Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-18, 17:55   #1981
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was prośbę. Zastanawiam się nad trzema wzorami kocyków, ale nie wiem, który wybrać, bo wszystkie mi się podobają:
1. Ten się mężowi spodobał, ale nie wiem, czy nie jest to kocyk bardziej "pod dziewczynkę"?
2. Podobne kolory do tego z żyrafą, ale bardziej uniwersalne.
3. W tym odcieniu będzie ochraniacz i falbana maskująca, no i uwielbiam słonie.

Ogólnie chodzi o to, że chcę kocyk uniwersalny, bo nie wiem przecież, co się urodzi, w sypialni dominuje czerwień i żółty, wózek będzie też czerwony.
Mi sie podoba ten 1 , bo ja wcale nie uwazam, ze jak chlopiec to musi miec wszystko niebieskie, szare lub bezowe. To male dziecko i fajnie jak w jego otoczeniu znajduja sie kolorowe, wesole rzeczy.

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja sie dzisiaj wykoncze o matko jaki upal- szok. jak siedze w domu i mam zasloniete zeluzje to nigdy te odczuwal tego zaru. ale dzisiaj, w najwiekszy upal zachcialo sie nam jechac na zakupy kurcze nogi (lydki i okolice kostek) bola mnie niesamowicie. potraktowalam juz moje obolale nogi lodowatym prysznicem, leze z nogami na 2 poduszkach, maz masuje i wciera specjalny krem do takich dolegliwosci a ja wcale nie czje ulgi pierwszy raz w ciazy w koncu odczulam co to znaczy bol nog a myslalam ze to mnie ominie
Upal? Nas malo z autostrady nie zdmuchnelo, a mialam na liczniku tylko 130km/h. Straszne wietrzysko

Wrocilismy szczesliwi, bo widzielismy naszego synusia. Jest przeprzeslodki, a jaki do mamusi podobny, do ojca w ogole, to tez bedzie mamisynus.
Sprobuje wrzucic jakies zdjecie ale mam problem z ich zmniejszeniem, nie wiem jak je rozpakowac, no gupol komputerowy jestem
Najlepsze jest to, ze ponoc byl mlodsz, a dzis odpowiada DOKLADNIE wielkosci do swojego wieku czyli 27 tyg i 2 dni.
Obejrzal go od stop do glow, takze mamy zdjecia i filmiki w 2D, 3D i 4D . Wszystkie wyniki dostalismy na papierze, jakby ktoras chciala robic USG w Holandii to polecam tego goscia

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------
http://img521.imageshack.us/i/090718...trickhame.png/

http://img187.imageshack.us/i/090718...trickhame.png/

http://img249.imageshack.us/i/090718...trickhame.png/

http://img220.imageshack.us/i/090718...rickhamel.png/

http://img521.imageshack.us/i/090718...rickhameo.png/

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cos male te zdjecia wyszly, ciekawe czemu
Na ostatnim jest zdjecie serduszka

Ps. No i zapomniaam kupilismy fotelik maxi-cosi + baze easyfix i spiworek. Troche drozej niz chcialam, bo TZ-owi spodobal sie w drozszym kolorze.
To ten, ale chyba na zywo troszke ciemniejszy bez
http://www.kinderstoeltje.be/vl/auto...-art-11966.htm

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Wyslalam TZ po zakupy i wlasnie wrocil z Kamera i malutkim TV do podgladania malucha ide obejrzec co to jest, ale juz czuje, ze i tak jakas zwykla nianietrzeba bedzie dokupic, bo przeciez nie bede latac na gore z telewizorem. Nie ma to jak chlopa na zakupy wyslac

Edytowane przez zartownis
Czas edycji: 2009-07-18 o 17:56
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 18:14   #1982
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez zartownis Pokaż wiadomość

Wyslalam TZ po zakupy i wlasnie wrocil z Kamera i malutkim TV do podgladania malucha ide obejrzec co to jest, ale juz czuje, ze i tak jakas zwykla nianietrzeba bedzie dokupic, bo przeciez nie bede latac na gore z telewizorem. Nie ma to jak chlopa na zakupy wyslac
widze ze faceci to juz tak maja ja swojemu tez mowie ze musimy kupic elektroniczna nianie a on ze tylko i wylacznie videonianie. mowie mu ze to zbedne a on ze to jest konieczne bo jak bedziemy w salonie a synek bedzie spal na gorze to bedzie go ogladal w tetewizorku:hahah a:


kurcze dziewczyny dzisiaj jestem nie do zycia- o matko jak sie fatalnie czuje od poczatku ciazy i w ogole nie pamietam juz kiedy tak fatalnie sie czulam kurcze a przeciez zawsze w upaly sie czulam doskonale i generalnie kochalam upaly i moglam w takim klimacie ciagle mieszkac- ale po dzisiajszym dniu mam dosc i blagam o chlod maly tez chyba ma dosc bo cos wyjatkowo malo sie rusza
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 18:20   #1983
Katarina081
Raczkowanie
 
