Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-02, 18:16   #1
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Cool

Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?


Zainspirowałam się pewnym sondażem znalezionym na popularnym portalu.

Dziewczyna zapytała 100-tu przypadkowych mężczyzn, czy są chętni na seks. Oprócz starszego pana i facetow z dziewczynami (którzy nie wiadomo, czy bedac sami nie zgodziliby się) większosc zgodzila się...

W innym sondażu to chłopak pytał się dziewczyn, czy są chętne na seks? większosc albo zaregowała smiechem, nie zgodzila sie lub zareagowala dość agresywnie.


Czy więc stereotyp, że każdy facet mając okazję do seksu z gorącą nieznajomą bez wahania skorzysta z okazji?? A jak z dziewczynami?



EDIT. wklejam film, choc nie wiem czy to nie jest zabronione
http://pudelekx.pl/kto-chetny-na-seks-z-nieznajoma-9337
http://pudelekx.pl/zapytal-100-kobie...hca-seksu-9447
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę

Edytowane przez nika_88
Czas edycji: 2013-08-02 o 18:56
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 18:41   #2
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Większość singli pewnie by skorzystało z takiej okazji, chyba, że jest to ktoś, kto ma jakieś tam swoje przekonania i nigdy by tego nie zrobił bo czeka na jedną jedyną. Ale prawdziwie zakochany człowiek, nawet jeżeli byłby w związku na odległość, jeżeli by prawdziwie kochał, to nawet gdyby mu jakaś lasia przed nosem pokazywała swoje wdzięki to by jej nie tknął No ale są faceci, którymi kierujemy zwykła zwierzęca chęć przelecenia kogokolwiek.
Osobiście, będąc w związku nie skorzystałabym z takiej okazji. Będąc singielką zależnie od sytuacji, ale myślę, że raczej nie.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 18:45   #3
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

50% success rate i "kazdy facet" ? No chyyyyba nie.
Abstrahując już od faktu, że nie widzę nic nagannego w tych 50%.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 18:46   #4
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Ja znałam już niejednego naprawde atrakcyjnego faceta, ktory mial zasady i odmawial seksu napalonym, seksownym laluniom. I nie byli to zadni katolicy-fanatycy, po prostu ludzie z zasadami.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 18:51   #5
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Bo taką mamy kulturę w europie, że mężczyzna z podbojami to bóg, a kobieta godząca się na przypadkowy seks to "szmata". Spróbuj zadać to pytanie w Emiratach Arabskich.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 18:53   #6
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ja znałam już niejednego naprawde atrakcyjnego faceta, ktory mial zasady i odmawial seksu napalonym, seksownym laluniom. I nie byli to zadni katolicy-fanatycy, po prostu ludzie z zasadami.
W grupie kolegow, na zakrapianej imprezie zasady czasem działaja inaczej niz w normalnych warunkach....

A nie uwazacie za dziwne zachowanie chlopakow z dziewczynami, ktorzy najpierw patrza na swoje dziewczyny, jakby szukali akceptacji??
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 19:01   #7
089745
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

w filmiku z kobietami w większości są to sceny z kilkoma kobietami na raz i co myślicie że odpowie tak przy koleżance znajomej ??
089745 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 19:03   #8
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Jestem święcie przekonana, że wbrew pozorom nie każdy facet skorzysta z okazji i prześpi się z pierwszą lepszą panienką.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
W grupie kolegow, na zakrapianej imprezie zasady czasem działaja inaczej niz w normalnych warunkach....

A nie uwazacie za dziwne zachowanie chlopakow z dziewczynami, ktorzy najpierw patrza na swoje dziewczyny, jakby szukali akceptacji??
To lepiej odpuścić sobie takiego faceta...
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 19:15   #9
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
A nie uwazacie za dziwne zachowanie chlopakow z dziewczynami, ktorzy najpierw patrza na swoje dziewczyny, jakby szukali akceptacji??
może liczyli na trójkąt
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 19:16   #10
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

pudelekx?

