mały biust :/ - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-23, 03:12   #541
Issskra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Torun
Wiadomości: 385
Dot.: mały biust :/

tulipanna moglabys podac nazwę tej herbatki? Bo na allegro strona juz niestety wygasła.
Issskra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 16:28   #542
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: mały biust :/

Witam dziewczyny! Ja również jestem posiadaczką małego biustu i wcale nie robię z tego dramatu, wręcz przeciwnie, już dawno przekonałam się do jego rozmiaru Mam 160cm wzrostu i cała jestem taka drobna, filigranowa więc raczej głupio wyglądałabym z wielkim biustem. Kiedy patrzę na moją znajomą z rozmiarem E to dziękuję naturze za moje A!
Szczerze mówiąc to bardziej podobają mi się małe piersi, kobieta nago wygląda wtedy jakoś tak delikatniej, chociaż widziałam również akty na których nawet duży biust może wyglądać pięknie. Wszystko zależy w jaki sposób go pokażemy, tak jak dziewczyny pisałyście wcześniej, wszystko może być piękne jeśli tylko troszkę się wysilimy i zadbamy o siebie.
Dodam, że facetom się podobam i nie przeszkadza im mój mały biust


PS. Gdybym miała sobie wybrać biust jakiejś znanej kobiety dla siebie to z pewnością byłyby to piersi Shakiry - dla mnie to rozmiar idealny, małe ale takie które można ładnie wyeksponować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normal_big6.jpg (74,4 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shak.jpg (64,9 KB, 178 załadowań)
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 16:40   #543
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: mały biust :/

http://allegro.pl/show_user.php?uid=6511303

to herbatki tego pana
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 19:34   #544
Nevari
Raczkowanie
 
Avatar Nevari
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 68
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość

PS. Gdybym miała sobie wybrać biust jakiejś znanej kobiety dla siebie to z pewnością byłyby to piersi Shakiry - dla mnie to rozmiar idealny, małe ale takie które można ładnie wyeksponować.
Dokładnie też wybrałabym takie.
Sama nie jestem za bardzo zadowolona ze swojego A, ale staram się tym nie przejmować.

Np. ta dziewczyna - http://asiavalentina.deviantart.com/gallery/#_featured ma takie same jak ja, a wygląda kobieco i na pewno dobrze czuje się w swoim ciele.
__________________
Esy-floresy, fantasmagorie niewiele tu po mnie, niewiele tu po mnie...
Nevari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 22:18   #545
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Nevari Pokaż wiadomość
Dokładnie też wybrałabym takie.
Sama nie jestem za bardzo zadowolona ze swojego A, ale staram się tym nie przejmować.

Np. ta dziewczyna - http://asiavalentina.deviantart.com/gallery/#_featured ma takie same jak ja, a wygląda kobieco i na pewno dobrze czuje się w swoim ciele.

Wszystkie kobiety tak właśnie powinny się czuć we własnym ciele!
Ja lubię swój biust i nie wstydzę się go eksponować, bo małe też piękne
Nigdy nie zrobiłabym sobie operacji plastycznej w celu powiększenia piersi!
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 23:04   #546
Issskra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Torun
Wiadomości: 385
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dzięki Rzecz w tym,ze on nie ma akutalnie zadnych aukcji. Nie pamietasz moze nazwy? Moze ktos inny tez je ma.
Issskra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 23:05   #547
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: mały biust :/

ja tez nie jestem takze duma z tego co mam i operacja po co ... zeby wygladaly sztucznie .... wole byc naturalna
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-24, 12:47   #548
Hanulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: mały biust :/

No kochane, sukces Mój TŻ zabrał mnie na zakupy bieliźniarskie do Złotych Tarasów (Warszawa). Zaczepiliśmy o Key, a potem przesiedzieliśmy chyba z godzinę w Triumph'ie.

Wrażenia z tego ostatniego jak najbardziej pozytywne - obsługa to same dojrzałe kobiety, które potrafią doradzić nawet w najbardziej beznadziejnych przypadkach Koniec końców wyszłam ze sklepu z trzema pięknymi push-upami 80A (2x Miss Diva WHU, 1x Sexy Temptation WHU) i jednym normalnym usztywnianym 80A (Miss Retro WHP). Co najlepsze, poszliśmy tego samego wieczora do znajomych i usłyszałam, że pięknie schudłam od zeszłego Sylwestra ("biust" w Miss Diva mam na tyle ładnie uwypuklony, że faktycznie nie widać, że mam brzuszek ). Samopoczucie się poprawiło, a nie wyglądam tak karykaturalnie jak w tym push-upie żelowym Panache.

