Szefowa - korektor pod oczka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-12, 08:23   #1
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084

Szefowa - korektor pod oczka :)


Agus , pamietam ze przy okazji jakies milionowej [img]icons/icon12.gif[/img] metamorfozy polecałas korektor Estee Laudera pod oczka. Czy chodzilo o Uncircle Concealer - zgłoszony przez smoczka? , ten który jest w KW ? Jestem na etapie poszukiwan takiego cuda , bo do tej pory podkładzik Translucide Loreal'a radził sobie z problmemikiem= bo był malutki- cieni pod oczami, ale ze wzgledu na to ze coraz wiecej pracuje- juz sobie nie radzi [img]icons/icon9.gif[/img] Agus - sama uzywałas tego EL ? W KW jest jedna opinia , a dla mnie to troszke mało..hmmm.. przetestowałam juz YSL Touche Eclat, ale to chyba nie to - troszke mi wysuszył skóre pod oczami - mimo kremu nawilzającego.

I mam kurna problem, bo wygladam jakbym 10 lat nie jadła i pracowała w kamieniołomach [img]icons/icon9.gif[/img]

poradz Agus, dziewczyny jak cos wiedzą tez poprosze..

[img]icons/1cmok.gif[/img] i ide pracowac.. wrrr..
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 09:28   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Szefowa - korektor pod oczka :)

Oluś, przy Double Wear, pewnie się sprawdzi, też bardzo ładnie kryje - bo ja go używałam pod Revlona.

Ale poproś na wszelki wypadek odrobinę próbki, bo sama wiesz jak to jest z korektorami. Czasami potrafią zbuntować się na niektórych skórach a szkoda pieniążków na eksperymenty.

Cmok [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 09:46   #3
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Szefowa - korektor pod oczka :)

Agus [img]icons/icon7.gif[/img] dziekuje za porade kochanie [img]icons/icon7.gif[/img] bardzo mi pomogłas [img]icons/icon7.gif[/img] jako ze zraziłam sie po tuszu i troche po korektorku do YSL, tak zaczynam ufac EL [img]icons/icon7.gif[/img] dobra [img]icons/icon7.gif[/img] to juz wiem co i jak i dzis znow na lunch do Sephory [img]icons/icon7.gif[/img] hyhy [img]icons/icon7.gif[/img]

Magusiek, ale czekam na info o Revlonie jak znajdziesz chwilunie pracusiu [img]icons/icon7.gif[/img]bo mnie zainteresowałas [img]icons/icon7.gif[/img] jak moge oszczedzic to z checia to zrobie [img]icons/icon7.gif[/img] szkoda tylko, ze nie mają stoiska w tej mojej "przypracowej" Sephorze.. ale to nic, i tak poszukam [img]icons/icon7.gif[/img] Od przybytku głowa nie boli [img]icons/icon10.gif[/img]

Gdyby którejś z wizazenek cos escio wpadło do lepka pod względem , to sie polecam [img]icons/icon7.gif[/img]

Tymczasem macham obiema rekami [img]icons/icon40.gif[/img] i wracam wiadomo gdzie [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 10:10   #4
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Ola - korektor pod oczka :)

Cześć Lasencje [img]icons/1list.gif[/img]

Ale mnie dziś głowa boli po tych baletach! [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Chyba w ramach rozrywek przedświątecznych umyję okna, bo pogoda piękna... Może mi przejdzie [img]icons/icon12.gif[/img]

Ola, znowu lunch w Sephorze? A w tyłek chcesz? Się potem dziwisz, ze masz cienie, hehehehhe [img]icons/icon12.gif[/img] Zjeść coś porządnego proszę, a nie kupować EL [img]icons/icon12.gif[/img]

Buziaki
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 10:19   #5
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Ola - korektor pod oczka :)buniek :)

hyhy [img]icons/icon10.gif[/img] a tak sie zastanawialam, czy w ogóle dzisiaj wstaniesz [img]icons/icon10.gif[/img]

buzia [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 10:30   #6
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Ola - korektor pod oczka :)buniek :)

Siem zwlokłam z wyra [img]icons/icon12.gif[/img]

Widziałaś trendy kosmetyczne, nowy artykuł Agi? Bozie, ten makijaż Clinique'a Metropolitan Look jest super... Mój ideał... [img]icons/icon29.gif[/img] Drugie miejsce Art Deco Fruity Juice [img]icons/icon10.gif[/img]

Ciumkam w zapracowane czółko [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 10:32   #7
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Ola - korektor pod oczka :)buniek :)

taaa [img]icons/icon10.gif[/img] dlaczego tobie sie podoba to co mi , he Ryba ? [img]icons/icon10.gif[/img] boskie wlasnie te makijazyki [img]icons/icon7.gif[/img]

mam nadzieje, ze sie nie upodliłas po tym piwku [img]icons/icon10.gif[/img] jak masz foty to wstaw, bedzie kontrastowo-milionerowo [img]icons/icon7.gif[/img]

hyhy [img]icons/icon7.gif[/img] KC, zmykam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-12, 11:16   #8
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Ola - korektor pod oczka :)buniek :)

Wróciłam o własnych siłach, jeśli o to chodzi... [img]icons/icon28.gif[/img]
A fotek nie robiłam, bo wyglądałabym na nich jak ofiara makijażu artystycznego hehehhe, szminka na połowie twarzy i oczka misia koali hihihihhi [img]icons/icon12.gif[/img] Linda Evangelista hyhyhyyyyy...

