Powiedzcie co robię źle-portal randkowy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-28, 14:26   #1
samotnastudentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12

Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?


Hej, mam 26 lat i jestem studentką 5. roku prawa i wbrew pozorom to chyba ma znaczenie w tej historii. Otóż postanowiłam niedawno po rozstaniu za namową koleżanki założyc konto na portalu randkowym. Na początku myslalam "super, fajnie, jest z kim pogadać itp." do momentu kiedy po wstępnej rozmowie z panami dochodzilismy do pytania czym się zajmujemy na co dzień. Mówiłam zgodnie z prawdą że kończę prawo i pracuję i były dwa rodzaje reakcji: "to ty mądra musisz być" i pan przestawał się odzywać albo "szukam dziewczyny innego typu" i też koniec.
Nie sądzę , żeby to kierunek studiów miał jakiekolwiek znaczenie więc pewnie coś robię źle. Zatajać? Na początku mówić tylko ogólnikowo, że studiuję? Napisać sobie w profilu, co studiuję żeby odsiać tych którzy mają z tym jakiś problem?
Mam konto na Sympatii i zaadoptujfaceta i do tej pory trafiłam na dosłownie 2 którzy chcieli kontynuować znajomość - inna sprawa że nie iskrzyło, ale mam teraz 2 fajnych kumpli Mam wrażenie że reszta przede mną ucieka.
samotnastudentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 14:38   #2
201610111029
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 379
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez samotnastudentka Pokaż wiadomość
Hej, mam 26 lat i jestem studentką 5. roku prawa i wbrew pozorom to chyba ma znaczenie w tej historii. Otóż postanowiłam niedawno po rozstaniu za namową koleżanki założyc konto na portalu randkowym. Na początku myslalam "super, fajnie, jest z kim pogadać itp." do momentu kiedy po wstępnej rozmowie z panami dochodzilismy do pytania czym się zajmujemy na co dzień. Mówiłam zgodnie z prawdą że kończę prawo i pracuję i były dwa rodzaje reakcji: "to ty mądra musisz być" i pan przestawał się odzywać albo "szukam dziewczyny innego typu" i też koniec.
Nie sądzę , żeby to kierunek studiów miał jakiekolwiek znaczenie więc pewnie coś robię źle. Zatajać? Na początku mówić tylko ogólnikowo, że studiuję? Napisać sobie w profilu, co studiuję żeby odsiać tych którzy mają z tym jakiś problem?
Mam konto na Sympatii i zaadoptujfaceta i do tej pory trafiłam na dosłownie 2 którzy chcieli kontynuować znajomość - inna sprawa że nie iskrzyło, ale mam teraz 2 fajnych kumpli Mam wrażenie że reszta przede mną ucieka.
Może im się studentka prawa nie kojarzy z lafiryndą. Brzmi poważnie, a oni nic poważnego tam nie teges. Albo nie mają czym zaimponować w takim przypadku i się niemęscy czują
201610111029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 14:41   #3
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez samotnastudentka Pokaż wiadomość
Hej, mam 26 lat i jestem studentką 5. roku prawa i wbrew pozorom to chyba ma znaczenie w tej historii. Otóż postanowiłam niedawno po rozstaniu za namową koleżanki założyc konto na portalu randkowym. Na początku myslalam "super, fajnie, jest z kim pogadać itp." do momentu kiedy po wstępnej rozmowie z panami dochodzilismy do pytania czym się zajmujemy na co dzień. Mówiłam zgodnie z prawdą że kończę prawo i pracuję i były dwa rodzaje reakcji: "to ty mądra musisz być" i pan przestawał się odzywać albo "szukam dziewczyny innego typu" i też koniec.
Nie sądzę , żeby to kierunek studiów miał jakiekolwiek znaczenie więc pewnie coś robię źle. Zatajać? Na początku mówić tylko ogólnikowo, że studiuję? Napisać sobie w profilu, co studiuję żeby odsiać tych którzy mają z tym jakiś problem?
Mam konto na Sympatii i zaadoptujfaceta i do tej pory trafiłam na dosłownie 2 którzy chcieli kontynuować znajomość - inna sprawa że nie iskrzyło, ale mam teraz 2 fajnych kumpli Mam wrażenie że reszta przede mną ucieka.
Kiedyś również studiowałam prawo oraz miałam konto na portalu randkowym i nigdy nie spotkała mnie taka sytuacja jak wyżej opisana

