Co robić? Jak pomóc TŻ-owi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 07:58   #1
konto mam ale
Raczkowanie
 
Avatar konto mam ale
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 131
Unhappy

Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?


Dziewczyny mam już konto na wizażu ale wiecie jak to jest później z ocenianiem kogoś po poprzednich wątkach. Zresztą nie chciałabym aby TŻ podczas gdy ja siedzę na wizażu widział ten wątek w subskrypcjach.

Zaczynam opisywać mój problem.
Dane:
ja 22 lata , TŻ 27 lat
Mój TŻ ma problem. Przed poznaniem mnie przegrał na maszynkach dużo pieniędzy. Miał kolosalne długi ale powoli sobie je jakoś spłacał. Poznawszy mnie miał już spłacone ok połowy długów. Ale aby mi zaimponować zaczął pożyczać w jakichś providentach woongach itp. Nic mi o tym z początku nie było wiadomo ale kiedy się dowiedziałam to mu zabroniłam brania jakiejkolwiek pożyczki z tych źródeł. Chłopak zaczął się ogarniać, wszystko dla mnie robić. Liczył się z każdym moim zdaniem. Teraz wziął kredyt konsolidacyjny na dosyć pokaźną sumę na 25 lat. Trochę się przeliczył bo myślał, że mu starczy na spłacenie tamtych kredytów i pożyczek plus zostanie mu na centralne i rozpoczęcie jakiegoś swojego interesu. Niestety pooddawał długi po ludziach i niewiele mu zostało. Mówię mu aby zainwestował resztę w ten swój interes a centralne odłożył i zrobił za jakiś czas. A on na to, że obiecał mamie, że zrobi to centralne i no musi być bo ona już długo nie pożyje (kobieta jest prawie w wieku mojej babci).

No i dochodzę już do sedna. TŻ na początku był radosny, często się uśmiechał, starał się. A teraz strasznie o tym wszystkim myśli, ciągle się denerwuje (nie tylko kredytem, dosłownie wszystko go denerwuje np., że nie może dodzwonić się na infolinię banku, że coś mu piszczy w samochodzie, że kawę nie taką ktoś zrobił, że się nie najadł czymś co sam sobie wybrał itd itd..). Próbuję go jakoś rozweselić. Proponowałam mu łyżwy to powiedział że się nie opłaca (chociaż to ja miałam zamiar zapłacić i mu o tym wspomniałam, że ja zapraszam ja stawiam). Ciągle go próbuję zagadać czymś innym, żeby choć na chwilę przestał myśleć i się odmóżdżył. Oczywiście są też rozmowy na temat tych pieniędzy co robić itd. Wszystko ze mną konsultuje.

No i ja już serio nie wiem co robić. Sama w życiu dużo przeszłam i mam stwierdzoną nerwicę. Serio zaczyna mnie męczyć taka atmosfera ciągłego napięcia, zdenerwowania i ja mu powiedziałam, że ja go kocham biednego czy bogatego. Mi tam bez różnicy. Byleby zapanował nad emocjami bo nie wyrobię. Ciągle krzyczy i się denerwuje - później przeprasza ale co mi z jego przeprosin?

Dziewczyny radźcie co robić bo mi chłopak popada w depresję (już raz miał taką depresję po tym jak przegrał tyle na maszynkach, leczył się wtedy jakiś czas u psychiatry czy tam psychologa, był na lekach, nie wychodził z domu)
konto mam ale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:26   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez konto mam ale Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam już konto na wizażu ale wiecie jak to jest później z ocenianiem kogoś po poprzednich wątkach. Zresztą nie chciałabym aby TŻ podczas gdy ja siedzę na wizażu widział ten wątek w subskrypcjach.