Co to, jakaś subtelna reklama podróbki 'znanego portalu'?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 19:18   #11
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
pudelekx?

Co to, jakaś subtelna reklama podróbki 'znanego portalu'?
chcialam pokazac, jak wygladal ten sondaz, jesli nie mozna to skasuje...
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 19:25   #12
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Bład filmiku z facetem polegał na tym,ze podchodził do grup kobiet a wtedy jest to krepujące aby przyznać sie koleżance,ze lubisz sie bzykac bez zobowiązań a dwa,że nie był dość atrakcyjny. Myślę,ze gdyby był lepiej zbudowany i ubrany miałby większe szanse.
Poza tym jeśli facet pyta laski czy ma ochote na seks dziewczyny z reguły myślą,ze biorą je za dziwkę.
Na odwrót jest w przypadku facetów... rzadko kiedy singiel zrezygnuje z seksu z dziewczyną ,która jeszcze sama to proponuje,bez zobowiązań. Aspekt kolegów tylko zachęca mężczyzn do działania-to efekt stada;
Ponadto ta z filmiku była w dodatku ubrana tak,ze podkreślało to jej walory fizyczne i pomimo,że praktycznie wszyscy początkowo mieli wątpliwości czy nie jest to ukryta kamera.

Wg mnie te filmiki niczego nie udowadniają poza tym,że kobiety stale się kontrolują a mężczyźni nie odmawiają przyjemności.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 19:46   #13
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
może liczyli na trójkąt
Haha, racja - kiedyś znajomy powiedział mi, że niemal wszyscy faceci chcieliby raz w życiu zaliczyć trójkącik, więc może ci faceci na to liczyli, a kobiety takie sztywne
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 20:18   #14
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Bo taką mamy kulturę w europie, że mężczyzna z podbojami to bóg, a kobieta godząca się na przypadkowy seks to "szmata". Spróbuj zadać to pytanie w Emiratach Arabskich.
Ja tam uważam, że bez względu na płeć takie osobniki są "po jednych pieniądzach" I szczerze mówiąc, trochę mnie zniesmacza to, że jest takie społeczne przyzwolenie niektórych na męskie podboje.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 20:27   #15
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;42083098]Ja tam uważam, że bez względu na płeć takie osobniki są "po jednych pieniądzach" I szczerze mówiąc, trochę mnie zniesmacza to, że jest takie społeczne przyzwolenie niektórych na męskie podboje.[/QUOTE]

Zgadzam się. Puszczalska kobieta to puszczalska kobieta i puszczalski facet to puszczalski facet. Nie - puszczalska kobieta to puszczalska kobieta, a puszczalski facet to bóg i macho. Też jest puszczalski, obojętnie co by wyzwolone seksualnie (choc jak dla mnie te całe wyzwolone seksualnie są za to ograniczone emocjonalnie i to bardzo)osoby nie głosiły.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 20:51   #16
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Odstępując od tematu. Takie filmiki są montowane i tylko niektóre odpowiedzi są w nim zawarte.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 21:06   #17
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Puszczalska kobieta to puszczalska kobieta i puszczalski facet to puszczalski facet. Nie - puszczalska kobieta to puszczalska kobieta, a puszczalski facet to bóg i macho. Też jest puszczalski, obojętnie co by wyzwolone seksualnie (choc jak dla mnie te całe wyzwolone seksualnie są za to ograniczone emocjonalnie i to bardzo)osoby nie głosiły.
ja to wiem, ty to wiesz, reszta społeczeństwa nie bardzo 8-) (nie mówię że wszyscy, mówię: większość. znasz chyba "złote rady ciotek klotek przy niedzielnym rosole" które mówią: facet nie pies na kości nie poleci, suka nie da pies nie weźmie, zaraz obok a kiedy ty w końcu ślub weźmiesz)
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 21:15   #18
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Odstępując od tematu. Takie filmiki są montowane i tylko niektóre odpowiedzi są w nim zawarte.
no



