Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 18:04   #31
ruda2506
Raczkowanie
 
Avatar ruda2506
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 73
GG do ruda2506 Send a message via Skype™ to ruda2506
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Właśnie przeczytałam wątek.I co, odpisał ma maila?A czemu nie zapytałaś go przez skypa?Pozdrawiam!
ruda2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 18:15   #32
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez ruda2506 Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam wątek.I co, odpisał ma maila?A czemu nie zapytałaś go przez skypa?Pozdrawiam!
Wydaje mi sie, ze niektore rzeczy latwiej jest napisac niz powiedziec wprost, dlatego w pelni rozumiem Gonie w tej sytuacji, ze wyslala wlasnie maila
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 18:23   #33
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Pewnie, zwlaszcza kiedy druga strona tez nie bardzo sie "wywewnetrznia"...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 18:32   #34
Angelika2005
Raczkowanie
 
Avatar Angelika2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 222
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze niektore rzeczy latwiej jest napisac niz powiedziec wprost, dlatego w pelni rozumiem Gonie w tej sytuacji, ze wyslala wlasnie maila
Teraz czekamy ( na mam nadzieję) dobre wieści
Angelika2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:00   #35
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
i dobrze, im szybciej tym lepiej, niepewnosc zabija...

a co mu napisalas ? i w jakim tonie - powaznie czy raczej na luzie?

Jeszcze nie odpisał. On z reguły sprawdza pocztę wieczorami i wtedy też siedzi na skypie.

A co napisałam i w jakim tonie... Ton raczej nie żartobliwy, ale też nie sądzę, żebym wyszła na desperatkę.

Napisałam, że jesteśmy oboje dorośli więc możemy pisać sobie to co myślimy. Spytałam wprost, czemu mnie unika i udaje, że między nami nic nie było? I że wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość. Napisałam też, że nie wymagam od niego wyznań miłości, bo sama nie mogę mu takich wyznań dać oraz że wiem, że do niczego nie zobowiązują, ale z drugiej strony nie całujemy się przecież z każdą osobą, która jest dla nas atrakcyjna. :P
Spytałam, czy w takim razie to dla niego była tylko fizyczna przyjemność a ja byłam zabawką do całowania? Czy było mu wszystko jedno czy całuje mnie czy inną?
I że jego zachowanie przed przylotem do Polski było inne a to co jest teraz nie podoba mi się. Nie podoba mi się, że nie napisze mi wprost o co biega. I że jeśli coś mu się we mnie nie podoba, to może mi powiedzieć wprost, że to nie znajomość dla niego, tak żebyśmy oboje nie marnowali czasu a ja miałabym możliwość wybrać faceta, który jest mną zainteresowany.

I niech nie pisze, że problemem jest odległość, bo to zawsze da się jakoś rozwiązać.
Napisałam także to, że już niejedna osoba mnie oszukała, także już mnie to nie dziwi, ale zawsze sprawia mi to przykrość. I że nie chciałabym, żeby on mnie też oszukiwał.
I że z racji jego wieku mogę wymagać jakiejś szczerości.
Napisałam, że go lubię, i że zaskoczył mnie pozytywnie swoją decyzją o przylocie do Polski i że pierwszy raz poznałam w ten sposób towarzysza podróży. Starałam się, żeby pobyt w Krakowie był udany (to ja ułożyłam cały plan wycieczki w porozumieniu z nim rzecz jasna) ale najwidoczniej coś lub ktoś mu się nie spodobało.
Na koniec dodałam, że teraz nawet nie wiem, czy słowa o tym, że może spotkamy się we Włoszech, są tylko miłymi słowami, czy naprawdę chce się spotkać.




Cytat:
Napisane przez Angelika2005 Pokaż wiadomość
Teraz czekamy ( na mam nadzieję) dobre wieści
Ja mam złe przeczucia... Po prostu wiem, że tak nie zachowuje się facet, któremu dziewczyna zawróciła w głowie.


