FIR UG czy USz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-19, 12:30   #1
Dlady94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Mój świat
Wiadomości: 60

FIR UG czy USz


Jestem na 3 roku FIR na uczelni , która nie ma drugiego stopnia a nie chcę kontynuować czegoś innego. Myślę nad Sopotem i Szczecinem. Nie mam zbyt dobrych ocen . Tak więc co myślicie o tych dwóch uniwersytetach? gdzie łatwiej się dostać?
Dlady94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 03:49   #2
201804271232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 148
Dot.: FIR UG czy USz

O UG nic nie wiem, więc nie porównam, ale znam kilka osób z US-a i ogólnie trochę się nasłuchałam, bo jestem z tych okolic. Poziom na wielu kierunkach bardzo niski, mam wrażenie, że na tę uczelnię przyjmują praktycznie wszystkich (co na niektórych wydziałach jest w sumie prawdą). Mam jedną znajomą, która kończyła tam FiR, jednocześnie ciągnąc inny kierunek. Nie chcę jej obrażać, ale nie należy ona do najbystrzejszych osób, jakie znam Więc skoro dała radę utrzymać się na obu na raz, to nie może być trudno.
Nie wiem gdzie łatwiej się dostać, szczególnie, że chodzi o drugi stopień, ale obstawiam, że z US nie powinno być problemów. Jeśli zależy ci tylko na skończeniu tych studiów, żeby było łatwo, a sama uczelnia i poziom nie mają zbytnio znaczenia, to myślę, że akurat dla ciebie to nie musi być aż taka zła opcja.
201804271232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-25 04:49:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.