fanki RESERVED - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-05, 12:21   #3511
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 13:09   #3512
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jedyne co, to wymagają nie tylko metek, ale też folii, w którą była zapakowana bielizna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet nie będę tego otwierała więc będzie zapakowana całkowicie firmowo. Dzięki. Wiele mi to ułatwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 15:48   #3513
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: fanki RESERVED

Czy w RE będą spadać jeszcze ceny? Jeśli tak, to może wiecie kiedy?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 16:52   #3514
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jedyne co, to wymagają nie tylko metek, ale też folii, w którą była zapakowana bielizna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja bielizna nie była zapakowana w żadną folię. Wrzucili ją luzem do kartonu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 08:55   #3515
melody695
Rozeznanie
 
Avatar melody695
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: fanki RESERVED

Dziewczyny, poszukuję tej sukienki. Czy macie może link/ref? Poproszę na pw

melody695 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 09:42   #3516
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Czy w RE będą spadać jeszcze ceny? Jeśli tak, to może wiecie kiedy?
Też jestem ciekawa, wydaje mi się że w poprzednich latach pogłębienie wyprzedaży było już jakiś tydzień od rozpoczęcia.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 09:46   #3517
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: fanki RESERVED

Spadki cen są w każdą środę

Czy któraś z Was też ma problemy ze złożeniem zamówienia w godzinach wczesnoporannych? tak mniej więcej o 4-5? Od kilku dni nie udało mi się o tej porze nic kupić. Ciągle wyskakuje mi błąd
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 12:10   #3518
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Spadki cen są w każdą środę

Czy któraś z Was też ma problemy ze złożeniem zamówienia w godzinach wczesnoporannych? tak mniej więcej o 4-5? Od kilku dni nie udało mi się o tej porze nic kupić. Ciągle wyskakuje mi błąd


Ja tak ostatnio miałam w nocy, masakra... Miałam otwarte karty i dodawałam różne rzeczy do koszyka a on wariował - co chwilę pokazywał inną zawartość i kwoty, które czasem nawet nie zgadzały się z tym, co aktualnie rzekomo było w koszyku. Na miliard błędów na dwóch przeglądarkach udało mi się złożyć i opłacić jedno zamówienie, okazało się, że złożyłam jeszcze dwa nieopłacone - wyskakiwał błąd, a mimo to wskoczyły na listę zamówień. Anulowałam je. Łącznie czekam na 2 zamówienia, na razie kupiłam i zostawiam takie rzeczy:


XS681-99X-002.jpg XM386-80X-020.jpg XD513-MLC-031.jpg XO634-85X-001.jpg
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 14:18   #3519
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: fanki RESERVED

Często w nocy tak mam. Pododaję rzeczy do koszyka niby w górnym koszykowym rogu kwota się zwiększa, wchodzę w koszyk nie ma tych rzeczy wchodzę rano są
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2020-01-06 o 16:22
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 14:30   #3520
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: fanki RESERVED

Sporadycznie mi się też drobne błędy zdarzają, albo w H&M po najechaniu kursorem na koszyk w górnym rogu wyświetlają mi się rzeczy, których nawet nie oglądałam (często jakieś topy, skarpetki, albo dziecięce), kiedy po wejściu do koszyka wszystko jest normalnie Ale ta sytuacja z Reserved to było naprawdę szaleństwo, pierwszy raz mi się cos takiego zdarzyło
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 15:43   #3521
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: fanki RESERVED

martii90

Ja tak mam już trzecią noc z rzędu Mam w koszyku rzecz, którą chcę, pojawia się w nim w nocy dostępna, ale nie mogę zrealizować zamówienia Gdy próbuję coś innego zamówić na innym koncie, dzieje się dokładnie tak jak pisze Iwona. Przed siódmą muszę się zbierać do roboty, a gdy znowu mogę zajrzeć na stronę moje rzeczy są już wykupione
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 16:23   #3522
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
martii90

Ja tak mam już trzecią noc z rzędu Mam w koszyku rzecz, którą chcę, pojawia się w nim w nocy dostępna, ale nie mogę zrealizować zamówienia Gdy próbuję coś innego zamówić na innym koncie, dzieje się dokładnie tak jak pisze Iwona. Przed siódmą muszę się zbierać do roboty, a gdy znowu mogę zajrzeć na stronę moje rzeczy są już wykupione
Jak już masz w koszyku to teraz najłatwiej na nie zapolować z koszyka o ile dorzucą
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 18:00   #3523
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jak już masz w koszyku to teraz najłatwiej na nie zapolować z koszyka o ile dorzucą

Wiem właśnie, nawet założyłam specjalnie drugie konto żeby tam trzymać w koszyku największe chciejstwo ale co z tego, że mam je dostępne jak nie mogę zrealizować ani na trzech przeglądarkach ani na telefonie
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 18:38   #3524
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: fanki RESERVED

