Tylko parę kilo! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-15, 15:38   #1
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 501

Tylko parę kilo! :)


Hej kochane, mam do was pytanko, otóż nie jestem wcale gruba, ale tez nie chuda, tylko przytyłam ostatnim czasem ok. 3kg i nie czuje sie z tym dobrze, a takze widze po sobie ze mam wieksze biodra i uda...:/ wszyscy oczywiscie mi mówią ze wyglądam dobrze i ze glupia jestem ze sie chce odchudzac, tylko ja nigdy takiej wagi nie miałam...przy wzroscie 162 cm waze 57 kg...niby normalnie wiem ale tak jak mowie nie czuje się dobrze z tym dlatego chcialabym tak z 5 kg schudnac. Wiem ze bedzie to duzy problem dla mnie bo uwielbiam słodycze i podjadac tez lubię...;].
Macie może jakąs taka dietke, ale nie zeby sie głodzic, tylko normalną, skromną dietę?
kingula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 16:37   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Tylko parę kilo! :)

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 20:53   #3
dodi20
Raczkowanie
 
Avatar dodi20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śniadowo
Wiadomości: 131
Dot.: Tylko parę kilo! :)

Cytat:
Napisane przez kingula16 Pokaż wiadomość
Hej kochane, mam do was pytanko, otóż nie jestem wcale gruba, ale tez nie chuda, tylko przytyłam ostatnim czasem ok. 3kg i nie czuje sie z tym dobrze, a takze widze po sobie ze mam wieksze biodra i uda...:/ wszyscy oczywiscie mi mówią ze wyglądam dobrze i ze glupia jestem ze sie chce odchudzac, tylko ja nigdy takiej wagi nie miałam...przy wzroscie 162 cm waze 57 kg...niby normalnie wiem ale tak jak mowie nie czuje się dobrze z tym dlatego chcialabym tak z 5 kg schudnac. Wiem ze bedzie to duzy problem dla mnie bo uwielbiam słodycze i podjadac tez lubię...;].
Macie może jakąs taka dietke, ale nie zeby sie głodzic, tylko normalną, skromną dietę?
Odstaw słodycze, posiłki spozywaj w regularnych odstepach, nie podjadaj i do tego zwieksz ruch albo zapisz sie na silownie lub po prostu cwicz w domu. Polecam hula hop jezeli nie lubisz cwiczyc. Sukces gwarantowany.
dodi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 13:12   #4
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 501
Dot.: Tylko parę kilo! :)

Cytat:
Napisane przez dodi20 Pokaż wiadomość
Odstaw słodycze, posiłki spozywaj w regularnych odstepach, nie podjadaj i do tego zwieksz ruch albo zapisz sie na silownie lub po prostu cwicz w domu. Polecam hula hop jezeli nie lubisz cwiczyc. Sukces gwarantowany.
Hmmm hula hop nie mam, dzieki na pewno skorzystam!
kingula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 19:22   #5
ewalaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 102
Dot.: Tylko parę kilo! :)

Cytat:
Napisane przez dodi20 Pokaż wiadomość
Odstaw słodycze, posiłki spozywaj w regularnych odstepach, nie podjadaj i do tego zwieksz ruch albo zapisz sie na silownie lub po prostu cwicz w domu. Polecam hula hop jezeli nie lubisz cwiczyc. Sukces gwarantowany.
Dołączam się do tej porady ;-) Przy wzroście 172cm, ważyłam 66kg i po właśnie takim sposobie działania schudłam 6-7 kg. Więcej nie potrzebuję, teraz tylko podtrzymuję swoją wagę.
ewalaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 20:15   #6
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Tylko parę kilo! :)

hej mam ten sam problem ważnę 57 a chcę 50 przy 165
Damy radę
najwazniejsze to ograniczyc cukierki tylko jak w moim przypadku to cięzkie, nie jesc od 18 no i cwiczyc
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 12:57   #7
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 501
Dot.: Tylko parę kilo! :)