Sama zagadujesz do tych mężczyzn, masz napisane na swoim profilu, że jesteś studentką?
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 14:43   #4
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Faceci boją się inteligentnych kobiet
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 14:44   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez Unithing Pokaż wiadomość
Albo nie mają czym zaimponować w takim przypadku i się niemęscy czują
to bym obstawiała. ja też studiuję kierunek uważany za trudny, ale nigdy coś takiego mnie nie spotkało przy poznawaniu nowych ludzi.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 14:46   #6
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

mnie też dziwi taka reakcja i w sumie nie powiedziałabym, że to może być takie częste.
prędzej bym sobie pomyślała, że możesz tym imponować mężczyznom. no cóż, widocznie trafiłaś na jakieś sieroty, które się przestraszyły, że jesteś inteligentniejsza od nich i oni słabo wypadną na Twoim tle.

a swoją drogą kompletnie tego nie rozumiem - jeżeli fajnie wam się gadało, to co ich obchodzi to czy studiujesz prawo, ekonomię czy filologię?

nie przejmuj się, moim zdaniem wina nie leży w tym, że studiujesz prawo, no dajcie spokój. szukaj, a znajdziesz
__________________
trzeba mnie trochę oswoić, uspokoić, wzmocnić poczucie bezpieczeństwa i punkt oparcia.
tymczasowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 14:47   #7
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez Unithing Pokaż wiadomość
Może im się studentka prawa nie kojarzy z lafiryndą. Brzmi poważnie, a oni nic poważnego tam nie teges. Albo nie mają czym zaimponować w takim przypadku i się niemęscy czują
Pewnie szukali jakiejs mniej ambitnej bo sami byli mało ambitni. Nie masz czego żałować. Tylko sie ciesz. Pewnie wystraszyli sie że bedziesz za mądra dla nich a niektorzy wolą głupiutkie albo że nie bedziesz miała czasu by być dostępna na ich skinienie a zwiazku nie szukali.
Miałam podobny problem. W końcu trafi sie właściwy tak samo ambitny i oczekujacy tego co Ty.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 14:56   #8
DarkLord
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Żeby być pewnym w 100% musiałbym przeczytać Wasze rozmowy, ale nie wydaje mi się, żeby to prawo było problemem. Przecież studentka prawa też może mieć ochotę na jednorazową przygodę. Być może trafiałaś na razie na facetów z niższym poziomem intelektu, którzy w pewnym momencie stwierdzali, że nie czują się jak samcy alfa i im wtedy opada. Ale czy powiedziałabyś im, że jesteś prawniczką, czy inżynierem budowy okrętów podwodnych to pewnie nic by to nie zmieniło.

Przede wszystkim bądź sobą, a jeśli zdołasz otworzyć się trochę na flirtowanie z facetami, a nie tylko bycie rzeczową to może Ci to pomóc. Faceci lubią kobiety z wyobraźnią i poczuciem humoru
DarkLord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 15:06   #9
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez samotnastudentka Pokaż wiadomość
Hej, mam 26 lat i jestem studentką 5. roku prawa i wbrew pozorom to chyba ma znaczenie w tej historii. Otóż postanowiłam niedawno po rozstaniu za namową koleżanki założyc konto na portalu randkowym. Na początku myslalam "super, fajnie, jest z kim pogadać itp." do momentu kiedy po wstępnej rozmowie z panami dochodzilismy do pytania czym się zajmujemy na co dzień. Mówiłam zgodnie z prawdą że kończę prawo i pracuję i były dwa rodzaje reakcji: "to ty mądra musisz być" i pan przestawał się odzywać albo "szukam dziewczyny innego typu" i też koniec.
Nie sądzę , żeby to kierunek studiów miał jakiekolwiek znaczenie więc pewnie coś robię źle. Zatajać? Na początku mówić tylko ogólnikowo, że studiuję? Napisać sobie w profilu, co studiuję żeby odsiać tych którzy mają z tym jakiś problem?
Mam konto na Sympatii i zaadoptujfaceta i do tej pory trafiłam na dosłownie 2 którzy chcieli kontynuować znajomość - inna sprawa że nie iskrzyło, ale mam teraz 2 fajnych kumpli Mam wrażenie że reszta przede mną ucieka.
Napisz do tych panów raz jeszcze i wytłumacz, że bardzo się wstydzisz swoich studiów i tego, że pracujesz. Obiecaj, że więcej nie będziesz podskakiwać, to może uda Ci się umówić z jakąś miernotą.
Gdzieś Ty była dziewczyno jak samoocenę rozdawali? W toalecie?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 15:06   #10
samotnastudentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

