Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-13, 20:22   #1
agnieszszszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 22

Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi


Witajcie!

Mam 28 lat. Jaki¶ czas temu pozna³am przez internet faceta, 33 lata. Fajnie nam siê rozmawia³o i postanowili¶my siê spotkaæ. Widzieli¶my siê tylko raz. S³abo siê znamy, ale przypadli¶my sobie do gustu.

Facet ma 33 lata, ale nigdy nie by³, jak twierdzi, w powa¿nym zwi±zku. Trochê mnie to zdziwi³o, ale uzna³am, ¿e mo¿e nie trafi³ na ciekaw± osobê.

Martwi mnie za to inna sprawa. Odk±d dodali¶my siê do znajomych na FB, zauwa¿y³am, ¿e wiêkszo¶æ jego kole¿anek to bardzo m³ode dziewczyny (powiedzmy: miêdzy 19 a 21 r.¿.). On zawsze twierdzi, ¿e ma takie "urocze i s³odziutkie" kole¿anki/przyjació³ki.

Czy my¶licie, ¿e jest w tym co¶ dziwnego? Facet wydaje siê w porz±dku, ale niepokoi mnie to, ¿e tak fascynuj± go bardzo m³ode dziewczyny. Czy faceci, zw³aszcza samotni, maj± tak w pewnym wieku? A mo¿e jego rówie¶nice maj± ju¿ swoje rodziny i kontakt siê urwa³?

Sam mówi, ¿e zachwycaj± go m³ode dziewczyny...
My¶licie, ¿e mam powody do niepokoju? Bo raz, ¿e nigdy nie by³ w powa¿nym zwi±zku, a dwa - ¿e tak fascynuj± go o 10 i wiêcej lat m³odsze dziewczyny. Nie wiem, mnie to chyba trochê przera¿a. Podchodzi mi pod jak±¶ dewiacjê, ale mo¿e siê mylê...
agnieszszszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-13, 20:25   #2
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 4 182
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

My¶lê, ¿e to bardzo dziwne i powinna Ci siê zapaliæ czerwona lampka. Niekoniecznie dewiacja, ale mo¿e facet jest po prostu niedojrza³ym Piotrusiem Panem, st±d ca³e ¿ycie jest na poziomie nastolatka.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-13, 20:33   #3
201605161006
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 8 575
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Pewnie je sobie puka pod przykrywk± nowoczesno¶ci i wyzwolenia seksualnego.
201605161006 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-13, 20:41   #4
agnieszszszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Rozumiem, tu jest jednak ta ró¿nica, ¿e jego kole¿anki s± jednak pe³noletnie. Facet wydaje siê ca³kiem do rzeczy, ale co¶ mi tu nie pasuje...

No i czy to w ogóle mo¿liwe, ¿eby ca³kiem fajny i inteligentny facet nie by³ jeszcze w powa¿nym zwi±zku?

Interesuje mnie ten facet, ale i delikatnie przera¿a.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

On wydaje siê bardzo do rzeczy. Inteligentny, oczytany, ciekawy, fajny w gadce, bardzo sympatyczny, potrafi ¿artowaæ, ale i rozmawiaæ powa¿nie.

Mo¿e to dziwne, ale bojê siê wej¶æ w jak±¶ relacjê z nim z uwagi na to, ¿e... mogê byæ ju¿ za stara. W koñcu jego przyjació³ki s± du¿o m³odsze.
agnieszszszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-13, 20:43   #5
_dummy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Tak sobie pomyslalam, ze moze te 19stki sa dla niego ladniejsze? Mlode, 'swieze', moze ciagnie go do takich 'niewinnych'?
_dummy_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-13, 20:53   #6
agnieszszszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Cytat:
Napisane przez _dummy_ Poka¿ wiadomo¶æ
Tak sobie pomyslalam, ze moze te 19stki sa dla niego ladniejsze? Mlode, 'swieze', moze ciagnie go do takich 'niewinnych'?
No w³a¶nie, o to chodzi! Tylko nie wiem, czy to dobrze, czy ¼le. Czy jest w tym co¶ dziwnego i niepokoj±cego?

