Catrice - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 21:29   #2041
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Catrice

[QUOTE=abercrombie&fitch;2 6102875]Zapowiedź nowej limitowanki na maj-czerwiec
http://1.bp.blogspot.com/-_vGGyYhxsl...trice%2BLE.png

Szkoda, zupełnie nie moje kolory. Takie moro, a ja lubie pastele Myślicie, że Floralista do nas dotrze?
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:38   #2042
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Zapowiedź nowej limitowanki na maj-czerwiec
http://1.bp.blogspot.com/-_vGGyYhxsl...trice%2BLE.png

Podobają mi się cienie, lakiery, te kamyczko-kuleczki i te błyszczyki w sztyfcie.


Z ostatnich testów:
Cień pojedynczy "Go, Charlie Brown!" jest piękny! Dobrze napigmentowany i długotrwały, nie osypuje się, dobrze współpracuje z baza Catrice. Jestem nadal zadowolona z podkładu Infinite matt, brązowego eyelinera, pędzelka do eyelinera i różu. Trochę zawiodła mnie szminka MA z UB bo wysusza jednak usta. Jeśli chodzi o słynny puder UB to jakoś nie powala efektem ale jest ok.

Dzisiaj znowu wygrzebałam moją spicy coral i znowu się przekonałam że ten kolor jakoś kompletnie do mnie nie pasuje.
omg

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Muszę powiedzieć, że chyba zwariowałam.
Mam prawie setkę lakierów (wiem, na wielu z Was nie robi to wrażenia), uwielbiam zmieniać kolory na paznokciach, preferuję zdecydowane kolory, moją największą miłością są czerwienie w przeróżnych odcieniach - i co robię od 3 (!) tygodni? Niezmiennie maluję paznokcie tym samym lakierem - 040 petit four as dessert z serii nudes. Niby taki niepozorny, ale moje dłonie wyglądają z nim świetnie. Macie w swojej kolekcji taki lakier, o którym byście powiedziały, że jest stworzony specjalnie dla waszych dłoni? Do tej pory miałam dwa takie lakiery, oba czerwone. Teraz mam ten
Ale kupiłam dwa dni temu nowe cacko - i wear my sunglasses at night - i oczywiście chcę go jak najszybciej wypróbować. Nie wiem tylko czy starczy mi silnej woli, by odstawić nudziaka Może ciekawość zwycięży, bo nigdy nie lubiłam ani takich ciemnych lakierów (czarnych?), ani z żadnymi drobinami, a tego z chęcią wzięłam do domu (choć szłam z myślą, że wezmę jego jaśniejszego brata, ale nie było).
Wybaczcie gadulstwo

A co do rozwarstwiania się - mam z 15 lakierów Catrice (moje ukochane), niektóre już prawie rok, i absolutnie nic się z nimi nie dzieje - ani z konsystencją, ani tym bardziej z rozwarstwianiem.
Też mam takie lakiery. I to 3. Po prostu jestem tak przyzwyczajona, ze bym nosiła je non stop. Ale i tak kupuje nowe, a potem się zastanawiam: mam ten lakier 4 tygodnie. Dlaczego go jeszcze nie miałam na pazurach?

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A ja będę musiała częściej do Łodzi jeździć
Ale strasznie mnie to dziwi, że w Łodzi nie ma szafy Catrice a np w Konstantynowie czy Kutnie jest
Zapraszamy
Dawaj cynka : ja i Ti pojedziemy z tobą
Nas tez to dziwi, ze w Łodzi nie ma. Paranoja. Choć w Galerce mogliby
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:42   #2043
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Zapraszamy
Dawaj cynka : ja i Ti pojedziemy z tobą
Nas tez to dziwi, ze w Łodzi nie ma. Paranoja. Choć w Galerce mogliby
Jak będę następnym razem to dam znać

Ale tramwaje macie tam okropne - jeszcze nigdy mnie tak nie wytrzęsło i nie wykołysało jak wczoraj


