Jak załagodzić optycznie krzywy nos? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 20:36   #1
Katt2705
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Exclamation

Jak załagodzić optycznie krzywy nos? :(


Witam,
mam problem z makijażem na studniówkę. Otóż od dziecka mój nos przeszedł trochę i obecnie jest zakrzywiony (ładnie mówiąc - rzymski profil, ale mi nie jest do śmiechu! () kiedy śmieję się zdjęcia z boku wychodzą koszmarnie! W dodatku "opadający" nos zaznacza się wyraźnym cieniem nad ustami i w żaden sposób nie mogę tego załagodzić! Psuje każdą stylizację i robi ze mnie dziwaka, bo próbuję się ustawiać się do każdego przodem co z resztą jest niemożliwe. W dodatku nie mogę liczyć na to, że rodzice wydadzą 50zł na jednorazowy profesjonalny makijaż w salonie (ja też uważam, że to trochę "marnotrawstwo")
Czy są jakieś domowe sposoby na rozświetlenie tej partii twarzy i jakieś dobre, trwałe podkłady? Co robić, żeby to zatuszować???!! HEEELPP!!!
Katt2705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 11:30   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Jak załagodzić optycznie krzywy nos? :(

no raczej ostatnia deska ratunku jest profesjonalne zrobienie makijazu, a nie masz przypadkiem jakiejs kolezanki, ktora ma dar malowania, zrobilaby to pewnie taniej

inne sposoby pewnie sa, tj operacja plastyczne (bez obrazy), lub tez samodzielne nauczenie sie robic taki makijaz aby bylo dobrze, ale mysle, ze potrzeba na to troche czasu, a do 100dniowki niewiele zostalo, watpie abys sie nauczla... moze inne wizazanki beda mialy lepsze pomysly niz ja, powodzenia zycze
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:19   #3
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak załagodzić optycznie krzywy nos? :(

ja bym jednak nie oszczędzała na tym makijażu i wybrała się do profesjonalistki...
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 22:56   #4
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Jak załagodzić optycznie krzywy nos? :(

zgodnie z zasadą, że ciemne i matowe ukrywa, a jasne i błyszczące uwypukla. Najlepiej by było, gdybyś wkleiła zdjęcie noska z profilu - ja od kiedy nauczyłam się malować mój to nie narzekam na niego aż tak bardzo. Mam taki kształto nosa jak na namalowanym pezeze mnie obrazku. Nakładam podkład, podkreślam policzki bronzerem, żeby jedyny ciemniejszy punkt nie znajdował się na nosie Miejsce nad nosem muskam jasnym opalizującym cieniem - ja zawsze wybieram biały. To sprawia, że ta zapadnięta część się "wydobywa", nos jest optycznie prostszy. Końcówkę muskam bronzerem - mój nosek jest za długi, dlatego tak robię. Muśnięcie garba bronzerem powinno go trochę ukryć, jednak pamiętaj, żeby nie smarować bronzerem całego nosa - albo koniuszek, albo garb :P Wtedy wygląda naturalnie
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.