Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV. - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-12, 11:31   #841
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Było, było. Potem fajnie sie to oglądało jeszcze raz, jak już wiadomo czy zagrały te punkty na podstawie których uczestnicy zostali dobrani.


Siostra Przemka jest w związku z kobietą, stąd ten tekst rodziców.

Oglądałam wczoraj pół odcinka.
Uśmiałam się z Patryka czyszczącego tapicerkę.
Nie rozumiem Marty38 w czym ona widzi problem, że Patryk na więcej sobie pozwala poza kamerami niż bez kamer. Lepiej chyba że tak niż odwrotnie. Ma świadomość że ileś tysięcy ludzi to ogląda i może chce tą sferę pozostawic prywatną.

Maciek za bardzo czepia się papierosów. Tak jak mu Marta powiedziała, mogl w ankiecie zaznaczyć że szuka dziewczyny niepalącej. Może jemu się wydawało że dziewczyna paląca to tylko taka co jedną fajkę do alko na imprezie zapali. No to się dowiedział że są też nałogowi palacze, którzy palą jeden papieros na 15 minut.
Kamerzyści chyba nie lubią Marty, bo tylko ją z papierosem lub piwem kręcą.
Martę polubiłam, nie z wyglądu, ale jak posłuchałam co mówi, jak mówi.

Posłuchałam wczoraj Justyny i dla mnie jest super babeczką. Nie wiem czemu macie inne odczucia.
To tłumaczenie sie Przemka ze związku który nie był związkiem, pozniejszy powrót z imprezy. No słabo to wygląda.
Wot? Kobieta która po kilku dniach znajomości mówi 'nasze mieszkanie', cieszy się z etatu męża Cię nie irytuje? Nie wiem jak wyglądał ich ślub ale mam nadzieję że podpisali intercyzę i nie będzie miec pretensji do mieszkania po rozwodzie.
Ten tekst o jego wadze był żenujący, nie wiem gdzie ona nadwage widzi.
Jedyną szanse widzę w najstarszej parze. Wyglądają spokojnie i mam nadzieję że im się uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-12, 11:56   #842
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez tinque Pokaż wiadomość
Wot? Kobieta która po kilku dniach znajomości mówi 'nasze mieszkanie', cieszy się z etatu męża Cię nie irytuje? Nie wiem jak wyglądał ich ślub ale mam nadzieję że podpisali intercyzę i nie będzie miec pretensji do mieszkania po rozwodzie.
Ten tekst o jego wadze był żenujący, nie wiem gdzie ona nadwage widzi.
(...)
To jest jego majątek sprzed ślubu, więc niby po co jakaś intercyza? W samym sobie cieszeniu się z etatu nie ma niczego złego. Justyna irytuje (niektórych) przez niespójność poglądów i zachowań wobec Przemka. Z jednej strony chciałaby tradycyjnie, z drugiej się o pewno gesty bez sensu oburza. I ta cała sytuacja z jej "super biznesem" również nie do końca jasna.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-13, 07:15   #843
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:52
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-13, 08:26   #844
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Odnosiłam się konkretnie do tematu mieszkania. Co oni tam więcej mają, to nie wiem (przed pewnymi konsekwencjami nawet intercyza nie uchroni). Natomiast temat mieszkania jest oczywisty - Justynie nic do tego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-13, 08:54   #845
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bodajże fitwojtki pisały, że podpisywali intercyzę czy może rozdzielność majątkowa przed ślubem. Jak to było załatwiane, nie wiem, ale na pewno wspominali o takim dokumencie.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-13, 20:04   #846
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:52
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-13, 20:22   #847
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Mnie się wydaje, że Marta spisała na straty to małżeństwo - trudno jej się dziwić - stąd pali, ile chce palić i uwagi Macieja w odniesieniu do stroju traktuje, jak traktuje. Wolę zdecydowanie takie podejście niż nieszczere udawanie. Wiadomo że mu się nie podoba, nic z tego nie będzie, to jego wszelkie komentarze służą chyba tylko temu, żeby Martę zdołować. Przy okazji jej podejście uważam za całkiem zdrowe, choć ogólnie wygląda na osobę, która ma poważny spadek nastroju, ale z drugiej strony wcale nie jest desperatką i nie dąży za wszelką cenę do bycia z kimkolwiek i dogadzania mężowi, co się ceni - bo np. Asia Lazar za bardzo tutaj zabiegała o Adama, który ewidentnie miał ją od początku wiadomo gdzie.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No akurat w tym przypadku po programie może zaskoczę się jak z Pawłem od Kasi, gdzie uważam jego zachowanie po poniżej krytyki, ale jeśli pierwszy raz widział rzeczywiście w telewizji tę uwagę, to nie dziwię się ironicznemu komentarzowi. Bo to było bardzo słabe z jej strony. A Łukasz z Oliwią był, także nie dziwię się, że studził komentarze, natomiast Karol rzeczywiście tutaj wykazał się klasą; natomiast klasą, której nie okazało 90% uczestników programu, bo lajkowanie krytycznych komentarzy o małżonkach było na porządku dziennym.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-14, 01:38   #848
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też mi się tak wydaje. Nawet na wizażu jest masa wątków dziewczyn, które opisuja swoje relacje, że się na razie tylko z kimś spotykają i to duzo za wcześnie, aby nazywać coś związkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-14, 07:52   #849
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89378402]
(...)
Też mi się tak wydaje. Nawet na wizażu jest masa wątków dziewczyn, które opisuja swoje relacje, że się na razie tylko z kimś spotykają i to duzo za wcześnie, aby nazywać coś związkiem.
[/QUOTE]