Narzekałyśmy na wątku zarowym na brudne, używane rzeczy w sklepach. Dzisiaj powąchałam bluzkę kupioną stacjonarnie na wyprzedaży w RE kilka dni temu (dopiero rozpakowałam zakupy). Na szyi to nawet ładny parfium, ale pod pachami już nie parfium
Z drugiej za to w praniu nie zeszła smuga od podkładu, a wybrudzone były wszystkie na wieszaku Na szczęście mam adnotację o plamie na paragonie, chociaż myślę jeszcze nad próbą z wybielaczem, bo bluzka biała. Jak zakupy w second handzie

Jutro (może) przyjdzie do mnie zamówienie z kilkoma letnimi ciuchami.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 18:48   #3525
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
martii90

Ja tak mam już trzecią noc z rzędu Mam w koszyku rzecz, którą chcę, pojawia się w nim w nocy dostępna, ale nie mogę zrealizować zamówienia Gdy próbuję coś innego zamówić na innym koncie, dzieje się dokładnie tak jak pisze Iwona. Przed siódmą muszę się zbierać do roboty, a gdy znowu mogę zajrzeć na stronę moje rzeczy są już wykupione
A dużo masz rzeczy upatrzonych? Mi jedynie przez tę akcję jedna bluzka uciekła. Kupiłam ją nawet jakiś czas temu stacjonarnie, ale uznałam, że jest za droga. W obecnej cenie bym chciała, więc będę sprawdzać, czy się pojawia.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 21:04   #3526
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
A dużo masz rzeczy upatrzonych? Mi jedynie przez tę akcję jedna bluzka uciekła. Kupiłam ją nawet jakiś czas temu stacjonarnie, ale uznałam, że jest za droga. W obecnej cenie bym chciała, więc będę sprawdzać, czy się pojawia.
Trencz, kurtkę, spodnie garniturowe (ale jeszcze za drogie), marynarkę i może spódnicę ale to wszystko z premium, których nie ma w sklepach (przynajmniej w moich,) także żadne pewniaki do zostawienia Na letnich wyprzedażach chyba już na dobre pożegnałam się z zarą (nie mam czasu na ciągłe odświeżanie ich apki) i przeniosłam do re, ale jeśli nic nie zrobią z tymi błędami to ich też zostawię Tylko nie wiem gdzie iść
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 21:21   #3527
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Trencz, kurtkę, spodnie garniturowe (ale jeszcze za drogie), marynarkę i może spódnicę ale to wszystko z premium, których nie ma w sklepach (przynajmniej w moich,) także żadne pewniaki do zostawienia Na letnich wyprzedażach chyba już na dobre pożegnałam się z zarą (nie mam czasu na ciągłe odświeżanie ich apki) i przeniosłam do re, ale jeśli nic nie zrobią z tymi błędami to ich też zostawię Tylko nie wiem gdzie iść
Ja ostatnio zaglądam do Promodu, Orsay'a i po dłuższym czasie ponownie do Mohito i ASOSa - jedno zamówienie tam poszło, ciekawa jestem, czy będę zadowolona No i standardowo trochę Reserved właśnie, Zara, H&M.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 22:00   #3528
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zaglądam do Promodu, Orsay'a i po dłuższym czasie ponownie do Mohito i ASOSa - jedno zamówienie tam poszło, ciekawa jestem, czy będę zadowolona No i standardowo trochę Reserved właśnie, Zara, H&M.
Orsay i Mohito kojarzy mi się z kiepską jakością. W Mohito czasami coś kupię, ale nie jestem z tego potem szczególnie zadowolona. Z H&M lubię tylko buty skórzane, reszta premium jakoś drogo wypada w porównaniu z zarą czy re Nigdy nic nie kupiłam na Asosie, jakaś zacofana jestem Promod mi się nawet dobrze kojarzy. W życiu miałam chyba tylko dwie rzeczy od nich, ale fajne były Nie wiesz czy i kiedy dorzucają towar online? Ja jeszcze kupuje w mango (głównie w outlecie) i MD, ale tam drogo a jakość też coraz gorsza
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 22:18   #3529
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Orsay i Mohito kojarzy mi się z kiepską jakością. W Mohito czasami coś kupię, ale nie jestem z tego potem szczególnie zadowolona. Z H&M lubię tylko buty skórzane, reszta premium jakoś drogo wypada w porównaniu z zarą czy re Nigdy nic nie kupiłam na Asosie, jakaś zacofana jestem Promod mi się nawet dobrze kojarzy. W życiu miałam chyba tylko dwie rzeczy od nich, ale fajne były Nie wiesz czy i kiedy dorzucają towar online? Ja jeszcze kupuje w mango (głównie w outlecie) i MD, ale tam drogo a jakość też coraz gorsza
Ja na razie nie przerzuciłam się na rzeczy z porządnym składem czy takie bardziej biurowe Dlatego te sklepy mi zazwyczaj odpowiadają. Do Promodu zaczęłam zaglądać, ale nigdy wcześniej też tam nic nie kupowałam, pierwsza moja rzecz od nich to marynarka z obecnej właśnie wyprzedaży. Przeglądam kilka zakładek, ale na nic szczególnie nie poluję, więc nie jestem pewna jak z dorzutkami, ale póki co nic raczej nie zauważyłam O Mango sobie wczoraj przypomniałam i przejrzałam wyprzedaż, podoba mi się jedna koszula i bluzka

