Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 15:26   #1
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281

Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium


Dziewczyny mam wielki dylemat.
U mnie na osiedlu powstało solarium umieszczone w nowym bloku, dobra lokalizacja.
Mają do wynajęcia stanowisko na stylizację paznokci i życzą sobie 800 zł czynszu.
Zastanawiam się czy to nie jest za dużo? Solarium jest duże, zarazem przytulne, mimo, że nowo otwarte to dużo ludzi przychodzi.
Nie wiem jaki to metraż, to jest taki box, jak na większą kabinę solaryjną.Zmiesci się stolik, krzesła, komoda no ogolnie jest troche miejsca, nie byloby mi ciasno.
Problem w tym, że zaczynałabym od zera, czyli sprzęt mój, meble moje, zero swoich klientek.
Doradźcie, bo mam straszny mętlik..

Aha, miasto ok. 150 000 mieszkańców.
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )

Edytowane przez hotties_ona
Czas edycji: 2009-10-07 o 15:28
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 18:28   #2
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

hmm 800 zł to dość dużo jak za pomieszczenie na pazurki do tego jeszcze opłacenie Twoich kosztów czyli zus i materiały to na początek sporo. Rozumiem że wszystko co zarobisz jest Twoje? Ja płacę 300 zł miesięcznie + zus to jest 650 zł i po pół roku pracy zarabiam na czysto jakieś 700 zł także u Ciebie na początku może być nienajlepiej.
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 18:39   #3
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

paula, skutecznie mnie zniechęciłaś do podnajęcia miejsca na stolik :P Chyba jednak zostanę przy papierkowej robocie, a paznokcie będę traktować jako hobby...
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:03   #4
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

To sporo sporo biorąc pod uwagę że czynsz wiele więcej pewnie nie wynosi.
Jak Paula wspomniała, opłaty zusu, jakbyś sobie chciała dodatkowe ubezpieczenie opłacić itp. to nie wiem jak na tym wyjdziesz.
Babka w salonie w którym pracowałam początkowo podnajęła mnie za 250 zł, sama ma czynsz 1000 zł a zajmowałam może 1/6 salonu więc ok, ale jak podniosła mi na 500 zł to ją wyśmiałam i zrezygnowałam. Nie jesteśmy caritas, żeby robić za darmo.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:00   #5
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Ja podnajmowałam moje 5,5 m kw za 350zł - dzieliłam się czynszem równo na pół z fryzjerką u której miałam kącik. Teraz ona dostała podwyżkę czynszu do 800zł i zażądała ode mnie też połowy, czyli 400zł. Przy czym nie korzystam z połowy powierzchni salonu! Więc znalazłam sobie miejsce w duuuużym (300m) kompleksie siłownia + solarium, gdzie za te same 400zł mam do dyspozycji nie 5, a ok. 20m kw i poza pazurkami mogę spokojnie robić też pedicure, maseczki i zabiegi kosmetyczne
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 01:26   #6
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Cytat:
Napisane przez Naddel Pokaż wiadomość
Ja podnajmowałam moje 5,5 m kw za 350zł - dzieliłam się czynszem równo na pół z fryzjerką u której miałam kącik. Teraz ona dostała podwyżkę czynszu do 800zł i zażądała ode mnie też połowy, czyli 400zł. Przy czym nie korzystam z połowy powierzchni salonu! Więc znalazłam sobie miejsce w duuuużym (300m) kompleksie siłownia + solarium, gdzie za te same 400zł mam do dyspozycji nie 5, a ok. 20m kw i poza pazurkami mogę spokojnie robić też pedicure, maseczki i zabiegi kosmetyczne
350?/? Kurcze ja też tak chce... tylko wszędzie gdzie do pazurów kogoś szukają to oferta 40% zysku dla mnie plus moje produkty, moja baza klientek itd... Kosszmar :/
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 07:20   #7
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

hmm ja mam powierzchnię na stoliczek 2 krzesła i szafkę i płacę 300 zł przy czym czynsz całkowity wynosi ok 700 zł także rewelacji też nie mam ale wiem że to nie jest jeszcze tak źle. Myślałam o tym żeby zamiast małej powierzchni wynająć w tym samym miejscu oddzielne pomieszczenie bo koszt wzrasta tylko o ok. 100zł i mogłabym robić pedicure ale kurde jak pomyślę że musiałabym tam zrobić remont a niedługo chcę otworzyć coś swojego to nie wiem czy warto bo szkoda kasy ;/

Trochę chore jest jak ktoś nam podnajmuje malutką powierzchnię a prosi za to równowartość połowy czynszu bo my mamy do dyspozycji ok 1/6 jak nie mnie ogólnej powierzchni a płacimy połowę za czynsz wiadomo że dochodzi jeszcze zużycie wody i prądu ale no bez przesady ile też możemy zużyć. Ja za 800 zł na pewno bym nie wynajęła tym bardziej na początku, teraz raczej na pewno też nie bo bym nic nie zarobiła

Magali a za ile znalazłaś podnajęcie stanowiska?

