mydło siarkowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-23, 06:14   #1
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka

mydło siarkowe


Witajcie [img]icons/icon40.gif[/img]
mam pytanie, moja kuzynka ma cerę mieszana zreszta tak jak ja, i niedawno zakupiła w aptece mydełko siarkowe (pachnie okropnie [img]icons/icon30.gif[/img] ) i bardzo jej pomaga, nie uzywa mleczka do demakijażu ani zelu do mycia. Czy mydło nie przesuszy jej skóry i czy mozna go codziennie uzywac do mycia twarzy?
pozdrawiam Ivka [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 16:11   #2
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: mydło siarkowe

Podciagamy temacik, moze ktos pomoze [img]icons/icon7.gif[/img]
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 21:10   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: mydło siarkowe

takie mydło może wysuszyć skórę, podrażnić, ma również niekorzystne, zasadowe pH
ja bym odradzała jego stosowanie. a jeśli juz używać, to nie za często, powiedzmy max. raz dziennie.

do mydła obowiązkowo należy stosować tonik bezalkoholowy- żeby przywrócić kwaśne pH (w zasadowym lepeije rozwijają sie bakterie "trądzikowe")

Edytowane przez Justy
Czas edycji: 2005-05-01 o 07:58
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-23, 21:40   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: mydło siarkowe

Jeśli mydło używane jest przez jakiś czas i cera dobrze wygląda (piszesz ,że Twojej kuzynce pomaga) to może je stosować (najlepiej tak jak poradziła Justy raz dziennie),nie każda cera tak dobrze toleruje tego typu kosmetyki,na pewno dobrze sprawdzają się mydła z siarką w przypadku tłustej skóry na plecach.Bardzo dobre mydełka (nie z siarką) ma Pollena Aroma w seri Ti i OTi (z olejkiem z drzewa herbacianego oraz OTi z olejkiem i otrębami.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 07:53   #5
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: mydło siarkowe

mydło siarkowe może rzeczywiście pomagac na trądzik i przy skórze tłustej czy to mieszanej, sama uzywam mydła Barwa siarkowego ale max co 2 a najlepiej co 3 dni, bo może wysuszać,a co do zapachu to można się przyzwyczaić
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 10:13   #6
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: mydło siarkowe

Mydelko jest bardzo fajne, ladnie wysusza cere, ale jak dla mnie az za bardzo :/ stosowalam je raz dziennie i jednak czulam ze mam papier a nei skore, ale mojemu bratu bardzo sluzylo do zapachu, oczywiscie mozna sie przyzwyczaic, to potwierdzam
Lubilam natomiast raz na jakis czas przemyc nim plecy, bo mialam kieyds troche syfkow i ladniej schodzily

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 08:54   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: mydło siarkowe

Mydło bardzo mnie zaskoczyło-bałam się wysuszenia i podrażnienia mojej kapryśnej cery,a tu taka miła niespodzianka Myję nim twarz 2 razy w tygodniu,zawsze rano( przez pierwsze 2 tygodnie używałam co drugi dzień).Po tygodniu stosowania zauważyłam wyraźną poprawę.Skóra mniej się przetłuszcza,pory są pięknie zwężone,krostki i grudki zniknęły.
Używam też do mycia pleców i dekoltu-wszelkie wypryski czy potówki nie mają z nim szans.Wygładza skórę i lekko wysusza,dlatego należy pamiętać o porządnym nawilżaniu.
Bardzo solidny i godny polecenia produkt.Niektórym zapach siarki może przeszkadzać,ale nie jest jakiś wyjątkowo dokuczliwy czy intensywny.


