Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-28, 18:53   #3661
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Btw dziewczyny przy okazji (chyba że mamy jakiś wątek naturalny wymiankowy) może chciałaby któraś z Was się wymienić - mam whamisa water cream, ponad połowa tubki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co Ci nie podeszło w tym kremie ? Zastanawiałam się nad jego zakupem, więc mogłabym się zastanowić nad wymianą, jeśli coś na nią znajdę
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-28, 19:46   #3662
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
A co Ci nie podeszło w tym kremie ? Zastanawiałam się nad jego zakupem, więc mogłabym się zastanowić nad wymianą, jeśli coś na nią znajdę
Nie podeszlo mi że nie robi efektu wow raz go użyłam i skóra wyglądała pięknie ale może była odwodniona mocno czy coś, to wtedy efekt u mnie był fajny. Za to teraz jak go kupiłam po kilku miesiącach stosowania serum własnej roboty o wypasionym składzie to nie widzę żeby robił coś więcej niż te sera właśnie. Plus przyzwyczaiłam się do super wodnistych konsystencji i używając jakiegokolwiek kremu mam poczucie oblepionej twarzy
Ale mną się chyba nie warto sugerować bo ja mam bardzo specyficzna skórę, tłusta a jednocześnie super wrażliwą, bardzo podatną na rogowacenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2017-09-28 o 19:47
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 08:38   #3663
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Czy ktoś zna angielską markę 1001 Remedies?
https://1001remedies.com/

Minusem jest to, że nie podają składów na swojej stronie i trzeba się naszukać.


Tu przykładowy skład Anti Ageing Cream Soin Millénaire:

Aqua (Water), Betaine, Opuntia Ficus Indica Seed Oil, C10-18 Triglycerides, Cetyl Alcohol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Glyceryl Stearate, Benzyl Alcohol, Stearic Acid, Maltodextrin, Grifola Frondosa Fruiting Body Extract, Peg-75 Stearate, Palmitic Acid, Tocopheryl Acetate, Menthol, Steareth-20, Ceteth-20, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Linalool, Limonene, Citrus Aurantium Amara Flower Oil, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Chondrus Crispus Extract, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Geraniol, Citrus Sinensis Peel Oil, Aniba Rosaeodora Wood Oil, Benzyl Benzoate, Citral.
Ja marki nie znam, ale PEG w składzie już mi się nie podoba
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 10:16   #3664
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Zbliża się koniec banu zakupowego stad moje pytanie- co sądzicie o kosmetykach lush botanicals- warte ceny? A może z "lodowkowych" kosmetykow lepiej sprobowac fridge?
Kusi mnie cos na zmarszczki i przebarwienia.
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 10:22   #3665
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Zbliża się koniec banu zakupowego stad moje pytanie- co sądzicie o kosmetykach lush botanicals- warte ceny? A może z "lodowkowych" kosmetykow lepiej sprobowac fridge?
Kusi mnie cos na zmarszczki i przebarwienia.
W następny weekend będzie 15% rabatu do Fridge, może to jakoś ułatwi wybór .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 18:24   #3666
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W następny weekend będzie 15% rabatu do Fridge, może to jakoś ułatwi wybór .
Dziękuję za informację choc bardziej zależało mi na opinii czy te kosmetyki warto kupic. Bo nawet ze zniżką 15% tanie nie sa
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-29, 21:34   #3667
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację choc bardziej zależało mi na opinii czy te kosmetyki warto kupic. Bo nawet ze zniżką 15% tanie nie sa
Ja miałam kilka lat temu śmietankę do demakijażu od nich. Jakoś ta lodówka i krótki termin ważności mnie zniechęcają. Smietanki nie udało mi się zużyć w przepisowym czasie i potem zastanawiałam się, czy ją używać, czy wyrzucić. Na pewno nie kupiłabym kremu pod oczy, bo ma za duże opakowanie do terminu ważności.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 06:14   #3668
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

