Błagam dziewczyny poradźcie!!!!!!!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-17, 19:40   #1
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz

Błagam dziewczyny poradźcie!!!!!!!!!!!!!


Kochane wizazenki [img]icons/icon40.gif[/img]
, jesteście moją ostatnią deską ratunku!!
Potrzebuję porady w doborze podkładu dla mojej buźki, w święta mam chrzciny mojego synka a wyglądam jak upiór. Mam mieszaną cerę z tendencją do "niespodzianek"(ale to wina hormonów po porodzie, trochę mi zwariowały ostatnio [img]icons/icon41.gif[/img] )
Szukam dobrego podkładu, tylko nie wiem czy lepszy będzie matujący czy nawilżający? Aha i jakiś korektorek żeby ukryć niedoskonałości. Proszę podajcie mi jakieś konkretne produkty, jestem skłonna zapłacić troszkę więcej byle były tego warte..
a kto się zna na tym lepiej niż wy kochane dziewczyny [img]icons/icon29.gif[/img]
Pozdrawiam was cieplutko i czekam na pomoc
zrozpaczona mamusia [img]icons/icon22.gif[/img]
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-17, 21:58   #2
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: Błagam dziewczyny poradźcie!!!!!!!!!!!!!

Jesli chodzi o korektorek.. ja mam cere taka sama jak Ty, wiec moge Ci polecic z mojego doswiadczennia korektorek Oriflame- z serii Tea Tree, na wszelkie wypryski jest super. aleee.. skoro chrzciny sa juz na swieta, to nie zdazysz raczej go zakupic [img]icons/icon9.gif[/img] a na chrzcinach trzeba sie na bostwo zrobic nieprawdaaaz? [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/1jupi.gif[/img]
Wczesniej mialam ten z Constance Caroll, cena bardzo w porzadku (ok 8-10 zl), ale byl naprawde spoko. Polecam.

A propos podkladu... dziewczyny bardzo zachwalaly Loreal Air Wear, poczytaj opinie w KW i na pewno sie zachecisz Jest on nawilzajacy, ale i rowniez matuje. Ja go mam od zaledwie paru dni i na razie jestem zadowolona [img]icons/icon7.gif[/img] A kupilam go za 56zl.

Nio i wesolych swiat i udanych chrzcin zyczem [img]icons/1cmok.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
aggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-21, 07:40   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Błagam dziewczyny poradźcie!!!!!!!!!!!!!

Anetko trochę się spóźniłam z odpowiedzią [img]icons/icon9.gif[/img]

Do takiej cery ja lubię podkłady: Revlon colorstay ( ma własciwości mocno kryjące i jest najtrwalszy z tej grupy, ale przy odrobinie wprawy w nakładaniu efekt jest naprawdę super); Estee Lauder Double Wear ( też kryjący, ale łatwiejszy w aplikacji, niestety też droższy), Loreal'a Air Wear ( ładne kolorki, mniej kryjący, ale też i krócej utrzymuje się na twarzy); Guerlain Divinora, świetny w swej klasie, niestety też dość drogi.

Co do korektorów na pryszcze to jest ich naprawdę wiele na rynku. Poczytaj w KW, bo to też zależy, czy lubisz korektorki bardziej płynne czy też kremowe ( kremowe na ogól mają lepsze właściwości kryjące, jeśli chodzi o pryszcze i przebarwienia )

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-21, 09:42   #4
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Błagam dziewczyny poradźcie!!!!!!!!!!!!!

Korektor polecam Isa dory, tylko ża kolor 01 jest wcale nie taki jasny, nie każdej będzie pasować. Ale jakość bdb.
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-21, 16:43   #5
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 125
GG do anetamilosz
Re: Dziękuję p. Agnieszko

Nic nie szkodzi z tą spóźnioną odpowiedzią, teraz też mogę się wziąźć za siebie..[img]icons/icon7.gif[/img]
Chrzciny już za mną, jakoś dałam sobie radę, było dużo wrażeń, szczególnie dla mojego synka [img]icons/icon20.gif[/img]
Z podpowiedzi skorzystam z wielką radością.
Co do KW to świetny dział (wyrazy uznania), przeglądałam kilkakrotnie i trochę wynotowałam polecanych korektorków.

Pozdrawiam cieplutko.[img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
Aneta
anetamilosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.