Zaczynam opisywać mój problem.
Dane:
ja 22 lata , TŻ 27 lat
Mój TŻ ma problem. Przed poznaniem mnie przegrał na maszynkach dużo pieniędzy. Miał kolosalne długi ale powoli sobie je jakoś spłacał. Poznawszy mnie miał już spłacone ok połowy długów. Ale aby mi zaimponować zaczął pożyczać w jakichś providentach woongach itp. Nic mi o tym z początku nie było wiadomo ale kiedy się dowiedziałam to mu zabroniłam brania jakiejkolwiek pożyczki z tych źródeł. Chłopak zaczął się ogarniać, wszystko dla mnie robić. Liczył się z każdym moim zdaniem. Teraz wziął kredyt konsolidacyjny na dosyć pokaźną sumę na 25 lat. Trochę się przeliczył bo myślał, że mu starczy na spłacenie tamtych kredytów i pożyczek plus zostanie mu na centralne i rozpoczęcie jakiegoś swojego interesu. Niestety pooddawał długi po ludziach i niewiele mu zostało. Mówię mu aby zainwestował resztę w ten swój interes a centralne odłożył i zrobił za jakiś czas. A on na to, że obiecał mamie, że zrobi to centralne i no musi być bo ona już długo nie pożyje (kobieta jest prawie w wieku mojej babci).

No i dochodzę już do sedna. TŻ na początku był radosny, często się uśmiechał, starał się. A teraz strasznie o tym wszystkim myśli, ciągle się denerwuje (nie tylko kredytem, dosłownie wszystko go denerwuje np., że nie może dodzwonić się na infolinię banku, że coś mu piszczy w samochodzie, że kawę nie taką ktoś zrobił, że się nie najadł czymś co sam sobie wybrał itd itd..). Próbuję go jakoś rozweselić. Proponowałam mu łyżwy to powiedział że się nie opłaca (chociaż to ja miałam zamiar zapłacić i mu o tym wspomniałam, że ja zapraszam ja stawiam). Ciągle go próbuję zagadać czymś innym, żeby choć na chwilę przestał myśleć i się odmóżdżył. Oczywiście są też rozmowy na temat tych pieniędzy co robić itd. Wszystko ze mną konsultuje.

No i ja już serio nie wiem co robić. Sama w życiu dużo przeszłam i mam stwierdzoną nerwicę. Serio zaczyna mnie męczyć taka atmosfera ciągłego napięcia, zdenerwowania i ja mu powiedziałam, że ja go kocham biednego czy bogatego. Mi tam bez różnicy. Byleby zapanował nad emocjami bo nie wyrobię. Ciągle krzyczy i się denerwuje - później przeprasza ale co mi z jego przeprosin?

Dziewczyny radźcie co robić bo mi chłopak popada w depresję (już raz miał taką depresję po tym jak przegrał tyle na maszynkach, leczył się wtedy jakiś czas u psychiatry czy tam psychologa, był na lekach, nie wychodził z domu)
powinien znowu skorzystać z pomocy specjalisty. jeśli nie ma jeszcze depresji to zwyczajnie nie radzi sobie ze swoimi emocjami.
jeśli będziecie razem to cóż, różowo nie będziesz miała. przy kredycie na 25 lat pewnie będzie nawet problem z wzięciem kredytu hipotecznego...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:30   #3
konto mam ale
Raczkowanie
 
Avatar konto mam ale
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 131
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Hipoteczny nam nie potrzebny. TŻ ma swoją działkę i dom. Zresztą on chce spłacić ten kredyt a nie zaciągać kolejny.

Edytowane przez konto mam ale
Czas edycji: 2013-12-10 o 08:34
konto mam ale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:45   #4
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