Spotka³y¶cie siê z czym¶ takim?

A mo¿e, skoro nie by³ w powa¿nym zwi±zku, ma s³abe do¶wiadczenie seksualne i tylko m³ode, niedo¶wiadczone dziewczyny mog± siê z nim równaæ?
agnieszszszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-13, 20:55   #7
ChwamwszystkimwD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Sprawa jest prosta... Jest pewna grupa facetów, która my¶li mniej wiêcej tak... Im nie chodzi nawet o wiek i zwi±zan± liczbê zmarszczek... Przepraszam za analogiê, bo jest ona brutalna, a my¶lenie analogiczne prowadzi czasami na manowce, lecz lepiej nie umiem tego przedstawiæ. Ale chodzi mniej wiêcej o sytuacjê podobna do kupowania laptopa. Nikt nie lubi komputera z mocno zawirusowanym i zniszczonym systemem, ka¿dy chcê mieæ system, z którym mo¿na siê porozumieæ, z którym mo¿na rozmawiaæ, bez zak³óceñ w systemie spowodowanym poprzednimi wirusami. Z tym my¶leniem jest jeden problem, polega on na tym, ¿e ka¿dy, kto chcê kupiæ ów system mo¿e sam byæ totalnie s☠☠☠☠☠☠☠onym systemem Co zdarza siê jeszcze czê¶ciej) , a je¶li tak jest to powstaje problem czy ma on prawo do wymagania czegokolwiek. Wed³ug mnie nie, choæ to tylko sprawy uznaniowe. Ale nie ka¿dy facet, który ma 30 lat szuka m³odszej kobiety tylko dlatego, ¿e jest m³odsza, ³adniejsza i pó¼niej bêdzie mia³a na buzi zmarszczki, to w ogóle czasami nie o to chodzi
ChwamwszystkimwD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 21:02   #8
_dummy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Moim zdaniem to troche niepokojace. Rozumiem, ze 20letni chlopak woli rowiesnice, ale jezeli faceta 30+ kreca mlodziutkie dziewczyny, to jest dziwne.
Szczegolnie, jesli zalozymy, ze kreci go ich swiezosc, mlodosc.
A Ty jako 28 letnie kobieta czujesz jakas zazdrosc czy cos w tym stylu? czujesz, ze go nie interesujesz za bardzo?

Porownanie do kupna komputera to glupota, bo obecnie 19 moga byc bardziej zawirusowane niz 30 i mysle, ze niekotrzy faceci sa tego swiadomi.
_dummy_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-13, 21:09   #9
agnieszszszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Bardzo fajnie nam siê rozmawia i w realu i w internecie. Czujê, ¿e mog³oby co¶ z tego byæ. On nalega na nasz kontakt.

Czy czujê zazdro¶æ? Hmm.. to chyba bardziej obawa przed tym, ¿e móg³by mnie kiedy¶ porzuciæ dla m³odszej. Bo mi lat bêdzie przybywaæ, a na horyzoncie pojawiaæ siê bêd± m³odsze.

Mam te¿ wra¿enie, ¿e to mo¿e byæ jaka¶ jego dewiacja, fantazja o stosunku z m³od±, ¶wie¿±, niedo¶wiadczon±.
agnieszszszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-13, 21:09   #10
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 791
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Pytanie: sk±d on zna te dziewczyny? I ile ich jest? 5? 10? 15?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukujê w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-13, 21:43   #11
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 11 924
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Cytat:
Napisane przez tyene Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê, ¿e to bardzo dziwne i powinna Ci siê zapaliæ czerwona lampka. Niekoniecznie dewiacja, ale mo¿e facet jest po prostu niedojrza³ym Piotrusiem Panem, st±d ca³e ¿ycie jest na poziomie nastolatka.
Dokladnie tak.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 21:45   #12
agnieszszszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Nie potrafiê powiedzieæ, ile ich jest. To wygl±da tak: jego kole¿anki to w wiêkszo¶ci te m³ode (19-21 lat) dziewczyny. Mo¿e i ma kolegów-rówie¶ników, ale kole¿anek (poza jedn± z czasów szko³y) nie.

