Dresscode (proszę przeczytać całość) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-16, 18:24   #1
Prakkseda12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11

Dresscode (proszę przeczytać całość)


Witam.
Ostatnimi czasy wdałam się w interesującą dyskusję z pewną grupą osób, która dotyczyła męskiego ubioru, takiego na co dzień- wyjście do sklepu po bułki, wyjście na uczelnię, na miasto, ze znajomymi na piwo, do centrum handlowego (nie tyczy się to z kolei żadnych formalnych sytuacji, takich jak wyjście do pracy, na spotkanie biznesowe czy na imieniny babci albo chrzciny).

Wyłoniły się dwa punkty widzenia- pierwsza z grup twierdzi, że styl formalny, elegancki (garnitur, wypastowane buciki, krawat) jak najbardziej pasuje do tych wszystkich codziennych sytuacji, które opisałam, i jest to jak najbardziej odpowiedni, natomiast jeżeli chłopak jest ubrany nieco mniej formalnie, tzn. dżinsy niekoniecznie z najwyższej półki i zwykłą kurtkę, wygląda jak wieśniak albo "typowy seba".

Druga grupka z kolei twierdzi, że ubieranie się na co dzień w garnitur jest lekką przesadą, zwłaszcza wśród chłopców w wieku 20 kilku lat- wiadomo, że w pewnym wieku w pewnych środowiskach (np. jeżeli praca tego wymaga), taki ubiór jest normą, natomiast jeżeli chodzi o studentów, może wyglądać dość komicznie.



Poglądy której grupy są wam bliższe, Drogie Wizażanki?
Co sądzicie na ten temat?

Zapraszam do dyskusji.


Żeby nieco zobrazować Wam sytuację, dołączam obrazki chłopców- jeden ubrany bardziej formalnie, drugi mniej.

Pierwszy oczywiście należy kojarzyć z pierwszą grupą, drugi z drugą.

1. http://iv.pl/images/46734751116694302241.jpg


2. http://iv.pl/images/48443618299864335532.png

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Zapomniałam o najważniejszym pytaniu- ubiór którego z tych chłopców bardziej pasuje na co dzień? Waszym zdaniem oczywiście.
Prakkseda12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 18:26   #2
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez Prakkseda12 Pokaż wiadomość
Witam.
Ostatnimi czasy wdałam się w interesującą dyskusję z pewną grupą osób, która dotyczyła męskiego ubioru, takiego na co dzień- wyjście do sklepu po bułki, wyjście na uczelnię, na miasto, ze znajomymi na piwo, do centrum handlowego (nie tyczy się to z kolei żadnych formalnych sytuacji, takich jak wyjście do pracy, na spotkanie biznesowe czy na imieniny babci albo chrzciny).

Wyłoniły się dwa punkty widzenia- pierwsza z grup twierdzi, że styl formalny, elegancki (garnitur, wypastowane buciki, krawat) jak najbardziej pasuje do tych wszystkich codziennych sytuacji, które opisałam, i jest to jak najbardziej odpowiedni, natomiast jeżeli chłopak jest ubrany nieco mniej formalnie, tzn. dżinsy niekoniecznie z najwyższej półki i zwykłą kurtkę, wygląda jak wieśniak albo "typowy seba".

Druga grupka z kolei twierdzi, że ubieranie się na co dzień w garnitur jest lekką przesadą, zwłaszcza wśród chłopców w wieku 20 kilku lat- wiadomo, że w pewnym wieku w pewnych środowiskach (np. jeżeli praca tego wymaga), taki ubiór jest normą, natomiast jeżeli chodzi o studentów, może wyglądać dość komicznie.



Poglądy której grupy są wam bliższe, Drogie Wizażanki?
Co sądzicie na ten temat?

Zapraszam do dyskusji.


Żeby nieco zobrazować Wam sytuację, dołączam obrazki chłopców- jeden ubrany bardziej formalnie, drugi mniej.

Pierwszy oczywiście należy kojarzyć z pierwszą grupą, drugi z drugą.

1. http://iv.pl/images/46734751116694302241.jpg


2. http://iv.pl/images/48443618299864335532.png

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Zapomniałam o najważniejszym pytaniu- ubiór którego z tych chłopców bardziej pasuje na co dzień? Waszym zdaniem oczywiście.
Poglądy grupy drugiej sa mi bliższe.
Grupa pierwsza kojarzy mi się ze zgrają z ograniczonym horyzontem myslowym.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 18:32   #3
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez Prakkseda12 Pokaż wiadomość
Witam.
Ostatnimi czasy wdałam się w interesującą dyskusję z pewną grupą osób, która dotyczyła męskiego ubioru, takiego na co dzień- wyjście do sklepu po bułki, wyjście na uczelnię, na miasto, ze znajomymi na piwo, do centrum handlowego (nie tyczy się to z kolei żadnych formalnych sytuacji, takich jak wyjście do pracy, na spotkanie biznesowe czy na imieniny babci albo chrzciny).