__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-02, 07:56   #8
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: mydło siarkowe

dzis wybieram sie po nie raz jeszcze, to już bedzie druga kostka
naprawde świetne, nawet nie myślałam że zwykłe mydło może zdziałać tak wiele, a szczerze mówiąc ja jego zapach czułam tylko może przez pierwsze 3 razy, teraz to już go nie czuje wogóle
a na plecy i dekolt idealnie się nadaje, wreszcie moge odsłonić się w lato
naprawdę polecam zwłaszcza że 3 zł to nie majątek, dzięki Aguś że go polecałaś bo inaczej sama bym go nie odkryła
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 15:14   #9
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: mydło siarkowe

aa ja mam pytanie male co do tego mydla..
dzisiaj sobie wlasnie kupilam ..teraz tylko nie wiem.. bo uzywam tez Differinu na noc.. w sumie to konczy mi sie ale czy moge np. spokojnie z rana twarz przemywac tym mydlem? nie bedzie zadnych wiekszych podraznen czy czegos..?
LnK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 16:52   #10
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: mydło siarkowe

A ja się zastanawiam czy wszystkie mydła mają ph zasadowe. Bo na opakowaniu od mydła siarkowego Barwy pisze wyraźnie, że ph jest neutralne dla skóry
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 18:15   #11
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: mydło siarkowe

ja też swego czasu postanowiłam spróbować mydełka siarkowego... no i jak stan cery sie poprawił to odstawiłam żeby nie przesuszać ale patrze że znów nie wiem co sie z nią dzieje więc znów zaczne używaż mydełka ogólnie dobre jest te mydełko ładnie wysusza krostki fakt faktem że nie pachnie za ładnie ale można sie przyzwyczaić z resztą co my nie zrobimy żeby być ładne nie?:P
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-28, 18:25   #12
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: mydło siarkowe

A ja uwazam ze to mydło jest okropne Początkowo byłam nim zachwycona, nawet jego zapach nie był mi straszny, buźka jak z obrazka, krostki wygojone, było ich mniej, sebum zmniejszyło sie tak okropelnie wydzielać. Cud, miód i oreszki. A potem, oooooo matko! Wysyp krost jak nigdy przedtem. nigdy, przenigdy, nawet w okresie dojrzewania nie miałam takiego trądziku, aż tu nagle takie cos, cała twarz spowita krostami, których wczesniej moje oczy na mej twarzy nie widziały. Mydło odstawiłam jakies 3 tygodnie temu i do dziś moja twarz wyglada jak masakra, krost nie pozbyłam sie do dnia dzisiejszego. Grrrrrrrrrrrr
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 18:37   #13
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: mydło siarkowe

ja uzywam codziennie 2 razy dziennie i na pewno u mnie nie spowodowało wysuszenia, zastapiłam tym mydełkiem żel do mycia bużki, efekty są ale cery mi nie wyleczyło...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 18:42   #14
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: mydło siarkowe

łee..natasza nie strasz ..
ja wiekszosc masci do 10 zł wyprobowalam kazda dzialala do czasu zreszta jak znalazlam swoje foty sprzed 2 lat to mialam ladne czolo nie to co teraz.. nie wiem co sie stalo ze wszystko mi sie na czolo przenioslo.. czasem tylko cos kolo noska wyskoczy ale rzadko.. no nic Differin niby poprawil lekko sytuacje ale konczy sie nie mam narazie kasy na nowa tubke ..to chcem sprobowac z tym mydlem moze bedzie dobrze.... (mam nadzieje:P) ..

natasza po jakim czasie Cie tak wysypalo? i skad wieszz ze napewno to od tego mydelka?


...a odpowiedzi na pytanie zadane i tak nie dostalam ehh :P
LnK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:02   #15
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: mydło siarkowe

Cytat:
Napisane przez LnK
jak znalazlam swoje foty sprzed 2 lat to mialam ladne czolo nie to co teraz.. nie wiem co sie stalo ze wszystko mi sie na czolo przenioslo.. czasem tylko cos kolo noska wyskoczy ale rzadko..