Jeszcze wisi nade mną widmo wszystkich poprzednich wyprzedaży, na których kupowałam w Inditexie na potęgę rzeczy, których nie potrzebowałam, bo kusiła niska cena albo po prostu wpadałam w wir zakupów... W końcu wzięłam się powoli za wystawianie tego na Vinted
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 22:35   #3530
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
Ja na razie nie przerzuciłam się na rzeczy z porządnym składem czy takie bardziej biurowe Dlatego te sklepy mi zazwyczaj odpowiadają. Do Promodu zaczęłam zaglądać, ale nigdy wcześniej też tam nic nie kupowałam, pierwsza moja rzecz od nich to marynarka z obecnej właśnie wyprzedaży. Przeglądam kilka zakładek, ale na nic szczególnie nie poluję, więc nie jestem pewna jak z dorzutkami, ale póki co nic raczej nie zauważyłam O Mango sobie wczoraj przypomniałam i przejrzałam wyprzedaż, podoba mi się jedna koszula i bluzka

Jeszcze wisi nade mną widmo wszystkich poprzednich wyprzedaży, na których kupowałam w Inditexie na potęgę rzeczy, których nie potrzebowałam, bo kusiła niska cena albo po prostu wpadałam w wir zakupów... W końcu wzięłam się powoli za wystawianie tego na Vinted
Ja już od dawna jestem nudziarą w biurowym stroju Ale teraz jeszcze większą uwagę przywiązuję do składu. Akrylu już w ogóle nie kupuję, tak samo ekoskóry, poliester mocno ograniczam.

Mam tak samo z tymi inditexowymi "łupami" za grosze, jeszcze z czasów pullowych, ale już się nawet nie łudzę, że się tego pozbędę. Wystawiać a potem użerać się z kupującymi mi się nie chce. Do kontenerów szkoda mi wyrzucić, bo z tego tylko mały procent przeznaczany jest na cele charytatywne. Tak bezpośrednio też nie mam w tej chwili komu dać. Czekam, aż dzieciaki znajomych wejdą w wiek nastoletni, ale do tego czasu to pewnie mole zjedzą te ciuchy
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 04:26   #3531
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Ja już od dawna jestem nudziarą w biurowym stroju Ale teraz jeszcze większą uwagę przywiązuję do składu. Akrylu już w ogóle nie kupuję, tak samo ekoskóry, poliester mocno ograniczam.

Mam tak samo z tymi inditexowymi "łupami" za grosze, jeszcze z czasów pullowych, ale już się nawet nie łudzę, że się tego pozbędę. Wystawiać a potem użerać się z kupującymi mi się nie chce. Do kontenerów szkoda mi wyrzucić, bo z tego tylko mały procent przeznaczany jest na cele charytatywne. Tak bezpośrednio też nie mam w tej chwili komu dać. Czekam, aż dzieciaki znajomych wejdą w wiek nastoletni, ale do tego czasu to pewnie mole zjedzą te ciuchy
Jezeli po cenie zakupu to zawsze możesz wrzucić w watek pullowy moze akurat masz czyjas perelke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 18:15   #3532
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: fanki RESERVED

Dostałam zamówienie z ASOS i niewypał, chyba zwrócę całe, przeszła mi ochota na zamówienia

Myślałam, że dostanę paczki z Reserved dzisiaj, ale chyba jednak będą jutro
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 08:16   #3533
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: fanki RESERVED

Z moich ulubionych nic nie spadło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 11:12   #3534
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: fanki RESERVED

Przyszła spódnica tiulowa. Jest bardzo ładna, ale idzie do skrócenia, bo sięga mi prawie kostek.
https://www.reserved.com/media/catal...31-99X-002.jpg
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 11:18   #3535
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: fanki RESERVED

Ile masz wzrostu?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 11:30   #3536
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: fanki RESERVED

162cm
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 11:44   #3537
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: fanki RESERVED

morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 12:59   #3538
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Z moich ulubionych nic nie spadło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem kiedy jest kolejna obniżka cen, ale mam 0d Świąt ( w sensie 1 przecena) 7 rzeczy w koszyku i ceny te same....
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 13:07   #3539
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Nie wiem kiedy jest kolejna obniżka cen, ale mam 0d Świąt ( w sensie 1 przecena) 7 rzeczy w koszyku i ceny te same....
Ktoś pisał w wątku że w środę więc czekałam ale u mnie nie drgnelo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 13:29   #3540
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Ktoś pisał w wątku że w środę więc czekałam ale u mnie nie drgnelo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie z trzech rzeczy jedna spadła o 10zł.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-22 10:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.