Avatar Katarina081
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
GG do Katarina081
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

A ja już wróciłam. Upatrzyliśmy wózek i możliwe, że się na niego zdecydujemy tj. ABC DISIGN 6TEC kolor black gold ale kupimy bez nosidełka, bo nie jest fajne i nie ma podstawy do samochodu tylko jest przyczepiany pasami.

Women31 ten wózek też jest fajny, ale ja nie wiem czemu uparłam się na kolor czarny, jakoś mi się taki podoba. Ale jeżeli chodzi o całą konstrukcję tego co chcesz kupic to jak dla mnie jest rewelacyjna

Zartownis zdjęcia są SUPER!!! Mały jest taki slodki, nie mogę się na niego napatrzeć Ja idę w środę na USG 4D i już nie mogę się doczekać

Dziewczyny jak Wam jest gorąco to zapraszam do Wrocławia u mnie pada deszcz i jest jakieś 16 stopni, w końcu!
__________________
08.11.2009 - Bianka
Katarina081 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 19:11   #1984
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

kochane Jutro jadę na wakacje - wróce za tydzień - miłego tygodnia życzę
Papapaapapapapapaa
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 19:18   #1985
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Katarina081 Pokaż wiadomość
A ja już wróciłam. Upatrzyliśmy wózek i możliwe, że się na niego zdecydujemy tj. ABC DISIGN 6TEC kolor black gold ale kupimy bez nosidełka, bo nie jest fajne i nie ma podstawy do samochodu tylko jest przyczepiany pasami.

Women31 ten wózek też jest fajny, ale ja nie wiem czemu uparłam się na kolor czarny, jakoś mi się taki podoba. Ale jeżeli chodzi o całą konstrukcję tego co chcesz kupic to jak dla mnie jest rewelacyjna

!
Katarina081 a Ty przypadkiem nie chcialas wozka na duzych pompowanych kolach?

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
kochane Jutro jadę na wakacje - wróce za tydzień - miłego tygodnia życzę
Papapaapapapapapaa
udanego wypoczynku i wracaj cala i zdrowa
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 19:44   #1986
nimitz
Raczkowanie
 
Avatar nimitz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: St Etienne
Wiadomości: 173
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez zartownis Pokaż wiadomość

Wrocilismy szczesliwi, bo widzielismy naszego synusia. Jest przeprzeslodki, a jaki do mamusi podobny, do ojca w ogole, to tez bedzie mamisynus.
Sprobuje wrzucic jakies zdjecie ale mam problem z ich zmniejszeniem, nie wiem jak je rozpakowac, no gupol komputerowy jestem
Najlepsze jest to, ze ponoc byl mlodsz, a dzis odpowiada DOKLADNIE wielkosci do swojego wieku czyli 27 tyg i 2 dni.
Obejrzal go od stop do glow, takze mamy zdjecia i filmiki w 2D, 3D i 4D . Wszystkie wyniki dostalismy na papierze, jakby ktoras chciala robic USG w Holandii to polecam tego goscia

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------
http://img521.imageshack.us/i/090718...trickhame.png/

http://img187.imageshack.us/i/090718...trickhame.png/

http://img249.imageshack.us/i/090718...trickhame.png/

http://img220.imageshack.us/i/090718...rickhamel.png/

http://img521.imageshack.us/i/090718...rickhameo.png/

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cos male te zdjecia wyszly, ciekawe czemu
Na ostatnim jest zdjecie serduszka

Ps. No i zapomniaam kupilismy fotelik maxi-cosi + baze easyfix i spiworek. Troche drozej niz chcialam, bo TZ-owi spodobal sie w drozszym kolorze.
To ten, ale chyba na zywo troszke ciemniejszy bez
http://www.kinderstoeltje.be/vl/auto...-art-11966.htm

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Wyslalam TZ po zakupy i wlasnie wrocil z Kamera i malutkim TV do podgladania malucha ide obejrzec co to jest, ale juz czuje, ze i tak jakas zwykla nianietrzeba bedzie dokupic, bo przeciez nie bede latac na gore z telewizorem. Nie ma to jak chlopa na zakupy wyslac
Alez on sliczny przyszly lamacz niewiescich serc!!!! Zazdroszcze pieknych zdjec!!!