Wyłoniły się dwa punkty widzenia- pierwsza z grup twierdzi, że styl formalny, elegancki (garnitur, wypastowane buciki, krawat) jak najbardziej pasuje do tych wszystkich codziennych sytuacji, które opisałam, i jest to jak najbardziej odpowiedni, natomiast jeżeli chłopak jest ubrany nieco mniej formalnie, tzn. dżinsy niekoniecznie z najwyższej półki i zwykłą kurtkę, wygląda jak wieśniak albo "typowy seba".

Druga grupka z kolei twierdzi, że ubieranie się na co dzień w garnitur jest lekką przesadą, zwłaszcza wśród chłopców w wieku 20 kilku lat- wiadomo, że w pewnym wieku w pewnych środowiskach (np. jeżeli praca tego wymaga), taki ubiór jest normą, natomiast jeżeli chodzi o studentów, może wyglądać dość komicznie.



Poglądy której grupy są wam bliższe, Drogie Wizażanki?
Co sądzicie na ten temat?

Zapraszam do dyskusji.


Żeby nieco zobrazować Wam sytuację, dołączam obrazki chłopców- jeden ubrany bardziej formalnie, drugi mniej.

Pierwszy oczywiście należy kojarzyć z pierwszą grupą, drugi z drugą.

1. http://iv.pl/images/46734751116694302241.jpg


2. http://iv.pl/images/48443618299864335532.png
.
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka

Edytowane przez Alexandra92x
Czas edycji: 2014-02-16 o 18:35
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 18:34   #4
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Według mnie ukazałaś tu dwie skrajności. Faceta wystrojonego do pracy, na imprezę do klubu, w którym jest ostra selekcja, naprawdę eleganckiego, ale nie do oglądania telewizji w domu czy wyjście po bułki. Drugi to chłopak w o zgrozo jakiejś błyszczącej bluzie. Pomiędzy jest wiele różnego rodzaju ubrań. Są marynarki z mniej zobowiązujących materiałów, koszule, spodnie nie od garnituru. Nie każdego stać żeby codziennie ubierał się w garnitur albo ubrania "z najwyższej półki".

Dla mnie odpowiedni strój dla mężczyzny ok. 25 roku życia to:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koszulameskaniebieskobi.jpg (27,2 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmprodm.jpg (21,2 KB, 111 załadowań)
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 18:37   #5
Prakkseda12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez Alexandra92x Pokaż wiadomość
Według mnie ukazałaś tu dwie skrajności. Faceta wystrojonego do pracy, na imprezę do klubu, w którym jest ostra selekcja, naprawdę eleganckiego, ale nie do oglądania telewizji w domu czy wyjście po bułki. Drugi to chłopak w o zgrozo jakiejś błyszczącej bluzie. Pomiędzy jest wiele różnego rodzaju ubrań. Są marynarki z mniej zobowiązujących materiałów, koszule, spodnie nie od garnituru. Nie każdego stać żeby codziennie ubierał się w garnitur albo ubrania "z najwyższej półki".

Dla mnie odpowiedni strój dla mężczyzny ok. 25 roku życia to:
Owszem, dwie skrajności, jeżeli chodzi o ubiór, natomiast sytuacje te same- wyjście na uczelnię, ze znajomymi, do sklepu. Chyba nie czytałaś całości, bo gdybyś czytała, wiedziałabyś, że porównałam dwa skrajne typu ubioru dla TEJ SAMEJ SYTUACJI.
Chłopak numer jeden ubiera garnitur nawet do "przeglądania internetów".

Edytowane przez Prakkseda12
Czas edycji: 2014-02-16 o 18:38
Prakkseda12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 18:39   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Nie znam faceta, który chodzi po bulki czy na piwo w garniturze i krawacie.
Nie znam faceta, który lubi nosić garnitur gdy nie musi. Szczególnie, gdy w robocie trzeba tak sie prezentować.

Czyste buty- to oczywistość dotycząca obu płci.
A ubranie dobiera się do okoliczności, miejsca, czasu.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 18:41   #7
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Bliższy mi pogląd grupy numer 2, ale generalnie uważam, że każdy powinien chodzić w ubraniu, w którym się dobrze czuje. Jak ktoś lubi zakładać garnitur nawet na małe wyjście do sklepu po bułki, to jego sprawa.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 18:44   #8
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez Prakkseda12 Pokaż wiadomość
Owszem, dwie skrajności, jeżeli chodzi o ubiór, natomiast sytuacje te same- wyjście na uczelnię, ze znajomymi, do sklepu. Chyba nie czytałaś całości, bo gdybyś czytała, wiedziałabyś, że porównałam dwa skrajne typu ubioru dla TEJ SAMEJ SYTUACJI.
Chłopak numer jeden ubiera garnitur nawet do "przeglądania internetów".
Celowo przejaskrawiasz pierwszego pana, by wyszło na Twoje?
Garnitur jest strojem formalnym, więc do nieformalnych okazji nie pasuje. Odkrywcze, nie?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 18:46   #9
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Ani jedno ani drugie. Każdy z zaprezentowanych stylów nie pasuje do codziennych, zwykłych czynności. Ani garnitur ani dres.

