Zazdrość w związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-24, 22:09   #1
Czoko Bomba
Przyczajenie
 
Avatar Czoko Bomba
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25

Zazdrość w związku


Witam Was.

Zastanawiam się jak ważna w związku jest zazdrość. Ja np jestem bardzo zazdrosna o mojego faceta. On ostatnio powiedział mi, że nie jest w ogóle zazdrosny,bo nie ma do tego powodów.

Trochę mi przykro z tego powodu, bo jednak zazdrość pokazuje czy drugiej osobie zależy.

On pewnie myśli kategoriami : ''i tak jest Moja , więc po co mam być zazdrosny''

Nawet jak rozmawiam czy tańczę na dyskotece z innymi on W OGÓLE NIE JEST ZAZDROSNY.

Zastanawiam się czy to normalne.
Nigdy jeszcze nie pokazał,chociaż w minimalnym stopniu że jest zazdrosny.
Jest 100% pewny że go nie zdradzę itp.

Nie chodzi mi o chorobliwą zazdrość, ale o jakieś minimalne przejawy. A ja nie widzę w ogóle nic. Zero.
Czoko Bomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 22:19   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zazdrość w związku

Cytat:
Napisane przez Czoko Bomba Pokaż wiadomość
Witam Was.

Zastanawiam się jak ważna w związku jest zazdrość. Ja np jestem bardzo zazdrosna o mojego faceta. On ostatnio powiedział mi, że nie jest w ogóle zazdrosny,bo nie ma do tego powodów.

Trochę mi przykro z tego powodu, bo jednak zazdrość pokazuje czy drugiej osobie zależy.

On pewnie myśli kategoriami : ''i tak jest Moja , więc po co mam być zazdrosny''

Nawet jak rozmawiam czy tańczę na dyskotece z innymi on W OGÓLE NIE JEST ZAZDROSNY.

Zastanawiam się czy to normalne.
Nigdy jeszcze nie pokazał,chociaż w minimalnym stopniu że jest zazdrosny.
Jest 100% pewny że go nie zdradzę itp.

Nie chodzi mi o chorobliwą zazdrość, ale o jakieś minimalne przejawy. A ja nie widzę w ogóle nic. Zero.
Ja też nie bywam zazdrosna. Nigdy. Sama się zastanawiałam kiedyś czy to normalne, ale tak po prostu jest.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 22:22   #3
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Zazdrość w związku

Zazdrość musi być czymś uwarunkowana Większość osób jest zazdrosna,bo po prostu nie ufa swojemu partnerowi i jak pojawia się jakaś atrakcyjna partia,to robi scenkę,bo uważa,że on mógłby z tego skorzystać
Ja osobiście jestem straszną zazdrośnicą,mój Tż twierdzi,że nie jest,ale pokazuje na co dzień,że strasznie,ale u mnie to dlatego,że ja chcę mieć go tylko dla siebie i chyba bym zabiła jakby ktoś tknął łapkami to co jest dla mnie wszystkim
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 22:25   #4
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Zazdrość w związku

Nie do konca zgadzam sie ze mozna nie byc zazdrosnym.... jak sie kocha to jest sie zazdrosnym! Albo mu nie zalezy ( nie boi sie ze ktos moze cię oczarować czy skusić) albo ukrywa emocje.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 22:33   #5
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zazdrość w związku

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Nie do konca zgadzam sie ze mozna nie byc zazdrosnym.... jak sie kocha to jest sie zazdrosnym! Albo mu nie zalezy ( nie boi sie ze ktos moze cię oczarować czy skusić) albo ukrywa emocje.
Taa... Jestem z chłopakiem 7 lat i kocham.
Więc jak widzisz - można.
Może po prostu zazdrości nie ma kiedy nie ma ku temu powodów?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 22:40   #6
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Zazdrość w związku