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
kochane Jutro jadę na wakacje - wróce za tydzień - miłego tygodnia życzę
Papapaapapapapapaa
Baw sie dobrze, a potem wracaj do nas

A mi sie cos narobilo z koscia krzyzowa chyba i ledwo sie ruszam :/ Boli i cos tam strzyka caly czas do tego zaczela mnie bolec kosc lonowa i skad sie ten bol wzial to juz zupelnie nie wiem !! Czuje sie jakbym spadla z duzej wysokosci
__________________
6. 10. 2009 ... nas troje
nimitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 19:53   #1987
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez margolcia1006 Pokaż wiadomość
A czemu Aliisanko będziesz mieć cc? Z wyboru czy konieczności?
choruję na epilepsję i oczy
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 20:11   #1988
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Katarina081 Pokaż wiadomość
A ja już wróciłam. Upatrzyliśmy wózek i możliwe, że się na niego zdecydujemy tj. ABC DISIGN 6TEC kolor black gold ale kupimy bez nosidełka, bo nie jest fajne i nie ma podstawy do samochodu tylko jest przyczepiany pasami.

Women31 ten wózek też jest fajny, ale ja nie wiem czemu uparłam się na kolor czarny, jakoś mi się taki podoba. Ale jeżeli chodzi o całą konstrukcję tego co chcesz kupic to jak dla mnie jest rewelacyjna

Zartownis zdjęcia są SUPER!!! Mały jest taki slodki, nie mogę się na niego napatrzeć Ja idę w środę na USG 4D i już nie mogę się doczekać

Dziewczyny jak Wam jest gorąco to zapraszam do Wrocławia u mnie pada deszcz i jest jakieś 16 stopni, w końcu!
Dziekuje, my dlugo czekalismy na te zdjecia , caly czas nie moge sie na naszego przystojniaka napatrzec
Cytat:
Napisane przez nimitz Pokaż wiadomość
Alez on sliczny przyszly lamacz niewiescich serc!!!! Zazdroszcze pieknych zdjec!!!



Baw sie dobrze, a potem wracaj do nas

A mi sie cos narobilo z koscia krzyzowa chyba i ledwo sie ruszam :/ Boli i cos tam strzyka caly czas do tego zaczela mnie bolec kosc lonowa i skad sie ten bol wzial to juz zupelnie nie wiem !! Czuje sie jakbym spadla z duzej wysokosci
Rowniez dziekuje, oj tak jest tak przystojny, ze od dziewczyn sie nieogoni, super uczucie zobaczyc swoje dziecko

Mnie nadal pachwiny bola, szczegolnie w nocy straszny bol, ale dla Patricka wszystko
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 20:23   #1989
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

zartownis taka jestem "zdechla" dzisiaj ze nie zauwazylam ze pokazalas zdjecia swojego syneczka faktycznie przystojniak z niego gratuluje ale duzo masz tych zdjec i jakie wyrazne- naprawde super
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 20:31   #1990
margolcia1006
Rozeznanie
 
Avatar margolcia1006
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 709
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Kikunia81 Pokaż wiadomość
A my kupiliśmy wczoraj autko
Koniec z miejską komunikacją
No to super
Za nowe autko


Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
choruję na epilepsję i oczy
Faktycznie już o tym wspominałaś

Dziewczyny ja też padam przez te upały. W mieszkaniu mam 28,5 stopnia aktualnie
Jutro ma być ponoć chłodniej. No zobaczymy...

Żartowniś zdjecia cudne! Ja też chciałam umówić się na usg 3D ale mój mąż stwierdził że nie ma sensu bo za parę tygodni zobaczymy malutką na żywo no i jak zwykle musiałam mu ustąpić a niech mu będzie...
__________________
Michalinka jest już z nami

Edytowane przez margolcia1006
Czas edycji: 2009-07-18 o 20:35
margolcia1006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 20:34   #1991
Katarina081
Raczkowanie
 
Avatar Katarina081
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
GG do Katarina081
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Women31 chciałam na pompowanych kołach, ale zakochałam sie w stelażu do tego wózka. Jedyny złoty jaki widziałam A ja jestem taka sroka
__________________
08.11.2009 - Bianka
Katarina081 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 21:07   #1992
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Kikunia81 Pokaż wiadomość
A my kupiliśmy wczoraj autko
Koniec z miejską komunikacją
O, jak pięknie! A jakie to autko?