Jak ja Wam zazdroszczę bliskości tej szafy
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:49   #2044
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Masz piękne paznokcie. Wyglądają, jak takie doklejone patyczki. Są tak mega równe!
Różowy lakier mi się spodobał.
dziękuję za miłe słowa
bardzo lubię lakiery Sensique ale Exotic flower mają gorsze krycie od Sensual Colours, które uwielbiam


nowa limitowanka nawet ok
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 22:56   #2045
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Catrice

Dobry wieczor
Czy w Catrice znajde jakas mocno czerwona pomadke? Do najblizszej szafy mam kawalek i nie wiem czy jest sens sie tam wybierac?
I jeszcze jedno, czy ich stronka nie dziala tylko chwilowo czy tak jest od poczatku?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 23:20   #2046
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Zapowiedź nowej limitowanki na maj-czerwiec
http://1.bp.blogspot.com/-_vGGyYhxsl...trice%2BLE.png

Podobają mi się cienie, lakiery, te kamyczko-kuleczki i te błyszczyki w sztyfcie.
Fajna, ale kolory raczej nie moje . Szkoda, ze Catrice nie wprowadza do Douglasa, co w sumie bardziej by im sie oplacalo, bo to taka bardziej eksluzywna wersja i nie wyglada tak tandetnie jak mlodziezowe Essence, ktore im sie srednio sprzedaje. Wtedy bylaby szansa, ze wiekszosc limitowanek predzej czy pozniej do nas dotrze.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 23:56   #2047
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Dobry wieczor
Czy w Catrice znajde jakas mocno czerwona pomadke? Do najblizszej szafy mam kawalek i nie wiem czy jest sens sie tam wybierac?
Tak! Z nowej serii pomadek Ultimate Colour są piękne czerwienie, jest mocna ciepła (Like my high heels), mocna zimniejsza (My red card), a ja kupiłam taką lekko jaśniejszą, jak dla mnie arbuzowatą Call the ambulance. I jeszcze Light my fire jest dość czerwona. Można je obejrzeć np. tutaj: http://www.misslipgloss.nl/catrice-u...se-lip-colour/
Z Ultimate Shine jest czerwona Stop lights, dość chłodna.

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Fajna, ale kolory raczej nie moje . Szkoda, ze Catrice nie wprowadza do Douglasa, co w sumie bardziej by im sie oplacalo, bo to taka bardziej eksluzywna wersja i nie wyglada tak tandetnie jak mlodziezowe Essence, ktore im sie srednio sprzedaje. Wtedy bylaby szansa, ze wiekszosc limitowanek predzej czy pozniej do nas dotrze.
Ja myślę że brak popularności Essence w Douglasie jest związany raczej z ich kiepskim tam wyborem. Co jestem w Douglasie, to ktoś się przy tym Essence kręci. A i w Naturze są takie ich produkty które leżą i leżą i nikt ich nie bierze.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 00:53   #2048
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Tak! Z nowej serii pomadek Ultimate Colour są piękne czerwienie, jest mocna ciepła (Like my high heels), mocna zimniejsza (My red card), a ja kupiłam taką lekko jaśniejszą, jak dla mnie arbuzowatą Call the ambulance. I jeszcze Light my fire jest dość czerwona. Można je obejrzeć np. tutaj: http://www.misslipgloss.nl/catrice-u...se-lip-colour/
Z Ultimate Shine jest czerwona Stop lights, dość chłodna.
Ale super kolory Dziekuje za wskazowki

A ja Essence bardzo lubie i nie uwazam, ze jest tandetne i mlodziezowe
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 06:41   #2049
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Ale super kolory Dziekuje za wskazowki

A ja Essence bardzo lubie i nie uwazam, ze jest tandetne i mlodziezowe
Ja kocham Essence, ale uważam, ze faktycznie image maja wyjątkowo tandetny jak na kosmetyki z Douglasa (choć mi osobiście to wszystko jedno). Jedynie co mnie martwi to ich jakość opakowań, która jest bardzo kiepska i wiecznie mi sie rozwalają :/. Wydaje mi sie, ze przeciętne klientki Douglasa trochę inaczej na to patrzą. Essence kupowane jest głównie przez osoby, które znają markę i specjalnie po nią przychodzą . Douglasy początkowo były dobrze zaopatrzone w Essence (niestety szafa jest bardzo mala), ale potem słabo sie sprzedawało i przestali zamawiać. Niektóre Douglasy kasują szafy .
Myślę, ze jak się nastawia na pewną klientelę to raczej Catrice lepiej by pasował.
Mnie to oczywiście najbardziej by zadowalały obie szafy Essence i Catrice