U mnie w tk maxx bida z nędzą. Tylko 2 mydła z Tajlandii i marka Fleurance nature. I jeszcze serum do twarzy z phytorelax, ale cena mnie zniechęciła 60 zł.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 18:52   #3669
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Wróciłam z Ekotyków, poznałam naszą Koshatkę, super spędziłam z nią czas, nie nudziłam się, ale przez nią też zbankrutowałam. Sama impreza też mi się podobała bardzo, o wiele lepiej w tej edycji od poprzedniej. Oto moje zdobycze:

Biofficina Toscana miała 30% zniżki na wszystko, więc:
Odbudowujący krem do włosów b/s
Emulsja/lotion rozświetlająca do twarzy (ma konsystencję przezroczystego żółtego gęstego płynu)
Krem pod oczy (ma delikatną konsystencję)
Wszystko zapakowane w bawełniany woreczek. Do tego załapałyśmy się obie na darmową torbę eko dla pierwszych 30 osób i sporo próbek.

Anwen maska do wysokoporowatych 37 zł

Kokony jedwabne (do spółki z Koshatką) 30 zł op.

Saisona mleczko do demakijażu (już je kiedyś miałam i lubiłam, a teraz była obniżka z 46zł na 25 zł)

Kej, olejek zapachowy ylang ylang, cudownie pachnie i był tani, 7 zł , chociaż nie jest to olejek eteryczny (składniki pochodne), to nadaje się do stosowania na skórę jako rozcienczony w olejach i maslach, ale zaaplikowalam go jak perfumy w kilku miejscach na ciele i jest bardzo mocny i trwały, trzeba uważać z ilością, dałam dosłownie kropelkę i pachnę nim już 3 godziny bardzo wyraźnie.

Miętowe mydło wiedeńskie i próbka orchidei, obie z Koshatką uznałyśmy, że mydła tej firmy fajnie pachną, a niektóre wręcz obłędnie, 10 zł.

Ecolore Bronzer diani, 20% off, 29zł.

Kremoland Ajurwedyjski szampon w kostce shikakai (ładnie pachnie takim kadzidłem), 15zł.

Soap Deli, próbki mydełek bananowe i dyniowe.

Próbki Bionigree.

Większość wystawców dwoiło się i troiło, próbki i inne gratisy, zniżki, konkursy, śliczne torebki na zakupy itp.

Na pierwszej edycji było bardziej kameralnie, chociaż ludzi tyle samo, na drugiej już widać było i czuć rozmach. Dobrze, że pojechałyśmy z samego rana.

Załącznik 1
DSC_0896.JPG
DSC_0891.JPG
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0893~2.JPG (86,3 KB, 58 załadowań)
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-09-30 o 20:40
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 19:54   #3670
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah zazdroszcze Wam tych ekotykow. Chic ja bym sue tam pewnie zgubila. Wielu rzeczy ktore kupilas nie znam. A te kokony jedwabne to musialam wygoglac
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 20:10   #3671
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wróciłam z Ekotyków, poznałam naszą Koshatkę, super spędziłam z nią czas, nie nudziłam się, ale przez nią też zbankrutowałam. Sama impreza też mi się podobała bardzo, o wiele lepiej w tej edycji od poprzedniej. Oto moje zdobycze:
Też się super bawiłam. A tym odmłodzeniem to mi tak podniosłaś samoocenę że szok.

Nie zgadzam się że popłynęłaś przeze mnie. A kto wymyślił te kokony jedwabne?? Ja???? Do mydeł wiedeńskich też Ty mnie zaciągnęłaś bo ja uznałam że to nic ciekawego i ich ominęłam. I absolutnie nie powinnam tam podchodzić! Mydła pachniały tak obłędnie że odeszłam z 5 szt.

Ale tych próbek Biofficiny nabrałaś. Ja mam tylko 5.