Cytat:
Napisane przez Kikunia81 Pokaż wiadomość
Zamiast się ruszać chyba powinnaś poleżeć
Jeśli się pracuje po 8 godzin przez 5 dni w tygodniu, to raczej zalecane są spacery niż leżenie

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Ja też już padam od tego upału - a jeszcze jedzonko na grilla do przyszykowania zostało
Cukinia zapiekana z ryżem i mięsem mielonym + ser żółty zebrała bardzo dobre recenzje - zresztą mi też bardzo smakowała
Mi najbardziej dokucza ból pleców i po bokach z tyłu na wysokości żeber
Idę trochę poleżeć przed kolejną turą zadań
Cieszę się

Też mnie boli prawa strona żeber

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
kochane Jutro jadę na wakacje - wróce za tydzień - miłego tygodnia życzę
Papapaapapapapapaa
Miłego wypoczynku!

Cytat:
Napisane przez Katarina081 Pokaż wiadomość
A ja już wróciłam. Upatrzyliśmy wózek i możliwe, że się na niego zdecydujemy tj. ABC DISIGN 6TEC kolor black gold ale kupimy bez nosidełka, bo nie jest fajne i nie ma podstawy do samochodu tylko jest przyczepiany pasami.
Jak dla mnie przekombinowana konstrukcja. W dodatku te małe podwójne kółka - podczas śnieżycy albo w głębszym piachu będą się blokować.


Byliśmy w Ustce, ale zanim tam pojechaliśmy, spadł deszcz. Mimo to w mieście nadal było duszno. Nad samym morzem było już przyjemnie, nawet w pewnym momencie trochę za chłodno. Teraz w mieście też jest chłodno, więc jest szansa na lepszy sen Dziecko dotlenione, mamusia się najdała góralskich potraw i nakupowała reklamówkę kosmetyków Ziaja (miałam czekać na szkołę rodzenia, ale teściowa była z nami, więc mam już kupione 3 specyfiki dla dziecka i jeden dla siebie po porodzie)
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:21   #1993
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Katarina081 Pokaż wiadomość
Women31 chciałam na pompowanych kołach, ale zakochałam sie w stelażu do tego wózka. Jedyny złoty jaki widziałam A ja jestem taka sroka
o proszę, nie jestem jedyna na forum która jest sroką, i kocha złoto w dużych ilościach za każdym razem mówię mężowi, to już ostatni no i koniecznie minimalna waga pierścionka to 7,5 gram.. jeden mam 12 gramowy, na zamówienie sobie robiłam mąż mówi że kiedyś mnie złapią i okradną
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:26   #1994
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez zartownis Pokaż wiadomość
Obejrzal go od stop do glow, takze mamy zdjecia i filmiki w 2D, 3D i 4D . Wszystkie wyniki dostalismy na papierze, jakby ktoras chciala robic USG w Holandii to polecam tego goscia

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------
http://img521.imageshack.us/i/090718...trickhame.png/

http://img187.imageshack.us/i/090718...trickhame.png/

http://img249.imageshack.us/i/090718...trickhame.png/

http://img220.imageshack.us/i/090718...rickhamel.png/

http://img521.imageshack.us/i/090718...rickhameo.png/
śliczne zdjęcia - szczególnie to przedostatnie

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
kochane Jutro jadę na wakacje - wróce za tydzień - miłego tygodnia życzę
Papapaapapapapapaa
Miłego wypoczynku

A ja dopiero posprzątałam po grillu i padam - te miejsca pod żebrami z tyłu bolą masakrycznie No i ciepło strasznie, ale podobno jutro ma się ochłodzić do 19-20 stopni... mam nadzieję, że tak będzie

Idę leżeć
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:29   #1995
Fasoleczk4
Rozeznanie
 
Avatar Fasoleczk4
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 706
GG do Fasoleczk4 Send a message via Skype™ to Fasoleczk4
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Troche chłodniej???? Może troszkę, ale nadal duszno. Już nie daje rady. Tak mnie nogi bolą, że najchętniej, to bym je poodkręcała w kostkach i odłożyła na bok ... chociaż na godzinkę. Proszę!!!

