17, 23:42   #2443
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Maćka porównują do Igi? Serio? Nie zrozumiałam wcześniej w jakim kontekście ta Iga się pojawia. Dla mnie dziwne porównanie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 17:41   #2444
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
A to widziałaś, że coś wziął? Bez przesady, żeby wyrokować nie znając człowieka. Ludzie mają bardzo różne reakcje na stres, głupawka to reakcja bardzo typowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli co, wyrokować, że ma zespół Touretta albo inne zaburzenia neurologiczne czy rozwojowe jest ok, a że sobie zajarał ostro na rozluźnienie przed nagraniem to już drama? Ja mam mieć podstawy do podejrzeń o trawkę, a jakie wy macie podstawy do podejrzeń ciężkich chorób?
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 19:14   #2445
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Przeczytaj jeszcze raz do czego się odnosisz. Napisałam że w żaden sposób nie diagnozuję u niego Tourette'a, TYLKO że to co się działo z jego twarzą to TIKI.
I nie widzisz, że powiedzenie, że ktoś nie pajacuje, tylko ma tiki spowodowane stresem to jednak mniejszy kaliber, niż oskarżenie że się przyszło naćpanym na ślub w telewizji?
Bądź co bądź narkotyki są w tym kraju substancjami niedozwolonymi.

https://www.medonet.pl/zdrowie,tiki-...l,1729738.html
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 19:46   #2446
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Przeczytaj jeszcze raz do czego się odnosisz. Napisałam że w żaden sposób nie diagnozuję u niego Tourette'a, TYLKO że to co się działo z jego twarzą to TIKI.
I nie widzisz, że powiedzenie, że ktoś nie pajacuje, tylko ma tiki spowodowane stresem to jednak mniejszy kaliber, niż oskarżenie że się przyszło naćpanym na ślub w telewizji?
Bądź co bądź narkotyki są w tym kraju substancjami niedozwolonymi.

https://www.medonet.pl/zdrowie,tiki-...l,1729738.html
Wiem, czym są tiki, mam w rodzinie osobę cierpiącą na objawiające się tak zaburzenia neurologiczne, a sama mam wykształcenie medyczne. I uważam, że u Macieja to mylny trop. Moim zdaniem to, co wyrabiał z twarzą, było niemożliwym do powstrzymania śmiechem, głupawką i próbami okiełznania mięśni twarzy. Patrzył w górę, bo gdy spoglądał na ludzi, to brały go kolejne fale chichotu. Moje doświadczenie życiowe mówi, ze tak może kogoś nakręcić trawka. I jasne, nielegalna, ale jakże powszechna i łatwo dostępna. Zupełnie by mnie nie zdziwiło, gdyby ktoś zdecydował się zapalić "na rozluźnienie", a wyszło jak wyszło.
Zresztą on pajacuje nadal na weselu, wnosząc po zapowiedzi. Osoby z zaburzeniami neurologicznymi cechującymi się wyraźnymi tikami rzadko robią za bezobciachowych wodzirejów. Wystarczy posłuchać pary bohaterów z z. Tourett'a w programie o randkach osób niepełnosprawnych (Program Cupid czy jakoś tak). Weź tez pod uwagę, że parę lat temu był discopolowcem, grał koncerty, udzielał wywiadów. Przed kamerą raczej czuje się jak ryba w wodzie i chyba wręcz łaknie sławy.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2022-09-19 o 19:49
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 20:46   #2447
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Czyli co, wyrokować, że ma zespół Touretta albo inne zaburzenia neurologiczne czy rozwojowe jest ok, a że sobie zajarał ostro na rozluźnienie przed nagraniem to już drama? Ja mam mieć podstawy do podejrzeń o trawkę, a jakie wy macie podstawy do podejrzeń ciężkich chorób?
Ale czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej? jakie wy? Nie pisałam o żadnym zespole touretta ani o zaburzeniach neurologicznych. Napisałam, że głupawka to jedna z reakcji na stres. To że Ty masz doświadczenia, że taka reakcja jest po trawce nie oznacza od razu, że to jedyna przyczyna głupawki. A napisałaś to z taką pewnością, jakbyś co najmniej obok niego stała i widziała na własne oczy, że coś brał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 13:59   #2448
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Ale czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej? jakie wy? Nie pisałam o żadnym zespole touretta ani o zaburzeniach neurologicznych. Napisałam, że głupawka to jedna z reakcji na stres. To że Ty masz doświadczenia, że taka reakcja jest po trawce nie oznacza od razu, że to jedyna przyczyna głupawki. A napisałaś to z taką pewnością, jakbyś co najmniej obok niego stała i widziała na własne oczy, że coś brał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez uważam, ze to tylko reakcja na stres. Pewnie tez nie spodobała mu się od razu żona i śmiechem chciał to przykryć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 12:03   #2449
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Nadal uważacie, że stres albo Tourett? Widać, że mu bomba zeszła po jakimś czasie, bo na weselu jeszcze się pruje, a w setkach jest już poważny, rozsądnie gada i nic mu facjaty nie wykręca.
PS. jak nagle zawył JAJAJA COCO JUMBO siedząc obok spokojnej Marty przy stole to rykłam na całą chatę XD


Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2022-09-21 o 12:24
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-21, 12:26   #2450
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Nadal uważacie, że stres albo Tourett? Widać, że mu bomba zeszła po jakimś czasie, bo na weselu jeszcze się pruje, a w setkach jest już poważny, rozsądnie gada i nic mu facjaty nie wykręca.
PS. jak nagle zawył JAJAJA COCO JUMBO siedząc obok spokojnej Marty przy stole to rykłam na całą chatę XD

On mnie autentycznie przerazil.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 12:37   #2451
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja chyba czułam się bardziej niekomfortowo oglądając Justyne typ osoby, z którą nie wytrzymałabym godziny, więc już współczuje Przemkowi
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 12:45   #2452
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja chyba czułam się bardziej niekomfortowo oglądając Justyne typ osoby, z którą nie wytrzymałabym godziny, więc już współczuje Przemkowi
Tak, trudne to jej poczucie humoru, zwłaszcza że chyba było mocno podlane alkoholem. Ale gdyby mi Przemka dobrali, tez bym może piła... Dla mnie absurdalnie aseksualny jest, taki typ mopsa. Jedyny akceptowalny fizycznie jest dla mnie Patryk, zwany na wykopie cyganem lub Ali Agcą ) Ma bardzo fajną, zdrową, wypracowaną sylwetkę i sympatyczną twarz.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2022-09-21 o 12:48
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 13:31   #2453
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja chyba czułam się bardziej niekomfortowo oglądając Justyne typ osoby, z którą nie wytrzymałabym godziny, więc już współczuje Przemkowi
Omg taaak, miałam ochotę jej powiedzieć - Justyna przestań gadać choć na chwilę. Taka trochę popisówa wyszła, myślę, że alkohol zrobił swoje ale ona w rzeczywistości chyba też taka jest. Drażniący bardzo typ, zjadła tego Przemka trochę na tym weselu i i bardzo antypatycznie wyszła w tym odcinku.
Dużo bardziej na weselu podobała mi się Marta38, jak dla mnie kobieta z klasą. Patryk mocno powściągliwy ale póki co to chyba najlepsza para sezonu.
Maciek i Marta32, plus dla Maćka za reakcję na informację o synu Marty. Wydaje mi się, że Marta to nie jego typ, raczej woli kobiety nie palące, mieszkają daleko i nie było tego wow między nimi - nie wróżę im związku.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 18:25   #2454
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mnie jakos kazdy irytuje w tej edycji
Justyna w tym odcinku dramat. Naprawde.

Martea38 ma tak flegmatyczny sposob bycia i mowienia ze nie mogę sie do niej przekonac.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-22, 09:21   #2455
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Ja chyba czułam się bardziej niekomfortowo oglądając Justyne typ osoby, z którą nie wytrzymałabym godziny, więc już współczuje Przemkowi
Ona pochodzi z rodziny wojskowych, to sporo tłumaczy...

