Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-08, 06:40   #3511
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dobrze, że mnie te koreańskie cuda nie ruszają. Jednego chciejstwa mniej
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 06:45   #3512
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

a ja oczywiście wzięłam ten zestaw Bentona
i dołożyłam krem z filtrem

w Douglasie też jest Benton ale za ok 135 zł jest esencja i krem pod oczy
podobno ma być jeszcze w hebe, ale nie sprawdzałam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 06:52   #3513
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a ja oczywiście wzięłam ten zestaw Bentona
i dołożyłam krem z filtrem

w Douglasie też jest Benton ale za ok 135 zł jest esencja i krem pod oczy
podobno ma być jeszcze w hebe, ale nie sprawdzałam
Właśnie chyba fajnie że się pojawia, tylko wraz z coraz większą obecnością na rynku wzrasta też obecność na blogach i forach. Gdzie bym ostatnio nie weszła, króluje Benton. Zrobili jakąś wielka konferencje w lipcu. Rozdawali po torbie kosmetyków, a normalny człowiek potem czyta i ogląda jakie to świetne kosmetyki, daj jedynie stówę z hakiem za butelkę. Trochę mnie już to zniechęca, mimo że też planowałam czarną esencję zamówić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 08:25   #3514
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę , że w sklepie skin79 jest promocja na wszystko -20%, kod ADAM i zestaw Bentona (esencja i krem pod oczy) wychodzi za 160 zł (bez 80 gr).

Bardzo proszę

anula, teraz to już nie ma się co zastanawiać
Ale news
Nie wiem, czy Cię za niego kochać czy Ci wlać
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 08:53   #3515
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dobrze, że mnie te koreańskie cuda nie ruszają. Jednego chciejstwa mniej
Piątka! Mnie też nie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 09:30   #3516
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to ci pomogę

EKOtyki, 30 września:
Kej - wyroby medyczne i kosmetyki naturalne, aromaterapia; Enklare; e-Naturalnie; Lovingeco; Natu handmade; Rubinova - drogeria internetowa; Ringana; Eukaliptusowy.pl; Dra Duda; Saisona; Dworzysk; Mydło Stacja; IOSSI; Ministerstwo Dobrego Mydła; Lanzaloe Poland; sklep Unikalne Kosmetyki; Sylveco; Ecorocco; Hagi Cosmetics; Biolaven; sklep Biolinea; Jan Barba; Rapan Beauty; Rękociało; Herbs & Hydro Pure; Cares Body; BodyBoom; La-le; One Ingredient; EkoPolka Drogeria internetowa; Asoa; Amilie Mineral Cosmetics; Såpe ; Earthnicity; La Fare 1789 Poland; Pakamera.pl Beauty; sklep iAroma; Orientana; Daw Thale - naturalne kosmetyki azjatyckie (Mystique Arom Thailand, Hug Organic); Kopalnia-Zdrowie.pl; Annabelle Minerals; Fresh&Natural; Lady of Nature; Sylveco; Mydlarnia u Franciszka; TianDe; Phytocode; Soap Deli Manufaktura Naturalnego Mydła;Harika - naturalne olejki kosmetyczne; Scandinavia cosmetics; collagenshop; Derma Eco; Efasoil; GingerOrganic; Joule; Bydgoska Wytwórnia Mydła; Bleuet Naturel; Be.Loved Cosmetics; Soap Szop; Plantule Pillows; EZTI Candles; Harmonique; Mydlarnia 4 Szpaki; Ecolore Kosmetyki Mineralne; Simple as that; Ekomiejsce; Lawenda Króleska - Plantacja Lawendy; Wytwórnia Mydła; Natural Secrets.
Cale szczęście, już przejrzałam i zrobiłam listę. troche się sugeruję tym, co było na poprzedniej edycji targów i na pewno skreślić można z miejsca kilka firm, a mianowicie:
- Dr Duda, Lanzaloe, Tian De, to nie są ekologiczne kosmetyki
- Phytocode, Scandinavia, Lovineco, Ciekawe firmy, ale nieco chrzczone
- Herbs&Hydro Pure- oszustwo, mydła produkowane przez Vesperę, włożone do firmowego opakowania H&H Pure z dwukrotną przebitką cenową
- Fresh&Natural- w trakcie ekocudów w Wa-wie podnieśli ceny w sklepie internetowym i wmawiali ludziom na stoisku, że jest 15% zniżki, po kilku dniach ceny na stronie wróciły do stanu poprzedniego.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dobrze, że mnie te koreańskie cuda nie ruszają. Jednego chciejstwa mniej
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Piątka! Mnie też nie.
Jak i mnie, tzn. chętnie bym coś wypróbowała, ale szkoda zachodu na zamawianie próbek, a tym bardziej pełnowymiarówek, poza tym zauważam, ze trend się powoli udziela także polskim i europejskim producentom, którzy próbują zmierzać w kierunku podobnych formuł, póki co nieco nieudolnie, ale pewnie są już niektóre kosmetyki godne uwagi.