Mam nadzieję, że jutro będzie chłodno, zimno i wogóle. Bo jadę na odpust Na szczypki i watę cukrową
__________________
69 będzie 54 kiedyś napewno ...

111 dni bez słodyczy
111 dni bez fastfoodów
111 dni systematycznych ćwiczeń
111 dni wytrwałej diety
111 dni i będzie OKEJ
Fasoleczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:34   #1996
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Fasoleczk4 Pokaż wiadomość
Troche chłodniej???? Może troszkę, ale nadal duszno. Już nie daje rady. Tak mnie nogi bolą, że najchętniej, to bym je poodkręcała w kostkach i odłożyła na bok ... chociaż na godzinkę. Proszę!!!

Mam nadzieję, że jutro będzie chłodno, zimno i wogóle. Bo jadę na odpust Na szczypki i watę cukrową
A co to jest?
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:41   #1997
Fasoleczk4
Rozeznanie
 
Avatar Fasoleczk4
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 706
GG do Fasoleczk4 Send a message via Skype™ to Fasoleczk4
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
A co to jest?
yyyy o kurcze. Jak to wytłumaczyć ... to takie cukierki


Szczypka – przysmak regionalny. Wyrób cukierniczy na bazie cukru sprzedawany od dziesiątków lat na bazarach i odpustach Lubelszczyzny.
__________________
69 będzie 54 kiedyś napewno ...

111 dni bez słodyczy
111 dni bez fastfoodów
111 dni systematycznych ćwiczeń
111 dni wytrwałej diety
111 dni i będzie OKEJ
Fasoleczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:44   #1998
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Fasoleczk4 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że jutro będzie chłodno, zimno i wogóle. Bo jadę na odpust Na szczypki i watę cukrową
O ja też chyba się na odpust załapię, bo jedziemy do babci
I od razu pomyślałam w związku z tym o szczypkach i wacie

Malinko to są takie cukrowe podłużne patyczki jakby w różnych kolorach, tak jak na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odpustowe_szczypki_mniam_mniam.jpg (64,2 KB, 35 załadowań)
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:45   #1999
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Fasoleczk4 Pokaż wiadomość
yyyy o kurcze. Jak to wytłumaczyć ... to takie cukierki


Szczypka – przysmak regionalny. Wyrób cukierniczy na bazie cukru sprzedawany od dziesiątków lat na bazarach i odpustach Lubelszczyzny.
Być może to coś takiego, co w Krakowie jest znane pod nazwą "miodek turecki"
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 21:47   #2000
Fasoleczk4
Rozeznanie
 
Avatar Fasoleczk4
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 706
GG do Fasoleczk4 Send a message via Skype™ to Fasoleczk4
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
O ja też chyba się na odpust załapię, bo jedziemy do babci
I od razu pomyślałam w związku z tym o szczypkach i wacie

Malinko to są takie cukrowe podłużne patyczki jakby w różnych kolorach, tak jak na zdjęciu
lepiej nie dało się tego opisać
kurcze zdjęcia wlaśnie nie miałam
mmm jutro zjem to cudo uwielbiam je normalnie
__________________
69 będzie 54 kiedyś napewno ...

111 dni bez słodyczy
111 dni bez fastfoodów
111 dni systematycznych ćwiczeń
111 dni wytrwałej diety
111 dni i będzie OKEJ
Fasoleczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:50   #2001
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Fasoleczk4 Pokaż wiadomość
lepiej nie dało się tego opisać
kurcze zdjęcia wlaśnie nie miałam
mmm jutro zjem to cudo uwielbiam je normalnie
No proszę, a ja nie mogłam się doczekać kwaśnicy (to dzisiaj specjalnie dla niej jechaliśmy nad morze)

Znowu pada
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:52   #2002
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Fasoleczk4 Pokaż wiadomość
lepiej nie dało się tego opisać
kurcze zdjęcia wlaśnie nie miałam
mmm jutro zjem to cudo uwielbiam je normalnie
Ehhh na samą myśl ślinka mi cieknie

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Znowu pada
U nas duchota
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:53   #2003
Fasoleczk4
Rozeznanie
 
Avatar Fasoleczk4
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 706
GG do Fasoleczk4 Send a message via Skype™ to Fasoleczk4
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
No proszę, a ja nie mogłam się doczekać kwaśnicy (to dzisiaj specjalnie dla niej jechaliśmy nad morze)

Znowu pada
Wyślij mi troszkę tego deszczu

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Ehhh na samą myśl ślinka mi cieknie


U nas duchota
Kochana a gdzie załapaiesz się na odpust? Moze tu gdzie ja???
__________________
69 będzie 54 kiedyś napewno ...