Oczekujesz że co ci odpowie? Kochanie jestem o ciebie tak zazdrosny że kto się do ciebie zbliży na odległość 2m zostanie podrapany tempom siekierą Bez przesady, rozmowa czy taniec z innymi to nie jest jakiś straszny powód do zazdrości. Poza tym, mówić to se może co chce
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 22:45   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Zazdrość w związku

Jak nie dajesz mu powodów to o co ma być zazdrosny? Może jest normalnym, dojrzałym facetem, który nie ma ochoty przejmować się pierdołami co? Z resztą wiesz różnie to bywa.
Mój tż też zawsze mówi, że nie jest zazdrosny. A później za jakiś czas mówi, że np wkurzało go lekko jak gadałam z tym i tym
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 23:29   #8
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Odp: Zazdrość w związku

Po stokroc wole brak zazdrosci w takich normalnych sytuacjach jak taniec z innymi, niz awantury i wyzywanie od najgorszych. Moja przyjaciolka byla z zazdrosnikiem - nic fajnego, naprawde.
Ciesz sie ze Twoj facet Ci ufa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 23:35   #9
itwasfaith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 23
Dot.: Zazdrość w związku

a

Edytowane przez itwasfaith
Czas edycji: 2013-07-31 o 02:26
itwasfaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 23:38   #10
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Odp: Zazdrość w związku

Twoj TZ moze po prostu wie, ze moze Ci zaufac, ze jestes dorosla, dojrzala kobieta i ze rozmowa z innym przedstawicielem plci meskiej albo taniec nie sprawi, ze sciagniesz majtki i pojdziesz z nimi do lozka albo hatjniesz sie z nimi w kosciele w nastepna niedziele. Ot, ufa Ci.

Ja nie jestem zazdrosna, nigdy nie bylam, moi TZ tez nigdy nie byli i nie widze w tym przejawu "bo mu nie zalezy". Gdyby moj TZ przekroczyl granice, to nie bylabym zadowolona i konsekwencje bylyby wyciagniete, bo nie akceptuje zdrady, ale ciesze sie, ze jestem z doroslym czlowiekiem, co normalnie traktuje innych ludzi, takze kobiety, ktoremu ufam i ktory ufa mi.

Milosc nie musi zazdroscic.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 00:49   #11
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Zazdrość w związku

A mnie się podoba nutka zazdrości u faceta. Nutka, nie więcej w żadnym wypadku.
Ale jeżeli ma być jej więcej niż ta nutka to lepiej aby w ogóle nie było bo bywa destrukcyjna, i to dla obu stron.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 01:52   #12
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Zazdrość w związku

Mój facet czasem zachowywał się jak zazdrośnik, zwłaszcza na początku naszego związku... pewnie dlatego, że bardzo szybko zaczęliśmy być parą, tak podejrzewam.
Może w przypadku autorki jej TŻ tak długo o nią zabiegał, że wie, że nie tak łatwo jest ją "wyrwać" czy "odbić"?
Ja tam bym się tym absolutnie nie niepokoiła, brak zazdrości to oznaka zaufania do partnera.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 04:06   #13
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Zazdrość w związku

Nie, dziękuję.

Po jaką cholerę komu zazdrość skoro jest zaufanie?!

Edytowane przez Corvette
Czas edycji: 2013-07-25 o 04:36
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 08:27   #14
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Zazdrość w związku

Ufam mojemu mężowi jak nikomu innemu. Jesteśmy razem już w sumie ponad 5 lat i nie przypominam sobie, abym kiedyś była o niego zazdrosna. Pewnie po prostu dlatego, że: 1. wiem, że mnie nie zdradzi, 2. nigdy nie dał mi powodu do zazdrości.

Ps. "Miłość nie zazdrości" - takie małe wtrącenie z pewnego pięknego tekstu o miłości
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 08:33   #15
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Zazdrość w związku

Cytat:
Napisane przez Czoko Bomba Pokaż wiadomość
Witam Was.

Zastanawiam się jak ważna w związku jest zazdrość. Ja np jestem bardzo zazdrosna o mojego faceta. On ostatnio powiedział mi, że nie jest w ogóle zazdrosny,bo nie ma do tego powodów.

