Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-17, 17:12   #2701
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mierzę spodnie w sklepie, a tu w skarpetce dziura na pięcie Ale tak dziwnie z boku, więc podejrzewam robotę kota
Boże, przeczytałam "podejrzewam robotę kojota" i pierwsza myśl, to czy w USA da się oglądać Playera
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 18:06   #2702
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Boże, przeczytałam "podejrzewam robotę kojota" i pierwsza myśl, to czy w USA da się oglądać Playera

Ahahaha Jeden z moich kotów wyje jak kojot, więc pasuje
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 13:27   #2703
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Z tym lataniem nago Marty32 polecieli, jestem ciekawa w jakim to kontekście było powiedziane i jak jest poszatkowane na potrzeby zapowiedzi.

Justyny nie mogę rozkminić, czy ona naprawdę jest taka rozchwiana czy rzeczywiście montaż - zadają jej jakieś pytania i randomowo je wklejają w odcinek i czego nie pokazują.
Przemek się przyznał, że 2 tysiące to jest połowa jego pensji i to już jest chyba gwóźdź do trumny - jak opłaci z 4 tysi swój kredyt, życie i mały ZUS Justyny?

Patryk póki co wydaje się najbardziej spoko ze wszystkich.

Dziwna ta edycja. Mam wrażenie, że oglądam jakieś wycięte skrawki wszystkiego i nie rozumiem co chodzi w większości sytuacji
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 14:55   #2704
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Z tym lataniem nago Marty32 polecieli, jestem ciekawa w jakim to kontekście było powiedziane i jak jest poszatkowane na potrzeby zapowiedzi.

Justyny nie mogę rozkminić, czy ona naprawdę jest taka rozchwiana czy rzeczywiście montaż - zadają jej jakieś pytania i randomowo je wklejają w odcinek i czego nie pokazują.
Przemek się przyznał, że 2 tysiące to jest połowa jego pensji i to już jest chyba gwóźdź do trumny - jak opłaci z 4 tysi swój kredyt, życie i mały ZUS Justyny?

Patryk póki co wydaje się najbardziej spoko ze wszystkich.

Dziwna ta edycja. Mam wrażenie, że oglądam jakieś wycięte skrawki wszystkiego i nie rozumiem co chodzi w większości sytuacji

Patryk rzeczywiście jest operatorem wózka w DE? Nie zapamiętałam jeśli mówili.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 14:58   #2705
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Dziwna ta edycja. Mam wrażenie, że oglądam jakieś wycięte skrawki wszystkiego i nie rozumiem co chodzi w większości sytuacji
Też mam wrażenie, że to wszystko jakies takie bez ładu i składu. Pewnie przez te powycinane fragmenty z usuniętym ekspertem
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 15:07   #2706
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Też mam wrażenie, że to wszystko jakies takie bez ładu i składu. Pewnie przez te powycinane fragmenty z usuniętym ekspertem
O to to.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 15:28   #2707
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Też mam wrażenie, że to wszystko jakies takie bez ładu i składu. Pewnie przez te powycinane fragmenty z usuniętym ekspertem
W zajawkach nie było trzeciego eksperta na decyzjach. Czyżby robili dubelki? Jeśli tak, to reakcje na pewno nie będą naturalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-18, 18:37   #2708
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Też mam wrażenie, że to wszystko jakies takie bez ładu i składu. Pewnie przez te powycinane fragmenty z usuniętym ekspertem