Wyleczyłam się natomiast z mydeł Ministerstwa dobrego mydła i Mydło Stacji. Nie pachną na tyle fajnie/mocno żebym wydała ok 20 zł za szt.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 20:25   #3672
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Korah zazdroszcze Wam tych ekotykow. Chic ja bym sue tam pewnie zgubila. Wielu rzeczy ktore kupilas nie znam. A te kokony jedwabne to musialam wygoglac
Nie zgubiłabyś się, było idealnie, stoiska jasno rozmieszczone, nie za dużo ich i nie za mało. Warto się wybrać Te kokony heh, ciekawska natura się odezwała

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Też się super bawiłam. A tym odmłodzeniem to mi tak podniosłaś samoocenę że szok.

Nie zgadzam się że popłynęłaś przeze mnie. A kto wymyślił te kokony jedwabne?? Ja???? Do mydeł wiedeńskich też Ty mnie zaciągnęłaś bo ja uznałam że to nic ciekawego i ich ominęłam. I absolutnie nie powinnam tam podchodzić! Mydła pachniały tak obłędnie że odeszłam z 5 szt.

Ale tych próbek Biofficiny nabrałaś. Ja mam tylko 5.

Wyleczyłam się natomiast z mydeł Ministerstwa dobrego mydła i Mydło Stacji. Nie pachną na tyle fajnie/mocno żebym wydała ok 20 zł za szt.
Ja kokony wymyśliłam, ale jakbyś Ty się nie zgodziła kupić do spółki, to bym nie wzięła całego op. I do mydeł też Cię nie nakłaniałam, miałaś kupić jedno, a że chciałas wszystkie, to nie moja brocha Oby Ci dobrze służyły

Biofficina dzisiaj zaszalała dla klientów, mieli najlepszą ofertę ze wszystkich wystawców i przywieźli to, co zamówiłam przez email

A i jeszcze muszę przypomnieć, że obie zakochałyśmy się w maśle kawowym Mydło Stacji, rewelacyjnie pachniało i miało miękką konsystencję, od razu poszłyśmy na kawę Gdyby nie to, ze mam jeszcze smarowidła do ciala w zapasie i nie było promocji, to na pewno bym kupiła i kiedyś kupię na bank. Ich mydła rzeczywiście nie pachną jakoś zachęcająco, ale to masełko, to było cudo

Koshatka, obfoć swoje łupy i pochwal się koniecznie
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 20:43   #3673
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja kokony wymyśliłam, ale jakbyś Ty się nie zgodziła kupić do spółki, to bym nie wzięła całego op. I do mydeł też Cię nie nakłaniałam, miałaś kupić jedno, a że chciałas wszystkie, to nie moja brocha Oby Ci dobrze służyły

A i jeszcze muszę przypomnieć, że obie zakochałyśmy się w maśle kawowym Mydło Stacji, rewelacyjnie pachniało i miało miękką konsystencję, od razu poszłyśmy na kawę Gdyby nie to, ze mam jeszcze smarowidła do ciala w zapasie i nie było promocji, to na pewno bym kupiła i kiedyś kupię na bank. Ich mydła rzeczywiście nie pachną jakoś zachęcająco, ale to masełko, to było cudo

Koshatka, obfoć swoje łupy i pochwal się koniecznie
Mówiłam Ci że mam słabą silną wolę.

Tylko jak ja miałam wybrać jedno mydło z 4 które były obłędne?! A jak już 4 to mogłam dorzucić 5 żeby jedno wyszło gratis, nie? Teraz absolutny ban na mydła. Nawet się zastanawiam czy nie oddać do TkMaxxa tych ostatnich Beekmana bo zapachy AŻ tak mi się nie podobają.

Masło kawowe było Gdyby się je dało podzielić to pewnie byśmy kupiły.

Obfocę jak będzie widno czyli pewnie dopiero w poniedziałek bo jutro znów cały dzień poza domem.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 20:47   #3674
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mówiłam Ci że mam słabą silną wolę.

