Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 część V ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 08:09   #31
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Aaaa tu jesteście !

MamaNiny, chciałabym mieć takie wyniki Troche żelaza więcej w diecie i luzz

Jak mnie wczoraj Dzidzia zaczęła kopać to przestać nie może, nawet udało jej się mnie obudzić
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:11   #32
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Olutka, u mnie trochę ciemno w kuchni, więc szybko marnieją ziółka :-( jeszcze chwila i będę miała w ogródku. Mam zamrożone, ale chyba za mało używam ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:12   #33
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

U mnie nadal cisza w brzuchu. Hmmmm. Jakieś spokojne to moje dziecko

Zamiast się pakować wyleguje się w łóżku obłęd
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:14   #34
Dreamer9o
Rozeznanie
 
Avatar Dreamer9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 678
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Dzień dobry mamuśki
Ja znikam na weekend, jedziemy do rodziców tż'ta Życzę Wam spokojnego weekendu i dużooo odpoczynku
__________________
13.02.2016 narzeczona
11.07.2016 It's a girl !!

Edytowane przez Dreamer9o
Czas edycji: 2016-03-11 o 08:15
Dreamer9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:17   #35
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Naprawdę się boisz? moja położna w moim wieku i raczej na wizycie sam śmiech mimo moich dużych przyrostów wagi ostatnio mi mówiła, że mają pacjentkę, która przytyła w ciąży 35 kg ale że to ewidentnie opuchlizna, wodę organizm zatrzymywał
Serio, boję się
Ostatnio mi powiedziała położna, że tutaj nie chodzi o moje ciało ale zbyt duże obciążenie dla dziecka jak tak tyję powyżej 2kg/miesiąc (wtedy przytyłam prawie 3kg).
Chociaż dzień później jak pytałam się endokrynolog co o tym uważa to mówi żeby się nie przejmować wagą i że w I trym. nic nie tyłam to teraz mogę.
I bądź tu człowieku mądry Każdy lekarz ma inna wizję na ten temat

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
Jestem dzięki za słowa otuchy, z wydruku USG niby wszystko ok, ale co ja się tam znam Gina mówi, że wszystko w porządku, ale mnie zdziwiło, że przez miesiąc tak nagle się taka różnica zrobiła (wcześniej były 3 dni). Ale młoda waży 324 g, tętno jest 136 (za to ja mam niskie dolne - 70)
Waga... ja chyba się przestałam przejmować :P zaczęłam kupować kiecki w literę A i rajty ciążowe postanowiłam nie kupować ubrań ciążowych, bo tylko mnie zdołowała oferta u mnie w mieście, spodobała mi się jedna (JEDNA) sukienka na zalando i ją zamówię, do tego jakieś bluzki tylko.

Wybraliśmy wózek TAKI

Z wyprawki nie mam nic, listy nie zrobiłam, bo nie miałam weny jakoś, póki co dostałam kilka rzeczy od koleżanki, ale rozrzut wiekowy jest ogromny i na początek mam jedne bodziaki

Wrzucam fotę naszej Hani/Marysi w podzięce, że mnie z grupy nie wywaliłyście
Piękna dziewczynka
Wózek też super

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny kopa dostalam!! Pierwszego! ! :-D Leze w lozku i jak co wieczór spiewam brzuchowi ulubiona moja kolysanke i jak zaczelo skakac i kopac!! Jazda na maxa:-D ale mi sie japa cieszy..poryczalam sie
Gratki!


Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Iza, buty to lekarstwo na zło ;-) też mam niezłą kolekcję.

Pamiętam, że jak Nina poszła do przedszkola i miała zajęcia z logopedą,to pani była w szoku, że dwulatka zna wszystkie nazwy butów ;-) dzisiaj Ninka też wystartowała z tekstem, że pora kupić nowe wiosenne buty. Rozumiem przez to, że potrzebne są botki, adidaski, trampki i baleriny ;-)


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ja też mam meega dużą kolekcję, ale teraz już staram się opanować i nie wydawać na nowe pary kasę, bo niektóre leżą i nigdy ich jeszcze nie miałam na sobie :P Może na klubie powinnyśmy zrobić wątek z naszymi pięknymi butami? Co by się zainspirować...

