Pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas, Hebe itp.) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-28, 19:36   #31
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Sephora

Tak rzeczywiscie jest.Musza przywitac kazdego wchodzacego.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 21:17   #32
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: Sephora

własnie mi sie przypomnialo jak pani w sephorze przy moim 150 zl zakupie zaproponowała mi GRATIS probke perfumu, męskiego... ale co z tego, ze jestem kobieta...dziwne nie?
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 22:08   #33
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez estee7
własnie mi sie przypomnialo jak pani w sephorze przy moim 150 zl zakupie zaproponowała mi GRATIS probke perfumu, męskiego... ale co z tego, ze jestem kobieta...dziwne nie?
nio dziwne moze stwierdzila ze ci sie przydadza dla TŻa albo ojca

ja sobie Sephore bardzo chwale pod wzgledem gratisow. sporo ich bylo: masa probek (raz nawet mini zestaw kosmetykow angel innocent), kosmetyczka Diora, recznik Armaniego, torba podrozna Tommy Hilfiger, mata na plaze juz nie pamietam jakiej firmy itp.
nio i przysylaja czesto kupony rabatowe.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 22:20   #34
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: Sephora

Bo ty albo robisz zakupy na ogromne sumy...aaaaalbo masz lepszą Sephore niz ja w mojej okolicy
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 22:35   #35
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez lain
nio dziwne moze stwierdzila ze ci sie przydadza dla TŻa albo ojca

ja sobie Sephore bardzo chwale pod wzgledem gratisow. sporo ich bylo: masa probek (raz nawet mini zestaw kosmetykow angel innocent), kosmetyczka Diora, recznik Armaniego, torba podrozna Tommy Hilfiger, mata na plaze juz nie pamietam jakiej firmy itp.
nio i przysylaja czesto kupony rabatowe.
W której konkretnie Sephorze tak jest?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 23:04   #36
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Sephora

ja tez mam przyjemne doświadczenia z sephorą jak kupowałam po raz pierwszy perfumy,to gratis dostałam próbki dwie damskie,jedną męską(był ze mną TZ ),próbkę podkładu i jako super-gratis(do Choparda )balsam Hugo Boss intense,bo czekałam chwilę na wydanie pieniedzy
ostatnio zrobiłam małe zakupy za 25 złotych(puderek sephory)i znów dostałam masę gratisów:czekoladkę Lindta,kremik 5ml YSl(znó za problem z wydaniem kasy ),próbkę damskę i próbkę podkładziku) do tego zawsze dostaję próbkę podkładu jak poproszę,to raczej Panie w GC nigdy ich nie chcą dawać
ps ja raczej raz na jakiś czas robie zakupy w sephorze,nie jestem jakąś stałą klientką,ale bardzo sobie chwalę sephore
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 23:14   #37
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Sephora

Wiecie,to tak naprawde zalezy tylko od pani ktora akurat nas obsluguje.Jeda pozaluje probek inna da ile tylko mozna.Ja pomimo tego ze nie moglam,baardzo chetnie dawalam te probki.Nikomu nie zalowalam i robilam je ogromne.Wiem natomiast ze moje kolezanki mowily np nie ma,albo dawaly cokolwiek.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 08:57   #38
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
W której konkretnie Sephorze tak jest?
w roznych krakowskich (bo moja rodzinka zaopatruje sie tam gdzie im akurat blizej) - tylko te gratisy moga byc zwiazane z faktem ze moja mama jest w klubie sephory (jako stala klientka), ale to chyba kazdy moze sie zapisac.
teraz beda chyba zamawiac karte kredytowa sephory, wiec moze gratisow bedzie jeszcze wiecej
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 10:19   #39
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Sephora

Nie będzie. Ja mam tę karte od trzech lat i dostaję (czasami!) próbki perfum albo podkładów. Raz tylko dostałam próbki kremów Lancome w takich małych białych pojemniczkach
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 10:28   #40
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez kamaO
Nie będzie. Ja mam tę karte od trzech lat i dostaję (czasami!) próbki perfum albo podkładów. Raz tylko dostałam próbki kremów Lancome w takich małych białych pojemniczkach
nio ale skoro bez niej dostajemy tyle gratisow, to moze bedzie wiecej jako jeszcze 'stalszy' klient hehe widocznie w niektorych sephorach skapia, w innych wrecz przeciwnie. a moze poporstu jedne sklepy dostaja wiecej gadżetow, inne mniej.

zauwazylam tez ze te wieksze gratisy daja glownie do perfum. i tak np. do j'adore diora byla kosmetyczka, do aqua di gio armaniego recznik itp do mniejszych zakupow jednak tez zawsze cos jest gratis - probki perfum, kremow, balsamow, podkladow - drobnostki, ale sa.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 16:09   #41
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Sephora