Z ciekawostek, Dr. Organic wypuszcza linię z węglem aktywnym.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 09:32   #3517
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Właśnie chyba fajnie że się pojawia, tylko wraz z coraz większą obecnością na rynku wzrasta też obecność na blogach i forach. Gdzie bym ostatnio nie weszła, króluje Benton. Zrobili jakąś wielka konferencje w lipcu. Rozdawali po torbie kosmetyków, a normalny człowiek potem czyta i ogląda jakie to świetne kosmetyki, daj jedynie stówę z hakiem za butelkę. Trochę mnie już to zniechęca, mimo że też planowałam czarną esencję zamówić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapewne dlatego zrobili, że jeszcze niedawno jednak mało kto słyszał u nas o "koreańczykach", a to chyba normalne, że każda firma próbuje zaistnieć na nowych rynkach
Wg mnie nie jest to pompowanie firmy, jak niektóre akcje na blogach, bo jednak ich kosmetyki bronią się same, co mogę osobiście naocznie stwierdzić po latach używania innych naturalsów- być może, a nawet na pewno- bardziej naturalnych. Jest to jednak inne spojrzenie na pielęgnację i inna koncepcja oddziaływania kosmetyku na skórę, która się znakomicie sprawdza u wielu osób, stąd zapewne takie zainteresowanie

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-09-08 o 09:44
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-08, 09:44   #3518
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Kilka lat temu przetestowałam trochę kremów BB, esencji, ślimaków, jadów węży i innych wynalazków z Korei. Próbki można dostać za grosze na ebay. Dostawałam też sporo do zakupów. Po większości tych cudów miałam wysyp małych, bolących gulek. Część nie zrobiła na mnie wrażenia. Nie powaliło mnie na kolana. Jedyny produkt, który dobrze wspominam to spf z Hada Labo
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 10:03   #3519
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Kilka lat temu przetestowałam trochę kremów BB, esencji, ślimaków, jadów węży i innych wynalazków z Korei. Próbki można dostać za grosze na ebay. Dostawałam też sporo do zakupów. Po większości tych cudów miałam wysyp małych, bolących gulek. Część nie zrobiła na mnie wrażenia. Nie powaliło mnie na kolana. Jedyny produkt, który dobrze wspominam to spf z Hada Labo
Ja ostatnio też sporo testowałam różnych produktów z Whamisa i Benton, bo mają łatwo dostępne próbki oraz w miarę naturalne składy i teraz już mogę stwierdzić, że nie wszystkie mnie zachwyciły, a niektóre nawet podrażniły, np. tonik aloesowy Benton. Najlepiej działa u mnie (wiem, powtarzam się) czarny Benton, ale i on nie jest tak całkiem bez wad- nikt tu nie wspomina o zapachu, która to cecha kosmetyku jest, poza wszystkim, równie dla mnie ważna i dlatego jestem ciekawa, jak odbieracie ten zapach, bo dla mnie- chociaż jest bardzo słabo wyczuwalny i znika zaraz po aplikacji- to przypomina niestety zapach "spoconego dziadka" Ale co zrobić- dziarsko wstrzymuję oddech na ten moment i tyle
Podobnie "pachnie" też żel aloesowo-propolisowy i- z tego, co pamiętam- inne produkty z próbek Bentona też, więc nie wiem, co jest grane, bo na początku myślałam, że to galactomyces tak capi