Wiem, ¿e zna niektóre z forum internetowego (muzykowanie jako wspólna pasja), zna je z rodzinnego miasta, osiedla.
agnieszszszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-13, 21:58   #13
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 11 924
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Cytat:
Napisane przez _dummy_ Poka¿ wiadomo¶æ
Tak sobie pomyslalam, ze moze te 19stki sa dla niego ladniejsze? Mlode, 'swieze', moze ciagnie go do takich 'niewinnych'?
Ani madre ani zdrowe to nie jest. I swiadczy o duzej niedojrzalosci i stawianiu przyjemnosci fizycznych na pierwszym miejscu. Co tez za tematy ten 33-latek ma z takimi nastkami? Miedzy nimi jest przepasc na poziomie intelektualnym. Od razu wiadomo, ze chodzi o kawalek jedrnego ciala i nic ponad to.

Autorko, mysle, ze ja po tym bym sie juz zwyczajnie do tego faceta zniechecila. To, ze ma az TYLE tych kolezanek siks - rzekloby sie stary kon 33-letni, nie swiadczy o nim dobrze! Cos jest nie tak, intuicja Ci podpowiada dobrze. Mozliwe, ze jest tzw. amatorem kwasnych jablek. Teraz Ty (ciagle jeszcze mloda!), za kilka lat inna jak Ty sie zestarzejesz, itd.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

p.s. temat znam dobrze, bo kiedys dosc blisko bylam obok podobnego czlowieka. Ksiazkowy wrecz przyklad Piotrusia Pana pod kazdym wzgledem. Tyle, ze on mial wtedy 43 lata, a rozum dalej nastolatka. I co ciekawe, ciagle sie zachwycal jak to mlodo nie wygladam (a mialam wtedy 27 lat). Rowniez mial manie na punkcie mlodych dziewczyn. Jeszcze bardziej go to uderzylo gdy dopadl go kryzys wieku sredniego. Co ciekawe na poziomie zawodowym stal bardzo wysoko - mysle, ze rzucal sie w pracoholizm i przesadny profesjonalizm by 'zalatac' swoje braki emocjonalne. Uwazaj.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2013-11-13 o 22:00
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-13, 22:01   #14
sweatatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 68
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Panowie maja tez tak ze lubia sie chwalic rzeczami ktore sie nigdy nie wydarzyly....przed swoimi kolegai.....moze jest tak ze kolekcjonuje takie znajome zeby sie popisac przed kolegami......druga mozliwosc jest taka ze moze jest po prostu zboczony i lubi siedziec przed zdjeciami tych mlodych dziewczyn i " fantazjowac o nich ". W kazdym badz razie wydaje mi sie ze powinnas go sobie darowac bo cos jest z nim nie tak....
sweatatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-13, 22:12   #15
agnieszszszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Dziêkujê.

W³a¶nie nie wiem, jak to z tym Piotrusiem Panem. Facet wypowiada siê dojrzale, potrafi mówiæ powa¿nie. Jest inteligentny. Mam o nim naprawdê dobre zdanie.

Nie wiem, czy nie jest te¿ tak, ¿e nie oszukujmy siê, ale wiêkszo¶æ ludzi po 30-tce ma ju¿ swoje rodziny, dzieci. Zazwyczaj takie osoby mniej czasu po¶wiêcaj± swoim znajomym, zw³aszcza tym wolnego stanu. Mo¿e dlatego on ma pe³no tych m³odych kole¿anek - s± tak samo niezale¿ne jak on.

