Pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas, Hebe itp.) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-29, 19:23   #151
MorrigaN
Raczkowanie
 
Avatar MorrigaN
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 159
GG do MorrigaN
Dot.: praca w sephorze- czy któraś z was tam pracowała?

Możesz na stronie Sephory wypełnić taki formularz i załączyć CV ze zdjęciem i list motywacyjny, ja tak zrobiłam jakieś 3 miesiące temu i od miesiąca już pracuje zadowolona jestem bardzo
__________________
Cacko, za którym żądza chciwie goni,
Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
MorrigaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 19:40   #152
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: praca w sephorze- czy któraś z was tam pracowała?

MorrigaN, jak się cieszę, że się odezwałaś! Bo ja jestem w kropce - zamierzam w weekendy studiować, pracować na pół etatu najlepiej i chciałabym zapytać Cię, jak to się u Ciebie odbyło. Wysłałaś im ze strony głównej CV, list, zdjęcie, deklaracje w jakim rejonie chciałabyć pracować? Po jakim czasie się odezwali? No i jak w pracy? Czy od razu trzeba sprzedawać, bo ja się w ogóle na kasie fiskalnej nie znam i trochę się tego obawiam, czy są jakieś szkolenia, itd.. A pracować bym tam bardzo chciała, bo lubię kosmetyki.
Jeśli byłabyś tak uprzejma, to ja bym Cię prosiła o wszelkie informacje z tym związane. Będę bardzo wdzięczna, bo pracować muszę, a kompletnie nie wiem co i jak
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 19:53   #153
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: praca w sephorze- czy któraś z was tam pracowała?

Połączyłam wątki o pracy w Sephorze - więcej informacji w jednym miejscu.

Podrzucam też link do wątku o pracy w perfumeriach Douglas i (właśnie) Sephora - gdzie dziewczyny wymieniały się doświadczeniami z pracy w obu tych sklepach

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=159108

__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 20:01   #154
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Praca w Sephorze

Rambo,dzięki.
MorrigaN, jeśli jeszcze tutaj wejdziesz, to proszę Cię, napisz jak to jest, czy od razu można iść na konsultantke, bo ja jestem humanistką i od kasy i pieniędzy wolałabym trzymać sie z daleka, za to chętnie poszłabym na szkolenia i doradzała klientom.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 20:14   #155
MorrigaN
Raczkowanie
 
Avatar MorrigaN
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 159
GG do MorrigaN
Dot.: Praca w Sephorze

Na początku uczysz się wszystkiego od kosmetyków zaczynając, poprzez obsługę klientów, ustawień na półkach, a na obsłudze kasy kończąc kasa jest banalna w obsłudze i nie ma z nią wększych problemow nie masz się czego bać napewno dasz radę. Szkolenia oczywiście są Jeśli chodzi o pogodzenie nauki z pracą to w "mojej" Sephorze nie mam z tym problemów (tzn nie miałam bo właśnie szkołę skończyłam). Mam nadzięję że uda Ci się zdobyć tą parce i że będziesz z niej zadowolona Powodzenia
__________________
Cacko, za którym żądza chciwie goni,
Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
MorrigaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 20:23   #156
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Praca w Sephorze

Dziękuję za odpowiedź a czy mogłabym jeszcze zapytać czy Ty także dostałaś tę pracę poprzez ich stronę internetową?
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 16:22   #157
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Praca w Sephorze

podbijam poniewaz mnie to rowniez interesuje
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-02, 09:51   #158
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Praca w Sephorze

up
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 02:33   #159
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Praca w Sephorze

:[
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 14:26   #160
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Doświadczenia w pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas i in.) - warto?

Witajcie, dziewczyny!
Nie znalazłam podobnego wątku (jest jedynie odnośnie Sephory, ale dość szczątkowy), a noszę się z zamiarem podjęcia pracy w drogerii.
Myślę, że byłoby to bardzo pomocne dla wielu osób w podobnej do mojej sytuacji, gdyby wizażanki mające już jakieś doświadczenie z tego typu zajęciem podzieliły tutaj swoimi doświadczeniami.
A zatem, czy warto podjąć pracę w perfumeriach typu Sephora, Douglas, Natura?
Na co trzeba zwracać uwagę, jak zdobyć taką pracę, jakie są zarobki?
Dziewczyny, piszcie!
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 16:19   #161
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Doświadczenia w pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas i in.) - w