To znaczy nie sądzę, zeby akurat ten konkretny kierunek wykształcenia był problemem. Myślę, że gdybym podała jakikolwiek z tych, które powszechnie uchodzą za trudniejsze, czy właśnie jakiś inżynier, lekarz, itp. to byłoby to samo.
Mam ogólnie napisane w profilu że studiuję, ale nie pisałam co konkretnie. Może to jest sposób, żeby właśnie napisać i odsiać tych których to odstrasza? Ale to będzie wyglądać jakbym się chwaliła
Nie pisałam jeszcze do nikogo sama, całkiem sporo facetów się odezwało więc raczej nie w opisie i wyglądzie problem. Może po prostu trafiałam na takich bez studiów? Ale ja nikogo nie skreślam z takiego głupiego powodu czy ma studia czy nie. Jak się dobrze gada, to mi wszystko jedno co robi w życiu. Na głębsze przemyślenia będzie czas później, na razie ktoś musi wpaść mi w oko.

Właśnie. Prawdopodobnie jestem zbyt rzeczowa.

cytat:
Gdzieś Ty była dziewczyno jak samoocenę rozdawali? W toalecie?


Haha, chyba na to wygląda. Kurcze, faktycznie zaczynam siebie oceniać przez pryzmat tego czy jakiś facet ma kompleksy.

Edytowane przez samotnastudentka
Czas edycji: 2016-04-28 o 15:08
samotnastudentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 15:30   #11
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez samotnastudentka Pokaż wiadomość
To znaczy nie sądzę, zeby akurat ten konkretny kierunek wykształcenia był problemem. Myślę, że gdybym podała jakikolwiek z tych, które powszechnie uchodzą za trudniejsze, czy właśnie jakiś inżynier, lekarz, itp. to byłoby to samo.
Mam ogólnie napisane w profilu że studiuję, ale nie pisałam co konkretnie. Może to jest sposób, żeby właśnie napisać i odsiać tych których to odstrasza? Ale to będzie wyglądać jakbym się chwaliła
Nie pisałam jeszcze do nikogo sama, całkiem sporo facetów się odezwało więc raczej nie w opisie i wyglądzie problem. Może po prostu trafiałam na takich bez studiów? Ale ja nikogo nie skreślam z takiego głupiego powodu czy ma studia czy nie. Jak się dobrze gada, to mi wszystko jedno co robi w życiu. Na głębsze przemyślenia będzie czas później, na razie ktoś musi wpaść mi w oko.
TO ZACZNIJ skreślać tych, którzy Cię olewają ze względu na to kim jesteś. Nieważne, czy to pozytyw, czy negatyw. Idźże po rozum do głowy. Komu Ty się próbujesz przypodobać? Już oni mają więcej ogarnięcia niż Ty, bo kończą rozmowy jak im coś nie pasuje, a Ty nie dość, że chcesz się przed nimi płaszczyć i dbać o to, żeby ich delikatnych uczuć przypadkiem nie urazić, to jeszcze bez sensu chcesz się pakować w puste gadki "bo najpierw ktoś Ci musi wpaść w oko" - od tego są zdjęcia! Rozmowa jest po to, żeby stwierdzić, czy jest o czym gadać.