Ja już po owsiance na mleku z lnem mielonym, orzechami, ziarnami słonecznika, kawałkiem jabłka, borówki, maliny i przyprawa cynamonowa... i dalej jestem głodna. Zrobię sobie kawkę i zjem ostatniego knopersa to chociaż już nie będzie kusić mnie :P
(nowych słodyczy nie kupuję od tygodnia )
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:18   #36
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Aaaa tu jesteście !

MamaNiny, chciałabym mieć takie wyniki Troche żelaza więcej w diecie i luzz

Jak mnie wczoraj Dzidzia zaczęła kopać to przestać nie może, nawet udało jej się mnie obudzić
:-* jeszcze będziesz miała! Kuzyn walczył z wirusem HCV, było nieciekawie, ale udało się - od roku ma wyniki takie, jakby miał wątrobę nowiutką. Trzeba myśleć pozytywnie.

Tośka rozbrykała się ;-) ciocia zrobi jej aniołka zawieszkę <3

Alloffkowa, ważne że robią i będzie pięknie ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:25   #37
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
:-* jeszcze będziesz miała! Kuzyn walczył z wirusem HCV, było nieciekawie, ale udało się - od roku ma wyniki takie, jakby miał wątrobę nowiutką. Trzeba myśleć pozytywnie.

Tośka rozbrykała się ;-) ciocia zrobi jej aniołka zawieszkę <3

Alloffkowa, ważne że robią i będzie pięknie ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
No narzekać nie mogę bo panowie idą jak burza...
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 08:38   #38
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
:-* jeszcze będziesz miała! Kuzyn walczył z wirusem HCV, było nieciekawie, ale udało się - od roku ma wyniki takie, jakby miał wątrobę nowiutką. Trzeba myśleć pozytywnie.

Tośka rozbrykała się ;-) ciocia zrobi jej aniołka zawieszkę <3

Alloffkowa, ważne że robią i będzie pięknie ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Jak Tośka będzie potwierdzona to jej mama zamówi u Ciebie i tak jakieś cudeńka Ja do szydełka mam dwie lewe ręce Są jeszcze babcie, które obie drukują na szydełku, ale stwierdziłam że takich bajerów nigdy dość. Im zlece czapeczki i szaliki

Myślicie, że to możliwe żeby mi sie w głowie kręciło od dosć mocnego zapachu hiacyntów? (Troche ich mam tu)
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]




Edytowane przez MuniaMusia
Czas edycji: 2016-03-11 o 08:39
MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:38   #39
Yousthyna
Zadomowienie
 
Avatar Yousthyna
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

I ja się witam piątkowo, w nowym wątku!
U mnie piąteczek to dzień słodkiego śniadania, więc było niezbyt zdrowo - chałka z dżemem (domowym od teścia) i inka! Mniam!

U mnie dzis brzydko i deszczowo, czemu pogoda sie zawsze psuje na weekend?

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Witam, znalazłam was!!! Jak cudnie że piątek :-D muszę się dziś spakować, jutro jedziemy na weekend do mamy na Kaszuby :-D fajnie bo już długo nie byłam.

Sprzedałam wczoraj moje autko :-( płakałam, jedyne co mnie pocieszy dziś to nowe buty, nawet mąż który twierdzi że mam 20 par letnich, wczoraj sam powiedział że powinnam kupić nowe:-D on się nie nie zna, letnich półbutow i balerin mam ze 30par, a gdzie dopiero sandały, klapki, japonki, czy sportowe.
Wstaje i jadę do miasta:-D i może dla małej jakieś kupię ;-)

Każda z was ma pewnie jakieś skrzywienie, a wierzę że 90% to właśnie buty, więc wiecie o czym mówię ;-)
Równowaga w naturze musi być zachowana - ja mam na cały rok jakieś 5 par butów (w tym narciarskie hahahahaha)


Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj stolarza.. Umówiłam się z tym od łazienki, że przywiezie lapka z realizacjami bibliotek. Proszę o kciuki, żeby mężowi cokolwiek się spodobało...
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Weszłam na wątek i patrzę -nikogo nie było 8 godzin -wszystkie jeszcze śpią, szok dzięki Marcylina za przypomnienie zaspanej sierotce, że jest nowy wątek

Wstałam, zjadłam muffina do kawy (zdrowe śniadanie) i idę do wanny. Dentysta, ginekolog i odwiedziny w pracy czekają. Deszcz pada więc lenistwo mi podpowiada, że nie warto myć włosów bo jak się parę razy przejdę z auta i do auta to i tak szału nie będzie
Powodzenia na wizytach

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Aaaa tu jesteście !