Edytowane przez paula211
Czas edycji: 2009-10-08 o 07:21
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 08:15   #8
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Paula, ja miałam kilka propozycji podnajmowania stanowiska, ale odpuściłam, zbieram kase i czekam aż pojawi się fajny lokal do wynajęcia. Już wiem że najlepiej na swoim, a praca dla kogoś prędzej czy później skończy się jakąś aferą, więc dziękuję, postoję.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:02   #9
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
Magali a za ile znalazłaś podnajęcie stanowiska?
450zł :/ Takie są generalnie ceny w mieście. Planowałam podnająć coś około lutego, ale chyba jednak się wstrzymam i za rok wystąpię o dotacje na coś swojego. Myślałam, żeby podnająć suszarnię u mnie w bloku, ale nie mamy windy, więc odpada :/

Najpierw się porządnie nauczę, żebym mogła sobie z czystym sumieniem ceny podnieść A póki co skończę sobie studia spokojnie i popracuję w biurze za dość ciekawą sumkę
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:59   #10
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

To jeszcze nic dziewczyny... Pracuję w saloniku na 40% bez podstawy już 3 miesiąc i co wy na to że zarabiam miesięcznie 200zł Liczyłam się z tym że początkowo będzie ciężko ale że tak...w dodatku szefowa oszczędza na wszystkim, wszystko mi wylicza, reklamę w postaci ulotek puściła tylko na kilka ulic dalej, no masakra... A jeszcze teraz mi powiedziała że ona poczeka do andrzejek i zobaczy czy coś się ruszy a jak nie to wynajmie stanowisko- uwaga! za 800zł! A cały salon jest wielkości garażu!!! Od razu powiedziałam że ja tego na pewno nie wynajmę od niej i życzę powodzenia. I niby dobra lokalizacja bo przy supermarkecie... Także uważam że albo trzeba wynająć i być na swoim ale za rozsądną cenę, albo dojazd do klienta pozostaje... mnie już szlag trafia że robię na kogoś za psie pieniądze, jeszcze fryzjerki przynajmniej mają podstawę i 30% ale stylistki to są traktowane jak dla mnie poniżająco...zero podstawy, 40% i własne klientki, a wiadomo że jak się ma swoje to lepiej je w domciu przyjąć niż do salonu czyjegoś ciągnąć i prawie nic z tego nie mieć. Ale ostatnio miałam lepszą sytuację- dzwoni pani z ogłoszenia i mówi że poszukuje do nowootwartego salonu stylistki i daje 25% bez podstawy...no śniech po prostu. Ja jeszcze robię studium kosmetyczne i fryzjerskie i wymyśliłam że jak pokończę to wszystko, to coś swojego trzeba otworzyć bo nie ma rady-albo jakąś spółkę z kimś sensownym...
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 10:04   #11
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

A ja się zastanawiam czy nie podnająć jakiegoś pomieszczenia (całego) do spółki ze znajomą. Płacimy po pół, każda ma swoje klientki, a nowe na zmianę. Choć taka znajoma nie koniecznie musi robić pazurki Np może zajmować się makijażem czy kosmetyką.
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 10:13   #12
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Magali, no dokładnie coś takiego sobie wykombinowałam...z tym,że lepiej dla ciebie było by żebyś ty robiła pazurki a twoja wspólniczka np. była fryzjerką czy kosmetyczką...bo jak będziecie obie od pazurków to powiem ci szczerze że na początku i tak będziesz mieć ciężko z klientkami a już we dwie to może być masakra...prawdopodobne że jak zaczną się problemy to będziecie się kłócić o klientki i w końcu się rozstaniecie wrogo...już coś takiego przechodziłam więc wiem. A jak będziecie z różnych branży to bezpieczniej. To tak ze szczerego serca piszę...
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 10:36   #13
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Właśnie też o tym pomyślałam
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 10:56   #14
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

dokładnie zgadzam się że lepiej z jakąś fryzjerką albo kosmetyczką zero problemów wtedy czynsz na pół + opłaty za wode i prąd też na pół i każda co zarobi ma dla siebie. Ja myślę albo żeby z kumpelą fryzjerką albo sama coś otworzyć. Mam te swoje 20 albo nawet więcej klientek ciągle dochodzą nowe tylko musiałabym się przenieść gdzieś blisko bo domyślam się że obecne klientki które w tej chwili mają 10 min pieszo do salonu nie przyjdą jak przeniosę się na drugi koniec miasta ;/ chociaż z drugiej strony jak się jest dobrym i ktoś to doceni to odległość nie ma aż takiego znaczenia...