Któraś z Was pisała, że czasem mężczyzna i kobieta wstydzą się przyznać, że oczekują czegoś więcej... A mi się właśnie wydaje, że wstydzić się mogą nastolatki, ale dorośli ludzie? Chyba nie....
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:11   #36
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

bardzo dobrze mu to wszytko napisalas mam nadzieje ze odwzajemni sie szczeroscia. i racja - wstydzic sie mozna ale chyba to juz nie ten wiek ...

odezwij sie koniecznie jak on odpisze !

lutiana - dzieki to z mojego ukochanego filmu The Wedding Date czyli jak to u nas zgrabnie przetlumaczyli - Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia ....
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:16   #37
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Moja opinie co do całej sytuacji jest taka:
Związki przez siec są wirtualne w pełni tego słowa, niezobowiązujące, nierzeczywiste itd. Myśle że kiedy Cię spotkał wszystko stało się dla niego dużo bardziej rzeczywiste i to go przygniotło. Możliwe że okazało się że nie jesteś taka jaką sobie wyobrażał, a równie dobrze może sam nie wiedziec co z tym wszystkim dalej zrobic:przyszłośc, odległosc i wiele innych spraw o których mógł wcale nie myślec kiedy wasza znajomośc ograniczała się do rozmów przez siec.

Postąpiłaś bardzo dobrze, lepiej się nie zgrywac tylko powiedziec wprost co na sercu leży przynajmniej nie będzie później tylu niedomówień. Trzymam kciuki za odp.
korin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 20:18   #38
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
bardzo dobrze mu to wszytko napisalas mam nadzieje ze odwzajemni sie szczeroscia. i racja - wstydzic sie mozna ale chyba to juz nie ten wiek ...

Właśnie. Choć powiem Wam, że ja mam 26 lat, a mam problemy z okazywaniem uczuć. Jest mi bardzo trudno np. podejść do chłopaka i przytulić go. Mam wrażenie, że jeśli zacznę inicjować takie "zbliżenia", to on mnie zostawi.


Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
odezwij sie koniecznie jak on odpisze !
Trzymajcie kciuki, żeby w ogóle odpisał! Kiedy odpisze, powiem Wam, co wynikło...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:24   #39
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez korin Pokaż wiadomość
Moja opinie co do całej sytuacji jest taka:
Związki przez siec są wirtualne w pełni tego słowa, niezobowiązujące, nierzeczywiste itd.
No tak, tylko że my przed spotkaniem niczego sobie nie obiecywaliśmy.


Cytat:
Napisane przez korin Pokaż wiadomość
Myśle że kiedy Cię spotkał wszystko stało się dla niego dużo bardziej rzeczywiste i to go przygniotło. Możliwe że okazało się że nie jesteś taka jaką sobie wyobrażał, a równie dobrze może sam nie wiedziec co z tym wszystkim dalej zrobic:przyszłośc, odległosc i wiele innych spraw o których mógł wcale nie myślec kiedy wasza znajomośc ograniczała się do rozmów przez siec.
To mi się wydaje bardzo prawdopodobne. Może za dużo sobie obiecywał po tym spotkaniu, może w jego wyobraźni byłam ideałem? Ja np. nic sobie nie wyobrażałam przed spotkaniem, na zasadzie:"Co ma być to będzie".

Cytat:
Napisane przez korin Pokaż wiadomość
Postąpiłaś bardzo dobrze, lepiej się nie zgrywac tylko powiedziec wprost co na sercu leży przynajmniej nie będzie później tylu niedomówień. Trzymam kciuki za odp.
Dziękuję.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:32   #40
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

I wszystko bardzo ladnie ujelas, jasno i na temat

Miejmy nadzieje, ze wszystko dobrze sie rozwiaze, chociaz faktycznie jego zachowanie nie wrozy dobrze na przyszlosc.

Martinko_m ten podpis do tego stopnia mi sie spodobal, ze chcialam go dac na moje gg na opis, ale mi sie nie zmiescil<beczy>
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:52   #41
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez ruda2506 Pokaż wiadomość
A czemu nie zapytałaś go przez skypa?