:P
Zastanawiam sie czy nie zapuscilas grzywki, bo od niej wlasnie tez sie robia syfki na czole
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 12:01   #16
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: mydło siarkowe

Ja uzywam tego mydla juz od poltora roku, a mam cere mieszana.
Po uzyciu nie mam zadnego uczucia sciagniecia skory a wrecz przeciwnie - skora jest odswiezona.
Oczywiscie od razu nakladam krem nawilzajacy
PS. Mydelko 2 razy dziennie rano i wieczorem, chyba ze jest upal to takze w ciagu dnia
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 15:23   #17
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: mydło siarkowe

Cytat:
Napisane przez gusia2120
Zastanawiam sie czy nie zapuscilas grzywki, bo od niej wlasnie tez sie robia syfki na czole

nie nie mam grzywki.. mialam zamiar sobie zrobic..
no ale zrezygnowalam narazie ;>

a cere tez mam mieszana
dzisiaj juz drugi raz uzylam mydelka.. jak narazie jest ok zadnych podraznien ani nic ..oby tak dalej.. .
LnK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 16:01   #18
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: mydło siarkowe

LnK, już odpowiadam . Mydło stosowałam ok. 1 m-ca, a moje podejrzenia, że to akurat po tym mydełku dostałam wysypu krost wzięły sie stąd, że żadnych innych kosmetyków do pielęgnacji twarzy nie zmieniłam, tylko żel do mycia buźki zastąpiłam tym oto mydłem.

Poza tym był juz kiedyś wątek na temat tego mydła. Jedna z wizażanek pytała o to czy w przypadku innych dziewczyn tez po pewnym okresie czasu stosowania mydła nastąpił wysyp krost, bo u niej tak. Poszukaj w archiwum. I w recenzjach też chyba jest cos na ten temat.

pzdr
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 21:09   #19
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: mydło siarkowe

Hmm też mam takie mydło, skóra po nim robi się ściągnięta... Ale czy ono jest dobre dla cery tłustej z zaskórnikami i tendencją do zamykania porów? Pixie jak na ciebia działało, używałas??
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-29, 21:45   #20
gena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: mydło siarkowe

ja tez uzywam rego mydelka jak na razie ok [plecam
gena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 22:02   #21
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: mydło siarkowe

Też kupiłam sobie to mydełko, też Barwy, ale ja tego zapachu nic a nic nie czuję Samo mydełko nie jest złe, ciut wysusza i ściąga skórę, ale uzywam go co drugi dzień a potem używam toniku i starannie wsmarowuję w twarz mój ukochany kremik z herbatą. I faktycznie mam mniej krostek a żebym przestała jeszcze zajadać się słodyczami to bym miala cerę wprost olsniewającą
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 13:55   #22
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: mydło siarkowe

Cytat:
Napisane przez natasza2
LnK, już odpowiadam . Mydło stosowałam ok. 1 m-ca, a moje podejrzenia, że to akurat po tym mydełku dostałam wysypu krost wzięły sie stąd, że żadnych innych kosmetyków do pielęgnacji twarzy nie zmieniłam, tylko żel do mycia buźki zastąpiłam tym oto mydłem.
hmm.. ja jednak zaryzykuje :p najwyzej ...
bo jak narazie jest zbyt cacy na czole prawie juz nic nie mam.. stan skory o wiele mi sie poprawil
a mydelko stosuje na przemian z żelem do mycia twarzy Nivea Visage Young.. pamietam ze kiedys dobrze mi sluzyl.. tylko nie pamietam dlaczego zrezygnowalam z tej serii.. no ale nie wazne

dziekuje za odp. : ) pozdrawiam..
LnK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 14:31   #23
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: mydło siarkowe