Odzywaj siem pracusiu [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 11:57   #9
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Ola - korektor pod oczka :)

WŁAŚNIE!!!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 18:34   #10
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Szefowa - korektor pod oczka :)

Wczoraj w ramach zakupów przed imprezą [img]icons/icon7.gif[/img] (nawiasem mówiąc, wiem, że po tej imprezie wysłałam do paru osób maila w sprawie kodeksu. I aż się boję otworzyć "elementy wysłane". Wiem, że coś pisałam [img]icons/icon7.gif[/img] i wiem, że trzeźwa nie byłam. Przedwcześnie się impreza u mnie skończyła [img]icons/icon7.gif[/img], kolejne wino zostało otwarte i szkoda było zmarnować [img]icons/icon7.gif[/img]. Ponieważ nikt mi nie odpowiedział pełnym oburzenia mailem, to zakładam, że nikogo nie obraziłam. Chyba [img]icons/icon7.gif[/img] ) poszłam poszukać sobie korektora pod oczy. Po kilku próbach postanowiłam jednak przejść się do jakiegoś Obi, bo tylko tam sprzedają farby kryjące [img]icons/icon7.gif[/img].
Revlon dziwnie mi się nakładał, tak jakby wałkował. Porównałam go z Bourjois, który jest troszkę lżejszy, za to jakby bardziej zmarszczki podkreślał [img]icons/icon9.gif[/img]. Żaden z nich oczywiście cieni pod oczami mi nie zamaskował, ale troszkę się zmniejszyły. Wybrałam w końcu Bourjois, łatwiej mi się nim operowało (najlepiej rozprowadzać go gąbeczką, na krem, wtedy zmarszczek nie widać). Bourjois jest bardziej płynny, Revlon bardziej kremowy. I Burżuj, i Revlon kosztują powyżej 40 zł (tak koło 45). Chciałam jeszcze sprawdzić YSL, ale kiedy weszłam do Sephory i podeszłam do stanowiska YSL, pani mnie zapytała, czego szukam. Kiedy usłyszała, wysłała mnie do kasy, bo tam jest YSL wystawiony. Podchodzę do kasy - z jednej strony kolejka, z drugiej strony ja [img]icons/icon7.gif[/img]. Rzeczywiście, jest ten korektor, ale pani z kasy zezuje, żebym przypadkiem go chyba nie zwinęła, a tu jeszcze musi kogoś obsługiwać (cieżkie ma pani życie...). Dodam tylko, że był tam wystawiony tylko jeden odcień, bardzo ciemny (dobra, ja jestem bardzo jasna, ale dlaczego mam się dać dyskryminować?), a lusterka żadnego. To co ja mogłam z tym korektorem zrobić?? Popatrzyłam sobie na niego, wiem już jak wygląda opakowanie [img]icons/icon7.gif[/img] i bardzo się ucieszyłam, że nie muszę tam niczego kupować.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 18:51   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Szefowa - korektor pod oczka :)

Mgiełka napisał(a):
> (nawiasem mówiąc, wiem, że po tej imprezie wysłałam do paru osób maila w sprawie kodeksu. I aż się boję otworzyć "elementy wysłane".

Nie bój, nie skompromitowałaś się... zZa to jak zwykle rozbawiłaś mnie i moich domowników, bo nie potrafię się powstrzymać przed rozgłośnym rżeniem i obronić przed natarczywymi pytaniami, z czego tak rechoczę... [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
Trzymaj tak dalej, a w kwestii korektora i Sephory zapytaj Agenciora-Olusiora, ona ma rozległe doświadczenie i praktykę w wyborze korektorków i poskramianiu obsługi Sephorki [img]icons/icon28.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-13, 19:15   #12
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Szefowa - korektor pod oczka :)

Zdobyłam się na odwagę i zajrzałam do tego maila. Ufff. Niedługi jest [img]icons/icon7.gif[/img], więc dużo nie namieszałam.
Zauważyłam, że obiecałam coś więcej dzisiaj napisać. Wiem że miałam sporo pomysłów, ale dzisiaj jakoś, cholera, nie pamiętam żadnego. Ale mam jeszcze trzy wina [img]icons/icon7.gif[/img], także jak się postaram, to Twoja Rodzina, Buniu, będzie się tarzać ze śmiechu [img]icons/icon7.gif[/img].
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 19:19   #13
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Szefowa - korektor pod oczka :)

Mgiełka napisał(a):
> Ale mam jeszcze trzy wina [img]icons/icon7.gif[/img], także jak się postaram, to Twoja Rodzina, Buniu, będzie się tarzać ze śmiechu [img]icons/icon7.gif[/img].

[img]icons/icon20.gif[/img] Ciekam natarciwie hihihihi [img]icons/icon20.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 19:35   #14
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Szefowa - korektor pod oczka :)

Ale dzisiaj daję odpoczšć wštrobie (no i już mi się skończył Alka Seltzer [img]icons/icon7.gif[/img] ). Także nie czatuj [img]icons/icon7.gif[/img] dzisiaj przy komputerze (czatować NA komputerze możesz, zezwalam łaskawie [img]icons/icon7.gif[/img] ).
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.