rezygnacja z kierunku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-24, 18:18   #1
Eloise1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 21

rezygnacja z kierunku?


Hej,jestem w połowie studiów zaocznych na kierunku psychologia. To mój drugi kierunek.Teraz kończę kierunek związany z administracją i prawem.Kiedyś moim marzeniem była praca terapeuty teraz mam co do tego coraz większe wątpliwości ,nie wiem czy się do tego nadaje a droga do tego zawodu jest długa, kosztowna a praca niepewna. Jestem w desperacji bo nie wiem czy skończyć studia ,które są same w sobie drogie i iśc potem na kurs psychoterapii ,który również bardzo dużo kosztuje czy zrobić sobie przerwę zrobić jakąś podyplomówkę związaną z ekonomią/biznesem i zacząć szukać pracy w zupełnie innych branżach.Chodzi mi też o wypowiedzi psychologów(jeśli są jacyś) czy faktycznie z pracą w branży jest aż tak ciężko jak wszyscy piszą?
Eloise1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 20:15   #2
Tymoteusz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: rezygnacja z kierunku?

Powiem Ci, jak to wygląda z mojej perspektywy. Studia jeszcze 10 lat temu faktycznie coś dawały. Teraz się to zmieniło. Mnóstwo osób po studiach pracuje w sieciówkach z ubraniami. Pomyśl, co chcesz w życiu robić, z czym czujesz się dobrze i pod tym kątem podejmij decyzję na temat studiów
Tymoteusz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-26 21:15:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.