Nie wiem czy każdy, na pewno mądrzy faceci wiedzą, że to jakiś wałek no i nie interesują ich takie znajomości - brzydzą się po prostu takich kobiet co to więcej ch.... miały w ustach niż frytek. Choć fakt, znam takowych mało :P Szkoda
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 21:28   #19
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość



Nie wiem czy każdy, na pewno mądrzy faceci wiedzą, że to jakiś wałek no i nie interesują ich takie znajomości - brzydzą się po prostu takich kobiet co to więcej ch.... miały w ustach niż frytek. Choć fakt, znam takowych mało :P Szkoda
Dokładnie... ja znam takich sporo, więc chyba tak źle nie jest
Inna sprawa, że internetowy sondaż, mimo, że anonimowy, to tylko sondaż. Nikt z nas nie wie, ilu z tych, którzy zadeklarowali tak/nie, przy bezpośrednim kontakcie byłoby w swoich decyzjach konsekwentnych.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 23:03   #20
Estimate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 47
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
Zainspirowałam się pewnym sondażem znalezionym na popularnym portalu.

Dziewczyna zapytała 100-tu przypadkowych mężczyzn, czy są chętni na seks. Oprócz starszego pana i facetow z dziewczynami (którzy nie wiadomo, czy bedac sami nie zgodziliby się) większosc zgodzila się...

W innym sondażu to chłopak pytał się dziewczyn, czy są chętne na seks? większosc albo zaregowała smiechem, nie zgodzila sie lub zareagowala dość agresywnie.


Czy więc stereotyp, że każdy facet mając okazję do seksu z gorącą nieznajomą bez wahania skorzysta z okazji?? A jak z dziewczynami?



EDIT. wklejam film, choc nie wiem czy to nie jest zabronione
http://pudelekx.pl/kto-chetny-na-seks-z-nieznajoma-9337
http://pudelekx.pl/zapytal-100-kobie...hca-seksu-9447
Nie, bo atrakcyjność kobiety to 40% wygląd, a 60% styl i sposób zachowania.

Nieznajoma, która by mi zaproponowała seks odebrała by sobie 60% uroku i pozostałoby jedyny pusty wygląd. Bez ambicjonalne "poruchać bo poruchać, w końcu łatwa jest" . Nie zapominajmy jednak też o ewentualnych chorobach, ciążach, alimentach i historyjkach wśród znajomych(jeśli by się okazało, że mamy wspólnych). Zwykła kalkulacja = nie warto.
Estimate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 23:12   #21
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Bład filmiku z facetem polegał na tym,ze podchodził do grup kobiet a wtedy jest to krepujące aby przyznać sie koleżance,ze lubisz sie bzykac bez zobowiązań a dwa,że nie był dość atrakcyjny. Myślę,ze gdyby był lepiej zbudowany i ubrany miałby większe szanse.
Poza tym jeśli facet pyta laski czy ma ochote na seks dziewczyny z reguły myślą,ze biorą je za dziwkę.
Na odwrót jest w przypadku facetów... rzadko kiedy singiel zrezygnuje z seksu z dziewczyną ,która jeszcze sama to proponuje,bez zobowiązań. Aspekt kolegów tylko zachęca mężczyzn do działania-to efekt stada;
Ponadto ta z filmiku była w dodatku ubrana tak,ze podkreślało to jej walory fizyczne i pomimo,że praktycznie wszyscy początkowo mieli wątpliwości czy nie jest to ukryta kamera.

Wg mnie te filmiki niczego nie udowadniają poza tym,że kobiety stale się kontrolują a mężczyźni nie odmawiają przyjemności.
zgadzam sie z powyższą opinią. Może gdyby facet próbował np na imprezie z takimi tekstami, a nie na ulicy to bardziej by to odzwierciedlało ile kobiet ma ochotę na sex bez zobowiązań? Bo gdyby do mnie podszedł koleś i zapytał o cos takiego no to uznalabym go za jakiegoś dziwaka. Warto też dodać, ze kobiety do seksu potrzebują jednak jakiegos nastroju a nie tak w biały dzień na ulicy.
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 23:58   #22
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Haha brawa dla faceta za śmiałość ^^

Gdyby atrakcyjna kobieta podeszła do mnie w taki sposób, pewnie bym nie uwierzył, że mówi serio. Słyszało się też nie raz o sytuacjach gdzie kobieta zwabiła kogoś w zaciszne miejsce gdzie czekało kilka karków, którzy okradli i pobili tego pierwszego.