111 dni bez słodyczy
111 dni bez fastfoodów
111 dni systematycznych ćwiczeń
111 dni wytrwałej diety
111 dni i będzie OKEJ
Fasoleczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:54   #2004
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Spokojnie, do Was też dojdzie

Znikam stąd. Mąż jutro wybywa na trzy dni i muszę się do niego poprzytulać na zapas

Dobrej nocy!
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:55   #2005
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Spokojnie, do Was też dojdzie

Znikam stąd. Mąż jutro wybywa na trzy dni i muszę się do niego poprzytulać na zapas

Dobrej nocy!
To miłego przytulania i kolorowych snów

Ja też idę już
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:56   #2006
Fasoleczk4
Rozeznanie
 
Avatar Fasoleczk4
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 706
GG do Fasoleczk4 Send a message via Skype™ to Fasoleczk4
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Spokojnie, do Was też dojdzie

Znikam stąd. Mąż jutro wybywa na trzy dni i muszę się do niego poprzytulać na zapas

Dobrej nocy!
No leć. Wyprzytulaj się mocio mocio
Ja Jutro na odpuscie sie poprzytulam ... do ramienia kolegi
__________________
69 będzie 54 kiedyś napewno ...

111 dni bez słodyczy
111 dni bez fastfoodów
111 dni systematycznych ćwiczeń
111 dni wytrwałej diety
111 dni i będzie OKEJ
Fasoleczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:59   #2007
Tysiak7
Wtajemniczenie
 
Avatar Tysiak7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pogranicze śląskie - łódzkie
Wiadomości: 2 179
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez Katarina081 Pokaż wiadomość
Tysiak7 - Sukieneczka śliczna Taka słodka i twarzowa, wyglądasz bardzo kobieco W którym Ty jesteś tygodniu, bo w ogóle brzuszka nie widać???
chwila musze w kalendarz zajrzeć koncze 27 tc, w pon zaczynam 28 tc jakoś w drugiej ciązy mniej widac mi brzucha
Witamy w naszym gronie

Malin mnie sie żyrafka podoba nr 1 ewentualnie 3

Zartownis fotki przesliczne i takie wyraźne Ja nie robie takiego USG, z jednego powodu Wera ma tylko zwykle, wiec i drugi bedzie mieć takie nie chce żeby potem jedno zazdroscilo drugiemu lepszej pamiatki z dziecinstwa, tak bedzie sprawiedliwiej

U nas tez straszna duchota dzisiaj byla naszczeście przeszła przed 20.00 burza jest o niebo lepiej
a wogóle to my są dziś po tym ślubie, pięknie bylo i cholernie przykro mi........ że Tż nie ma i trzeba po kościele wracać do domu wogole odpadam, hormony w ciazy mnie wykonczą, jak mlodzi podjechali pod kościoł to sie pobeczalam a potem jak im składalam zyczenia i kwiatki (normalnie z natury nie lubie okazywac uczuć publicznie, tylko najblizszym) wariatka
ale to naprawde tacy przesymatyczni ludzie ze aż w serduchu ściska że nie moglismy dzielic z nimi ich szczęscia w tym wyjatkowym dniu
ech dosc bo znowu chlipie
kilka fotek dla was
1. najurokliwsza druhna pewnego wesela - zdaniem jej mamy
2,3,4 to se my
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ślub 1.jpg (94,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ślub 3.jpg (110,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ślub 4.jpg (93,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ślub 5.jpg (105,5 KB, 52 załadowań)
__________________
"Daj swojemu dziecku 2 rzeczy: korzenie i skrzydła"
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz".
" Żyj według życiorysu który chciałbys sobie sam napisać"
W i N -córeczki mamusi
Tysiak7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 07:44   #2008
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Dzień dobry

Pusto tu jakoś

Tysiak ślicznie wyglądasz i Werka też

Prognoza się sprawdziła i dziś już jest chłodniej, nie ma słońca, tylko lekki wiaterek - w końcu można oddychać....