Trochę mi przykro z tego powodu, bo jednak zazdrość pokazuje czy drugiej osobie zależy.

On pewnie myśli kategoriami : ''i tak jest Moja , więc po co mam być zazdrosny''

Nawet jak rozmawiam czy tańczę na dyskotece z innymi on W OGÓLE NIE JEST ZAZDROSNY.

Zastanawiam się czy to normalne.
Nigdy jeszcze nie pokazał,chociaż w minimalnym stopniu że jest zazdrosny.
Jest 100% pewny że go nie zdradzę itp.

Nie chodzi mi o chorobliwą zazdrość, ale o jakieś minimalne przejawy. A ja nie widzę w ogóle nic. Zero.
Może stawiam "diagnozę" na wyrost, ale dla mnie masz zadatki na osobę obsesyjnie zazdrosną. Dlaczego? Bo nie ma nic złego w tym, że rozmawiasz z innymi facetami lub nawet z nimi tańczysz, jeśli jest to "czysta" postać owych czynności. Np. ja od czasu do czasu idę z kumplem z na piwo lub na jakąś domówkę bez faceta (który np. jest w pracy. Oboje pracujemy na zmiany, więc bywa, że ja mam piątek wolny, a on dopiero do pracy idzie) i nikt nie robi mi jakichś uwag. Oczywiście, nie kryje się z tym, tylko mówię, że skoro mam wolny wieczór, to wyskoczę gdzieś. Nie było tak pięknie zawsze, ale z biegiem czasu chłopak zrozumiał, że ja mam tylko kolegów (których poznał) i "aż" 2 koleżanki, więc jak miałabym unikać innych facetów, musiałabym siedzieć w domu. Tyle. Mój chłopak też ostatnio spytał mnie, czy jestem zazdrosna. Powiedziałam, że nie, ale jak dowiem się o jakiejś krzywej akcji, to z nami koniec. Chyba w 2 stronę działa to podobnie.
Pracuj nad tą zazdrością, bo niedługo zacznie Cię drażnić uśmiechająca się do niego kasjerka w sklepie. To nie jest tak, że pewnego pięknego dnia stajesz się osobą obsesyjnie zazdrosną. To narasta, a zaczyna się zwykle od głupot.


---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez tyene Pokaż wiadomość
Twoj TZ moze po prostu wie, ze moze Ci zaufac, ze jestes dorosla, dojrzala kobieta i ze rozmowa z innym przedstawicielem plci meskiej albo taniec nie sprawi, ze sciagniesz majtki i pojdziesz z nimi do lozka albo hatjniesz sie z nimi w kosciele w nastepna niedziele. Ot, ufa Ci.
Wychodzę z podobnego założenia. Każdy z nas ma rozum i powinien z niego umieć korzystać. W życiu kieruję się też zasadą, że zawsze zastanawiam się, co będzie, gdy zrobię tak, a nie inaczej. Co da mi zdrada, skoro jestem z facetem, którego kocham, on mnie kocha, czuję się przy nim bezpieczna i w większości przypadków "pasuje mi", że tak powiem kolokwialnie (ideałów nie ma)?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 10:04   #16
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Zazdrość w związku

Ciesz się, że nie jest zazdrosny, serio
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 11:11   #17
barcoholic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: Zazdrość w związku

chyba każdy ma w tym przypadku inaczej - ja kiedyś powtarzałam, że nie jestem zazdrosna o mojego faceta, że nie będzie mi przeszkadzać, jeśli będzie tańczył z innymi dziewczynami na dyskotece itp. ale jak przyszło co do czego, to jednak okazywało się się, że pojawiło się ukłucie zazdrości to dziwne, ale im dłużej jestem z moim TŻ tym bardziej jestem o niego zazdrosna, ale nie jest to raczej chorobliwa zazdrość, nie osaczam go ani nie ograniczam - po prostu czasami ukłuje mnie, gdy pojawi się jakaś inna dziewczyna w pobliżu i wydaje mi się, że to działa też w drugą stronę;

tak czy inaczej nie ma zasady i myślę, że ani zazdrość ani jej brak w związku nie świadczą o prawdziwym uczuciu - ile związków tyle reguł
barcoholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 12:43   #18
32natalia57
Raczkowanie
 