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2011-04-02 o 06:45
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 11:48   #2050
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Tak! Z nowej serii pomadek Ultimate Colour są piękne czerwienie, jest mocna ciepła (Like my high heels), mocna zimniejsza (My red card), a ja kupiłam taką lekko jaśniejszą, jak dla mnie arbuzowatą Call the ambulance. I jeszcze Light my fire jest dość czerwona. Można je obejrzeć np. tutaj: http://www.misslipgloss.nl/catrice-u...se-lip-colour/
Z Ultimate Shine jest czerwona Stop lights, dość chłodna.



Ja myślę że brak popularności Essence w Douglasie jest związany raczej z ich kiepskim tam wyborem. Co jestem w Douglasie, to ktoś się przy tym Essence kręci. A i w Naturze są takie ich produkty które leżą i leżą i nikt ich nie bierze.
U mnie w naturach przy essence i my secret zawsze najwięcej ludzi jest
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 13:26   #2051
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Catrice

krakowianki jakby coś ruszyło z szafą C. w naturze na starowiślnej to dajcie znać! wczoraj w kazimierzu jeszcze jakieś resztki z UB dojrzałam, ale niestety jedyne co chciałam dorwać czyli eyeshadow duo #03 Fleur de Lis to zaaapomnij...
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 13:42   #2052
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
krakowianki jakby coś ruszyło z szafą C. w naturze na starowiślnej to dajcie znać! wczoraj w kazimierzu jeszcze jakieś resztki z UB dojrzałam, ale niestety jedyne co chciałam dorwać czyli eyeshadow duo #03 Fleur de Lis to zaaapomnij...
O! Czyzby coś dołozyli? Pamiętasz może co zostało z limitowanki? I czy szafa jest uzupelniona o stala oferte?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 13:55   #2053
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Catrice

chciałam tylko napisać, że jestem bardzo zadowolona z trwałości kredki Stay on u mnie w koszyczku była jeszcze zielona - następnym razem na pewno kupię
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 13:59   #2054
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak będę następnym razem to dam znać

Ale tramwaje macie tam okropne - jeszcze nigdy mnie tak nie wytrzęsło i nie wykołysało jak wczoraj


Jak ja Wam zazdroszczę bliskości tej szafy
Nie wszystkie trambaje takie są. Ale 43 i 46 to się zgodzę. To są takie specyficzne. Niemieckie W nich to czuje się jak na jakiejś ubijarce

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Ale super kolory Dziekuje za wskazowki

A ja Essence bardzo lubie i nie uwazam, ze jest tandetne i mlodziezowe
też tak uważam

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Tak! Z nowej serii pomadek Ultimate Colour są piękne czerwienie, jest mocna ciepła (Like my high heels), mocna zimniejsza (My red card), a ja kupiłam taką lekko jaśniejszą, jak dla mnie arbuzowatą Call the ambulance. I jeszcze Light my fire jest dość czerwona. Można je obejrzeć np. tutaj: http://www.misslipgloss.nl/catrice-u...se-lip-colour/
Z Ultimate Shine jest czerwona Stop lights, dość chłodna.



Ja myślę że brak popularności Essence w Douglasie jest związany raczej z ich kiepskim tam wyborem. Co jestem w Douglasie, to ktoś się przy tym Essence kręci. A i w Naturze są takie ich produkty które leżą i leżą i nikt ich nie bierze.
Jak patrze na pierwsza turę czerwonych, wysuniętych tylko z opakowania, to wszystkie wydają mi sie takie same
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 14:09   #2055
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Zapowiedź nowej limitowanki na maj-czerwiec
http://1.bp.blogspot.com/-_vGGyYhxsl...trice%2BLE.png
Na obrazku wygląda interesująco, zobaczymy jak będzie na żywo "Kamyczki" do schrupania
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 14:18   #2056
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Catrice

