Praca jako hostessa topless, stres... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-14, 17:31   #1
Karolinne92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58

Praca jako hostessa topless, stres... :(


Hej dziewczyny
Ostatnio trochę zmieniło się w moim życiu, ze swojej pracy na pełny etat zostałam zwolniona i szukam nowej. Niestety moje wykształcenie nie jest bardzo typowe dla kobiety i znalezienie dobrej pracy z której będę zadowolona (mam na myśli pensje, ludzi i nawet taką głupotę jak w miarę wygodny dojazd ) zajmie mi parę miesięcy.
Nie jestem w dołku finansowym, ale nie lubię pokrywać bierzących wydatków z oszczędności. Nie lubię też niczego nie robić, mój TŻ wyjechał na parę tygodni i nic nie robiąc jestem trochę zdołowana, wszystko co mogłam to wysprzątałam w mieszkaniu, nawet zagipsowałam i pomalowałam parę dziur po śrubach w ścianach
Znalazłam pracę dorywczą jako hostessa w klubie, w stroju bodypainting. Czyli tylko spódniczka i obuwie, a koszulka jest namalowana na ciele. Bez biustonosza... Ogłoszenie tej pracy znalazłam na fb, pogadałam z przemiłą dziewczyną która prowadzi rekrutację , dopytałam o wszytkie szczegóły jakie mogłam aż miała mnie dość i podjęłam decyzję: idę na to Wróciłam teraz do siebie po podpisaniu umowy (pracuję w ten weekend) i chyba złapał mnie stres... Nie krępuje się ciała ani nic z tych rzeczy, w tym roku powiększyłam sobie biust z którego jestem nawet dumna Ale pojawił się u mnie stres... impreza w klubie będzie zamknięta, bez dzikieeego tłumu podpitych małolatów, fotografa na wydarzeniu ma nie być więc nie mam obaw, że każdy z moich znajomych dzień po pracy będzie wiedział co robiłam ale trochę się stresuję Nie wiem czy podjęłam dobrą decyzję, ale skusiła mnie stawka (1800 za 2 dni w nocy) i dobry kontakt z ludzmi z którymi będę pracowała
Nie wiem jak do tego podejść, czy mój stres jest w ogóle racjonalny czy może sobie wymyślam Potrzebuję jakiegoś słowa porady albo otuchy, ale nie mówiłam o tej pracy przyjaciółkom i nie mam do kogo się odezwać...
Karolinne92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:38   #2
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Co kto lubi.... Jesli lubisz zarabiac swiecąc biustem...Mi sie to troche kojarzy wiec bym na to nie poszła... ale powodzenia!

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-09-14 o 17:39
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:43   #3
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez Karolinne92 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ostatnio trochę zmieniło się w moim życiu, ze swojej pracy na pełny etat zostałam zwolniona i szukam nowej. Niestety moje wykształcenie nie jest bardzo typowe dla kobiety i znalezienie dobrej pracy z której będę zadowolona (mam na myśli pensje, ludzi i nawet taką głupotę jak w miarę wygodny dojazd ) zajmie mi parę miesięcy.
Nie jestem w dołku finansowym, ale nie lubię pokrywać bierzących wydatków z oszczędności. Nie lubię też niczego nie robić, mój TŻ wyjechał na parę tygodni i nic nie robiąc jestem trochę zdołowana, wszystko co mogłam to wysprzątałam w mieszkaniu, nawet zagipsowałam i pomalowałam parę dziur po śrubach w ścianach
Znalazłam pracę dorywczą jako hostessa w klubie, w stroju bodypainting. Czyli tylko spódniczka i obuwie, a koszulka jest namalowana na ciele. Bez biustonosza... Ogłoszenie tej pracy znalazłam na fb, pogadałam z przemiłą dziewczyną która prowadzi rekrutację , dopytałam o wszytkie szczegóły jakie mogłam aż miała mnie dość i podjęłam decyzję: idę na to Wróciłam teraz do siebie po podpisaniu umowy (pracuję w ten weekend) i chyba złapał mnie stres... Nie krępuje się ciała ani nic z tych rzeczy, w tym roku powiększyłam sobie biust z którego jestem nawet dumna Ale pojawił się u mnie stres... impreza w klubie będzie zamknięta, bez dzikieeego tłumu podpitych małolatów, fotografa na wydarzeniu ma nie być więc nie mam obaw, że każdy z moich znajomych dzień po pracy będzie wiedział co robiłam ale trochę się stresuję Nie wiem czy podjęłam dobrą decyzję, ale skusiła mnie stawka (1800 za 2 dni w nocy) i dobry kontakt z ludzmi z którymi będę pracowała
Nie wiem jak do tego podejść, czy mój stres jest w ogóle racjonalny czy może sobie wymyślam Potrzebuję jakiegoś słowa porady albo otuchy, ale nie mówiłam o tej pracy przyjaciółkom i nie mam do kogo się odezwać...
Ale ten stres jest związany konkretnie z czym?
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:43   #4
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Fajna fucha, gdybym ja nie miala stalego dochodu, miala co pokazywac ( ) i byla jakies 10 lat mlodsza ( ) sama bym poszla na cos takiego.