O to to. I wtedy nieraz padają rady, aby się nie przejmować i nawet randkować z innymi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-14, 10:39   #850
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Czy takie umowy mają w ogóle jakąś wartość prawną? Gdy podpisujemy umowę, ale nie wiemy z kim?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-14, 11:08   #851
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:52
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-14, 18:44   #852
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:52
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-14, 22:21   #853
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Idealne podsumowanie i w sumie to je po prostu zwolnili, a nie one odeszły, jak to ujmują. Choć nadal uważam, że ten sezon mógł być puszczony z tym ekspertem, bez cyrków w programie. On nigdy nie ukrywał swoich poglądów, więc skoro zdecydowali się wziąć taką osobę jako eksperta, to powinni to udźwignąć. I falę - słusznej - krytyki również.

I w pełni przyznaję rację co do żenady związanej z podróżami uczestników; serio, ten program ma taką oglądalność, że mogliby im zapewnić takie minimum jak pobyt w fajnym miejscu, opłata wyżywienia i transportu. A jeśli miałoby to sprawdzać zaradność , to powinni im po prostu dać te parę tysięcy do dyspozycji na zorganizowanie indywidualnego urlopu, żeby nie było niezręczności, kto płaci, jak zamówić taksówkę i takie tam.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-14, 23:30   #854
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No z tą mortadelką to smarkłem. Takie szczenięce lata mi się przypomniały
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 00:38   #855
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
O to to. I wtedy nieraz padają rady, aby się nie przejmować i nawet randkować z innymi.
Nawet jak już jest etap spraw łóżkowych?

Ludzie mający niskie poczucie własnej wartości; kompleksy, złe schematy wyniesione z dzieciństwa, potrafią miesiącami spotykać się z kimś, de facto być w związku, ale twierdzić uparcie, że nie są z nikim związani, ani zakochani.

Co do programu-dziś nadrobiłam odcinek z opóźnieniem z przyczyn technicznych

Marta32 i Maciej zero szans, on się znęca nad nią, chemii brak, tylko dzieciaczka szkoda.

Justyna zraziła się do Przemka, on wydaje się być już mocno zmęczony jej zachowaniem i dyrygowaniem, małe szanse widzę. Moim zdaniem musiało tam być coś więcej niż parę randek, skoro kumple otwarcie wypowiadali się na ten temat - bardzo nieelegancko zresztą, a też jak to przy wódce. Nawet przyszło mi na myśl, że może ta druga laska zastąpiła Justynę, jak ta poszła (jak u Przemka Jednorożca z 3 edycji ). Swoją drogą znam historię z realu, gość obecnie ok 60, w młodości spotykał się z dwiema dziewczynami jednocześnie, w każdy weekend w soboty z jedną, w niedziele z drugą, do czasu, aż jedna zaszła, ta mniej kochana. Może wg niego też nie był w żadnym związku wówczas Kiedyś to jednak były poważne konsekwencje relacji intymnych i źle widziano takie akcje typu seks bez zobowiązań, albo związek na próbę i porzucenie drugiej osoby, dziś jest antykoncepcja to ludzie trochę w kulki lecą, ale jednak nie każdemu musi się to podobać, może nie być to zgodne z czyimiś zasadami, a tu na starcie wychodzi taka informacja o nowo poznanym małżonku. Fakt jest jednak taki, że wyszło słabo, Justyna zraziła się już do niego. Fakt jest również i taki, że źle traktuje Przemka i niefajnie się do niego odnosi, a te teksty o jego wadze i zdrowiu zabrzmiały dla mnie po prostu nazistowsko, mogłaby wystąpić w propagandowym filmiku III Rzeszy, no serio, nie przesadzam. WTF