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez samotnastudentka Pokaż wiadomość
Haha, chyba na to wygląda. Kurcze, faktycznie zaczynam siebie oceniać przez pryzmat tego czy jakiś facet ma kompleksy.
Dodaj to w opisie. Najlepiej będzie jak dołożysz jeszcze parę "odstraszających" informacji. Im więcej facetów tym zniechęcisz, tym mniej czasu zmarnują Ci ci, z którymi i tak byś się nie dogadała, albo kawaler dopiero po paru randkach oznajmiłby, że ma problemy z samooceną. To nigdy nie jest tak, że przed jakimś super fajnym facetem najpierw się trzeba płaszczyć, potem zabiegać, dbać, żeby przypadkiem nie urazić i dzięki temu, tak pielęgnowany rozkwitnie i pokaże, że jest wspaniały.

Jak jakiś pan bez studiów i kompleksów będzie fajny i interesujący, to adnotacja o nie skreślaniu nikogo ze względu na głupoty będzie zbędna.
Ale odwrotnie - tzn. poświęcając uwagę tabunowi facetów, którzy i na pierwszy i na drugi rzut oka szału nie budzą - to tylko sobie nerwy zszargasz bez sensu.

Masz tam tysiące facetów.
Skreślaj do woli. Szukasz jednego, najlepszego dla siebie, to nie konkurs na to, czy Cię stu przypadkowych chłopa uzna za sympatyczną czy nie, bo i tak o Tobie zapomną prędzej niż później.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 15:39   #12
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Napisz w profilu, że szukasz partnera inteligentnego i ambitnego. Może to odstraszy tych niepożądanych
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 15:56   #13
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Napisz w profilu, że szukasz partnera inteligentnego i ambitnego. Może to odstraszy tych niepożądanych
Nie byłabym taka pewna, bo oni się pewnie wszyscy za właśnie takich uważają
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 16:12   #14
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez samotnastudentka Pokaż wiadomość
Hej, mam 26 lat i jestem studentką 5. roku prawa i wbrew pozorom to chyba ma znaczenie w tej historii. Otóż postanowiłam niedawno po rozstaniu za namową koleżanki założyc konto na portalu randkowym. Na początku myslalam "super, fajnie, jest z kim pogadać itp." do momentu kiedy po wstępnej rozmowie z panami dochodzilismy do pytania czym się zajmujemy na co dzień. Mówiłam zgodnie z prawdą że kończę prawo i pracuję i były dwa rodzaje reakcji: "to ty mądra musisz być" i pan przestawał się odzywać albo "szukam dziewczyny innego typu" i też koniec.
Nie sądzę , żeby to kierunek studiów miał jakiekolwiek znaczenie więc pewnie coś robię źle. Zatajać? Na początku mówić tylko ogólnikowo, że studiuję? Napisać sobie w profilu, co studiuję żeby odsiać tych którzy mają z tym jakiś problem?
Mam konto na Sympatii i zaadoptujfaceta i do tej pory trafiłam na dosłownie 2 którzy chcieli kontynuować znajomość - inna sprawa że nie iskrzyło, ale mam teraz 2 fajnych kumpli Mam wrażenie że reszta przede mną ucieka.
Kto szuka znajomosci na tego typu portalach? Dziwisz sie,ze faceci uciekaja? W takich miejscach faceci szukaja przygog i glupiutkich lasek, dlatego malolatki maja najwieksze branie. Wiekszosc z tych facetow to zonate dupki, ktorzy zgrywaja singli... licza na tani i skuteczny bajer konczacy sie bzykaniem....
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 16:15   #15
201703061347
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 476
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Aż mi się przypomniało.
Jechałam pociągiem i naprzeciwko siedział mężczyzna, mniej-więcej w moim wieku, z wyglądu nienajgorzej . Chyba mu się spodobałam, bo mnie zagadnął. Rozmawialiśmy sporo czasu, gadka się kleiła, w sumie całkiem miło się rozmawiało. Do momentu, gdy zaczęliśmy rozmawiać o wykształceniu. Po usłyszeniu, co studiuję, facet odrzekł: "Aaa, to ty z tych 'lepszych'?!" Wbiło mnie w siedzenie, bo nigdy tego tak nie postrzegałam ani też nie powiedziałam tego po to, aby się chwalić . W każdym razie od tego momentu gość stracił humor, rozmowa przestała się kleić i pan w końcu wysiadł zniesmaczony, ledwo się pożegnawszy.
Moja interpretacja: no cóż, nie mój problem, że ktoś ma kompleksy .
201703061347 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 16:32   #16
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
to bym obstawiała. ja też studiuję kierunek uważany za trudny, ale nigdy coś takiego mnie nie spotkało przy poznawaniu nowych ludzi.
mnie spotkało studiuję typowo "męski kierunek"