MamaNiny, chciałabym mieć takie wyniki Troche żelaza więcej w diecie i luzz

Jak mnie wczoraj Dzidzia zaczęła kopać to przestać nie może, nawet udało jej się mnie obudzić
Super, że poczułaś ruchy! Z dnia na dzien bedzie coraz wiecej... I coraz mocniejsze

Cytat:
Napisane przez Dreamer9o Pokaż wiadomość
Dzień dobry mamuśki
Ja znikam na weekend, jedziemy do rodziców tż'ta Życzę Wam spokojnego weekendu i dużooo odpoczynku
Przyjemnego odpoczynku
Yousthyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:47   #40
MartasSul
Raczkowanie
 
Avatar MartasSul
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań/Hamburg
Wiadomości: 495
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Witam, znalazłam was!!! Jak cudnie że piątek :-D muszę się dziś spakować, jutro jedziemy na weekend do mamy na Kaszuby :-D fajnie bo już długo nie byłam.

Sprzedałam wczoraj moje autko :-( płakałam, jedyne co mnie pocieszy dziś to nowe buty, nawet mąż który twierdzi że mam 20 par letnich, wczoraj sam powiedział że powinnam kupić nowe:-D on się nie nie zna, letnich półbutow i balerin mam ze 30par, a gdzie dopiero sandały, klapki, japonki, czy sportowe.
Wstaje i jadę do miasta:-D i może dla małej jakieś kupię ;-)


Każda z was ma pewnie jakieś skrzywienie, a wierzę że 90% to właśnie buty, więc wiecie o czym mówię ;-)
Z tym autem to doskonale rozumiem, jak jeszcze sprawne i dobrze się jeździło tym bardziej😂
My nie długo będziemy sprzedawać auto i też z chęcią bym je zatrzymała zwłaszcza że by się przydało ale nie stać nas na drugie😕



Cytat:
Napisane przez Dreamer9o Pokaż wiadomość
Dzień dobry mamuśki
Ja znikam na weekend, jedziemy do rodziców tż'ta Życzę Wam spokojnego weekendu i dużooo odpoczynku
Również baw się dobrze 😘
MartasSul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:49   #41
Panna_Hanna
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Hanna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 025
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Myślicie, że to możliwe żeby mi sie w głowie kręciło od dosć mocnego zapachu hiacyntów? (Troche ich mam tu)
myślę, że możliwe Ja ostatnio miałam kilka pięknych hiacyntów na parapecie i notoryczny ból głowy w pakiecie. Jak zaczęły przekwitać to je wywaliłam i przeszły bóle głowy.
Panna_Hanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 08:55   #42
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Marcylina super ze wizyta się udała.
Munia gratuluje ruchów ))
Kamila te nasze łożyska nam przeszkadzają ;// moja się różnie rusza, czasem raz dziennie pi obiedzie czasem kilka razy w ciągu dnia. Ale ogólnie jest małym leniuszkiem

Witam się Piątkowo, oby mi zlecialo do 15.30 do fajrantu, trzymajcie kciuki ;p życzę udanego dnia mamuski
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:56   #43
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Jak Tośka będzie potwierdzona to jej mama zamówi u Ciebie i tak jakieś cudeńka Ja do szydełka mam dwie lewe ręce Są jeszcze babcie, które obie drukują na szydełku, ale stwierdziłam że takich bajerów nigdy dość. Im zlece czapeczki i szaliki

Myślicie, że to możliwe żeby mi sie w głowie kręciło od dosć mocnego zapachu hiacyntów? (Troche ich mam tu)
:-* w kwietniu zamierzam typowo dziecięce rzeczy robić ;-) grzechotki itd. Pomysły są, zobaczymy jak będzie z wykonaniem :$

Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
I ja się witam piątkowo, w nowym wątku!
U mnie piąteczek to dzień słodkiego śniadania, więc było niezbyt zdrowo - chałka z dżemem (domowym od teścia) i inka! Mniam!