Bo tak trochę głupio ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczyć z takim zapytaniem. A poza tym maila chyba przeczyta szybciej niż wiadomość na skypie, bo żeby przeczytał moją wiadomość na skypie, musimy być obydwoje online w tym samym czasie.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 21:08   #42
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki, żeby w ogóle odpisał! Kiedy odpisze, powiem Wam, co wynikło...
Trzymam oczywiście,oby tylko prawdę napisał .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 21:21   #43
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Trzymam oczywiście,oby tylko prawdę napisał .
Wlasnie, istnieje jeszcze niebezpieczenstwo, ze odpisze, ale nie bedzie to prawda Tego tez mozna sie spodziwac, ale badzmy dobrej mysli, moze akurat bedzie dobrze Trzymam kciuki
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 21:35   #44
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Bardzo dobrze,że napisałaś. Ja wielbię słowo pisane za to, że pozwala na szczersze wyrażenie odczuc. Pozwala uniknąć niejednokrotnie dyskomfortu patrzenia na czyjąś reakcję, jednocześnie dając czas do namysłu nad odpowiedzią.

Cokolwiek napisze będziesz wiedziała na czym stoisz...
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 21:54   #45
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Wlasnie, istnieje jeszcze niebezpieczenstwo, ze odpisze, ale nie bedzie to prawda
Zdaję sobie z tego sprawę.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 16:22   #46
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

No i co Goniu? No i co co co co co?????
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 18:02   #47
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość

Martinko_m ten podpis do tego stopnia mi sie spodobal, ze chcialam go dac na moje gg na opis, ale mi sie nie zmiescil<beczy>
moze go jakos zmodyfikowac, skrocic to sie zmiesci to jest teraz moje motto - przezywam rozstanie wiec daje mi nadzieje na lepsze jutro ...

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
No i co Goniu? No i co co co co co?????

czekamy, czekamy z niecierpliwoscia na wiesci (oby dobre)!!!
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 21:23   #48
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
czekamy, czekamy z niecierpliwoscia na wiesci (oby dobre)!!!
Odpisał.

A wieści ni to dobre, ni to złe... Takie sobie.... Na pewno nie dające nadziei na coś poważniejszego....

Napisał, że postanowił przystopować z tą znajomością, dlatego że uznał, że nie warto zaczynać związku pod wpływem emocji a potem się przekonać, że nie będziemy mogli często się spotykać lub będziemy mieć problemy z porozumieniem się. Napisał, że nie chce mnie unikać i że naprawdę podobało mu się w Krakowie i był zawsze ze mną szczery i teraz też jest szczery. Nie chce, żebyśmy obydwoje cierpieli i chce, żebyśmy na razie pozostali przyjaciółmi, a co będzie dalej, to się zobaczy... Nic na siłę, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie... I że naprawdę chciałby się jeszcze ze mną spotkać.
Napisał jeszcze jedną rzecz, która, przyznam, sprawiła mi przykrość: spotkał się z jakąś dziewczyną (o ile dobrze zrozumiałam, poznaną przez net), ale są na stopie przyjacielskiej. Poczułam nutkę zazdrości, nie powiem... Napisałam mu na to:"No tak, każda, która mieszka blisko jest lepsza ode mnie, nawet jeśli jest brzydsza czy mniej inteligentna. Ja myślałam o Tobie a Ty w tym czasie już przytulałeś inną. Trochę boli, że tak sobie przebierasz, ale dam sobie radę! ". Wiem, że niepotrzebnie się tak przed nim uzewnętrzniłam, ale ja taka szczera wariatka jestem
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 23:42   #49
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Odbyliśmy długą rozmowę na skypie. Zauważyłam, że on nie bardzo chce wspominać chwile, w któych byliśmy blisko...Zresztą sam mi to przyznał. Napisał mi, że tuż po pożeganiu się ze mną w Krakowie płakał i że teraz, podczas tej rozmowy, też płacze... A ja na to:"I dlatego spotkałeś się z inną?" a on odpowiedział:"Sam nie wiem, mam mętlik w głowie. Boję się, że jeśli zaczniemy coś teraz, to z racji odległości to nie przetrwa". Napisałam, że nie powinniśmy teraz tego roztrząsać, zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie.
Spytałam, czy byłby zazdrosny gdybym spotkała się z innym chłopakiem. Napisał, że tak.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 05:49   #50
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