Patryk&Marta38 trudno powiedzieć. Może być tak, że chemii brak i niezręczna cisza jest między nimi, a może problemy wydumane dla programu, byle były, tak jak kiedyś u Anity&Adriana.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 09:30   #856
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
O to to. I wtedy nieraz padają rady, aby się nie przejmować i nawet randkować z innymi.
Ja w ogóle myślę, że to mogło nie być wcale tak rzadkie wśród uczestników, że ktoś jednak w ich życiu być może tam był/ sypiali z kimś/ randkowali. Nie wierzę, że absolutnie każdy od czasu wysłania zgłoszenia zachowywał pełną abstynencję randkową czy seksualną, tyle że tego nie ujawniono. Inna sprawa, że niezależnie od tego, jaka Justyna jest, to popisano się wybitnym brakiem klasy, informując ją o tym. Do czego potrzebna była jej ta wiedza?
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 10:03   #857
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:52
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 10:49   #858
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wiem, że znajomi Przemka jej to powiedzieli i nie rozumiem po prostu w jakim celu to zrobili innym niż skłócenie ich czy rozkręcenie dramy. Ja to raczej odebrałam jako relacje FwB, ale jak tam było - tego nikt nie wie. W każdym razie Justyna wcale nie musiała o tym wiedzieć, bo do szczęścia jej ta informacja potrzebna nie jest.

A co do jego zachowania, to oczywiście, że żenujące było zostanie i chlanie z kumplami, ale zgaduję, że to wcale nie przebiegło tak, jak pokazali to w telewizji, tylko najwyraźniej się pokłócili i wcale to tak ugodowo się nie zakończyło. Przy okazji ponownie podwójne standardy, bo Przemkowi nikt nie wypomina schlania się z kolegami, Justynie picia na grillu i weselu, a Marcie - jako matce - wypomina się picie piwa zero, jakby co najmniej kogoś zamordowała.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 12:06   #859
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja w ogóle myślę, że to mogło nie być wcale tak rzadkie wśród uczestników, że ktoś jednak w ich życiu być może tam był/ sypiali z kimś/ randkowali. Nie wierzę, że absolutnie każdy od czasu wysłania zgłoszenia zachowywał pełną abstynencję randkową czy seksualną, tyle że tego nie ujawniono. Inna sprawa, że niezależnie od tego, jaka Justyna jest, to popisano się wybitnym brakiem klasy, informując ją o tym. Do czego potrzebna była jej ta wiedza?
Heh, do nakręcenia dramy i wbicia jej szpilki. Oczywiście, że debilizm mówić jej coś takiego.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zgadzam się z tym, że Przemek nie powinien był chlać do późna ze znajomymi, gdy ma w domu takiego gościa. Bardzo niefajne zachowanie. Nieważne jak bardzo chciał odreagować.

Natomiast co do nazywania czegoś związkiem, to mam w otoczeniu (w sumie to miałam, poucinałam takie znajomości) osoby, które z trzech randek na krzyż potrafiły w opowieściach i komentarzach zrobić sensację stulecia. Albo - mój przykład - z informacji (trochę żartu), że puszczamy sobie z szefem oczka i żartujemy czasami niewybrednie (taka była u mnie swego czasu atmosfera w łorku - nawiązując do Milionerów) zrobić sensację, że jeee, Ellen ma romans w pracy. Także tego. Dobrze byłoby usłyszeć fakty dotyczące tej zakończonej znajomości od samego zainteresowanego, czyli Przemka.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-15, 12:13   #860
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Heh, do nakręcenia dramy i wbicia jej szpilki. Oczywiście, że debilizm mówić jej coś takiego.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------



Zgadzam się z tym, że Przemek nie powinien był chlać do późna ze znajomymi, gdy ma w domu takiego gościa. Bardzo niefajne zachowanie. Nieważne jak bardzo chciał odreagować.