"Przegrał na maszynkach", to tak słodko i niewinnie brzmi, nie to co brzydkie "jest hazardzistą".
Napisałabym Ci, jak będzie wyglądało Twoje życie z tym człowiekiem, bo patrzyłam na życie mojej mamy, przez kilkanaście lat, ale coś mi się wydaje, że i tak do Ciebie nie dotrze.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:48   #5
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez konto mam ale Pokaż wiadomość
Hipoteczny nam nie potrzebny. TŻ ma swoją działkę i dom. Zresztą on chce spłacić ten kredyt a nie zaciągać kolejny.
niech sprzeda działkę i dom, spłaci długi i z tego co zostanie kupcie jakieś małe mieszkanko.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:48   #6
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
niech sprzeda działkę i dom, spłaci długi i z tego co zostanie kupcie jakieś małe mieszkanko.
Dobry pomysł. Autorko, ile długów jeszcze zostało do spłacenia?
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:49   #7
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
"Przegrał na maszynkach", to tak słodko i niewinnie brzmi, nie to co brzydkie "jest hazardzistą".
Napisałabym Ci, jak będzie wyglądało Twoje życie z tym człowiekiem, bo patrzyłam na życie mojej mamy, przez kilkanaście lat, ale coś mi się wydaje, że i tak do Ciebie nie dotrze.
Zgadzam się. Facet jest uzależnionym hazardzistą, stąd jego paskudny humor. Wpadł w spiralę długów, w którą niedługo i Ciebie wciągnie. Mogę się założyć, że jesteście ze sobą krótko, więc wiej. Uciekaj i nawet nie myśl o tym, że on potrzebuje pomocy. Bo potrzebuje, ale nie Twojej.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 08:55   #8
konto mam ale
Raczkowanie
 
Avatar konto mam ale
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 131
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
"Przegrał na maszynkach", to tak słodko i niewinnie brzmi, nie to co brzydkie "jest hazardzistą".
Napisałabym Ci, jak będzie wyglądało Twoje życie z tym człowiekiem, bo patrzyłam na życie mojej mamy, przez kilkanaście lat, ale coś mi się wydaje, że i tak do Ciebie nie dotrze.
Ta przygoda z maszynkami trwała dosłownie chwilę. Możecie się śmiać czy co tam jeszcze ale ja wiem, że on już nigdy nic do automatu nie wrzuci bo każdy grosz jest ze mną konsultowany. Widzę ile ma na koncie ile mu ubywa i wiem na co ubywa bo właściwie jak jest w domu a nie w pracy to jestem z nim 24h na dobę. On jest tak we mnie zakochany, że nie chce mnie stracić. A wie, że jakbym się skądś dowiedziała o choćby złotówce wrzuconej do maszynki to to byłby koniec. Każdy z jego znajomych mówi mi, że dzięki mnie on zaczął już wychodzić na prostą.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
niech sprzeda działkę i dom, spłaci długi i z tego co zostanie kupcie jakieś małe mieszkanko.
On nie może mieszkać w mieście, ponieważ jego interes wymaga mieszkania na wsi. A tylko na tym się dobrze zna i jeżeli by wypalił ten interes to pozwoliłby mu spłacić ten kredyt w ok 5-10 lat w zależności od sezonu a nie 25 co wiąże się z tym, że oddałby trochę mniej niż tak na prawdę musi.
konto mam ale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:57   #9
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Aż mi się włos zjeżył na głowie po przeczytaniu tego posta. Dziewczyno, masz dopiero 22 lata, skąd w Tobie taki pęd do spaprania sobie życia? Związałaś się z kimś, kto zamiast brać kredyt na 25 w celu kupienia np. mieszkania - musi spłacać długi powstałe przez HAZARD. Tak Ci to imponuje, że DLA CIEBIE się zmienił? I co z tego masz, skoro się wydziera na Ciebie, nie możecie normalnie spędzać ze sobą czasu (jakieś zwyczajne fajne wyjścia), zabraniasz mu brać pożyczek gdzie popadnie (sam nie ma rozumu??)? wasz związek jest chory bo wszystko filtrowane jest przez problem Twojego faceta, obchodzisz się z nim jak z jajkiem, pewnie niedługo zaczniesz spłacać jego długi by mu pomóc, taka z Ciebie Matka Teresa. Trochę instynktu samozachowawczego, wiej.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:58   #10
konto mam ale
Raczkowanie
 
