Iwonkałodz :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-11, 20:04   #1
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084

Iwonkałodz :)


Iwus [img]icons/1cmok.gif[/img] czy ja jestem durna jakas [img]icons/icon12.gif[/img] czy mi sie tylko wydaje, ze pytałas o porównanie YSL i Loreal'a W4 ? [img]icons/icon7.gif[/img] i chyba nikt nie odpowiedział, co nie ? bo jak chcesz to moge odpowiedziec, o ile juz YSL nie kupilas i sama wiesz jak wyglada porównanie [img]icons/icon7.gif[/img]

załozyłam nowy watek, bo tamtego odgrzebac nei moge [img]icons/icon10.gif[/img]

buzka
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 20:39   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Olusia Agentusia :)

Chcę !!! Chcę !!! Chcę !!! [img]icons/icon20.gif[/img]

No własnie mi nikt nie odpowiedział [img]icons/icon9.gif[/img] a tam tyle ocen było [img]icons/icon41.gif[/img]
A ja lubię wyrazisty makijaż i pięknie rozdzielone rzęski [img]icons/icon7.gif[/img]
A nie kupiłam jeszcze [img]icons/icon7.gif[/img]
Za to kupiłam bubel reklamowy nowość Lancome "Magicils" [img]icons/icon9.gif[/img]

A watek był na plotkowym pod hasłem "Dziewczyny poradzcie" i pewnie dlatego nie mogłas znalezć [img]icons/icon12.gif[/img]

Dziekuję za odpowiedz,pamięć i zaineteresowanie [img]icons/icon29.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 20:57   #3
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Olusia Agentusia :)

Iwus [img]icons/icon7.gif[/img] jak czytałas o YSL, to jest tam moja jego ocena, wiec powtarzac nie bede, a to co się stało ze szczoteczką [img]icons/icon24.gif[/img] to juz szok [img]icons/icon9.gif[/img] no bez przesady, ale podobne rzeczy to mi sie nie działy nawet przy tuszach za 20 pln [img]icons/icon41.gif[/img]

W sumie Loreal'a uzywam od jakichs 2 tygodni i powiem Ci Malenka, ze jestem z niego bardziej zadowolona niz z YSL. Efekt jest identyczny, jak nie lepszy . A wiadomo Loreal jest połowę tańszy [img]icons/icon7.gif[/img] Ja juz ryzykować nie będę i Tobie odradzam [img]icons/icon7.gif[/img] A zrobisz jak zechcesz [img]icons/icon7.gif[/img]

buziaczki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 22:32   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Olusia Agentusia :)

Nie no Olu dlatego sie pytałam na forum,bo wniosek jaki wysnułam po czytaniu opinii o YSL nasunął mi się taki, że na poczatku super a im dalej tym gorzej [img]icons/icon9.gif[/img]
Tez bardzo zadowala mnie Loreal Vol...ale on po pewnym czasie jakos tak gęstnieje i wtedy robią się owadzie nóżki i się z lekka osypuje [img]icons/icon9.gif[/img] I chciałam jakiś lepszy jego wzorzec [img]icons/icon9.gif[/img] Ale widzę, że trza szukać dalej [img]icons/icon22.gif[/img]
Że tez nie moga nic fajowego wymyslić nawet z górnej półki [img]icons/icon32.gif[/img]

No nic, dziekuję za poradę [img]icons/icon7.gif[/img]
Mam nadzieję, że jak cos wspaniałego odkryjesz to dasz mi znać [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1jupi.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 08:13   #5
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Iwus:)

Iwonalodz napisał(a):
> Nie no Olu dlatego sie pytałam na forum,bo wniosek jaki wysnułam po czytaniu opinii o YSL nasunął mi się taki, że na poczatku super a im dalej tym gorzej [img]icons/icon9.gif[/img]

no własnie było tak ze mną jesli chodzi o YSL [img]icons/icon9.gif[/img]

> Tez bardzo zadowala mnie Loreal Vol...ale on po pewnym czasie jakos tak gęstnieje i wtedy robią się owadzie nóżki i się z lekka osypuje [img]icons/icon9.gif[/img]

to prawda, ze nie jest idealny, tez mam do niego pare zastrzezen, ale efekt daje taki sam jak YSL, który bez wad tez nie jest - zatem, chyba nie warto przepłacac kochanie.

I chciałam jakiś lepszy jego wzorzec [img]icons/icon9.gif[/img] Ale widzę, że trza szukać dalej [img]icons/icon22.gif[/img]
> Że tez nie moga nic fajowego wymyslić nawet z górnej półki [img]icons/icon32.gif[/img]

tak samo jak ja [img]icons/icon9.gif[/img]
>
> No nic, dziekuję za poradę [img]icons/icon7.gif[/img]
> Mam nadzieję, że jak cos wspaniałego odkryjesz to dasz mi znać [img]icons/icon7.gif[/img]
> [img]icons/1jupi.gif[/img]

obiecaj ze zrobisz to samo [img]icons/icon7.gif[/img]
>
[img]icons/1cmok.gif[/img] miłego wizazowania, waracam do pracy [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.