Przypomnę moje obwody: 85cm pod i 98cm w.

Summa sumarum - Warszawiankom polecam Triumph w Złotych Tarasach. Powinnyście znaleźć coś dla siebie (80/85 to największy rozmiar push-up u nich).
Hanulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 13:14   #549
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Hanulinka Pokaż wiadomość
Przypomnę moje obwody: 85cm pod i 98cm w.
13 cm różnicy nazywasz beznadziejnym przypadkiem? Wiele dziewczyn z tego wątku ma o połowę mniejszy biust od Twojego!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 14:36   #550
Hanulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
13 cm różnicy nazywasz beznadziejnym przypadkiem? Wiele dziewczyn z tego wątku ma o połowę mniejszy biust od Twojego!
Ale większość z piszących jest szczupła... Ja niestety przy moim kulistym cielsku (108 w biodrach, 90 w pasie...) z takimi wymiarami biustu wyglądam jak zupełnie płaska. Pamiętaj, że niestety nie tylko same wymiary biustu stanowią o jego wyglądzie.

Druga sprawa, że każdy mierzony biustonosz A jest na mnie za duży. Jedynie z tymi push-upami się udało...

Edytowane przez Hanulinka
Czas edycji: 2007-12-25 o 15:01 Powód: Dopisek
Hanulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-25, 21:02   #551
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Hanulinka Pokaż wiadomość
Ale większość z piszących jest szczupła... Ja niestety przy moim kulistym cielsku (108 w biodrach, 90 w pasie...) z takimi wymiarami biustu wyglądam jak zupełnie płaska. Pamiętaj, że niestety nie tylko same wymiary biustu stanowią o jego wyglądzie.

Druga sprawa, że każdy mierzony biustonosz A jest na mnie za duży. Jedynie z tymi push-upami się udało...
Aha, teraz rozumiem
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-27, 09:49   #552
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Hanulinka Pokaż wiadomość
Druga sprawa, że każdy mierzony biustonosz A jest na mnie za duży. Jedynie z tymi push-upami się udało...
A próbowałaś zmniejszyć obwód? Wcześniej pisałaś, że masz 85 pod biustem to powinnaś spróbować 80, 75... Oczywiście powinnaś odpowiednio przeliczyć miseczkę

Tak naprawdę mały biust też może być piękny! Ja przez długi czas nosiłam 70B, ale ostatnio przesiadłam się na 60-tki z odpowiednio przeliczona miseczką... Jeśli jesteście szczupłe to też pewnie powinnyście nosić mniejsze obwody. Dobrze dobrany stanik wiele daje
Ktoś już kiedyś w tym wątku polecał Lobby biuściastych i ja też polecam je odwiedzić i wpisać się do wątku rozmiarowego!
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 10:22   #553
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: mały biust :/

Co do malego biustu, mam duzo kolegow i rozmawiam z nimi na wiele tematow, albo inaczej oni czasami zapominaja ze ja jestem dziewczyna i gadaja miedzy soba tak jakbym ja tez byla facetem i bardzo czesto spotykam sie z tym, ze faceci o wiele bardziej wola miec dziewczyne z malym, jedrnym kochanym biuscikiem moim zdaniem to sprawa indiwidualna, ale male jest piekne, moim zdaniem powinno byc dobrze zadbane

ja tez mam maly biust, i mialam strasznie kompleksy przez niego.. ale chyba juz mi troszke przeszlo.. i mam zamiar sobie kupic jakis krem, nie oczekuje po nim ze mi piersi urosna 5 rozmiarow ale moze cos tam z nimi zrobi
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 10:39   #554
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: mały biust :/

mi moze jeszcze urośnie,ale nie robię problemu z małego biustu. oglądając -trinny i suzannach rozbieraja był odcinek gdzie trinny,,dokleila'sobie biust i wyglądała o wiele gorzej!poza tym- wiadomo jak pięknie wyglądają babcie z dużymi biustami i niedopasowanymi stanikami-mój przynajmniej na starosć mi nie obwiśnie
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 11:30   #555
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
mi moze jeszcze urośnie,ale nie robię problemu z małego biustu. oglądając -trinny i suzannach rozbieraja był odcinek gdzie trinny,,dokleila'sobie biust i wyglądała o wiele gorzej!poza tym- wiadomo jak pięknie wyglądają babcie z dużymi biustami i niedopasowanymi stanikami-mój przynajmniej na starosć mi nie obwiśnie
Też widziałam ten odcinek. Świetny Pokazał, że dobry stanik wiele daje, i, że małe też wygląda atrakcyjnie. A ten doczepiany "biust" faktycznie ujmował jej sylwetce
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 12:28   #556
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: mały biust :/