U mnie dzis brzydko i deszczowo, czemu pogoda sie zawsze psuje na weekend?



Równowaga w naturze musi być zachowana - ja mam na cały rok jakieś 5 par butów (w tym narciarskie hahahahaha)




Trzymam kciuki



Powodzenia na wizytach
Super, że poczułaś ruchy! Z dnia na dzien bedzie coraz wiecej... I coraz mocniejsze

Przyjemnego odpoczynku
Dziękuję za kciuki :-*
Cytat:
Napisane przez Panna_Hanna Pokaż wiadomość
myślę, że możliwe Ja ostatnio miałam kilka pięknych hiacyntów na parapecie i notoryczny ból głowy w pakiecie. Jak zaczęły przekwitać to je wywaliłam i przeszły bóle głowy.
O, trzeba było cebulki zostawić na przyszły rok :-D

Mi też zapachy przeszkadzają.. :-(

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:08   #44
Panna_Hanna
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Hanna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 025
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
O, trzeba było cebulki zostawić na przyszły rok :-D
przeszło mi to przez myśl bo jakieś wyjątkowo udane były. Z jednej cebulki wyrastały 2-3 łodygi. Ale stwierdziłam, że to zbyt skomplikowana operacja żeby je ożywić za rok zresztą pewnie bym je gdzieś schowała i odnalazła za kilka lat przy wyprowadzce
Panna_Hanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:10   #45
kulkatm
Raczkowanie
 
Avatar kulkatm
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 211
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Witajcie w nowym wątku i po długiej przerwie kilka dni mnie nie było i ciezko was nadrobić.
Gratuluję slicznych dzieciaczkow i brzuszkow.
KaMilka super wózek my wybraliśmy bardzo podobny tylko z firmy adamex, nie wiem czy któraś z was ma może doświadczenie z tymi wózkami?
Jak tak was czytam to przynajmniej nie mam za dużych wyrzutów sumienia do mojego lenistwa lóżkowego, za to mój lokator nie lubi spać i jak nie kopie co chwilę to ma czkawke i caly brzuch mi podskakuje, a potem się dziwię jak wieczorem boli mnie podbrzusze po tych balangach w brzuchu
kulkatm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:21   #46
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
:-* w kwietniu zamierzam typowo dziecięce rzeczy robić ;-) grzechotki itd. Pomysły są, zobaczymy jak będzie z wykonaniem :$
Działaj koniecznie i pokazuj nam tu na bieżąco postępy!!


Ide piec drugą turę muffinków na jutrzejsze imieniny mojej mamy
A potem biorę się za kocyki

Miłego dzionka Mamuśki
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:21   #47
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Witam sie w nowym watku

Bylam dzis z synkiem na pobraniu krwi i moczu obylo sie bez walki ale na dzis juz nie ma miejsc wiec kontrola w poniedzialek. Zaraz bede kawke pic :F
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:22   #48
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Witam się w nowym wątku Tytuł świetny i pierwsza strona cudna Arida jak zwykle dałaś czadu :brawo:
Chłopaki na razie na prowadzeniu, ale jeszcze jest kilka niewiadomych, ciekawe jakie proporcje będziemy miały na koniec tych naszych lipcowych dzieciątek

Munia, gratuluję ruchów, nareszcie!

Alloffkowa, miło Cię widzieć po dłuższym czasie, fajnie, że znalazłaś czas by się odezwać z placu boju

Iza, na Kaszubach zawsze jest fajnie Oby pogoda tylko trochę się poprawiła, bo na razie kiepsko...
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:22   #49
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Ps. Zrobilyscie mi smak i kupilam kopiec kreta. W tesco promocja za 5.50 to az zal nie brac 😂
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 09:26   #50
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Ale u nas to cukiernicy na wątku, chyba każda coś piecze! Ja mam ochotę na sernik na zimno, ale ostatnio mi nie wyszedł (nieskromnie dodam, że mi ciasta dotychczas niemal zawsze się udawały!-ale z sernikami na zimno mam jakiś problem..) Jak się wkurzę to zrobię z paczki
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:31   #51
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Hej, też się witam w kolejnym wątku!!