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Mnie jakos kazdy irytuje w tej edycji
Justyna w tym odcinku dramat. Naprawde.

Martea38 ma tak flegmatyczny sposob bycia i mowienia ze nie mogę sie do niej przekonac.

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
Podobnie. Nie mam sympatii właściwie do nikogo - wszyscy jawia mi się jako mało wyraziści i nieciekawi.

Marta38 taka trochę dostojna matrona. No ma 38 lat, więc trudno żeby miała charakter dziuni, ale jednak...Troche zbyt poważna dla mnie albo zbyt poważna na ten program.

Justyna i jej partner nudni i najmniej rozpoznawalni. Z niej jeszcze może da się coś wycisnąć, może ma coś fajnego w zyciorysie...Zobaczymy.

Disco polo i Marta - Mamarysia zapowiadają się na najbardziej cringeowa parę sezonu. Ta Marta to dla mnie ksiezniczka Fiona - tak mi przyszło po tym jak ja zobaczylam w sukni slubnej.
Zachowania jej nowego męża już nawet nie skomentuje...

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 05:50   #2456
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Przykro to się patrzyło na mamę tego Przemka, pewnie kobieta nie chciała przykrości synowi zrobić to się zgodziła na udział w programie ale widać, że jest zdecydowanie na nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 05:53   #2457
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Dla mnie najfajniejsza para to Patryk i Marta. On wydaje się super facetem, ona trochę taka faktycznie jak piszecie ale zobaczymy. Najgorzej się oglądało Marte32 i Justynę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 07:47   #2458
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Mam podobne zdanie co do Marty 38, dla mnie bardzo atrakcyjna kobieta jednak kreuje się wizerunkiem i sposobem wypowiadania na taka ciotkę klotke Patryk robi niezle wrażenie i mam wrażenie ze w zestawieniu z Marta zyskał na wyglądzie

Marta 32 i disco polo, nie wiem jak ci eksperci ich połączyli, chyba na zasadzie: ona śpiewa, on śpiewa to ich połączymy (huk z tym ze ona śpiewa mocnego rocka a on disco polo)🤪

Justyna porażka zachowanie, ale póki co Przemkowi chyba pasuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 10:21   #2459
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

A mnie Patryk trochę niepokoi. Wydaje się bardzo depresyjny, wycofany, zrezygnowany. Tuż przed ślubem włączył mu się objaw "po co mi to było, bez sensu to wszystko", mówił też, że wcześniej się nie angażował w związki i w sumie to ledwo umiał te swoje dziewczyny wymienić. Na moje oko to nie będzie osoba, która umie zawalczyć o miłość, raczej się zniechęci po pierwszym zgrzycie i wycofa. No i wydaje mi się, że Marta mu się nie za bardzo spodobała i dlatego zaczął mówić o jej włosach. Teraz będzie wiadomo, że jeśli im nie wyjdzie to dlatego, że on zawsze wybierał brunetki
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 10:45   #2460
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
A mnie Patryk trochę niepokoi. Wydaje się bardzo depresyjny, wycofany, zrezygnowany. Tuż przed ślubem włączył mu się objaw "po co mi to było, bez sensu to wszystko", mówił też, że wcześniej się nie angażował w związki i w sumie to ledwo umiał te swoje dziewczyny wymienić. Na moje oko to nie będzie osoba, która umie zawalczyć o miłość, raczej się zniechęci po pierwszym zgrzycie i wycofa. No i wydaje mi się, że Marta mu się nie za bardzo spodobała i dlatego zaczął mówić o jej włosach. Teraz będzie wiadomo, że jeśli im nie wyjdzie to dlatego, że on zawsze wybierał brunetki
Mam takie same odczucia co do Patryka. Ogólnie tą pare skazuje na straty- Marta mu się nie spodobała, więc raczej nic z tego nie będzie.
Ale Patryk dla mnie ma sporo minusów, widać właśnie, że to taki typ, co w razie problemów się wycofa, coś przemilczy lub obrazi się, a nie powie wprost i ogólnie postara się.

Chyba jedyna para, która ma jakąkolwiek szanse to Justyna i Przemek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.