Z ciekawosci, jakie to jest nietypowe dla kobiety wyksztalcenie, po jakim ciezzko znalezc prace? Sama mam dosc 'nietypowe' i w mojej branzy widze tendencje odwrotna.
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:47   #5
Karolinne92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Mi też się skojarzyło to od razu ze strip klubem albo "dodatkowymi" usługami ale niczego takiego ma nie być i mam tego gwarancje. 2 razy dopytałam Pracowałam juz nie raz jako hostessa parę lat temu ale nigdy w takim stroju albo jego braku

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Ale ten stres jest związany konkretnie z czym?
Sama nie wiem. Mam trochę tremę przed ludzmi, a co dopiero jak będę pół nago... Nigdy tak nie pracowałam i trochę stresuje się przed pierwszym razem. Może trochę się boje, że ludzie będą się za bardzo gapić

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Fajna fucha, gdybym ja nie miala stalego dochodu, miala co pokazywac ( ) i byla jakies 10 lat mlodsza ( ) sama bym poszla na cos takiego.

Z ciekawosci, jakie to jest nietypowe dla kobiety wyksztalcenie, po jakim ciezzko znalezc prace? Sama mam dosc 'nietypowe' i w mojej branzy widze tendencje odwrotna.
Masz 30 lat i mówisz że za stara? Jedna dziewczyna która tam będzie pracowała ma 35 Ja mam 24, prawie bliżej mi do 30 niż 20
Ja mam wykształcenie techniczne, niestety pracodawcy wolą facetów bo z góry zakładają, że są bardziej komptentni Tak mi się wydaje...
Karolinne92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:48   #6
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez Karolinne92 Pokaż wiadomość
Mi też się skojarzyło to od razu ze strip klubem albo "dodatkowymi" usługami ale niczego takiego ma nie być i mam tego gwarancje. 2 razy dopytałam Pracowałam juz nie raz jako hostessa parę lat temu ale nigdy w takim stroju albo jego braku

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



Sama nie wiem. Mam trochę tremę przed ludzmi, a co dopiero jak będę pół nago... Nigdy tak nie pracowałam i trochę stresuje się przed pierwszym razem. Może trochę się boje, że ludzie będą się za bardzo gapić
Pójdziesz, zobaczysz. Jeśli by się na przykład okazało, że to jednak nie dla Ciebie, to już się tam nie pojawisz i tyle
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:49   #7
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez Karolinne92 Pokaż wiadomość
Mi też się skojarzyło to od razu ze strip klubem albo "dodatkowymi" usługami ale niczego takiego ma nie być i mam tego gwarancje. 2 razy dopytałam Pracowałam juz nie raz jako hostessa parę lat temu ale nigdy w takim stroju albo jego braku