Tylko jak ja miałam wybrać jedno mydło z 4 które były obłędne?! A jak już 4 to mogłam dorzucić 5 żeby jedno wyszło gratis, nie? Teraz absolutny ban na mydła. Nawet się zastanawiam czy nie oddać do TkMaxxa tych ostatnich Beekmana bo zapachy AŻ tak mi się nie podobają.

Masło kawowe było Gdyby się je dało podzielić to pewnie byśmy kupiły.

Obfocę jak będzie widno czyli pewnie dopiero w poniedziałek bo jutro znów cały dzień poza domem.
Ten orzechowy balsam fresh&natural też mi się podobał, chociaż zapach bardzo delikatny w porównaniu do kawy mydłostacji.

Ok, to czekamy na Twoje skarby
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 20:55   #3675
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ten orzechowy balsam fresh&natural też mi się podobał, chociaż zapach bardzo delikatny w porównaniu do kawy mydłostacji.

Ok, to czekamy na Twoje skarby
Pamiętasz ceny? Wydaje mi się że na doz jest duzo tanszy.




Beets a Ty byłaś?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-30, 22:25   #3676
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah, Koshatka, zazdroszczę Ekotyków i wypasionego rabatu na BT. Dzięki za wzmiankę o maśle kawowym Mydło Stacji, będę mieć na uwadze, bardzo lubię takie zapachy
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 10:38   #3677
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny zrobiłam zakupy na e-naturalne bo jest rabat 18%. Wiem, że mało z Was bawi się w kupowanie składników ale ja się niestety wkrecilam bardzo I przewalam na to fortune pod pretekstem że starczy mi na długo Wracając do tematu, zamówiłam bardzo wg mnie zapomniane nawilżające serum z algami. Ma naprawdę fajny skład i dobre opinie w internecie, jestem bardzo ciekawa jak mi się sprawdzi, myślę że może być coś na wzór tego serum aloe z Avy, albo nawet lepsze. Oprócz tego (między innymi) olej z pietruszki. Stosował ktoś? Podobno śmierdzi strasznie, ale w działaniu jest super, jestem bardzo ciekawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 12:19   #3678
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam zakupy na e-naturalne bo jest rabat 18%. Wiem, że mało z Was bawi się w kupowanie składników ale ja się niestety wkrecilam bardzo I przewalam na to fortune pod pretekstem że starczy mi na długo Wracając do tematu, zamówiłam bardzo wg mnie zapomniane nawilżające serum z algami. Ma naprawdę fajny skład i dobre opinie w internecie, jestem bardzo ciekawa jak mi się sprawdzi, myślę że może być coś na wzór tego serum aloe z Avy, albo nawet lepsze. Oprócz tego (między innymi) olej z pietruszki. Stosował ktoś? Podobno śmierdzi strasznie, ale w działaniu jest super, jestem bardzo ciekawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam olej z pietruszki, ale na pewno nie śmierdział nie pamiętam jakiegoś intensywnego zapachu, może i pachniał, ale nie zapadł mi w pamięć zapachem.
Tylko pamiętaj, że nie zalecają stosować go solo - tylko jako dodatek i to niewielkiej ilości z tego co pamiętam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 15:16   #3679
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wróciłam z Ekotyków, poznałam naszą Koshatkę, super spędziłam z nią czas, nie nudziłam się, ale przez nią też zbankrutowałam. Sama impreza też mi się podobała bardzo, o wiele lepiej w tej edycji od poprzedniej. Oto moje zdobycze:

Biofficina Toscana miała 30% zniżki na wszystko, więc:
Odbudowujący krem do włosów b/s
Emulsja/lotion rozświetlająca do twarzy (ma konsystencję przezroczystego żółtego gęstego płynu)
Krem pod oczy (ma delikatną konsystencję)
Wszystko zapakowane w bawełniany woreczek. Do tego załapałyśmy się obie na darmową torbę eko dla pierwszych 30 osób i sporo próbek.