Byli a Ty robisz w domku? Czy dojeżdzasz do klientek?
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 11:24   #15
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Do końca września pracowałam w salonie, obecnie mała przerwa. Nie przyjmuje żadnych klientek bo lecze kręgosłup, robię tylko bliższym znajomym
Do klientek dojechałam 2 razy. I nigdy więcej.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:55   #16
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Jak tak czytam wasze wypowiedzi, to moja sytuacja poprostu wydaje sie niebiańska...
W domu mam osobne pomieszczenie z osobnym wejściem (jakieś 15m kw), które wyremontowałam pod salonik do stylizacji, do tego czeka na mnie (połączone z tym pomieszczeniem) drugie pomieszczenie (25m kw) aż skończe szkołe kosmetyczną. Czynszu do płacenia nie mam bo pomieszczenia są tak jakby częścią mojego domu przy dość ruchliwej ulicy (ok 20 000 mieszkańców). Do tego dorabiam sobie w saloniiku gdzie dziewczyna płaci mi 30zł od seta (cena jaką ona bierze to 70zł). U niej też nie płacę za czynsz ani podnajęcie. Wszystkie sprzety i produkty mam od niej, co chcę to ona kupuje....
Moim zdaniem najlepiej na swoim, nie dajcie sie wykorzystywać. Wszyscy myślą że "robienie" pazurków to takie dochodowe, tylko nie wiedzą ile na początku trzeba włożyć... ile kosztuja materiały... ehh
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:01   #17
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Violetyna a widzisz, u mnie jest podobna sytuacja z domem, mam świetne miejsce mogła bym z tego zrobić piękny salon bez czynszu i opłat i czegokolwiek, ale niestety do uliczy mam jakieś 100 metrów i jak klienkta ma do mnie dojechać to już jest tragedia.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:12   #18
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Mieszkam niedaleko rynku i przy jedynej drodze która łaczy nowe ze starym miastem. Byłoby jeszcze lepiej ale jakiś madry człowiek z urzędu dróg coś tam coś tam kazał zamknąć jedno ze skrzyzowań na mojej drodze i ruch samochodów zmniejszył się o jakies 60% Była to jedna z 2 dróg dojazdowych z mojego miasteczka do Gliwic.
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 22:31   #19
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Viol, na stos z nim, na stos!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 15:29   #20
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Dziekuje kochane, muszę podjąć jakąś decyzję..
Tak, to co zarobię jest moje.
W tym czynszu są już wszystkie opłaty czyli prąd, ogrzewanie itp, więc właścicielke nic nie interesuje oprócz czynszu.
Moja kosmetyczka, która ma ogrom klientek a sama nie ma czasu na paznokcie, obiecała dawać namiar na mnie, bo ludzie pytają a widziała moje paznokcie i jej się spodobały.
Nie wiem, nie wiem..może spróbuje jak teraz jest ZUS 200 zł..
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 16:49   #21
prospera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 87
GG do prospera
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Ja się tak zastanawiam od kilku miesięcy i raz jestem bliżej, raz dalej... Obecnie znowu bliżej ;p Przeraża mnie jednak to, że od razu muszę zarabiać ok 1000 zł na same opłaty (pomieszczenie za 550 zł, podnajmuje fryzjerka. Nie jest to kącik, tylko osobne pomieszczenie na tyle duże, że wstawię stolik, regalik oraz fotel do pedicure w przyszłości). Do tego zus (na początek ten niski, ale... musiałabym wziąć kredyt na rozpoczęcie działalności, więc liczę, że na same opłaty jakieś 1200 zł. Nie mam stałych klientek, dopiero od 2 tygodni udało mi się coś ruszyć, a fryzjerka, u której chciałabym podnająć przysyła do mnie kobietki. No tylko te 1200 zł....
prospera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 11:48   #22
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Patrząc na wasze wypowiedzi stwierdzam, że jestem głupia bojąc się propozycji którą dostałam czyli:
400 zł za czynsz w lokalu gdzie będzie solarium, fryzjer.
- osobne pomieszczenie
- bez umowy albo umowa na 1/4 etatu (starczy mi bo i tak studiuję)
- cały zysk dla mnie
- moje produkty
- blisko domu
- pomieszczenie wyremontowane (będzie biurko i pewnie krzesła, choć do końca nie wiem, ale to nie problem jeżeli by nie było)
- minus, że to nie jest centrum, do którego będzie jakieś 7 km.
- Za paznokietki brałabym na sam początek 80 zł- czyste, i w górę a procuję na produktach NSI, możliwe, że robiłabym jeszcze pedicure. Oczywiście, że musiałabym jeszcze sporo zainwestować w rzeczy które są obowiązkowe w salonie ale to mnie nie przeraża.
I co sądzicie o tym????????????????
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 14:27   #23
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Helka, przede wszystkim pomyśl czy będzie tam ruch, jeśli tak BIERZ, 400 zł za osobne pomieszczenie na takich warunkach do idealne wyjście.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 14:40   #24
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Zgadzam sie z Byliczka-brzmi to nieźle
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:42   #25
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Jakby się okazało, że ruchu nie ma to zawszę mogę zrezygnować. A warto tym razem stwierdzić, że kto nie ryzykuje ten nie ma.
Trudno powiedzieć czy będą klientki, bo mieszkam w turystycznym mieście i tam gdzie będzie salon to jest dużo pensjonatów, nie daleko sklep, kwiaciarnia, przystanki 2 zaraz pod nosem. Sama nie wiem jak będzie.
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:54   #26
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Warto spróbowac, bo jak sama napisałaś:
Cytat:
kto nie ryzykuje ten nie ma.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 15:15   #27
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Tak sobie Was czytam i tracę chęci...Wczoraj ,powiedzmy że otrzymałam propozycję "podnajęcia" stoliczka w salonie fryzjerskim..Nie wiem jak by to miało wyglądać...Do tej pory były już u kobiety 2 stylistki, ale z tego co wiem, jakieś nieodpowiedzialne" siksy"..Dziewczyny nic nie płaciły za to swoje miejsce do pracy, ale też ponoć nie potrafiły się zrewanżować(że niby nawet kawy nie kupiły właścicielce..)Salon mieści się na wsi...Lecz walą do niego tabuny bab, którę chcą mieć fajną fryzurkę,,Są 4 stanowiska frtyzjerskie i uwierzcie mi że cały czas fotele są zajęte..Właścicielka ponoć powiedeziała że bardzo przydałaby się jej stylistka, a sama nie ma czasu aby się tym zająć..Nie rozmawiałam z nią jeszcze..Wszystko "załatwiła' moja koleżanka..całkiem "zaocznie"..nic o tym nie wiedziałam..
Jechać na tę rozmowę?
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 15:29   #28
LauraDi
Raczkowanie
 