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



Sama nie wiem. Mam trochę tremę przed ludzmi, a co dopiero jak będę pół nago... Nigdy tak nie pracowałam i trochę stresuje się przed pierwszym razem. Może trochę się boje, że ludzie będą się za bardzo gapić
Sama sobie taka prace wybrałas. Czy ktos przystawiał Ci pistolet do głowy. Hmm ciekawe hostessa 2 noce za 1800 zł ciekawe... Według mnie jakos przy duzo jak na same świecenie biustem... jak za 22 dni pracy...
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 17:49   #8
Volvorine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 28
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Ja ci z dobrego serca radzę żebyś umówiła się z kimś zaufanym kto będzie na Ciebie czekał przy miejscu gdzie odbywa się impreza i powiedziała o tym komuś z przełożonych, tak na wszelki wypadek.
Volvorine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:50   #9
ColdDesert
West Coast
 
Avatar ColdDesert
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 169
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Ja bym się w życiu nie podjęła takiej pracy gdybym nie była przyparta do muru. Piszesz, że masz oszczędności, więc raczej nie jesteś zdesperowana, dlatego dziwi mnie to, że bierzesz pod uwagę taką pracę. Z ciekawości, co na to Twój TŻ?
__________________
Książki
2017: 30
2016: 44
2015: 37
2014: 40

Koncerty-moja miłość

OWF : 2014, 2016, 2017, 2018
KLF: 2017
Stadion Narodowy: Coldplay, Depeche Mode
Torwar: Lana del Rey, Ellie Goulding
ColdDesert jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:51   #10
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez ColdDesert Pokaż wiadomość
Ja bym się w życiu nie podjęła takiej pracy gdybym nie była przyparta do muru. Piszesz, że masz oszczędności, więc raczej nie jesteś zdesperowana, dlatego dziwi mnie to, że bierzesz pod uwagę taką pracę. Z ciekawości, co na to Twój TŻ?
Czy to jest Twoja sprawa? Czy wątek jest o tym?
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:51   #11
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez Karolinne92 Pokaż wiadomość
Mi też się skojarzyło to od razu ze strip klubem albo "dodatkowymi" usługami ale niczego takiego ma nie być i mam tego gwarancje. 2 razy dopytałam Pracowałam juz nie raz jako hostessa parę lat temu ale nigdy w takim stroju albo jego braku

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



Sama nie wiem. Mam trochę tremę przed ludzmi, a co dopiero jak będę pół nago... Nigdy tak nie pracowałam i trochę stresuje się przed pierwszym razem. Może trochę się boje, że ludzie będą się za bardzo gapić

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------



Masz 30 lat i mówisz że za stara? Jedna dziewczyna która tam będzie pracowała ma 35 Ja mam 24, prawie bliżej mi do 30 niż 20
Ja mam wykształcenie techniczne, niestety pracodawcy wolą facetów bo z góry zakładają, że są bardziej komptentni Tak mi się wydaje...


Przed inną pracą też pewnie byś się stresowała Zawsze zresztą możesz zrezygnować, jakbyś stwierdzila po pierwszym dniu, że to jednak nie dla ciebie.
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 17:52   #12
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez ColdDesert Pokaż wiadomość
Ja bym się w życiu nie podjęła takiej pracy gdybym nie była przyparta do muru. Piszesz, że masz oszczędności, więc raczej nie jesteś zdesperowana, dlatego dziwi mnie to, że bierzesz pod uwagę taką pracę. Z ciekawości, co na to Twój TŻ?
Pewnie sie ucieszył i pęka z dumy bo tamci moga jedynie popatrzeć
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:53   #13
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

W złym miejscu napisałaś, jak widzisz
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:54   #14
201804271232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 148
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Mi też stawka się wydaje trochę za wysoka za samo świecenie pomalowanym biustem. Doszukiwałabym się tu, może nie od razu niebezpieczeństwa, ale na pewno jakiegoś kruczka.