Anwen maska do wysokoporowatych 37 zł

Kokony jedwabne (do spółki z Koshatką) 30 zł op.

Saisona mleczko do demakijażu (już je kiedyś miałam i lubiłam, a teraz była obniżka z 46zł na 25 zł)

Kej, olejek zapachowy ylang ylang, cudownie pachnie i był tani, 7 zł , chociaż nie jest to olejek eteryczny (składniki pochodne), to nadaje się do stosowania na skórę jako rozcienczony w olejach i maslach, ale zaaplikowalam go jak perfumy w kilku miejscach na ciele i jest bardzo mocny i trwały, trzeba uważać z ilością, dałam dosłownie kropelkę i pachnę nim już 3 godziny bardzo wyraźnie.

Miętowe mydło wiedeńskie i próbka orchidei, obie z Koshatką uznałyśmy, że mydła tej firmy fajnie pachną, a niektóre wręcz obłędnie, 10 zł.

Ecolore Bronzer diani, 20% off, 29zł.

Kremoland Ajurwedyjski szampon w kostce shikakai (ładnie pachnie takim kadzidłem), 15zł.

Soap Deli, próbki mydełek bananowe i dyniowe.

Próbki Bionigree.

Większość wystawców dwoiło się i troiło, próbki i inne gratisy, zniżki, konkursy, śliczne torebki na zakupy itp.

Na pierwszej edycji było bardziej kameralnie, chociaż ludzi tyle samo, na drugiej już widać było i czuć rozmach. Dobrze, że pojechałyśmy z samego rana.

Załącznik 1
Załącznik 7255606
Załącznik 7255601


Dziewczyny umieram z zazdrości
Zarowno ze względu na zakupy jak i fajnie spędzony czas.
Z jednej strony żałuje, ze mam tak daleko, z drugiej się cieszę, bo bym na pewno popłynęła z zakupami
Te targi jakoś bardziej mnie pociągają niż Ekocuda, z tego jak czytam relacje wydaje mi się, ze Ekotyki są i tak przyjemniejszymi dla odwiedzających, niż Ekocuda, gdzie po prostu jest tłum. Ale nie wiem, nie byłam na żadnych

Ciekawi mnie krem pod oczy z BF i maska Anwen. Czekam na recenzje

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam zakupy na e-naturalne bo jest rabat 18%. Wiem, że mało z Was bawi się w kupowanie składników ale ja się niestety wkrecilam bardzo I przewalam na to fortune pod pretekstem że starczy mi na długo Wracając do tematu, zamówiłam bardzo wg mnie zapomniane nawilżające serum z algami. Ma naprawdę fajny skład i dobre opinie w internecie, jestem bardzo ciekawa jak mi się sprawdzi, myślę że może być coś na wzór tego serum aloe z Avy, albo nawet lepsze. Oprócz tego (między innymi) olej z pietruszki. Stosował ktoś? Podobno śmierdzi strasznie, ale w działaniu jest super, jestem bardzo ciekawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz na myśli to serum: https://e-naturalne.pl/pl/p/Serum-intensywnie-nawilzajace-algi%2C-NMF%2C-kwas-hialuronowy%2C-hydromanil/291
Jesli tak, to raczej będzie inne od Avy,bardziej żelowe i nie wiem czy nie lekko klejące. Ava jest w zasadzie płynna, jak się wchłanie to tak jakbyś nic nie kładła, skóra jest mimo to nawilżona.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-01, 16:28   #3680
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam zakupy na e-naturalne bo jest rabat 18%. Wiem, że mało z Was bawi się w kupowanie składników ale ja się niestety wkrecilam bardzo I przewalam na to fortune pod pretekstem że starczy mi na długo Wracając do tematu, zamówiłam bardzo wg mnie zapomniane nawilżające serum z algami. Ma naprawdę fajny skład i dobre opinie w internecie, jestem bardzo ciekawa jak mi się sprawdzi, myślę że może być coś na wzór tego serum aloe z Avy, albo nawet lepsze. Oprócz tego (między innymi) olej z pietruszki. Stosował ktoś? Podobno śmierdzi strasznie, ale w działaniu jest super, jestem bardzo ciekawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani dotarła do Ciebie moja wiadomość na PW?
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 19:01   #3681
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ishani dotarła do Ciebie moja wiadomość na PW?
I moja?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 20:33   #3682
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