Tylko wiecie, różnica jest gdy ktoś ma mały biust, a nie w ogóle go nie ma.
A ja jestem tym drugim beznadziejnym przypadkiem.
Teoretycznie to chyba powinnam bez stanika chodzić, ale w praktyce noszę push-up żeby mi aż tak głupio nie bylo ;]
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 12:38   #557
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: mały biust :/

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;6127931]Tylko wiecie, różnica jest gdy ktoś ma mały biust, a nie w ogóle go nie ma.
A ja jestem tym drugim beznadziejnym przypadkiem.
Teoretycznie to chyba powinnam bez stanika chodzić, ale w praktyce noszę push-up żeby mi aż tak głupio nie bylo ;][/quote]

Wiemy wiemy, ja sama mam kilka cm różnicy
Też uważałam się za beznadziejny przypadek, ale to minęło
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 15:43   #558
Nevari
Raczkowanie
 
Avatar Nevari
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 68
Dot.: mały biust :/

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;6127931]Tylko wiecie, różnica jest gdy ktoś ma mały biust, a nie w ogóle go nie ma.
A ja jestem tym drugim beznadziejnym przypadkiem.
Teoretycznie to chyba powinnam bez stanika chodzić, ale w praktyce noszę push-up żeby mi aż tak głupio nie bylo ;][/QUOTE]

Też jestem beznadziejnym przypadkiem, mam pare cm różnicy
Trinny rzeczywiście gorzej wyglądała z dużym biustem, normalnie wygląda jakoś tak lekko, delikatnie, ale jak sama powiedziała "nie czuje się zbyt zmysłowa".
__________________
Esy-floresy, fantasmagorie niewiele tu po mnie, niewiele tu po mnie...
Nevari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 16:06   #559
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
oglądając -trinny i suzannach rozbieraja był odcinek gdzie trinny,,dokleila'sobie biust i wyglądała o wiele gorzej!
Ten program jest świetny Ale przede wszystkim dlatego, że uczy akceptować własne ciało i dostrzegać jego walory!

Blog stworzony dla wszystkich dziewczyn noszących 70A, 75A, 80A, 70B, 75B itd. Polecam!
http://b75.blox.pl/html

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2008-01-13 o 11:06 Powód: dodanie wartościowego linka :-)
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 20:36   #560
Talka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: mały biust :/

hehe dobrze jest nie czuć sie samotnie
też mam małe cycki ale szczerze powiedziawszy nie mam z tym problemów ( choć to 70A ) oczywiście faceci czasem po dogryzają ... ale mnie nie wkurza najbardziej to że faceci mi dogryzają tylko to że moja koleżanka chcąc im sie spodobać ... a może raczej zwrócić na siebie uwagę w chamski sposób pomaga im ... zresztą dobrze sie przy tym bawi ( tak jakby miała większe cyce :P) na szczęście faceci dogryzają mi tylko dlatego żeby mnie troszke podrażnić bo nie rzucają tekstów w stylu "klatke odziedziczyłaś po tacie" <lol2> tylko mówią z sarkazmem "małe jest piękne" (ale w żartobliwy sposób) dopiero potem gdy przyłącza się ta "koleżnaka" zaczyna sie... i wtedy wcale jej teksty nie są żartobliwe… wręcz żałosne co na szczęście zauważają też faceci i akurat Ci faceci którzy mi "dokuczają" są całkiem w porządku i sie odgryzaja na niej ale to nie o to tu chodzi .... tu chodzi o tą tzw. babską solidarność której ta dziewczyna ewidentnie nie uznaje .... tu przykład że niektóre dziewczyny nie są lepsze od chłopaków

MAŁY BIUST GÓRĄ!! :P
Talka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 21:11   #561
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Hanulinka Pokaż wiadomość
No kochane, sukces Mój TŻ zabrał mnie na zakupy bieliźniarskie do Złotych Tarasów (Warszawa). Zaczepiliśmy o Key, a potem przesiedzieliśmy chyba z godzinę w Triumph'ie.