rzeczywiscie wiadomosci takie nijakie, bo z jednej strony wiadc ze mu zalezy z drugiej jednak nie chce isc dalej ....
mysle ze najlepszym wyjsciem bedzie na razie utrzymywac z kim przyjacielskie kontakty, nic na sile i nie mozna byc natarczywm bo on jeszcze bardziej sie wystraszy i odsunie. nie jestes mu obojetna ale jak widac jest on dosc nie pewny tego, ze taka znajomosc by przetrwala... szkoda
i szkoda ze spotkal sie z inna, ale skoro macie na razie zostac przyjaciolmi to musisz sie na to przygotowac, tylko czy chcesz takiej znajomosci i czy dasz rade sluchac o kolejnych takich jego spotkaniach. aha i to ze powiedzial ze byl by o ciebie zazdrosny gdybys spotkala sie z innym - tylko dobrze swiadczy
jezeli bedziesz miala sile to sprobuj sie z nim przyjaznic, bo moze on juz niedlugo zobaczy ze nie moze bez ciebie zyc, i znajdzie odwage na taki zwiazek.

gorzej tylko jesli ty sie jeszcze bardziej w nim rozkochasz a on nadal nie bedzie mogl sie przelamac.

ps. a czy ty probowalas mu tlumaczyc ze dla ciebie odleglosc to nie problem, ze dacie rade?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 08:48   #51
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Myślę, że nic na siłę.

Ja wychodzę z takiego założenia, że raczej nie trzeba przekonywać go, że odległość to nie problem, jak pięknie mogłoby być.

Jest na tyle dorosłym człowiekiem, że może sam ocenić, czy dla niego to problem. Podjął jakąś decyzję. A przyjaźń to raczej wieź duchowa bez więzi cielesnej...

Im bardziej będziesz drążyła temat związku, tym większe może mieć on poczcie winy, że nie chce czegoś więcej. A człowiek zazwyczaj ucieka przed poczuciem własnej winy.

Staraj się (o ile to mozliwe) być taka jak przed spotkaniem w Krakowie, niech poczuje ile moze stracić.

A tak naprawdę, cokolwiek zrobisz a w "gwiazdach " będzie zapisane, że macie być razem - to będziecie.
I nie odwracaj się do niego plecami.
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 16:20   #52
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
rzeczywiscie wiadomosci takie nijakie, bo z jednej strony wiadc ze mu zalezy z drugiej jednak nie chce isc dalej ....
mysle ze najlepszym wyjsciem bedzie na razie utrzymywac z kim przyjacielskie kontakty, nic na sile i nie mozna byc natarczywm bo on jeszcze bardziej sie wystraszy i odsunie. nie jestes mu obojetna ale jak widac jest on dosc nie pewny tego, ze taka znajomosc by przetrwala... szkoda
Szkoda, szkoda...



Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
i szkoda ze spotkal sie z inna, ale skoro macie na razie zostac przyjaciolmi to musisz sie na to przygotowac, tylko czy chcesz takiej znajomosci i czy dasz rade sluchac o kolejnych takich jego spotkaniach.
No właśnie obawiam się, że nie dam rady tego wysłuchiwać... Może on opamięta się, kiedy ja po przylocie do Włoch będę mu mówić, kogo spotkałam tam ze skypea....



Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
gorzej tylko jesli ty sie jeszcze bardziej w nim rozkochasz a on nadal nie bedzie mogl sie przelamac.
Tego też się boję.

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
ps. a czy ty probowalas mu tlumaczyc ze dla ciebie odleglosc to nie problem, ze dacie rade?
No właśnie z tą odległością to nie tak łatwo. Ja mam plany związane z Rzymem, za jakieś 2 lata (w zależności od tego, jak będzie mi szła nauka języka) chciałabym zrobić kurs na przewodnika po Rzymie i on o tym wie. A poza tym w Rzymie mam garstkę znajomych, a w Turynie nikogo... oprócz niego... Napisałam mu, że boję się, że jeśli JA podjęłabym taki krok o przeprowadzce do Turynu, to on wtedy by mnie zostawił... Tak więc ja też mam obawy!



Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Myślę, że nic na siłę.
Też tak uważam. I tak mu napisałam: że nie ma sensu teraz tego wszystkiego roztrząsać, poczekajmy na spokojnie co będzie dalej.

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Ja wychodzę z takiego założenia, że raczej nie trzeba przekonywać go, że odległość to nie problem, jak pięknie mogłoby być.
Pewnie. Ale w tym przypadku odległość jest problemem, bo nie pozwoli nam nawet dobrze się poznać! Napisałam mu, że związek na odległość ma sens tylko wtedy, gdy ludzie starają spotykać się jak najczęściej a ponadto mają ustalone, gdzie zamieszkać razem w najbliższej przyszłości...