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-09-08 o 10:42
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 12:54   #3520
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;76970916]Ja ostatnio też sporo testowałam różnych produktów z Whamisa i Benton, bo mają łatwo dostępne próbki oraz w miarę naturalne składy i teraz już mogę stwierdzić, że nie wszystkie mnie zachwyciły, a niektóre nawet podrażniły, np. tonik aloesowy Benton. Najlepiej działa u mnie (wiem, powtarzam się) czarny Benton, ale i on nie jest tak całkiem bez wad- nikt tu nie wspomina o zapachu, która to cecha kosmetyku jest, poza wszystkim, równie dla mnie ważna i dlatego jestem ciekawa, jak odbieracie ten zapach, bo dla mnie- chociaż jest bardzo słabo wyczuwalny i znika zaraz po aplikacji- to przypomina niestety zapach "spoconego dziadka" Ale co zrobić- dziarsko wstrzymuję oddech na ten moment i tyle
Podobnie "pachnie" też żel aloesowo-propolisowy i- z tego, co pamiętam- inne produkty z próbek Bentona też, więc nie wiem, co jest grane, bo na początku myślałam, że to galactomyces tak capi [/QUOTE]

Dla mnie żel aloesowo-propolisowy i Fermentation Essence nie mają w ogóle zapachów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 13:44   #3521
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cale szczęście, już przejrzałam i zrobiłam listę. troche się sugeruję tym, co było na poprzedniej edycji targów i na pewno skreślić można z miejsca kilka firm, a mianowicie:
- Dr Duda, Lanzaloe, Tian De, to nie są ekologiczne kosmetyki
- Phytocode, Scandinavia, Lovineco, Ciekawe firmy, ale nieco chrzczone
- Herbs&Hydro Pure- oszustwo, mydła produkowane przez Vesperę, włożone do firmowego opakowania H&H Pure z dwukrotną przebitką cenową
- Fresh&Natural- w trakcie ekocudów w Wa-wie podnieśli ceny w sklepie internetowym i wmawiali ludziom na stoisku, że jest 15% zniżki, po kilku dniach ceny na stronie wróciły do stanu poprzedniego.


Strasznie głupie zagranie Fresh&Natural w czasach gdy praktycznie każdy może sobie na miejscu sprawdzić jakie są ceny tych produktów w innych sklepach.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to ci pomogę

EKOtyki, 30 września:
Kej - wyroby medyczne i kosmetyki naturalne, aromaterapia; Enklare; e-Naturalnie; Lovingeco; Natu handmade; Rubinova - drogeria internetowa; Ringana; Eukaliptusowy.pl; Dra Duda; Saisona; Dworzysk; Mydło Stacja; IOSSI; Ministerstwo Dobrego Mydła; Lanzaloe Poland; sklep Unikalne Kosmetyki; Sylveco; Ecorocco; Hagi Cosmetics; Biolaven; sklep Biolinea; Jan Barba; Rapan Beauty; Rękociało; Herbs & Hydro Pure; Cares Body; BodyBoom; La-le; One Ingredient; EkoPolka Drogeria internetowa; Asoa; Amilie Mineral Cosmetics; Såpe ; Earthnicity; La Fare 1789 Poland; Pakamera.pl Beauty; sklep iAroma; Orientana; Daw Thale - naturalne kosmetyki azjatyckie (Mystique Arom Thailand, Hug Organic); Kopalnia-Zdrowie.pl; Annabelle Minerals; Fresh&Natural; Lady of Nature; Sylveco; Mydlarnia u Franciszka; TianDe; Phytocode; Soap Deli Manufaktura Naturalnego Mydła;Harika - naturalne olejki kosmetyczne; Scandinavia cosmetics; collagenshop; Derma Eco; Efasoil; GingerOrganic; Joule; Bydgoska Wytwórnia Mydła; Bleuet Naturel; Be.Loved Cosmetics; Soap Szop; Plantule Pillows; EZTI Candles; Harmonique; Mydlarnia 4 Szpaki; Ecolore Kosmetyki Mineralne; Simple as that; Ekomiejsce; Lawenda Króleska - Plantacja Lawendy; Wytwórnia Mydła; Natural Secrets.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-08, 14:06   #3522
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Na Holland & Barrett spore zniżki na Dr Organic z oliwą i granatem. O krótszej dacie nic nie piszą.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 14:18   #3523
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dobrze, że mnie te koreańskie cuda nie ruszają. Jednego chciejstwa mniej
Ja nawet nie wiedzialam ze to koreanskie kosmetyki. W ogole nie interesuje mnie kraj pochodzenia (moze powinien?) tylko skuteczność.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
- Herbs&Hydro Pure- oszustwo, mydła produkowane przez Vesperę, włożone do firmowego opakowania H&H Pure z dwukrotną przebitką cenową
.
powaznie? Mialam w h&h robuc zamowienie...a Ty piszesz takie rzeczy! Chyba teraz zanim cokolwiek kupie bede pytac na forum czy sie nie nabijam w butelke