W końcu w moim mieście (Białystok) otworzą TK Maxx Tak długo na to czekałam, szczególnie na dział z kosmetykami naturalnymi
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-01, 20:40   #3683
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
W końcu w moim mieście (Białystok) otworzą TK Maxx Tak długo na to czekałam, szczególnie na dział z kosmetykami naturalnymi
Ciekawe jak szybo pożałujesz.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-02, 08:12   #3684
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Znalazłam taką manufakturę i podobają mi się ich toniki i serum do twarzy. Może ktoś zna?:
http://manufakturadk.pl/
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-02, 08:19   #3685
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Miałam olej z pietruszki, ale na pewno nie śmierdział nie pamiętam jakiegoś intensywnego zapachu, może i pachniał, ale nie zapadł mi w pamięć zapachem.
Tylko pamiętaj, że nie zalecają stosować go solo - tylko jako dodatek i to niewielkiej ilości z tego co pamiętam.
Tak, czytałam że robi niezły lifting Jak zwykle co człowiek to opinia, zobaczymy czy mi będzie przeszkadzał.

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Masz na myśli to serum: https://e-naturalne.pl/pl/p/Serum-in...hydromanil/291
Jesli tak, to raczej będzie inne od Avy,bardziej żelowe i nie wiem czy nie lekko klejące. Ava jest w zasadzie płynna, jak się wchłanie to tak jakbyś nic nie kładła, skóra jest mimo to nawilżona.
A z czego według Ciebie będzie wynikać to klejenie?
Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ishani dotarła do Ciebie moja wiadomość na PW?
Tak, już odpisuje. Korzystam z wizażu tylko na telefonie, a tu mi nie przychodzą powiadomienia o wiadomościach :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-02, 08:23   #3686
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ciekawe jak szybo pożałujesz.
12 października otwierają, trzeba już szykować grosiaki
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-02, 09:13   #3687
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A z czego według Ciebie będzie wynikać to klejenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak mi się wydaje, przez tą ilość składników nawilżających, algi, nmf, kwas hialuronowy. Dla mojej skóry to jest sporo czynnikow i pewnie bym musiała trochę je rozcienczac, ale to pewnie zależy jakiego nawilżenia potrzebujesz. U mnie np Ava nie zostawia żadnego filmu, ale ona ma po wodzie same ekstrakty, dopiero gdzieś w środku są zagestniki. Więc sądzę, że jest dużo lzejsza niż to z e naturalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Persefona_12
Czas edycji: 2017-10-02 o 09:15
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-02, 12:50   #3688
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Pamiętasz ceny? Wydaje mi się że na doz jest duzo tanszy.




Beets a Ty byłaś?
Pamiętam ceny, rzeczywiście w doz nieco taniej
Beeets była, wiem tylko, że kupiła coś od Jan Barbra, ciekawe kiedy napisze swoje wrażenia z imprezy

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Korah, Koshatka, zazdroszczę Ekotyków i wypasionego rabatu na BT. Dzięki za wzmiankę o maśle kawowym Mydło Stacji, będę mieć na uwadze, bardzo lubię takie zapachy
Naprawdę fajne, pachnie prawdziwą, słodkawą, apetyczną kawą Tak jak pisałam, od razu z Koshatką zapragnęłyśmy się napić kawy i tak też zrobiłyśmy, bo restauracja w tym samym budynku. I jak posmarowałam dłonie tym masłem na spróbowanie, to od razu stały się gładkie i ukojone, a potem jeszcze wróciłyśmy do stoiska Mydło Stacji i jeszcze raz się upajałyśmy tym zapachem, crazy