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Jest na tyle dorosłym człowiekiem, że może sam ocenić, czy dla niego to problem.
Jak widać, dla niego to problem. Kilka razy pisał, że nie chce sprawić, żebym cierpiała i on też nie chce cierpieć.


Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Podjął jakąś decyzję. A przyjaźń to raczej wieź duchowa bez więzi cielesnej...
Z drugiej strony jeśli bylibyśmy w związku na odległość, to też nie byłoby tej więzi cielesnej.


Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Staraj się (o ile to mozliwe) być taka jak przed spotkaniem w Krakowie, niech poczuje ile moze stracić.
Przed spotkaniem troszeczkę flirtowaliśmy, ale też rozmawialiśmy na poważne tematy. Boję się, że teraz nie będę potrafiła z nim rozmawiać tak swobodnie jak wtedy... I, tak jak pisałam wcześniej, on nie bardzo chce rozpamiętywać te chwile, kiedy byliśmy blisko... Tak jakby go to bolało... Widzę, że u niego emocje walczą ze zdrowym rozsądkiem...

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
A tak naprawdę, cokolwiek zrobisz a w "gwiazdach " będzie zapisane, że macie być razem - to będziecie.
I nie odwracaj się do niego plecami.
To samo dziś pomyślałam: jeśli mamy być razem, to będziemy.

Nie wiem tylko, czy przed moim wylotem wyjść z propozycją spotkania... Bo jeśli on nie zaproponuje nic konkretnego wcześniej?

A wiecie, czego się obawiam? Tego, że to on jest tą właściwą osobą! I że przez odległość go stracę! Chyba po raz pierwszy spotykam tak uczciwego człowieka, który wyłożył "kawę na ławę", a nie mogę być blisko niego i go bliżej poznać!

Jeszcze jedno: on mi napisał, że nawet jeśli będzie miał dziewczynę, to będzie chciał być ze mną w kontakcie. A ja napisałam, że nie mogę mu obiecać, że ja,mając chłopaka, będę nadal się z nim kontaktować... Nie wiem, czy mu to tłumaczyć czy nie... Chodziło mi o to, że jeśli ten hipotetyczny chłopak miałby coś przeciwko moim kontaktom z nim, to być może podjęłabym decyzję o ograniczeniu tych kontaktów. Ale nie chcę też, żeby on pomyślał, że jest dla mnie zabawką na czas, kiedy nie mam faceta! Nie wiem, czy uzasadnić mu coś na ten temat czy nie...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 15:18   #53
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

jezeli nie chcesz go stracic badz zawsze wobec niego szczera, zreszta mysle ze on na to zasluguje gdyz odwzajemnil ci sie szczeroscia.

i jak w ogole teraz wyglada wasza znajomosc ? kontaktujecie sie? co postanowilas ?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 16:31   #54
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
jezeli nie chcesz go stracic badz zawsze wobec niego szczera, zreszta mysle ze on na to zasluguje gdyz odwzajemnil ci sie szczeroscia.

i jak w ogole teraz wyglada wasza znajomosc ? kontaktujecie sie? co postanowilas ?

Tak, kontaktujemy się. Po tej poważnej rozmowie w poniedziałek, kiedy to nie chciał wspominać tego, co było w Polsce, jest lepiej! Oczywiście parą nie jesteśmy (zresztą niby jak na odległość?), ale znowu zaczęliśmy ze sobą flirtować i rozmawiać swobodnie, nawet sam zaczął wspominać wszystkie miłe chwile jakie przeżyliśmy. Rozmawialiśmy przez kamerkę i powiedział, że cieszy się, że mnie widzi, nawet jeśli to tylko kamerka.
Umawiamy się na kolejne spotkanie, tym razem we Włoszech i mam nadzieję, że to spotkanie wypali.
Postanowiłam, że poczekam, co będzie dalej, co będzie podczas naszych kolejnych spotkań.
Cały czas jednak towarzyszy mi niepokój o to, co będzie, gdy on kogoś pozna. Tłumaczę sobie, że i tak nie mam na to wpływu i myślenie o tym nic mi nie pomoże. A poza tym on też może się obawiać, że ja kogoś poznam, prawda?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 17:48   #55
Angelika2005
Raczkowanie
 
Avatar Angelika2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 222
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Goniu i jak zakończyła się historia ?
Pozdrawiam.
Angelika2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:50   #56
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez Angelika2005 Pokaż wiadomość
Goniu i jak zakończyła się historia ?
Pozdrawiam.
Rzadko wchodzę na Wizaż, bo nie mam czasu.