podklad Photo Finish

jak juz pisalam najwiekszym minusem dla mnie to zapach (mocny wosk pszczeli) ... i podklad ciemnieje troche na skorze, co przy ogolnie malym wyborze kolorow, ktore nie sa najjasniejsze jest niezbyt pozytywne

nr 020 idzie faktycznie w roz... krycie ma calkiem ok, jak widac przykryl mi kocie zadrapania... i na zdjeciu wyglada troche jasniej jak w rzeczywistosci ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5778.jpg (29,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5780.jpg (31,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5781.jpg (29,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5782.jpg (31,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5831.jpg (27,3 KB, 39 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 14:26   #2057
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Zapowiedź nowej limitowanki na maj-czerwiec
http://1.bp.blogspot.com/-_vGGyYhxsl...trice%2BLE.png

Podobają mi się cienie, lakiery, te kamyczko-kuleczki i te błyszczyki w sztyfcie.


Z ostatnich testów:
Cień pojedynczy "Go, Charlie Brown!" jest piękny! Dobrze napigmentowany i długotrwały, nie osypuje się, dobrze współpracuje z baza Catrice. Jestem nadal zadowolona z podkładu Infinite matt, brązowego eyelinera, pędzelka do eyelinera i różu. Trochę zawiodła mnie szminka MA z UB bo wysusza jednak usta. Jeśli chodzi o słynny puder UB to jakoś nie powala efektem ale jest ok.

Dzisiaj znowu wygrzebałam moją spicy coral i znowu się przekonałam że ten kolor jakoś kompletnie do mnie nie pasuje.
kamyczkowy puder bombowy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 14:29   #2058
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Catrice

mnie tylko ten puder kamyczkowy zaciekawił
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 14:53   #2059
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
mnie tylko ten puder kamyczkowy zaciekawił
Mnie puder i z tego co widzę to te dwa róże?Te na górze po prawo. Zawsze chciałam mieć róż w takiej formie
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 16:13   #2060
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Catrice

A czy ktoras z Was noglaby napisac cos jak sie sprawuje lakier. Ten Nude cos tam. Glownie chodzi mi o to czy smuzy.
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 17:33   #2061
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Mnie puder i z tego co widzę to te dwa róże?Te na górze po prawo. Zawsze chciałam mieć róż w takiej formie
To błyszczyki. Tak przynajmniej wyczytałam z opisu na blogu.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 18:49   #2062
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Catrice

Mnie akurat essence w Douglasie wręcz razi . Przy tych innym markach... Zastanawiam się co ich podkusiło, żeby wstawiać te szafy. Przecież to zupełnie inna grupa docelowa .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 19:04   #2063
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
To błyszczyki. Tak przynajmniej wyczytałam z opisu na blogu.
Ja wyczytałam blush stick o tu-> http://www.crucio-yell.org/mac/?p=2292 czyli róż w sztyfcie

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Szminki wyglądają jak nie szminki-dziwacznie jakoś,gdzieś na forum wyczytałam ,że mają być podobne do tych z Loreala
http://innenundaussen.blogspot.com/2...ersal-lip.html
ale nie wiem na ile to prawda,chociaż wyglądem są podobne szczególnie ta pomarańczowa dziwna jest
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:08   #2064
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A ja będę musiała częściej do Łodzi jeździć
Ale strasznie mnie to dziwi, że w Łodzi nie ma szafy Catrice a np w Konstantynowie czy Kutnie jest
Mnie też to dziwi, ale cieszę się, że w ogóle jest w okolicy. Może jutro namówię TŻ na wycieczkę
Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Dodaję zdjęcia, żeby nie było, żem niekulturalna Ale niestety fotki nie oddają jego uroku, tym bardziej, że pogoda u mnie do zdjęć dzisiaj się nie nadaje. Uchwycenie z bliska mikroskopijnych iskierek było niewykonalne. Może jeszcze kiedyś pokombinuję. Różnie wygląda w różnym świetle, ale raczej jest to ciepły odcień.
Fajne jest w nim to, że pomaga mi przecierpieć fazę na maksa skróconych paznokci
Może jeszcze tylko powiem, że leci dziś 7 doba odkąd malowałam, więc proszę o wyrozumiałość
Dziękuję Śliczne pazurki i śliczny kolor. U mnie takie barwy często dają trupi efekt
Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Zapowiedź nowej limitowanki na maj-czerwiec
http://1.bp.blogspot.com/-_vGGyYhxsl...trice%2BLE.png