Żenada z tym usuwaniem eksperta... Ja mam świetny pomysł na nową edycję. Zamiast Niewidzialnego Eksperta... Niewidzialny Małżonek! Wyciąć go całkowicie z nagrań tak, by wyglądało na to by jedno z partnerów gadało samo do siebie
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 21:11   #2709
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Żenada z tym usuwaniem eksperta... Ja mam świetny pomysł na nową edycję. Zamiast Niewidzialnego Eksperta... Niewidzialny Małżonek! Wyciąć go całkowicie z nagrań tak, by wyglądało na to by jedno z partnerów gadało samo do siebie
To dopiero byłoby pole do kreatywnego montażu i robienia dram.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 20:52   #2710
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Oglądacie finał? Ja właśnie zasiadam do seansu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Ja myślałam ze cały sezon był nagrany z ekspertem którego wyrzucili, a tu puste krzesło, magia?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 20:53   #2711
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja zaraz odpalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-22, 21:05   #2712
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ło panie, co tam się z Martą i Maciejem odwaliło 🤣 szok!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Ale burak z tego Maćka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 21:06   #2713
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ło panie, co tam się z Martą i Maciejem odwaliło 🤣 szok!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Ale burak z tego Maćka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eeej bo ja nie oglądam w ogóle tylko czytam błagam niech ktoś streści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 21:15   #2714
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Oskarżył Martę ze podczas podróży poślubnej napastowala go w łóżku, a później chodziła przed nim toples. Później natomiast stwierdził, ze jest bałaganiara i wszędzie znajdował papier toaletowy o, cytuje: dziwnych strukturach, później dodał ze jakby kulki.
Marta natomiast swoimi ciętymi ripostami zyskała moja sympatie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Dla zaintersowanych decyzje:
Marta i Maciej na nie
Justa i Przemo na tak
Marta i Patryś na tak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 21:48   #2715
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Justa i Przemo na tak

Że co?! O.O Ale masochista...
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 22:12   #2716
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jeżeli Justyna i Przemek są dalej razem to nieźle się Przemek musiał zdziwić podczas emisji.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 22:20   #2717
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Oskarżył Martę ze podczas podróży poślubnej napastowala go w łóżku, a później chodziła przed nim toples. Później natomiast stwierdził, ze jest bałaganiara i wszędzie znajdował papier toaletowy o, cytuje: dziwnych strukturach, później dodał ze jakby kulki.
Marta natomiast swoimi ciętymi ripostami zyskała moja sympatie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Dla zaintersowanych decyzje:
Marta i Maciej na nie
Justa i Przemo na tak
Marta i Patryś na tak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boze, te jego zarzuty...

Aż nie wiem co powiedzieć.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 22:32   #2718
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No właśnie jestem ciekawa jak wycieli tego trzeciego experta, że stał pusty trzeci fotel...
Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Eeej bo ja nie oglądam w ogóle tylko czytam błagam niech ktoś streści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
*** Patryś i Marta ***

Zrobili na mnie wrażenie na decyzjach. Nie paplali bez sensu, tylko przedstawili najważniejsze fakty, byli dość skryci, nie chcieli tłumaczyć się expertom co planują na najbliższą przyszłość.

Po miesiącu od decyzji ekipa przyjeżdża w góry do mieszkania Marty, gdzie miał być też Patryk a tu zonk, Patryk zwiał dzień wcześniej do Słubic. Pokazali tylko jak gadali przez telefon. Marta w sumie musiała się tłumaczyć za niego, że go nie ma. Jestem ogromnie ciekawa, czy są razem, ale pewnie będa mogli to ogłosić dopiero za tydzień po emisji w TV?

Dziś czytałam, że Patryk wrzucił na insta zdjęcie z jakaś dziewczyną zasłoniętą balonem w kształcie serca i podpisem "nareszcie w domu".

*** Marta i Maciej ***

Pokłócili się podczas ostatecznego spotkania z ekspertami. Wydawalo mi się, jakby eksperci sami ich trochę nakręcali do takich durnych gadek... Generalnie mówili dwie sprzeczne wersje i każde z nich twierdzili, że to te drugie kłamie.

Maciek przyznał otwarcie, że w ankiecie zbyt mało napisał o swoich wymaganiach co do fizycznosci partnerki. Zarzucał Marcie, że jest bałaganiara, że w lodówce ma mase talerzyków z nadgryzionymi kotletami, pootwierane kilka serków naraz z łyżeczkami dla dziecka. Marta tłumaczyła, że Rysio idzie do lodówki, otwiera nowy serek, zje 2 łyżeczki i odklada, a ona nie chce wyrzucać żywności. Experci tłumaczyli ich nieporozumienie tym, że oboje są w różnej sytuacji życiowej, jedno z dzieckiem a drugie bez (no bardzo ciekawe, to po co ich dobierali??). Ostatecznie experci zwalili winę za nieudane małżeństwo na Marta i Macieja - że się nie starali i nie dali sobie szansy. Że z takim nastawieniem nawet z inną żoną/mężem to by nie wyszło.