W moim Rzeszowie najpierw otworzono douglasa. To była jedna z pierwszych perfumerii (takich z prawdziwego zdarzenia)w moim miescie a z tego tytułu konsultantki tam sprzedające (mam takie wrażenie) odrobinke zadzierały nosa. Niby były miłe ale jakoś tak przeganiały człowieka od spokojnego testowania, dziwnie obserwowały a gdy zapytałam o próbke rzekły: ..... proszę pani... niestety...moze Pani wynieśc na papierku (czy jak tam się to profesjonalnie nazywa) i tu głupi lekki usmieszek. Niestety takie zachowania im pozostały. Fakt, może nie wydaję tam co miesiac średniej krajowej, ale spory grosz sie tam juz zostawiło! Kilka miesiecy temu otworzono sephorę. hmmmm wydaje mi się że jest tam zupełnie inny klimat, ajkoś tak przyjaźniej. Moze to polityka firmy a moze po prostu osoby tam pracujace mają świadomośc ze po prostu pracują w jednej z wielu perfumerii i że każdy klient sie liczy i ten , który zostawia 1000 zł i ten , który zostawi 70. Tydzień temu np. po prostu poprosiłam o próbeczkę i co? I prosze Państwa konsultantka z uśmiechem na ustach powiedziała: alez oczywiście, sekundkę, zaraz podaje, a o jakie zapachy Pani chodzi? Z pewnościa gdy będę miała zamiar wydać :kilka" złotych na perfumy czy tez kosmetyki zrobię to w sephorze. Douglasa(przynajmniej naszego) postaram sie omijać.
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 16:14   #42
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez warszawianka
Kazdy wchodzacy traktowany jest jak zlodziej.Juz nie powiem o mlodych dziewczynach.
i właśnie to mi się tam tak strasznie nie podoba. może i nie jestem już małą dziewczynką, ale nienawidzę tego wzroku śledzącego każdy mój ruch
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 16:19   #43
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: Sephora

ja na Bydgoską sephorę nie marzekam, Panie są miłe, ale raczej niezbyt chętne do dawania próbek, nawet przy zakupach - tylo jakieś małe próbeczki wrzucą
Natomiast Paryskie perfumerie... to dopiero zabawa
Myślę, że u nas to może za 10 lat tak będzie, albo i nie
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 16:22   #44
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez Paris Paris
ja na Bydgoską sephorę nie marzekam, Panie są miłe, ale raczej niezbyt chętne do dawania próbek, nawet przy zakupach - tylo jakieś małe próbeczki wrzucą
Natomiast Paryskie perfumerie... to dopiero zabawa
Myślę, że u nas to może za 10 lat tak będzie, albo i nie
to znaczy? Jak wygladaja zakupy w paryżu? Inaczej traktuje sie klienta? Na czym te róznice polegaja?
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 16:24   #45
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez Paris Paris
ja na Bydgoską sephorę nie marzekam, Panie są miłe, ale raczej niezbyt chętne do dawania próbek, nawet przy zakupach - tylo jakieś małe próbeczki wrzucą
Natomiast Paryskie perfumerie... to dopiero zabawa
Myślę, że u nas to może za 10 lat tak będzie, albo i nie
zgadzam się. sephory we Francji to zupełnie inna bajka.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 16:32   #46
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez mulier
to znaczy? Jak wygladaja zakupy w paryżu? Inaczej traktuje sie klienta? Na czym te róznice polegaja?
Po pierwsze Panie i Panowie są dużo bardziej sympatyczni!!!
po drugie potrafią świetnie doradzić!!
Po trzecie - prezenty do zakupów są świetne, po kilka próbek zapachów męskich , damskich i jeszcze jakieś krtemy czy fluidy!!
No i ceny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Perfumy można kupic za połowę tego, co w Polsce!!!!!!!!!!!
zresztą inne kosmetyki też są tańsze, może nie o połowę , ale jakieś 20 - 30%
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 16:39   #47
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez Paris Paris
Po pierwsze Panie i Panowie są dużo bardziej sympatyczni!!!
po drugie potrafią świetnie doradzić!!
Po trzecie - prezenty do zakupów są świetne, po kilka próbek zapachów męskich , damskich i jeszcze jakieś krtemy czy fluidy!!
No i ceny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Perfumy można kupic za połowę tego, co w Polsce!!!!!!!!!!!
zresztą inne kosmetyki też są tańsze, może nie o połowę , ale jakieś 20 - 30%
dokładnie. nie wiem na czym to polega, ale w Polsce wszyscy są jacyś tacy nachalni, a tam naprawdę sprawiają wrażenie jakby chcieli pomóc. no i nawet jeśli kupujesz coś za kilka euro są mili i sympatyczni
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 17:02   #48
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Sephora