Do Autorki: według mnie może powinnaś postarać się poszukać kogoś nie przez tego typu portale? Wydaje mi się, że na tego typu stronach/aplikacjach mężczyźni tam się znajdujący szukają raczej mało wymagających dziewczyn a jak się dowiadują, że studiujesz co studiujesz to dają sobie spokój bo wiedzą, że z Tobą tak nie będzie

Edytowane przez Enji
Czas edycji: 2016-04-28 o 16:35
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 16:45   #17
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez Vigilant Pokaż wiadomość
Kto szuka znajomosci na tego typu portalach? Dziwisz sie,ze faceci uciekaja? W takich miejscach faceci szukaja przygog i glupiutkich lasek, dlatego malolatki maja najwieksze branie. Wiekszosc z tych facetow to zonate dupki, ktorzy zgrywaja singli... licza na tani i skuteczny bajer konczacy sie bzykaniem....
Mam kolege, ktory poznał obecna żone na portalu randkowym. Czasem mozna trafic na jakiegos ktoremu nie chodzi o przygode.
Kiedys na portalu ( tam byłam - nigdy wiecej) facet kolo 30 do mnie " Czesc dupeczko" Ja że takie teksty mnie wkurzaja i sobie nie życze, zwróciłam mu uwage że tak to sobie moze do gimazy mówić, że to prostackie i że nie bede z nim rozmawiac To zaczał przepraszać, że on nie wiedział bo inne nic nie mówiły. Oczekiwał zapewne że mi sie spodoba to "dupeczko"i bede uradowana. Wiec tak szukaja głupiutkich lasek na portalach. Czesto portale to taki Fastfood - łatwo, wygodnie i szybko.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 16:52   #18
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Mam kolege, ktory poznał obecna żone na portalu randkowym. Czasem mozna trafic na jakiegos ktoremu nie chodzi o przygode.
Kiedys na portalu ( tam byłam - nigdy wiecej) facet kolo 30 do mnie " Czesc dupeczko" Ja że takie teksty mnie wkurzaja i sobie nie życze, zwróciłam mu uwage że tak to sobie moze do gimazy mówić, że to prostackie i że nie bede z nim rozmawiac To zaczał przepraszać, że on nie wiedział bo inne nic nie mówiły. Oczekiwał zapewne że mi sie spodoba to "dupeczko"i bede uradowana. Wiec tak szukaja głupiutkich lasek na portalach. Czesto portale to taki Fastfood - łatwo, wygodnie i szybko.
Fakt, tez znam 2 wyjatki, ale 99.9% to strata czasu, no chyba ze sie liczy na przelotna znajomosc
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 16:52   #19
ellen72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 483
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Mam mnostwo znajomych, ktorzy poznali sie na portalu randkowym. Takie czasy. Ludzie siedza w internecie, to poznaja sie w internecie. Mysle, ze zabraklo Ci troche szczescia. No chyba ze piszesz im o tym prawie uzywajac stylu jak kolezanka z watku o szwajcarskiej uczelni, ale chyba nie?
ellen72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 17:19   #20
jukatan
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 10
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Wydaje mi się że tu chodzi o za wysokie progi dla nich.
Pewnie postrzegają studiowanie prawa stereotypowo i nic nie wiedzą ani o stylu studiowania, ani o studentach (a zderzenie z rzeczywistością boli, wiem bo jestem z prawem związany). Czasy się zmieniły, prestiżowość i przyszłościowość niektórych kierunków także.

To chyba plus dla faceta, kobiety lecą na fajne i mocne kierunki, natomiast faceci wolą mieć kogoś, kto nie przewyższa ich inteligencją, bo co będzie jak Ty zabłyśniesz w towarzystwie, a on jest murarzem i nie wie o co chodzi.