Avatar 32natalia57
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 130
GG do 32natalia57
Dot.: Zazdrość w związku

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Zazdrość musi być czymś uwarunkowana Większość osób jest zazdrosna,bo po prostu nie ufa swojemu partnerowi i jak pojawia się jakaś atrakcyjna partia,to robi scenkę,bo uważa,że on mógłby z tego skorzystać
Ja osobiście jestem straszną zazdrośnicą,mój Tż twierdzi,że nie jest,ale pokazuje na co dzień,że strasznie,ale u mnie to dlatego,że ja chcę mieć go tylko dla siebie i chyba bym zabiła jakby ktoś tknął łapkami to co jest dla mnie wszystkim
Ooo tak, coś o tym wiem też bym nie popuściła, gdyby ktoś dotknął, ruszył ' mój cały świat '
mój ostatnio mi zrobił awanturę, bo tańczyłam z jego kolegą, ojj 2 dni mu przechodziło
__________________
28.01.2012 Grześ - moje Szczęście <3

* * *

Po co się przejmować? Nie warto! Ludzie i tak się nie zmienią
32natalia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 12:43   #19
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Zazdrość w związku

Cytat:
tak czy inaczej nie ma zasady i myślę, że ani zazdrość ani jej brak w związku nie świadczą o prawdziwym uczuciu - ile związków tyle reguł
dokładnie to chciałam napisać czytając ten temat
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 12:44   #20
32natalia57
Raczkowanie
 
Avatar 32natalia57
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 130
GG do 32natalia57
Dot.: Zazdrość w związku

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Ufam mojemu mężowi jak nikomu innemu. Jesteśmy razem już w sumie ponad 5 lat i nie przypominam sobie, abym kiedyś była o niego zazdrosna. Pewnie po prostu dlatego, że: 1. wiem, że mnie nie zdradzi, 2. nigdy nie dał mi powodu do zazdrości.

Ps. "Miłość nie zazdrości" - takie małe wtrącenie z pewnego pięknego tekstu o miłości
Oj tam, czasami zazdrości
__________________
28.01.2012 Grześ - moje Szczęście <3

* * *

Po co się przejmować? Nie warto! Ludzie i tak się nie zmienią
32natalia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 12:50   #21
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zazdrość w związku

Cytat:
Napisane przez 32natalia57 Pokaż wiadomość
mój ostatnio mi zrobił awanturę, bo tańczyłam z jego kolegą, ojj 2 dni mu przechodziło
Możesz tańczyć tylko ze swoim chłopakiem?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 12:53   #22
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Zazdrość w związku

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Możesz tańczyć tylko ze swoim chłopakiem?
no dokładnie, ja nie wiem gdzie tu powód do radości, że facet zrobił bezpodstawną awanturę
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 12:55   #23
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Zazdrość w związku

Cytat:
Napisane przez 32natalia57 Pokaż wiadomość
mój ostatnio mi zrobił awanturę, bo tańczyłam z jego kolegą, ojj 2 dni mu przechodziło
I rozumiem, że Tobie się to podoba?

Cytat:
Napisane przez karolynka90
Możesz tańczyć tylko ze swoim chłopakiem?
Przyłączam się do pytania.