Dodatkowo w takim miejscu nie urządza się raczej kulturalnych, towarzyskich spotkań Nawet jeśli dodatkowe usługi nie są w umowie, to pewnie od pijanych albo po prostu zbyt natarczywych klientów będziesz musiała się opędzać sama. No nie wiem, jak dla mnie słabo to brzmi, ale możesz spróbować, najwyżej szybko się zmyjesz.

I przepraszam, że pytam, ale ludzka wścibskość - twój tż nie ma nic przeciwko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201804271232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:55   #15
Karolinne92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Zaczęłam się stresować dopiero po podpisaniu umowy, jak już wszystko zrobiło sie nagle realne... i to już za 3 dni

Mój TŻ wie, zapytałam go o zgodę najpierw. Powiedział, że jeśli chce to mogę. Ufamy sobie praktycznie bez granic i wie, że niczego głupiego nie zrobię

Co do stawki to też miałam spore wątpliwości, mam mieć 100/godzine netto. Ale jak już podpisałam umowe i dostalam zaliczkę to nie mam obaw że zostane oszukana... a nawet jeśli to po jednym dniu zrezygnuje i stratna nie będe
Karolinne92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:56   #16
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Pewnie sie ucieszył i pęka z dumy bo tamci moga jedynie popatrzeć


Ile jeszcze będziesz przeżywać cudze decyzje? Tak Cię to boli?





I autorko, tak jak dziewczyny radzą - postaraj się zadbać dodatkowo o swoje bezpieczeństwo. Masz kogoś zaufanego?
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:57   #17
Patysska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

a od kogo dowiedzialas sie o tej pracy? sa jeszcze jakies miejsca na inne terminy?
Patysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:58   #18
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez Karolinne92 Pokaż wiadomość
Masz 30 lat i mówisz że za stara? Jedna dziewczyna która tam będzie pracowała ma 35 Ja mam 24, prawie bliżej mi do 30 niż 20
Ja mam wykształcenie techniczne, niestety pracodawcy wolą facetów bo z góry zakładają, że są bardziej komptentni Tak mi się wydaje...
Samokrytyczna jestem

Tez mam wyksztalcenie techniczne i nigdy nie spotkalam sie z dyskryminacja... poza jedna grupa etniczna, ktora nie potrafi zaakceptowac, ze ich przelozonym moze byc kobieta

I tak jak dziewczyny mowia: idz, sprobuj

Edytowane przez Kelecka
Czas edycji: 2016-09-14 o 18:00
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:58   #19
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 17:59   #20
Karolinne92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez Meagara Pokaż wiadomość
Ile jeszcze będziesz przeżywać cudze decyzje? Tak Cię to boli?





I autorko, tak jak dziewczyny radzą - postaraj się zadbać dodatkowo o swoje bezpieczeństwo. Masz kogoś zaufanego?
Macie rację, powiadomię bliską przyjaciółkę gdzie będę i o której kończę pracę. Albo ustalę, że będę się meldowała co dwie godziny... Klub jest w centrum Warszawy, więc na jakieś porwanie to raczej kiepskie miejsce. Dużo przechodniów
Karolinne92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 17:59   #21
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez Karolinne92 Pokaż wiadomość
Zaczęłam się stresować dopiero po podpisaniu umowy, jak już wszystko zrobiło sie nagle realne... i to już za 3 dni

Mój TŻ wie, zapytałam go o zgodę najpierw. Powiedział, że jeśli chce to mogę. Ufamy sobie praktycznie bez granic i wie, że niczego głupiego nie zrobię

Co do stawki to też miałam spore wątpliwości, mam mieć 100/godzine netto. Ale jak już podpisałam umowe i dostalam zaliczkę to nie mam obaw że zostane oszukana... a nawet jeśli to po jednym dniu zrezygnuje i stratna nie będe
To o tyle dobrze A nie boisz sie że jakis pijany facet bedzie Cie macał skoro to w klubie? Ja bym sie bała.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:01   #22
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez Karolinne92 Pokaż wiadomość
Macie rację, powiadomię bliską przyjaciółkę gdzie będę i o której kończę pracę. Albo ustalę, że będę się meldowała co dwie godziny... Klub jest w centrum Warszawy, więc na jakieś porwanie to raczej kiepskie miejsce. Dużo przechodniów
Dobra myśl
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:01   #23
Karolinne92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez Patysska Pokaż wiadomość
a od kogo dowiedzialas sie o tej pracy? sa jeszcze jakies miejsca na inne terminy?
Nie wiem czy tak mogę podawać takie informacje publicznie, napisz na pw