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny zrobiłam zakupy na e-naturalne bo jest rabat 18%. Wiem, że mało z Was bawi się w kupowanie składników ale ja się niestety wkrecilam bardzo I przewalam na to fortune pod pretekstem że starczy mi na długo Wracając do tematu, zamówiłam bardzo wg mnie zapomniane nawilżające serum z algami. Ma naprawdę fajny skład i dobre opinie w internecie, jestem bardzo ciekawa jak mi się sprawdzi, myślę że może być coś na wzór tego serum aloe z Avy, albo nawet lepsze. Oprócz tego (między innymi) olej z pietruszki. Stosował ktoś? Podobno śmierdzi strasznie, ale w działaniu jest super, jestem bardzo ciekawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość


Dziewczyny umieram z zazdrości
Zarowno ze względu na zakupy jak i fajnie spędzony czas.
Z jednej strony żałuje, ze mam tak daleko, z drugiej się cieszę, bo bym na pewno popłynęła z zakupami
Te targi jakoś bardziej mnie pociągają niż Ekocuda, z tego jak czytam relacje wydaje mi się, ze Ekotyki są i tak przyjemniejszymi dla odwiedzających, niż Ekocuda, gdzie po prostu jest tłum. Ale nie wiem, nie byłam na żadnych

Ciekawi mnie krem pod oczy z BF i maska Anwen. Czekam na recenzje

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------



Masz na myśli to serum: https://e-naturalne.pl/pl/p/Serum-in...hydromanil/291
Jesli tak, to raczej będzie inne od Avy,bardziej żelowe i nie wiem czy nie lekko klejące. Ava jest w zasadzie płynna, jak się wchłanie to tak jakbyś nic nie kładła, skóra jest mimo to nawilżona.
Nie wiem jak na Ekocudach jest, ale na Ekotykach za pierwszym razem było fajnie, ale czuć było trochę taką sztywną atmosferę i nieśmiałość, stres organizatorów jako debiutantów udzielił się być może wszystkim, a na ostatniej edycji już zupełnie inaczej, atmosfera była wg. mnie rodzinna, ludzie uśmiechnięci, wyluzowani, rozmowni i każdy zadowolony i był ładny słoneczny dzień, tylko rano się chmurzyło.

Będę opisywała wrażenia z kosmetyków

Zgadzam się, nie ma co porównywać serum algowego z Avą, zupełnie inne składowo, już same algi są mocno odżywcze, bogate w kwasy tłuszczowe, serum może być fajne, ale na pewno nie takie samo, jak to Avy.

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
W końcu w moim mieście (Białystok) otworzą TK Maxx Tak długo na to czekałam, szczególnie na dział z kosmetykami naturalnymi


Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Znalazłam taką manufakturę i podobają mi się ich toniki i serum do twarzy. Może ktoś zna?:
http://manufakturadk.pl/
Ciekawe składowo, nie znałam.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-02, 15:04   #3689
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Korah, Koahatka byłam na EKOtyki, ale póżniej niź wy. Nie dałam rady na 11:00 być. Nie rozdawali już toreb ani próbek. Targi oceniam bardzo dobrze, świetna atmosfera A obkupiłam się bardzo
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-02, 15:18   #3690
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Tak, już odpisuje. Korzystam z wizażu tylko na telefonie, a tu mi nie przychodzą powiadomienia o wiadomościach :/
Nie wiem, czy mi odpisałaś, bo nic do mnie nie dotarło na PW.
Może jak nie wychodzi z telefonu, to spróbuj z komputera
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.