Od czasu mojego przyjazdu do Włoch spotkaliśmy się 2 razy (pojechałam do niego do Turynu).

Jutro on przyjeżdża do mnie do Rzymu na kilka dni.

Także ogólnie jest OK... No właśnie: ogólnie. Może szukam dziury w całym, ale przeszkadza mi, że on jest powściągliwy, nie mówi wiele komplementów. Sam przyznał, że chyba będzie musiał nauczyć się ode mnie więcej spontaniczności. Wiem, że czyny ważniejsze niż słowa, ale chciałabym słyszeć więcej zapewnień o jego uczuciu, a tu tymczasem on mi mówi:"Chcę być z tobą, ale zyjemy teraźniejszością, bo nie można nikomu obiecać, że np. będę z Tobą za rok, dwa, bo nie wiemy, co tak naprawdę będzie za rok czy dwa..." Co mam o tym myśleć? Chłopak z wygodnym nastawieniem do związku czy też chłopak, który stroni od obiecanek-cacanek? On mówi, że to drugie...
Póki co nadal mieszkamy prawie 700 km od siebie, więc co tu sobie obiecywać... Ja chcę być z nim, ale chciałabym, żebysmy mieszkali w jednym mieście... Byłoby łatwiej... Niby co trochę wysyła mi linki do ogłoszeń o pracy w Turynie, ale ja potrzebuję więcej zapewnień o uczuciu i tyle.
Nie wiem, czy mnie rozumiecie, bo chyba to, co piszę, jest nieźle pokręcone...
A może powinnam cieszyć się chwilą i nie myśleć, co będzie w przyszłości?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 13:46   #57
Olivka33
Raczkowanie
 
Avatar Olivka33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 433
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Moim zdaniem, takie mówienie że"... nie wiadomo co będzie za rok czy dwa to tylko zabezpieczanie sie na przyszlość" Przeciez Każdy z Nas może tak powiedzieć. Jeśli wychodzi się za mąż, to tez nie wiemy co będzie za pare lat. Nie wiemy czy wytrwamy razem, czy będziemy umieli razem żyć, kochać się, tolerować.

Wiem, że może łatwo mówi się gdy nie ejst się zaangażowanym uczuciowo, ale troszeczke sobie to staraj sie przetłumaczyć... czyli nie angażuj sie do końca. Przecież On nie obiecywał Ci jeszcze niczego, a Ty żądasz od Niego deklaracji na wiele lat.

Ja tez za bardzo kocham.
__________________
Pamiętam o Tobie, Piotrusiu...
Olivka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 12:41   #58
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wydaje mi się, że on chce zniszczyć tę znajomość...

Cytat:
Napisane przez Olivka33 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, takie mówienie że"... nie wiadomo co będzie za rok czy dwa to tylko zabezpieczanie sie na przyszlość" Przeciez Każdy z Nas może tak powiedzieć. Jeśli wychodzi się za mąż, to tez nie wiemy co będzie za pare lat. Nie wiemy czy wytrwamy razem, czy będziemy umieli razem żyć, kochać się, tolerować.

Wiem, że może łatwo mówi się gdy nie ejst się zaangażowanym uczuciowo, ale troszeczke sobie to staraj sie przetłumaczyć... czyli nie angażuj sie do końca. Przecież On nie obiecywał Ci jeszcze niczego, a Ty żądasz od Niego deklaracji na wiele lat.

Ja tez za bardzo kocham.
Oliwko, nie żądam od niego deklaracji na wiele lat, ale określenia, kim jestem dla niego TERAZ.

A poza tym już nie mam tego problemu, bo... po jego zachowaniu widzę, że jestem dla niego bardzo ważna. Myślę, że jest we mnie zakochany, ale... boi się do tego głośno przyznać. Długo by opisywać, po czym tak sądzę, ale wiem, że jestem dla niego kimś waznym... Za kilkanaście dni znowu się widzimy!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.