Ubiór powinien być dobierany do pory dnia/okazji/charakteru, nie ma jednego, uniwersalnego, w którym nie wyglądalibyśmy śmiesznie w jednych sytuacjach i jak półgłówki w innych.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:02   #10
Prakkseda12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

http://i.imgur.com/30Ui3vX.jpg


a co sądzicie o tym?
Prakkseda12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:02   #11
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

jakby mój facet na grilla przyszedł w garniaku, to chyba bym umarła ze śmiechu
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 19:06   #12
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Powiedz koledze ze zdjęcia nr 1, że ma źle dobraną marynarkę. Ogólnie, wygląda mocno słabo, moim zdaniem.

A na codzienne wyjścia, wymyślono coś takiego, jak smart casual.


Cytat:
Napisane przez Prakkseda12 Pokaż wiadomość
http://i.imgur.com/30Ui3vX.jpg


a co sądzicie o tym?
Jak wyżej - słabo. W szkolnej skali 3-.

Edytowane przez jesienny_lisc
Czas edycji: 2014-02-16 o 19:08
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:09   #13
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

To co pokazalas, autorko (zdjecia) to sa dwie skrajnosci, pomiedzy ktorymi jest sporo miejsca. Niemniej osobiscie bardiej po drodze mi z ludzmi z grupy nr 2 Pewnie dlatego, ze sama nie mam w zwyczaju po bulki do sklepu chadzac w pelnym makijazu i obcasach
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:11   #14
rexmundiskurczybyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 14
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Powiedz koledze ze zdjęcia nr 1, że ma źle dobraną marynarkę. Ogólnie, wygląda mocno słabo, moim zdaniem.

A na codzienne wyjścia, wymyślono coś takiego, jak smart casual.

a konkretnie co z nią nie tak?
to jest właśnie smart casual (śmiech)
rexmundiskurczybyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:14   #15
Prakkseda12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Oczywiście "wyjście po bułki do sklepu" to taka metafora. Chodzi o codzienne sytuacje, które opisałam.
Prakkseda12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:16   #16
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Pytanie było o noszenie garnituru na co dzień. Odpowiedziała, że zamiast garnituru można założyć zestaw w stylu smart casual.
Smart casual, to nie tylko garnitur bez krawata. (śmiech)

I wybacz, ale nie będę dyskutować z trollem ze skurczybykiem w nicku.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:19   #17
rexmundiskurczybyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 14
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Pytanie było o noszenie garnituru na co dzień. Odpowiedziała, że zamiast garnituru można założyć zestaw w stylu smart casual.
Smart casual, to nie tylko garnitur bez krawata. (śmiech)

I wybacz, ale nie będę dyskutować z trollem ze skurczybykiem w nicku.
uważasz, że bawełniana marynarka i bawełniane chinosy niezaprasowane w kant to garnitur?
wizaż w formie (śmiech)
to jest właśnie smart casual
ale nie mam zamiaru dyskutować z trollem, który nie rozróżnia wełny od bawełny...
rexmundiskurczybyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:21   #18
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Ubranie na uczelnie różni sie nieco od tego na piwo z kolegami czy na zakupy. O ile dresowa kurtka i wytarte poszarpane dżinsy na uczelni wyglądają kiepsko to w pozostałym sytuacjach ujdą.

A co do noszenia (ciągłego) garnituru lub stylu biznesowego...
Tak jak są kobiety, które codziennie zakładają szpilki, malują się, układają włosy i zakładają sukienki/spódniczki tak i są mężczyźni, którzy zakładają marynarki, koszule, krawaty, eleganckie buty. To ten sam typ ludzi, tylko w PL facet noszący garniak po godzinach to jakieś zjawisko paranormalne.

Znam gości, którzy uwielbiają garnitury, sa i tacy, którzy na rozmowę o pracę idą w jeansach i tshircie. Jeżeli facet nie pływa i nie ćwiczy na siłowni w garniaku, a spać nie idzie także w piżamce z krawatem to jest ok.

