Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear cz.36 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-16, 15:00   #2641
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w Stradzie była dorzutka jak coś. Rzeczy można znaleźć przez wyszukiwarkę tylko niesttey.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------



Kliknęłam:
https://static.e-stradivarius.net/5/...=1520875945920
mam już czerwoną marynarkę, czas na płaszcz z Zary jest ładniejszy, ale dalej kosztuje 140 zł, więc w zatępstwie wzięłam tego dziada. Zobaczymy, czy coś wart.

https://static.e-stradivarius.net/5/...=1527004215303
jak ktoś szuka basiców, to ten jest fajny (lyocell, taki lejący)

Jak ktoś lubi dwurzędowe marynarki to polecam:
KLIK
Mozna link do plaszcza i topow basic ?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 12:29   #2642
maadelajn
Zakorzenienie
 
Avatar maadelajn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 247
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

jak się teraz zwroty robi... widziałam, ze też ktoś miał problem. Faktury nie ma, na stronie żeby pobrać też nie widzę, chciałam zamowic kuriera.. tez sie nie da klikam potwierdź i nic
maadelajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 15:22   #2643
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Ktoś pisał, że trzeba zadzwonić na infolinię żeby podesłali fakturę na maila i z tą faktura można już dokonać zwrotu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 15:23   #2644
maadelajn
Zakorzenienie
 
Avatar maadelajn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 247
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Ktoś pisał, że trzeba zadzwonić na infolinię żeby podesłali fakturę na maila i z tą faktura można już dokonać zwrotu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje napisalam na razie wiadomosc, ale chyba tel vedzie lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maadelajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 15:41   #2645
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez maadelajn Pokaż wiadomość
Dziekuje napisalam na razie wiadomosc, ale chyba tel vedzie lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 09:10   #2646
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Macie jakiś kod do pulla?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 09:41   #2647
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Też będę musiała się do nich zgłosić po fakturę. Wychodzi na to, że na tej wyprzedaży nie nabyłam nic z Pulla Ogólnie powoli robię podsumowanie i jestem mocno zawiedziona Zarą, głównie jakością... Z Bershki i Stradivariusa jestem całkiem zadowolona, wyjątkowo kupiłam sporo spodni i szortów
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-19, 10:26   #2648
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Dzień dobry dziewczyny,
Czy można prosić o link do tego płaszcza, o ile jeszcze jest dostępny:
https://static.e-stradivarius.net/5/...=1520875945920

Będę wdzięczna
soulone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 12:21   #2649
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
Też będę musiała się do nich zgłosić po fakturę. Wychodzi na to, że na tej wyprzedaży nie nabyłam nic z Pulla Ogólnie powoli robię podsumowanie i jestem mocno zawiedziona Zarą, głównie jakością... Z Bershki i Stradivariusa jestem całkiem zadowolona, wyjątkowo kupiłam sporo spodni i szortów

hej, u mnie tez glownie strad i bershka w tym roku, zgadzam sie, jakosc zary "powala", wiekszosc niezle szmaty, sztuczne, mnące bleeech, wzielam tylko dwie sukienki na lato,
z berszki chcialam upolowac biale spodnie, mieli sporo modeli na wyprzy i niestety zaden mi nie spasowal, jak nie za male to za duze, to na tylku dziwnie leza itp
z pulla nic w tym sezonie
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 12:52   #2650
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
hej, u mnie tez glownie strad i bershka w tym roku, zgadzam sie, jakosc zary "powala", wiekszosc niezle szmaty, sztuczne, mnące bleeech, wzielam tylko dwie sukienki na lato,
z berszki chcialam upolowac biale spodnie, mieli sporo modeli na wyprzy i niestety zaden mi nie spasowal, jak nie za male to za duze, to na tylku dziwnie leza itp
z pulla nic w tym sezonie
Z Pulla mam super bikerkę beżową ze SP, niestety czerwonej nie udało mi się do tej pory upolować, nic więcej mi tam nie podeszło. Z Zary zostawiam 2 bluzki i sukienkę, a zrobiłam dużo zamówień... Zobaczymy jak ostatnie, będą jeszcze 2 czy 3 paczki do odbioru. Jeżeli chodzi o białe spodnie, to odebrałam ostatnio w Bershce takie:


5250388250_1_1_1.jpg 5250388250_2_2_1.jpg


Mam z tego modelu większość kolorów, fajnie leżą, są mięciutkie i wygodne
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 12:57   #2651
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Serio uważacie, że bershka i stradi ma lepszą jakość niż zara? Przecież u nich nawet bawełnę ciężko znaleźć Zara też się stacza, ale w stosunku do tych dwóch sklepów to nadal niebo i ziemia. Mnie się prawie nie zdarza żeby coś było kiepsko uszyte Ale też zawsze biorę pod uwagę skład.
Fakt, że ta kolekcja obfituje w różne dziwne kroje i wzory, ale jak coś wygląda pokracznie nawet na modelce to się tego nie kupuje i już

Ja z bershki zostawiłam tylko czerwone czółenka i dwie torebki, a ze stradiego koszulkę, bo ma ładny kolor i była za 16zł. Ale od razu widać, że to szmatka do drugiego prania.