Nie wiem czy on tam z nimi sypia, czy nie. Sam fakt, ¿e ma jakikolwiek kontakt z tak m³odymi dziewczynami, ¿e zachwyca siê ich ¶wie¿o¶ci±, jest dziwny. Tak my¶la³am.
agnieszszszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 00:32   #16
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 664
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

piotru¶ pan?? 20latki podjaraj± siê byle jakim mi³ym s³ówkiem on przy okazji bêdzie móg³ "posmakowaæ" m³odego cia³ka, bo im zakrêci odpowiednio w g³owie - jego rowie¶niczki maj± ju¿ wymagania, nie jedne z reszt± pewnie ju¿ dawno u³o¿one ¿ycie.
__________________
04.07.2013 - jestem kierowc±!

"To chyba ¿art. Do nieba kto¶ Ciê wezwa³. Fatalny b³±d w niebiañskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam siê z Wiza¿em!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 01:28   #17
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Te¿ znam takiego pana, ale 38-letniego. Narzeka na swoich znajomych, ¿e s± nudni, tylko praca i siedzenie w domu, a jego nosi. Fakt, ma wiele ciekawych hobby, du¿o podró¿uje i cieszy siê ¿yciem, ale nie potrafi siê ustatkowaæ, a jak znajdzie jak±¶ fajn± dziewczynê to na góra 2-3 miesi±ce i potem ucieka i poluje dalej. Celuje w m³ode dziewczyny, bo uwa¿a, ¿e s± bardziej spontaniczne i gotowe do szaleñstw, no i on przy nich nie musi byæ tym odpowiedzialnym statecznym facetem, tylko mo¿e poczuæ siê m³odziej.
Jako kumpel jest spoko, ale takiego faceta bym nie chcia³a i ba³abym siê z takim randkowaæ. Ja rozumiem mieæ kilka kole¿anek, ale jednak wiêkszo¶æ to trochê podejrzane
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 07:58   #18
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 4 266
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Posiadanie du¿o m³odszych kole¿anek nie jest z³e samo w sobie, w koñcu wiêkszo¶æ ludzi ma znajomych w ró¿nym wieku, poznanych w ca³kowicie naturalny sposób. Ale tu mamy raczej do czynienie z kolekcjonowaniem takich znajomo¶ci.

Gdyby facet mia³ pe³no rudow³osych znajomych i twierdzi³, ¿e takie kobiety s± urocze, a ty by³aby¶ blondynk± lub brunetk±, to te¿ zastanawia³aby¶ siê czy co¶ z tego bêdzie?
Fleur_D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 08:44   #19
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 854
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Poka¿ wiadomo¶æ
Posiadanie du¿o m³odszych kole¿anek nie jest z³e samo w sobie, w koñcu wiêkszo¶æ ludzi ma znajomych w ró¿nym wieku, poznanych w ca³kowicie naturalny sposób. Ale tu mamy raczej do czynienie z kolekcjonowaniem takich znajomo¶ci.

Gdyby facet mia³ pe³no rudow³osych znajomych i twierdzi³, ¿e takie kobiety s± urocze, a ty by³aby¶ blondynk± lub brunetk±, to te¿ zastanawia³aby¶ siê czy co¶ z tego bêdzie?

Ja nie autorka, ale je¶li pan by wychwala³ zupe³nie inny typ kobiety ni¿ ja to bym siê mocno zastanowi³a czy mam ochotê byæ w takim zwi±zku. I to nie chodzi o to ¿e facet ma twierdziæ ¿e jestem jedyna i najwspanialsza, ale o to ¿e pewne przemy¶lenia nie s± z gatunku tych którymi trzeba siê chwaliæ.
Lemmy is God jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-14, 09:54   #20
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomo¶ci: 9 915
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie je sobie puka pod przykrywk± nowoczesno¶ci i wyzwolenia seksualnego.
facepalm.

autorko, mam znajomego dobrego, lat 39. Znajomy nie tyka nic co jest powy¿ej 30. Powód - laski przed 30 nie d±¿± jeszcze do zobowi±zañ. Mo¿e tu chodzi o to samo.
__________________
suszarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 10:20   #21
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Ka¿da sytuacja jest inna i trudno wyrokowaæ, czy to dewiacja, nie znaj±c cz³owieka.