Podobają mi się cienie, lakiery, te kamyczko-kuleczki i te błyszczyki w sztyfcie.
pięęękna! Lakiery, cienie, kamyczki, kredki, róż. WOW
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:24   #2065
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Catrice

w szafie w g. kazimierz dołożyli trochę rzeczy linery z żelu i róże i podkłady i lakiery

a ja kupiłam dwa lakiery taki ciemno złoty i ultimate nude i tusz do rzęs sensitive eyes

lakiery super i maskara też
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 20:28   #2066
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja wyczytałam blush stick o tu-> http://www.crucio-yell.org/mac/?p=2292 czyli róż w sztyfcie

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Szminki wyglądają jak nie szminki-dziwacznie jakoś,gdzieś na forum wyczytałam ,że mają być podobne do tych z Loreala
http://innenundaussen.blogspot.com/2...ersal-lip.html
ale nie wiem na ile to prawda,chociaż wyglądem są podobne szczególnie ta pomarańczowa dziwna jest
Faktycznie tam gdzie ja czytałam nie były poszczególne produkty podpisane i jakoś nie przyszło mi do głowy że szminki będą gloss stickiem nazwane Ale ciesze się bo taki rodzaj różu bardzo mnie ciekawi.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:02   #2067
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Faktycznie tam gdzie ja czytałam nie były poszczególne produkty podpisane i jakoś nie przyszło mi do głowy że szminki będą gloss stickiem nazwane Ale ciesze się bo taki rodzaj różu bardzo mnie ciekawi.
To pewnie dlatego,że te szminki nie są kryjące tylko transparentne, wyglądające na ustach jak błyszczyk.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:03   #2068
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
w szafie w g. kazimierz dołożyli trochę rzeczy linery z żelu i róże i podkłady i lakiery

a ja kupiłam dwa lakiery taki ciemno złoty i ultimate nude i tusz do rzęs sensitive eyes

lakiery super i maskara też
Super! Dziękuję za info
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:10   #2069
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Catrice

No ja też dziś odwiedziłam G. Kazimierz. Szafa raczej świeci pustkami, ale tragedii nie ma. Chciałam lakier z serii Nudes, ale nie było. Zastanawiałam się nad bazą, ale w końcu nie kupiłam. Za to moja mama wyszła z pomadką Ultimate Colour w odcieniu o30 Kolor do niej pasuje, dla mnie zbyt ciemny. Oczywiście chciałam lakier w odcieniu 100 lub 090 z tej starej kolekcji, był (rzekomo wyprzedaż lakierów Catrice) a tam ceny naklejone 9,99 zł. Chyba myślą że się ludzie nie zorientują Niestety oba te kolorki były macane, całe nakrętki miały brudne więc wyszłam z niczym
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:21   #2070
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
No ja też dziś odwiedziłam G. Kazimierz. Szafa raczej świeci pustkami, ale tragedii nie ma. Chciałam lakier z serii Nudes, ale nie było. Zastanawiałam się nad bazą, ale w końcu nie kupiłam. Za to moja mama wyszła z pomadką Ultimate Colour w odcieniu o30 Kolor do niej pasuje, dla mnie zbyt ciemny. Oczywiście chciałam lakier w odcieniu 100 lub 090 z tej starej kolekcji, był (rzekomo wyprzedaż lakierów Catrice) a tam ceny naklejone 9,99 zł. Chyba myślą że się ludzie nie zorientują Niestety oba te kolorki były macane, całe nakrętki miały brudne więc wyszłam z niczym
Uwielbiam te "wyprzedaże" A widziałaś może pędzelki do eyelinera i eyeliner w słoiczku? Wybieram się juz drugi tydzien po nie i nie wiem czy mi sie oplaca
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.