MamaNiny, no trochę spadły Ci parametry czerwono-krwinkowe, ale jak na drugi trymestr ciąży, to wyniki masz super! Moja koleżanka suplementowała się żelazem dopiero przy stężeniu Hemoglobiny 10.

Jezu, dziś o 2 w nocy straszny ból mnie złapał pleców z lewej strony i taki promieniujący, jak przy miesiączce, ale brzuch mi nie twardniał i tak do godziny czasu….trochę się bałam o co chodzi, czy to mógł być skurcz przepowiadający? dziś skonczyłam 23 tydz
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:38   #52
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Już po dentystce ufff. Jadę do ginekologa. Deszcz pada i jakoś odzwierciedla mój dzisiejszy nastrój
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:42   #53
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
Hej, też się witam w kolejnym wątku!!

MamaNiny, no trochę spadły Ci parametry czerwono-krwinkowe, ale jak na drugi trymestr ciąży, to wyniki masz super! Moja koleżanka suplementowała się żelazem dopiero przy stężeniu Hemoglobiny 10.

Jezu, dziś o 2 w nocy straszny ból mnie złapał pleców z lewej strony i taki promieniujący, jak przy miesiączce, ale brzuch mi nie twardniał i tak do godziny czasuâ�Ś.trochę się bałam o co chodzi, czy to mógł być skurcz przepowiadający? dziś skonczyłam 23 tydz
Przepowiadajace sa bezbolesne. Ja ostatnio jak kilka godzin siedzialam przy maszynie to caly dzien pozniej bolal mnie lewy posladek. I to tak zarabiscie mocno. Dzieci nam juz uciskaja na nerwy i tak niestety bedzie :/

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Już po dentystce ufff. Jadę do ginekologa. Deszcz pada i jakoś odzwierciedla mój dzisiejszy nastrój
Kciuki za wizyte i wage
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:43   #54
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
Hej, też się witam w kolejnym wątku!!

MamaNiny, no trochę spadły Ci parametry czerwono-krwinkowe, ale jak na drugi trymestr ciąży, to wyniki masz super! Moja koleżanka suplementowała się żelazem dopiero przy stężeniu Hemoglobiny 10.

Jezu, dziś o 2 w nocy straszny ból mnie złapał pleców z lewej strony i taki promieniujący, jak przy miesiączce, ale brzuch mi nie twardniał i tak do godziny czasuâ�Ś.trochę się bałam o co chodzi, czy to mógł być skurcz przepowiadający? dziś skonczyłam 23 tydz
Przepowiadajace to chyba po 28? Nie pamiętam dokładnie. Mi się często w nocy tak jelita zwijaja że boli brzuch i się napina;(( ale nie mam bólu pleców. Może dzieciątko ci coś ucisnelo?
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:45   #55
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Przepowiadajace to chyba po 28? Nie pamiętam dokładnie. Mi się często w nocy tak jelita zwijaja że boli brzuch i się napina;(( ale nie mam bólu pleców. Może dzieciątko ci coś ucisnelo?
Od 20tc sie moga zaczac

https://parenting.pl/portal/skurcze-braxtona-hicksa
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:46   #56
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Przepowiadajace sa bezbolesne. Ja ostatnio jak kilka godzin siedzialam przy maszynie to caly dzien pozniej bolal mnie lewy posladek. I to tak zarabiscie mocno. Dzieci nam juz uciskaja na nerwy i tak niestety bedzie :/

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------



Kciuki za wizyte i wage

Dzięki
Z wagą cudów nie będzie :/
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:53   #57
Wesola_Ania
Zadomowienie
 
Avatar Wesola_Ania
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 751
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Eskav i Kattoo dzięki za odp. podejrzewam, że Kubuś na jakiś nerw ucisnąłâ€ŚJak pochodziłam po pokoju i zrobiłam kołyszące ruchy miednicą, znacznie pomogło. Dziś wstałam i nic mnie nie boli, uff

A dziś pierwsze zajęcia szkoły rodzenia na 19:15
Wesola_Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 10:05   #58
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Dzień dobry przez was wstałam z łóżka do lapka, bo na telefonie nie mogłam się do nowego wątku dokopać
Cytat:
Napisane przez mezzaluna Pokaż wiadomość
Melduję się i ja! Prosto z pracy po pracowej imprezie hihi (tak tak, z 6 miesięcznym brzuchem poszłam do klubu i nawet do 23 kulturalnie wysiedziałam), aż mi się potańczyć chciało