Natomiast co do nazywania czegoś związkiem, to mam w otoczeniu (w sumie to miałam, poucinałam takie znajomości) osoby, które z trzech randek na krzyż potrafiły w opowieściach i komentarzach zrobić sensację stulecia. Albo - mój przykład - z informacji (trochę żartu), że puszczamy sobie z szefem oczka i żartujemy czasami niewybrednie (taka była u mnie swego czasu atmosfera w łorku - nawiązując do Milionerów) zrobić sensację, że jeee, Ellen ma romans w pracy. Także tego. Dobrze byłoby usłyszeć fakty dotyczące tej zakończonej znajomości od samego zainteresowanego, czyli Przemka.
Też tak to odbieram plus - gdyby między nimi była chemia, podobaliby się sobie, Justyna nie odwalałaby dziwnych akcji, to jakie miałoby to znaczenie, czy z kimś był czy randkował przed programem? No żadne. Ale wiadomo że nie wyjdzie, nieważne, czy Przemek kogoś miał, czy nie, bo po prostu są niedopasowani, a Justyna zachowuje się dosyć ekstrawagancko, delikatnie mówiąc. Choć już też po tym programie nauczyłam się, że montaż swoje i choć Przemka odbieram dosyć pozytywnie - jako takiego dosyć sympatycznego - to po programie może się też okazać, że to bardzo złudne wrażenie i będzie wbijał szpilki byłej żonie jak Paweł (bo nie mam wątpliwości, że im się nie udało).

Tak w sumie z programu stwierdzam, że chyba najbardziej udana para to Aneta i Robert - choć Aneta trochę odlatuje w wywiadach, to tam było widać chemię, chęć kontaktu fizycznego, byli zgodni, nie było żadnych dram ani zmuszania się - i patrząc na ich instagramy to nadal tak jest. W tej edycji takiej pary nie widać, tak samo jak w poprzedniej.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 14:14   #861
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Idealny komentarz nt programu wyjęty z pudelka.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221015-133243_compress52.jpg (55,9 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221015-133252_compress24.jpg (60,7 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221015-133301_compress85.jpg (63,3 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20221015-133309_compress51.jpg (47,5 KB, 165 załadowań)
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 15:27   #862
ExInsider
Głos w dyskusji
 
Avatar ExInsider
 
Zarejestrowany: 2022-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

No fajne. Takie nierealne kompletnie. Już pominę nawet, że ludzie nie kojarzą że tam upływa chyba pól roku lub dłużej, pomiędzy ślubem a odcinkiem w tv i może nie wiedzą, że trzy razy to było w pandemii. (był zakaz imprez albo imprezy w limicie uczestników, testy i kwarantanny). Cóż, co ich to obchodzi, dobrze, że nie wyglądają za okno, że mają jesień a tamci w tv wiosnę I dwa: Chciałoby się mieć wszystkie kobiety zadbane każda z nich jak z reklamy, mówiąca płynną polszczyzną, podobnie faceci, same przystojniaki z Vistuli.. Tylko, że to są przeciwstawne, znoszące się siły: w skrócie: siłą tego serialu jest to, że nie jest to Hotel Paradise czy Love Island. Od okoliczności do Ludzi. W Hotelu czy na Wyspie nie muszą dbać o posiłki, o bilety powrotne do kraju Mogą się skupić na relacjach międzyludzkich i co z tego wynika? Wiesz jak to mówią: jak masz słaby prezent to go przynajmniej opakuj w droższe niż prezent opakowanie Ludzie to kupią
ExInsider jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 15:44   #863
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja w ogóle myślę, że to mogło nie być wcale tak rzadkie wśród uczestników, że ktoś jednak w ich życiu być może tam był/ sypiali z kimś/ randkowali. Nie wierzę, że absolutnie każdy od czasu wysłania zgłoszenia zachowywał pełną abstynencję randkową czy seksualną, tyle że tego nie ujawniono. Inna sprawa, że niezależnie od tego, jaka Justyna jest, to popisano się wybitnym brakiem klasy, informując ją o tym. Do czego potrzebna była jej ta wiedza?
Na pewno były takie kozaki, choćby Adam, podobnie mogło być z Łukaszem i Krzychem, patrząc na to co było później.