Lubię facetów w garniturach (ale dobrze dobranych - w nie za dużych, nie za ciasnych, nie za krótkich krawatach, w nie za luźnych koszulach).
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:23   #19
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Wstaw lepszej jakości zdjęcia, bo na tym, nie da się rozróżnić materiałów, równie dobrze, to zlewające się granatowe coś, to może być poliester. Nie widać, że to chinosy, nawet nie widać, czy masz tam jakiś pasek.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-16, 19:23   #20
Prakkseda12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Ubranie na uczelnie różni sie nieco od tego na piwo z kolegami czy na zakupy. O ile dresowa kurtka i wytarte poszarpane dżinsy na uczelni wyglądają kiepsko to w pozostałym sytuacjach ujdą.

A co do noszenia (ciągłego) garnituru lub stylu biznesowego...
Tak jak są kobiety, które codziennie zakładają szpilki, malują się, układają włosy i zakładają sukienki/spódniczki tak i są mężczyźni, którzy zakładają marynarki, koszule, krawaty, eleganckie buty. To ten sam typ ludzi, tylko w PL facet noszący garniak po godzinach to jakieś zjawisko paranormalne.

Znam gości, którzy uwielbiają garnitury, sa i tacy, którzy na rozmowę o pracę idą w jeansach i tshircie. Jeżeli facet nie pływa i nie ćwiczy na siłowni w garniaku, a spać nie idzie także w piżamce z krawatem to jest ok.

Lubię facetów w garniturach (ale dobrze dobranych - w nie za dużych, nie za ciasnych, nie za krótkich krawatach, w nie za luźnych koszulach).
A co sądzisz o garniturze tego chłopca, którego zapostowałam w tym temacie? Czy jest stylowy i dobrze dopasowany?
Prakkseda12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:25   #21
rexmundiskurczybyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 14
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Wstaw lepszej jakości zdjęcia, bo na tym, nie da się rozróżnić materiałów, równie dobrze, to zlewające się granatowe coś, to może być poliester. Nie widać, że to chinosy, nawet nie widać, czy masz tam jakiś pasek.
tego nie widać, tamtego nie widać, ale już precyzyjnie określić co nie tak z marynarką i wystawić ocenę całości można.
żelazna logika (śmiech)
rexmundiskurczybyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:27   #22
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Oj, biedny chłopiec, myślał, że brzydkie, pryszczate wizażanki się zachwycą i będą słać propozycje matrymonialne, a tu nic
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:28   #23
rexmundiskurczybyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 14
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Oj, biedny chłopiec, myślał, że brzydkie, pryszczate wizażanki się zachwycą i będą słać propozycje matrymonialne, a tu nic
nie jestem murzynem
rexmundiskurczybyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:29   #24
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez Prakkseda12 Pokaż wiadomość
A co sądzisz o garniturze tego chłopca, którego zapostowałam w tym temacie? Czy jest stylowy i dobrze dopasowany?
Przecież już wyjaśniono, że to nie garnitur. Kolega sam przyznał.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:31   #25
Prakkseda12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Przecież już wyjaśniono, że to nie garnitur. Kolega sam przyznał.
No tak, w takim razie marynarka i spodnie... co sądzicie? Czy są stylowe? Pokazałybyście się z tak ubranym chłopcem gdzieś?

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Oj, biedny chłopiec, myślał, że brzydkie, pryszczate wizażanki się zachwycą i będą słać propozycje matrymonialne, a tu nic
tak bardzo to!
Prakkseda12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:32   #26
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Z tego sie jakis trololo watek zaczna robic... Przypadek? Nie sadze
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:35   #27
Prakkseda12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Z tego sie jakis trololo watek zaczna robic... Przypadek? Nie sadze
Temat ma swój początek na innym forum, nie ukrywam. Ale nie jest to troll, liczyłam na poważną dyskusję i chciałam poznać wasze zdanie.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------


a tutaj? jak oceniacie jego wygląd?
http://iv.pl/images/56465042249151613077.jpg

Edytowane przez Prakkseda12
Czas edycji: 2014-02-16 o 19:36
Prakkseda12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:36   #28
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez Prakkseda12 Pokaż wiadomość
A co sądzisz o garniturze tego chłopca, którego zapostowałam w tym temacie? Czy jest stylowy i dobrze dopasowany?

Nie jest źle, całkiem dobrze. Odbiór zaburza dysproporcja pomiędzy górną częścią ciała, a nogami - po prostu pan ze zdjęcia klasycznie 'skip the leg day'. Albo to wina perspektywy robienia zdjęcia z góry.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:48   #29
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Z jakim kołnierzykiem nosisz koszule? Po zdjęciach wygląda na włoski?
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 19:53   #30
rexmundiskurczybyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 14
Dot.: Dresscode (proszę przeczytać całość)

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Z jakim kołnierzykiem nosisz koszule? Po zdjęciach wygląda na włoski?
zależy od koszuli, te co są na zdjęciach to akurat oba button down, między innymi dlatego, że smart casual hehe
a jak bez guzików to raczej cutaway
rexmundiskurczybyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-19 12:42:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.