TŻ jest kochany, kupił mi wczoraj poduszkę do spania taką ortopedyczną, piankową. Ja patrzę co on tam taszczy za pudło, a on pamiętał, że taką chciałam

Pytanko: koleżanka z pracy chce mi sprzedać zeszłoroczny fotelik z bazą isofix:

http://cybex-online.com/pl/carseats/atonq.html

Nastawiałam sie na nowy fotelik, ale teraz już nie wiem (na pewno nie jest powypadkowy ani nic). Co myślicie? Kolor boski
Brać a za ile? bo same bazy kosztują ok 300 zł
poza tym pierwszy fotelik tylko do 9 kg jest
Ja też się rozglądam za poduszką do spania, póki co nie mam problemów bo uwalam się na małżu, ale jak zrobi się cieplej to będzie problem
Cytat:
Napisane przez Iza0808 Pokaż wiadomość
Witam, znalazłam was!!! Jak cudnie że piątek :-D muszę się dziś spakować, jutro jedziemy na weekend do mamy na Kaszuby :-D fajnie bo już długo nie byłam.

Sprzedałam wczoraj moje autko :-( płakałam, jedyne co mnie pocieszy dziś to nowe buty, nawet mąż który twierdzi że mam 20 par letnich, wczoraj sam powiedział że powinnam kupić nowe:-D on się nie nie zna, letnich półbutow i balerin mam ze 30par, a gdzie dopiero sandały, klapki, japonki, czy sportowe.
Wstaje i jadę do miasta:-D i może dla małej jakieś kupię ;-)


Każda z was ma pewnie jakieś skrzywienie, a wierzę że 90% to właśnie buty, więc wiecie o czym mówię ;-)
Butki Butki ja mam osobną szafę na nie a mąż jak widzi kolejną parę to od razu się krzywi
Też sprzedaliśmy niedawno autko i było mi smutno bardzo, bo jechaliśmy nim do ślubu, ale nowe jest takie fajne, że nie boję się ani trochę nim jeździć, a silnik taki sam jak w poprzednim
Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Jak Tośka będzie potwierdzona to jej mama zamówi u Ciebie i tak jakieś cudeńka Ja do szydełka mam dwie lewe ręce Są jeszcze babcie, które obie drukują na szydełku, ale stwierdziłam że takich bajerów nigdy dość. Im zlece czapeczki i szaliki

Myślicie, że to możliwe żeby mi sie w głowie kręciło od dosć mocnego zapachu hiacyntów? (Troche ich mam tu)
Bardzo możliwe, niestety mi zapach tak przeszkadza, że nie mogłabym ich mieć w domu, a poobają mi się bardzo. Ja ostatnio nakrzyczałam na kolegę, że jadł koło mnie prażone ziarno kukurydzy no smród jak nie wiem
Cytat:
Napisane przez kulkatm Pokaż wiadomość
Witajcie w nowym wątku i po długiej przerwie kilka dni mnie nie było i ciezko was nadrobić.
Gratuluję slicznych dzieciaczkow i brzuszkow.
KaMilka super wózek my wybraliśmy bardzo podobny tylko z firmy adamex, nie wiem czy któraś z was ma może doświadczenie z tymi wózkami?
Jak tak was czytam to przynajmniej nie mam za dużych wyrzutów sumienia do mojego lenistwa lóżkowego, za to mój lokator nie lubi spać i jak nie kopie co chwilę to ma czkawke i caly brzuch mi podskakuje, a potem się dziwię jak wieczorem boli mnie podbrzusze po tych balangach w brzuchu
moja gwiazda czkawki jeszcze nie miała, albo nie zarejestrowałam, to smieszne uczucie musi być, ale czasami jak mnie kopnie to aż się dziwię, skąd w takim maleństwie tyle siły
Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Ale u nas to cukiernicy na wątku, chyba każda coś piecze! Ja mam ochotę na sernik na zimno, ale ostatnio mi nie wyszedł (nieskromnie dodam, że mi ciasta dotychczas niemal zawsze się udawały!-ale z sernikami na zimno mam jakiś problem..) Jak się wkurzę to zrobię z paczki
Mi się ostatnio coś przestawiło i każde ciasto mi wychodzi a już wszyscy mnie na straty spisali
Jakby ktoś miał ochotę na ciasto z owocami to polecam TEN przepis, jest prosty i wychodzi na pewno
Cytat:
Napisane przez Wesola_Ania Pokaż wiadomość
Hej, też się witam w kolejnym wątku!!

