Od czego to zależy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-07, 21:23   #1
dzulietta_w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6

Od czego to zależy?


Jak to się dzieje że niektórzy ciągle są w związkach, a inni jakoś nie mogą nigdy nikogo znaleźć? Moja koleżanka przez którą chłopak popełnił samobójstwo znalazła nowego po 4 miesiącach, ostatnio moja ciotka w wieku 45 lat znalazła nowego partnera po rozwodzie. Ja nigdy nikogo nie miałam i nie zanosi się na to, nie żalę się, chociaż kiedyś było mi przykro z tego powodu, ale teraz już nie jest. Zastanawia mnie to tylko.
dzulietta_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 21:54   #2
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Od czego to zależy?

Moze szczescia? Man kolezanke co nie zakochiwala sie bez wzajemnosci a meza poznala w wieku 18 lat. Natomiast ja ciagle zakochiwalam sie bez wzajemnosci...
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 00:15   #3
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Od czego to zależy?

To kwestia szczęścia, atrakcyjności fizycznej, otwartości. I chyba to ostatnie przeważa.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 08:11   #4
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Od czego to zależy?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;62750771]To kwestia szczęścia, atrakcyjności fizycznej, otwartości. I chyba to ostatnie przeważa.[/QUOTE]

Często szczęścia znalezienia się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie etc etc.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:15   #5
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Od czego to zależy?

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;62750771]To kwestia szczęścia, atrakcyjności fizycznej, otwartości. I chyba to ostatnie przeważa.[/QUOTE]
Atrakcyjnosci to niezbyt. Raczej trafienia swój na swego , otwartosci i bycia w odowiednim miejscu o odpowiednim czasie.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 20:13   #6
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Od czego to zależy?

Cytat:
Napisane przez dzulietta_w Pokaż wiadomość
Jak to się dzieje że niektórzy ciągle są w związkach, a inni jakoś nie mogą nigdy nikogo znaleźć? Moja koleżanka przez którą chłopak popełnił samobójstwo znalazła nowego po 4 miesiącach, ostatnio moja ciotka w wieku 45 lat znalazła nowego partnera po rozwodzie. Ja nigdy nikogo nie miałam i nie zanosi się na to, nie żalę się, chociaż kiedyś było mi przykro z tego powodu, ale teraz już nie jest. Zastanawia mnie to tylko.
Bycie w związku, to ciągle kompromisy, dbanie o siebie, trwanie w każdej sytuacji (człowiek nie zawsze ma fajny dzień. Czasem budzisz się z pryszczem na nosie, biegunką, tłustymi włosami i okresem, co oczywiście wpływa na nastrój) i milion innych rzeczy. To po prostu patrzenia na wszystko przez "my". Od "chodzenia" ze sobą różni się własnie tym, że przy partnerze nie jesteś zawsze zadbana, wypachniona, umalowana i wypoczęta, jak wtedy, gdy idziesz na randkę, czy zapraszasz faceta do domu. Wielu ludzi bardzo często rozpoczyna jakieś relacje, które szybko się kończą. Mam kolegę, który co jakieś 3 miesiące ma nową laskę, bo średnio po tym czasie kończą się motylki, różowe okulary, zaczynamy dostrzegać poważne wady i ogólnie człowiek "trzeźwieje". No i niektórzy właśnie maja tak, ze dopóki jest różowo, to jest super, a jak róż schodzi, "miłość" również się kończy. Bycie w 10 związkach w ciągu roku nie jest zadnym osiągnięciem. To, ze ktoś zaczął się z kimś spotykać, nie oznacza od razu stworzenie związku.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 23:14   #7
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844
Dot.: Od czego to zależy?

Oj tam, oj tam, ja mam 21 lat, a też nigdy nie byłam w żadnym związku. Myślę, że to raczej kwestia szczęścia, a raczej jego braku. U mnie również nie zapowiada się, żeby coś się zmieniło w tej kwestii, ale jeszcze nie załamuję nad tym rąk.

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Bycie w związku, to ciągle kompromisy, dbanie o siebie, trwanie w każdej sytuacji (człowiek nie zawsze ma fajny dzień. Czasem budzisz się z pryszczem na nosie, biegunką, tłustymi włosami i okresem, co oczywiście wpływa na nastrój) i milion innych rzeczy. To po prostu patrzenia na wszystko przez "my". Od "chodzenia" ze sobą różni się własnie tym, że przy partnerze nie jesteś zawsze zadbana, wypachniona, umalowana i wypoczęta, jak wtedy, gdy idziesz na randkę, czy zapraszasz faceta do domu. Wielu ludzi bardzo często rozpoczyna jakieś relacje, które szybko się kończą. Mam kolegę, który co jakieś 3 miesiące ma nową laskę, bo średnio po tym czasie kończą się motylki, różowe okulary, zaczynamy dostrzegać poważne wady i ogólnie człowiek "trzeźwieje". No i niektórzy właśnie maja tak, ze dopóki jest różowo, to jest super, a jak róż schodzi, "miłość" również się kończy. Bycie w 10 związkach w ciągu roku nie jest zadnym osiągnięciem. To, ze ktoś zaczął się z kimś spotykać, nie oznacza od razu stworzenie związku.
Masz rację, ale myślę, że Autorce chodziło o to, że w ogóle nikogo nie może znaleźć, więc kwestie dotyczące zachowania i uczuć panujących w związku póki co są jej obce.