Avatar konto mam ale
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 131
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Facet jest uzależnionym hazardzistą, stąd jego paskudny humor. Wpadł w spiralę długów, w którą niedługo i Ciebie wciągnie. Mogę się założyć, że jesteście ze sobą krótko, więc wiej. Uciekaj i nawet nie myśl o tym, że on potrzebuje pomocy. Bo potrzebuje, ale nie Twojej.
Nie jest uzależniony. To była chwilowa przygoda trwająca może 2 miesiące. On nie chce grać. Mówi mi o wszystkim, o każdej swojej myśli. Wszystko ze mną konsultuje.
konto mam ale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:58   #11
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez konto mam ale Pokaż wiadomość
Ta przygoda z maszynkami trwała dosłownie chwilę. Możecie się śmiać czy co tam jeszcze ale ja wiem, że on już nigdy nic do automatu nie wrzuci bo każdy grosz jest ze mną konsultowany. Widzę ile ma na koncie ile mu ubywa i wiem na co ubywa bo właściwie jak jest w domu a nie w pracy to jestem z nim 24h na dobę. On jest tak we mnie zakochany, że nie chce mnie stracić. A wie, że jakbym się skądś dowiedziała o choćby złotówce wrzuconej do maszynki to to byłby koniec. Każdy z jego znajomych mówi mi, że dzięki mnie on zaczął już wychodzić na prostą.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------


On nie może mieszkać w mieście, ponieważ jego interes wymaga mieszkania na wsi. A tylko na tym się dobrze zna i jeżeli by wypalił ten interes to pozwoliłby mu spłacić ten kredyt w ok 5-10 lat w zależności od sezonu a nie 25 co wiąże się z tym, że oddałby trochę mniej niż tak na prawdę musi.
Czyli żyjesz z hazardzistą, którego MUSISZ NIEUSTANNIE PILNOWAĆ. Co tu doradzać? On powinien iść na terapię, a wy? on? musicie się brać za oszczędzanie i spłacanie długów.

A poza tym piszesz, że pierwsze stracił kasę na maszynach, niby się otrząsnął, ale jak poznał Ciebie to Ci chciał zaimponować i wziął jakieś kredyty. Jak to o nim świadczy? Że zaraz albo zacznie grać albo weźmie wielki kredyt na wasze wesele albo cokolwiek innego, gdzie w grę wejdzie ambicja, czy jakieś inne uczucia. Internetową terapią, radami wizażanek ani rozmową tego z nim nie załatwisz.
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 08:58   #12
konto mam ale
Raczkowanie
 
Avatar konto mam ale
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 131
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Dobry pomysł. Autorko, ile długów jeszcze zostało do spłacenia?
dużo
konto mam ale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:59   #13
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez konto mam ale Pokaż wiadomość
Ta przygoda z maszynkami trwała dosłownie chwilę. Możecie się śmiać czy co tam jeszcze ale ja wiem, że on już nigdy nic do automatu nie wrzuci bo każdy grosz jest ze mną konsultowany. Widzę ile ma na koncie ile mu ubywa i wiem na co ubywa bo właściwie jak jest w domu a nie w pracy to jestem z nim 24h na dobę. On jest tak we mnie zakochany, że nie chce mnie stracić. A wie, że jakbym się skądś dowiedziała o choćby złotówce wrzuconej do maszynki to to byłby koniec. Każdy z jego znajomych mówi mi, że dzięki mnie on zaczął już wychodzić na prostą.[COLOR="Silver"]
wow. i tak według Ciebie powinien wyglądać związek? Na ciągłej kontroli uzależnionego, na śledzeniu historii konta, na groźbach, na ciągłych nerwach?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:01   #14
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Współuzależnienie.

Ty już się obudziłaś generalnie? Facet ma tyle długów, że musiał wziąć kredyt na 25 lat, żeby to spłacić, więc jaka to mogła być suma? Kredyty hipoteczne, na kilkaset tysięcy się na tyle bierze. Przez miesiąc to przegrał? Ehem...



Wiesz co mu pomoże, żeby nie był taki nerwowy i żeby znów się uśmiechał? Jak pójdzie sobie zagrać. Poprawa gwarantowana w 100%.