MamaNiny, no trochę spadły Ci parametry czerwono-krwinkowe, ale jak na drugi trymestr ciąży, to wyniki masz super! Moja koleżanka suplementowała się żelazem dopiero przy stężeniu Hemoglobiny 10.

Jezu, dziś o 2 w nocy straszny ból mnie złapał pleców z lewej strony i taki promieniujący, jak przy miesiączce, ale brzuch mi nie twardniał i tak do godziny czasu….trochę się bałam o co chodzi, czy to mógł być skurcz przepowiadający? dziś skonczyłam 23 tydz
może Brixtony-Hicksy??
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 10:08   #59
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Witam piątkowo nowowątkowo!

Pogoda szaro-bura i ponura, jak żyć? Dajcie wioooosnę! Ciemno jak cholera, nawet do sklepu nie chce mi się wychodzić.

Miałam dziś dziwną sytuację o poranku - przed godz.7 dziecko sąsiadów urządziło koncert przeraźliwego płaczu, co mnie obudziło, ale nawet oczu nie otwierałam. Poczułam wewnętrzny niepokój, serce waliło jak szalone, mały się obudził i zaczął mocno kopać, normalnie instynkt macierzyński czy jak? Wcześniej takie akcje mnie tylko wkurzały, że sąsiedzi spać nie dają.

Kattoo Kopiec Kreta z proszku to złooooo! A upiec i tak trzeba, lepiej zmieszać swoje składniki, bez dodatków Mówiłam to ja, która dziś na śniadanie zjadła parówki (cielęce dodam na usprawiedliwienie), ale tak to jest jak się robi zakupy na głodnego i ktoś przed tobą kupuje parówę

Aaaa w temacie butów - na RunColors jest promocja -50% na NIKE

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Ej mnie też boli mięsień pośladkowy - tam gdzie plecy przechodzą w dupkę taki piekący ból, jak masuję to jeszcze gorzej boli, byle nie przeszło to we rwę kulszową

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

MuniaMusia gratuluję ruchów. Wyjątkowe uczucie, co? Mały alien żyje w nas
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 10:09   #60
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Kopią nas po brzuszkach dzieci, czas do wiosny szybko leci - Lipcówki 2016 częś

Cytat:
Napisane przez cala_w_kwiatkach Pokaż wiadomość
Witam piątkowo nowowątkowo!

Pogoda szaro-bura i ponura, jak żyć? Dajcie wioooosnę! Ciemno jak cholera, nawet do sklepu nie chce mi się wychodzić.

Miałam dziś dziwną sytuację o poranku - przed godz.7 dziecko sąsiadów urządziło koncert przeraźliwego płaczu, co mnie obudziło, ale nawet oczu nie otwierałam. Poczułam wewnętrzny niepokój, serce waliło jak szalone, mały się obudził i zaczął mocno kopać, normalnie instynkt macierzyński czy jak? Wcześniej takie akcje mnie tylko wkurzały, że sąsiedzi spać nie dają.

Kattoo Kopiec Kreta z proszku to złooooo! A upiec i tak trzeba, lepiej zmieszać swoje składniki, bez dodatków Mówiłam to ja, która dziś na śniadanie zjadła parówki (cielęce dodam na usprawiedliwienie), ale tak to jest jak się robi zakupy na głodnego i ktoś przed tobą kupuje parówę

Aaaa w temacie butów - na RunColors jest promocja -50% na NIKE

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Ej mnie też boli mięsień pośladkowy - tam gdzie plecy przechodzą w dupkę taki piekący ból, jak masuję to jeszcze gorzej boli, byle nie przeszło to we rwę kulszową
Wiem ze prosto. Ale z paczki prosciej i jest inne niz takie domowe. Wole te paczkowe raz za czas mozna
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-05 17:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.