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie żel aloesowo-propolisowy i Fermentation Essence nie mają w ogóle zapachów.
Dla mnie esencja tez jest bezzapachowa. Nie czuje nic choc za bardzo nie wacham.
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 14:32   #3524
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Ja nawet nie wiedzialam ze to koreanskie kosmetyki. W ogole nie interesuje mnie kraj pochodzenia (moze powinien?) tylko skuteczność.


powaznie? Mialam w h&h robuc zamowienie...a Ty piszesz takie rzeczy! Chyba teraz zanim cokolwiek kupie bede pytac na forum czy sie nie nabijam w butelke



Dla mnie esencja tez jest bezzapachowa. Nie czuje nic choc za bardzo nie wacham.
Ja też się kiedyś prawie nabrałam, widziałam te mydła rok temu na targach, przykuwały oko te zatopione perły i bursztyny, mydła były powyciągane z opakowań specjalnie, żeby ludzie się zachwycali, były w promocji za 12 zł z 14, ale nie kupiłam, bo już odwiedziłam wcześniej inne stoiska mydlane na których się spłukałam, a potem znalazłam Vesperę u siebie w miasteczku w drogerii Jaśmin za 6,99zl, zachęcona opisem na kartoniku, że jedno jest z prawdziwą perłą, drugie z kawałkami bursztynu, a trzecie chyba całym ziarnem kawy, kupiłam dwa rodzaje, po otworzeniu ich w domu oczom nie mogłam uwierzyć, identyczne co h&h pure, nawet zapach ten sam, zerknęłam więc do internetu i znalazłam info, że Vespera produkuje też dla h&h pure
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 14:37   #3525
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;76955901]Do tkm dotarła ponoć (przyszło mi info na maila) dostawa kosmetyków, w tym naturalnych do makijażu Był ktoś?[/QUOTE]
To chyba o tym piszą https://www.tkmaxx.com/uk/en/women/b...0ml/p/42002423
nic innego nie widzę, albo jeszcze nie wrzucili do sklepu internetowego.

A z kosmetyków to Siam Botanicals https://www.tkmaxx.com/uk/en/search/...inStock&page=1, chyba nie było wcześniej.