Aż trudno w to uwierzyć, że perfumy są tam o połowę tańsze! I w każdej perfumerii tak jest czy tylko w tych wybranych, które maja jakies super promocje? A co konkretnie udało Wam sie upolowac i za ile? (no niech mi ślinka pocieknie )
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 18:37   #49
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Sephora

Nienawidzę robić zakupów w Polskich Sephorach i innych takich.Głównie zaopatruję się w kosmetyki za oceanem i co mi najbardziej się tam podoba...? Mozna kazdą rzecz oddać bez tłumaczenia ,dlaczego.Tak więc kupowałam podkłady,cienie i to co mi po pierwszym maźnięciu nie odpowiadało ,oddawałam, a pani w sklepie mnie jeszcze przepraszała ,ze mi to nie odpowiada.Po prostu miód!!!
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 19:45   #50
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: Sephora

ostatnio jak byłam w Paris - kupiłam 100ml Soni Rykiel za 52 euro, coco mademoissele 100 ml za 98 euro, fluid biotherm za 26 e, calvin klain obsession męski za ok 40 nie pamietam
i jeszcze kilka innych droboiazgów
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 21:14   #51
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez emememsik
zgadzam się. sephory we Francji to zupełnie inna bajka.
tiaaa wszystko lepiej, tylko nikt nie zna angielskiego! musieli mi jakiegos czarnoskorego sprowadzac z zaplecza, bo jako jedyny umial po angielsku
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 22:24   #52
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Sephora

a nie wiecie jak można się tam zatrudnić? Czy tylko przez wysłanie aplikacji i rozwiązanie testu, który jest na ich stronie? Czy można też osobiście? trzeba mieć jakieś doświadczenie, albo wykształcenie kosmetyczne?

a jeśli chodzi o douglasa to jest to chyba najgorsza perfumieria w jakiej byłam! Nie dość, że ciągle Cię obserwują, to jak ostatnio szukałam prezentu dla taty to chyba z 15 min chodziłam przed tymi pułkami i czekałam aż któraś łaskawie mi pomoże!

Sephora to jednak najlepsza firma, też zawsze dostaje fajne próbki, rózne podłkady, kremy, ostatnio nawet 3 zapachy CHANEL
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 22:34   #53
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Sephora

Tutaj dziewczyny opisują różne doświadczenia, ale to chyba znajomy link...

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...256094&v=2&s=0
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 02:26   #54
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Sephora

Z tym co napisalam warszawianka to sie zgodze . Kiedy wchodze (czesto) do Sephory to widze jakis wzrok, jakbym miala pakowac zaraz wszystko do kieszeni . Naprawde takie cos zniechęca, ale cóz...Czasami mialabym ochote powiedziec "przepraszam czy ja wyglądam na zlodzieja, bo pani tak patrzy mi pod ręce" . Ja rozumiem, ze musza sie spojrzec, bo nie wiedza kto kim jest, ale czasami to przesada...i to bardzo! Warszawianka wspomniala o mlodych dziewczynach...Ja mam 20 lat wlasnie. Co do próbek to roznie...Jak robilam wieksze zakupy (ok 120-200 zl) to dolaczali jakies kremiki male, tusze...A tak to glownie np probke kremu czy podkladu w saszetce (dziwne bo nie spojrzy kobieta, ze jestem mloda, tylko da mi krem przeciwzmarszczkowy ), lub jakis zapach. Jednak mimo wszystko kupuje tam raz na jakis czas, bo niektore produkty maja tylko sieci Sephora (serie Sephora ), lub poprostu nie chce jezdzic gzies indziej i szukac. Raz bylam w Douglasie, tam to juz wogole klient ma na czole chyba napisane ZLODZIEJ
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 10:07   #55
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez lain
tiaaa wszystko lepiej, tylko nikt nie zna angielskiego! musieli mi jakiegos czarnoskorego sprowadzac z zaplecza, bo jako jedyny umial po angielsku
eeee, nie prawda!!!
wszyscy mówią po angielsku!!
bynajmniej w Paryżu

a zresztą... przecież to sama przyjemność kupować we Francji po francusku...
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 18:46   #56
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez Paris Paris
a zresztą... przecież to sama przyjemność kupować we Francji po francusku...
zgadzam się. uwielbiam ten język!!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 18:57   #57
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez Paris Paris
eeee, nie prawda!!!
wszyscy mówią po angielsku!!
bynajmniej w Paryżu

a zresztą... przecież to sama przyjemność kupować we Francji po francusku...
nie kupowalam w Paryżu. a we Francji z moich wlasnych obserwacji bardzo ciezko znalezc osobe mowiaca po angielsku (przynajmniej w takim stopniu zeby zrozumiec, bo wiadomo jak francuzi mowia po angielsku... )

co do kupowania po francusku. uczylam sie wczesniej tylko rok i wolalam nie wdawac sie w dyskusje o to czy chcemy gore gratisow i ktore (wstyd byloby mi kaleczyc, albo nie daj boze zrozumialabym cos innego niz mieli na mysli - pewniej czuje sie w angielskim )
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 19:07   #58
Lol(a)
Raczkowanie
 