Edytowane przez Karlie69
Czas edycji: 2016-07-08 o 23:16
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 23:56   #8
NickInnyNizOficjalny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 46
Dot.: Od czego to zależy?

Ja też tak na poważnie z nikim nie byłem. Teraz czuję, że nawet JAKBY KTOŚ SIĘ ZDECYDOWAŁ, to ja i tak bym się bał takiej relacji. Jednakże brzydal ze mnie i nikt mnie nie chce, a moje hobby jest dla pań nudne jak flaki z olejem...
Jeszcze kilka miesięcy temu dążyłem do tego, aby kogoś poznać. Terez już mi się odechciało. Oddam się mojej pasji. Widocznie jesteśmy sobie stworzeni.
__________________
Lepszy jest najnowszy Tekken

Edytowane przez NickInnyNizOficjalny
Czas edycji: 2016-07-08 o 23:59
NickInnyNizOficjalny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 08:04   #9
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Od czego to zależy?

Cytat:
Napisane przez NickInnyNizOficjalny Pokaż wiadomość
Ja też tak na poważnie z nikim nie byłem. Teraz czuję, że nawet JAKBY KTOŚ SIĘ ZDECYDOWAŁ, to ja i tak bym się bał takiej relacji. Jednakże brzydal ze mnie i nikt mnie nie chce, a moje hobby jest dla pań nudne jak flaki z olejem...
Jeszcze kilka miesięcy temu dążyłem do tego, aby kogoś poznać. Terez już mi się odechciało. Oddam się mojej pasji. Widocznie jesteśmy sobie stworzeni.
A Twoje hobby to.....?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 09:17   #10
NickInnyNizOficjalny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 46
Dot.: Od czego to zależy?

Płyty, muzyka. Głównie wczesne, polskie wydania płyt kompaktowych i wszystko co z tym związane, czyli gdzie tłoczone, które wydanie czym się różni, i tak dalej...
Nie wszystkie mogę kupić, bo cenowo nie wyrabiam (ZIC 0009), ale jak dowiadują się, że kupuję, to przewracają oczami. Jak jeszcze opowiem, że poligrafię przeglądam najczęściej w bawełnianych rękawiczkach, to już w ogóle masakra... Jestem świrem? No trudno, taki już jestem.
__________________
Lepszy jest najnowszy Tekken

Edytowane przez NickInnyNizOficjalny
Czas edycji: 2016-07-09 o 09:18
NickInnyNizOficjalny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 11:42   #11
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Od czego to zależy?

Cytat:
Napisane przez NickInnyNizOficjalny Pokaż wiadomość
Płyty, muzyka. Głównie wczesne, polskie wydania płyt kompaktowych i wszystko co z tym związane, czyli gdzie tłoczone, które wydanie czym się różni, i tak dalej...
Nie wszystkie mogę kupić, bo cenowo nie wyrabiam (ZIC 0009), ale jak dowiadują się, że kupuję, to przewracają oczami. Jak jeszcze opowiem, że poligrafię przeglądam najczęściej w bawełnianych rękawiczkach, to już w ogóle masakra... Jestem świrem? No trudno, taki już jestem.
mi tam się wydaje to ciekawym hobby, może szukasz w złym miejscu
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 14:25   #12
NickInnyNizOficjalny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 46
Dot.: Od czego to zależy?

Jest takie prawdopodobieństwo, lecz nie wiem gdzie szukać.
__________________
Lepszy jest najnowszy Tekken
NickInnyNizOficjalny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 16:02   #13
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Od czego to zależy?

Jeszcze zależy jakie to związki. Są ludzie, którzy rzeczywiście trafiają na fajnych partnerów. Dużo wychodzą, poznają dużo ludzi na mieście i w końcu trafiają na kogoś, kto im się podoba. Ale są i tacy, którzy biorą co się nawinie. Znam jedną taką, która od 16 roku życia nie była sama dłużej niż miesiąc. Miała mnóstwo facetów, ale może 5 było w miarę fajnych, takich do pogadania. Reszta to takie cudaki, że ja bym nie chciała mieć takich kolegów, a co dopiero partnerów. Kwestia tego, kto ma jakie parcie na związek i wymagania co do partnerów - jeśli ktoś nie ma żadnych wymagań i jest w stanie wejść w związek (a może bardziej "związek"), to pewnie, że cały czas z kimś będzie.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 16:33   #14
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Dot.: Od czego to zależy?