Ludzie nie chcą przepaści na różnych płaszczyznach, wtedy czują się źle. Albo się cofają w rozwoju, stoją w miejscu, albo wychodzą ich kompleksy, bo nie są tak dobrzy jak partner
jukatan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 17:57   #21
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez jukatan Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że tu chodzi o za wysokie progi dla nich.
Pewnie postrzegają studiowanie prawa stereotypowo i nic nie wiedzą ani o stylu studiowania, ani o studentach (a zderzenie z rzeczywistością boli, wiem bo jestem z prawem związany). Czasy się zmieniły, prestiżowość i przyszłościowość niektórych kierunków także.

To chyba plus dla faceta, kobiety lecą na fajne i mocne kierunki, natomiast faceci wolą mieć kogoś, kto nie przewyższa ich inteligencją, bo co będzie jak Ty zabłyśniesz w towarzystwie, a on jest murarzem i nie wie o co chodzi.

Ludzie nie chcą przepaści na różnych płaszczyznach, wtedy czują się źle. Albo się cofają w rozwoju, stoją w miejscu, albo wychodzą ich kompleksy, bo nie są tak dobrzy jak partner
Murarza to autorka raczej by nie chciała. Prawda jest taka że osoba po studiach raczej nie bedzie miała o czym gadac z kims kto skonczył gimnazjum oczywiscie są wyjątki. Raczej wybieramy o podobnym poziomie inteligencji, ambicji.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 18:25   #22
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Studiuję kierunek powszechnie uważany za jeden z tych trudniejszych i też mnie bardzo podobne reakcje spotykały, ale akurat przyjmowałam utratę zainteresowania zwykle z dużą ulgą, bo panowie nie byli w moim typie. Za to na tych, którzy mnie interesują tzn. również z dobrych kierunków, bez jakichś wewnętrznych kompleksów i frustracji, informacja o studiowanym przeze mnie kierunku zwykle budzi żywe zainteresowanie i stanowi kolejną furtkę do rozmowy, bo obiektywnie - jest dość ciekawy. Także Autorko, może zamiast portal randkowy, gdzie dość specyficzni faceci się ogłaszają (serio, znam masę fajnych dziewczyn, które szukają sympatii w ten sposób, a chyba ani jednego sensownego faceta, sensowni wolni faceci, również po 30stce, zdecydowanie mówią, że jest to metoda dla męskich desperatów), to wyjście do ludzi, jakiejś grupy zainteresowań? Gdzie będzie z góry wiadomo, że nie jesteś stereotypową ąę studentką prawa, której żyłka pęknie jak nie powie co studiuje przez dłużej niż 10 minut?
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 18:30   #23
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Studiuję kierunek powszechnie uważany za jeden z tych trudniejszych i też mnie bardzo podobne reakcje spotykały, ale akurat przyjmowałam utratę zainteresowania zwykle z dużą ulgą, bo panowie nie byli w moim typie. Za to na tych, którzy mnie interesują tzn. również z dobrych kierunków, bez jakichś wewnętrznych kompleksów i frustracji, informacja o studiowanym przeze mnie kierunku zwykle budzi żywe zainteresowanie i stanowi kolejną furtkę do rozmowy, bo obiektywnie - jest dość ciekawy. Także Autorko, może zamiast portal randkowy, gdzie dość specyficzni faceci się ogłaszają (serio, znam masę fajnych dziewczyn, które szukają sympatii w ten sposób, a chyba ani jednego sensownego faceta, sensowni wolni faceci, również po 30stce, zdecydowanie mówią, że jest to metoda dla męskich desperatów), to wyjście do ludzi, jakiejś grupy zainteresowań? Gdzie będzie z góry wiadomo, że nie jesteś stereotypową ąę studentką prawa, której żyłka pęknie jak nie powie co studiuje przez dłużej niż 10 minut?
Ja poznałam na portalu randkowo-facebookowym faceta, niesmiały troche ale tak to w porządku znamy sie juz 10 miesiecy.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 19:08   #24
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez Vigilant Pokaż wiadomość
Kto szuka znajomosci na tego typu portalach? Dziwisz sie,ze faceci uciekaja? W takich miejscach faceci szukaja przygog i glupiutkich lasek, dlatego malolatki maja najwieksze branie. Wiekszosc z tych facetow to zonate dupki, ktorzy zgrywaja singli... licza na tani i skuteczny bajer konczacy sie bzykaniem....
Mam podobne zdanie, uważam, że takie portale są dla desperatów, dlatego skupiają głównie ludzi szukających chwilowych przygód. Ludzie którzy mają szczęśliwe życie i otaczają się wartościowymi ludźmi nie rejestrują się portalach randkowych bo nie mają na to zwyczajnie czasu, ktoś klika na sympatii czy badoo, a ktoś inny jest w tej chwili na kawie ze znajomym/znajomymi... na wystawie, w teatrze... na wycieczce... tak się poznają zadowoleni z życia, ciekawi świata ludzie.
Nie przez matrymonialne serwisy... taki casting i wykładanie kawy na ławę "szukam faceta" jest słabe...
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 19:12   #25
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Mam podobne zdanie, uważam, że takie portale są dla desperatów, dlatego skupiają głównie ludzi szukających chwilowych przygód. Ludzie którzy mają szczęśliwe życie i otaczają się wartościowymi ludźmi nie rejestrują się portalach randkowych bo nie mają na to zwyczajnie czasu, ktoś klika na sympatii czy badoo, a ktoś inny jest w tej chwili na kawie ze znajomym/znajomymi... na wystawie, w teatrze... na wycieczce... tak się poznają zadowoleni z życia, ciekawi świata ludzie.
Nie przez matrymonialne serwisy... taki casting i wykładanie kawy na ławę "szukam faceta" jest słabe...
To też nie jest do końca tak. Czasem się w życiu tak układa, że zostajemy z wąskim gronem znajomych np. po rozstaniu, wyprowadzce, skończeniu szkoły/studiów czy zmianie pracy. A jak ktoś jeszcze pracuje/studiuje w otoczeniu samych kobiet czy mężczyzn, to istotnie poznanie kogoś nowego nie jest takie proste. Ale chyba brałabym takie portale pod uwagę w ostateczności, nie dlatego, żebym uważała zarejestrowanie się na nich za przejaw bycia życiowym przegrywem, tylko głównie ze względu na to, jakie historie o znajomościach z takich portali znam.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 19:18   #26
samotnastudentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