Ale gdyby udało jej się mimo wszystko zyskać moje zaufanie a miejsce uznałbym za bezpieczne to chętnie ^^ Na pewno takie sytuacje wcale nie są rzadkie.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 07:19   #23
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Puszczalska kobieta to puszczalska kobieta i puszczalski facet to puszczalski facet. Nie - puszczalska kobieta to puszczalska kobieta, a puszczalski facet to bóg i macho. Też jest puszczalski, obojętnie co by wyzwolone seksualnie (choc jak dla mnie te całe wyzwolone seksualnie są za to ograniczone emocjonalnie i to bardzo)osoby nie głosiły.
http://wyborcza.pl/piatekekstra/1,13...borcza#Cuk#Cuk

poczytaj sobie. bo od Ciebie w wyżej wymienionym temacie nic oczywiście nie dostałam.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 08:56   #24
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
http://wyborcza.pl/piatekekstra/1,13...borcza#Cuk#Cuk

poczytaj sobie. bo od Ciebie w wyżej wymienionym temacie nic oczywiście nie dostałam.
Taaak, artykuły z Gazety Wyborczej są świetnym źródłem rzetelnych informacji A że tak jeszcze zacytuję komentarz spod powyższego artykułu: "Srajmy tam, gdzie akurat stoimy - wszak jesteśmy do tego zaprogramowani." oraz "Jesteśmy zaprogramowani do wielu rzeczy, które były przydatne w epoce kamienia gryzionego. Bycie człowiekiem cywilizowanym oznacza postępowanie zgodnie z rozumowymi zasadami, wbrew naturalnemu oprogramowaniu. To nas odróżnia od zwierząt, które podążają za instynktami. Taka generalna uwaga.". Nic dodać, nic ująć. Jeżeli komuś odpowiada taki styl życia, to czemu nie, ale dlaczego usilnie próbuje mnie przekonać, że mnie musi się to podobać?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 09:01   #25
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

pragnę gorąco zauważyć że odnosiłam się do autorki postu który to zacytowałam a nie do całego wątku i tego czy każdy facet przeleci laskę czy też nie.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 09:12   #26
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
pragnę gorąco zauważyć że odnosiłam się do autorki postu który to zacytowałam a nie do całego wątku i tego czy każdy facet przeleci laskę czy też nie.
Wiem, niemniej wiadomość jest publiczna i każdy, w tym ja, może się do niej odnieść Choć obawiam się, że zaraz rozpęta się tu burza podobna do tej w wątku zacytowanej przez Ciebie wizażanki.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 10:12   #27
Wielebny
Przyczajenie
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Jonestown, Gujana
Wiadomości: 1
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

http://therawness.com/why-its-worse-...-sleep-around/
Wielebny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 11:13   #28
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Moim zdaniem każdy singiel prześpi się z atrakcyjną dziewczyną, o ile ma pewność, że nie jest to podstęp.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 11:14   #29
Siurniety Krolik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 221
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Oczywiście, że nie! Królik nie puszcza się na lewo i prawo.
Siurniety Krolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 11:43   #30
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Czy każdy facet prześpi się z piękną dziewczyną?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Moim zdaniem każdy singiel prześpi się z atrakcyjną dziewczyną, o ile ma pewność, że nie jest to podstęp.
Nie,nie,nie. Znam takich, którzy nie skorzystali z okazji i mówię to ze stuprecontową pewnością.
Owszem, są na pewno tacy którzy skorzystaliby z okazji, ale niekoniecznie muszą być singlami. Nie ma co uogólniać...
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.