Ja wprawdzie nie pracuje w drogeriach, ktore wymienilas, ale moge sie wypowiedziec na temat Inglota, w ktorym pracuje. Jestem na pelnym etacie. Minusem jest to, ze znajduje sie on w centrum handlowym w zwiazku z tym swiatek piatek i niedziele jestem w pracy. Przewaznie w ciagu miesiaca mam jeden weekend wolny no i oczywiscie dwa dni w tygodniu bo jak wiadomo obowiazuje 5cio dniowy tydzien pracy. Mimo wszystko fakt, ze weekendy sa zazwyczaj zajete moze wyjsc na plus bo kiedy wypada mi dzien wolny np. w piatek czy poniedzialek to mam szanse zalatwic cos na miescie, np. w urzedzie. Wiadomo, ze w sobote czy niedziele juz bym tego nie zalatwila.
Moje wynagrodzenie to najnizsza srednia krajowa plus premia regulaminowa (iles tam procent od utargu dzielone przez liczbe pracownikow) - za zeszly miesiac wyszlo mi cos kolo 300 zl. premii brutto...A co do samej wyplaty to 936 zl. brutto - cyzli wspomniana najnizsza krajowa - po odprowadzeniu podatkow to jakies niecale 630 zl.
Jesli chodzi o sama prace to w zasadzie nie jest tak zle...gorzej maja dziewczyny, ktore dodatkowo musza wykonywac makijaze i zdobienie paznokci klientkom, a niestety nic z tego tytulu nie maja bo zarabiaja tyle samo co ja.
Co do samych klientek to z nimi roznie bywa. Duzo jest takich, ktore mysla, ze ja jestem wizazystka, stylistka i bez mazniecia dobiore im podklad, puder itd. Niestety, az taka profesjonalistka nie jestem
Poza tym sporo mam tez papierkowej roboty - np. cotygodniowe robienie inwentaryzacji - i to nie tylko ilosciowej ale rowniez szczegolowej z rozbiciem na kolory lakierow, pomadek itd. itd. Czasem to przyspaza klopotow bo niestety sklep w tym czasie jest normalnie czynny, a grafik jest tak ulozony, ze zazwyczaj na sklepie jest tylko jedna osoba. W zwiazku z tym, obslugiwanie kleinta i robienie jednoczesnie inwentaryzacji jest czesto niemozliwe. Na szczescie nie mamy, az takich tlumow wiec jako tako sobie z tym radzimy

Nie bede pisac wiecej bo w zasadzie nie wiem czy Ci sie to do czegos przyda, jakby co to pytaj - odpisze
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 16:31   #162
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Doświadczenia w pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas i in.) - w

Elly2, serdecznie dziękuję za wypowiedź. Chciałabym jeszcze zapytać, w jaki sposób znalazłaś tę pracę, domyślam się, musisz także obsługiwać kasę fiskalną. Ja muszę zatrudnić się na pół etatu, będę studiować na specjalizacji i nie będę w stanie pracować w weekendy, zatem Inglot byłby dla mnie pewnie zbytnio obciążający, chciałałabym być konsultantką np. w Sephorze, ponieważ kosmetyki lubię i wolałabym tylko doradzać niż typowo sprzedawać.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 16:59   #163
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Doświadczenia w pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas i in.) - w

Cytat:
Napisane przez Judyta~ Pokaż wiadomość
Elly2, serdecznie dziękuję za wypowiedź. Chciałabym jeszcze zapytać, w jaki sposób znalazłaś tę pracę, domyślam się, musisz także obsługiwać kasę fiskalną. Ja muszę zatrudnić się na pół etatu, będę studiować na specjalizacji i nie będę w stanie pracować w weekendy, zatem Inglot byłby dla mnie pewnie zbytnio obciążający, chciałałabym być konsultantką np. w Sephorze, ponieważ kosmetyki lubię i wolałabym tylko doradzać niż typowo sprzedawać.

Ogloszenie o prace wisialo przy salonie Inglota, zlozylam tam swoje papiery i po jakims czasie mnie przyjeli.
Tak, obsluguje kase fiskalna, zeby bylo smiesznie to obsluguje nawet dwie kasy fiskalne Niestety zamiast ulatwiac nam zycie to je utrudniaja, a wszystko przez to, ze na jednej kasie jest czesc kodow a na drugiej pozostala czesc...Mam tylko nadzieje, ze to chwilowe rozwiazanie


Ja jestem na stanowisku konsultant sprzedazy, a wiec pomagam w wyborze kosmetykow i sprzedaje. Poza tym jak kazdy sprzedawca dbam o wyglad sklepu, sprzatam itd.
Do moich obowiazkow w skrocie nalezy: robienie porannych raportow, sprzatanie, obslugiwanie klientow, doradzanie im, robienie cotygodniowej inwentaryzacji oraz cotygodniowych zamowien, odbieranie dostaw nowych kosmetykow i robienie wieczornych raportow. Moje kolezanki dodatkowo wykonuja makijaze i zdobienie paznokci.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 17:23   #164
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Doświadczenia w pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas i in.) - w

o, bardzo ciekawy watek. mam nadzieje, ze wiecej dziewczat sie wypowie
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:22   #165
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Doświadczenia w pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas i in.) - w

