Lakiery hybrydowe - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 15:16   #931
PaulaCooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 303
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mona1991 Pokaż wiadomość
tzn, że hybrydy z allepaznkocie są dobre czy nie?
Nie


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
PaulaCooper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:20   #932
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

a gdzie zamawiacie lakiery Estetiq? na allegro nie widze jakies sprzedawcy z dlugim stazem.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 08:13   #933
8kh3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witajcie
Jestem tu nowa i zielona
Dostałam w prezencie zestaw do hybrydy z firmy allepaznokcie. Wczoraj chciałam sobie zrobić pazurki i mam problem
W zestawie jest BASE&FINISH, który nie chciał się utwardzić... lakier z resztą też Te 2 produkty są firmy INS.
Jestem załamana...
Jaką firmę polecacie?? Tylko proszę o wyjaśnienie "dużymi literami" jestem świeżakiem w tym temacie.
8kh3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 09:39   #934
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe

Opowiedz dokladnie krok po kroku co robilas.
Te produkty nie sa za dobre, ale powinny sie utwardzac. W tym watku masz duzo wymienionych firm wraz z opiniami.
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 10:28   #935
8kh3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
Opowiedz dokladnie krok po kroku co robilas.
Te produkty nie sa za dobre, ale powinny sie utwardzac. W tym watku masz duzo wymienionych firm wraz z opiniami.
przetarłam cleanerem, pomalowałam podkładem- starałam się nie kłaść grubo, utwardziłam lampą prawie 3 minuty. Po lampie paznokieć lekko pływał, więc jeszcze użyłam lampy na 3 minuty i dalej nic
Na drugiej dłoni jeszcze mniej położyłam podkładu, po 3 minutach w lampie mniej pływał...wkurzyłam się :/ ale postanowiłam pomalować lakierem...lakier po lampie pływał.
Nie wyszło więc chciałam zmyć specjalnym acetonem. Lakier nie zszedł, żel nie szedł... moczyłam 10 minut i nic
Użyłam polerki aby się pozbyć tego.

Teraz tak myślę, że skoro coś tam się utwardziło to może powinnam tylko zetrzeć to co pływało?? i pomalować lakierem?? ale czytałam, że między warstwami nie powinno się przecierać!
Co sądzisz o firmie cosmetics zone? musiałabym mieć
-lakier
-top
-baza
Czy sam lakier i baza wystarczą???

Edytowane przez 8kh3
Czas edycji: 2013-11-09 o 10:38
8kh3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 11:09   #936
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a gdzie zamawiacie lakiery Estetiq? na allegro nie widze jakies sprzedawcy z dlugim stazem.
Ja kupuje stacjonarnie w mojej mieścinie, tak że nie pomogę

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez 8kh3 Pokaż wiadomość
przetarłam cleanerem, pomalowałam podkładem- starałam się nie kłaść grubo, utwardziłam lampą prawie 3 minuty. Po lampie paznokieć lekko pływał, więc jeszcze użyłam lampy na 3 minuty i dalej nic
Na drugiej dłoni jeszcze mniej położyłam podkładu, po 3 minutach w lampie mniej pływał...wkurzyłam się :/ ale postanowiłam pomalować lakierem...lakier po lampie pływał.
Nie wyszło więc chciałam zmyć specjalnym acetonem. Lakier nie zszedł, żel nie szedł... moczyłam 10 minut i nic
Użyłam polerki aby się pozbyć tego.