A tak w praktyce, znacie kogoś kto poznał kogoś w kinie, teatrze, operze? Chodzę w te miejsca, najczęściej sama albo z jedną koleżanką i nigdy nikt mnie nie zaczepił ani nic. Nie mówię, że się nie da, ale trzeba by chyba wylać potencjalnemu "randkowiczowi" coca-colę na spodnie, żeby coś się zdarzyło
samotnastudentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 19:27   #27
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
To też nie jest do końca tak. Czasem się w życiu tak układa, że zostajemy z wąskim gronem znajomych np. po rozstaniu, wyprowadzce, skończeniu szkoły/studiów czy zmianie pracy. A jak ktoś jeszcze pracuje/studiuje w otoczeniu samych kobiet czy mężczyzn, to istotnie poznanie kogoś nowego nie jest takie proste. Ale chyba brałabym takie portale pod uwagę w ostateczności, nie dlatego, żebym uważała zarejestrowanie się na nich za przejaw bycia życiowym przegrywem, tylko głównie ze względu na to, jakie historie o znajomościach z takich portali znam.
W gronie moich znajomych wolnych facetow i w moim typie jak na lekarstwo. Na studiach wiekszosc dziewczyn. Po klubach nie chodze. W pracy jesli był jakis to zajety albo sporo starszy. Poza tym jestem niesmiałą i nie bede zagadywac facetow w kinie czy teatrze. A chodziłam na rózne wyjscia gdzie sa osoby w moim wieku. I co i nic. Dla mnie siedzenie w necie i czytanie tych głupich w 80 % wiadomosci to była porażka ale coz wazny jest wynik ostateczny. Poznajac kogos normalnie tez moze być ciezko. Desperacja to jest branie pierwszego lepszego bo nie bede szukac w necie a tamten z reala jest zainteresowany co z tego że taki sobie. Inni spotykaja sie na kawie/zagaduja w kinie a drudzy zagaduja przez neta. Co to za różnica. MIEJSCE jak kazde inne. Przegrywem jest ktos kto NIC nie RObi by zmienic swoja sytuacje