Moim zdaniem to czlowiek, ktory chce byc w zwiazku musi wiedziec czego chce, a nie robic cos na sile zanim pomysli...
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 16:40   #15
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Od czego to zależy?

To ja Jestem praktycznie non stop w związku od 17. roku życia. Nie lubię być sama, więc jak jestem, to po prostu aktywnie szukam, głównie w internetach. Jak dotychczasowe byłe związki mi się sypały, to dawałam sobie miesiąc na płacze w poduszkę, a potem zaczynałam się umawiać na randki i jakoś zawsze wychodziło tak, że znajdowałam to, czego szukałam. To wcale nie jest jakoś wybitnie trudne, jeśli naprawdę ma się potrzebę - oczywiście nie wspieram parowania się z kimkolwiek, ale jak się poznaje sporo osób podczas aktywnego szukania, to spokojnie można w krótkim czasie trafić na kogoś, z kim "zaskoczy". Znam dziewczyny, które nie mogą znaleźć nikogo i ubolewają nad tym, ale zwykle popełniają w kółko te same błędy, więc trudno się dziwić że efekt poszukiwań jest marny.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2016-07-09 o 16:41
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 17:09   #16
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Od czego to zależy?

No właśnie. Kuzynka jest dość przeciętnej urody, ale bardzo towarzyską i otwartą osobą, bardzo często wychodziła, poznawała mnóstwo ludzi i prawie cały czas z kimś była. I byli to naprawdę fajni mężczyźni, męża teraz ma genialnego. Z kolei jeśli chodzi o koleżankę to nie wiem gdzie ona ich znajduje. Chyba idzie ulicą, pierwszy facet którego zobaczy, bach, związek. A w internecie nie prowadzi selekcji tylko wiąże się z pierwszym lepszym. Przerobiła mnóstwo typów facetów. Trochę tych normalnych, ale i sebixów, psychopatów, damskich bokserów... Chyba jakiś bezdomny też był.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 21:37   #17
roberouge
Raczkowanie
 
Avatar roberouge
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 130
Dot.: Od czego to zależy?

"Moja koleżanka przez którą chłopak popełnił samobójstwo" - jesteś pewna, że Twoja koleżanka zmusiła kogoś do popełnienia samobójstwa?
__________________
roberouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 22:33   #18
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Od czego to zależy?

Cytat:
Napisane przez dzulietta_w Pokaż wiadomość
Jak to się dzieje że niektórzy ciągle są w związkach, a inni jakoś nie mogą nigdy nikogo znaleźć? Moja koleżanka przez którą chłopak popełnił samobójstwo znalazła nowego po 4 miesiącach, ostatnio moja ciotka w wieku 45 lat znalazła nowego partnera po rozwodzie. Ja nigdy nikogo nie miałam i nie zanosi się na to, nie żalę się, chociaż kiedyś było mi przykro z tego powodu, ale teraz już nie jest. Zastanawia mnie to tylko.
Cytat:
Napisane przez roberouge Pokaż wiadomość
"Moja koleżanka przez którą chłopak popełnił samobójstwo" - jesteś pewna, że Twoja koleżanka zmusiła kogoś do popełnienia samobójstwa?
przecież to troll.



Cytat:
Napisane przez NickInnyNizOficjalny Pokaż wiadomość
Płyty, muzyka. Głównie wczesne, polskie wydania płyt kompaktowych i wszystko co z tym związane, czyli gdzie tłoczone, które wydanie czym się różni, i tak dalej...
Nie wszystkie mogę kupić, bo cenowo nie wyrabiam (ZIC 0009), ale jak dowiadują się, że kupuję, to przewracają oczami. Jak jeszcze opowiem, że poligrafię przeglądam najczęściej w bawełnianych rękawiczkach, to już w ogóle masakra... Jestem świrem? No trudno, taki już jestem.
znam gościa, który jest totalnym audiofilem, maniakiem winyli (ma ich ponad 2tysie), jest bardzo fajnym, otwartym facetem i na powodzenie u kobiet zdecydowanie nie narzeka
Cytat:
Napisane przez NickInnyNizOficjalny Pokaż wiadomość
Jest takie prawdopodobieństwo, lecz nie wiem gdzie szukać.
a próbowałeś na zjazdach / giełdach / forach o tej tematyce?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 04:24   #19
NickInnyNizOficjalny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 46
Dot.: Od czego to zależy?

Przestałem próbować. Oficjalnie jestem zakochany w płytach i nikogo więcej mi nie trzeba.
__________________
Lepszy jest najnowszy Tekken
NickInnyNizOficjalny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-17, 07:49   #20
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Od czego to zależy?