Edytowane przez jesienny_lisc
Czas edycji: 2013-12-10 o 09:03
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:03   #15
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

w dwa miesiące narobił sobie długów o wartości kredytu na 25 lat? wow


Cytat:
On nie może mieszkać w mieście, ponieważ jego interes wymaga mieszkania na wsi. A tylko na tym się dobrze zna i jeżeli by wypalił ten interes to pozwoliłby mu spłacić ten kredyt w ok 5-10 lat w zależności od sezonu a nie 25 co wiąże się z tym, że oddałby trochę mniej niż tak na prawdę musi.
jeśliby sprzedał mieszkanie, to od razu by spłacił długi, a nie przez 5-10 lat i oddałby prawie tyle co pożyczył, bez odsetek

Edytowane przez 201803080934
Czas edycji: 2013-12-10 o 09:05
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:04   #16
konto mam ale
Raczkowanie
 
Avatar konto mam ale
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 131
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Dziewczyny ale mi serio nie chodzi o tą kasę bo on sobie da radę, żeby to spłacić w kilka lat. Przegrał na maszynkach ok 120 tys. Poszedł w ten swój interes i w jeden sezon spłacił połowę tego. Później poszedł do innej pracy i już tyle nie zarabia. Dlatego myśli o powrocie do dawnego interesu na którym serio jest w stanie to w kilka lat spłacić.
Serio nie chodzi mi o hazard ani o pieniądze. Nie tego dotyczy wątek tylko tego jak go podnieść na duchu bo ja wierzę że on to spłaci szybciej tylko musi mieć dobre nastawienie a jak on się załamie to blada marmolada zamknie się w domu i po ptokach. Chcę go jakoś pocieszyć. Zrobić coś żeby się tak tym nie martwił.
konto mam ale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:04   #17
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
w dwa miesiące narobił sobie długów o wartości kredytu na 25 lat? wow
Dlatego piszę, że pachnie ściemą, facet grał i zapożyczał się dużo dłużej...
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:05   #18
konto mam ale
Raczkowanie
 
Avatar konto mam ale
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 131
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
wow. i tak według Ciebie powinien wyglądać związek? Na ciągłej kontroli uzależnionego, na śledzeniu historii konta, na groźbach, na ciągłych nerwach?
On chce żebym wiedziała ile i na co wydaje. Sam mi o tym wszystkim mówi. Rozmawiamy. Chyba na tym polega związek aby rozmawiać i sobie radzić w trudnych chwilach a nie uciekać :/
konto mam ale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:07   #19
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Dlatego piszę, że pachnie ściemą, facet grał i zapożyczał się dużo dłużej...
no jakoś też tego nie widzę. przecież maszynki to nie poker, nie stawia się jednorazowo po kilka/naście tysięcy...
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 09:07   #20
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez konto mam ale Pokaż wiadomość
On chce żebym wiedziała ile i na co wydaje. Sam mi o tym wszystkim mówi. Rozmawiamy. Chyba na tym polega związek aby rozmawiać i sobie radzić w trudnych chwilach a nie uciekać :/
Dziewczyny, która z was DOKŁADNIE sprawdza historię konta swojego partnera i żąda informacji o każdym wydanym groszu?

Ręce do góry, sprawdźmy, jak wyglądają inne związki, bo skoro niby to norma...
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:07   #21
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez konto mam ale Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale mi serio nie chodzi o tą kasę bo on sobie da radę, żeby to spłacić w kilka lat. Przegrał na maszynkach ok 120 tys. Poszedł w ten swój interes i w jeden sezon spłacił połowę tego. Później poszedł do innej pracy i już tyle nie zarabia. Dlatego myśli o powrocie do dawnego interesu na którym serio jest w stanie to w kilka lat spłacić.
Serio nie chodzi mi o hazard ani o pieniądze. Nie tego dotyczy wątek tylko tego jak go podnieść na duchu bo ja wierzę że on to spłaci szybciej tylko musi mieć dobre nastawienie a jak on się załamie to blada marmolada zamknie się w domu i po ptokach. Chcę go jakoś pocieszyć. Zrobić coś żeby się tak tym nie martwił.