"Tak, obsluguje kase fiskalna, zeby bylo smiesznie to obsluguje nawet dwie kasy fiskalne Niestety zamiast ulatwiac nam zycie to je utrudniaja, a wszystko przez to, ze na jednej kasie jest czesc kodow a na drugiej pozostala czesc...Mam tylko nadzieje, ze to chwilowe rozwiazanie


Ja jestem na stanowisku konsultant sprzedazy, a wiec pomagam w wyborze kosmetykow i sprzedaje. Poza tym jak kazdy sprzedawca dbam o wyglad sklepu, sprzatam itd.
Do moich obowiazkow w skrocie nalezy: robienie porannych raportow, sprzatanie, obslugiwanie klientow, doradzanie im, robienie cotygodniowej inwentaryzacji oraz cotygodniowych zamowien, odbieranie dostaw nowych kosmetykow i robienie wieczornych raportow. Moje kolezanki dodatkowo wykonuja makijaze i zdobienie paznokci."

To naprawdę sporo - szkoda, że w Polsce nie docenia się pracowników, którzy wykonują mnóstwo pracy za stosunkowo niewielkie wynagrodzenie
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 09:29   #166
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Doświadczenia w pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas i in.) - w

O widze , ze ciekawy watek jak dla mnie. Dzis ide na rozmowe w sprawie pracy wlasnie do inglota.Zobacze co mi zaproponuja , bo jezeli takie warunki finansowe jak u wizazanki , która pracuje w inglocie to sie bede zastanawila.
Jutro rozmowa w Douglasie, moze bedzie lepiej niz warunki w inglocie. Wizazanki które pracuja w takich sklepach , piszcie o swoich doswiadczeniach. Ja juz bylam kiedys na rozmowie dla marki GOSH ale jakos sie nie odezwali, a kaske niezla mozna bylo zarobic, bo ok 1500zl do reki plus premia
__________________
05.08.2010
Moje słońce
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 09:53   #167
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Doświadczenia w pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas i in.) - w

Eliza1984, i co z pracą? Jak udały się rozmowy?
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 10:01   #168
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Doświadczenia w pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas i in.) - w

a jak wygląda sprawa z doświadczeniem , bo ja jak na razie mam tylko średnie . Dziewczyny jak myslicie czy trudno bedzie zdobyc pracę ? bo ja od wrzesnia chciałabym pracować i chodzić na studium zaocznie .
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:54   #169
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Pracuje ktos w perfumerii Sephora, Douglas itp.?

Dziewczyny, wlasnie zadzwonili do mnie z Douglas, mam jutro rozmowe o godzinie 13

Ogromnie sie ciesze, poniewaz chcialabym tam pracowac (ps czesto sie usmiecham i jestem mila i wesola osoba, wiec wnioslabym tak nutke sympatii hehe), jednak zastanawiam sie o co konkretnie moga mnie pytac? Mysle nad tym jaki make up nalozyc i co ubrac :P

Jesli ktoras z Was pracuje w tej perfumerii to prosze niech da mi dzis znac ;D
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 18:53   #170
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Pracuje ktos w perfumerii Sephora, Douglas itp.?

upupupupupup
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 12:32   #171
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Praca w Sephorze

podbijam
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 16:16   #172
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Pracuje ktos w perfumerii Sephora, Douglas itp.?

bylam na rozmowie, musze powiedziec, ze dziewczyna, ktora ja przeprowadzila byla naprawde przemila oraz sympatycznie nastawiona

nie wiem czy zostane przyjeta, powiadomila mnie, iz przekaze wszystko glownemy kierownikowi, z ktorym bede musiala sie spotkac, jednak on ma pod soba perfumerie w kilku miastach, wiec musze uzbroic sie w cierpliwosc i w ciagu tygodnia powinien sie odezwac

jestem ciekawa czy sie odezwa hehe....z wyksztalcenia jestem audiologiem, ale mam ochote doswiadczyc czegos innego :P

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2007-08-08 o 17:14
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 11:16   #173
cobrakl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do cobrakl
Dot.: Pracuje ktos w perfumerii Sephora, Douglas itp.?