Maciej po miesiącu od decyzji już wszedł relację z inną kobietą, która wcześniej go odrzuciła (i dlatego zgłosił się do eksperymentu). Jak widać Pani zmienila zdanie.
Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Że co?! O.O Ale masochista...
*** Justyna i Przemek ***

Jak dla mnie to największy zonk tej edycji. Nieźle tu musieli popłynąć na montażu, bo dotychczasowe odcinki pokazane były raczej w negatywnym świetle. Justyna obgadywała Przemka, mówiła do kamer, że on to wszystko robi dla fejmu, że nieszczery, że nie jest go pewna.

A finał jest pokazany jakby totalnie z innej bajki. Oni sie kochają, przyjeżdżają do siebie nawzajem, zaplanowane wspólnie rodzinne święta i remont mieszkania. Miałam jakiś dysonans poznawczy jak to oglądałam... Wy też??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Oskarżył Martę ze podczas podróży poślubnej napastowala go w łóżku, a później chodziła przed nim toples. Później natomiast stwierdził, ze jest bałaganiara i wszędzie znajdował papier toaletowy o, cytuje: dziwnych strukturach, później dodał ze jakby kulki.
Marta natomiast swoimi ciętymi ripostami zyskała moja sympatie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Dla zaintersowanych decyzje:
Marta i Maciej na nie
Justa i Przemo na tak
Marta i Patryś na tak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tu w ogóle był jakiś niezły odjazd, bo Maciej twierdził, że ona sie do niego przystawiała, a Marta twierdziła, że tylko zapytała, czy może się przytulić. Maciek też otwarcie gadał, że przez 7 dni nie korzystał z kibelka na dwójkę, bo on tak ma w nowych miejscach, więc to Marta jako jedyna korzystala z papieru toaletowego i rozniosła im po pokoju kulki oO

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 23:02   #2719
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jeszcze jej zarzucił ze sika pod prysznicem, jeśli dobrze zrozumiałam z tego jego potoku slow🤦🏻☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-22, 23:08   #2720
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89418253]

Tu w ogóle był jakiś niezły odjazd, bo Maciej twierdził, że ona sie do niego przystawiała, a Marta twierdziła, że tylko zapytała, czy może się przytulić. Maciek też otwarcie gadał, że przez 7 dni nie korzystał z kibelka na dwójkę, bo on tak ma w nowych miejscach, więc to Marta jako jedyna korzystala z papieru toaletowego i rozniosła im po pokoju kulki oO

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Co oznacza, że ten czyścioch i pedant nie wyciera przyrodzenia po sikaniu. I sam chyba nie widzi w tym problemu.

Ciekawe, co po emisji powie na to wszystko jego nowa partnerka.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 23:13   #2721
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Jeszcze jej zarzucił ze sika pod prysznicem, jeśli dobrze zrozumiałam z tego jego potoku slow


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to jest z kolei bardzo pro eko i to jest już moda od lat z 10+ lat temu bodajże Britney (nie mam pewności, czy to ona ale chodziło o jakąś znaną wokalistkę) w jakimś wywiadzie mówiła, że przed przysznicem nie sika do toalety tylko się załatwia pod prysznicem, bo w ten sposób się oszczędza wodę. Przy jednym prysznicu dziennie - około 21 litrów tygodniowo. I to jest fakt i nie ma co z tym dyskutować
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-22, 23:31   #2722
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Jeszcze jej zarzucił ze sika pod prysznicem, jeśli dobrze zrozumiałam z tego jego potoku slow


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boze, czyli szeroka dyskusja dotycząca wszelkich szczegółow dot. higieny czy porządku Umieram z żenady...

Maciej to taki pajac, który zapewnia widowisko w cyrku, a Marta niestety daje się w to wkrecac.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 00:41   #2723
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
A to jest z kolei bardzo pro eko i to jest już moda od lat z 10+ lat temu bodajże Britney (nie mam pewności, czy to ona ale chodziło o jakąś znaną wokalistkę) w jakimś wywiadzie mówiła, że przed przysznicem nie sika do toalety tylko się załatwia pod prysznicem, bo w ten sposób się oszczędza wodę. Przy jednym prysznicu dziennie - około 21 litrów tygodniowo. I to jest fakt i nie ma co z tym dyskutować
Bodajże Madonna swego czasu reklamowała ten sposób. Zresztą, błagam, już widzę jak ktoś specjalnie wychodzi spod prysznica, gdy w trakcie mycia się zachciało mu się siku.