Napisałam Ci, jak pójdzie sobie zagrać, to mu się humor poprawi natychmiastowo. Zmartwienia znikną, będzie szcześliwym, wyluzowanym człowiekiem.
Skoro tak łatwo mu spłacić 60 tys. zł, to wpiszcie sobie w koszta związku kilka tysięcy "na hobby" rocznie i będziecie żyć szczęśliwie.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:07   #22
konto mam ale
Raczkowanie
 
Avatar konto mam ale
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 131
Nie mówię że wszystko poszło w maszynki bo wtedy też trochę przewalił na inne rzeczy jak imprezy itp. ale bardzo dużo poszło na maszynki właśnie.

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;44093984]Dziewczyny, która z was DOKŁADNIE sprawdza historię konta swojego partnera i żąda informacji o każdym wydanym groszu?

Ręce do góry, sprawdźmy, jak wyglądają inne związki, bo skoro niby to norma...[/QUOTE]
Ja nic nie żądam. On mi sam pokazuje i mam dostęp do jego konta znam jego hasła bo on mi ufa. On chce żebym o wszystkim wiedziała. Często mi powtarza, że jak chcę to mogę od niego odejść bo on ma długi. Widzę, że zrobi dla mnie wszystko bylebym przy nim była tak bardzo mnie kocha. On myśli już teraz inaczej niż przed poznaniem mnie.

Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2013-12-16 o 14:08
konto mam ale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:09   #23
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
no jakoś też tego nie widzę. przecież maszynki to nie poker, nie stawia się jednorazowo po kilka/naście tysięcy...
Wiesz, z drugiej strony, mój ojciec, w jedną noc potrafił przewalić 2 wypłaty - swoją i mamy, albo książeczkę mieszkaniową. Też na automatach.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:11   #24
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;44093984]Dziewczyny, która z was DOKŁADNIE sprawdza historię konta swojego partnera i żąda informacji o każdym wydanym groszu?

Ręce do góry, sprawdźmy, jak wyglądają inne związki, bo skoro niby to norma...[/QUOTE]

my to mamy w ogóle osobne konta, nie wyobrażam sobie węszyć w czyjejś historii wydatków, Boże

Autorko, Ty się świadomie wpakowałaś w związek z hazardzistą obciążonym długami by zmienił się dla Ciebie pod wpływem Twojej miłości. To się leczy.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:11   #25
konto mam ale
Raczkowanie
 
Avatar konto mam ale
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 131
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
no jakoś też tego nie widzę. przecież maszynki to nie poker, nie stawia się jednorazowo po kilka/naście tysięcy...
TŻ potrafił wwalić w maszynkę 4 tysiące jednej nocy. Do maszynki da się włożyć banknoty a nie tylko miedziaki.
konto mam ale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:12   #26
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez konto mam ale Pokaż wiadomość
Ja nic nie żądam. On mi sam pokazuje i mam dostęp do jego konta znam jego hasła bo on mi ufa. On chce żebym o wszystkim wiedziała. Często mi powtarza, że jak chcę to mogę od niego odejść bo on ma długi. Widzę, że zrobi dla mnie wszystko bylebym przy nim była tak bardzo mnie kocha. On myśli już teraz inaczej niż przed poznaniem mnie.
Mówi tak bo wie że nie odejdziesz. Jak dla mnie niestety ale dajesz się frajerzyć, rozumiem że jesteś zakochana ale ja bałabym się być z takim facetem, chyba że poszedłby na jakas terapię.
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:12   #27
konto mam ale
Raczkowanie
 
Avatar konto mam ale
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 131
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
my to mamy w ogóle osobne konta, nie wyobrażam sobie węszyć w czyjejś historii wydatków, Boże

Autorko, Ty się świadomie wpakowałaś w związek z hazardzistą obciążonym długami by zmienił się dla Ciebie pod wpływem Twojej miłości. To się leczy.
Ja na początku nic nie wiedziałam o jego długach. Zakochałam się i dopiero się dowiedziałam . Jakbym na samym początku wiedziała jak wygląda sytuacja to pewnie bym sobie odpuściła.
konto mam ale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:13   #28
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Dziewczyny, dajcie spokój, autorka się nie ogarnie w temacie.