Edytowane przez sylwiusaka
Czas edycji: 2017-09-08 o 14:47
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 15:44   #3526
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah właśnie Ci macham z pociągu.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 15:59   #3527
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Korah właśnie Ci macham z pociągu.
O wow! Trza było wbić na kawę! A co Cię tu przyciągło w te strony Dworzec aż się prosi o zwiedzanie
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 16:19   #3528
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
O wow! Trza było wbić na kawę! A co Cię tu przyciągło w te strony Dworzec aż się prosi o zwiedzanie
Jadę do krainy latających scyzorykow.
Nie przyjrzalam się dworcowi.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 16:30   #3529
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Whamisa jest też na ecco verde
https://www.ecco-verde.pl/whamisa
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-08, 18:30   #3530
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Przeplacilam
Mam bana na ten miesiac na kosmetyki wiec juz z promocji nie skorzystam a chetnie bym wyprobowala inne rzeczy bentona.
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Też przepłaciłam 😭😭😭
Dobrze chociaż, że piankę i lotion zamówiłam ja iherbie i razem wyszło ok.100zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez przeplacilam, ale co tam, i tak nie żałuje ani zlotowki. Poki co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-08, 20:06   #3531
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Zna może ktoś te kosmetyki:
http://natuhandmade.pl/produkty/anty...ant-cytrusowy/
Zastanawiam się ciągle czy kupić PH czy spróbować jakiś nowy deo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 06:18   #3532
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Zna może ktoś te kosmetyki:
http://natuhandmade.pl/produkty/anty...ant-cytrusowy/
Zastanawiam się ciągle czy kupić PH czy spróbować jakiś nowy deo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam go ostatnio też się nad nim zastanawiam tylko on strasznie duży i ma krótki termin na zużycie. Mi pony wystarczał na długie miesiące, tego nie zużyję.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 06:47   #3533
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Właśnie chyba fajnie że się pojawia, tylko wraz z coraz większą obecnością na rynku wzrasta też obecność na blogach i forach. Gdzie bym ostatnio nie weszła, króluje Benton. Zrobili jakąś wielka konferencje w lipcu. Rozdawali po torbie kosmetyków, a normalny człowiek potem czyta i ogląda jakie to świetne kosmetyki, daj jedynie stówę z hakiem za butelkę. Trochę mnie już to zniechęca, mimo że też planowałam czarną esencję zamówić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja lubię mieć zdanie na temat kosmetyków, które potencjalnie mnie interesują, a na które jest tzw szał... niestety żeby mieć opinię to trzeba to nabyć i wypróbować a rabat to idealna okazja

moje zamówienie już wysłane wczoraj
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 07:04   #3534
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Czego używacie do demakijazu ?
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 07:11   #3535
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Czego używacie do demakijazu ?
Olejków myjących, ale nienaturalnych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 08:10   #3536
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

A czy olejek z vianka jest naturalny ?

Edytowane przez kokietka007
Czas edycji: 2017-09-09 o 08:12
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 09:32   #3537
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Zna może ktoś te kosmetyki:
http://natuhandmade.pl/produkty/anty...ant-cytrusowy/
Zastanawiam się ciągle czy kupić PH czy spróbować jakiś nowy deo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mnie kusi ta niska cena, ale kurde zapachy cytrusowe... Najmniej lubiane przeze mnie, dlaczego to jedyny jaki mają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 09:54   #3538
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A mnie kusi ta niska cena, ale kurde zapachy cytrusowe... Najmniej lubiane przeze mnie, dlaczego to jedyny jaki mają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Simple as that maja kilka zapachów tylko cena 39 zł za 30ml

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 11:05   #3539
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
To chyba o tym piszą https://www.tkmaxx.com/uk/en/women/b...0ml/p/42002423
nic innego nie widzę, albo jeszcze nie wrzucili do sklepu internetowego.

A z kosmetyków to Siam Botanicals https://www.tkmaxx.com/uk/en/search/...inStock&page=1, chyba nie było wcześniej.
Jest też Phytorelax Laboratories Bio, Charme D'Orient Bio, Zatik, Ren, mnóstwo Sukin, mydła H&W, tylko trzeba sobie wyszukać po nazwie, bo są dokładnie przemieszane, jak w realu zresztą
https://www.tkmaxx.com/uk/en/search/...inStock&page=1
https://www.tkmaxx.com/uk/en/search/?text=Zatik
https://www.tkmaxx.com/uk/en/search/...inStock&page=1
https://www.tkmaxx.com/uk/en/search/...inStock&page=2
https://www.tkmaxx.com/uk/en/women/b...set/p/16020615

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2017-09-09 o 13:15
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-09, 11:21   #3540
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
A czy olejek z vianka jest naturalny ?
Vianek jest marką naturalną (choć bez certyfikatu).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.