Mój kolega preferowa³ "ma³olaty". Np. kiedy sam mia³ 26 lat, interesowa³ siê 18-tkami. Wiêkszo¶æ jego kole¿anek, "dziewczyn" by³a od niego ok. 10 lat m³odsza. Dlaczego? Wcale nie chodzi³o o jêdrne cia³o, albo nie przede wszystkim.

Mówi³, ¿e m³odej dziewczynie ³atwo zaimponowaæ. Dasz kwiaty, czekoladki, jest wniebowziêta, bo jej rówie¶nicy nie my¶l± zazwyczaj o takich gestach, wiêc stajesz siê ksiêciem z bajki. Czyli uwielbienie przy prawie zerowym wysi³ku.W 99% przypadków bardzo m³oda dziewczyna nie my¶li o ¶lubie i stabilizacji, tylko o zabawie i mi³ym spêdzaniu czasu. Równolatka (np. 26 lat) zacznie po jakim¶ czasie nalegaæ na obiadki u rodziców, wspólne mieszkanie, bêdzie snuæ plany, a m³oda dziewczyna mieszka z rodzicami i nie w g³owie jej rola pani domu. Obiadek u cioci zje szybko i poleci na imprezê. I tak dalej...

Z drugiej strony zaliczy³ te¿ 2 czy 3 romanse z dzieciatymi mê¿atkami , starszymi od niego o 4-5 lat. A powody pakowania siê w takie relacje by³y podobne jak zwi±zków z m³odszymi. Kwiaty i czekoladki dzia³a³y (mê¿owie najczê¶ciej ju¿ nie czynili takich gestów, wiêc ³atwo by³o zostaæ ukochanym Romeo), o powa¿nym zwi±zku nie by³o mowy, bo dzieci, bo m±¿ (by³ traktowany jako skok w bok).

Podobno w koñcu siê ustabilizowa³ i jest z jedn± kobiet± od 5-6 lat, choæ dok³adnie nie wiem czy jest z ni± na dobre i na z³e, bo drogi nam siê rozesz³y. W ka¿dym razie on nie by³ zboczeñcem (starym dziadem lec±cym na dziewczynki), tylko Piotrusiem Panem.

Zaznaczam, ¿e nie pochwalam takiej postawy.
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2013-11-14 o 10:21
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 10:27   #22
201803080934
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 779
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

A sk±d wiesz, ¿e wszystkie jego kole¿anki to takie m³ode? Przejrza³a¶ ich profile czy sugerujesz siê zdjêciami?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201803080934 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 11:03   #23
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 8 299
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Pewnie takie mu sie podobaj±.Moze byc inteligentny, ale to wcale nie ma nic wspolnego z preferencjami seksualnymi. Nie pakowa³abym sie w to z prostej przyczyny, ze nie chcia³abym faceta w którego oczach by³abym gorsza niz te mlodsze, na które ma ochotê.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 12:19   #24
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Mój eks ma 28 i wiêkszo¶æ jego znajomych to w³a¶nie dziewczyny w wieku max 23 lat Nie skomentujê wiêcej, bo nie chcê go oczerniaæ.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 12:30   #25
agnieszszszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Cytat:
Napisane przez Grin Poka¿ wiadomo¶æ
A sk±d wiesz, ¿e wszystkie jego kole¿anki to takie m³ode? Przejrza³a¶ ich profile czy sugerujesz siê zdjêciami?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przejrza³am niektóre profile. Maj± wpisane daty urodzin (rocznik 91, 92, 93, 94). Mam go w znajomych i widzê jego aktywno¶æ, jakie¶ komentarze i polubienia. Zazwyczaj je¶li polubi jakie¶ zdjêcie to w³a¶nie m³odej dziewczyny. Nie s± to zdjêcia pozowane i wulgarne, s± urocze, widaæ m³odo¶æ, naturalno¶æ, jak±¶ ¶wie¿o¶æ. I on chyba to najbardziej ceni.