Nie wiem jak z jakością ubrań z pulla, bo mają prawie wszystko brzydkie ale kupiłam u nich dwie skóry, dwie pary skórzanych botków i skórzane balerinki więc wyprzedaż mi się tam udała, jak nigdy Jedne botki są dość niedbale wykonane, ale reszta super

Edytowane przez ciabol
Czas edycji: 2018-08-19 o 13:16
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-19, 13:22   #2652
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

To zależy od tego, co się kupuje. Zara ma na pewno porządne marynarki, płaszcze, bardziej klasyczne biurowe ubrania Ja zamawiałam sporo wzorzystych bluzek i topów, takich codziennych - i większość była wykonana z tkanin, które zaczynały się gnieść i miętolić już podczas przymierzania... Ja jestem w stanie znieść sztucznaki, o ile ubrania fajnie się układają i nie odkształcają za bardzo podczas noszenia. Z drugiej strony nie będzie mi szkoda jeżeli spodnie kupione za 30 zł (Bershka) zaczną się niszczyć po 1 czy 2 sezonach, bo nie są wykonane z najbardziej trwałych materiaów, jeżeli są przyjemne w noszeniu i leżą super Dlatego biorąc pod uwagę moje potrzeby na ten moment, Bershka czy Stradi wypadają faktycznie lepiej niż Zarka.


---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Fakt, że ta kolekcja obfituje w różne dziwne kroje i wzory, ale jak coś wygląda pokracznie nawet na modelce to się tego nie kupuje i już
A to akurat może być mocno mylące, modelki z całego Inditexu nierzadko wyglądają koszmarnie w całkiem fajnych rzeczach Chyba, że mówmy tu o bezapelacyjnych dziwolągach, przy których projektanta za bardzo poniosło
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 13:33   #2653
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Bo bershka, stradi i pull są nastawione na młodszych klientów a zara właśnie na te Panie z biura Tak było zawsze. Ja kocham klasykę w stonowanych barwach, a omijam szerokim łukiem wszelkie kwiatki i napisy
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 13:42   #2654
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Wiem, że tak jest I ja siebie widzę mniej więcej po środku - w zależności od nastroju ubieram się nieco bardziej na luzie, albo z nutką elegancji, ale tak czy siak, lubię jednak żeby było dziewczęco i kolorowo - i tutaj właśnie Zara mnie zawiodła
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 14:01   #2655
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
Wiem, że tak jest I ja siebie widzę mniej więcej po środku - w zależności od nastroju ubieram się nieco bardziej na luzie, albo z nutką elegancji, ale tak czy siak, lubię jednak żeby było dziewczęco i kolorowo - i tutaj właśnie Zara mnie zawiodła
To prawda, mało dziewczęca ta kolekcja Trochę klasyki i dużo dziwolągów

Chciałam obalić tezę, że stradi i bershka mają lepszą jakość niż zara, ale jak przeczytałam jeszcze raz Wasze wypowiedzi to okazało się, że takie słowa nawet nie padły

Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że te wzorzyste ubrania pochodzą najczęściej z TRFu, a tak jakość jest gorsza niż w ZARA WOMAN.

Edytowane przez ciabol
Czas edycji: 2018-08-19 o 14:17
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 14:16   #2656
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Hehe, no nie Ja głównie chciałam ponarzekać na bluzeczki gnieciuchy
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 14:37   #2657
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Wszędzie jakość spada ;/ co do zasady te młodsze sklepy sieciowe mają być tańsze i mieć gorsza jakosc- dla nastolatek na jeden, max dwa sezony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 19:26   #2658
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Kupiłam w pullu jegginsy ecru za 20 zł w Zarze, bershce i stradku nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 12:37   #2659
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
Z Pulla mam super bikerkę beżową ze SP, niestety czerwonej nie udało mi się do tej pory upolować, nic więcej mi tam nie podeszło. Z Zary zostawiam 2 bluzki i sukienkę, a zrobiłam dużo zamówień... Zobaczymy jak ostatnie, będą jeszcze 2 czy 3 paczki do odbioru. Jeżeli chodzi o białe spodnie, to odebrałam ostatnio w Bershce takie:


Załącznik 7624386 Załącznik 7624391


Mam z tego modelu większość kolorów, fajnie leżą, są mięciutkie i wygodne
Bardzo fajne, takich nie miałam zapisanych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

W zarze lubię zwłaszcza sukienki, choć ciężko znaleźć takie o przyzwoitej długości właśnie do pracy, zwykle te, które mi odpowiadają fasonem, są za krótkie. Jeansy klasyczne też są ok, na koszulach trochę się przejechałam, po praniu kurczą się mimo że piorę w niskiej temperaturze i krótko.
Do pracy sprawdza się Stradivarius, ma dobre koszule i spodnie, bluzki, właśnie klasyczne proste, bez wzorów lub jakieś stonowane. Stradi wypada lepiej cenowo od zary jeśli weźmiemy pod uwagę ten sam przedział składu danego ciucha.
W bershce można upolować fajne jeansy na co dzień, dodatki, np. jakiś szalik, proste bluzy kupuję też tam sporo dla brata i bratanicy, czyli młodzieżówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-20, 13:11   #2660
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

czym impregnujecie swoje skorzane kurtki, jak o nie dbacie ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 16:53   #2661
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
czym impregnujecie swoje skorzane kurtki, jak o nie dbacie ?