Wrażenia z tego ostatniego jak najbardziej pozytywne - obsługa to same dojrzałe kobiety, które potrafią doradzić nawet w najbardziej beznadziejnych przypadkach Koniec końców wyszłam ze sklepu z trzema pięknymi push-upami 80A (2x Miss Diva WHU, 1x Sexy Temptation WHU) i jednym normalnym usztywnianym 80A (Miss Retro WHP). Co najlepsze, poszliśmy tego samego wieczora do znajomych i usłyszałam, że pięknie schudłam od zeszłego Sylwestra ("biust" w Miss Diva mam na tyle ładnie uwypuklony, że faktycznie nie widać, że mam brzuszek ). Samopoczucie się poprawiło, a nie wyglądam tak karykaturalnie jak w tym push-upie żelowym Panache.

Przypomnę moje obwody: 85cm pod i 98cm w.

Summa sumarum - Warszawiankom polecam Triumph w Złotych Tarasach. Powinnyście znaleźć coś dla siebie (80/85 to największy rozmiar push-up u nich).
i ty nosisz miseczke A
ja mam 76 cm pod biustem i 85 w biuście ale to normalne że mi wychodzi miseczka A ... w sumie jak są push up to czasmi B
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 21:17   #562
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
i ty nosisz miseczke A
ja mam 76 cm pod biustem i 85 w biuście ale to normalne że mi wychodzi miseczka A ... w sumie jak są push up to czasmi B
Absolutnie nie A Przy 76/85 powinnaś nosić 70B lub 65D, ale na pewno nie A.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 21:29   #563
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie A Przy 76/85 powinnaś nosić 70B lub 65D, ale na pewno nie A.
dziekuje za pomoc w takim razie mam zle dobrany stanik
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 21:34   #564
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
w takim razie mam zle dobrany stanik
Jak większość Polek Sama byłam jedną z nich jeszcze pół roku temu, ale odkryłam lobby (http://biusciaste.prv.pl) i odkryłam swój właściwy rozmiar. Tobie też polecam lobby biuścistych!
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 12:05   #565
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez elmira Pokaż wiadomość
wiem że to może glupie pytanie ale czy da sie powiekszyć biust? nie chodzi mi o operację bo to nie wchodzi w grę, ale np. jakies chemiczne srodki?

Poczekaj aż ci sam urośnie
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 08:10   #566
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: mały biust :/

Lub możesz też wyprupowac jakiegos serum do biustu. Ujędrni go, a przez to optycznie powiększy. Tu zamieszczam Ci linki z propozycjami:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19449
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18494
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 11:39   #567
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: mały biust :/

dziewczyny w jakich sklepch kupujecie staniki bo w wiekszosci jest od 75A w gore ... a ja mam 69 pod biustem i ciezko mi cos znalesc co by nie bylo za duze
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:10   #568
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: mały biust :/

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
dziewczyny w jakich sklepch kupujecie staniki bo w wiekszosci jest od 75A w gore ... a ja mam 69 pod biustem i ciezko mi cos znalesc co by nie bylo za duze
A dlaczego jak masz 69cm pod biustem to kupujesz staniki o obwodzie 75? Powinnaś nosić coś o obwodzie 60, 65, ewentualnie ciasne 70...
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:19   #569
cielu7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 26
Dot.: mały biust :/

mowie ze sa przewaznie od 75A w gore i gdzie sa sklepy gdzie sa mniejsze .. kiedys jak bylam mlodsza kupowalam 75a bylam glupia potem przeczytalam jak trzeba sie miezyc i klupilam sobie ze snoopim w h&M 70a a teraz wiem zze moglam zaryzykowac i wyprobowac mniejsze czyli 65 bo 70 po paru praniach to troche juz nie takie .. i dlatego sie pytam gdzie sa takie sklepy ???

po raz kolejny siedzac u chlopaka zapomniam i nbapisalam z jego konta :P Ilena
cielu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:05   #570
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: mały biust :/

potwierdzam ze to moj post
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-03 17:15:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.