Maciej by się Marty doczepił o wszystko, a wyszło na to, że miał kogoś innego w głowie. Czyli nawet gdyby wyglądała inaczej, to też pewnie byłby na NIE. Nawet się zastanawiam, czy nie poszedł do programu po fejm i teraz z nową panią "nagle" zostaną influencerami. Marta tą jego niechęć, a może podświadomie i fałsz, szybko wyczuła.

Justynie i Przemkowi od początku wróżyłam, że jakiś czas zostaną ze sobą, bo to takie typy niby niedopasowane, a w praktyce bardzo pasujące. Justyna gada jsk potłuczona i próbuje z siebie robić nie wiadomo jaki catch, ale Przemek jej się podoba - przecież ona się na niego wręcz rzucała i stosowała końskie zaloty. A Przemek wcale nie uciekał.

Co do Patryka i Marty z Bielska to nadal jestem sceptyczna. Uwierzę jak ich związek przetrwa z rok.

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Boze, czyli szeroka dyskusja dotycząca wszelkich szczegółow dot. higieny czy porządku Umieram z żenady...

Maciej to taki pajac, który zapewnia widowisko w cyrku, a Marta niestety daje się w to wkrecac.
Myślę, że Marta po prostu nie wytrzymała nerwowo słuchając co on ma jej do zarzucenia. Tym bardziej, że on wielce niby chciał się rozstać w spokoju i przyjaźni na zasadzie "nie pykło, nie było chemii, tak bywa, nie złośćmy się o to".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 08:42   #2724
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jak dla mnie trochę dziwny ten finał, w tamtej edycji chyba na końcu lektor powiedział jak się ma obecnie sytuacja, dobrze pamiętam?

Najbardziej zdziwiło mnie wytłumaczenie ekspertów, że z takim nastawieniem jak mieli Marta i Maciek związek by się nie udał nawet gdyby po drugiej stronie był ktoś zupełnie inny. Ja się z tym nie zgadzam.

Justyna żenująca, faktycznie Przemek zgasł. Nawet nie bardzo wiedział co powiedzieć, a ona o tych wnukach już wyskoczyła, że mieszkanie musi być większe itp.. matko.

Jestem bardzo ciekawa czy Marta i Patryk zostali razem. Trochę dziwne, że wyjechał. Jak oglądałam to myślałam, że zaraz wstawią coś że oni pojechali do niego i go pokażą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 09:11   #2725
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89418253]No właśnie jestem ciekawa jak wycieli tego trzeciego experta, że stał pusty trzeci fotel...*** Patryś i Marta ***

Zrobili na mnie wrażenie na decyzjach. Nie paplali bez sensu, tylko przedstawili najważniejsze fakty, byli dość skryci, nie chcieli tłumaczyć się expertom co planują na najbliższą przyszłość.

Po miesiącu od decyzji ekipa przyjeżdża w góry do mieszkania Marty, gdzie miał być też Patryk a tu zonk, Patryk zwiał dzień wcześniej do Słubic. Pokazali tylko jak gadali przez telefon. Marta w sumie musiała się tłumaczyć za niego, że go nie ma. Jestem ogromnie ciekawa, czy są razem, ale pewnie będa mogli to ogłosić dopiero za tydzień po emisji w TV?

Dziś czytałam, że Patryk wrzucił na insta zdjęcie z jakaś dziewczyną zasłoniętą balonem w kształcie serca i podpisem "nareszcie w domu".

*** Marta i Maciej ***

Pokłócili się podczas ostatecznego spotkania z ekspertami. Wydawalo mi się, jakby eksperci sami ich trochę nakręcali do takich durnych gadek... Generalnie mówili dwie sprzeczne wersje i każde z nich twierdzili, że to te drugie kłamie.