Avatar LauraDi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

jechac jechac i porozmawiac z wlascicielka jezeli jestes dobra stylistka to klientki docenia Twoje umiejetnosci wiadomo musza sie na poczatku przekonac jezeli do tej pory byly tam niezbyt dobre "specjalistki"
__________________
mój wątek pazurkowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=323742

mój blog http://pazurkowapokusa.blog.onet.pl/


mój salon www.bonita-salon-urody.pl

Zapraszam
LauraDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 19:20   #29
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

Dziś rozmawiałam przez tel...Dziewczyny Ona nic nie chce za to że będę dziergać pazury u niej!!!To takie troche dziwne jest nie sądzicie? Powiedziała że może to być za obopólną korzyścią i tyle..
To jest jej lokal więc może dlatego...Nie wiem..ale jade w sobotę obgadać szczegóły..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 20:03   #30
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Dziewczyny pomożcie!!dot. podnajęcie stanowiska w solarium

tzn. nie chce nic za wynajem stanowiska? dziwne... najwyraźniej liczy, że panie przychodzące do ciebie, zostawią trochę pieniędzy również u niej. Ja na twoim miejscu nie zastanawiałbym się, nic nie masz do stracenia i nic nie będziesz musiała dokładać z wlasnej kieszeni w razie ewentualnego fiaska - Penelopo, wygląda na to, że złapałaś Pana Boga za nogi

Ehhhh....ile jak bym dała, żeby mieć te parę stówek w kieszeni zamiast płacić za wynajem....
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.