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Samokrytyczna jestem

Tez mam wyksztalcenie techniczne i nigdy nie spotkalam sie z dyskryminacja... poza jedna grupa etniczna, ktora nie potrafi zaakceptowac, ze ich przelozonym moze byc kobieta
To ja mam chyba pecha albo za dużo oczekuję od pracy... Albo przeceniam swoje umiejętności. Oby nie

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Farba ma być ciemna, widziałam zdjęcie i też to zauważyłam To prawie jak przylegająca koszulka... prawie
Karolinne92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:03   #24
ColdDesert
West Coast
 
Avatar ColdDesert
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 169
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Czy to jest Twoja sprawa? Czy wątek jest o tym?
Napisałam, że pytam z ciekawości, jeżeli autorka nie będzie chciała udzielić odpowiedzi na to pytanie, to tego nie zrobi, myślę, że nie potrzebuje do tego adwokatów

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Pewnie sie ucieszył i pęka z dumy bo tamci moga jedynie popatrzeć
Kto wie, mnie już mało co jest w stanie zadziwić

Cytat:
Napisane przez Sztampowa Pokaż wiadomość
Mi też stawka się wydaje trochę za wysoka za samo świecenie pomalowanym biustem. Doszukiwałabym się tu, może nie od razu niebezpieczeństwa, ale na pewno jakiegoś kruczka.
Jak wyżej
__________________
Książki
2017: 30
2016: 44
2015: 37
2014: 40

Koncerty-moja miłość

OWF : 2014, 2016, 2017, 2018
KLF: 2017
Stadion Narodowy: Coldplay, Depeche Mode
Torwar: Lana del Rey, Ellie Goulding
ColdDesert jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:03   #25
Karolinne92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
To o tyle dobrze A nie boisz sie że jakis pijany facet bedzie Cie macał skoro to w klubie? Ja bym sie bała.
Macania ma nie być Na ile to prawda to się przekonam... ochrona podobno szybko reaguje, tak się dowiedziałam
Karolinne92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:09   #26
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Ale Ty podpiałaś umowę z osobą prywatną, czy przez agencje czy z jakąś firmą?
Ogólnie chodzi mi o to czy masz zapewnione bezpieczeństwo.
Czy obgadalaś szczegóły takie jak co będzie jak jakiś pijany biznesmen zacznie Cie dotykać?


No i z czego wynika Twój stres skoro ciała nie boisz się pokazywać?

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolinne92 Pokaż wiadomość
Macania ma nie być Na ile to prawda to się przekonam... ochrona podobno szybko reaguje, tak się dowiedziałam


aha, no to ok. Jak cos Ci się nie spodoba, zawsze możesz wyjsc

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Jedyne co jeszcze mogę Ci podpowiedzieć, to fakt żebyś była gotowa na różne 'niemoralne propozycje', które są normą nawet u ubranych hostess...
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:10   #27
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Cytat:
Napisane przez Karolinne92 Pokaż wiadomość
Macania ma nie być Na ile to prawda to się przekonam... ochrona podobno szybko reaguje, tak się dowiedziałam
Macac nie moga, bo sie farba zetrze
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:12   #28
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Nie poszlabym do pracy, ktorej sie wstydze przed innymi.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:16   #29
Karolinne92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Nie stresuję się nagości samej w sobie, moje przyjaciółki widziały mój biust, opalałam się bez biustonosza i problemu nie było. Po prostu nigdy nie byłam w takim stroju w klubie ... To zupełnie nowa sytuacja dla mnie.
Karolinne92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 18:17   #30
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Praca jako hostessa topless, stres... :(

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-25 18:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.