Ja wcale i skóra z Pulla wystarcza mi przeciętnie na jakieś 3-4 lata


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 18:07   #2662
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
Ja wcale i skóra z Pulla wystarcza mi przeciętnie na jakieś 3-4 lata


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie moja z Pulla ma już chyba 4 lata? I dalej się trzyma. Nie pamiętam już kiedy ją kupowałam, ale na pewno dzięki wątkowi taka z paskiem na dole.

wrzucam tutaj link do płaszcza, aktualnie niedostępny:
https://www.stradivarius.com/pl/kobi...ml?colorId=210

odebrałam go już, ma ładny kolor, jakość niestety nie zarowa, ale całkiem okej. Raczej go zostawię

https://www.stradivarius.com/pl/kosz...ml?colorId=001

a tu link do koszulki

Soreczka, że tyle to trwało, ale bez komputera byłam.
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 22:18   #2663
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Dokładnie moja z Pulla ma już chyba 4 lata? I dalej się trzyma. Nie pamiętam już kiedy ją kupowałam, ale na pewno dzięki wątkowi taka z paskiem na dole.



wrzucam tutaj link do płaszcza, aktualnie niedostępny:

https://www.stradivarius.com/pl/kobi...ml?colorId=210



odebrałam go już, ma ładny kolor, jakość niestety nie zarowa, ale całkiem okej. Raczej go zostawię



https://www.stradivarius.com/pl/kosz...ml?colorId=001



a tu link do koszulki



Soreczka, że tyle to trwało, ale bez komputera byłam.


Też mam właśnie tą z paskiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 07:08   #2664
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Wy to kurtki na 3-4 lata, a ja 10 to jeansy noszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 07:12   #2665
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wy to kurtki na 3-4 lata, a ja 10 to jeansy noszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przynajmniej figurka ta sama
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 07:26   #2666
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
Przynajmniej figurka ta sama
Wolałbym zmienic na mniejszy rozmiar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 11:15   #2667
triflee
Zakorzenienie
 
Avatar triflee
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 629
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Wrzuciłam do klubu kilka linków do sportowych ciuchów
triflee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 21:02   #2668
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Dziewczyny 😘mam prośbę jakby którejś z Was wpadłby w oczy panterki 36 proszę kliknijcie mi Prosi Prosi Prosi moje przyszły uszkodzone i oddałam do sklepu 😭😭😭
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 8A030E4B-7BDD-4C38-839A-7E2C98C52A2D.jpeg (268,4 KB, 38 załadowań)
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 21:38   #2669
e750cf174d633ccfcd3c32ffebae321e4d6a5876_6095c69ad65ea
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 139
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez triflee Pokaż wiadomość
Wrzuciłam do klubu kilka linków do sportowych ciuchów
Moge tez prosic? Szukam na silownie czegos
e750cf174d633ccfcd3c32ffebae321e4d6a5876_6095c69ad65ea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 00:02   #2670
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Nowy wątek teraz męczymy, na ładną kolekcję w Pullu naiwnie liczymy - Pull&Bear

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
Tak, te czerwone skórzane. Widziałaś je może stacjonarne? ja w ogóle. I na stronie też nie widzę aby dokładali
Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
One są jeszcze z kolekcji jesień zima 2017/18 i wtedy je widziałam w sklepie. Czaiłam się na nie, ale nie weszły na wyprzedaż zimową, potem przeszły do SP, ale już tylko rozmiary 36 i 37. Często je przeglądałam i nigdy nie widziałam innego rozmiaru Ja noszę 36 na szczęście więc je kupiłam przy pierwszej obniżce. Moim zdaniem na żywo są bardzo fajne i ciągle się dziwię, czemu to 36 tak wisi smętnie i nikt ich nie kupuje Szczególnie w obecnej cenie.
Możliwe jednak, że gdy zwijali ze sklepów resztki zimowej kolekcji kilka sztuk w innym rozmiarze im się uchowało i czeka w rogu magazynu aż je wrzucą na stronę. Szczególnie pod koniec wyprzedaży pojawiają się dawno niewidziane rozmiary. Także nie zniechęcaj się i sprawdzaj
Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Wiecie cos na temat tych rzeczy?

te botki, jak na skorzane, mialy bardzo niska cene wyjsciowa (niecale 100 pln?). chyba o nie pytalam x miesiecy temu. niestety na zywo nie widzialam. jakis czas temu widzialam czerwone w r. 37.

Edytowane przez wspaniala
Czas edycji: 2018-08-23 o 08:53
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 18:12:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.