Autorko, zgadzam się ze skazaną_na_bluesa, tutaj specjalista potrzebny, w dodatku dla obojga, bo jego nieradzenie sobie z emocjami tylko nakręci znowu Twoją nerwicę. Sam się nie ogarnie i ja się mu nie dziwię, władował się na własne życzenie w totalne bagno i wciąż popełnia błąd za błędem, patrząc na jego skłonności do pakowania się w kłopoty to lepiej nie będzie - też bym przeżywała. Nie rozweselisz go duperelkami, bo ma chłop na głowie bardzo poważny problem. Możesz tylko zadbać o swoje zdrowie psychiczne i wysłać go do fachowca.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:13   #29
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez konto mam ale Pokaż wiadomość
Ja nic nie żądam. On mi sam pokazuje i mam dostęp do jego konta znam jego hasła bo on mi ufa. On chce żebym o wszystkim wiedziała. Często mi powtarza, że jak chcę to mogę od niego odejść bo on ma długi. Widzę, że zrobi dla mnie wszystko bylebym przy nim była tak bardzo mnie kocha. On myśli już teraz inaczej niż przed poznaniem mnie.
Skoro myśli inaczej niż przed poznaniem, to dlaczego pierwsze przegrał jakieś 120 tysięcy, a potem jak Cię poznał to nabrał kredytów w jakichś wongach, aby Ci zaiponować? Bo się zmienił? Bo to nowy człowiek, który kocha, więc już nie robi nic złego?

Twój chłopak jest chory i wymaga profesjonalnej terapii. Nie rady dziewczyny z forum, tylko pomocy psychologa, terapeuty albo nie wiem psychiatry, czy jakiejś grupy wsparcia. (ty zapewne też, bo prawdopodobnie jesteś współuzależniona)

Jestem pewna, że przy pierwszej okazji on albo weźmie nowy kredyt albo pójdzie zagrać, aby było na centralne albo na nowy samochód coby zaimponować znajomym (albo cokolwiek innego co sprawia, że musi grać)
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 09:16   #30
konto mam ale
Raczkowanie
 
Avatar konto mam ale
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 131
Dot.: Co robić? Jak pomóc TŻ-owi?

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Mówi tak bo wie że nie odejdziesz. Jak dla mnie niestety ale dajesz się frajerzyć, rozumiem że jesteś zakochana ale ja bałabym się być z takim facetem, chyba że poszedłby na jakas terapię.
On wie, że ja odejdę jak tylko będzie coś nie tak.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;44094098]Skoro myśli inaczej niż przed poznaniem, to dlaczego pierwsze przegrał jakieś 120 tysięcy, a potem jak Cię poznał to nabrał kredytów w jakichś wongach, aby Ci zaiponować? Bo się zmienił? Bo to nowy człowiek, który kocha, więc już nie robi nic złego?

Twój chłopak jest chory i wymaga profesjonalnej terapii. Nie rady dziewczyny z forum, tylko pomocy psychologa, terapeuty albo nie wiem psychiatry, czy jakiejś grupy wsparcia. (ty zapewne też, bo prawdopodobnie jesteś współuzależniona)

Jestem pewna, że przy pierwszej okazji on albo weźmie nowy kredyt albo pójdzie zagrać, aby było na centralne albo na nowy samochód coby zaimponować znajomym (albo cokolwiek innego co sprawia, że musi grać)[/QUOTE]
On przegrał 120 tys.
Poznał mnie nic o tym nie wiedzącą.
Chciał mi zaimponować i dlatego wziął te pożyczki.
Kiedy się o tym dowiedziałam przeprowadziliśmy poważną rozmowę i od tamtej pory nigdy nic nie pożyczył, nie wrzucił w maszynkę, nie zrobił nic co by mi się nie podobało.
konto mam ale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-13 15:18:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.