Cytat:
Napisane przez natasza2
A ja uwazam ze to mydło jest okropne Początkowo byłam nim zachwycona, nawet jego zapach nie był mi straszny, buźka jak z obrazka, krostki wygojone, było ich mniej, sebum zmniejszyło sie tak okropelnie wydzielać. Cud, miód i oreszki. A potem, oooooo matko! Wysyp krost jak nigdy przedtem. nigdy, przenigdy, nawet w okresie dojrzewania nie miałam takiego trądziku, aż tu nagle takie cos, cała twarz spowita krostami, których wczesniej moje oczy na mej twarzy nie widziały. Mydło odstawiłam jakies 3 tygodnie temu i do dziś moja twarz wyglada jak masakra, krost nie pozbyłam sie do dnia dzisiejszego. Grrrrrrrrrrrr

Mnie wcale taka reakcja skóry nie dziwi. Z ciekawości i ja spróbowałam mydełka. Niestety, to klasyczne mydlo, czyli mocno wysuszające i dla mnie jeszcze drażniące. Na początku skóra wygląda lepiej, bo mydło wysusza, ale potem cera broni się przed odtłuszczeniem i produkuje jeszcze więcej sebum, pojawia się więcej wyprysków - przykład modelowy. NIe mam zamiaru wiecej eksperymentować na zywym organiźmie, jesli ktoś chce może stosować mydełko do mycia pleców czy dekoltu ale przy twarzy zaleca pewną ostrożność. Najlepiej myć mydłem buzię raz dziennie i zakwasić potem skórę (tonikiem albo chociaż wodą z octem).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 19:45   #24
malanita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 29
Exclamation mydło siarkowe-zastosowanie!!!!!!

oki mam te mydełko i co mam sie nim umyc a pózniej posmarować kremikiem czy zostawic na twarzy pare minut??ratujcie szybciutko
malanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 19:52   #25
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: mydło siarkowe-zastosowanie!!!!!!

to samo napisalas na pamietnikach.pl
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 20:42   #26
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: mydło siarkowe-zastosowanie!!!!!!

Cytat:
Napisane przez malanita
oki mam te mydełko i co mam sie nim umyc a pózniej posmarować kremikiem czy zostawic na twarzy pare minut??ratujcie szybciutko
Uzywaj jak kazde inne mydlo Tylko potem warto zastosowac jakis nawilzajacy krem, bo skora moze byc bardzo "sciagnieta"
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 21:22   #27
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: mydło siarkowe-zastosowanie!!!!!!

Myjesz normalnie, dobrze spłukujesz i oczywiście KREM.I raczej nie zostawiaj namydlonej buzi na pare minut, bo to Ci moze nieźle skóre wysuszyć.Ja to mydełko używam codziennie wieczorem i jest ok POLECAM
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 09:58   #28
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Dot.: mydło siarkowe-zastosowanie!!!!!!

Ja tez uzywalam tego mydelka
Jak mialam krostki na czole i mylam tylko to miejsce.
Mydlilam czolo, a nastepnie splukiwalam obficie ciepla woda, nie uzywalam juz zadnego kremu i dzieki temu krostki sie przesuszyly
Teraz juz odstawilam to mydelko i myje czolo zelem, a potem jeszcze przecieram tonikiem antybakteryjnym.
Z dnia na dzien przyszczyki znikaja

Pozdrawiam
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 10:51   #29
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: mydło siarkowe-zastosowanie!!!!!!

po takim mydle zawsze trzeba jeszczezastosowac jakis łagodzący tonik bez alkoholu, który przywróci skórze pH i sprawi, ze nie bedzie taka wysuszona. potem dopiero krem
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 11:41   #30
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: mydło siarkowe-zastosowanie!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Hanka20
po takim mydle zawsze trzeba jeszczezastosowac jakis łagodzący tonik bez alkoholu, który przywróci skórze pH i sprawi, ze nie bedzie taka wysuszona. potem dopiero krem
Nic dodać nic ująć Jeżeli nie będziecie tak postępować to bardziej sobie zaszkodzicie i będziecie miały więcej wyprysków niż przed stosowaniem mydełka,a potem będziecie marudzić,że to na was nie działało,a wręcz odwrotnie-zaszkodziło
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-23 01:03:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.