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
To ja Jestem praktycznie non stop w związku od 17. roku życia. Nie lubię być sama, więc jak jestem, to po prostu aktywnie szukam, głównie w internetach. Jak dotychczasowe byłe związki mi się sypały, to dawałam sobie miesiąc na płacze w poduszkę, a potem zaczynałam się umawiać na randki i jakoś zawsze wychodziło tak, że znajdowałam to, czego szukałam. To wcale nie jest jakoś wybitnie trudne, jeśli naprawdę ma się potrzebę - oczywiście nie wspieram parowania się z kimkolwiek, ale jak się poznaje sporo osób podczas aktywnego szukania, to spokojnie można w krótkim czasie trafić na kogoś, z kim "zaskoczy". Znam dziewczyny, które nie mogą znaleźć nikogo i ubolewają nad tym, ale zwykle popełniają w kółko te same błędy, więc trudno się dziwić że efekt poszukiwań jest marny.
Błędy? Znaczy bycie chociaż trochę wybrednym i wiedzenie czego się szuka to błąd?

Jasne, że można trafić na kogoś, z kim zaskoczy. Ale niektórzy szukają czegoś więcej niż po prostu następnej osoby, z którą będą miały "motylki".
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 14:16   #21
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: Od czego to zależy?

Cytat:
Napisane przez dzulietta_w Pokaż wiadomość
Jak to się dzieje że niektórzy ciągle są w związkach, a inni jakoś nie mogą nigdy nikogo znaleźć? Moja koleżanka przez którą chłopak popełnił samobójstwo znalazła nowego po 4 miesiącach, ostatnio moja ciotka w wieku 45 lat znalazła nowego partnera po rozwodzie. Ja nigdy nikogo nie miałam i nie zanosi się na to, nie żalę się, chociaż kiedyś było mi przykro z tego powodu, ale teraz już nie jest. Zastanawia mnie to tylko.
Od szczęścia wyglądu,charakteru , osobowości.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 15:21   #22
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Od czego to zależy?

Też mnie to zastanawia.
Na pewno to nie zależy od atrakcyjności. Czy od otwartości - nie jestem przekonana.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:30   #23
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Od czego to zależy?

Cytat:
Napisane przez ANKA54321 Pokaż wiadomość
Od szczęścia wyglądu,charakteru , osobowości.
BZDURA.
Od trafienia swój na swego. Nie trzeba być atrakcyjnym by być w zwiazku. Od szczescia.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
To ja Jestem praktycznie non stop w związku od 17. roku życia. Nie lubię być sama, więc jak jestem, to po prostu aktywnie szukam, głównie w internetach. Jak dotychczasowe byłe związki mi się sypały, to dawałam sobie miesiąc na płacze w poduszkę, a potem zaczynałam się umawiać na randki i jakoś zawsze wychodziło tak, że znajdowałam to, czego szukałam. To wcale nie jest jakoś wybitnie trudne, jeśli naprawdę ma się potrzebę - oczywiście nie wspieram parowania się z kimkolwiek, ale jak się poznaje sporo osób podczas aktywnego szukania, to spokojnie można w krótkim czasie trafić na kogoś, z kim "zaskoczy". Znam dziewczyny, które nie mogą znaleźć nikogo i ubolewają nad tym, ale zwykle popełniają w kółko te same błędy, więc trudno się dziwić że efekt poszukiwań jest marny.
Podobno w życiu spotyka sie raptem pare osob pasujacych do nas. Sadze że Ci co ciagle są w zwiazku to mają jakis problem ze sobą i dlatego im zwiazki nie wychodza.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 21:44   #24
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Od czego to zależy?

Mnie też to zadręcza ta kwestia Są osoby, które nawet 5 minut nie są same. Inne wciąż pozostają singlami, mimo że często są to obiektywnie osoby atrakcyjniejsze, ciekawsze. Chyba nie ma reguły.

Patrzę po sobie, jestem atrakcyjna, bardzo otwarta na ludzi, a jednak przez większość życia jestem singlem. Słyszałam już setki teorii na ten temat, głównie pochlebnych dla mnie, więc nie będę ich już przytaczała Według mnie to chodzi głównie o podejście. Moje przyjaciółki mi wprost mówiły, że nie chcą być same, boją się być same itp. Ja nigdy nie miałam tego typu przemyśleń. Przeciwnie - uważam, że lepiej mi samej niż w tych związkach, w których byłam.

Ogólnie myślę tak: o ile dziewczyna nie jest brzydka, to pewnie jednak jest jakiś nieprzepracowany problem. Wiadomo, szczęście i trafienie na odpowiednią osobę dużo daje, ale jednak to nie wszystko jeśli ma się problemy w relacjach.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-19 22:44:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.