Nie czytam wszystkich jego komentarzy, ale nie wydaj± mi siê dwuznaczne, g³upie, z podtekstem. Dziwne jest dla mnie samo to ¿e ma du¿o takich kole¿anek m³odszych o te 10+ lat.
agnieszszszka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 14:56   #26
201803080934
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 5 779
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

No tak, ale napisa³a¶, ¿e ma tylko jedn± rówie¶niczkê w znajomych, czyli sprawdzi³a¶ ca³± jego listê skoro to wiesz

Ja bym siê nie martwi³a na zapas.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201803080934 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 15:36   #27
fatgirl91
Raczkowanie
 
Avatar fatgirl91
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 110
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Ja bym sobie na Twoim miejscu odpu¶ci³a bo nawet je¿eli facet jest ok, to umia³aby¶ ¿yæ z cz³owiekiem, który zachwyca siê m³odo¶ci± i urod± innych , m³odszych dziewczyn ?
Nie lepiej znale¼æ takiego, który od samego pocz±tku nie da Ci siê poczuæ w ten dziwny sposób
No bo na Twoim miejscu nie czu³abym siê zbyt fajnie, a chyba nie o to w zwi±zkach chodzi
fatgirl91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 15:39   #28
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Dla mnie facet nie by³by skre¶lony z powodu wieku "kole¿anek" (ciekawe na ile realne to znajomo¶ci, a na ile czysto internetowe), ale dlatego, ¿e mê¿czyzna nie maj±cy lepszego zajêcia, od "³a¿enie" po Facebooku i wypatrywanie ³adnych dziewcz±t, by³by po prostu potwornie nudny i ma³o ambitny. Nie uznajê czego¶ takiego. My¶lê, ¿e to ¶wiadczy jednak o pewnym ubóstwie intelektualnym (nawet je¿eli pan wydaje siê byæ "do rzeczy"). O ile oczywi¶cie tak jest. Bo mo¿e po prostu ludzie mu wysy³aj± zaproszenia, a on je nieco z automatu akceptuje. Kto wie...
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 16:07   #29
Sastina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Ja powiem tak, mo¿e na fb ma wiêkszo¶æ m³odszych o jakie¶ 10 lat, bo osoby po 30 czêsto nie maj± fb? Znam od groma osób po 30, które nie maj± tam konta i mówi±, ¿e nie za³o¿±. Na ¿ywo pewnie te znajomo¶ci s± wyrównane.
Ja sama jestem m³oda i mam bardzo wielu sporo starszych znajomych, dla mnie to nie jest dziwne, ale dla innej osoby stoj±cej z boku moje znajomo¶ci mog± wydaæ siê podejrzane. Czêsto w³a¶nie z takimi dogaduje siê du¿o lepiej ani¿eli z rówie¶nikami.
Sastina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-14, 20:07   #30
Gregorius_
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 1 848
Dot.: Doros³y facet i fascynacja du¿o m³odszymi

Wypowied¼ poprzedniczki wydaje mi siê ca³kiem trafna. Sam mam du¿± rzeszê znajomych, z którymi np. jako dziecko chodzi³em do szko³y i ich na fejsie po prostu nie ma. Gdzie¶ tam w pi³kê gram z rówie¶nikami ró¿nymi, równie¿ 3/4 z nich nie mam na fejsie bo albo znam imiê, albo po prostu no nie mam ich na fejsie.

Wiêc jak kto¶ by zerkn±³ na moich znajomych to mimo, ¿e mam +25 lat, to wiêkszo¶æ moich znajomych z fejsa to osoby w przedziale 20-25. Mam te¿ kilka 19-stek.