JA w zasadzie dostalam prace wlasnie w Douglasie wczoraj, ale jakos sie boje.
mam jeszcze szkole i nie wiem czy uda mi sie to wszystko pogodzic . oooooby.
Ciekawa jestem jaka jest atmosfera w zlotych tarasach i czy bardzo dadza mi w kosc jako nowej osobie.
i tez sie zastanawiam, zlozylam aplikacje na wizazyste, a pewnie zostane konsultantem-sprzedawca. oni zawsze tak robia ludzi w trabe?
cobrakl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 18:03   #174
marz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 18
Dot.: Pracuje ktos w perfumerii Sephora, Douglas itp.?

hej dziewczyny. ja bylam na rozmowie tydzien temu i dzisiaj zadzwonil Pan z douglsa (zlote tarasy) i powiedzial zebym pojawila sie w pt. Wiecie moze po co? czy ta rekrutacja ma kilka etapow? mi powiedzieli, ze skoro nie mam wystarczajacej wiedzy o kosmetykach to bede pracowac jako kasjerka, a jak sie przeszkole to wtedy konsultantka... a czy Wy macie doświadczenie w wizazu i macie jakies kursy itd.?
pozdrawiam i moze do zobacznia w pracy.
marz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 19:29   #175
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Pracuje ktos w perfumerii Sephora, Douglas itp.?

generalnie rzadko kiedy na rozmowie rekrutacyjnej od razu powiedza wam,ze jestescie przyjete.Rozmowa praktycznie zawsze musi miec dwa etapy... - sama czesto takie rozmowy przeprowadzam,wiec wiem z wlasnego doswiadc zenia jak ja to robie.

A co do stroju - nie polecam przyjscia na rozmowe w dzinsach - niewazne jak eleganckie by one byly...
Powodzenia i dajcie znac czy udalo wam sie dostac te prace
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 10:03   #176
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Sephora

podbijam temat pracy w dauglasie... zaczełam w tym roku studia na kosmetologii zaocznie i szukam pracy... myślicie że mam jakaś szanse? nigdy jednak nie pracowałam a w wymaganiach oczekują doświadczenia w sprzedażyu... hmm... mam jakąś szanse?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 07:51   #177
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
podbijam temat pracy w dauglasie... zaczełam w tym roku studia na kosmetologii zaocznie i szukam pracy... myślicie że mam jakaś szanse? nigdy jednak nie pracowałam a w wymaganiach oczekują doświadczenia w sprzedażyu... hmm... mam jakąś szanse?
Oczywiście nie nakłaniam Cię do oszukiwania ale... jak wpiszesz ze pracowałaś w jakims butiku np. 3-4miesiące to i tak tego nie sprawdzą (tutaj bardziej chodzi nie o techniki sprzedarzowe ale o obsługę klienta tak więc jeśli nie jesteś skryta osobą i lubisz ludzi wydaje mi się że możesz tak wpisać bo nie będziesz miała z taką pracą problemów . Albo np. możesz wpisać że [racowałaś wcześniej jako hostessa w sieci sephora przez jakis czas (ja tak pracowałam i jeszcze inne dziewczny z innych firm tzn. nie yłsmy z sephory tylko inne agencje nas przysyłały bsmy promowały jakąs dana marjkę) Ale oczywiście jeśli nie jesteś śmiała i otwarta na ludzi to lepiej tak nie ściemniać
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 13:53   #178
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Sephora

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
podbijam temat pracy w dauglasie... zaczełam w tym roku studia na kosmetologii zaocznie i szukam pracy... myślicie że mam jakaś szanse? nigdy jednak nie pracowałam a w wymaganiach oczekują doświadczenia w sprzedażyu... hmm... mam jakąś szanse?
Caroline_1988 czy ty przypadkiem nie jestes konsultantką Avon'u..?? Bo wydawało mi sie ze "znam Cie z Avonowego watku

Ja podobnie jak ty zaczełam zaoczne studium kosmetyczne, tak wiec mam bzik na punkciew dbania o wyglad, kosmetyków, itp.. wiadomo praca w douglasie czy sephorze to dla mnie marzenie A jako ze ejstem konsultantka to wrzucilam to do swojego cv, widomo masz doswiadczenei w kontakcie z klientem, bo bylo nie bylo musisz umiec sprzedac "towar"
pozdrawiam
violisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 14:05   #179
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sephora

dziewczyny wszedzie czytam i szukam, ale nigdzie nie mogę znależc ile konkretnie zarabiają konsultanki lub kierownicy sephory
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 14:24   #180
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sephora

dziewczyny proszę napiszcie konkretnie ile mozna zarobic w sephorze jako konsultantka lub z-ca kierownika
pozdarwiam i dziekuję
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-18 01:14:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.