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
hej mam ten sam problem ważnę 57 a chcę 50 przy 165
Damy radę
najwazniejsze to ograniczyc cukierki tylko jak w moim przypadku to cięzkie, nie jesc od 18 no i cwiczyc
No w moim tez ciezko hihih, ale od przyszłego poniedzialku zaczynam działać, tez chce dojsc do 50 kg
kingula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 12:46   #8
dagmarcia2709
Raczkowanie
 
Avatar dagmarcia2709
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 33
Dot.: Tylko parę kilo! :)

Cześć dziewczynki i jak tam schudłyście coś?? Ja przy wzroście 165 ważę teraz 55kg ,a ważyłam 60-61 bo strasznie mi się przytyło. Udało mi się to osiągnąć w ok 2 miesiące. Chciałabym schudnąć do 50kg jak to osiągnąć?? Macie może jakieś gotowe jadłospisy ?? Pomóżce pozdrawiam gorąco
dagmarcia2709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 14:09   #9
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 501
Dot.: Tylko parę kilo! :)

Cytat:
Napisane przez dagmarcia2709 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki i jak tam schudłyście coś?? Ja przy wzroście 165 ważę teraz 55kg ,a ważyłam 60-61 bo strasznie mi się przytyło. Udało mi się to osiągnąć w ok 2 miesiące. Chciałabym schudnąć do 50kg jak to osiągnąć?? Macie może jakieś gotowe jadłospisy ?? Pomóżce pozdrawiam gorąco
Ja wytrwałam jakieś 3 dni bez słodyczy, podjadania itp...ale już czasem nie mogłam z głodu a bez słodyczy to już nie wspomne! Ja sie nie nadaja chyba do takiego czegoś, nie mam silnej woli
kingula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 20:03   #10
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Tylko parę kilo! :)

Cytat:
Napisane przez kingula16 Pokaż wiadomość
Ja wytrwałam jakieś 3 dni bez słodyczy, podjadania itp...ale już czasem nie mogłam z głodu a bez słodyczy to już nie wspomne! Ja sie nie nadaja chyba do takiego czegoś, nie mam silnej woli
Musisz popracować nad silną wolą. O ile teraz pewne rzeczy Ci ujdą na sucho, to w przyszłości możesz mieć poważne problemy nie tylko z tusza ale i ze zdrowiem.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 22:07   #11
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 501
Dot.: Tylko parę kilo! :)

Cytat:
Napisane przez Kalabus Pokaż wiadomość
Musisz popracować nad silną wolą. O ile teraz pewne rzeczy Ci ujdą na sucho, to w przyszłości możesz mieć poważne problemy nie tylko z tusza ale i ze zdrowiem.
No tak masz racje...Będę próbować do upadłego!
kingula16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 13:10   #12
Kallla
Rozeznanie
 
Avatar Kallla
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław/Długołęka
Wiadomości: 558
GG do Kallla
Dot.: Tylko parę kilo! :)

Cytat:
Napisane przez kingula16 Pokaż wiadomość
Ja wytrwałam jakieś 3 dni bez słodyczy, podjadania itp...ale już czasem nie mogłam z głodu a bez słodyczy to już nie wspomne! Ja sie nie nadaja chyba do takiego czegoś, nie mam silnej woli
Na dobrej, wartościowej diecie nie chodzisz głodna. Jak jesz posiłki w równych np 3 godzinnych odstępach nie masz napadów głodu.
Polecam poczytać podwieszone wątki i zajrzeć do naszych codziennych jadłospisów gdzie na pewno znajdziesz fajne propozyje posiłków na redukcji.

Btw też jestem na redukcji, słodycze zastępują mi owoce świeże i suszone, orzechy i miód. Co do podjadania: jak jesz pełnowartościowe posiłki, skomponowane z odpowiednich składników podjadanie znika.
__________________
Bóg stworzył kota, żeby człowiek mógł pogłaskać tygrysa.














WYMIANA :

Kallla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.