Avatar Lol(a)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 156
GG do Lol(a)
Dot.: Sephora

JA TEŻ nienawidze kiedy mi w perfumeriach patrzą na ręce! a szczególnie ci ochroniaże w seporze!
Lol(a) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 20:05   #59
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Sephora

Na temat Sephory i Douglasa.
Nie wiem jak jest w Polsce, ale we Francji jest miedzy nimi ogroooomna roznica. Taka bowiem, ze w Sephorze, sprzedawczynie sa SPRZEDAWCZYNIAMI, to znaczy skonczyly szkole commerciale, interesuja sie tam kosmetykami, i staraja ci sie cos wcisnac. W Douglasie wszystkie sprzedajace maja wyksztalcenie KOSMETYCZNE, to znaczy wieksze pojecie o skorze i jej potrzebach niz potencjalna klientka i staraja ci sie dobrac naprawde cos dla Ciebie.
Ostatnio umowilam sie na makijaz do Sephory, przyszlam i powiedzialam pani ze szukam jekigos nowego podkladu, ta wziela Lancome i zaprosila mnie do lustra (nie dajac mi nawte dokonczyc!) Pytam dlaczego wybrala akurat ten podklad, ona na to ze jest dla mnie najlepszy (do tego co potrzbuje tzn sucha skora, naczynka, dobrze kryjacy, filtry itp). Podklad wcale mi sie nie podobal, a widzialam ze ona strasznie chce zebym go kupila (to jakas nowosc). Po skonczeniu makijazu zapytala co sadze. Powiedzialam ze ten podklad wcale niewiele rozni sie od podkladu Maybeline za 6euro, ze zalamuje sie w miejscach zmarszek mimicznych i widac mi pory. A to, ze przykryl naczynka to chyba ten korektor a nie podklad. Byla straszie wsciekla. Zapytalam czy moze mi dac probke jakiegos podkladu, powiedzila ze tylko w ramach zakupu. Wyszlam nie kupilam, ona byla cholernie wkurzona.
Zaraz zaszlam do Douglasa i wzielam rendez-vous na makijaz. Pani kosmetyczka najpierw dokladnie WYSLUCHALA mnie co mam do powiedzenia i czego szukam, potem razem przechadzalysmy sie po rejonach i szukalysmy czegos odpowiedniego, pytala mnie na przyklad co juz uzywalam i tak dalej. Wybralysmy Kanebo (recenzja w KWC), poswiecila mi 1,5 godz swojego czasu udzielajac odpowiedzi na wszystkie moje pytania i dajac wzkazowki kosmetyczne nawet na temat solarium. Czulam ze ma do czynienia z profesjonalista. Po skonczeniu podziekowala i ulotnila sie; nawet nie probowala mi go wcisnac! zapisala na kartce numer odcienia i powiedziala zebym wpadala jak tylko mam problem.
Nigdy wiecej sefory!!! Poza tym tam im sie placi od sprzedazy dlatgeo zawsze beda staraly sie cos wcisnac na sile, a w Douglasie zarabiaja wystarczajaco zeby sie nie ponizac, a naprawde dobierac to, czego potrzebujesz.
jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 20:59   #60
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez jowisia
Nigdy wiecej sefory!!! Poza tym tam im sie placi od sprzedazy dlatgeo zawsze beda staraly sie cos wcisnac na sile, a w Douglasie zarabiaja wystarczajaco zeby sie nie ponizac, a naprawde dobierac to, czego potrzebujesz.
ale to zalezy tez po co idziesz do sklepu. ja na przyklad nienawidze wszelkiej ingerencji sprzedawcy w moje zakupy - lubie sobie sama wybrac nie pytajac nikogo o zdanie, a oferty pomocy zbywam krotkim 'dziekuje'
ale moze tez dlatego, ze podkladow raczej nie kupuje, bo na ogol nie potrzebuje, podobnie pudrow, a kolorowke lubie sama wybierac. w sephorze kupuje glownie perfumy i o rade w tej kwestii nigdy nikogo nie pytam
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-18 01:14:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.