Cytat:
Napisane przez 32natalia57
Oj tam, czasami zazdrości
Wg mnie nie, bo jeśli jest prawdziwa z obydwóch stron - to nie ma do tego podstaw Ale - to jest moje zdanie.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 13:53   #24
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zazdrość w związku

Ja uważam, że miłość bez zazdrości nie istnieje, ale to tylko moje zdanie.
Sama jestem zazdrośnicą.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 14:05   #25
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Zazdrość w związku

Autorko, my z TŻtem w ogóle nie jestesmy o siebie zazdrośni - bo po co? Ufamy sobie, nie mamy nic przeciwko spotkaniom z płcią przeciwną, ja mam praktycznie samych kolegów, on ma sporo koleżanek + jest fotografem, wiec modelek przez studio przewija się mnóstwo. Po co mam być zazdrosna, albo po co on ma być zazdrosny o mnie?
Strata energii. Wolę ją wykorzystać na co innego
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 14:11   #26
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zazdrość w związku

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja uważam, że miłość bez zazdrości nie istnieje, ale to tylko moje zdanie.
Sama jestem zazdrośnicą.
Ale właściwie o co jesteś zazdrosna?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Autorko, my z TŻtem w ogóle nie jestesmy o siebie zazdrośni - bo po co? Ufamy sobie, nie mamy nic przeciwko spotkaniom z płcią przeciwną, ja mam praktycznie samych kolegów, on ma sporo koleżanek + jest fotografem, wiec modelek przez studio przewija się mnóstwo. Po co mam być zazdrosna, albo po co on ma być zazdrosny o mnie?
Strata energii. Wolę ją wykorzystać na co innego
To tak jak ja. Gdyby mój chłopak miał być zazdrośnikiem, oboje byśmy się wykończyli.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 19:38   #27
monczita88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 786
Dot.: Zazdrość w związku

Pytalam sie ostatnio mojego Tz-ta czy jest o mnie zazdrosny. Odpowiedzial, ze nie, ze nie daje mu powodow. A ja w niektorych sytuacjach widze, ze jednak jest Jest to "zdrowa" zazdrosc i nawet ja lubie Wszystko jest dla ludzi. Z umiarem - wiadomo
__________________
"Przygodą jest samo życie, pod warunkiem że żyje się mocno. Bo tylko wtedy można odkryć rozmiar własnego strachu i zmierzyć się ze słabościami"
monczita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 11:02   #28
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zazdrość w związku

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Ale właściwie o co jesteś zazdrosna?
Nie mówię o chorobliwej zazdrości
Po prostu szukam kogoś, kto będzie dla mnie również bratnią duszą i to ja będę dla niego najważniejsza, tak jak on dla mnie.
Może jestem niepoprawną romantyczką (ale banalny romantyzm mnie wkurza), ale przynajmniej na początku związku (kilka miesięcy) chcę mieć tę osobę tylko dla siebie, poznawać, spędzać z nią wolny czas (czyt: świat przestaje istnieć, wolę być z ukochanym niż np. iść z przyjaciółmi na imprezę i tego samego oczekuję od niego).
Nie jestem bluszczem, sama wiem, co to za uczucie, gdy druga osoba cię ogranicza, osacza itp. Potrzebuję wolności.
Chodzi mi o to, że mogę byc zazdrosna, gdy partner/partnerka woli np. spędzić czas z kolegą/przy komputerze/sam niż ze mną. Albo coś mu wypadnie i zamiast spotkania ze mną wybiera to drugie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 11:09   #29
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Zazdrość w związku

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to, że mogę byc zazdrosna, gdy partner/partnerka woli np. spędzić czas z kolegą/przy komputerze/sam niż ze mną.
Ale czasem każdy potrzebuje chwili samotności, albo spotkania z przyjaciółmi i ja nie widzę w tym powodu do zazdrości.

Cytat:
Albo coś mu wypadnie i zamiast spotkania ze mną wybiera to drugie
Nawet jeśli to "coś" byłoby dla Twojej ukochanej osoby bardzo istotne?

Dla mnie to ograniczanie drugiego człowieka, a miłość to nie więzienie
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 11:10   #30
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Zazdrość w związku

Zazdrosc to naturalny objaw milosci (umiarkowana, zwykla), ale jesli ktos jest drugiej osoby bardzo pewny to moze nie byc zazdrosny.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 13:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.