Odrastanie brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-10, 15:50   #1
dysforia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1

Odrastanie brwi


Przez ponad cztery lata regularnie korygowałam sobie brwi do określonego kształtu ale teraz chciała bym go zmienić - a dokladnie poszerzyć od strony nosa. Jednak mam problem - brwi nie chcą mi ostarstać tak gęsto jak miałam poprzednio i mam "łyse" miejsca - czy można jakoś temu zaradzić ?
dysforia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 08:44   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Odrastanie brwi

Droga Dysforio [img]icons/icon7.gif[/img]
Obawiam się, że może to być bardzo trudne jak nie niemożliwe. Obawiam się, że w tych miejscach mogłaś na stałe uszkodzić cebulkę włosa i już w tym miejscu nie wyrośnie. Zawsze jednak możesz zrobić sobie dodatkowo w tych miejscach makijaż permanentny. Wygląda to naprawdę bardzo naturalnie i nic nie będzie widać. Natomiast do czasu gdy włoski nie odrosną całkowicie aż do możliwości wymarzonej korekcji brwi, koryguj je delikatnie ostro zakończoną kredką do brwi, lub jeśli ubytki są niewielkie brązowym cieniem.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 08:43   #3
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Re: Odrastanie brwi

czy jest jakis nowy sposób na odrastanie brwi? makijaz permanentny odpada. Na razie lecze je odzywka pierre rene z keratyna i pantenolem robiac taki delikatny piling szczoteczka ale to niewiele pomaga a trwa juz miesiac. prosze tez o instrukcje lub fotki jak sie modeluje brwi cieniem i kredka. Z góry dziekuje bo brwi to mój najwiekszy problem.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 13:06   #4
alisshia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Odrastanie brwi

Ja także mam podobny problem. Jakiś rok temu obejrzałam w Tvn Style program o pielęgancji ciała i w ogóle i w nim babka powiedziała że brwi powinny się zaczynać od momentu kiedy zaczyna się oko. Chciałam sobie tak wydepilować brwi tylko że się zapędziłam i przesadziłam ;(. Teraz moja brew mniej więcej zaczyna się 1 cm za miejscem w którym chciałabym żeby sie zaczynała. Wyrwałam około 1,5 cm ; (. Teraz tego bardzo żałuje ponieważ musze co około 3 dni wyrywać brwi, chociaż i tak z bliska widać czarne punkciki, czyli na nowo odrastające brwi. Pomóżcie mi co mam zrobić! [ Kiedyś próbowałam je zapuścić żeby mi odrosły ale nie odrosły wszystkie, myślę że teraz tym bardziej nie odrosną ;( ] czy mam jakieś szanse ? Pomocy !
alisshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 18:44   #5
Pruedence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Odrastanie brwi

Ja mam tak samo.
Zaraz zaczyna się rok szkolny a ja mam brwi, które mają długość dwa razy krótszą od tych co były. Co ja mam zrobić? Pomóżcieee!
Pruedence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 15:05   #6
Kitexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 35
Dot.: Odrastanie brwi

Miałam swego czasu o wiele cieńsze brwi niż mam teraz, po około 3-4 tygodniach codziennego smarowania olejkiem rycynowym na noc włoski wzmocniły się i brwi stały się o wiele gęstsze Nie na każdym tak samo działa, ale wg mnie warto spróbować, jest bardzo tani. Po stosowaniu na brwi i rzęsy, mam niezłą firankę rzęs i nie nadążam z regulacją brwi :P

Tu jest cały wątek:https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...lejek+rycynowy
Kitexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.