Miłego dnia
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 08:20   #2009
Fasoleczk4
Rozeznanie
 
Avatar Fasoleczk4
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 706
GG do Fasoleczk4 Send a message via Skype™ to Fasoleczk4
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Już po odpuście
Kolega się rozmyślił i nie mam z kim jechać
Cały dzień będę miała do
__________________
69 będzie 54 kiedyś napewno ...

111 dni bez słodyczy
111 dni bez fastfoodów
111 dni systematycznych ćwiczeń
111 dni wytrwałej diety
111 dni i będzie OKEJ
Fasoleczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 08:31   #2010
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Ja juz po kwace i porannym obejrzeniu zdjec maluszka, nie moge sie napatrzec.
Wczoraj pokazal nam tez na lalce jak nasz synek lezy, a wiec lezal na prawym boku, nozki podwiniete, glowke oparl na klatce piersiowej. I to co czuje po lewej to sa kopniaczki, a to co po prawej to jego pupa. Przedwczoraj mialam spore wybrzuszenie po prawej i okazuje sie, ze on sie po prostu na matke wypial
I jak prostuje nozki uderza glowka w moj pecherz
Jestem bardzo zadowolona z wczorajszej wizyty no i mamy juz fotelik, za miesiac kupujemy wozek



Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
widze ze faceci to juz tak maja ja swojemu tez mowie ze musimy kupic elektroniczna nianie a on ze tylko i wylacznie videonianie. mowie mu ze to zbedne a on ze to jest konieczne bo jak bedziemy w salonie a synek bedzie spal na gorze to bedzie go ogladal w tetewizorku
Ta nowa videoniania jest bardzo fajna i ja w zasadzie chcialam, ale ona strasznie droga http://www.tomi.pl/szczegoly/510/_to..._2500_warszawa

A ten wczoraj kupil telewizorek 13 cm z kamera(nie moge go znalezc na necie...)

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
zartownis taka jestem "zdechla" dzisiaj ze nie zauwazylam ze pokazalas zdjecia swojego syneczka faktycznie przystojniak z niego gratuluje ale duzo masz tych zdjec i jakie wyrazne- naprawde super
To nie wszystkie zdjecia, bo nie chce Was zanudzac, zdjec jest napewno cos ponad 20 sztuk w tym 8 na papierze i mamy plytke CD i dwie DVD z calym badaniem i nagranym glosem lekarza i naszymi
Cytat:
Napisane przez margolcia1006 Pokaż wiadomość
Żartowniś zdjecia cudne! Ja też chciałam umówić się na usg 3D ale mój mąż stwierdził że nie ma sensu bo za parę tygodni zobaczymy malutką na żywo no i jak zwykle musiałam mu ustąpić a niech mu będzie...
Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
śliczne zdjęcia - szczególnie to przedostatnie
Cytat:
Napisane przez Tysiak7 Pokaż wiadomość
Zartownis fotki przesliczne i takie wyraźne Ja nie robie takiego USG, z jednego powodu Wera ma tylko zwykle, wiec i drugi bedzie mieć takie nie chce żeby potem jedno zazdroscilo drugiemu lepszej pamiatki z dziecinstwa, tak bedzie sprawiedliwiej

U nas tez straszna duchota dzisiaj byla naszczeście przeszła przed 20.00 burza jest o niebo lepiej
a wogóle to my są dziś po tym ślubie, pięknie bylo i cholernie przykro mi........ że Tż nie ma i trzeba po kościele wracać do domu wogole odpadam, hormony w ciazy mnie wykonczą, jak mlodzi podjechali pod kościoł to sie pobeczalam a potem jak im składalam zyczenia i kwiatki (normalnie z natury nie lubie okazywac uczuć publicznie, tylko najblizszym) wariatka
ale to naprawde tacy przesymatyczni ludzie ze aż w serduchu ściska że nie moglismy dzielic z nimi ich szczęscia w tym wyjatkowym dniu
ech dosc bo znowu chlipie
kilka fotek dla was
1. najurokliwsza druhna pewnego wesela - zdaniem jej mamy
2,3,4 to se my
Dzieki dzewczyny,
Miss.hot on super robi takie profile, ze zwylkego zdjecia czesc powycinal, buzke odwrocil i super efekt

Tysiak slicznie wygladacie

Edytowane przez zartownis
Czas edycji: 2009-07-19 o 09:14
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.