BTW, nie pamiętam, żeby Asia nadskakiwała Adamowi, myślę, że szybko się zorientowała co i jak i skreśliła szanse, tylko chciała poprawnie zakończyć sprawę w programie, a materiał musieli pokazać i dorobić historię. No ale mogę nie pamiętać dobrze tej historii w szczegółach, bo to było kilka sezonów temu, a nie oglądałam powtórek...

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Wiem, że znajomi Przemka jej to powiedzieli i nie rozumiem po prostu w jakim celu to zrobili innym niż skłócenie ich czy rozkręcenie dramy. Ja to raczej odebrałam jako relacje FwB, ale jak tam było - tego nikt nie wie. W każdym razie Justyna wcale nie musiała o tym wiedzieć, bo do szczęścia jej ta informacja potrzebna nie jest.

A co do jego zachowania, to oczywiście, że żenujące było zostanie i chlanie z kumplami, ale zgaduję, że to wcale nie przebiegło tak, jak pokazali to w telewizji, tylko najwyraźniej się pokłócili i wcale to tak ugodowo się nie zakończyło. Przy okazji ponownie podwójne standardy, bo Przemkowi nikt nie wypomina schlania się z kolegami, Justynie picia na grillu i weselu, a Marcie - jako matce - wypomina się picie piwa zero, jakby co najmniej kogoś zamordowała.
Faceci często tak robią, on sam mógł się zastanowić nad braniem jej tam, jeśli tydzień wcześniej jeszcze był tam w tym samym towarzystwie ze swoją ex (hipotetycznie).

Ja odebrałam właśnie po samym odcinku, że była awantura, Justyna była roztrzęsiona w rozmowie z psychologiem, miała łzy w oczach, poza tym emocjonowała się i wyolbrzymiała strasznie sprawę alkoholu. Nieprzepracowany problem z alkoholizmem dziadka, być może ojca; to red flag. To jest taki sam victim blaming z jej strony jak ten ze strony Macieja do Marty 32 o fajki, które jeszcze na dodatek, sam zaakceptował w ankiecie. Justyna pewnie też mogła podać w ankiecie, że akceptuje, że ktoś sporadycznie napije się piwa/wina, a sporadyczne napicie się to bardzo niejednoznaczny termin i każdy może rozumieć go dowoli, o ile codziennie/co drugi nie spożywa alkoholu. Dla jednej osoby będzie dozwolona tylko lampka wina do filmu raz w miesiącu, dla drugiej impreza alkoholowa z kumplami raz w tygodniu i 1 piwko co 3 dni do meczu.

Co do Marty 32 to trudno mi się odnieść, bo nie czytałam tych komentarzy, ale żenada, że ktoś w ogóle może tak napisać (znowu blaming). BTW, piwo 0% wspomaga laktację, bo ma słód jęczmienny i nawet karmiące mamy piją takie piwo po porodzie, a matka dwulatka to i alkohol może, jeśli dzieciak nie jest z nimi, więc WTF Przeciwnie, dobrze o niej świadczy, że tylko 0%.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2022-10-15 o 15:47
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 16:51   #864
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Jutro w "DD TVN" gośćmi będą m.in. uczestnicy jednej z edycji - Robert i Aneta.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 20:22   #865
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Oho Fity Izy nie zaprosza na ślub stulecia, znaczy mocno podpadła

https://party.pl/tv-show/slub-od-pie...our-148179-r1/
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 20:41   #866
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:52
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 21:56   #867
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Haha też tak przeczytałam Ciekawe ilu tych partnerów będzie miał 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 23:16   #868
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Oho Fity Izy nie zaprosza na ślub stulecia, znaczy mocno podpadła

https://party.pl/tv-show/slub-od-pie...our-148179-r1/
Haha, na królewski ślub złotego stulecia!
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 23:40   #869
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:52
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 10:25   #870
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Leżę i kwiczę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 23:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.