Maciek przyznał otwarcie, że w ankiecie zbyt mało napisał o swoich wymaganiach co do fizycznosci partnerki. Zarzucał Marcie, że jest bałaganiara, że w lodówce ma mase talerzyków z nadgryzionymi kotletami, pootwierane kilka serków naraz z łyżeczkami dla dziecka. Marta tłumaczyła, że Rysio idzie do lodówki, otwiera nowy serek, zje 2 łyżeczki i odklada, a ona nie chce wyrzucać żywności. Experci tłumaczyli ich nieporozumienie tym, że oboje są w różnej sytuacji życiowej, jedno z dzieckiem a drugie bez (no bardzo ciekawe, to po co ich dobierali??). Ostatecznie experci zwalili winę za nieudane małżeństwo na Marta i Macieja - że się nie starali i nie dali sobie szansy. Że z takim nastawieniem nawet z inną żoną/mężem to by nie wyszło.

Maciej po miesiącu od decyzji już wszedł relację z inną kobietą, która wcześniej go odrzuciła (i dlatego zgłosił się do eksperymentu). Jak widać Pani zmienila zdanie.
*** Justyna i Przemek ***

Jak dla mnie to największy zonk tej edycji. Nieźle tu musieli popłynąć na montażu, bo dotychczasowe odcinki pokazane były raczej w negatywnym świetle. Justyna obgadywała Przemka, mówiła do kamer, że on to wszystko robi dla fejmu, że nieszczery, że nie jest go pewna.

A finał jest pokazany jakby totalnie z innej bajki. Oni sie kochają, przyjeżdżają do siebie nawzajem, zaplanowane wspólnie rodzinne święta i remont mieszkania. Miałam jakiś dysonans poznawczy jak to oglądałam... Wy też??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Tu w ogóle był jakiś niezły odjazd, bo Maciej twierdził, że ona sie do niego przystawiała, a Marta twierdziła, że tylko zapytała, czy może się przytulić. Maciek też otwarcie gadał, że przez 7 dni nie korzystał z kibelka na dwójkę, bo on tak ma w nowych miejscach, więc to Marta jako jedyna korzystala z papieru toaletowego i rozniosła im po pokoju kulki oO

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dziękuję

Ja myślę, że i Justyna i Przemek i Marta i Patryk nie są już razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 09:30   #2726
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Patryk rzeczywiście jest operatorem wózka w DE? Nie zapamiętałam jeśli mówili.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak.
Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Dziękuję

Ja myślę, że i Justyna i Przemek i Marta i Patryk nie są już razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak myślę.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 09:51   #2727
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

ja tez myślę, że nie są razem. Zresztą na FB tez panuje taka plotka
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 10:05   #2728
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Co do Macieja i Marty to w szoku jestem, że poszło tak grubo. Marta od razu mogła tak mu odpowiadać, a nie dopiero na finale. Ale to o tym chodzeniu nago What..... ????
Myślę, że Maciej juz wcześniej z tą dziewczyną zaczął coś kręcić. Na fb już na nawet jest typ o kogo chodzi.

Justyna i Przemek. Szok, że zostali . Ale wydaję mi się, że to decyzja Justyny. On nawet na tym finale tylko przytakiwał.

Ostatnia para . To co odwalił Patryk. Uciekł przed ekipą. Słabe to bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 10:10   #2729
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Myślę, że Marta po prostu nie wytrzymała nerwowo słuchając co on ma jej do zarzucenia. Tym bardziej, że on wielce niby chciał się rozstać w spokoju i przyjaźni na zasadzie "nie pykło, nie było chemii, tak bywa, nie złośćmy się o to".

No pewnie tak. Wg mnie to była zaskakująco cierpliwa przez większość programu

Ciekawa jestem, czy Maciek jest generalnie tak czepliwy z natury, czy to się w nim uaktywniło przy Marcie.

Może jest taki z natury, w sumie gdzieś widać w nim tę "zrzędę".
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-23, 10:19   #2730
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Co do Macieja i Marty to w szoku jestem, że poszło tak grubo. Marta od razu mogła tak mu odpowiadać, a nie dopiero na finale. Ale to o tym chodzeniu nago What..... ????
Myślę, że Maciej juz wcześniej z tą dziewczyną zaczął coś kręcić. Na fb już na nawet jest typ o kogo chodzi.

Justyna i Przemek. Szok, że zostali . Ale wydaję mi się, że to decyzja Justyny. On nawet na tym finale tylko przytakiwał.

Ostatnia para . To co odwalił Patryk. Uciekł przed ekipą. Słabe to bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z jakiegoś powodu to jego pierwsze małżeństwo rozpadło się.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.