Co z tego wynika ? nic ? jezu, facet jakie¶ tam zdjêcie zalajkowa³ i ju¿ wielkie halo ? Te¿ lajkujê jak moja m³oda kole¿anka 21-lat gdzie¶ tam na sta¿ pojecha³a. A jak na jednym zdjêciu szczególnie zgrabnie wysz³a to bez problemu napisa³em: "ale szprycha". Znamy siê d³ugo, poznali¶my siê gdy byli¶my singlami, mamy podobne poczucie humoru i powiem ile takie "ale szprycha" na fejsie znaczy - ZERO. Ot ja siê po¶miejê, ona siê po¶mieje i tyle, a Ci co mnie znaj± to wiedz±, ¿e nie jestem ¶lini±cym siê typem faceta, wiêc wiedz± jak takie "ale szprycha" odebraæ (jak ? humorystycznie, lekko, bez napinki )

Wiêc wg mnie, je¶li jest jaki¶ problem to z ...autork± tematu . Pod¶wiadomie wyczuwa zagro¿enie ze strony "m³odych cia³". Nie no, skre¶laæ faceta ze wzglêdu na m³ode znajome z fejsa - mistrzostwo ¶wiata Jeszcze to podgl±danie co on lajkuje

Od razu widaæ, ze albo masz maniê prze¶ladowcz± , albo mocn± miêtê poczu³a¶ i czujesz siê zagro¿ona. Mam jedn± m³od± kole¿ankê w pracy (z któr± spêdzam po 2 godz dziennie, na lunchu w fajnych kawiarniach), z drug± m³od± biegam (¿eby by³o ¶mieszniej, sama mnie ci±gle ci±gnie, namawia - kto¶ z boku móg³by byæ zazdrosny, a ona po prostu jest maniaczk± biegania, ma faceta itd.), z trzeci± czasem popiszê - same m³ode d* mi w g³owie. Lito¶ci - doro¶nij dziewczyno chcia³oby siê rzec... Oprócz tych znajomo¶ci mam najzwyczajniej w ¶wiecie normaln± dziewczynê, która nastolatk± nie jest

Facebook to nie jest 100 % odbicie rzeczywisto¶ci. W znajomych mam czêsto znajomych pi±ta woda po kisielu, znajome, które raz w ¿yciu widzia³em, lajki jakich¶ kwiaciarni czy innych niemêskich rzeczy (bo np. kole¿anka prosi³a) i co to oznacza ? Nic. Tam jest taki groch za kapust±, ¿e je¶li kobieta usi³uje na bazie tego dokonywaæ oceny czyjej¶ to pope³nia ogromny b³±d.

ps. ju¿ nie wspomnê o tym, ¿e dzisiejsze pokolenie 30-latków/latek i 20-latków/latek ró¿ni siê ze sob± bardzo mocno. 30-latkowie pamiêtaj± jeszcze PRL, s± czêsto zupe³nie inaczej wychowani, maj± kompleksy bycia Polakiem bo dorastali razem z Polsk± normalno¶ci±, demokracj±, europejsko¶ci±. No a 20-latkowie s± w³a¶ciwie takimi pierwszymi (pokoleniowo) Europejczykami. S± inni, otwarci - wielu moich znajomych to powtarza. Z perspektywy faceta +25 mogê powiedzieæ, ¿e takie kontakty s± zwyczajnie ciekawe. S± to ludzie, którzy wyzbyli siê kompleksu bycia Polakiem - s± bardziej hmm europejczykami, otwartymi na ¶wiat, w wieku 20 lat czêsto maj± za sob± fajne do¶wiadczenia (np. ró¿ne wymiany studenckie). No a w¶ród 30-latków mogê znale¼æ takich, którym najlepiej wieko przykryæ bo zachowuj± siê jakby mieli 90 lat...

Autorce radzi³bym wyluzowaæ. Co do m³odych cia³ to ka¿dy (!) facet je lubi. 20 latek, 30 latek, 40 latek, 50 latek. Co z tego wynika ? Nic. Tak samo lubiê Ferrari, Porsche i inne auta sportowe. Co z tego wynika ? Nic.
Lubienie nie oznacza automatycznie jakiej¶ chorobliwej obsesji. Nie mam Ferrari - mam za to moj± Hondê, któr± lubiê. Nie mam 19-latki - mam za to moj± dziewczynê. Ehh nie ma to jak analogia : auta - dziewczyny, ale chyba inaczej siê nie da, aby autorce przemówiæ do rozumu, a nie emocji

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2013-11-14 o 20:28
Gregorius_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.