Teraz tak myślę, że skoro coś tam się utwardziło to może powinnam tylko zetrzeć to co pływało?? i pomalować lakierem?? ale czytałam, że między warstwami nie powinno się przecierać!
Co sądzisz o firmie cosmetics zone? musiałabym mieć
-lakier
-top
-baza
Czy sam lakier i baza wystarczą???
Jak dla osoby początkującej CZ będzie dla Ciebie idealne. Ponieważ lakiery i akcesoria są dobrej jakości w przystępnej cenie

Obowiązkowo musisz mieć:
- BAZA
- lakier KOLOR
- TOP

tu możesz taki komplet zamówić (+ jeszcze cleaner):

- http://lakieryhybrydowe.pl/pl/p/Zest...00-ml-GRATIS/1

- http://allegro.pl/zestaw-lakierow-hy...677599040.html

Bez Topu ani rusz, bo nim wykańczasz, utrwalasz i nabłyszczasz zrobiony już manicure.

Potrzebny też Ci będzie Cleaner do odtłuszczania i przemywania, bloczek do matowienia paznokci i aceton do zdejmowania. (ale to chyba już masz, przynajmniej tak wywnioskowałam z wiadomości)
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 11:19   #937
8kh3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

KissLexi, dziękuję za rady
Nie chcę się zniechęcać, więc spróbuję z CZ.
Trening czyni mistrza!
8kh3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 11:21   #938
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe

Wydaje mi sie, ze to co plywalo, to mogla byc warstwa dyspersyjna, ona sie klei i moglo Ci sie wydawac, ze lakier sie nie utwardzil. Skoro nie moglas zmyc, to musial sie utwardzic. Te lakiery to nie sa prawdziwe hybrydy, one nie schodza od acetonu, trzeba je spilowac. Sprobuj zrobic jeden paznokiec do konca, poloz baze, 2x kolor i na to top i dopiero wtedy przemyj cleanerem. Zobaczymy co wyjdzie. Jesli masz lampe 36W, to utwardzaj kazda warstwe po 2 min.
Cosmetics Zone sa bardzo dobre
Jak kolezanka wyżej napisala potrzebujesz wszystkich trzech rzeczy: baza, kolor, top.
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 13:04   #939
mona1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
i jak z trwałością? trzyma się wszystko dobrze? matujesz wzornik pod kolor czy w ogóle nic tylko kolor i top?

mam nowy wzornik i chciałam sobie go w końcu pomalować z tym, że szkoda mi trochę bazy bo na swoje paznokcie daję 2 warstwy i szybko mi ubywa.. lakierów mam już ponad 24 także zamiast ładować na wzornik miałabym już jedno malowanie zrobione:P dlatego pytam, czy jest konieczne zastosowanie bazy
baza jest zbędna ja mam wzornik od czerwca i nic kompletnie się nie stało, więc nie ma co marnować bazy bez potrzeby. A co do matowienie to nie robię tego, od razu nakładam kolor, później drugą warstwę i top
mona1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 15:27   #940
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

dzięki za rady wczoraj zrobiłam swój nowy wzornik (bez bazy i matowienia) dziele się fotkami gdyby był ktoś zainteresowany (większość lakierów to Cosmetics Zone)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wzornik.jpg (87,6 KB, 509 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wzornik1.jpg (79,4 KB, 431 załadowań)

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-11-09 o 15:28
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 16:22   #941
babsi86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez 8kh3 Pokaż wiadomość
Witajcie
Jestem tu nowa i zielona
Dostałam w prezencie zestaw do hybrydy z firmy allepaznokcie. Wczoraj chciałam sobie zrobić pazurki i mam problem
W zestawie jest BASE&FINISH, który nie chciał się utwardzić... lakier z resztą też Te 2 produkty są firmy INS.
Jestem załamana...
Jaką firmę polecacie?? Tylko proszę o wyjaśnienie "dużymi literami" jestem świeżakiem w tym temacie.
Mi też się nie chciały utwardzić, a do tego niesamowicie śmierdziały, aż dostałam zawrotów głowy teraz używam lakierów z firmy Cosmetics Zone i mogę je śmiało polecić cena 25zł za buteleczkę 15 ml na allegro