Cytat:
Napisane przez samotnastudentka Pokaż wiadomość
A tak w praktyce, znacie kogoś kto poznał kogoś w kinie, teatrze, operze? Chodzę w te miejsca, najczęściej sama albo z jedną koleżanką i nigdy nikt mnie nie zaczepił ani nic. Nie mówię, że się nie da, ale trzeba by chyba wylać potencjalnemu "randkowiczowi" coca-colę na spodnie, żeby coś się zdarzyło
Ja nie znam. Poznałam kiedys 2 facetow-kolegow na wykładach (wstep wolny) o motywacji. Mam kolezanke co przyszłego meza poznała w sklepie bo tam pracował... ale jej kolezanka wzieła od niego numer czyli w sumie palcem nie kiwneła. Raczej poznaja sie w pracy, na studiach, na imprezach.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-04-28 o 19:30
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 19:28   #28
aidam11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 160
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Ludzie którzy mają szczęśliwe życie i otaczają się wartościowymi ludźmi nie rejestrują się portalach randkowych bo nie mają na to zwyczajnie czasu, ktoś klika na sympatii czy badoo, a ktoś inny jest w tej chwili na kawie ze znajomym/znajomymi... na wystawie, w teatrze... na wycieczce... tak się poznają zadowoleni z życia, ciekawi świata ludzie.
G**no prawda. Wartościowi ludzie to się poznają na jachcie w San Remo albo na wyjazdach na narty w Alpy lub amerykańskie Apallachy, ewentualnie na krótkim wakacyjnym wypadzie na Palau a nie chodzą na jakieś kawki lub teatry dla biedaków. Gorzej jak się w wieku 20 kilku lat, wyjeżdża gdzieś i wchodzi w nowe środowisko i nie ma się żadnych znajomych... To dopiero muszą być strasznie smutni i bezwartościowi ludzie!

A tak na serio, to - whatever works, man!

Edytowane przez aidam11
Czas edycji: 2016-04-28 o 19:29
aidam11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 19:31   #29
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez samotnastudentka Pokaż wiadomość
A tak w praktyce, znacie kogoś kto poznał kogoś w kinie, teatrze, operze? Chodzę w te miejsca, najczęściej sama albo z jedną koleżanką i nigdy nikt mnie nie zaczepił ani nic. Nie mówię, że się nie da, ale trzeba by chyba wylać potencjalnemu "randkowiczowi" coca-colę na spodnie, żeby coś się zdarzyło

Ja znam tylko przypadki poznawania się w autobusie
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 19:35   #30
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Powiedzcie co robię źle-portal randkowy?

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Mam podobne zdanie, uważam, że takie portale są dla desperatów, dlatego skupiają głównie ludzi szukających chwilowych przygód. Ludzie którzy mają szczęśliwe życie i otaczają się wartościowymi ludźmi nie rejestrują się portalach randkowych bo nie mają na to zwyczajnie czasu, ktoś klika na sympatii czy badoo, a ktoś inny jest w tej chwili na kawie ze znajomym/znajomymi... na wystawie, w teatrze... na wycieczce... tak się poznają zadowoleni z życia, ciekawi świata ludzie.
Nie przez matrymonialne serwisy... taki casting i wykładanie kawy na ławę "szukam faceta" jest słabe...
Można nie miec czasu by siedziec po pracy jeszcze w kawiarni z kims. Ludzie rejestrują sie na portalach bo własnie nie maja czasu by godzinami chodzic po miescie i sie zastanawiac" Gdzie moge jeszcze isc byb kogos poznac?" Znajomi pracuja i moga nie miec czasu. A wsrod znajomych moze nie być nikogo wolnego.
Dziwne masz myślenie naprawdę
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-08 15:21:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.