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dzięki za rady wczoraj zrobiłam swój nowy wzornik (bez bazy i matowienia) dziele się fotkami gdyby był ktoś zainteresowany (większość lakierów to Cosmetics Zone)
Ten na końcu 044 jest z Cosmetics Zone? Bo mam identyczny kolor, ale u mnie na paznokciach wygląda dużo inaczej, a u Ciebie na zdjęciu tak jak na stronie allegro z odcieniami widzę, że masz też brokatowe, one są przezroczyste z samym brokatem, tak? Interesuje mnie ten z drugiego zdjęcia pierwszy w drugim rzędzie. Też jest z CZ? Miałam właśnie na allegro zamawiać, ale ja bym chciała cały kryjący z dodatkiem brokatu, a jeżeli jest transparentny, a tylko brokat jest kolorowy to zamówię inny...
babsi86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 17:02   #942
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

babsi ten brokatowy ze wzornika koleżanki to ibd fireworks .

to taka brokatowa muli mgiełka.
Jest super na french i w sumie na każdy kolor.
Nie zmienia koloru a daje piękną błyszczącą poświatę.
Też go mam a moje klientki go uwielbiają
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 21:29   #943
8kh3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zrobiłam wszystkie, poszłam na całość
Każdą warstwę przemywałam i rzeczywiście pod tą warstwą (chyba) dyspresyjną paznokieć był utwardzony
Pomalowałam i jak na mój pierwszy raz uważam, że mi się udało.
Domyślam się, że aceton nie ruszy ich, więc szykuję się na spiłowanie
ale było warto
Zamierzam odłożyć parę zł i zafundować sobie CZ. Muszę troszkę poczekać.
CZ zmywa aceton??
8kh3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 22:36   #944
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zmywa
Następnym razem przemyj jedynie ostatnią warstwę po wyjęciu z lampy, reszty nie trzeba
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 23:57   #945
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez babsi86 Pokaż wiadomość
Ten na końcu 044 jest z Cosmetics Zone? Bo mam identyczny kolor, ale u mnie na paznokciach wygląda dużo inaczej, a u Ciebie na zdjęciu tak jak na stronie allegro z odcieniami widzę, że masz też brokatowe, one są przezroczyste z samym brokatem, tak? Interesuje mnie ten z drugiego zdjęcia pierwszy w drugim rzędzie. Też jest z CZ? Miałam właśnie na allegro zamawiać, ale ja bym chciała cały kryjący z dodatkiem brokatu, a jeżeli jest transparentny, a tylko brokat jest kolorowy to zamówię inny...
044 w rzeczywistości wygląda tak samo jak na wzorniku z drugiego zdjęcia kolory na pierwszym zdjęciu robione były w przybliżeniu z lampą, która na ogół "wydobywa" z koloru wszystkie błyszczące drobinki w realu te drobinki nie są aż tak widoczne CZ. ma kolory brokatowe i ponoć są kryjące np. srebrny czy złoty, ale czy naprawdę dobrze kryją, nie powiem bo nie mam ich w swoim zbiorku brokatowe kolorki, które mam są z firmy IBD (przeźroczysty z pyłkiem brokatowym) i RJ (z większymi drobinkami - pół transparentny).
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 19:53   #946
8kh3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hejka
Wczoraj zrobiłam pazurki, a dzisiaj mi odprysnęło w paru miejscach. Aceton nie dał rady i skończyło się na pilniczku.
Nie poddaję się...zrobię jeszcze raz...
8kh3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 21:22   #947
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe

To najpewniej przez kiepskiej jakosci lakiery. Pamietaj zeby wyjezdzac lakierem troszke poza koncowke paznokcia zabaezpieczajac wolny brzeg i nie zalac skorek
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 22:18   #948
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
044 w rzeczywistości wygląda tak samo jak na wzorniku z drugiego zdjęcia kolory na pierwszym zdjęciu robione były w przybliżeniu z lampą, która na ogół "wydobywa" z koloru wszystkie błyszczące drobinki w realu te drobinki nie są aż tak widoczne CZ. ma kolory brokatowe i ponoć są kryjące np. srebrny czy złoty, ale czy naprawdę dobrze kryją, nie powiem bo nie mam ich w swoim zbiorku brokatowe kolorki, które mam są z firmy IBD (przeźroczysty z pyłkiem brokatowym) i RJ (z większymi drobinkami - pół transparentny).
Ja mam brokatowy złoty i bardzo słabo kryje, brak prześwitu jest dopiero po 3 niezbyt cienkich warstwach. Za to brokatowy fiolet jest świetny
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 22:36   #949
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
ja miałam kiedyś lakiery " hybrydowe " z Allepaznokcie i była to tragedia, to raczej żele kolorowe a nie hybrydy , żeby zdjąć musiałam wszystko spiłować
Dzięki za odpowiedź. A już mnie kusiło. Zostaję więc przy moich CZ. Nigdy nie było z nimi problemu. Poczekam aż więcej kolorków wprowadzą.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 10:26   #950
8kh3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
To najpewniej przez kiepskiej jakosci lakiery. Pamietaj zeby wyjezdzac lakierem troszke poza koncowke paznokcia zabaezpieczajac wolny brzeg i nie zalac skorek
Bardziej stawiam na jakość tych lakierów...a raczej jej brak
Skórek nie zalałam i starałam się wyjeżdżać za końcówkę paznokcia.
Przez to piłowanie zajechałam paznokcie i muszę trochę poczekać, aż dojdą do siebie
Lakiery z firmy allepaznokcie (nie chodzi mi o firmy INS, NTN) są dobre? aceton się ich pozbywa??
8kh3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:50   #951
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

a ja zatesknilam za zwyklymi lakierami i kilka dni temu pomalowal sobie pazurki... MASAKRA! czekanie az zwykly lakier wyschnie... a i tak mnostwo rys mi sie porobilo... jak juz sie sprobuje hybrydy to ciezko wrocic do niewygodnych zwyklych lakierow. Szkoda tylko ze mam ok 100szt lakierow w pieknych kolorach
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 12:02   #952
mona1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja zatesknilam za zwyklymi lakierami i kilka dni temu pomalowal sobie pazurki... MASAKRA! czekanie az zwykly lakier wyschnie... a i tak mnostwo rys mi sie porobilo... jak juz sie sprobuje hybrydy to ciezko wrocic do niewygodnych zwyklych lakierow. Szkoda tylko ze mam ok 100szt lakierow w pieknych kolorach
Coś w tym jest Ja nie wyobraża sobie nie mieć w ogóle lakieru na pazurkach , a kiedyś wcale nie malowałam tylko odżywką bo zwykły lakier utrzymywał się w mnie 1 dzień, więc szkoda mi było mojego czasu. Lakiery hybrydowe górą!
mona1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 13:29   #953
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja zatesknilam za zwyklymi lakierami i kilka dni temu pomalowal sobie pazurki... MASAKRA! czekanie az zwykly lakier wyschnie... a i tak mnostwo rys mi sie porobilo... jak juz sie sprobuje hybrydy to ciezko wrocic do niewygodnych zwyklych lakierow. Szkoda tylko ze mam ok 100szt lakierow w pieknych kolorach
Też mam pokaźna kolekcję zwykłych lakierów i żal mi jak spogladaja na mnie smutno z pudła, ale już nie wrócę do nich an stałe
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 09:38   #954
ania188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny,mam do was pytanie jak sprawuje się wam lampa z kompletu CZ bo ja po 2 miesiącach zauważyłam,że coś jest inaczej niż było,lampa nie utwardza jak wcześniej trzeba dłużej trzymać rękę a co za tym idzie lampa "wydziela" chyba więcej ciepła i można poczuć niemiłe nagrzewanie co wcześniej sie nie zdarzało,a przy drugiej ręce to już kiepsko... Czy któraś spotkała się z takim problemem?
ania188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 11:12   #955
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja ogolnie mam wrazenie, ze lampa z CZ jest kiepskiej jakosci. Plaskit jest jakis uginajacy sie, miekki w porownaniu do lampy jakas kiedys mialam jak zele zakladalam. I faktycznie nagrzewa sie ale mysle ze to wina cienkiego plastiku.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 11:34   #956
ania188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja na poczatku byłam zadowolona teraz jednak to nagrzewanie sprawia że jak trzymam rękę w lampie to to intensywne ciepło nie jest przyjemne ;/ myślę czy jest sens próby wymiany żarówek czy nie lepiej uzbierać i kupić nową lampę?
ania188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 12:30   #957
blondhairgirl
Przyczajenie
 
Avatar blondhairgirl
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Asik G - jedno pytanie do Ciebie, bo pisałaś, że pracujesz na bazie/topie Gelish.

Właśnie kupiłam bazę/top Gelish i zastanawia mnie informacja dot. aplikacji opisana na opakowaniu. Piszą, żeby bazę przetrzeć (po minucie utwardzania w lampie UV) bezpyłowym wacikiem, na sucho... tak robisz?
Na YT spotkałam się na razie z 2 wersjami - nie przecieraniem bazy niczym i przecieraniem specjalnym pędzelkiem... trochę to specyficzne
Poza tym na YT wszystkie dziewczyny używają PH Bond Gelish przed bazą (a po zmatowieniu)... Nie wystarczy tu cleaner/alkohol izopropylowy?

help, help
__________________
-m-
blondhairgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 13:10   #958
PaulaCooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 303
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez blondhairgirl Pokaż wiadomość
Asik G - jedno pytanie do Ciebie, bo pisałaś, że pracujesz na bazie/topie Gelish.

Właśnie kupiłam bazę/top Gelish i zastanawia mnie informacja dot. aplikacji opisana na opakowaniu. Piszą, żeby bazę przetrzeć (po minucie utwardzania w lampie UV) bezpyłowym wacikiem, na sucho... tak robisz?
Na YT spotkałam się na razie z 2 wersjami - nie przecieraniem bazy niczym i przecieraniem specjalnym pędzelkiem... trochę to specyficzne
Poza tym na YT wszystkie dziewczyny używają PH Bond Gelish przed bazą (a po zmatowieniu)... Nie wystarczy tu cleaner/alkohol izopropylowy?

help, help
To nie do mnie ale sie wypowiem - wystarczy zwykly pedzelek, taki do zelu. Gelish ma pedzelki do zelu i akrylu w ofercie, w PL dostepne po ok 80zl o ile sie nie myle.
Ja niczym nie przecieram, ale wlasnie baze i kolorki przecieram pedzelkiem, cleaner dopiero na top.
Przed baza nakladam PH bond, cena jest dosc niska, a sam produkt wystarcza na bardzo dlugo i wedlug mnie warto w niego zainwestowac chociaz kiedy go nie mialam gelish byl rowniez bardzo trwaly. Wedlug mnie to jedna z lepszych firm i powoli kolekcjonuje sobie kolorki


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
PaulaCooper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 13:29   #959
blondhairgirl
Przyczajenie
 
Avatar blondhairgirl
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

Paula a czemu pędzelek, a nie jak napisane na opakowaniu wacik bezpyłowy?

Pędzelka do żelu nie mam, mam tylko takie do malowania np. akwarelą z różnego rodzaju włosia...
__________________
-m-
blondhairgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-13, 13:46   #960
agobabojago
Raczkowanie
 
Avatar agobabojago
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja mam bazę Gelish, topu nie mam, bo jakoś nie przypadł mi do gustu :P ale nakładam baze, niczym nie przecieram, ani cleanerem, ani wacikiem suchym i wszystko trzyma jak trzeba
agobabojago jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.